هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد انتخاباتي هوگو ويزلي
پیام زده شده در: ۱۵:۴۶ سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۷

هوگو ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۳ جمعه ۱۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۴:۰۷ جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۸۷
از کنار لیلی لونا پاتر
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 270
آفلاین
سالن انتظار
در هاي سالن باز مي شود و چند مرد جارو سوار که دارند بسته هاي آبميوه اي را حمل مي کنند وارد مي شود . مردي که جلوتر از همه ي آنها قرار دارد فرود مي آيد ،از جارويش پياده مي شود و به سمت ميز منشي مي آيد .
با پشت دستش سيبيلهايش را صاف مي کند ، سرفه اي مي کند و مي گويد:
- اهم ..اهم ..ببخشيد خانم اينجا ستاد انتخاباتيه هوگو ويزليه؟
- بله بفرماييد .
-مرد برچسب بزرگ دماوند بر روي لباس کارش را نشان مي دهد و مي گويد
- ما از طرف شرکت دماوند مزاحم شديم ، ما حاضريم آبميوه هاي دماوند رو به طور مجاني به شما بدهيم به شرط آن که شما تبلغات ما رو انجام بديد و ما رو به عنوان اسپانسر قبول کنيد .
- خيلي ممنون آقا همون طور که مستحضر هستيد ما علاوه بر تبيلغ شما که قرار است تبلغ کنيم ، تبليغ کاشي سمنان و کارخانه هاي لوازم کامپيتر رو نيز انجام مي دهيم ،اگر کمي وقتمون از تبليغ شما کاسته شد موردي نداره که نه ؟
- نه ابداً ، در ضمن اين هم کارت آدرس شبکه ي پرواز ما هستش ، اگر مقداري پول يا بازم آبميوه خواستيد مي تونيد به شومينه ي کار خانه ي ما مراجعه کنيم . ممنون خداحافظ
- خداحافظ

سالن کنفرانس
عده اي از ساحره ها و جادوگران بر روي صندلي هايي که آرم کاشي سمنان بر رويش حک شده بود نشسته بودند و داشتند سخنان هوگو را ياداشت مي کردند .
هرکس سوالي مي پرسيد که بارتي کراوچ از قسمت مرگ خوارن بلند شد و پرسيد:
-آيا اين درسته که چون آلبوس دامبلدور ستاد شما رو زده شما اميد به پيروزي در وزارت داريد ؟
هوگو با آرمش پاسخ مي داد :
- نه
-2- آيا اين درسته که شما يک روز قبل از انتخابات به نفع پرسي ويزلي کنار مي کشيد ؟
- در فکر همچين چيزي بودم ولي نه
-آيا اين درسته که شما به سيريوس بلک و آلبوس سوروس پاتر رشوه براي کنار کشيدن به نفع شما داديد ؟
- خير من تکذيب مي کنم
-آيا اين درسته که شما بارتي کراوچ رو به قتل رسوندين تا همه از شرش خلاص بشن ؟
- نه ولي هرکي کشته ازش ممنونم که يه مزاحم رو کم کرده
-آيا اين درسته که فاميل ها گلگومات (غول ها) داشتن شما رو له مي کردن ؟
-خير
-آيا اين درسته که آقاي اليواندر قصد جون شما رو کرده بود ولي شما با کارد ميوه خوري اونو خفه کردين ؟
- خير ايشون مي خواستند من رو از تيم کوييديچشون بندازند بيرون ولي بعد به اشتباهشون پي بردند و از من خواستند تا ايشون رو بزنم ولي من نزدم
بعد از سوال هاي بارتي و جواب هايش دامبل که عزيز دل هوگو بود از ميون محفليا ايستاد و شروع کرد :
-با سلام خدمت شما دوست عزيز و نماينده ويزلي ها!

