هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: پيام امروز
پیام زده شده در: ۲۱:۳۸ یکشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۳

پروفسور اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۸ چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۶:۳۰ دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۸۵
از کارخانه ی روغن سازی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 191
آفلاین
آیا مرلین بیش از حد عمر نکرده است!...چرا مرلین دست از سر این دستشویی بر نمیدارد؟؟...چرا؟؟

به خبرگزاری اسنیپ چربابیوس
..چرا مرلین نمیمیرد؟
..چرا ریشهای مرلین تمیز نمیشوند؟
..چرا مرلین بیشتر وقت خود را در دستشویی تلف میکند؟
..چرا مرلین از دستشویی بیرون نمیاید؟
..چرا...؟
..چرا......؟
..چرا.........؟

در این باره با کینگزلی مصاحبه کرده ایم!
اسنیپ:نظرتون درباره ی مرلین چیه؟
کینگزلی:مرلین؟؟من مرلین نمیشناسم!
اسنیپ:
اسنیپ:بابا همین یارو دو متر ریش داره!!
کینگزلی:آهان....ببخشید این افراد ارزش مصاحبه را ندارند!
اسنیپ:ولی...
کینگزلی:ببینید من نمیتونم وقتمو بذارم واسه افرادی که نصف عمرشونو در توالت میگذزونند!
---------------------------------------

(((به زودی عکسی از مرلین با ریشهای نقره فامش در اینجا آپلود میشود)))

برای عضویت در تیم روغن سازی قزوین کافیست فتو کپ

پیام زده شده در: ۱۹:۵۰ دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۸۳

مرلین (پیر دانا)old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۲:۲۰:۵۴ یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1286 | خلاصه ها: 1
آفلاین
در پی شکایت بی مورد کرام از مرلین... مرلین اظهار داشت: اولا: من در مورد آرزوها اهداف و نقشه های کرام چیزی نگفتم و این اطلاعات رو خود پیام امروز به دست آورده دوما: من اگر بخوام جایی برای بدست آوردن اطلاعات بروم مطمئنن همراه خودم سیمان صاف کن نمیبرم! و همچنین من در بهترین دوربینهای مخفی هم دیده نمیشوم.. .سوما این شخص معلوم الحال در عکس مشغول آسفالت کردن مسیر زندگی ویکتور کرام بلغاریه و احیانا از نیروهای کمک نوشابه ای کینگزلی یا از افراد گروه خاکستریه.. چهارما برای اثبات این که این معلوم الحال بنده نیستم میتونم بگم که توی تمامی عکسهایی که از من گرفته میشه اول چیزی که میبینید ریشمه ولی توی این عکس چیزی نیست...

مرلین با این گفته ها باعث شد شکایت کرام بازگشت داده شود.. وی برای طولانی نشدن این بحث از کرام شکایت نکرد و او را بخشید.

خبر مهم دیگر:
مازامولا نامزد آرتور ممکن است بزودی در برابر مالی ویزلی قرار بگیرد و این خود خطری بزرگ برای وزیر آینده این مملکت خواهد بود! آرتور برای حل این مشکل چه راهی را پیش خواهد گرفت؟ آرتور می گوید: من عدالت را بین همسرانم رعایت میکنم!

و خبر دیگر اینکه: مرلین قرار است جوان شود... علت اصلی این قضیه نامشخص است.
==========
دو خبر جدید که لازم دیدم اضافه کنم.. یکی اینکه شرکت فیلمسازی جدیدی با نام ام کی بزودی در هالی ویزاردز ثبت خواهد شد.. این شرکت که زیر نظر مرلین اداره خواهد شد بزودی اولین فیلم خود را در هالی ویزارد اکران خواهد کرد. تهیه کنندگان این شرکت فیلمسازی تازه تاسیس امیدوارند فیلمهایشان امسال اسکار دریافت کنند.
دوم اینکه یک نقاشی از سوروس اسنیپ در لباس زنان به دستمان رسیده که بد نیست نگاهی گذرا به آن داشته باشید. این طرح توسط یک هنرمند اهل گروه خاکستری طراحی شده(در کلاس دفاع در برابر جادوی سیاه)

