هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۰:۳۸ پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۸۷

گراوپold3

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۳ شنبه ۵ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۵:۳۲ یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۸۷
از لای ریشای هاگرید!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 156
آفلاین
با سلام خدمت مدیریت سایت!

می خواستم بگم که توی چندین سایت با مضمون فانتزی و استفاده از زوپس ، چتر باکسشون دارای گزینه آپدیت هر چند ثانیه بود!

به نظر من چون چتر سایت هم تقریباً شلوغه ، یک گزینه آپدیت براش بزارین تا خود به خود آپدیت بشه ... جدا از اینکه بعضی موقع ها رفرش درست کار نمی کنه!

با احترام

ویرایش : این آپدیت میتونی اختیاری باشه! کسایی که میخوان داشته باشنش و کسایی هم که نمی خوان میتونن نداشته باشنش وهمینجوری معمولی استفاده کنن!

ویرایش شده توسط گراوپ در تاریخ ۱۳۸۷/۶/۲۱ ۲۰:۴۰:۵۷

[img align=right]http://signatures.mylivesignature.com/54486/280/4940527B779F95

پیام زده شده در: ۱۵:۵۰ دوشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۷

ریونکلاو

راجر دیویس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۳ سه شنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۱۲:۲۵ یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۳
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
ریونکلاو
پیام: 1220
آفلاین
نقل قول:

بارتي كراوچ نوشته:
راجر دیویس :

نقل قول:
پروفسور کوییرل مسئول ایفای نقشه، ولی همونطوری که می‌بینی من جواب تو و آلبوس رو دادم! پس گاهی وقتا بعضی چیزا با تصمیم مدیران تغییر می‌کنه!
درسته ... اما جوابهایی مثل منتظر بمونین و اینا که نشد جواب یا مثلا جوابی که در مشورت بدست آوردین رو به گوش من رسوندین که نمی شه جواب ... جوب اینه که از همون اول شما بگی نه

من تو مسنجر گفتم نه، و گفتم منتظر کوییرل بمون که اونم تصمیم گرفت با نظر جمع کار کنه! پس تو جوابتو گرفته بودی!

نقل قول:

نقل قول:
تا جایی که من یادمه اون زمان لیلی وجود نداشت و دولورس بود، نتیجه‌ی اخلاقی که از خودت در آوردی
نخیر . من شناسه جدیدشون رو نوشتم ... مهم اینه که سه تا مدیرا نجمن تو سایت بودن ، اما نتونستن مشورت کنن

سه تا مدیر در سه زمان مختلف تو سایت بودن! و پست همدیگه رو در مکان خودش خوندن!

نقل قول:

نقل قول:
در مورد هوریس اسلاگهورن، کسی که تا یه ماه لاگین نکنه! نه اینکه پست نزنه، اونم تازه پست ایفای نقش!
آخرین لاگینش که مال حدودا 15 روز پیشه ... اما همونطور که خودت می گی پست ایفای نقش این هوریس اسلاگهورنی که توی ایفای نقشه خیلی وقته پست ایفای نقش نزده ؛ آخرین پستی که ایشون در ایفای نقش زدن که اونم رول نبوده ، در رویارویی با ناظرین دیاگون بوده که دقیقا متعلق به ۲:۲۰:۳۵ شنبه ۲۲ دی ۱۳۸۶ این ساعت و این تاریخ بوده ... این پست مال 8 ماه پیشه

حرف من
نقل قول:
کسی که تا یه ماه لاگین نکنه! نه اینکه پست نزنه، اونم تازه پست ایفای نقش!

گفتم ملاک لاگین کردنه!
در درجه‌ی بعد پست زدن
و بعد در درجه‌ی بعدی آخرین پست ایفای نقش!

ایشون 5 شهریور هم پست زده بوده! که 10 روز پیشش بود

!

پیام زده شده در: ۱۵:۳۸ دوشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۷

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
راجر دیویس :

نقل قول:
پروفسور کوییرل مسئول ایفای نقشه، ولی همونطوری که می‌بینی من جواب تو و آلبوس رو دادم! پس گاهی وقتا بعضی چیزا با تصمیم مدیران تغییر می‌کنه!
درسته ... اما جوابهایی مثل منتظر بمونین و اینا که نشد جواب یا مثلا جوابی که در مشورت بدست آوردین رو به گوش من رسوندین که نمی شه جواب ... جوب اینه که از همون اول شما بگی نه

