هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ستاد انتخاباتی "تام ریدل"
پیام زده شده در: ۲۱:۵۶ یکشنبه ۲ تیر ۱۳۹۲
#8

تام ریدل


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۴:۱۵ شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
از جوانی خیری ندیدم ای مروپ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 529
آفلاین
از همه کسانی که،چه غیر رسمی و چه رسمی، سعی کردند تا از بنده حمایت کنند،نهایت تشکر رو دارم.طی این مدت کوتاه اکثر کاندید ها سعی بر خراب کردن چهره ی مظلوم من داشتند که تا حدودی هم موفق شدند! بله،بهشون تبریک میگم! هرساله انتخابات خیلی پر شور برگزار میشه اما بخش مهم اون فعالیت های وزیر منتخب آینده است.

ملت غیور و پر شور جادوگران!

به هیچ نامزد بی ناموس یا با ناموسی رای ندهید.به هیچ معتاد و یا جن خانگی رای ندهید.به شاهزاده ها و یا آسلامیون اعتماد نکنید! از همین لحظه که توسط ژوپس مداران به مرلینگاه تبعید شده ام،انتخابات را تحریم می کنم و شرکت کردن در اون رو حرام اعلام می کنم.بنده تصمیم گرفتم تا از صحنه کثیف انتخابات کنار بکشم و بدون حاشیه در راستای اهداف مقدسم به فعالیت بپردازم.از هیچ نامزدی حمایت نکنید!

خداحافظ انتخابات،خداحافظ وزارت
در صحنه نیستیم..!

نکته ی خیلی خیلی مهم: به هیچ محفلی رای ندید.حرف ارنی دروغه! هرگز نزارید وزارت به دست محفلیون بیوفته.ایشون همونطور که بعد از چند سال اومدن،اگه وزیر بشن دوباره میرن تا سال 97!!


ویرایش شده توسط تام ریدل در تاریخ ۱۳۹۲/۴/۳ ۰:۲۷:۰۹پاسخ به: ستاد انتخاباتی "تام ریدل"
پیام زده شده در: ۱۸:۵۱ سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۲
#7

تام ریدل


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۴:۱۵ شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
از جوانی خیری ندیدم ای مروپ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 529
آفلاین
درود!

بعد از بحث ها و گفتگو هایی که در این چند وقت پیش اومد، لازم دونستم که به طور جدی مواردی رو برای دوستانم،حتـی به عنوان آخرین پست این ستاد، شفاف سازی کنم.

موضوعاتی که میان دو جبهه ی بی ناموسی و مخالفش (!) پیش اومده (جدا از اینکه شروع کننده این بحث ها من بودم!) تنها جنبه شوخی و طنز داشته و برای جذاب تر شدن انتخابات بوده.دوستان این موضوع رو خیلی جدی گرفتن و فکر می کنن که همه چیز انتخابات به همین دو جبهه هستش.باید بگم که اشتباه فکر می کنید!

بعضی از دوستان تازه وارد جمع ما شدن و حتی از جو قبل از انتخابات وزارت خبر ندارن و بدون شناسایی صحیح از کاندیدا برای خودشون تــز میـدن.

دوستان عشق تــــز!

خواهش می کنم جـوگیـر نشید! لازم نیست به من پیام شخصی بدی و از جبهه باناموسی دفاع کنی.تمام این موضوعات جنبه شوخی داره.وزیر آینده باید کمی موضوعات واقعی سایت هم جدی بگیره!

کدوم از شماها از وضعیت سایت در سال 88 خبر داره؟کدوماتون می دونید که در همون سالها وضعیت وزارت سحر و جادو چگونه بوده؟حداقل وزیر آینده باید از این موضوعات خبر داشته باشه تا بتونه وضعیت رو بررسی کنه و بهترین تصمیمات رو بگیره!

شمایی که میگی از حقوق ساحره ها دفاع می کنی! از سال 82 تا به حال حقوق کدوم یک از ساحره های عزیز پایمال شده که شما میخوای جبران کنی؟حقوق جادوگران بیشتر پایمال نشده باشه، کمتر نیست!

تمام کاندید های عزیز این دوره جزوی از دوستان خوبه بنده هستن و همشون رو دوست و یار خودم میدونم.اگه بحثی پیش میاد،قطعا و یقینا جنبه طنز و شوخی داره.تنها و تنها هدف جذاب تر کردن ایفای نقشه!

در مورد آسلام و بی ناموسی!

از قدیم همیشه این دو جبهه مخالف وجود داشتن و هر کدوم به نحوی فعالیت میکردن.اما تمام فعالیت ها جنبه سرگرمی و فـان (!) داشته.کسی هم که جدی گرفته،باید در مورد جنبه خودش دوباره یه بررسی بکنه! من هرگز طرف جبهه بی ناموسی رو نگرفتم تا بیشتر یا کمتر رای بیارم.هر کسی علایقی داشته باشه!

حتی زمانی بنده از مخالفان هر دو جبهه بودم.