تصویر کوچک شده

ویرایش شده توسط مرلين كبير در تاریخ ۱۳۸۳/۱۲/۱۷ ۲۱:۳۲:۴۱

هرگز نمی‌توانی از کسی که تو را رقیب خود نمی‌داند ببری

پیام زده شده در: ۱۹:۳۸ دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۸۳

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
کرام از مرلین به خاطر جاسوسی شکایت کرد!!!

ویکتور کرام از مرلین به خاطر جاسوسی شکایت کرد...به گزارش خبرنگار ما ویکتور کرام ادعا کرد مرلین به دنبال مدرک برای حرف خودش به خانه او آمده و تمام سوراخ سنبه های خانه او را گشته
کرام اظهار داشت:خوشبختانه او به هیچ مدرکی دست نیافت
او ادامه داد:مرلین نمیدانست من در خانه ام دوربین مدار بسته قرار دادم!!!....تا کسی نتواند در خانه من فضولی نمیاد
او عکسی از مرلین در اختیار ما قرار داد که او را در حال گشتن دستشویی خانه او نشان میداد!!!!

کرام همچنین خبر مرلین را تکذیب نمود!!!

تصویر کوچک شده

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۱۹:۰۹ دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۸۳

مرلین (پیر دانا)old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۲:۲۰:۵۴ یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1286 | خلاصه ها: 1
آفلاین
صبح امروز پس از سه روز غیبت مرلین در یکی از مغازه های کفش فروشی ظاهر شد... گفته می شود وی مشغول انتخاب لنگه کفشی محکم برای رد کردن مزاحمان بوده.
این که مرلین بعد از خرید کفش به کجا رفت مهم نیست.
در پی ظهور ناگهانی آرتور ویزلی پس از 5 ماه مرلین در طی پیام ابراز خوشحالی کرد و گفت: من از طرف تمامی جامعه ی همراه با من به آرتور خوش آمد می گم و از اینکه تونستم تا بازگشتش کرام و اون شکم کچل هنوز اسموث نشده رو سرگرم نگه دارم خوشحالم...
منظور مرلین از این گفته چیست؟ از خودش پرسیدیم و وی گفت: شما به زندگی خصوصی مردم کاری نداشته باشید.. آرتور ویزلی وزیر شود یا فاج فرقی به حال من نمی کند.. مهم این است که وزیر شخصی باشد که با رنج و سختی پایین سطح ترین مردم آشنایی داشته باشد و بتواند همچونان که نیازهای تمام جادوگران را برآورده می سازد آنها را هم سیراب سازد.
در این میان مازامولا شخص معلوم الحال خاکستری اعلام کرد: من همچنان بر سر سخنان خودم هستم.. مرلین تحت طلسم فرمانه... اسمشو نبر اغفالش کرده!
مرلین برای رفع این ابهام امروز به سراغ اسمشو نبر رفت و صحبتی با وی داشت..
متن این دیدار که کاملا در فضای آزاد و در دید مردم قرار گرفت در روزهای آینده قرار خواهد گرفت.

خبری از کرام، طبق راپورتهای رسیده کرام مشغول کشیدن نقشه برای بدست آوردن وزارت انگلیس و بلغارستان است! ظاهرا وی از مرگ وزیر بلغارستان بدنبال نفع است! هر چند تاکنون وصیتنامه وزیر بلغاری خوانده نشده ولی امکان اینکه کرام را وزیر بلغارستان کرده باشد بعید نیست.. برای همین هم کرام در پی این است که از نبود کینگزلی و چند حزب بودن مملکت استفاده کرده و بر تخت وزارت انگلیس بنشیند و سپس به وزارت بلغارستان رسیده و انگلیس و بلغارستان را یکی کند...
مطمئنا کرام با دیدن این راپورت حقیقی این را داستان و ساخته ذهن مینامد ولی شما خوانندگان عزیز در مورد حقیقت خبر شک نکنید

هرگز نمی‌توانی از کسی که تو را رقیب خود نمی‌داند ببری

پیام زده شده در: ۱۹:۲۴ یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۳

هرمون گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۸ دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۹:۴۳ شنبه ۱۵ دی ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 259
آفلاین
آرتور : منو اغفال کردند !!!

