هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

پاترمور به بخش پاترمور فارسی در وبسایت جادوگران خوش آمدید. در این قسمت شما می توانید ترجمه فارسی مطالب و دست نوشته های جدید جی.کی.رولینگ در خصوص داستان ها و شخصیت های مجموعه «هری پاتر» و سایر مجموعه های وابسته همانند «جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها» و «هری پاتر و فرزند نفرین شده» را مشاهده کنید. این مطالب در وبسایت تفریحی تعاملی پاترمور انتشار یافتند و به تدریج توسط اعضای سایت جادوگران به زبان فارسی ترجمه شده اند.
شاخه آخرین مطلب ترجمه شده

 

مجموعه هری پاتر


داستانک ها و دست نوشته هایی جدید درباره دنیای جادویی هری پاتر به قلم جی. کی. رولینگ

دیوانه‌سازها و شکلات

 

مجموعه جانوران شگفت انگیز و زیست‌گاه آنها


داستانک هایی جدید و مطالب ناگفته درباره بستر داستانی مجموعه فیلم های اقتباسی «جانوران شگفت انگیز و زیست‌گاه آنها» داستان این پنج فیلم خیالی سرگذشت «نیوت اسکمندر»، جانور شناس جادویی و نویسنده کتاب «جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها» را روایت می کند. بستر داستانی این اثر سینمایی بیش از نیم قرن قبل از دوره هری پاتر در آمریکا و اروپا اتفاق می افتد و موجودات جادویی آن از کتابچه ای طنز با همین نام، نوشته جی.کی.رولینگ، اقتباس شده اند.

کنگره جادویی ایالات متحده آمریکا (ماکوزا)

هری پاتر و فرزند نفرین شده 

هری پاتر و فرزند نفرین شده


یک نمایشنامه جدید بر اساس داستانی از جی. کی. رولینگ، جک ترون و جان تیفانی. این مطالب به قلم گردانندگان پاترمور نوشته شده اند.


(1) 2 3 4 ... 10 »
ترجمه شده توسط سوروس اسنیپ در ۲۷-آذر-۱۳۹۹ ۱۳:۴۰ | ( : 91) | ( : 0)
دیوانه‌سازها و شکلات
شکلات پادزهر خارق العاده‌ای برای افرادی‌ست که مدتی را اطراف یک دیوانه ساز گذراندند و در مبارزه با آنها، تمام احساسات و انرژی های مثبتی که در خود داشته‌اند را از دست دادند...

ترجمه شده توسط رز زلر در ۱۸-آذر-۱۳۹۹ ۱۶:۰۰ | ( : 211) | ( : 0)
بدعنق
نام بدعنق در اصل ریشه‌ در زبان آلمانی دارد که تقریباً به معنای «شبح پر سروصدا» ترجمه می‌شود، گرچه بدعنق را به سختی می‌توان روح دانست.

ترجمه شده توسط دیزی کران در ۳۰-آبان-۱۳۹۹ ۱۳:۰۰ | ( : 248) | ( : 0)
پروفسور کوییرل
اولین استادِ دفاع در برابر جادوی سیاهِ هری، جادوگری جوان و باهوش به نام پروفسور "کوییرل" است. در این نوشته‌ی جی.کی. رولینگ، با این شخصیت بیشتر آشنا می‌شویم...

ترجمه شده توسط آلبوس دامبلدور در ۲۹-آبان-۱۳۹۹ ۲۰:۰۰ | ( : 1126) | ( : 1)
پاترونوس
پاترونوس، معروف ترین طلسم دفاعی و مشهور به دشواری که هدفش ساختن یک نگهبان یا محافظ سفید-نقره‌ای هست که به شکل یک حیوان در می‌آد...

ترجمه شده توسط سوروس اسنیپ در ۲۰-آبان-۱۳۹۹ ۲۳:۱۰ | ( : 177) | ( : 1)
فلورین فورتسکیو
از پیرمردِ بستنی‌فروشِ کوچه‌دیاگون چه می‌دانیم؟ در مقاله‌ی‌زیر پیش‌نویس‌ها و افکاری که جی.کی. رولینگ برای شخصیتِ فلورین فورتسکیو و نقش او در داستانش داشته را خواهیم شناخت.

(1) 2 3 4 ... 10 »

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.