موضوعات ماگل بودن بنده و یا جن خانگی بودن هوکی و غیره و غیره، فقط جنبه ایفای نقش داره.توی خبرهای انتخاباتی و برای جذاب تر شدن انتخابات هم ازش استفاده میشه.اما روی نظر شما نباید تاثیر بزاره.این سابقه و تجربه فرده که اهمیت داره.

به شخصه تمام کاندید هارو با تجربه میدونم وگرنه تایید صلاحیت نمی شدن!

بــای!


ویرایش شده توسط تام ریدل در تاریخ ۱۳۹۲/۳/۲۸ ۱۸:۵۶:۵۹پاسخ به: ستاد انتخاباتی "تام ریدل"
پیام زده شده در: ۱۱:۴۳ یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۲
#6

تام ریدل


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۴:۱۵ شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
از جوانی خیری ندیدم ای مروپ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 529
آفلاین
جناب زابینی!

شما کاندید محترمی هستید و قطعا لایق احترام خواهید بود.اما در شآن شماست که کاندید دیگری رو بی ناموس بخوانید؟ آیـــا کاندیدی که باید صلاحیتش دوباره بررسی بشه،بنده هستم؟!

دولت من،قطعا و یقینا دولت اقتدار،اعتدال و آزادی خواهد بود.شما خودتون به این موضوع اعتراف کردید که پشت جارو به دنبال جادوگران و ساحران نوآموز گذاشتید و این عزیزان رو به بهانه بی ناموسی مورد آزار قرار دادید.نوارهای صوتیش هم موجوده!آیا حق جادوگران و ساحران ما چنین وضعیتی است؟واقعا شما با ناموسی رو در چه میدونید؟

عزیزان من!

اینکه یک پیرمرد رو بی ناموس کنیم تا یک جوان با ناموس شود، عادلانه است؟! ضمن اینکه جوانان دوباره میتونن لباس های خود را از تن در بیاورند و پیران لباس دیگری بر تن کنند! این روش شماست که عملی نخواهد بود، نه روش های با تدبیر بنده! قطعا پیروزی من به نفع ژوپس مداران و مدیران نخواهد بود!

به جای اصول گرایی،کمی به فکر اصلاح و ترویج فرهنگ جامعه باشید.من قطعا به دنبال کلیــد آزادی مردم خواهم بود.کلید گشایــش درهای بسته!

به امید پیروزی دولت اقتدار،اعتدال و آزادی!

تصویر کوچک شدهویرایش شده توسط تام ریدل در تاریخ ۱۳۹۲/۳/۲۶ ۱۲:۳۳:۰۱پاسخ به: ستاد انتخاباتی "تام ریدل"
پیام زده شده در: ۲۳:۱۲ شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۲
#5

مرگخواران

بلیز زابینی


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
اولا اینکه تام ریدل خیلی بی ناموسه ... پیشنهاد میکنم صلاحیتشو دوباره مورد بررسی قرار بدید و ترجیحا رد صلاحیتش کنید

دوما ما به طور هدفمند افراد باناموس رو بیناموس میکنیم، مثلا فرض کنید ما لباسای دامبلدور رو درمیاریم و تن شما میکنیم! اینجوری انصافا کسی رغبت میکنه به هیکل پر چین و چروک و چرکین و احتمالا با ده متر پوست اضافی دامبلدور نگاه کنه؟ یا وقتی پروفسور مک گونگال با دندون های کرم خوردش به شما نگاه میکنه لبخند میزنه؟

سوما اینکه همونطور که دلورس جان هم اشاره کردند طرح من از طرح شما خیلی بهتره و اصلا طرح شما کلا غیر عملیه و سعی کنید دنبال طرح های عملی تر باشید
پاسخ به: ستاد انتخاباتی "تام ریدل"
پیام زده شده در: ۱۳:۴۰ شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۲
#4

تام ریدل


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۴:۱۵ شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
از جوانی خیری ندیدم ای مروپ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 529
آفلاین
نه تنها حرفهایی که زدید شفاف سازی نبود بلکه اونهارو پنهان سازی پشت جبهه ی بی ناموسی و تاریکی میدونم.تا کی میخواهید این تخریب هارو انجام بدید؟چرا سعی بر تخریب چهره ی من دارید؟شما به دنبال اشخاصی مثل بگمن هستید تا چهره ی واقعی شمارو نشون نده و حرفش،حرف شما باشه.اینبار من شمارو به یک شفاف سازی حقیقی دعوت می کنم.

