هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

مدیریت سایت جادوگران به اطلاع کاربران محترم می‌رساند که سایت به مدت یک روز در تاریخ 31 خرداد ماه بسته خواهد شد. در صورت نیاز این زمان ممکن است به دو روز افزایش پیدا کند و 30 خرداد را نیز شامل شود. 1 تیر ماه سایت جادوگران با طرح ویژه تابستانی به روی عموم باز خواهد شد. لطفا طوری برنامه‌ریزی کنید که این دو روز خللی در فعالیت‌های شما ایجاد نکند. پیشاپیش از همکاری و شکیبایی شما متشکریم.


در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: مثلث برمودا
پیام زده شده در: ۱۶:۳۴ یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۵
#49

آبرفورث


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۹ یکشنبه ۲۷ دی ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۰:۳۴ چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴
از : نا معلوم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 280
آفلاین
کشف ساکنانی زیر آبهای مثلث برمودا عنوان گزارشی است علمی که میتونید در اینجا بخونیدش
------------------------------------------------------------------
همچنین مکانی هست بسیار شبیه به مثلث برمودا نزدیک ژاپن که اسمش دریای شیطان هست گزارشی علمی نیز هست که میتونید در این وبلاگ بخونید
-----------------------------------------------------------------
اخیرا هم منطقه ای کاملا شبیه به مثلث برمودا در ایران پیدا شده که طبق گزارشات نزدیک سازمان سنجش هست عکس این منطقه رو میتونید در اینجا ببینید
------------------------------------------------------------------
برخى از پژوهشگران ميان حوادث مثلث برمودا و بشقاب هاى پرنده، ارتباطى قائل شده اند. بعضى ديگر شكل مثلث را در پديد آمدن اين حوادث، مولر دانسته اند. برخى ديگر اين حوادث را مربوط به اشعه هايى مى دانند كه از شهر خيالى "اطلنطيد" برمى خيزد و موجب بروز اين حوادث مى شود. و برخى ديگر، آن ها را معلولا هرم هايى مى دانند كه چون اهرام مصر در زير آب وجود دارد و موجب اين رويدادها مى شوند. برخى ادعاكرده اند، مثلث برمودا همان جزيره خضرا است.
-----------------------------------------------------------------


چیزی به نام خوشبختی وجود ندارد زیرا که آرزوی تحقق نیافته باعث رنج می شود و تحقق آن هم جز دل زدگی ثمری ندارد ( شوپنهاور )

هرگØ


Re: مثلث برمودا
پیام زده شده در: ۱۵:۳۹ جمعه ۲۳ تیر ۱۳۸۵
#48

آبرفورث


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۹ یکشنبه ۲۷ دی ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۰:۳۴ چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴
از : نا معلوم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 280
آفلاین
چرا بسیار مطالب جدیدی نیز هست اما اکثرا به زبان های انگلیسی و اسپانیایی است و ترجمه اونها سخت و مشکل . اما باید بگم که عرب زبان ها خوب از پس اینکار بر اومدن چون داشتم سایتهایی که در مورد برموداست میدیدم کلی سایت عرب زبان بود که با قراردادن متن انگلیسی و ترجمه اونها که مربوط به آخرین تحقیقات پزوهشگارن میشد به موضوع برمودا می پرداختند البته اونها به چندتا از آیان قرآن هم اشاره ای کرده بودند که هم اکنون در حال کند و کاو در این کتاب هستم تا اگر موضوعی مربوط باچنین وقایعی هست به اطالع شما برسونم البته در این اثنا به جستجو در اینترنت هم ادامه میدم و اگر امروز چیزی پیدا کردم در ادامه همین پست میزارم.
-----------------------------------------------------------------
تمام کشتی هایی که در مثلث برمودا نابود شدن و نشونه ای هم ازشون پیدا نشده رو در اینجا ببینید .
اولین کشتی در سال 1780 و آخریش در سال 1999
-----------------------------------------------------------------
تمام هواپیما هایی که در مثلث برمودا نابود و ناپدید شدن رو در اینجا ببینید .
اولین هواپیما در سال 1942 و آخریش در سال 2002
----------------------------------------------------------------
تصویر کوچک شده


