هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر اساتيد
پیام زده شده در: ۱۹:۲۷ پنجشنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۸

ریتا اسکیتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۶ چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۳:۳۱ پنجشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۰
از تو اتاقم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 568
آفلاین
سلام

از استاد مری فریز باود، به خاطر امتیازی که من دادن اعتراض دارم

در مورده تکلیف اول، شما گفتی همه چی خوب بوده، بعد فقط چون از کلمه ی "منبر" استفاده نکردم، 5 امتیاز ازم کم شده؟؟؟؟ اگر یه اشاره ی مختصری چیزی میکردین که از کلمه ی منبر حتما" استفاده بشه، خب میگفتم اما راستش به نظرم منبر تو کلاس درس یه کم اغراق آمیز به نظر میومد. لازمه ذکر کنم من اون اشاره اول درس رو به منبر، مجازا" سخنوری تلقی کردم!

در مورده تکلیف دوم هم، راستش من خواستم یه کم خلاقیت به خرج بدم! کل تکلیف ها صحبت از نماز و اینا بود!

تو درس هم اشاره ای نشده بود که شرایط اضطرار نباید به دست خود فرد حل بشه! به هرحال اونم توصیف یک شرایط اضطرار بود!

امیدوارم کمی تو امتیاز تکلیفم تجدید نظر بشه.

ممنون

... بگذرم گر از سر پیمان
میکشد این غم دگر بارم
می نشینم شاید او آید
عاقبت روزی به دیدارم...

پیام زده شده در: ۱۹:۲۱ پنجشنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۸

بلاتريكس لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۱ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴
از ما هم شنیدن...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 705
آفلاین
بیدل عزیز، به نظرم نمی تونم منظورم رو براتون روشن کنم! به همین خاطره که فکر می کنید دارم از نقل قولتون ایراد می گیرم! به هرحال یا بهتره توضیحی ندم یا اگه خواستید در مسنجر یا پیام شخصی براتون روشن کنم.

یک بارم ازتون خواهش کردم ادامه ی بحثو بذارین در پیام شخصی یا مسنجر نه در جایی که دیگه جاش نیست اما ظاهرا" شما اهمیتی نمی دید.

این بحثو دیگه ادامه نمیدم چون هیچ کدوم حرف همدیگه رو نمی فهمیم! من دنبال امتیاز نیستم و چون دیگه تمایلی به ادامه ی بحث ندارم درخواستمو برای بررسی پست از مری عزیز پس می گیرم و اون پستو پاک می کنم که خیال شما هم راحت باشه!

ویرایش شده توسط بلاتريكس لسترنج در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۸ ۱۹:۲۷:۳۱

وقتی شب برمی خیزد
دنیا را در خود پنهان می کند
در تاریکی غیرقابل رُسوخ
سرما بر می خیزد
از خاک
و هوا را آلوده می کند
ناگهان...
زندگی معنایی جدید به خود می گیردl

پیام زده شده در: ۱۹:۱۶ پنجشنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۸

بیدل آوازخوانold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۹ یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۴:۱۲ جمعه ۹ مرداد ۱۳۸۸
از همین دو رو برا
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 69
آفلاین
یا خداااااا!
عزیزان! آشنایان! دوستان! خواهشمندم بیاید و بگید که شما توی اون نقل قول قانون برای چند تا تکلیف میبینید یا یک دونه تکلیف مورد اعتراض؟
به خدا من هرچی خوندم چیزی به اسم چند تا تکلیف و قسمت های دیگه تکلیف رو ندیدم.
بلای عزیز!
من برای درک بیشتر شما ایکس رو برمیدارم عبارت " تکلیف دوم" رو مینویسم شاید یک فرجی بشه!

ممکنه استاد بگه مورد ایکس رو رعایت کنید و شما رعایت نکنید و انتظار داشته باشید فقط برای "تکلیف دوم" دو امتیاز کسر بشه ! در صورتی که ممکنه از نظر استادِ مربوطه رعایت نکردنِ "تکلیف دوم" ملزم به کسر ده امتیاز باشه ... اینکه شما موردی رو رعایت نکردید ، تشخیص اینکه چقدر بابتِ اون موردِ هر چند کوچیک چقدر باید امتیاز کسر بشه با استادِ مربوطه هست.

دوست عزیز!
نقل قول درست برای مشکل شماست! این قانون مشخصا برای مواردی امثال این نوشته شده! از مدیر پرسی ویزلی میخوام بیاد خودش توجیه کنه من که داغون شدم!
در ضمن من توهینی نکردم! من فقط کلافه شدم و دارم بیشتر هم میشم!