نقل قول:
حرف شما حقیقت نداره و کذب محضه. زمانی که شما نبودید ما در دو دوره وزارت فردی بی ناموس صفت را به عنوان وزیر جامعه جادوگری داشتیم. فردی که از اواسط دوره دوم وزارتش ناپدید شد و جامعه جادوگری گمنامی در کشور همسایه پناهنده شد. گیلدی ! همان گلیدروی سابق که این روزها نامش را بیشتر از دهان بلیز زابینی می شنویم. کاندیدای جناح مخالف شما و اسنیپ که به ترویج با ناموسی اعتقاد داره. اگرچه آقای زابینی هم سیاست های غلطی رو پیش خواهند گرفت. ایشون میخوان که لباس افراد با ناموس رو از تنشون در بیارن و تن افراد بی ناموس کنن. برای این کار عنوان کردند که از تجارب گیلدی استفاده خواهند کرد. خب این حرکت آقای زابینی هم به نوعی ملانصر الدینی به حساب میاد چرا که قشر پیرتر رو بی ناموس خواهند کرد و قشر جوان را با ناموس. باز حرکت زابینی از حرکت شما مثبت تر خواهد بود به هر جهت که به کل بی ناموسی رو ترویج خواهید داد.

پس نگوید در تمام دوران های وزارتخانه جناح بی ناموسی طرد شده !


آیا در دوران همین جناب گیلدوری سابق واقعا به حق بی ناموسان پرداخته شد؟ایشون بیشتر خودشون به بی ناموسی می پرداختند تا اینکه فرهنگ صحیح بی ناموسی رو میان مردم رواج بدن.گرچه دولت من،دولت بی ناموسی نخواهد بود ولی قطعا تصمیمات جدی در این مورد خواهم کرد.بی ناموسان آزاده باید بتونن در مکانهایی تعیین شده به فعالیت بی ناموسی خودشون بپردازند.

در مورد جناب زابینی!

طبق آمار ها در جامعه ما تعداد افراد باناموس بیشتر از افراد بی ناموس هستش.بر اساس روش آقای زابینی اگه افراد باناموس رو بی ناموس کنیم و به با ناموس کردن بی ناموسان بپردازیم، علاوه بر هزینه هایی که خواهد داشت، آیا افراد بی ناموس بیشتر نخواهد شد؟ شما دولت زابینی رو مثبت تر می خونید در صورتی که من نظرم فعالیت آزاد هر دو جناح بی ناموسی و با ناموسی هستش.

من انتظار روشنفکری و اندیشه بیشتری از شما داشتم.


نقل قول:
در باب حجاب و پوشش ساحره های محترم باید عرض کنم که ما جامعه شریف جادوگری پیش از آنکه ادیان مختلف ظاهر شوند در دوران باستان کلاً عشق ردا و لباس های بلند بودیم. ساحره ها همواره از آزادی پوشش برخوردار بودند. همچنان که می بینید تعدادی از اونها مثل فرشته های بالدار و تیر کمون بدست در جامعه ظاهر میشن و پوششی ندارن. شورای زوپس هم خرده نمیگیرد. شما ماگل هستید و از همه ساحره های ما خبر ندارید. موضوع اینجاست که خود ساحره های ما به لطف بیداری زوپسی خودشون به این بصیرت و بینش عمیق رسیدن که بحث ما بحث پوشش نیست و بحث بیداری زوپسی است. پس چرا تمدن باستانی ما رو میخواین با تمدن مدرن و کثیف ماگلی یکی کنید ؟

من توجه شما و همه مردم شریف رو به این تصاویر تمدن ما جادوگرها جلب می کنم و به تصویر تمدن امروزی شما ماگل ها که دم از آزادی پوششی ساحره ها می زنید هم نگاهی می کنیم


من حرفی از اجبار بی پوششی زدم؟هر کس بی شک به هر شکلی که دلش بخواد میتونه در جامعه نمایان بشه.ساحره های عزیز هر پوششی رو که بخوان میتونن در نظر بگیرن و ما هرگز باهاشون مخالفتی نکردیم.این شمایید که پشت منوی ژوپس مخفی شدید و ساحره های بد حجاب رو مجازات می کنید.سیستم ژوپس در اکثر جوامع جهان سومی و دیکتاتوری حاکمه.آیا به این هم اشاره کرده بودید؟کدام جامعه مدرن و روشنفکری از ژوپس استفاده می کنه؟فقط ساحره های مسن و باحجاب رو نشون ندید.کلیپ های برخورد ماموران ژوپس رو با بی حجابان رو هم نشون بدید!

وردپرس رو نباید مقصر دونست! فعالیت های بلاگ دمنتور مقصر اصلی هستند.من به شخصه هرگز حاضر نیستم در جامعه ی دمنتور فعالیت کنم چون با فعالیت های پوچ و به قول شما ارسال خبر های لاک ناخن اما واتسون،خودش رو فعال نگه داشته! من هرگز با این فعالیت ها موافق نیستم و در واقع هدفم جلوگیری از ایجاد چنین فعالیت های پوچیه!


