هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد انتخاباتي سيريوس بلك
پیام زده شده در: ۱۵:۵۶ سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۷ پنجشنبه ۲۸ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۲ پنجشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 31
آفلاین
سیریوس عزیز، نامت نشان از روزگاران بسی گذشته دارد، شاید باید باور کرد، چرا من باید به تو رای بدهم، نه امکان ندارد، آیا کار شما جز این است که جوانان را مأیوس کنید، آیا شما همیشه به سابقه کار دارید، پس من هم متنی را از جایی برایتان می آورم که یاد آور آن دوران تلخ است، دوران بی پولی و پنجره ی پنج گالیونی شکسته،

آلبرت تازه از راه رسیده بود و شب بود، هوا خیلی سرد بود و بارش آرام برف ادامه داشت، دست هایش را به هم می کشید و نزدیک آتش برد، هم چنان که آن ها را کنار هم نگه داشته بود، به صندلی راحتی تکیه داد، داشت به حوادث روز های اخیر فکر می کرد، مخصوصا به این محفل لعنتی، چرا پیش نهادش رو رد کرده بودند، به خاطر این که از مدرسه اخراج شده بود، ولی تونسته بود تو نهضت های سواد آموزی ادامه ی تحصیل بده، آیا واقعا آلبوس نمی دونست که اون دیپلمش رو هم گرفته، دیگه براش مهم نبود، به خاطر پست های بی خودش اونو تحقیر می کردن، ولی آیا نمی دونن که اون دوران محکومیتش رو کشیده، نمی دونستن که اون بلاک شده و دوباره برگشته، مهم نبود، مهم این بود که الآن باید برای خودش غذا درست می کرد، چون حسابی گشنه بود،

بهت رای نمی دم، ازت حمایت نمی کنم، اون پست رو چرا پاک کردی، فعلا،
حتما جواب بده
*** آلبرت وافلینگ ***

درس ریاضیات جادویی درس ش

پیام زده شده در: ۱۵:۳۳ سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۴

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
اهن.....سریوس جان من!!!
رفتم برات توی تی وی تبلیغ کردم!!!

بیشتر برنامهاتو بگو تا بیشتر تبلیغ کنیم، جیگر!!!

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۱۵:۱۳ سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۴

سر سیریوس بلـک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۲ جمعه ۶ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۳۷ یکشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۰
از Graveyard
گروه:
کاربران عضو
پیام: 582
آفلاین
این امضای بنده ست.گیر هم ندید که چرا کیفیت نداره با paint درستش کردم چون امکانات دیگه ای نبود

از علاقه مندان تقاضا میشود این عکس را در امضای خود قرار دهند.

سرژی
بابا بی خیال
برات پی ام میزنم
ناراحت نشو

ما به آن سید و این میر اردادت داریم
ما به خرداد پر از حادثه عادت داریم

[url=http://us.battle.net/wow/en/character/burning-legion/

قهرمان!
پیام زده شده در: ۱۵:۰۶ سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۴

ریموس  لوپین old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۷ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۳ دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 245
آفلاین
ای سیریوس! ای بلک! ای ساقدوش! ای هیپوگریف سوار! ای دایی! ای داداش مامان! (بسه مامان؟ ) اقلا این معرفینامه ی گهربارت رو پاراگراف بندی می کردی که ملت میخونن کور نشن! ای پامادور!

توجه کنید! این علامت مخصوص حاکم بزرگه! میدونید چه کسی در برابر شماست؟؟ مامور مخصوص قانون...عله! پاتر! احترام بگذاریت!!

عله: خب ببینید در واقع اینجا هیچکس به درد نمیخوره یعنی اصولا ناظر باشه یا مدیر یا وزیر بدرد نمیخوره و نمیشه کاریش کرد رول رو و ما کلا آدمهای بی ظرفیتی هستیم که هیچ فایده ای نداریم و شماها که میخواید وزیر بشید یا نمیخواید بشید هم حتی به درد نمیخورید و همه ی انتقادای من سازنده س در نتیجه من نمیدومن از کی میشه تعریف کرد پس همه تونو تحریم می کنم!!!

در راستای رسیدن به اهداف بلند و عالی فرماندهی کل جادوگران(!)، جمعیت مدیریت سایت لوس بازیای وزیر انتخاب کنی را تحریم کرده و اعلام می کند که اصلا حال و حوصله و وقت! ندارد که سرف! اینگونه بازیها کند و اگر هم شما دیدید که سیریوس این فرد روح! وزیر شد اصلا خیال نکنید که دستهایی پنهانی در کار بوده بلکه مطمئن باشید این روح شخیص! و وظیفه شناس خودش یه چی بوده که یه چی شده! و دود از کنده بلند نخواهد شد!

در پناه آسلام موفق و موید باشید!!