من چند سوال از شما داشتم كه بدم نيومد بپرسم!به هر حال ما هم حق راي داريم و اينا!
- البته که داريد بفرماييد .
-آيا شما از دامبلدور نميترسيد؟آيا ريش من به اندازه كافي دراز نيست؟پس چرا ستاد شما از بقيه ستاد ها خلوت تره؟آيا شما از ريش دراز من خجالت نميكشي!؟
- تر س که نه ولي ازت حساب مي برم چه اون موقع که اگور کاهو بودي چه الآن که دامبلي . ستاد به اين شلوغي . از ريشت هم خجالت نمي کشم ولي از خودت چرا مي کشم
-من هر چي در اين ستاد جستجو نمودم هيچ اثري از يك ليوان آب هم نبود..آيا شما قرار نيست براي جمع كردن راي،غذاهاي مناسب بديد؟ستاد هاي ديگه از اين راه خيلي طرفدار جمع كردند.نظرتون چيه؟
- همين الآن منشي ام اطلاع داد که آبميوه ها اومده مي تونيد بريد بخوريد در ضمن يه نگاه به آرم صندلي هم بنداز
-آيا آرتور و مالي ويزلي از شما حمايت ميكنن يا از پسر ارشدشون؟چون تو يه جلسه خصوصي كه من ديشب به آرتور داشتم نظرش بيشتر رو شما بود..چرا اينا شما رو ترجيح ميدن؟
-شايد به خاطر اينه که من ارتشي هستم و طرفدار محفل و عمو خب مرگ خواره
-شما براي رفع مشكلات ما چه برنامه اي دارين؟من به شخصه خيلي عصبيم كه چرا هنوز پرفسور كوييرل و استرجس پادمور شناسه شون باز هست.آيا شما قول بلاك كردن آنها رو به من ميديد؟
- من برنامه هاي زيادي براي سايت و وزارت دارم و اگر خودم بلاک بشم نمي زارم اين دو عزيز بلاک بشوند .
-براي حمايت از حذب ريش هاي بلند كه به رياست مرلين در حال انجام ماموريت است چه برنامه اي دارين؟آيا شما قول ميدهيد كه منافع ما رو در ارجعيت قرار دهيد و در عوض حمايت ما رو از خودتون به عمل بياريد؟
- برنامه ي کوچکي دارم جوابش رو بهت پيام شخصي مي دم .
-آيا شما اسموت نيستيد؟ما وزير با مو نميخوايم..نميخوايم!
- توجه داشته باشيد که من تازه واردم واز اينجور چيزا چيزي نمي فهمم .
-ز 10 به اين انتخابات چند ميدهيد؟آيا جرات ميكنيد عددي غير از 10 بديد؟
- من 11 مي دهم و جرات اين کار رو دارم من ...
-نظرتون در مورد آغوش دامبلدور،خود دامبلدور و كلاس هاي خصوصيش چيه؟آيا سعي در شركت اونها كرده ايد؟
دامبل که نگذاشته بود هوگو جوابش را کامل بدهد به همين منظور هوگو گفت : آدم با آفتابه ي مرلين گاه آفتاب بگيره ولي ضايع نشه
دامبل دوباره پرسيد.
-نظرتون در مورد آغوش دامبلدور،خود دامبلدور و كلاس هاي خصوصيش چيه؟آيا سعي در شركت اونها كرده ايد؟
- خوبه ، بد نيست ،بله سعي مي کنم
- ممنون
ساحره اي ديگر در حال پرسش بود که صداي انفجاري به گوش رسيد .
مردم به بيرون از سالن کنفرانس رفتند و ديدند که صدا ناشي از زياده روي خوردن و نوشيدن آبميوه ها توسط پيتر پتي گرو و منجر شدن وي بود .
پايان

چه کسی بود صدا زد هوگو ؟

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۴۹ دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۷ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۵:۰۶ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۲
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 615 | خلاصه ها: 1
آفلاین
با سلام خدمت شما دوست عزيز و نماينده ويزلي ها!

من چند سوال از شما داشتم كه بدم نيومد بپرسم!به هر حال ما هم حق راي داريم و اينا!

1-آيا شما از دامبلدور نميترسيد؟آيا ريش من به اندازه كافي دراز نيست؟پس چرا ستاد شما از بقيه ستاد ها خلوت تره؟آيا شما از ريش دراز من خجالت نميكشي!؟

2-من هر چي در اين ستاد جستجو نمودم هيچ اثري از يك ليوان آب هم نبود..آيا شما قرار نيست براي جمع كردن راي،غذاهاي مناسب بديد؟ستاد هاي ديگه از اين راه خيلي طرفدار جمع كردند.نظرتون چيه؟

3-آيا آرتور و مالي ويزلي از شما حمايت ميكنن يا از پسر ارشدشون؟چون تو يه جلسه خصوصي كه من ديشب به آرتور داشتم نظرش بيشتر رو شما بود..چرا اينا شما رو ترجيح ميدن؟

4-شما براي رفع مشكلات ما چه برنامه اي دارين؟من به شخصه خيلي عصبيم كه چرا هنوز پرفسور كوييرل و استرجس پادمور شناسه شون باز هست.آيا شما قول بلاك كردن آنها رو به من ميديد؟

5-براي حمايت از حذب ريش هاي بلند كه به رياست مرلين در حال انجام ماموريت است چه برنامه اي دارين؟آيا شما قول ميدهيد كه منافع ما رو در ارجعيت قرار دهيد و در عوض حمايت ما رو از خودتون به عمل بياريد؟

6-آيا شما اسموت نيستيد؟ما وزير با مو نميخوايم..نميخوايم!