نقل قول:
شما ماگل ها با آزادی بی ناموسی در جامعه به کجا رسیدید واقعا؟ حداکثر اختراعات و دستاوردهای شما ماگل ها ختراع سفینه فضایی و سلول های بنیادی و مهندسی ژنتیک و موشک سازی بوده. شما ماگل ها حتی به اجنه هم اعتقاد ندارید در حالیکه ما سالهاست از جن های خانگی به عنوان برده هامون استفاده می کنیم و شما مثل چی از آنها واهمه دارید. آیا شما ماگل ها می توانید شنل نامرئی اختراع کنید؟ حتی پروژه تلاش های شما برای این شنل به 1 درصد هم نرسیده. اگر هم بتوانید ما تا اون موقع ورژن های جدیدتر دستاوردهای جادویی مان را به ارمغان خواهیم گذاشت و شما باز هم عقب خواهید ماند.

آیا شما ماگل ها می توانید جاروی پرنده اختراع کنید؟ فکر نمیکنم هرگز هم بتوانید.چرا که هنوز چند میلیارد از جمعیت ماگل ها هنوز هلیکوفته هم سوار نشدن چه برسه به اون هواپیماهای غول پیکر که مدام سقوط می کنند. آیا شما ماگل ها می توانید بدون پرداخت بهاء و دریافت ویزا آپارات کنید؟ آیا به بهانه داشتن آزادی پوشش برای بانوان می توانید این محرومیت و محدودیت های ماگلی تون رو توجیه کنید؟ نه هرگز نمی توانید. هرگز.


چرا شما همه چیز رو با هم در مخلوط کن می ریزید؟آمار ها نشون میدن بیش از 60% جادوگران و ساحران عزیز از سواد خوندن و نوشتن هم برخوردار نیستن.این نتایج ژوپس مداری و محدودیت های شماست! در دولت ما هیچ محدودیتی وجود نخواهد داشت.

چرا تا این حد تبعیض نژادی بین ماگل ها و جادوگران می گذارید؟جامعه ماگلی روز به روز در حال پیشرفته اما جادوگری چی؟حتی سالی یک ورد هم پیشرفت ندارید.آیا این حق واقعی ملت جادوگر است؟قطعا خیر!

شما دارید با مقایسه وسایل ماگلی با وسایل جادویی تفرقه و فتنه میان ما ایجاد می کنید.چرا به جای این حرفها همبستگی میان مارا بیشتر نمی کنید؟!

نقل قول:
طبق تماسی تلفن با خانم کول، ایشون حرف شما رو تکذیب کردن و بنیانگذار اون موسسه خیریه رو کوئین الیزابت اعلام کردند


از من انتظار نداشته باشید که موسسه های خیریه ای که بنیانگذاری می کنم با نام خودم باشه! از روی فروتنی موسسه هارو با نام ملکه ثبت می کنم تا ریا رو کاهش بدم

نقل قول:
مردم فهیم. بدانید خود ایشان بیشتر از سایر کاندیداها همه را به بازی گرفتند و مدام از جناح بی ناموسی حرف می زنند که نه تنها برنامه ای هم پشتش نیست، بلکه پوچ و توخالی جلو می رود. کجایند این ایده های ناب و افتخارات قدیمی ای که شما ماگل تازه به دوران رسیده با آن اسب های میلیارد دلاری از آن دم می زنید؟


شما رسما جبهه ی بی ناموسی رو پوچ و بی برنامه اعلام کردید.چرا حاضر نیستید به این جبهه احترام بگذارید؟من خواستم حتی به بهانه بی ناموسی هم شده چهره ی واقعی شمارو نشون بدم.امروز که درگیر توجیه کردن شما بودماما قطعا در اسرع وقت برنامه های خودم رو اعلام می کنم.دولت من،دولت اقتدار و روشفکری خواهد بود.

من هرگز از اسب های میلیارد دلاری حرفی نزدم بلکه خود شمایید که بارها این موضوع رو به رخ بنده کشیدید.امیدوارم دیگه موضوعات امور بی ناموسی و یا ناموسانه پیش نیاد و به جای این بحث های پوچ،به فکر رفاه واقعی جامعه و اقتدار مردم باشیم.

منتظر برنامه های دولت اقتدار، روشفکری و آزادی جادوگرانی باشید!
در صحنه ایم..!


ویرایش شده توسط تام ریدل در تاریخ ۱۳۹۲/۳/۲۵ ۱۳:۵۸:۲۷پاسخ به: ستاد انتخاباتی "تام ریدل"
پیام زده شده در: ۱۲:۱۰ شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۲
#3

دلوروس آمبریج


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۶ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1592
آفلاین
من باید در رابطه با این ماگلی که پا به انتخابات گذاشته است برای جامعه شریف جادوگری شفاف سازی هایی انجام بدم. من نمیخواستم حرف بزنم اما من رو با این گل واژه های بی حد و مرز ماگلی تون مجبور کردید که حرف بزنم:

نقل قول:

در همه ی دوره ها بی ناموسان جامعه مارا طرد کردند و با آنها را بیمارانی کم عقل خوانده اند.در صورتی که باید به عقیده همه ی بی ناموسان احترام گذاشت،همانطور که به عقیده باناموسان احترام می گذاریم.