ان زمان که بنهادم سر به پای ازادی
دست خود ز جان شس�

پیام زده شده در: ۱۸:۵۷ پنجشنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۸

بلاتريكس لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما هم شنیدن...
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
بیدل گرامی! شما داری میگی ازتون 8 نمره به خاطر تکلیف دوم کم شده! بعد برای من نقل قولی می ذاری به شرح زیر :

:ممکنه استاد بگه مورد ایکس رو رعایت کنید و شما رعایت نکنید و انتظار داشته باشید فقط برای مورد ایکس دو امتیاز کسر بشه ! در صورتی که ممکنه از نظر استادِ مربوطه رعایت نکردنِ مورد ایکس ملزم به کسر ده امتیاز باشه ... اینکه شما موردی رو رعایت نکردید ، تشخیص اینکه چقدر بابتِ اون موردِ هر چند کوچیک چقدر باید امتیاز کسر بشه با استادِ مربوطه هست.

این نقل قول این معنی رو می رسونه که قسمت های دیگه از تکلیفتون هم اشکال داشته و شما فکر کردید فقط قسمت دوم اشکال داره و اومدید اعتراض می کنید! درحالی که در یک پست دیگه می فرمایید که فقط تکلیف دوم مشکل داشته.

به نظرم بهتره این بحث رو در حضور عموم ادامه ندیم. من دنبال امتیاز نیستم و اینو خودتون هم می دونید.

بهتره کمی مودبانه تر برخورد کنید وگرنه مجبور میشم مثل خودتون صحبت کنم و این اصلا" در شان و شخصیت من نیست.

موفق باشید!

وقتی شب برمی خیزد
در تاریکی غیرقابل رُسوخ
سرما بر می خیزد
از خاک
و هوا را آلوده می کند
ناگهان...

پیام زده شده در: ۱۸:۴۳ پنجشنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۸

بیدل آوازخوانold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از همین دو رو برا
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
چه مسخره شده!
من به شما گفتم تکلیفای دیگتون مشکل داره؟ من همیشه گفتم که تکلیف دومتون مشکل داره و باز هم میگم! این شمایید که قاطی کردید :
نقل قول:
خدمتتون عرض کردم که اگه اینطوره چرا شما توی توضیحات نمره ی کم شده فرمودید که فقط تکلیف شماره ی دو اشکال داشته؟
و الان دوباره اومدید میگید تکلیف شماره ی دو اشکال داشته!!

حقیقتا اگر بازهم بپرسین من هم همینو می گم! من غیر از این نگفتم. شما خودتون گویا مشکل دارین. خب من همیشه گفتم تکلیف شماره دوی شما اشکال داشته!
در ضمن!
شما کسی نیستید که بخواید تعیین کنید که من چقدر از شما امتیاز کم کنم بابت مشکلی که داشتید! خودم این رو تعیین می کنم.
من هم منتظر نظر بازرس می مونم!
و همچنین!

دست خود ز جان شس�

پیام زده شده در: ۱۸:۰۹ پنجشنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۸

بلاتريكس لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما هم شنیدن...
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
شما همه حرفاتون با هم دیگه فرق می کنه! خودتون متوجه هستید چی میگید؟

اول برای من نقل قول می کنید که شما فکر می کنید به خاطر مورد ایکس ازتون کم شده نمره که می این اعتراض می کنید در حالی که ممکنه نمره از جای دیگه ای کم شده باشه!

بعد خدمتتون عرض کردم که اگه اینطوره چرا شما توی توضیحات نمره ی کم شده فرمودید که فقط تکلیف شماره ی دو اشکال داشته؟

و الان دوباره اومدید میگید تکلیف شماره ی دو اشکال داشته!!

متوجه هستید چی میگید؟ فکر میکنم بهتره بازرس به این موضوع رسیدگی کنه. نهایت امتیازی که از من کم میشه چهار امتیازه نه بیشتر!

هشت امتیاز منو نکشته! خیلی راحت با شرکت در چند تا کلاس جبران میشه! فکر می کنم می دونید که اسلی ها برای کسب امتیاز نمی آن هاگ و اصولا" من هم اسلیترینی هستم ! اعتراض من به امتیازاتیه که عادلانه نیست و به اصراری که به صحیح بودن امتیازاتتون دارید و به صحبت هایی که زمین تا آسمون با هم تفاوت دارن و هرکدوم معنی ضد صحبت دیگه رو می رسونن!