ویرایش شده توسط آبرفورث در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۲۳ ۱۷:۳۹:۲۹
ویرایش شده توسط آبرفورث در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۲۳ ۱۷:۴۶:۲۴

چیزی به نام خوشبختی وجود ندارد زیرا که آرزوی تحقق نیافته باعث رنج می شود و تحقق آن هم جز دل زدگی ثمری ندارد ( شوپنهاور )

هرگØ


Re: مثلث برمودا
پیام زده شده در: ۱۵:۲۸ جمعه ۲۳ تیر ۱۳۸۵
#47

مائده


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۲ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۴۵ چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۶
از اگه گفتی؟!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 36
آفلاین
اوه آبرفورث عزیز واقعا جالب بود .
من تمام این مطالبی که نوشتی در کتابی به اسم مثلث برمودا اثر چارلز برلیتز خوندم و این کتاب مال 20 سال پیشه . یعنی تا امروز هیچ مطلب تازه ای از مثلث برمودا نیست؟


خدا را دوست دارم چون آی دیش همیشه روشنه...

خدارا دوست دارم چون به همه پی ام ها جÙ


Re: مثلث برمودا
پیام زده شده در: ۱۴:۵۴ جمعه ۲۳ تیر ۱۳۸۵
#46

آبرفورث


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۹ یکشنبه ۲۷ دی ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۰:۳۴ چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴
از : نا معلوم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 280
آفلاین
تصویر کوچک شده
موقعیت مثلث برمودا
مثلث برمودا واقعا یک مثلث نیست، بلکه شباهت بیشتری به یک بیضی (و شاید هم دایره‌ای بزرگ) دارد که در روی بخشی از اقیانوس اطلس در سواحل جنوب شرقی آمریکا واقع است. راس آن نزدیک برمودا و قسمت انحنای آن از سمت پایین فلوریدا گسترش یافته و از پورتوریکو گذشته ، به طرف جنوب و شرق منحرف شده و از میان دریای سارگاسو عبور کرده و دوباره به طرف برمودا برگشته است. طول جغرافیایی در قسمت غرب مثلث برمودا 80 درجه است، بر روی خطی که شمال حقیقی و شمال مغناطیسی بر یکدیگر منطبق می‌گردند. در این نقطه هیچ انحرافی در قطب نما محاسبه نمی‌شود.

وینسنت گادیس که مثلث برمودا را نامگذاری کرده، آن را به صورت زیر توصیف می‌کند: « یک خط از فلوریدا تا برمودا ، دیگری از برمودا تا پورتویکو می‌گذرد و سومین خط از میان باهاما به فلوریدا بر می‌گردد. »

این محل فتنه‌انگیز و تقریبا باور نکردنی اسرار غیر قابل توصیف جهان را به خود اختصاص داده است. مثلث برمودا نامش را در نتیجه ناپدید شدن 6 هواپیمای نیروی دریایی همراه با تمام سرنشینان آنها در پنجم دسامبر 1945 کسب کرد. 5 فروند از این هواپیماها به دنبال اجرای ماموریتی عادی و آموزشی ، در منطقه مثلث ، پرواز می‌کردند که با ارسال پیامهایی عجیبی درخواست کمک کردند. هواپیمای ششم برای انجام عملیات نجات ، به هوا برخاست که هر شش هواپیما به طرز فوق‌العاده مشکوکی مفقود شدند.

آخرین پیامهای مخابره شده آنها با برج مراقبت حاکی از وضعیت غیر عادی ، عدم روئیت خشکی ، از کار افتادن قطب نماها یا چرخش سریع عقربه آنها و اطمینان نداشتن از موقعیتشان بود. این در حالی بود که شرایط جوی برای پرواز مساعد بود و خلبانان و دیگر سرنشینان افرادی با تجربه و ورزیده بودند. با وجود مدتها جستجو هیچ اثری از قطعه شکسته ، لکه روغن ، آثاری از اجسام شناور ، خدمه یا تجمع مشکوکی از کوسه‌ها دیده نشد. هیچ حادثه‌ای چه قبل و چه بعد از آن ، تا این حد حیرت‌آورتر از ناپدید شدن دسته جمعی هواپیماهای مذکور نبوده است. در حوادثی مشابه در این منطقه ‌قایقها و کشتیهایی مفقود شده‌اند (قربانیان مثلث برمودا)، در برخی موارد هم فقط خدمه و سرنشینان ناپدید گشته‌اند.