در مصاحبه ی خبر نگار پیام امروز با آرتور ویزلی وی اظهار داشت که بعد از بازگشت دوباره توسط گری ها اغفال شده !:

گ: آقای ویزلی این درسته که شما به گری ها پیوستید؟
آرتور : من اغفال شدم .. گری ها گفتند اگه بیام تو گروهشون بهم دوشاخه میدند .. من اول مخالفت کردم .. ولی بعد دیدم نمیتونم در مقابل وسوسه ی دوشاخه مقاومت کنم .. مجبور شدم !!! شما که میدونید حقوق کارمندی چه قدر کمه ؟؟!!
اونا خودشون را مخالف وزیر اعلام کردند .. گفتند اگه بیای تو گروهمون با هم زیر آب کینگزلی را میزنیم .. تو هم به نون و نوایی میرسی ..
من اول مشکوک بودم .. ولی بعد منو تهدید کردند که اگه این کار را نکنم همه ی دوشاخه ها را از سطح شهر جمع آوری میکنند !!
گ: آیا الان از این کار پشیمانید ؟
آرتور : خیلی ... من میخواهم به آغوش گرم سفی ها برگردم ..
من امیدوارم این کار منو ببخشند .. من جوان و جاهل بودم .. من نفهمیدم .. من جبران میکنم
گ: در آخر اگه حرفی دارید ...
آرتور: بله .. من با مرلین هستم .. و ما کینگزلی را از وزارت پایین میکشیم ..

----------
ولی آیا آرتور با این عزم سست و شایستگی وزارت را داشته باشد ؟ آیا مرلین که دم از حکومتی عادل میزند , از چنین فرد بی اراده ایی حمایت خواهد کرد ؟
ما که اینطور فکر نمیکنیم ...

world has changed...I feel it in the water...I feel it in the earth...I smell it in the air... much that once was is lost... for none now live to remember it

پیام زده شده در: ۱۵:۲۵ چهارشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۸۳

