هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   7 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۶:۴۰ یکشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۸۴

السامور پاراگات

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ شنبه ۲۳ آبان ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۰:۴۹ دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۴
از جنگل ممنوعه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 92
آفلاین
حالا شما ايليدان جان .بيخيال شو ديگه.حالا الان كالين روحيه حساسي پيدا كرده.فعلا بايد ناز كشيد.كالين بيا بالا.....
كالين بيا تو سايت بيا بالا.....اها اها.همه همه.يكصدا...كالين بيا تو سايت ...بيا بالا......دستايه ماچكدره اي........ديگيلي ديشو...ديگيلي ديشو.....ايتس ايتس ايتس ايتس ايتس
بيا بيا دلم تو رو تو رو ميخواد.ديگه ديگه ميخوام ببينمت.
بيا بيا دلم جايه جايه ديگه نيست.ديگه ديگه ميخوام ببينمت.

خوبه كالين؟ميخواي فرهاد هم بيا؟
ميبينم كالينو تو آينه.با لبي خسته ميپرسم از كالين.ديگه چرا نمياي تو سايت.اون به من يا من به اون خيره شدم.ميكشم دستمو رويه كالينم.هرچي بايد بدنم دستم ميگه.ميگه كالين جونم قهر كرده.........
هرچي بخوايين ربطش ميدم به كالين.
اصلا يه آهنگه محلي.
كالين جونم بيا پيشه ما..سپيده جانم.بيا تو خيلي دوسته خوبي...سپيده جانم.

ببخشيد اگه به جايه انتقاد از اين حرفها زدم.آخه بايد يكي منت بكشه ها.همتون به نحوه خودتون منت كشيدين.منم با شيوه خودم.
در آخر همه يكصدا.....كلين جون دوست داريم.

تصویر کوچک شده

استيو هالف و خائنين بايد بسوزند!

پیام زده شده در: ۱۱:۴۱ یکشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۸۴

شاهزادۀ دورگه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۷ چهارشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۱۷ دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 187
آفلاین
ببخشید منم وقتی می خوام پیغام گروهی بفرستم نمی تونم این پیغام می یاد که می گه شما نمی توانید پیغام گروهی بزنید باید چه کار کنم.

Head of Detection and Confiscation of Counterfeit Pants Office
Emperor's Spokesman

پیام زده شده در: ۶:۴۷ یکشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۸۴

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
فلور جان
گروهت بررسی شد ...مشکلی نداشتی
اسمت جزو ناظران هم که نیست
فکر کنم مشکل از کش بوده باشه ولی اگه باز تونستی آی پی هارو ببینی...بگو در کدوم انجمن میتونی این کارو انجم بدی

در ضمن فکر نکنم به منوی مدیران دسترسی داشته باشی...چون منوی مدیریت تو سایت که نیستش.....فکر کنم منظورت انتخابهای مدیر باشه

حتما جوابی که به من میدی بوسیله پی ام شخصی باشه

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

ایلیدان استروم ریج / illidan_Dreadlord@yahoo.com
هوم من هر شایعه ای که من ناراحت از سایت رفتم رو تکذیب میکنم و مثلا یواشکی رفتم کسی نفهمه اگه میخواستم بر گردم هم که دیگه راهی نذاشتید و من یادم نمیاد کسی به کالین توهین کرده باشه همه حرف شون این بود که چرا بچه های خاکستری مطمئنم فحش ندادن و این که بله من هنوز هم میگم از قدرت مدریت ش نباید استفاده میکرد کالین تو فروم که ناظر نیست نباید دخالت کنه یه تاپیک مطمئنا به سایت اسیب نمی رسوند و اگه خیلی می رسوند یه پست دو پستش نه نود تا پستش رو بزنه پاک کنه به این میگن درست استفاده نکردن از قدرت مدریت نمیدونم شما بهش چی میگید حالا بماند
دلیل رفتن من از سایت : من خیلی وقت بود که از هری پاتر خسته شده بودم ولی بابت نظارت موندم تو سایت و وقتی که دیدم نظارتم ضعیفه از سایت رفتم و در خواست دادم که شپلخ کنید من رو از نظارت از هیچ کس هم ناراحت نیستم (فقط پاتر چون نحوه بر خورد شو به دست حاجی نمی سپارد) یه چیز دیگه شک دارم کالین بیاد تو سایت این ها رو بخونه از یه راه دیگه تلاش کنید فعلا