منتظر نظر بازرس می مونم.

موفق باشید!

ویرایش شده توسط بلاتريكس لسترنج در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۸ ۱۸:۱۴:۵۷

وقتی شب برمی خیزد
در تاریکی غیرقابل رُسوخ
سرما بر می خیزد
از خاک
و هوا را آلوده می کند
ناگهان...

پیام زده شده در: ۱۷:۴۵ پنجشنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۸

بیدل آوازخوانold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از همین دو رو برا
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
به بلاتریکس :
بله مورد دوم شما ایراد داشت.
فکر کنم من خودم به عنوان استاد درس تاریخ اونقدر باید قدرت داشته باشم که فاکتور های نمره دهیم رو خودم تعیین کنم!
بنابراین میزان امتیاز کسر شده از شما بنابر صلاحدید بنده بوده است و طبق قانون مشخص شده ، بنده مجاز به این کار هم هستم.

دست خود ز جان شس�

پیام زده شده در: ۱۷:۳۳ پنجشنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۸

نارسیسا مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۳:۰۷ چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۲۰:۱۷ جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 177
آفلاین
از گودریگ گریفیندور عزیز به خاطر درست کردن امتیازم تشکر می کنم.

به گودریگ:مگه من گفتم دوستی این حرفا رو داره؟

ویرایش شده توسط نارسیسا مالفوی در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۸ ۱۷:۳۸:۲۶
ویرایش شده توسط نارسیسا مالفوی در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۸ ۱۷:۴۲:۰۹

پیام زده شده در: ۱۷:۲۹ پنجشنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۸

بلاتريكس لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما هم شنیدن...
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
ممکنه استاد بگه مورد ایکس رو رعایت کنید و شما رعایت نکنید و انتظار داشته باشید فقط برای مورد ایکس دو امتیاز کسر بشه ! در صورتی که ممکنه از نظر استادِ مربوطه رعایت نکردنِ مورد ایکس ملزم به کسر ده امتیاز باشه ... اینکه شما موردی رو رعایت نکردید ، تشخیص اینکه چقدر بابتِ اون موردِ هر چند کوچیک چقدر باید امتیاز کسر بشه با استادِ مربوطه هست.

یعنی شما می فرمایید به خاطر مورد ایکس از من امتیاز کم نشده و قسمت های دیگه ی تکلیف هم مشکل داشت! حالا من از شما می پرسم..اگه اینطور بود چرا تو توجیه امتیاز کمی که دادید در تاپیک تاریخ جادوگری فرمودید که مورد دو رو خیلی خلاصه نوشته بودی و به خاطر این موضوع 8 امتیاز ازم کم کردید؟ در حالی که تکلیف شماره ی دویِ من فقط سه مورد از سایر تکلیف ها کم داشت که نهایت میشه گفت چهار امتیاز کم میشد نه هشت امتیاز!

موفق باشید!

وقتی شب برمی خیزد
در تاریکی غیرقابل رُسوخ
سرما بر می خیزد
از خاک
و هوا را آلوده می کند
ناگهان...

پیام زده شده در: ۱۷:۲۴ پنجشنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۸

بیدل آوازخوانold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از همین دو رو برا
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
جواب به اعتراض بلاتریکس لسترنج!
باید دوباره نقل قول بزارم؟
باشه همینکارو میکنم ایندفعه بولد هم میکنم!
نقل قول:
ممکنه استاد بگه مورد ایکس رو رعایت کنید و شما رعایت نکنید و انتظار داشته باشید فقط برای مورد ایکس دو امتیاز کسر بشه ! در صورتی که ممکنه از نظر استادِ مربوطه رعایت نکردنِ مورد ایکس ملزم به کسر ده امتیاز باشه ... اینکه شما موردی رو رعایت نکردید ، تشخیص اینکه چقدر بابتِ اون موردِ هر چند کوچیک چقدر باید امتیاز کسر بشه با استادِ مربوطه هست.

من دیگه نمی دونم چجوری باید توضیح بدم!
من نمی گم که شما نباید تیتر وار بگید. میگم شما خیلی خیلی کوتاه و خلاصه گفتین! ساده برابر با کوتاه نیست! برید تکلیف بقیه رو بخونید. اگر کسی مثل شما نوشته بود و من نمره خوبی بهش داده بودم اونوقت بیاید دوباره شکایت کنید.

دست خود ز جان شس�

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.