پیام زده شده در: ۱۳:۳۳ سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۴

جيمز ايوان تالاس ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۵ شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۵۴ شنبه ۳ آبان ۱۳۹۳
از در آغوش سلنا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 254
آفلاین
چاكـــــريم !!!!
هر كاري خواستي بكن ... اصلا از من به عنوان اعلاميه استفاده كن
كي از تو بهتر مي‌خواد وزير شه ؟؟؟؟؟
هر چي باشه نوشتنو تو بهم ياد دادي
اي شفتالو
اي آلبالو

پیام زده شده در: ۱۱:۵۳ سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۴

سرژ تانکیان old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۹ جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۰۹ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 526
آفلاین
اي نمانده ملعون ...اي متهاجم فرهنگ...مسنجر كيه؟چيه؟ مگه ما توي جامعه جادوگري چيزي به نام مسنجر داريم؟

اين نشان بي دقتي اين نماينده است كه بيشتر به ماگل ها ميرسد تا به جادوگران و ساحره هاي جيگر...

اين گونه پستها بد و بدتر ميشه فقط در صورتي امكان بركشتن 180 درجه اي داره كه همينجا بهم بگي چي بهم ميرسه

سرژی میدونی که من عشق ویرایشم ..چرا یک کاری میکنی که هی بیام بویرایشم؟؟

خودت فهمیدی الان چی گفتی پسرم؟؟ تو اون پسته مینوسی خصوصیه بعد میاد میگه من متهاجم فرهنگیم !! برو زندگی نامه رو بخون ببین من چقدر متهاجم تر از این حرفهام

برای اینکه غصه نخوری و دلت نشکنه تا شب برات یک فروند پی ام میزنم ..میخوای بخواه نمیخوای هم بازم بخواه

سیریوس

پیام زده شده در: ۱۱:۲۸ سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۴

سر سیریوس بلـک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۲ جمعه ۶ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۳۷ یکشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۰
از Graveyard
گروه:
کاربران عضو
پیام: 582
آفلاین
خب اینها اهم برنامه های بنده هستن که در معرفی کاندید هم زده بودم.فعلا اینو به عنوان یک برنامه اولیه اینجا قرار میدم تا دوستان سوالاتشون رو براساس اینها مطرح کنند و ابهاماتی رو که براشون به وجود اومده رو بگن و بنده هم در خدمت گزاری حاضرم.
همونطور که میبینید قسمتی از این برنامه ها به صورت طنز نوشته شده به همون صورتی که بعضی هاشون هم برنامه های واقعیه.
در یک پست دیگه توضیحات کاملی رو در مورد برنامه های جدی و اساسیم ارائه میدم پس تا اون موقع فعلا اینو داشته باشین:

1-ایجاد رول پلینگی بس زیبا و فعال کردن هرگونه تاپیک موجود در سایت غیر از قدح اندیشه
2-یاد دادن شیوه و طریقه رول نویسی به اعضای جدید همانگونه در محفل برای اعضای تازه وارد یک همچین کاری رو دارم انجام میدم
3-بازگرداندن افراد طلایی ای که از سایت رفته و برنگشته اند
4-بازگرداندن افراد فراارزشی اخراج شده از سایت همانند ننیل و نوربرت برای فعال کردن دوباره انجمن های "هری پاتر به زبان فارسی" و " ترجمه"
5-در صورت صورت گرفتن برنامه بالا علاوه بر فعال شدن دوباره اون انجمن ها تاپیک بسیار مهم "نحوه برخورد " دوباره به دوران شکوفایی خود بازگشته و کلی فعالیت برای ناظرهای دو انجمن بالایی و همینطور "پیشنهادها " به وجود میاد
6-ایجاد نشانه ها و مدال هایی برای افراد غیرارزشی و فراارزشی شاخص در زمینه های مختلف به منظور قدردانی از آنها
7-راه اندازی مجدد هاگوارتز و ادامه ترم تحصیلی
8-برای راه اندازی مجدد هاگوارتز یک فروند آلبوس دامبلدور مورد نیاز است که طی یک سری اقدامات و رای گیری یکی از افراد برجسته سفید بدین منظور انتخاب میگردد
9-با توجه به دو بند بالا پس از اتمام ترم تحصیلی و جشن پایان ترم قدردانی از بهترین گروه و دانش آموزان و اساتید صورت گرفته و امتیازاتی برای این افراد قائل میشویم
10-افزایش تعداد ساحرگان سایت چه در زمینه گل دختری چه در زمینه عدسی
11-به کار انداختن دفتر کارآگاهان برای شناسایی شناسه های ویلی ادوارد و سایر اعضای ارزشی چند شناسه ای
12-فعال کردن دوباره گل گلی ها و خاکستری ها و رنگ های دیگر به منظور ایجاد سایتی جذاب و همه رنگ
13-بازگداندن گراوپی و نورممد به رول های سایت
14-فعال کردن دوباره دفتر ستاد مبارزه با آسلام و پایگاه قزوین
15-جلوگیری همه جانبه از انفجارهای ماگما وب مستر اصلی به منظور استفاده این انرژی در فعالیت های صلح آمیز هسته ای
16-بازگرداندن هرمیون به وب مستر پروانه ای
17-بارگزداندن وب مستر پرنده به خانه آبا و اجدادی خودم
16-اجرای تمامی تمهیدات ضروری جهت حفظ لبخند مونالیزا
17-اخراج جن اول سایت از وزارت خانه و زندانی کردن او در زیرزمین خونه خودم
18-بازگرداندن مارسبز به دهانی که از آن خارج شده بود
19-اخراج آن گرگینه از سایت به منظور حفظ جان همه اعضا
20- صورت دادن کلیه موارد فوق