نقل قول:
تا جایی که من یادمه اون زمان لیلی وجود نداشت و دولورس بود، نتیجه‌ی اخلاقی که از خودت در آوردی
نخیر . من شناسه جدیدشون رو نوشتم ... مهم اینه که سه تا مدیرا نجمن تو سایت بودن ، اما نتونستن مشورت کنن

نقل قول:
شما هم من مخالف بودم! ولی برای بقیه کسی مخالف نبود! مشکلت حل شد؟
چیه ؟ چته ؟ من کی گفتم مشکلم مخالفته ؟ مشکل من علاف شدنه

نقل قول:
در مورد هوریس اسلاگهورن، کسی که تا یه ماه لاگین نکنه! نه اینکه پست نزنه، اونم تازه پست ایفای نقش!
آخرین لاگینش که مال حدودا 15 روز پیشه ... اما همونطور که خودت می گی پست ایفای نقش این هوریس اسلاگهورنی که توی ایفای نقشه خیلی وقته پست ایفای نقش نزده ؛ آخرین پستی که ایشون در ایفای نقش زدن که اونم رول نبوده ، در رویارویی با ناظرین دیاگون بوده که دقیقا متعلق به ۲:۲۰:۳۵ شنبه ۲۲ دی ۱۳۸۶ این ساعت و این تاریخ بوده ... این پست مال 8 ماه پیشه

لیلی اوانز :

نقل قول:
بله شما 3 روز موقع ارسال بلیتت معطل شدی، آلبوس 4 روز و خیلی های دیگه هم همینطور. اما شما از کجا می دونی من کی درخواستمو مطرح کردم و چند رو منتظر بودم.
نگفتین ... چند ساعت معطل شدین ؟

کلا سایتی که توش پرسی ویزلی و ایگور کارکاروف فعالیت نکنن حال نمی ده ... به ما که حال نداد ! شاید به شما حال بده با اجازه !

پیام زده شده در: ۱۵:۰۱ دوشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۷

ریونکلاو

راجر دیویس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۳ سه شنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۱۲:۲۵ یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۳
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
ریونکلاو
پیام: 1220
آفلاین
نقل قول:

اینیگو ایماگو نوشته:
سلام

چهار قالب جدید دارک، راونکلاو، هافلپاف و کوییدیچ با الگو برداری از شکل و نوع ساختار قالب jadoogaranv3 طراحی شدند که فکر کنم این الگو و معیار تو خیلی از قالب های قابل دسترس سایت برقرار باشه.

تصاویر تست قالب دارک رو که با دو مرورگر پر کاربرد انجام شده رو در زیر میذارم:

shot-IE-toppage-up

shot-IE-toppage-down

shot-MF-toppage-up

shot-MF-toppage-down

فکر نکنم اشکالی داشته باشه. روی 14 تا ماژول بررسی کردم. البته فکر می کنم مرجین قالب زیاد باشه و خیلی براتون جالب نباشه که اون دیگه یه تغییر عدد در سطر دوم، تو فایل style میخواد.

این قالب و بقیه قالب ها کاملا اختصاصی سایت جادوگران هستند و اگه موافقت میشه اینجا، بگین که لینک دریافتش رو بلیت کنم. همینطور بقیه قالب ها رو. هدف این نیست که قالب پیشفرض باشند اما می تونن به عنوان قالب های دیگه در دسترس باشند. منتظرم.

ممنون

با تشکر و اینا! اگه قالبا رو برای سایت میل کنی ممنون میشم!

فقط چرا ریون‌کلاو رو پریویو نکردی!

-------------
به بارتی:

---------------
ادغام شد

نقل قول:

بارتي كراوچ نوشته:
نقل قول:
بله شما 3 روز موقع ارسال بلیتت معطل شدی، آلبوس 4 روز و خیلی های دیگه هم همینطور. اما شما از کجا می دونی من کی درخواستمو مطرح کردم و چند رو منتظر بودم.
انوقت دقیقا چند ساعت معطل شدین ؟

نقل قول:
در مورد شخصیت هوریس که انقد شما رو ناراحت کرده من شخصا موافق بودم ولی نظر جمعی بر خلاف نظر من بود پس تصویب نشد.
مهم نیست کی موافق بوده و نبوده . مهم اینه که ملتو علاف کردین . دقیقا همون روزی که بیلیت من به حالت بررسی در اومد [که یا روزی بود که بیلیت زدم یا فرداش . از این دو حالت خارج نیست] ، چهار مدیر در سایت با هم آنلاین بودن . راجر دیویس ، لیلی اوانز ، [استرجس پادمور] و پروفسور کوییرل ! نمی تونستین همون موقع بررسی کنین ؟ اگه اکثرا مخالف بودن چرا اونقدر من علاف شدم ؟ می گفتین مخالفیم ، تمام !