چرا ساحره های محترم را مجبور به حجاب می کنید؟! هر شخصی می تواند پوشش آزاد داشته باشد.شمایی که دوست داری با شرت گل گل بیرون بیایی و یا شمایی که به بیرون انداختن عضلات فولادین خود علاقه داری، در دولت نهم با وزرات من آزاد خواهید بود.


حرف شما حقیقت نداره و کذب محضه. زمانی که شما نبودید ما در دو دوره وزارت فردی بی ناموس صفت را به عنوان وزیر جامعه جادوگری داشتیم. فردی که از اواسط دوره دوم وزارتش ناپدید شد و جامعه جادوگری گمنامی در کشور همسایه پناهنده شد. گیلدی ! همان گلیدروی سابق که این روزها نامش را بیشتر از دهان بلیز زابینی می شنویم. کاندیدای جناح مخالف شما و اسنیپ که به ترویج با ناموسی اعتقاد داره. اگرچه آقای زابینی هم سیاست های غلطی رو پیش خواهند گرفت. ایشون میخوان که لباس افراد با ناموس رو از تنشون در بیارن و تن افراد بی ناموس کنن. برای این کار عنوان کردند که از تجارب گیلدی استفاده خواهند کرد. خب این حرکت آقای زابینی هم به نوعی ملانصر الدینی به حساب میاد چرا که قشر پیرتر رو بی ناموس خواهند کرد و قشر جوان را با ناموس. باز حرکت زابینی از حرکت شما مثبت تر خواهد بود به هر جهت که به کل بی ناموسی رو ترویج خواهید داد.

پس نگوید در تمام دوران های وزارتخانه جناح بی ناموسی طرد شده !

در باب حجاب و پوشش ساحره های محترم باید عرض کنم که ما جامعه شریف جادوگری پیش از آنکه ادیان مختلف ظاهر شوند در دوران باستان کلاً عشق ردا و لباس های بلند بودیم. ساحره ها همواره از آزادی پوشش برخوردار بودند. همچنان که می بینید تعدادی از اونها مثل فرشته های بالدار و تیر کمون بدست در جامعه ظاهر میشن و پوششی ندارن. شورای زوپس هم خرده نمیگیرد. شما ماگل هستید و از همه ساحره های ما خبر ندارید. موضوع اینجاست که خود ساحره های ما به لطف بیداری زوپسی خودشون به این بصیرت و بینش عمیق رسیدن که بحث ما بحث پوشش نیست و بحث بیداری زوپسی است. پس چرا تمدن باستانی ما رو میخواین با تمدن مدرن و کثیف ماگلی یکی کنید ؟

من توجه شما و همه مردم شریف رو به این تصاویر تمدن ما جادوگرها جلب می کنم و به تصویر تمدن امروزی شما ماگل ها که دم از آزادی پوششی ساحره ها می زنید هم نگاهی می کنیم.
تصویر کوچک شده
همانطور که در جامعه ماگل ها دیده میشه، وقتی بانوی ماگلی در کشورهای جهان سومی به شکل بی ناموسی وارد خیابان میشه، همه بر میگردن نگاهش میکنن. واقعا زننده نیست که یکی برگرده آدمو چپ چپ گناه کنه؟ در کشورهای توسعه یافته باز این حرکت کمتر رخ میده به خاطر اینکه در کشورهای مدرن ملت ماگل کلا بی ناموسن.

در این این تصویر برای اینکه ریا نشن و آزادی پوششی ساحره ها رو هم به رخ شما ماگل های کور دل بکشانم، تصویری از خودم را بدون جوراب شلواری در پایین قرار داده ام که البته جهت سوء استفاده شما ماگل ها اون ناحیه رو مات کردم. فقط خواستم بگم جامعه جادوگری ساحره ها رو آزاد میذاره. من به مدت یک ترم کامل تحصیلی در هاگوارتز همینطوری لباس پوشیدم بدون اینکه هیچ پسری از میان دانش آموزان هاگوارتز به من چپ چپ نگاه کنه. شما از چی حرف میزنی آقای ریدل؟ بیداری آیا؟

بذارید این قضیه رو ریشه یابی کنم. افرادی مثل همین آقای تام ریدل، تصور می کنند از اوایل انقلاب صنتعی چون بانوان جامعه شون رو آزاد گذاشتند و کلا همه رو به بی ناموسی تشویق کردند، به دستاوردهای بزرگی مثل سفینه فضایی و قیچی و موشک و ماشین لباسشویی و سلول های بنیادی رسیدن. در صورتی که توجه نکردن با استفاده از ابزار آلان دور ریختنی ما جادوگران و دفع زباله های علمی مون در مناطق ماگل نشین اونها به انقلاب های صنتعی و پزشکی دست پیدا کردن و برای همینه که موفقیت شون رو (که به نظرم موفقیت نیست و وظایف حداقل اونها بوده) مقارن میدونن با ترویج بی ناموسی. مشکل از عدم توجه به نکات ظریفه و همچنین عدم آزاد سازی سلول های خاکستری مغز جهت درک بهتر حقایق.