منطقه وحشت
همه روزه هواپیماهای متعددی بر فراز مثلث برمودا پرواز می‌کنند. کشتیهای بزرگ و کوچک در آبهای آن در حال تردند و افراد زیادی برای بازدید ، به این منطقه مسافرت می‌کنند، بدون آنکه اتفاقی بیفتد. از طرف دیگر ، در دریاها و اقیانوسها در سراسر دنیا ، کشتیها و هواپیماهای زیادی مفقود شده و می‌شوند. پس چرا فقط مثلث برمودا از بقیه مناطق تفکیک شده است. علت این است که اولا هیچ امیدی برای یافتن حتی اثر و نشانه‌ای وجود ندارد. ثانیا در هیچ منطقه دیگر چنین ناپدید شدنهای بی دلیل ، بیشمار و نامعلوم روی نداده و به این خوبی ثبت نشده است.

مشاهدات و گزارشات
در بیشتر اتفاقات مثلث برمودا ، اکثر هواپیماها در حالی ناپدید شده‌اند که تماس رادیویی خود را با ایستگاههای مبدا و مقصدشان تا آخرین لحظه حفظ کرده‌اند و یا برخی دیگر در لحظات آخر پیامهای غیر عادی مخابره کرده‌اند که حاکی از عدم کنترل آنان بر روی دستگاه و ابزارها بوده است و یا چرخش عقربه‌های قطب نما به دور خود و تغییر رنگ آسمان اطراف به زردی و مه آلودی ، آن هم در روز صاف و آفتابی و یا تغییراتی غیر عادی در آبها که تا لحظاتی قبل آرام بوده‌اند، بدون بیان هیچ دلیل روشنی از چگونگی این وقایع.

این پیامها رفته رفته ضعیف‌تر و غیرقابل تشخیص‌تر شده و یا سریعا قطع شده‌اند. دقیقا مثل اینکه چیزی ارتباط رادیویی را قطع کرده باشد و یا چنانچه اظهار عقیده شده، در حال دور شدن و عقب رفتن از فضا و زمان بوده و دورتر و دورتر شده‌اند. در برخی موارد گزارشها حاکی از آن بود که نوری ناشناخته و غیر قابل تشریح روئیت شده است. همچنین توده سیاه و تاریکی در سطح دریا که پس از مدتی ناپدید شده ، در جریان اتفاقات مزبور گزارش شده است.

در مواردی هم گزارش شده که نقطه تاریک بزرگی در میان ستارگان در آسمان دیده شده که نوری متحرک از طرف زمین به آن قسمت وارد شده و سپس هر دو ناپدید شده‌اند. در تمام مدت دیده شدن تاریکی ، دستگاهها و سایر ابزارهای قایق‌های ناظر از کار افتاده بودند که پس از رفع تاریکی آسمان ، دوباره شروع بکار کرده‌اند.

در یک مورد هم پیامی عجیب از یک کشتی باری ژاپنی بدین مضمون دریافت گردید. "خطری همانند یک خنجر هم اکنون ... به سرعت می‌آید ... ما نمی‌توانیم فرار کنیم ..." در هر حال بدون اینکه مشخص شود خنجر چه بود، کشتی ناپدید شد.

علل واقعه

علل فرضی طبیعی
توضیحات و علل فرضی مختلفی درباره حوادث مثلث برمودا ارائه شده است که معمول‌ترین فرضیات بر اساس مرگ غیر طبیعی (زیرا هیچ جسدی تا کنون بدست نیامده است.) بنا شده است. این توضیحات عبارتند از:

جزر و مد ناگهانی دریا در نتیجه زلزله در اعماق دریا ، وزش بادهای مخرب و اختلالات جوی ، گویهای آتشفشان که موجب انفجار هواپیماها می‌شود، گرفتار آمدن در جاذبه یک گرداب یا گردباد که باعث سقوط و انهدام هواپیماها یا انحراف مسیر کشتیها و مفقود شدن آنها در آب می‌شود، تحت تاثیر نیرویی مغناطیسی قرار گرفتن و اختلالات امواج الکترومغناطیسی، ولی این دلایل توجیه قابل قبولی برای ناپدید شدن هواپیماها و کشتیهای متعدد در یک منطقه نیست.