پیام زده شده در: ۱۶:۱۰ شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۴

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 929
آفلاین
هری یا آبر یا هر مدیر دیگه ای من همین الان منویه مدیریت رو می بینم البته اینجا نه ولی تو یه تاپیک دیگه چندبارم امتحان کردم البته فقط می بینم نمی تونم ویرایش کنم چون وقتی می زنم روش می گه شما به این قسمت دسترسی ندارید
من وضعیت رو می بینم
آی پی رو هم می بینم!

دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید

بدون نام
سلام . من به عنوان صاحب تاپيك گلبهي ها و برادر كالين مي خوام صحبت كنم . گفتنيا رو كه همه گفتن منم چيزه خاصي براي گفتن ندارم . من اصلا از دست كالين ناراحت نيستم، يعني اوايل كه تاپيك پاك شده بود ناراحت بودم ولي لااقل الان نيستم . چونكه با پاك كردن اين تاپيك متوجه اشتباهاتش شدم . اون تاپيك اصلا به درد نميخورد در واقع از همون اول به درد نمي خورد و بعدها افتضاح تر هم شد . اينو قبول دارم خيلي چيزا رو كور كورانه از خاكستريها تقليد كرديم كه اصلا كار درستي نبود اينو خودمم قبول دارم . و راحت بهتون بگم اصلا با پاك كردنش الان حال مي كنم ! همش ارزشي بود و كار درست هم همين بود . البته در مورد خاكستري ها اين درست نبود . اونا داشتن كار خودشون رو مي كردن و به نظر من به نا حق اون ها پاك شدن . و در مورد اخطار ندادن . خب قبوله اين كار كار درستي نبود كه بدون اخطار پاك بشه و هنوز سر حرفم هستم . ولي خوب از يه نظر خوشحالم كه بدون اخطار پاك شد چونكه اگه اخطار ميدادن كه بايد بيايد و دليل بگيد، من انقدر ننه من غريبم بازي در مياوردم كه حد نداشت ! و در ضمن دليلي هم براي موندنش وجود نداشت .
ولي در مورد فحشا كالين جان و تمام اهالي سايت . من با باز كردن اين تاپيك، به اندازه دوبرابر تو كالين فحش خوردم اما باز كارمو ادامه دادم . وقتي كه حاجي گفت كه مي تونيد دوباره بزنيد تاپيكاتون رو، اولش خيلي از فحشايي كه بايد دوباره بخورم مي ترسيدم ولي بازم زدم و اميدو ارم اين دفعه مثل دفعه قبل نشه . كه مطمئنم نميشه .

پیام زده شده در: ۵:۴۵ شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۴

پروفسور مينروا ‏مک گونگال

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۲ شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۳:۱۵ شنبه ۲۳ دی ۱۳۸۵
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 895
آفلاین
فکر کنم جواب دادن به کالین دو قسمت داره ، یکی قضیه فحش ها ست و یکی هم اشتباهی که کرده

در مورد فشحا که کالین جان شما وقتی مدیر شدی باید می دونستی که این مسئولیت این چیزا رو هم داره...کلا مدیران فش خور ترین قشر سایت هستند و شما که مدیر بودی باید توقع چنین برخوردی رو هم می داشتی. (هوم .... می داشتی درسته؟! فارسی کم کم پر! ) آره می گفتم ...کسی که زود بهش بر می خوره نمی تونه مدیر باشه...مدیر باید محکم باشه.

قسمت دوم اشتباهی بود که کردی...خب اشتباه تو قابل درکه. همه ما اشتباه می کنیم. ما که معصوم نیستیم. ولی همانطور که هری گفت اشتباهی که قابل توجیه نیست عدم حضور تو بعد از اون یه هفته بود. چرا با کسی تماس نگرفتی و دلایل خودت رو نگفتی؟ نمی خواستی بیای به سایت یه افلاین به یکی از مدیرا می زدی و بهشون می گفتی که قضیه چیه؟ ولی تو این کارو نکردی و کلا بی خبر ما رو گذاشتی و رفتی.