پروفسور گودریک گریفندور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۹ یکشنبه ۶ دی ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۱:۱۲ جمعه ۲۸ مرداد ۱۳۸۴
از سالن عمومی گریفندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 232
آفلاین
کرام میماند!!!
پیام امروز - حدود یک هفته پیش و در زمان اوج جنگ کلامی میان ویکتور کرام و مخالفان خبری ناگهانی تعدادی را مسرور ، عده ای را غمناک ، و چندی را متعجب ساخت . با توجه به جزم بودن عزم کرام برای از پای در آوردن مرلین و کوشش بسیار او برای پیروزی در دوئل نابرابر ( به جادوگر تی وی مراجعه شود ) هفته ی پیش جامعه جادوگری با شنیدن خبری شوکه شد. کرام در ماندنش در انگلستان مردد بود . رفتن او باعث میشد که حکومت به دست مرلین بیفتد. باعث میشد که هالی ویزارد و سرنوشت آن در هاله ای از ابهام قرار گیرد و با توجه به مقام بالای سیاسی او باعث هرج ومرج در آزکابان میشد . بنا بر گفته های وی ، وزیر سحر و جادوی بلغارستان شخصا به کرام تلفن کرده و از او مصرانه تقاضای بازگشت به وطن را نموده است. اما ویکتور کرام نرفت و این خبر هم شوک دیگری بر جامعه وارد آورد . ویکتور کرام که تمام تصمیماتش را به این هفته عقب انداخته بود ، دو روز پیش با اعلام این خبر بازگشت را به وطن تکذیب کرد. اما با وجود ماندن کرام هم بسیاری شانسی برای ماندن در وزارت برایش قائل نیستند چون آرتور ویزلی با بازگشتش ضربه محکمی را به وزارت وارد آورد.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
نور ممد - لندن - هاگزمید
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
فوت وزیر سحر و جادوی بلغارستان!
پیام امروز - تمام رمزتاز ها و دریچه های پودر پرواز به مقصد بلغارستان دیروز لغو شد و هزارن مسافر از جمله ویکتور کرام ، از سراسر دنیا را پشت شومینه ها و انگشت به رمزتاز نگه داشت . قفل شدن دریچه ها در ساعت 5:30 دقیقه و از کار افتادن رمزتازها در ساعت 5:44 دقیقه صبح دیروز بوسیله معاونت حمل و نقل وزارت سحر و جادوی بلغارستان و به کمک وزارت انگلیس انجام شد ، علت این اتفاق فوت بلنتین دانیزوو ، وزیر سحر و جادوی بلغارستان اعلام شد.
دانیزوو به گفته کرام مردی راسخ ، قوی اراده و با تدبیر بود که در حدود 7 سال وزارت جامعه جادوگری بلغار را بسیار قوی و آباد کرده بود . همچنین به نقل از دوستان و آشنایان نزدیک وی تنها و تنها برای وزارت آفریده شده بود.
بلنتین دانیوو در سن 63 سالگی بر اثر پس زدگی شدید چوبدستی در گذشت . وی که در حال آزمایش سمی بسیار قوی برای کشتن داکسی ها بوده در حین انجام آزمایش دچار پس زدگی چوبدستی شده است. با توجه به چوبدستی دانیزوو که بسیار مرغوب بوده احتمال دست کاری کردن چوبدستی توسط شخصی میرود.
ـــــــــــــــــــــــــــــــ
نورممد - لندن - کوچه دیاگون
ـــــــــــــــــــــــــــــــ

گریفندور : آرتور نباید میرفت!
پیام امروز - در پی پیوستن شانس اول وزارت به خاکستری ها و اظهارات جدید دامبلدور مصاحبه ای کردیم با گودریک گریفندور :
گ : سلام
گریفندور : سلام
گ : در باره پیوستن ...
گریفندور : نظرم اینه که آرتور یکی از بهترین سفیدان بود...نباید از جمع ما میرفت...مرلین انقلاب کرد و ما کمکش کردیم تا کسی خوب رو به وزارت بشونیم...از همون اول هم آرتور یکی از گزینه ها بود . الان هم من و شما میدونیم که لایق ترین وزیره ولی ترس من و آلبوس تز از اینه که خاکستری ها گمراهش نکنن . اون آدم باهوش و لایقیه ولی نباید به خاکستریها میپیوست. باید توجه میکرد که سالازار ، لاکهارت و خیلی از سیاههای درجه یک در این گروهن. آرتور باید وزیر بشه ولی چرا به خاکسترها پیوستی ؟ آرتور ؟ هنوز هم میتونی برگردی...
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــ
خبر نگار پیام امروز - الناز پاتر - لندن - هاگزمید

وه که چه بیرنگ و بینشان که منم...کی ببینم مرا چنان که منم؟!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۱۰ سه شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۸۳

فنریر گری بکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۰ یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۵:۲۳ دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۸۸
از شب تاريك
گروه:
کاربران عضو
پیام: 351
آفلاین
آرتور ویزلی رانده شده.سیریوس بلک به نقل از آلبوس دامبلدور بزرگترین جادوگر قرن از جامعه سفید خواست که مراقب آرتور ویزلی باشند این فرد دیگر عضوی از سفیدها نیست وبه عضویت گروهی مشکوکی از جادوگران یعنی همان خاکستری ها در آمده که این گروه هنوز اهدافی مشخصی ندارند وشاید قصد تسخیر سایت را داشته باشن وعده ای از سیاست مداران این گروه را حزب منافق می نامند. پس پیش از این مراقب رفتار آرتور ویزلی و خاکسترانی ها باشید