شما ماگل ها با آزادی بی ناموسی در جامعه به کجا رسیدید واقعا؟ حداکثر اختراعات و دستاوردهای شما ماگل ها ختراع سفینه فضایی و سلول های بنیادی و مهندسی ژنتیک و موشک سازی بوده. شما ماگل ها حتی به اجنه هم اعتقاد ندارید در حالیکه ما سالهاست از جن های خانگی به عنوان برده هامون استفاده می کنیم و شما مثل چی از آنها واهمه دارید. آیا شما ماگل ها می توانید شنل نامرئی اختراع کنید؟ حتی پروژه تلاش های شما برای این شنل به 1 درصد هم نرسیده. اگر هم بتوانید ما تا اون موقع ورژن های جدیدتر دستاوردهای جادویی مان را به ارمغان خواهیم گذاشت و شما باز هم عقب خواهید ماند.

آیا شما ماگل ها می توانید جاروی پرنده اختراع کنید؟ فکر نمیکنم هرگز هم بتوانید.چرا که هنوز چند میلیارد از جمعیت ماگل ها هنوز هلیکوفته هم سوار نشدن چه برسه به اون هواپیماهای غول پیکر که مدام سقوط می کنند. آیا شما ماگل ها می توانید بدون پرداخت بهاء و دریافت ویزا آپارات کنید؟ آیا به بهانه داشتن آزادی پوشش برای بانوان می توانید این محرومیت و محدودیت های ماگلی تون رو توجیه کنید؟ نه هرگز نمی توانید. هرگز.

نقل قول:

چرا قبل از هرچیز واژه دیکتاتورانه ژوپس را برای مردم معنی نمی کنید؟از سال 1382 جناب عله ای که این روز ها نامش بر زبان خیلی هاست از cmsای به نام ژوپس برای مدیریت جادوگران شروع به کار کرد.اما واقعا چه چیزی پشت این ژوپس است؟در منوی مدیریت چه می گذرد؟حتی در سالهای اخیر جادوگران محترمی سعی بر آشکار کردن پشت پرده داشتند که به طور عجیبی غیب شده اند.لینی وارنر یکی از آنهاست!مدیران بسته شدن شناسه او را چگونه توضیح خواهند داد؟


اگر زوپس نبود شما هم الان اینجا نبودی. جای اینجا در وبسایت که نه...وبلاگ دمنتور فعالیت داشتی اون وقت و به جای خواندن ترجمه ها و خبرهای با کیفیت باید میرفتی اخبار زیر ابرو برداشتن دنیل ردکلیف و یا خبر مثلا جنجالی رنگ لاک ناخن انگشت کوچولی پای راست اما واتسون رو میخوندی. چرا قدرت و اقتداز زوپس نشینان را تحقیر می کنی؟ چرا دم از مسئول بازنشسته ای میزنی که الان نشسته مثل یه دختر خوب انتگرال و دیفرانسیل می گیره و به خواست خودش از جمع ما رفته؟! بار دیگر روشنگری می کنم که بانو وارنر به خاطر قبولی در کنکور جادوگری موقتاً از بین ما رفته و به زودی باز خواهد گشت. به شایعات بی اساس دامن نزنید. به جای دامن، مانتوی سوراخ سوراخ بزنید.

نقل قول:

اگه یک کاندیدا توانایی مالی نداشته باشه چگونه میتونه به اقتصاد جامعه کمک کنه؟آیا از بنیاد های خیریه بنده هم خبر دارید؟پرورشگاهی که تام توش بزرگ شد رو فکر می کنید کی افتتاح کرد؟! بنده!


طبق تماسی تلفن با خانم کول، ایشون حرف شما رو تکذیب کردن و بنیانگذار اون موسسه خیریه رو کوئین الیزابت اعلام کردند.

ـــــــــــــــــــــ
من میخوام اشاره ای به حرف های متناقض شما کنم که مردم فهیم و شریف جامعه جادوگری به چند گانه بودن شخصیت شما ماگل گرامی، پی ببرند. شمایی که دم از جدی بودن و برنامه های اساسی می زدید این حرفتون رو در مصاحبه با مرکز خدمات رسانه ای چگونه توجیه می کنید؟

نقل قول:

بينيد من احترام خاصي براي همه نامزد هاي عزيز قائلم! فرقي نداره ساحره،آبدارچي،جن و يا هر موجوده ديگه باشن! ولي از نظر من تا حدي اونها انتخابات رو به بازي گرفتن و هنوز از جديت ماجرا خبر دار نيستن!

دوستان عزيزم!

چيزي كه ما داريم در موردش بحث ميكنيم،ايفاي نقشه! كه سالها از ايده هاي ناب و افتخارات قديمي خودش دور مونده.با اينكارا ميخوايد به ايفاي رسيدگي كنيد؟

براشون آرزوي موفقيت ميكنم!