آدم وقتی یه اشتباهی می کنه پاش وایمیسه. مثلا من در مورد انتخابات جادوگر ماه اشتباه کردم و به صورت تکروی خواستم اجرا کنم که بعد از تذکر دیگران قبول کردم که خطاکار بودم و متوقفش کردم و پاش هم وایمسیم. گناه کبیره که نکردم. به روش من نشد به یه روش دیگه...شما هم باید همین کارو بکنی. باید برگردی و کارایی رو که کردی به دیگران توضیح بدی.

در ضمن دوشیزه چانگ
کدوم یک از مدیرا حرفای بی ربطی در مورد کالین زدند؟ بعد از اینکه ایشون تاپیک ها رو پاک کردن؟ تا جایی که من یادم میاد همه گفتیم که منتظر بشیم تا برگرده و ببینیم دلایلش چی بود. کسی حرف بدی نزد.

در مورد جادوگر ماه هم بهتره تو تاپیک خودش بحث رو ادامه بدید. نه اینجا
انتخاب جادوگر ماه

Minerva McGonagall

Head of Gryffindor House

Deputy Headmistress

Less Expectation , Less Disappointment

پیام زده شده در: ۰:۳۵ شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۴

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
کالین جان من فکر می کنم حرفام روی توی مسنجر بهت گفتم...
خیلی دوست دارم برگردی این رو واقعا دارم میگم , فکر می کنم به اندازه کافی هم اصرار کرده باشم! پس دیگه دوباره نمی گم.
======
پیوست
دیمون دامبلدور اتفاقا تنها کسی بود که از من راضی بود!
هو مرتیکه پاتر! تو چرا توی میخونه مسنجر نیستی؟! گفتم نحوه برخورد رو به عهده خودم بذار!
ایلیدان از سایت رفت؟ چه میشه کرد... اعتیاده دیگه... اینشاالله سر کتاب بعدی برمیگرده!
*** من اینجا از تیم اجرایی کش سرور البرز تشکر می کنم که باعث میشه من هر روز با شخصی جدید در سایت باشم و سایت تنوع بسیار خوبی برای من داشته باشه ***

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۲۳:۰۳ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۸۴

کتی بل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۸ سه شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۰۴ چهارشنبه ۵ مرداد ۱۳۸۴
از هاگزميد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 108
آفلاین
سلام!
من خيلي اينجا كاره اي نيستم اما حالا كه بحث سر كالينه ..بايد بگم خيلي بچه ي باحالي بود!البتته من زياد همتونو نمي شناسم اما اين قضيه در گيري هاي سايت چيه؟؟؟چرا همه به جون هم افتادن؟؟؟؟

آن روز همايون كه به عالم قفسي نيست..
اي مرغ گرفتار بماني و ببيني...

پیام زده شده در: ۲۲:۳۷ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۸۴

جیمز پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۶ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۲۵ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۱
از مشکوکستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 325
آفلاین
بچه‌ها راست می‌گن کالین. بروز یه اشتباه از جانب تو، هیچی از شایستگی‌هات کم نمی‌کنه. حالا اینکه یه عده بیکار و بی‌فرهنگ که میان فحش می‌دن یا حرفی می‌زنن که نباید باعث بشه که تو بگی من می‌خوام برم. باید پاش وایسی و بگی: من اشتباه کردم و پاش وای‌میستم. این که بذاری بری یعنی مهر تأییدی زدی بر کار تمام اونایی که فحش دادی و گفتی حرفشون درسته. به نظر من که رفتنت اصلاً درست نیست. بهتره که نیمه‌ی پر لیوان رو ببینی. دوستایی رو که داری ببینی. ببینی که چقدر دوستت دارن که سعی می‌کنن با منت‌کشی هم که شده تو رو برگردونن. پس تو هم باید قدرشناس باشی و قدر داشتن چنین دوستایی رو بدونی.
کالین‌جان، برگرد.

به چوچانگ (White Girl): مگه تا حالا باهاتون تماس نگرفته؟ اگه نه که هر وقت پیداش شد بهش می‌گم که حتماً در مورد گروه ترجمه باهاتون تماس بگیره.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.