هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: اعضا سایت خودشونو معرفی کنن
پیام زده شده در: ۱۲:۲۰ پنجشنبه ۳۰ مهر ۱۳۸۳

کتی بل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۸ سه شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۰۴ چهارشنبه ۵ مرداد ۱۳۸۴
از هاگزميد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 108
آفلاین
سلام من مونی ام اما در حقيقت اسمم افسانه است ۱۵ سالمه و رشته رياضی ام..هری پاترو از وقتی کلاس دوم راهنمايی بودم می شناسم و عاشق داستان های اونم..از فيلم هاشم خوشم مياد..به جادوگرانم خيلی احترام می ذارم اما تازگی ها به من و چند تا ديگه گير می ده و نمی تونم پيام بگذارم..انشا الله از اين به بعد بتونم

راستی می دونم که يک لوپين محترم ديگه هم هست واسه همين من همون مونی ام..شايد چون به مهتاب علاقه زيادی دارم ..

از شخصيت هرميون و هری و ران و جينی و مونی و تنکس خيلی خوشم مياد..اميدوارم بتونم از اين به بعد تو انجمن ها پيام بدم ...

آن روز همايون كه به عالم قفسي نيست..
اي مرغ گرفتار بماني و ببيني...

پیام زده شده در: ۱۴:۳۴ چهارشنبه ۲۹ مهر ۱۳۸۳

هلنا گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۵۶ یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۰:۴۵ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 443
آفلاین
سلام من عسلم.14 15 سالمه.ا...خوب من كتاب رو از يكي از دوستام گرفتم و وقتي خوندم عاشقش شدم.بعد هم من عاشق كتاب و فيلم و داستانم :bigkiss:
فارسي شد!

ویرایش شده توسط پ.آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۷/۲۷ ۲۳:۵۸:۳۹

««دلبستگی من به جادوگران و ""اعضایش"" بیشتر از اون چیزیه که فکرش رو میکنید»»
دامبل جمله Û

بدون نام
من فاطمه هستم 15 سالمه از وقتي که هري پاتر حتي تو ايران نيومده بود اسمش رو در روزنامه ها مي شنيدم و همش مي گفتم هري پاتر چه تحفه ايي که کليد کردن به اون من اولش فرمان ققنوس رو خوندم با ترجمه ي بهارک رياحي پور( وسط امتحانات ترم اول دوم راهنمايي بعدش دوستم رو هم مجبور کردم که بخونه(با پس گردني ) بعد هم يه هري پاتريست شدم با سايت جادوگران هم از طريق سايت گوگل اشنا شدم :bigkiss:

پیام زده شده در: ۲۱:۳۳ جمعه ۱۰ مهر ۱۳۸۳

گرتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۲۰ جمعه ۹ مرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۹:۵۲ شنبه ۱ مهر ۱۳۸۵
از خرابات
گروه:
کاربران عضو
پیام: 7
آفلاین
بچه ها اینجا شخصیت اصلی خودتون رو معرفی کنید ! مثلا این ولدمورت میاد میگه من ولدمورتم 17 ساله ! بابا اسم کوچیک + سن خودتون رو بگید کفر نمیشه که !

من سعید 20 سالمه ، سال سوم عمران ، اولش هری پاتر برای من فرقی با هری قاطر نداشت . از اینکه این همه پول گیره نویسندش اومده حرصم در میومد ! اما بعدش که شیطون منو وسوسه کرد رفتم کتابشو کش رفتم از کتابخونه عمومی شهر ، ایول بابا خوشم اومد .

یک کمی هم کامپیوتر سرم میشه و عضو ارکستر موسیقی شهر کرمانشاه هستم .

سایت جامع اطلاع رسانی سخت افزار ایرن
رییس مجمع جادوگران مبارز
شغل قبلی : دزد و بازیگر در مجموعه فیلمهای

پیام زده شده در: ۱۵:۵۴ جمعه ۱۰ مهر ۱۳۸۳

برتا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۴ پنجشنبه ۹ مهر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۶:۲۹ شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۸۳
از اون دنیا والا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1
آفلاین
من پرشین هستم دوم راهنمایی درس میخونم با هری پاتر حدود دوماهه که آشنا شدم یه هفته شبا بیدار میموندم و میخوندم جام آتشو که داشتم میخوندم وقتی ولدمورت از تو پاتیل اومد بیرون دستشوییم گرفته بود ولی جرات نداشتم برم بعد تموم که شد پاشدم رفتم دستشویی بعدم خودمو به خواب زدم که مامانم برای نماز بیدار شد ببینه من خوابم
ارباب حلقه هام خوندم همه رو ولی زیادهمچینی خوشم نیمود
راستی هر کی بگه دخترم یا پسرم یه جایزه داره راست میگم والا 5 ساعت اینترنت میدم بهش البته باید دلیل بیارید واسه حرفتون چون پرشین هم اسم پسره هم دختره(فقط پیام شخصی)