مردم فهیم. بدانید خود ایشان بیشتر از سایر کاندیداها همه را به بازی گرفتند و مدام از جناح بی ناموسی حرف می زنند که نه تنها برنامه ای هم پشتش نیست، بلکه پوچ و توخالی جلو می رود. کجایند این ایده های ناب و افتخارات قدیمی ای که شما ماگل تازه به دوران رسیده با آن اسب های میلیارد دلاری از آن دم می زنید؟

من فقط در پایان توجه مردم را به قبر تو خالی جنابعالی دعوت می کنم. تصویر کوچک شده
البته بررسی های شفا دهندگان ما نشان می دهد که شما سالها در این قبر خوابیده بودید و علت اینکه الان تو خالی هستش، اینه که فرزند شما، اسمشو نبر، شما را بعدها به خاطر خون کثیف ماگلی تان بخشیدند و با دم اسمشونبریایی شان زنده کردند شمارو. گرچه چون قبلا در تولد دوباره شان در حضور کله زخمی از استخوان کمر شما بلند کرده بودند، اما شما به هر حال سر حال زنده اید الان. گرچه کمر ندارید و مثل آش می مانید. شاید هم پسرتان به شما کمر جدیدی اهدا کردند. مرلین می داند.

کاری به این قضایا نداریم، نکته مهم عکس، مجسمه میلیارد دلاری کنار قبر شماست که گفته میشود بزرگ ترین مجسمه سازان ایتالیایی و یونانی به جای سنگ آن را از طلای گچی شکل ساخته اند. فقط خواهش می کنم به هنر خرج داده شده در قسمت پایین شنل مجسمه دقت فرمایید. آیا این کاخ نشینی نیست ؟

از خاک آمدیم و به خاک بر می گردیم. کمی انفاق کن آقای ریدل. کمی مرد باش گرچه خصلت مردی در ماگل های امروز جایی نداره.


No Country for Old Men
پاسخ به: ستاد انتخاباتی "تام ریدل"
پیام زده شده در: ۱۳:۵۸ جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲
#2

تام ریدل


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۴:۱۵ شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
از جوانی خیری ندیدم ای مروپ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 529
آفلاین
هم اکنون فعالیت ستاد را با نام آفریدگار بی ناموسی آغاز می کنیم!


بی ناموس نامه شماره یک

از امروز این ستاد فعالیت خودش رو تنها به عشق ملت بیدار و آگاه جادوگران آغاز می کنه تا مشتی محکم بر دهان مدیران دیکتاتور زده و از حقوق بی ناموسان محترم دفاع کنیم.در همه ی دوره ها بی ناموسان جامعه مارا طرد کردند و با آنها را بیمارانی کم عقل خوانده اند.در صورتی که باید به عقیده همه ی بی ناموسان احترام گذاشت،همانطور که به عقیده باناموسان احترام می گذاریم.

چرا ساحره های محترم را مجبور به حجاب می کنید؟! هر شخصی می تواند پوشش آزاد داشته باشد.شمایی که دوست داری با شرت گل گل بیرون بیایی و یا شمایی که به بیرون انداختن عضلات فولادین خود علاقه داری، در دولت نهم با وزرات من آزاد خواهید بود.

آیا تا به حال با واژه بی ناموسی آشنا شده اید؟این واژه در فرهنگ جامعه ما به درستی جا نیفتاده است ولی بدانید که انسان بی ناموس هم جزوی از خود ماست! مدیران همیشه در تلاش بوده اند تا این واژه را بد و رکیک جلوه دهند و تنها به فکر اهداف ژوپس مدارانه خود بودند.

اما آیا تنها مشکل ما عدم رعایت حقوق بی ناموسان است؟آسایش جادوگران،ساحران،اجنه،غول ها و سایر مخلوقات بزرگوار جامعه فراهم شده است؟ آیا تا به حال اقداماتی در این جهت انجام شده است؟


قبل از هرچیز اتهاماتی که از طرف یکی از مدیران زحمت کش به بنده وارد شده است را بررسی می کنیم.بله،شما بانو دلوروس!
نقل قول:

شما دایی فردی هستید که نباید نامش را برد. از طرفی پدر آن فرد هم وارد صحنه انتخابات شده و هردوی شما مدعی هستید که رقیبان جدی یکدیگر می باشید اما این کذب محض است و به شخصه باور نمیکنم. بنده سمت برگزاری انتخابات را تحویل مسئولین محترم در شورای زوپس همیشه قهرمان کردم و حالا آزادم تا کاندیدای اصلح را شناسایی کنم و رای خود را تقدیم حضرت ایشان کنم. بی شک شما یک رای داری، هر کدام از مردم هم یک رای اما بنده خیلی رای دارم.