علل فرضی غیر طبیعی
دستگیری و ربوده شدن به وسیله زیردریایی یا بشقاب پرنده‌هایی متعلق به کراتی دیگر که برای تحقیق درباره حیات و زندگی باستان و حال ما انسانها به کره زمین آمده‌اند، می‌تواند علتی غیر طبیعی برای توجیه وقایع باشد.

یکی از عجیب‌ترین پیشنهادات در این مورد بوسیله ادگار کایس ، پیشگو و روانکاو و حکیم در دهه پنجم قرن بیست ، ارائه شده است. به عقیده وی قرنها قبل از کشف اشعه لیزر ، بومیان سواحل اقیانوس اطلس از کریستال به عنوان یک منبع انرژی و قدرت استفاده می‌کردند. به نظر کاین نوعی نیروی شیطانی القا شده از سوی آنها ، در عمق یک مایلی در قسمت غرب اندروس غرق شده که هنوز در برخی مواقع باعث از کار انداختن ابزار و وسایل الکتریکی کشتیها ، هواپیماها و در نهایت نابودی آنها می‌گردد.

ام. ک. جساپ که یک فضانورد ، منجم و متخصص کره ماه است، در کتابش به نام « در مورد بشقاب پرنده‌ها » ابزار می‌دارد که ناپدید شدن کشتیهای مشهور در مثلث برمودا ، به وسیله اجسام پرنده صورت گرفته است. وی مفقود شدن خدمه آنها را نیز به اجسام مزبور ربط می‌دهد. به عقیده جساپ یوفوها هر چه هستند، حوزه مغناطیسی موقتی ایجاد می‌کنند که دارای طرحی یونیزه شده است و می‌تواند باعث متلاشی شدن یا ناپدید شدن هواپیماها و کشتیها گردد. او روی این سوال کار می‌کرد که چگونه نیروی مغناطیسی کنترل شده و می‌تواند باعث نامرئی شدن گردد. نظریه میدان واحد انیشتین او را مجذوب کرده بود. جساپ هر دو اینها را کلیدی می‌دانست برای ظهور و محو شدن ناگهانی بشقاب پرنده‌ها و ناپدید شدن کشتیها و هواپیماها. ولی مرگ امکان ادامه فعالیت و نتیجه گیری را از جساپ گرفت و تحقیقاتش نیمه تمام ماند.

داستانی عجیب
حادثه‌ای در اثر اختلال زمانی در فرودگاه میامی رخ داد که هرگز توضیحی قابل قبول برای آن وجود نداشته است. این واقعه مربوط به یک هواپیمای مسافربری بود که برای فرود در باند آماده بود و با رادار مرکز کنترل هوایی ردیابی می‌گردید که ناگهان ده دقیقه از صفحه رادار ناپدید شد و سپس دوباره ظاهر گشت. هواپیما بدون هیچ واقعه‌ای فرود آمد و خلبان و خدمه از آنچه افراد پایگاه می‌گفتند ابراز تعجب کردند، زیرا تا آنجا که به خدمه مربوط می‌شد، هیچ اتفاق غیر عادی نیفتاده بود. جالب این که ساعتهای همه آنها حدود ده دقیقه از زمان واقعی عقب‌تر بود. در حالی که هواپیما درست 20 دقیقه قبل از این واقعه وقت اصلی را کنترل کرده بود و در آن هنگام هیچ اختلاف زمانی وجود داشت.آیا مثلث برمودا و نقاط مشخص دیگر به صورت ماشینی عظیم عمل می‌کنند تا اختلالاتی بوجود آورند؟


آیا آنها می‌توانند گردابهایی را چه در داخل و چه در خارج از جو بوجود آورند که اجسام و اشیا به داخل آنها بیفتد و به بعد زمان و مکانی دیگر منتقل شوند؟

گذشته و آینده برمودا
به نظر می‌رسد که این منطقه طی زمانهای متمادی گذشته نیز در افسانه‌ها به منزله مکانی ترسناک وجود داشته و حتی خیلی قبل از تاریخ کشف آن و بعد از آن تاریخ تا صدها سال با عناوین «دریایی از مقبره‌ها» ، «مثلث شیطان» ، «مثلث مرگ» ، «دریای بدبختی» ، «گورستان آتلانتیک» نامیده می‌شده است.
شومی و بدشگونی مثلث برمودا حتی در عصر فضا نیز باعث تعجب انسانهایی چون کریستف کلمب و فضانوردان آپولو 13 که یکی کاشف در زمین و دیگری در فضاست، شده است.