در مورد آلبوس دامبلدور چون ناظر بود و کسی رو جاش نداشتیم، عوض نکردیم... !
شما هم من مخالف بودم! ولی برای بقیه کسی مخالف نبود! مشکلت حل شد؟

یادم رفت بگم:
که گاهی! مثلا بعد از شش‌ماه پست نزدن! عوض میکنیم... ! و این هر دفه تغییر میکنه بسته به شرایط

ویرایش شده توسط راجر دیویس در تاریخ ۱۳۸۷/۶/۱۸ ۱۵:۰۹:۳۰

!

پیام زده شده در: ۱۴:۵۸ دوشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۷

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
انوقت دقیقا چند ساعت معطل شدین ؟

نقل قول:
در مورد شخصیت هوریس که انقد شما رو ناراحت کرده من شخصا موافق بودم ولی نظر جمعی بر خلاف نظر من بود پس تصویب نشد.
مهم نیست کی موافق بوده و نبوده . مهم اینه که ملتو علاف کردین . دقیقا همون روزی که بیلیت من به حالت بررسی در اومد [که یا روزی بود که بیلیت زدم یا فرداش . از این دو حالت خارج نیست] ، چهار مدیر در سایت با هم آنلاین بودن . راجر دیویس ، لیلی اوانز ، [استرجس پادمور] و پروفسور کوییرل ! نمی تونستین همون موقع بررسی کنین ؟ اگه اکثرا مخالف بودن چرا اونقدر من علاف شدم ؟ می گفتین مخالفیم ، تمام !

پیام زده شده در: ۱۴:۴۱ دوشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۷

لیلی اوانز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۴۶ چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 571
آفلاین
دوست عزیز. بارتی کراوچ

تأییدش با پرفسور کوییرله ولی جابجا کردن چند تا دسترسی کاریه که همه ی مدیرا انجام می دن! مطمئنن موافقت شده که من تونستم تغییر شناسه بدم.

بله شما 3 روز موقع ارسال بلیتت معطل شدی، آلبوس 4 روز و خیلی های دیگه هم همینطور. اما شما از کجا می دونی من کی درخواستمو مطرح کردم و چند رو منتظر بودم. مگه به بلیتا و انجمن خصوصی مدیرا دسترسی داری؟

نقل قول:
بهتره که مدیری چون شما یکم احترام به اعضا رو یاد بگیره .

تمام سعی من همینه

پیام زده شده در: ۱۴:۲۷ دوشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۷

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
این مورد به قسمت تأیید شخصیت و پرفسور کوییرل مربوط می شه .
اگر مسئول تاييد اعضا پرفسور كوييرله چرا شما شناسه خودتون رو تاييد كرديد ، در برخي موارد كه به تاييد شخصيتها ايراد گرفته ميشه شما خودتونو كنار ميكشيد اما در مواردي مثل تأييد شخصيت خودتون و دوستانتون اجازه دخالت ميدين ؟
مگر هر كدوم از مديران وظيفه خاص خودشونو ندارند ؟
اگه مدير مقالات در كار مديريت گالري دخالت ميكرد يا مدير اخبار هر وقت دوست داشت شروع به تاييد شناسه ها ميكرد ، به نظرتون چيزي جز بي نظمي گريبان سايتو نمی گرفت؟

... باید بگم که اين كار شما چيزي به جز سو استفاده از قدرت مديريتي نيست !

نقل قول:
یه راه ارتباطی دیگه با مدیرا هست به اسم بلیت. در مورد اینکه باید طرف بعدش یه پست اونجایی که شما گفتید بزنه، من شخصاً قانون و مقرراتی ندیدم. آنیتا دامبلدور هم با بلیت و بدون پست زدن به شناسه ی قبلیش بر گشت. در حال حاضرم 3 تا بلیت دیگه برای تغییر شناسه در حال بررسیه.