چرا قبل از هرچیز واژه دیکتاتورانه ژوپس را برای مردم معنی نمی کنید؟از سال 1382 جناب عله ای که این روز ها نامش بر زبان خیلی هاست از cmsای به نام ژوپس برای مدیریت جادوگران شروع به کار کرد.اما واقعا چه چیزی پشت این ژوپس است؟در منوی مدیریت چه می گذرد؟حتی در سالهای اخیر جادوگران محترمی سعی بر آشکار کردن پشت پرده داشتند که به طور عجیبی غیب شده اند.لینی وارنر یکی از آنهاست!مدیران بسته شدن شناسه او را چگونه توضیح خواهند داد؟

بنده از همون روز اول ازدواجم با مروپ با این مردک معتاد مشکل داشتم.بلایی خانمان سوز! حتی ایشون با ازدواج من با مروپ مشکل داشتند و می خواستند مانع تولد جادوگری مقتدر و بزرگواری به نام لرد ولدمورت کبیر بشوند.هرگز مرا با این مرد یکی ندانید!
نقل قول:

اما بگذارید از این حقیقت پرده بردارم که دست شما با آن ماگل خوشتیپ و بچه پولدار که اسب های میلیارد دلاری ایرلندی سوار است، در یک پاتیل است. شما هر دو مترسک های فردی هستید که نامش را نباید برد. بی شک فقط و فقط جهت جو دادن به انتخابات مانند دو رقیب عمل می کنید اما در باطن ما خبر داریم که جبهه تاریکی که دم از اصلاح نژاد و هرس کردن ماگل ها میزد هم اکنون دستشان با جامعه بسیار بسیار ابله و عقب افتاده ماگل ها در یک قوری است (پاتیل رو قبلا گفته بودم !).


مورفین خان دماغشونم با کمک بقیه رفقاشون بالا بکشن خیلیه! دستش رو با من توی یک پاتیل بکنه؟به نظر شما من هرگز حاضر به پذیرفتن چنین خواری هستم؟! اگه جوابتون مثبته باید بگم سخت در اشتباهید و این موضوع رو بهتون اثبات خواهم کرد.

اگه یک کاندیدا توانایی مالی نداشته باشه چگونه میتونه به اقتصاد جامعه کمک کنه؟آیا از بنیاد های خیریه بنده هم خبر دارید؟پرورشگاهی که تام توش بزرگ شد رو فکر می کنید کی افتتاح کرد؟! بنده!

همچنین از رد صلاحیت شدگان عزیز خواستارم به این ستاد بیایند تا در مورد صلاحیت شان به بررسی جدی بپردازیم.آیا مدیران به ناحق صلاحیت شمارا رد کرده اند؟پشت منوی آنها چه می گذرد؟به شخصه تمامی اشخاص رد صلاحیت شده را با تجربه می دانم!

برای امروز سرتون رو درد نمی ارم و حرف رو کوتاه می کنم اما بزودی با تصاویری معتبر از وضعیت دولت های اسبق باز خواهم گشت.اگه سرتون درد گرفت عذر خواهی می کنم ولی امروز رو واجب دونستم تا کمی جدی تر برخورد کنم!

در صحنه ایم..!
ستاد انتخاباتی "تام ریدل"
پیام زده شده در: ۰:۰۷ جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲
#1

دلوروس آمبریج


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۶ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1592
آفلاین
ستاد انتخاباتی تام ریدل

با عرض سلام و تاسف خدمت آقای ریدل

بله بله ! شکی نیست که پسر شما که نامش را هم نباید برد، انقلابی تاریک در دنیای جادوگری رقم زد. اما خب پسر شما این انقلاب تاریک را با قدرت جادوگری به ارث برده از جانب مادر مرحومش ترتیب داد. بنابراین شما به عنوان یک ماگل نمی توانستید نقش پر رنگی داشته باشید. شما اولین ماگل این دوره از انتخابات هستید. هر چقدر تلاش کردیم تا اثری از خون جادویی در آزمایشات خون شما پیدا کنیم، چیزی نیافتیم. به هر حال به لطف اقدامات شورشی ماگل ها در این اواخر که مدام شعار "انرژی جادویی حق مسلم ماست" سر می دهند، شورای محترم زوپس نظر موافق خودش را برای حضور شما در انتخابات اعلام کرده است.

بدینوسیله به شدت اخطار می کنم که در حین فعالیت ستاد خودتان و سایر کاندیداها، از وسایل ماگلی خطرناک برای تهدید سایر کاندیداها، استفاده نکنید. توجه داشته باشید که شما به عنوان یک کاندیدا کاملا آزاد هستید که ستاد انتخاباتی خود را به طور کامل با محوریت ایفای نقش اداره کنید یا اینکه مطلقاً بدون ایفای نقش به سبک پرسش و پاسخ میان خبرنگاران، علاقه مندان و هواداران در اینجا، اهداف و ایده های خود را بیان کنید. حتی مختار هستید که به شکل تلفیقی از این دو روش ستاد انتخاباتی خود را اداره کنید.
سخن را کوتاه می کنم. فقط خواهشمندم جهت تبلیغات از ابلاغیه رسمی تبلیغات پیروی نمایید.

با آرزوی تساوی حقوق جادوگر و ماگل
ستاد برگزاری انتخابات وزارت سحر و جادو


No Country for Old Men

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.