اینکه چرا وقایع عجیب این منطقه گزارش نمی‌شود، شاید به دلیل ایجاد رعب و وحشت عمومی باشد، شاید هم چون دلیل اصلی وقایع معلوم نیست، اتفاقات مربوطه بازتاب نمی‌یابد. البته در اغلب گزارشات ارائه شده هم سانسورهایی وجود دارد که اصل وقایع را سرپوشیده نگه می‌دارد.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
يك ژئوفيزيكدان روسی مدعی كشف راز «مثلث برمودا» شد

يك دانشمند ژئوفيزيك ساكن شهر وارونژ روسيه مدعي كشف علت طبيعي روي دادن حوادث ناگوار در منطقه «مثلث برمودا» شد. «ولاديسلاو بوكريف» در اين زمينه گفت: ويژگي عجيب مثلث برمودا توسط طبيعت برنامه‌ريزي شده است كه يكي از شعبات جريانات گرم گلف‌استريم، با گردش در جهت عقربه هاي ساعت در منطقه درياي «سارگاسوف»، با جهش در ساحل فلوريدا به سمت عرض شمالي بالا روي مي دهد. اين حركت به ياد آورنده پرتاب كننده ديسكي مي باشد كه در آغاز خود مي چرخد و تنها در لحظه اي كه بالاترين سرعت زاويه‌يي را بدست آورد، ديسك را به جلو پرتاب مي كند. برمودا، گودالي مستقل و عظيم است. جريانات حلقه‌يي آن، مشروط به اشكال خطوط ساحلي و عمق كم آن است كه تا 26 متر مي باشد. به نظر وي وجود ميكرو و ماكرو گودال هايي در اين منطقه، مولد آشفتگي هاي جاذبه‌يي و مغناطيسي مي باشد كه در نتيجه آن دستگاه ها از كار افتاده و ارگانيزم انسان سنگيني‌اي را تحمل مي كند كه گاهي مرگ‌بار است. وي مي گويد: از آنجايي كه در اين منطقه، گردش آب در جهت عقربه‌هاي ساعت است، برمودا همانند گرداب اشيا را به سمت خود مي كشد، يعني بردار جاذبه به سمت عمق دريا و مركز زمين است. به گفته اين دانشمند روسي، برمودا براي وسايط نقليه هوايي و دريايي تنها در زمان وقوع جزر در دريا خطرناك است. در اين فاز، ابتدا گودال هاي آبي و پس از آن گودال هاي هوايي پديدار مي شوند. اين وضعيت همانند فنجاني است كه به طور ناگهاني انتهاي آن را باز كنند. آب به سمت شكاف حركت مي كند و حركتي گردشي به خود مي گيرد و در امتداد خود، جريان هوايي را مي راند. اين دانشمند ژئوفيزيك روسيه مي افزايد: با دانستن فاز جريان مد و ويژگي تشكيل جريانات، مي توان روشي را ايجاد كرد كه وقوع حادثه را در اين مثلث ناآرام، همچنين در ساير نقاط خطرناك جهان هشدار دهد.
----------------------------------------------
تصویر کوچک شده

------------------------------------------------------------------
متون و عکس هایی که در بالا آمده همگی منتقل شده از سایت های دیگر از جمله --> سایت رشد - سایت ایسنا - وبلاگ عصر کامپیوتر wrdah.org - google- skepdic.com/bermuda.html
---------------------------------------------------------------------
ناظر اگه فکر میکنه که پست خیلی طولانیه یا عکسی نباید باشه لطفا به خودم بگه تا در اسرا وقت کمتر از بیست و چهار ساعت خودم خلاصش کنم ( نزنین همش رو یهو پاک کنیدها


ویرایش شده توسط آبرفورث در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۲۳ ۱۵:۰۰:۰۵
ویرایش شده توسط آبرفورث در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۲۳ ۱۵:۰۴:۲۳
ویرایش شده توسط آبرفورث در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۲۳ ۱۵:۰۹:۴۵