البته همونطور که گفتید دلیل ارسال پست می تونه این باشه که مدیرا وقت ندارن دنبال شناسه ی اون فرد بگردن و دسترسی هاشو تغییر بدن. اما چون من خودم قرار بود دسترسی ها رو تغییر بدم متأسفانه نیاز نبود برای خودم پست بزنم و لینک شناسه ی خودمو به خودم بدم که وقت خودم برای گشتن دنبال لینک شناسه ی خودم تلف نشه. هر چند لینک شناسه ی افراد با بلیت هم قابل دسترسیه.
ضمن اينكه در مورد اين جواب ايرادات بالا به شما وارده ، مسئله سرعت زمان هم اينجا در ميونه . شما سه روز بنده و چندي ديگر از دوستان رو براي مذاكره و مشورت معطل خودتون كرديد و بعد با يك ايراد ناردست منو از داشتن شخصيت هوريس منع كرديد [... لینک شناسه هوریس اسلاگهورن در ایفای نقش ... البته شما گفتین که ایشون در ایفای نقش هستن ... اما طبق قوانین ایفای نقش ، هر شخصی که بیشتر از 1 ماه معادل 30 روز پستی در ایفای نقش نزند ، از ایفای نقش خارج می شود و این در حالیست که ایشون آخرین پستی که در ایفای نقش زدن متعلق به ماهها پیش است . تازه شخصیتی که دائما داره در غیر رول و انجمن های غیر ایفای نقش فعالیت می کنه ، فرقی می کنه که توی ایفای نقش باشه یا نباشه ؟] ...
غیر از این که شما منو معطل کردین ، آلبوس دامبلدور رو هم معطل کردین و این در حاليه كه البوس دامبلدور هم شرايطي مشابه شرايط شما داشت و شما قریب به 3 یا 4 روز ایشون رو هم معطل کردین و باز این در حالیه که شما ایشون رو در پایین مثال زدین .

... اگر شما جوابتون برای نگرفتن شخصیت هوریس اسلاگهورن ف به من این بوده که این شخصیت گرفته شده ، چرا این جواب باید بعد از سه روز علافی داده بشه ؟ یعنی مدیران سایت توانایی اینو ندارن که توی چندین دقیقه بفهمن این شخصیت در ایفای نقش هست ؟

نقل قول:
به هر حال ازین بابت متأسفم و دفعه ی دیگه اگه خواستم تغییر شناسه بدم پست می زنم یا با پیام شخصی به شخص شما اطلاع می دم و کسب اجازه می کنم.

هعی امان از این همه پارتی بازی و حق کشی که در مدیریت جریان داره. دست شما اعضای خوب که کوتاهه، خدا خودش جوابشونو بده!
بهتره که مدیری چون شما یکم احترام به اعضا رو یاد بگیره .

ویرایش شده توسط بارتي كراوچ در تاریخ ۱۳۸۷/۶/۱۸ ۱۴:۲۹:۰۰

پیام زده شده در: ۱۴:۱۶ دوشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۷

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
این چه وضعیه؟! من اعتراض دارم! چرا مدیران رسیدگی نمی‌کنن؟! آآآآآآآآآآآآ خیلی اعتراض!

ولدمورت این سورنا رو حفظ کنه هم به خاطر این که وسط دعوا مي‌تونه بند کفشش رو ببنده هم به خاطر این که لینک این‌جا رو به عنوان فحش گذاشته بود توی استاتوسش و من رو هدایت کرد این‌جا و دیدم مسابقه‌ی فن‌فیکشن‌نویسی گذاشتین!

حالا صحبتم اینه که ای نامردای خیلی فحشای بد! مسابقه می‌ذارین خبرش رو چرا نمی‌فرستین؟! یه بوقی، سوتی، پخی، پیغامی چیزی؟ حداقل خبر رو بفرستین چندین جای دیگه! واسه کاربرا میل بزنین یا به همشون دونه دونه زنگ بزنین نمی‌دونم! خلاصه تبلیغات کنین واسش! ایول ایول همین دیگه

من هنوز خیلی شاکیم! سال ۸۲ از من پست پاک شده! چرا رسیدگی نمی‌کنین؟! علی بیا دلایل اخراج من رو توضیح بده! پاسخگو باش!

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۱۳:۳۵ دوشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۷

لیلی اوانز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۴۶ چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 571
آفلاین
به بارتی

اتفاقاً همین الان یه پیام شخصی با همین مضمون داشتم که بدون ذکر کردن اسم فرستنده ش اینجا کپی می کنم:

نقل قول:

سلام لیلی.

خوبی؟ نماز روزت قبول!

دو تا سوال داشتم:

1- میخواستم بدونم که ایا میشه شناسه ادم برای یه مدت بسته باشه بعد دوباره بشه بازش کرد و باهاش فعالیت کرد؟!

2: اگه اره برای چه مدت؟

3: میشه ادم شخصیتش رو عوض کنه؟ یعنی اینکه مثل بارتی نشه و گیر بهش ندن

موفق باشی.