وقتي به دنيا مي آيم:سياهم
وقتي بزرگ مي شوم:سياهم
وقتي مريض مي شوم:سياهم
ولي تو
وقتي به دنيا مي آيي:صورتي هستي
وقتي بزرگ مي شوي:سفيد
وقتي مري

پیام زده شده در: ۸:۳۰ سه شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۸۳

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
در حالی که شنیده ها خبر از کناره گیری کرام از معاونت وزارت میدهد این احتمال قوت میگیرد که در غیاب کینگزلی وزیر همواره در سفر سحر و جادو آرتور ویزلی کارمند نمونه ی وزارت خانه جای او را بگیرد
مرلین در جنگ سیاسی و کلامی کم آورده به زودی خود را کنار میکشد و در حالی که هیچ شخص شایسته ی دیگری خواستار وزیر بودن نیست میتوان آرتور را شانس اول تصدی این پست دانست

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

پیام زده شده در: ۲۳:۵۸ یکشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۳

مازامولا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۱ سه شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۰۲ جمعه ۱ آبان ۱۳۸۸
از موزمالستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 120
آفلاین
آرتور ویزلی به جادوگران خاکستری پیوست!

در اوج رقابت مرلیین که خود را نماینده ی سفیدان معرفی مکیند( در حالی که اطلاعات موجود از مرگخوار بودن وی حکایت دارد ) و کینگزلی که سیاه بودن وی بر کسی پوشیده نیست نفر سومی نیز خود را به جامعه ی جادوگری معرفی کرد
آرتور ویزلی یکی ار قوی ترین چادوگران قرن که غیبت وی این شک را به وجود آورد بود که توسط مرلین ترور شده پس ار بازگشت به خبر نگار ما اعلام داشت:
اگر من وزیر شم وزارت خودم را با نام خاکستری شروع خواهم کرد!
و با این حرف پشتبانه ی محکمی چون جادوگران خاکستری را از آن خود کرد آیا بین کینگزلی که هنوز دز ساحل عاج به سر میبرد و مرلینی که تحت طلسم فرمان است آرتور ویزلی شخص مناسب تری برای وزارت نیست؟
این سوال پیش میاد در پشت پرده جادوگران خاکستری چه اتفاقی در حال وقوع است؟ و آیا مسئله به یک زیراب ساده ختم میشود؟
آرتور ویزلی عضو ثابت خاکستری ها شد

آداس این جا وطن من است!

پیام زده شده در: ۲۳:۵۶ یکشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۳

آرتور ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۴۷ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۱۵ شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۸۴
از بارو_خانه ی ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 192
آفلاین
[size=large]كودتاي دوباره[/size

پس مدت مديدي آرتور ويزلي به جمع جادوگران پيوست.و گمان مي شود قصد وزارت و كودتايي دوباره را دارد.
با وي مصاحبه اي ترتيب داده شده كه به شرح زير است
گ:سلام آقاي ويزلي
آ:سلام
گ:اول ميخوام در مورد كودتا سئوال كنم
آ:منتظر باشيد تا ببيند من فعلا چيزي نميگم
گ:پس ميخوايد وزير شيد؟
آ:مطمئن نيستم
گ:حامي هاي شما كيان
آ:4 تا گروه كه بيش تر نيست
گ:كدوم يكيشون
آ:سياه به اضافه سفيد
گ:ميشه واضح تر بگيد
آ:اين دو رنگ و مخلوط كنين رنگ مورد نظر بدست مياد
گ:يعني منظور دو گروهه
آ:فعلا كه يكيه
گ:چرا برگشتيد
آ:براي قشنگي
گ:متشكرم از وقتي كه گذاشتيد
آ:خواهش مي كنم

I come back

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.