پاسخ به سوالات جوانان:

-جسیکا پاتر

خب شما باید ببینی که برنامه ها و شخصیت سایتی کدوم کاندید رو بیشتر میپسندی و اعتماد بیشتری بهش داری که میتونه اون وزیر مورد نظر باشه.
در مورد ساحره های عزیز در توضیحات کامل برنامه ها دیدگاه من رو دریافت میکنید.
در مورد امضا هم به دلیل نبود امکانات گرافیکی نمیتونم چیز خاصی رو طراحی کنم ولی این کلاه بوقی اواتورم رو میتونین به عنوان امضا در نظر بگیرین

-سرژ عزیز

در اون پسته همه توضیحات رو میدم.
نکته غیر اخلاقی: بیا تو مسنجر میگم بهت چی میرسه!!

-داداش کوچیکه

شرمنده تیم برادر .روی ما وایتکس ریختن سفید شدیم اساسی

-تالاس عزیز

ممنون از حمایتت برادر.میخوام ازت به عنوان یکی از نمونه هایی که شیوه رول پلینگ رو بهشون یاد دادم نام ببرم ..موردی که نداره؟؟ چون واقعا از کارت و پیشرفتت راضی هستم.

ما به آن سید و این میر اردادت داریم
ما به خرداد پر از حادثه عادت داریم

[url=http://us.battle.net/wow/en/character/burning-legion/

پیام زده شده در: ۲۲:۴۵ دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۸۴

جيمز ايوان تالاس ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۵ شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۵۴ شنبه ۳ آبان ۱۳۹۳
از در آغوش سلنا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 254
آفلاین
به نظر من هممون بايد به سيريوس راي بديم ؛ خودتون كه ديديد چه فعاليتايي مي‌كنه ؛ تو محفل هيچ چيزي كم نمي‌ذاره ؛ هممون هم ازش رازي هستيم ؛ پس به اون راي مي‌ديم
اي سيريوس! اي بلك! اي وزير! اي شفتالو! اي آلبالو!

پیام زده شده در: ۲۰:۵۱ دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۸۴

بلاتریس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۱ دوشنبه ۱۹ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۴۱ دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 123
آفلاین
سیریوس بلک حامی تمامی بلک های سایت!! یگانه کاندید خوش تیپ مثل دختردائی عزیزم نارسیسا..فامیل خوشگلمون که یادت نرفته؟؟
از اين جمله خوشم اومد
ای بلک دوست
ای مای ننگ خاندان بلک
ای سفيد
اگر سياه شدی من بهت رای ميدم.
( سخنی گوهربار از داش کوچيکه )

من کی هستم

پیام زده شده در: ۲۰:۱۲ دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۸۴

سرژ تانکیان old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۹ جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۰۹ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 526
آفلاین
اول از همه مگر اينكه از روي جسد من رد شي وزير شي...براي من ايل مياري براي اعتراض؟ كل جمعيت خانواده مياي؟ ايل قاجار رو كه ميشناسي...ما همسايشون بوديم عمرا تاييدت نميكردم..كرام منو تحديد به حذف كاربر كرد كه تاييدت كردم

حالا جدا از شوخي...واقعا اگر وزير بشي چطوري ميخواي رول رو سروسامون بدي....يعني واقعا...خداييش..بدور از شعار چه كاري ميكني براي رول كه فايده داشته باشه...تورو خدا شعار نده فلان ميكنما...چه برنامه هايي داري؟

نگران نباش...اينو از همه ميخوام بپرسم كه بچه ها ميخوان راي بدن همينجوري الكي به كسي ندن...اگر واقعا طرف برنامه دقيق و «اجرا شدني» داره بايد وزير بشه...من خودم براي اين كانديد نشدم كه برنامه خاصي نداشتم يعني اجراي برنامه هام تقريبا غير ممكن بود...وگر نه منم بلدم شعار بدم...اميدوارم بچه هارو قانع كني

(اين خصوصيه: چي به من ميرسه طرفداريت رو كنم؟ )

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.