هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: نیروی خاص هری پاتر
پیام زده شده در: ۱۴:۳۲ شنبه ۱۷ دی ۱۳۸۴

ginny

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۹ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۲۹ شنبه ۱۷ دی ۱۳۸۴
از londen,panahgah
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
ini ke mitoone doost dashte bashe !!!

bozorgtarin jadoo eshgh ast

پیام زده شده در: ۱۴:۲۳ شنبه ۱۷ دی ۱۳۸۴

TiGH

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۱ دوشنبه ۹ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۴۵ سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۸۵
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 25
آفلاین
Rita.s من کاملا" باهات موافقم. یه جورایی حرف منم همینه. فقط من می خوام یه جمله به نظرت اضافه کنم:
اگه ولدمورت پیروز بشه(بر خلاف میل باطنی من) داستان منطقی تر و قابل قبول تر تموم می شه

...aghelane ashegh sho

پیام زده شده در: ۱۴:۱۲ شنبه ۱۷ دی ۱۳۸۴

ریتا اسکیترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۰ سه شنبه ۳ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۵۸ پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۵
از يه قوطي!!مگه يه سوسك چه قد جا لازم داره؟؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 35
آفلاین
به نظر من هم عشق نوع داره.این که شما میگین ولدمورت عشق به قدرت داره,از نظر من اشتباهه.با توجه به چیزایی که تو کتاب 6 فهمیدیم من حدس می زنم ولدمورت هم یه شخصیتی مثل ناپلئون بناپارت داره.اگر کسی فقط از ناپلئون اینو بدونه که یه آدم کشه.مسلما ازش خوشش نمی یاد.اما در واقع با یه کم بررسی متوجه می شیم که بر خلاف نظر عموم ناپلئون یه شخصیت واقع بینانه و مصمم و در عین حال شخصیت درونی مثبتی داره.به نظر من "تام ریدل"یه قربانیه.در واقع( بدتون نیاد ولی) اگه در پایان داستان ولدمورت پیروز بشه (بااین که یه کم...) ولی بازم از نظر من قابل قبوله...

پیام زده شده در: ۱۳:۰۴ شنبه ۱۷ دی ۱۳۸۴

TiGH

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
دیگه شما هم نامردی نکنین . هر چی باشه اینجا سایت جادوگران و یه جورایی سایت طرفداران هری پاتر! نیروی خارق العاده ی هری یه چیز بدیهی!

...aghelane ashegh sho

پیام زده شده در: ۱۲:۵۷ شنبه ۱۷ دی ۱۳۸۴

TiGH

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
اتفاقا" عشق نوع داره . حتی معنی هم داره اما امثال من و شاید شما نمی تونن درکش کنن.

...aghelane ashegh sho

پیام زده شده در: ۱۶:۵۴ پنجشنبه ۱۵ دی ۱۳۸۴

مسعود--شكوري

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۴ پنجشنبه ۷ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۵۳ چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۶
از همه ي ايران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 69
آفلاین
ببين ياراحود جان عشق نوع نداره . يه چيزه كه همه دارن .همه ي ما وارثيم وارث عذاب عشق منتها سهم اونكس بيشتره كه بشه خراب عشق . و اينم كه ميگي تعريف . متاسفانه هيچ عالم و فرزانه و عارف و عاشق و عاقل و خلاصه هيچ ادمي نميتونه عشق و معني كنه .عشق براي هركس يه معني داره . منظورم نوع استفاده از عشق كه گفتي نيست منظورم از اول خلقت هرشخصه . / و اگه بخوايم اونو معني كنيم به هيج جايي نميرسيم

مذهبم ایران است
وجودم سهراب است
مکتبم باران است

پیام زده شده در: ۱۶:۲۴ پنجشنبه ۱۵ دی ۱۳۸۴

یارا حودد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۵۵ دوشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۴۳ جمعه ۲۸ بهمن ۱۳۸۴
از پارس ویتچ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 14
آفلاین
ما دقيقا نميتونيم اينو بگيم كه ولدمورت عشق نداره و يا هري داره زيادش رو داره..ما اول بايد عشق رو كاملا اينجا معني كنيم ...چون خيلي طبيعي ميشه گفت ولدمورت هم عشق داره اما عشق به قدرت و افتخار...همه همش ميگيم هري قدرت عشق داره اما نميگيم عشق يعني چي و چرا سعي ميكنيم كه بگيم بقيه ندارن... اما مهم اينه كه كي چجوري از عشقش استفاده كنه و در چه راهي... همونجوري كه ولدمورت به خاطر عشق به قدرت و فرماندهي لرد ولدمورت شد..حالا هري به خاطر چي هري شده؟.... ميشه گفت كه اگاه هري زنده مونده به خاطر قدرت عشق خودش نبوده..به خاطر عشق مادرش بوده..مادر هري به خاطر عشقي كه به هري داشته خودش رو فدا كرده تا هري زنده بمونه...پس ميبينيم هري هيچ كاري براي زندموندن خودش نكرد در ابتدا... فقط مادرش بود كه عاشقش بوده و اونو نجات داده... به نظر من اينكه ميشينيم بحث ميكنيم راجع به قدرت عشق الكي بايد نوع عشق رو مشخص كنيم

براي شناخت زندگي، زتدگي را بايد شناخت...براي مرگ، مرگ را.. و براي خدا خود را بشناس... پس خود را بشناس تا خدا شوي....
یارا حودد از خاندان میترا

پیام زده شده در: ۱۲:۴۸ پنجشنبه ۱۵ دی ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۴ سه شنبه ۵ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۴۰ چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 369
آفلاین
من یک بار گفتم و دوباره تکرار می کنم
هری به تنهایی دارای نیروی خاصی نبود و تنها نیرویی که باعث شد که او در برابر ورد ولدمورت جان سالم به در ببرد و تنها زخمی کوچک در پیشانی اش به وجود بیاید نیروی عشق است تنها این نیرو است که هری را در همه این مدت نگه داشته است وگرنه خود هری به تنهایی نمی تواند کاری بکند در واقع دارای هیچ نیروی خاصی نیست

پیام زده شده در: ۱۵:۵۰ چهارشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۴

مسعود--شكوري

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۴ پنجشنبه ۷ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۵۳ چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۶
از همه ي ايران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 69
آفلاین
اخ نه . اين عادلانه نيست كه بگيم از دركش عاجزه اتفاقا برعكس به طور كامل ميفهمه ولي تظاهر به ندونستن ميكنه . در حقيقت اينه كه ما همه از يه فكر و قدرت هستيم . و هيچ فرقي نداريم باهم / و اينو در نظر بگير كه به نظرم اصلا ادمه بدسرشت و پست فطرت وجود نداره بل همه ي سرشت و فطرت ما خدايي و پاكه .فقط اين خودمونيم كه قصد خدشه وارد كردن به اين سرشت و داريم . و طبيعت همه پاكه

مذهبم ایران است
وجودم سهراب است
مکتبم باران است

پیام زده شده در: ۱۵:۴۱ چهارشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۴

TiGH

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
من خودم هم به عشق اعتقاد زیادی ندارم ولی وجود عشق رو تا حدودی قبول دارم. (---idn---) نمیشه گفت که همه از این نیرو بهره مندند بلکه ادمای منفوری مثل ولدمورت از درک عشق هم عاجزند و خودشون سعی می کنن که اون رو از یاد ببرن

...aghelane ashegh sho

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.