هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ستاد انتخاباتی رابستن لسترنج
پیام زده شده در: ۱۴:۰۷ یکشنبه ۲ تیر ۱۳۹۸

رابستن لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۹ پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۳:۱۳ چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰
از سیرازو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 265
آفلاین
دوباره بریم سر کارایی که باید انجام بشه!

4- برای شماره چهار، ما تاپیک موزه رول ها رو داریم...خیلی عجیبه که این تاپیک اسمش موزه ی رول هاست ولی توی موزه وزارت خونه نیست! مگه چی می شه یه موزه تو موزه باشه؟
من اولین کاری که در مورد این تاپیک می کنم، اینه که، سعی می کنم این تاپیک رو به موزه ی وزارت منتقل کنم...اگر این امر ممکن بود، دوباره این تاپیک رو فعال می کنم!
یکی از بهترین چیزایی که برای تازه واردا وجود داره...رول های افراد قدیمی هستش!
یه تازه وارد نیاز داره که بخونه تا هم با سبک نوشتن این سایت آشنا بشه و هم در اثر خوندن چیزایی یاد بگیره! چیزایی مثل اینکه بدونه در یه تاپیک ادامه دار حتما نباید پست نفر قبلی رو ادامه...ما می تونیم از پست نفر قبلی یه چیزی به عنوان ایده برای پستمون در نظر بگیریم و در مورد اون بنویسیم...به این کار می گن درجا زنی!
تازه وارد ها با خوندن پست های قدیمی ها این چیزا رو راحت تر و سریع تر یاد می گیرن!

هدف من هم از شروع دوباره ی تاپیک موزه ی رول ها همینه! اینکه بهترین رول هایی که نوشته شده رو اونجا قرار بدم تا مثل یه کلاس درس نوشتن برای تازه واردا بشه!
اون تاپیک فقط برای رول های افراد قدیمی سایت نیست! برخی از تازه وارد ها هستن که استعداد ذاتی توی نوشتن دارن! در نتیجه پست این افراد نیز در این تاپیک قرار می گیره!

5-شماره پنج برای تقویم جادویی کنار گذاشته شده! این تقویم یکی از قشنگ ترین تاپیک هایی هستش که مربوط به رول زدن نیست! ولی خب کسی پیگیر این تقویم نیست!
برای مثال، همین پست آخرش که توسط لینی وارنر نوشته شده...اسپم نویسی! اگه این پست رو نخوندین و فایل پیوستشو دانلود نکردین حتما پیشنهاد می کنم این کارو بکنین تا از خلاقیت هایی که می شه انجام داد، آگاه شین!
این تقویم، بهترین وقایعی که توی سایت اتفاق افتاده رو گلچین کرده و روزی رو به اون اختصاص داده!
یکی از کار های من، شکار این وقایع و قرار دادن اون در این تاپیک هستش!
البته کار به همینجا ختم نمی شه! این تقویم فقط برای قرار دادن وقایع نیست بلکه برای دلنشین کردن فعالیتمون می تونیم بهش عمل کنیم!

تا کار های بعدی، زبون درازی نکردن شین!

خب خب خب دوباره رسیدیم به بحث قشنگ و جذاب ماجرا!

نقل قول:
زیراب زنی

آقای کاندیدا! چرا سرکش گذاشتن نمی شی؟ مگه یه سرکش چیکار تونستن می شه که با تو کردن شه؟
آب بدون سرکش به چه درد ملت خوردن می شه! آمدن کنین تا از سرکش ها حمایت کردن بشیم!
نقل قول:

با مشخص کردن یکی به عنوان ((بهتر))انگیزه بقیه کاهش پیدا میکنه!

اول این رو توضیح بدم بعد باهاش شوخی کنم!
نمی دونم اینو به عنوان انتقاد گفتی یا شوخی ولی اگه به عنوان انتقاد از طرحم بود باید یه توضیحی بدم!
این واقعا حرف عجیبیه! من با اینکار به کسی نمی گم که تو بهتری! با اینکار تشویقش می کنم که بهتر بشه!
اگه کسی توی دوئل ببازه معنیش اینه که اون یکی بهتره؟ من که اینطور فکر نمی کنم!

آقای کاندیدا! چرا کلمه ی بهتر رو از بقیه جدا کردن می شی؟ مگه اون چیش بالاتر بودن می شه؟ نقطه هاش بیشتر هستن می شه؟
آمدن کنید، بین بقیه فرق نذاشتن بشیم!
نقل قول:

زندانی کردن دلیل بوجود اومدن تایپیک ازکابانه،اصن به همین منظور تشکیل شده!

در جایی که دولت من در اون وجود داشتن می شه، هیچ جرمی اتفاق افتادن نمی کنه! برای همین به زندان احتیاجی نبودن می شه!