7-از 10 به اين انتخابات چند ميدهيد؟آيا جرات ميكنيد عددي غير از 10 بديد؟

8-نظرتون در مورد آغوش دامبلدور،خود دامبلدور و كلاس هاي خصوصيش چيه؟آيا سعي در شركت اونها كرده ايد؟

همانا شما در آغوش ما جاي داريد..اگر سوالهايمان درست جواب بدهيد،ما و حذب ريش بلند ها به شما خواهيم پيوست!

پیام زده شده در: ۱۸:۳۷ دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۷

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
سلام هوگو جان ...

1- آیا این درسته که چون آلبوس دامبلدور ستاد شما رو زده شما امید به پیروزی در وزارت دارید ؟

2- آیا این درسته که شما یک روز قبل از انتخابات به نفع پرسی ویزلی کنار می کشید ؟

3- آیا این درسته که شما به سیریوس بلک و آلبوس سوروس پاتر رشوه برای کنار کشیدن به نفع شما دادید ؟

4- آیا این درسته که شما بارتی کراوچ رو به قتل رسوندین تا همه از شرش خلاص بشن ؟

5- آیا این درسته که فامیل ها گلگومات (غول ها) داشتن شما رو له می کردن ؟

6- آیا این درسته که آقای الیواندر قصد جون شما رو کرده بود ولی شما با کارد میوه خوری اونو خفه کردین ؟

7- قصد خز کردن عدد مقدس بود که به این هدف رسیدیم

پیام زده شده در: ۱۶:۰۲ دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۷

هوگو ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کنار لیلی لونا پاتر
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
به به عمو پرسی
چه عجب ما رو تحویل گرفتی عمو

راستش من اولین هدفم خدمت به سایت در همه جایش بود ، بعد دوستان و آشنایان مخصوصاً این دخترخاله ی نامردم گفت که برو کاندید شو ، من هم گفتم وزارت یه جورایی وضعش ....می دونی دیگه عمو واسه همین هم کاندید شدم .

نه من اصلاً واسه ی شوخی و اینجور حرف ها کاندید نشدوم و دلیلش رو هم بالا گفتم
من آرزو می کنم که شما یا آل یا سیریش وایت وزیر بشوید چون می دانم که از عهده ی این کار به راحتی بر می آیید ولی تا الآن که ستاد ها رو دیدم فهمیدم مثل این که رقابت بین شما و سیریش خیلی زیاده .
من امیدوارم رای بیارم و به مرحله ی سوم برم ولی همچین چیزی نمی شه و من رای زیادی نمی یارم .

خیلی ممنون از سوالات شما .
من در لینک زیر پوستری تبلیغاتی از خودم و شما انجام داده ام
من و عمو پرسی و آل

باشد که زیر سایه ی مرلین و ریش دامبل به دور سوم برویم

چه کسی بود صدا زد هوگو ؟

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۱۷ جمعه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

ای هوگو ! ای ویزلی !

هدفت از کاندید شدن در این انتخابات چه بود ؟

آیا فکر کردی که برای شوخی و خنده و معروف شدن است یا دلیل دیگری داشته ؟

آیا نظری در مورد اینکه چه کسی وزیر خواهد شد داری و وی کیست ؟

آیا نظری داری که چقدر رای خواهی آورد و آیا به مرحله سوم راه خواهی یافت ؟

من برای حمایت از تو پوینده راه حق ، در بیلبورد تبلیغات ، تبلیغی در محدوده رول نیز انجام داده ام ! باشد تا زیر سایه دامبلدور رستگار و شاد شویم !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۰:۰۸ پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۷

هوگو ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کنار لیلی لونا پاتر
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
همانا ما بر کاربران گرامی سلام و صلوات می فرستیم

به بخش تبلیغاتی ستاد هوگو خوش آمدید
به تبلیغات زیر توچه فرمایید :
[i
هوگو وزیر مردمی

هوگو از خاندان بزرگ ویزلی

هوگو بچه ی مثبت

ویرایش شده توسط هوگو ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۱۲ ۲۰:۱۱:۴۴

چه کسی بود صدا زد هوگو ؟

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۰۷ پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۷

هوگو ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کنار لیلی لونا پاتر
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
سلام بر پیتر و دیگر کار بران