چیزی به نام خوشبختی وجود ندارد زیرا که آرزوی تحقق نیافته باعث رنج می شود و تحقق آن هم جز دل زدگی ثمری ندارد ( شوپنهاور )

هرگØ


Re: مثلث برمودا
پیام زده شده در: ۱۱:۳۲ جمعه ۲۳ تیر ۱۳۸۵
#45

SataniC PrincE


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۲ دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۵۸ پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۷
از یه جای خوب توی هاگوارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 95
آفلاین
نه ایگور جان !
فقط خواستم توی یه کتابی هم ببینم ! خوب ببخشید !
ناظر عزیز ! اگه خواستین پاک کنین ! پاک کنین !


ارادت مند ! منه کارمند !
شاهزاده ی شیطانی SataniC PrincE سابق !Re: مثلث برمودا
پیام زده شده در: ۱۴:۲۰ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۵
#44

ایگور کارکاروفold


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
مارک ایوانز عزیز من معلم فیزیک مون اینو گفته میتونی خودت شخصا بری ازش سوال کنی و باهاش بحث کنی.
اگر خواستی بگو اسمشو بگم.
در ضمن این مثلت قدیم ها میگفتن امام زمان و ... توشه ولی اینا همش خرافاته و فکر کنم فقط بچه ها هستند که چنین چیزی رو باور میکنند.نکنه انتظار دارید جناب دراکولا شورش کرده باشه اونجا!؟


بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلینRe: مثلث برمودا
پیام زده شده در: ۱۳:۱۹ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۵
#43

SataniC PrincE


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۲ دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۵۸ پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۷
از یه جای خوب توی هاگوارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 95
آفلاین
من استاد عزیزم ، کارکاروف می خواستم جایی که این رو نوشته ، معرفی کنن ! شرمنده !


ارادت مند ! منه کارمند !
شاهزاده ی شیطانی SataniC PrincE سابق !Re: مثلث برمودا
پیام زده شده در: ۱۱:۱۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۵
#42

ایگور کارکاروفold


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
بابا جان چرا شما اینقدر موضوع را پیچیده میکنید!؟
دانشمندان اثبات کردند که در برمودا یم سری گاز وجود داره که وقتی اون گاز میاد بالا اجسام به طرفش کشیده میشوند و اگر هم نیاد جسم به طرفش کشیده نمیشه.و چون این گاز کشنده است ملتی که میرن اونجا دار فانی رو وداع میگن و میرن پیش جبرئیل!


بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلینRe: مثلث برمودا
پیام زده شده در: ۹:۰۴ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۵
#41

لونا لاوگودold


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۷ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۶:۲۵ پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۷
از اون ورا چه خبر؟!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 339
آفلاین
اگه بخوایم این جوری بگیم که برمودا هیچ ربطی به جادو نداره در واقع گفتیم که جادو وجود نداره چون بشر معمولا چیزای ناشناخته رو جادو می نامه و هیچ چیزی ممکن نیست توی این دنیا اتفاق بیفته مگه اینکه تحت قوانین منطقی این دنیا باشه چون نمی تونه خارج از این قوانین توی این دنیا باشه حالا چون علم بشر پیشرفت کرده به پدیده ی برمودا به عنوان یه پدیده ی جادویی نگاه نمی کنه چون تونسته قوانینی رو براش پیدا کنه ولی مسلما قبل از این که این قوانین کشف بشن پدیده ی برمودا یه پدیده ی کاملا جادویی به حساب می اومده همون طور که الان پدیده هایی که بدون جواب منطقی هستن جادویی به حساب میان در صورتی که در آینده وقتی علت اونا به دست بیاد دیگه جادویی نخواهند بود ...
Re: مثلث برمودا
پیام زده شده در: ۸:۰۹ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۵
#40

radikal


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۴ دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۴ سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۸۵
از وسط اتم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 54
آفلاین
ببنین این یه بحث وسیعه به نظر من اون مثلث خیلی سنگینه از بس نوترون داره و ماده ی سنگینم قابل درک نیست ولی روی کاغذ اثبات می شه و درست بودنش برابره با یه بازیه شطرنج


من می دونم چشای من لایق دیدار تو نیست این چشای پر از گناه رفیق و غمخوار تو نیست اشما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.