نقل قول:
اسمی پیدا نکردیم،مجبور شدیم از عوامل موفق خارجی استفاده کنیم،بده؟

کاری خوبی کردن می شی ولی فیفا 2019 نمونه ی موفق تری بودن می شه! تازه فیفا 2020 هم داره آمدن می شه!
نقل قول:

آیا رواست یک نژاد بیگانه ی بیزارویی وزیر شود؟

به این که اسم سیاره منو اشتباه نوشتن شدی کاری نداشتن می شم ولی...
آقای کاندیدا! نژاد پرستی تا به کی؟! دوره این کار ها تموم شدن شده!

نقل قول:
شما حاضرید یک فضایی رییس جادوگران شود؟چی؟حاضرید؟خب برید از خودتون خجالت بکشید!

نقل قول:
از کی تاحالا فضاییا حق رای دادن دارن؟چی؟دارن؟خب یکی از برنامه های ما بعد از وزیر شدن لغو این قانون میباشد!

دقت کردن بشین لطفا!
این آقای کاندیدا از هیچ چیز خبر داشتن نمی شه! این کاندیدا در 5+8 هم اگه از این سوتی ها دادن کنه، هسته ی هلو هم که به ما تعلق گرفتن نمی شه!

من با خانوم کاندیدا هیچ کاری نداشتن می شم ولی خب خودتون یه نگاه به موهاش کردن بشین! نصف بودجه وزارت خونه، فقط صرف رنگ کردن این مو ها شدن می شه!
خاویار؟ پیتزا؟ تا کی 4.5 درصدی؟

تا بخش جذاب دیگر، باز هم زبون درازی نکردن شین!

ویرایش شده توسط رابستن لسترنج در تاریخ ۱۳۹۸/۴/۲ ۱۴:۱۲:۵۴

تا همیشه، لرد ولدمورت، ارباب من هستن می شن!

تو قلب من جا داشتن میشه!

پیام زده شده در: ۲۱:۲۲ شنبه ۱ تیر ۱۳۹۸

رابستن لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از سیرازو
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
با این حمایتی که از آلیس و کوپولر ها شدT این ده شب در این ستاد صبحانه، ناهار و شام دادن می شه!

ممنون از حمایتت آلیس!
کار خیلی خوبی کردی که به جای اینکه پیام شخصی ارسال کنی با زدن یه پست حمایت کردی!

ویرایش شده توسط رابستن لسترنج در تاریخ ۱۳۹۸/۴/۱ ۲۱:۲۸:۱۳
ویرایش شده توسط رابستن لسترنج در تاریخ ۱۳۹۸/۴/۲ ۱۴:۲۳:۱۳

تو قلب من جا داشتن میشه!

پیام زده شده در: ۲۱:۰۱ شنبه ۱ تیر ۱۳۹۸

آلیس old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۹ چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۰:۲۱ جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 18
آفلاین
سکانس اول، اتاق فکر انجمن یوفو های کوپولر

کدخدا و نوه ها و نتیجه ها و اولاد و اموات کوپولر با شنیدن خبر نامزد شدن رابستن لسترنج، توی معبد دلفی جمع شده بودن.

کد خدا غن غن کنان گفت: کپلو های عزیز توجه کنید، رابستن از اونجایی که برادرزاده ی شوهر خواهر ناتنی پسر عموی ما میشه و تنها فردیه که توی جادوگران با ما رگه ی مشترک داره و نامزد شده، پس فرصت خوبیه که به ستاد انتخاباتیش رفتن کنیم و حمایت خودمونو اعلام کنیم، بلکه فردا روز که به قدرت رسید، چیزی هم به ما بماسه. الان صد ساله که توی کوپولر تنها اتفاقی که افتاده غذا خوردن و کپلی تر شدن بوده. از این همه اضافه وزن چه سود عاید شدن شد؟ 😐

اعضای انجمن که از شنیدن سخنرانی کدخدا منقلب شده بودن، با بحران اگزیستانسیالیستی به ظرفای پاپ کورن و اسنک خودشون خیره شدن. یکی از بچه ها که بغض کرده بود گفت: اما پدربزرگ من شکم نمکیمو دوس دارم. ⁦☹️⁩

کد خدا با قاطعیت گفت: حرف نباشه، همه خوراکی ها رو جمع کنید تا به ملاقات رابستن بریم و برنامه های تبلیغاتی و حمایتای مالی و غذایی مونو اعلام کنیم. صندلی قدرت اینقدر ارزش داره که نه تنها شیمکای نمکی بلکه نصف پیتزاتونو هم حاضرید فدا کنید. حالا ای دوستان، کی حاضره با من بیاد؟

اعضا نگاهی به هم دیگه انداختن و خاطرات روز های اوج سیاره رو مرور کردن. بعد به رسم وفاداری جلو اومدن و هر کدوم یه تیکه ی خوشمزه از خوراکی هاشونو گذاشتن. فضا به شدت حماسی و انتخاباتی شده بود.

- گل هندونه واسه ی رابستن
- مرغای سالاد سزار فدای رابستن
- همه ی پاستیل نوشابه ای ها تقدیم به رابستن (البته چن تاشو ورداشته بود)
- من اینقد صندلی قدر... ببخشید، رابستن رو دوس دارم که ته دیگ ماکارونیم فدای ستاد انتخاباتیش.