از این سایتم خیلی خوشم اومده فقط میشه یکی بگه برتا جور کینز اسلیترییه یا گریفندوری؟؟

پیام زده شده در: ۲۲:۰۶ سه شنبه ۷ مهر ۱۳۸۳

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۲ سه شنبه ۷ مهر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۳۹ یکشنبه ۹ بهمن ۱۳۸۴
از خانه ریدل ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 312
آفلاین
بابا باشه! ما هم میگیم! من صدرا هستم سال دوم ! 16 ساله...

به هر حال بنده ولدمورت هستم! نگید چرا اینقد کم پست داره! من شناسه مو عوض کردم! 210 تا پست داشت بارتی بیچاره!

[b][size=medium]اولین جادوگر در تمامی دوران ها که توانسØ

پیام زده شده در: ۲۲:۴۷ پنجشنبه ۲ مهر ۱۳۸۳

فایرنز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۵ دوشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۹:۵۱ چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۸۸
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 89
آفلاین
خب من آرمینم(تایتان)15ساله فکر نکنم به شما ها ربط داشته باشه از کجام من از دی با جادوگران آشنا شدم خرداد تونستم عضو بشم با هری پاترم یه طور عجیبی آشنا شدم اول تو روزنامه خوندم که فیلمش اینجوریه بعد از یه مدت کتاب هری پاتر و جادوی خاطراتو تو اینترنت دیدم خوشم اومد تا یه روز یکی از دوستام فهمیدم هری پاتریسته اول کتاب سه رو ازش گرفتم بعدش تک تک کتابا رو خودم خریدم راستی من دوباره برگشتم

تو مانند منی؟ آیا تو می توانی بر طوفان سوار شوی، چنان که بر اسبی، و آذرخش را به دست بگیری به سان شمشیری؟

پیام زده شده در: ۱۶:۱۴ چهارشنبه ۱ مهر ۱۳۸۳

پاتيناز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۵ چهارشنبه ۱ مهر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۰:۲۶ چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 12
آفلاین
نام:پاتيناز
شكل صورت: درز دار
علاقه مندي:به ارانگوتان نر و البته هلي پاتر كوچولو
نحوه اشنايي:در فرودگاه ودر اثر اندي تاخير طياره

با سلام اسمم رها ست 20 ساله از تهران دانشجوي سال دوم مهندسي منابع البته امروز رفتم سال سوم
يه ماه پيش مي خاستم عضو شم كه هي ميگفت اي ديت اشتباست منم كه در اثر مراجعت هاي فراوان و البته عدم موفقيت به اين شكل در اومده بودم موضوع رو به اسمم تبديل كردم كه بالاخره ديشب در حالي كه كاملا متفكرانه به موضوع مي انديشيدم يه لامپ بالا سرم تركيد وبه اين موضوع رسيدندي كه yahoo.comروفراموش كردندي
و در حالي كه به شدت بوق مي زدم به خواب عميقي فرو رفتم

پیام زده شده در: ۱۴:۲۴ جمعه ۲۷ شهریور ۱۳۸۳

مایکل گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۴ پنجشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۲:۲۷ چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۵
از غرب تهران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 143
آفلاین
من آرش هستم و 15 سالم .وقتی کلاس اول راهنمایی بودم کتاب هری پاتر رو خریدم دلیلش هم اینه که هری هم سن من بود . (کتاب هری پاتر 1 در سال 1994 به بازار اومد) .به گیتار کلاسیک و هری پاتر و شان پال و چند مورد دیگه... علاقه دارم . حالا هم تا کتاب 6 بیاد کتاب های قبلی رو 10000 بار میخونم . اینم من .دیگه؟؟؟؟

پیام زده شده در: ۱۳:۰۹ جمعه ۲۷ شهریور ۱۳۸۳

آنجلینا جانسونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۴ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۹:۴۷ یکشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۳
گروه:
کاربران عضو
پیام: 12
آفلاین
من صدف هستم ۱۵ سالمه و کلاس پنجم که بودم يه بار دختر داييم اومد خونمون و چون من کتاب دوست داشتم گفتم يه کتاب بهم معرفی کنه که اونم هری رو پيشنهاد کرد بعد هم رفتم جلد۱۲۳۴ رو خريدم و پشت سر هم خوندم . بيشتر از همه هم از محفل ققنوسش خوشم می ياد... بسه يا بازم بگم؟ !

بهترين بازيکن کوييديچی که تا حالا هاگوارتز به خودش ديده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.