[spoiler=جواب من]نقل قول:

سلام
مرسی برای شما هم قبول باشه.

جواب 1. بله برای شخصیتای فعال یه بار همچین امکانی وجود داره مثل آرشام، ایگور کارکاروف، آنیتا دامبلدور، من و .... که دوباره برگشتیم شخصیت قبلیمون. البته نباید بین فعالیت وقفه افتاده باشه.

جواب 2. همون وقفه نیفتادنی که گفتم. مدت نداره.

جواب 3. بله می شه. اگه ارزشی نباشه بهش گیر نمی دن. به این همه آدمی که شخصیت عوض کردن گیر دادن تا حالا؟

مرسی تو هم موفق باشی
[/spoiler]

نقل قول:
حال سؤال من این است که این شخصیت چگونه بدون کوچکترین پستی در ارتباط با مدیران یا معرفی شخصیت ، وارد ایفای نقش شده ؟
چون تا اونجا که همه ی ما می دونیم ، بعد از بیلیتی که می زنیم ! با شناسه باید بیایم بگیم که ما فلانی هستیم و این دسترسی ها رو که در شناسه قبلی داشتیم رو می خوایم و مدیران اونقدر وقت ندارن که دنبال شناسه ی ما بگردن .

یه راه ارتباطی دیگه با مدیرا هست به اسم بلیت. در مورد اینکه باید طرف بعدش یه پست اونجایی که شما گفتید بزنه، من شخصاً قانون و مقرراتی ندیدم. آنیتا دامبلدور هم با بلیت و بدون پست زدن به شناسه ی قبلیش بر گشت. در حال حاضرم 3 تا بلیت دیگه برای تغییر شناسه در حال بررسیه.

البته همونطور که گفتید دلیل ارسال پست می تونه این باشه که مدیرا وقت ندارن دنبال شناسه ی اون فرد بگردن و دسترسی هاشو تغییر بدن. اما چون من خودم قرار بود دسترسی ها رو تغییر بدم متأسفانه نیاز نبود برای خودم پست بزنم و لینک شناسه ی خودمو به خودم بدم که وقت خودم برای گشتن دنبال لینک شناسه ی خودم تلف نشه. هر چند لینک شناسه ی افراد با بلیت هم قابل دسترسیه.

به هر حال ازین بابت متأسفم و دفعه ی دیگه اگه خواستم تغییر شناسه بدم پست می زنم یا با پیام شخصی به شخص شما اطلاع می دم و کسب اجازه می کنم.

هعی امان از این همه پارتی بازی و حق کشی که در مدیریت جریان داره. دست شما اعضای خوب که کوتاهه، خدا خودش جوابشونو بده!

پیام زده شده در: ۱۳:۰۷ دوشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۷

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
با سلام خدمت مدیران پر کارو پر مشغله ی سایت جادوگران ! یک سؤالی برام پیش اومده بود که خدمتتون رسیدم تا ازتون بپرسم .

شناسه کاربری لیلی اوانز با شماره یوزر 23151 یکبار به شناسه ی دولورس جین آمبریج با شماره یوزر 28325 تغییر شناسه دادند و باز از دلوروس جین آمبریج به لیلی اوانز تغییر شناسه دادند ... حال سؤال من این است که این شخصیت چگونه بدون کوچکترین پستی در ارتباط با مدیران یا معرفی شخصیت ، وارد ایفای نقش شده ؟

چون تا اونجا که همه ی ما می دونیم ، بعد از بیلیتی که می زنیم ! با شناسه باید بیایم بگیم که ما فلانی هستیم و این دسترسی ها رو که در شناسه قبلی داشتیم رو می خوایم و مدیران اونقدر وقت ندارن که دنبال شناسه ی ما بگردن .
اما ایشون در حالیکه نه مسئول تأیید ورود به ایفای نقش ، نه مسئول دسترسی دادن به این افرادی که تأیید شدن ، نه ناظر انجمن ایستگاه کینگزکراس و ... نیستند . یعنی هیچ کدام از این سمت ها را ندارند ، و کوچکترین پستی هم نزدند تا مدیران شناسه ی قبلی را بسته و به شناسه ی جدیدشان دسترسی بدهند .

1. چرا با این مسئله برخورد نمی شه ؟
2. چرا ایشون دو دیقه ای می تونن شخصیت عوض کنن ، اما افرادی بعد از 3 روز جواب نه می شنون ؟
3. چرا انقدر تبعيض بين مديران و اعضا قائل مي شويد ؟

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.