در عرض پونزده دقیقه، میز بزرگ معبد پر شده بود از خوراکی، و سفینه ها آتیش شدن برای راه افتادن.

هر وقت به کمکم نیاز داشتی به اون قسمت از آسمون نگاه کن که پنج تا ماه کامل در حال درخشیدن هستن.

پیام زده شده در: ۲۰:۱۳ شنبه ۱ تیر ۱۳۹۸

رابستن لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از سیرازو
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
منم خیلی ساده فعالیت خودمو شروع می کنم!

از اونجایی که من زیاد از این نرم افزارای ویرایش عکس و این چیزا سر در نمیارم، عکسی هم برای گذاشتن ندارم! قدرت کلمه رو به رخ کشیدن می کنم!

خب حالا بریم سر کارایی که قراره انجام بدم:

1-خب برای شروع بریم سراغ آزکابان...به نظر من، آزکابان هم عین بقیه ی تاپیکاس...تاپیکی برای رول زدن!
من تازه واردم و اون موقعی که اومدم وزیری نبود که ببینم آزکابان رو چجوری اداره می کنه ولی خب به نظر من این کارایی که قبلا کردن مثل زندانی کردن و امثال این کارا، قشنگه! ولی انجام دادنش سخته! برای همین خیلی زود رها می شه.
شاید این کار زندانی کردن باعث بشه که فعالیت افزایش پیدا کنه! ولی خب خیلی راحت میشه با تزریق چند ایده ی خوب و جذاب برای تاپیکای آزکابان باعث شد که فعالیت افزایش پیدا کنه!

2-در مورد کارت قورباغه شکلاتی! کار خیلی قشنگیه ولی خب یکم فکر کنین...یه همچین چیزی برای یه فردی که عمر خودشو توی این سایت گذاشته و فعالیت کرده لازمه؟ ینی کسی از فعالیت های ایشون نمی دونه؟ قدردانی نمی کنه؟ اگرم ندونه، فعالیت های الانشو که می بینه...به نظر من این "خیلی ممنونم" ها و "دستتون درد نکنه که کمک کردین" ها برای افراد قدیمی خیلی باارزش تر از این کارتیه که بهشون تعلق می گیره!

3-یه ایده ی جدیدی که دارم و فکر می کنم باعث می شه که هم فعالیت ها بیشتر بشه و هم باعث می شه که سطح کیفی پست های تازه واردین از جمله خود من، سریع تر به جایی که باید برسه، برسه، زدن یه تاپیک برای تعیین بهترین رول هفته هستش! البته این تاپیک بهترین رول های تازه واردین رو انتخاب می کنه!
اگه این ایده به همون صورتی که من توی ذهنم دارم پیش بره، به بهتر شدن اشخاص تازه وارد کمک می کنه! چون سعی می کنن که خودشون رو به سطح مناسبی برسونن تا رولشون وارد این تاپیک بشه!

تا کار های بعدی به رود سپرده شدن بشین!

خب خب خب حالا می رسیم به بخش جذاب ماجرا!
نقل قول:

کریس یک سیگار برگ کوبایی از ناکجا درآورد.

دیدن کنین! هم سیگاری بودن می شه هم سیگار رو وارد کردن می شه!
مگه سیگار های ساخت خودمون چش شدن می شه که سیگار خارجی کشیدن می کنه؟
تازه سیگار برگ کشیدن می کنه! تخریب منابع طبیعی و پز دادن کردن با آن تا به کی؟

نقل قول:
اینه که خیلی کم پیش میاد کسی جرمی مرتکب شه که بره ازکابان!

دیدن کنین! از اینکه مردم کمتر جرم کردن می شن، ناراحته!
دولتی هستن می شه پر جرم!

نقل قول:
مسابقه ای که روش فکر کردم مسابقه ندای وظیفه هست!

اسمش رو کپی کردن می شه! تا کی کپی؟ قانون کپی رایت رو رعایت کردن شده؟ جرم؟
اصلا من هم مسابقه ی فیفا 2019 رو برگزار کردن می شم!

تا زیر آب زنی دیگر به دو تا رود سپرده شدن کنین!

تو قلب من جا داشتن میشه!

ستاد انتخاباتی رابستن لسترنج
پیام زده شده در: ۲۰:۳۹ جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸

فنریر گری‌بک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۱ جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۳:۰۱ سه شنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۲
از زیر سایه ارباب
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 552
آفلاین
تصویر کوچک شده
ستاد انتخاباتی رابستن لسترنج

ستاد رابستن لسترنج از این لحظه، 1 تیر تا ساعت 23:59 تاریخ 10 تیر ماه فعال خواهد بود.

لطفا برای آشنایی با حقوق انتخاباتی و تبلیغاتی خود و هوادارانتان، اطلاعیه شماره 4 ستاد انتخاباتی پانزدهمین دوره وزارت سحر و جادو را مطالعه کنید.

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.