خب پیتر جان در مورد سوال اولت باید بگم که :
الآن فصل، فصل امتحانات هستش و اصولاً من هم که اول دبیرستان هستم انتخاب رشته برایم خیلی مهم هستش و فعلاً مشغول درس خواندن برای میان ترم بودم .
تابستون به امید خدا امتحانی نداریم و اگر من هم وزیر نشدم همون طوری که توی پست قبلی ام گفتم من در هرجای سایت خدمت کنم وظیفه ام است چون سایت خیلی به من کمک کرد پس سعی می کنم توی تابستون فعالیت بیشتری بکنم .
سوال دوم :
راستش رو بخوای این مسئولیت زیادی مهمی هستش ولی سعی می کنم که خوب از عهده اش بر بیام (البته اگه خدای نکرده شاید هم خدا بخواد وزیر شدم )

سوال سوم:
من راستش به نظر خودم رابطه ی خوبی با اعضا دارم و تونستم تو سایت دوستان زیاد و خوبی مثل آل ، رز ،لیلی،جیمز،تدی، خاله سارا ،تو و ... پیدا کنم و واقعاً از این دوستی خوشحالم .
به نظر من آدم نه باید خیلی شوخ باشه نه خیلی خشک ، همیشه باید حد اعتذال رعایت بشه ، برای مثال ولدی کچل خودمون همیشه تو پستهاش جدی در عین حال شوخ هستش .
من هم سعی کردم همیشه از اون سر مشق بگیرم .
ممنون از سوالات خوبت .

دوستان آشنایان ، زنبیلت رو بردار و بیا
سوال بپرس جواب ببر .

کسی نمونده ؟ بدو حراجش کردم .
به لینک زیر مراجعه شود

تبلیغات

ویرایش شده توسط هوگو ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۱۲ ۱۷:۱۰:۲۹

چه کسی بود صدا زد هوگو ؟

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۵۶ چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۷

پیتر پتی گروold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۵ پنجشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۰ دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۸
از کابان...مخوف ترین زندان!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 333
آفلاین
هوگوي عزيز!
چند تا سوال داشتم دوست داشتم
1-تا جايي كه من تو سايت بودم يعني همين 1 ماه كم ديدمت تو سايت.آيا اين به خاطر درس ها هستش؟يعني تابستون مي توني بيشتر تو سايت فعاليت كني؟
2-از 18 آبان عضو شدي.به نظرت مي توني مسووليت رو قبول كني؟
3-كلا روابط تو با اعضا چطوره؟به نظرت واسه وزارت آدم بايد جدي باشه يا شوخ؟

[b]تن�

پیام زده شده در: ۱۳:۳۱ چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۷

هوگو ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کنار لیلی لونا پاتر
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
سلام بر همه ی شما کاربران گرامی و عزیز

من واقعاً ممنونم که با کاندید شدن من موافقت شد و من را به عنوان یک تازه وارد قبول کردید که در کنار دیگر کاندیداهای عزیز مخصوصاً عمو پرسی جون خودم که یکی دیگر از ویزلی ها است من هم کاندید بشم .

من واقعاً به خودم جسارت نمی دهم که در کنار بزرگانی مانند سیریوس جان و عمو پرسی و ... تبلیغاتی بکنم چون می دانم که همه ی شما کمابیش و تا قسمتی ابری با من آشنا هستید و اخلاق مرا می دانید .
من امیدوارم که بتوانم خاندان ویزلی را سر بلند کنم و به عنوان یه تازه وارد خدمتی بکنم .
من سعی می کنم که هر کاری از دستم بر می آید چه در وزارت و چه در آبدارخانه و چه در جای دیگر سایت ،برای برپایی بهتر سایت و پیشرفتش انجام دهم .
ممنون

Hugo weasly

چه کسی بود صدا زد هوگو ؟

تصویر کوچک شده

ستاد انتخاباتي هوگو ويزلي
پیام زده شده در: ۱۹:۰۸ سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۷ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۵:۰۶ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۲
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 615 | خلاصه ها: 1
آفلاین
اينجا ستاد انتخاباتيه هوگو ويزلي است.براي هرگونه تبليغ براي اين اين ويزلي خدمتكار جامعه و نماينده ويزلي ها در اين انتخابات بشتابيد.نماينده اعضاي تازه وارد!
اعضاي تازه وارد،خانواده ويزلي ها و طرفداران هوگو بشتابيد كه شايد پيروزي با شما باشد!

تا ساعت 11.59 دقیقه 17 اردیبهشت مهلت برای تبلیغ است!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.