هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ریونکلاو
پیام زده شده در: ۱۸:۰۷ شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵
#2

لینی وارنر


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۰۵:۲۶ جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 5459
آفلاین
بیوگرافی گروه ریونکلاو


شما تالار ریونکلاو را در دنیای شگفت‌انگیز خلق شده توسط رولینگ، چگونه پیش خودتان تصور می‌کنید؟ احتمالا بگویید این تالار پذیرای افرادی است که صرفا ضریب هوشی بالایی دارند! اما باید بگویم که اینجا جواب کمی متفاوت است... ما در تالار ریونکلاو شاهد جادوگرانی بوده‌ایم که استعداد هوشی چندانی هم نداشتند یا حتی اینکه از این استعداد در راه تاریکی و خدمت به سیاهی استفاده کرده اند! و البته جادوگرانی که تمام تلاششان را کردند تا هوششان در نیکی صرف شود.

تالار ریونکلاو همیشه به خاطر حضور اعضای پرافتخار به خود می‌بالد و قطعا خواهد بالید! این افراد در طول تاریخ جادوگران آنقدر زیاد بوده‌اند که مثال زدنشان امکان پذیر نیست. اما گواه این مدعا چیست؟ بیشترین قهرمانی در هاگوارتز، رتبه دوم در قهرمانی‌های کوییدیچ هاگوارتز، داشتن یک تیم ثابت قدرتمند در اکثر لیگ‌های کوییدیچ و در نهایت قهرمانی جام آتش، قطعا می‌تواند به جرات این ادعا را ثابت کند.

با همه‌ی این احوالات، به راستی در درون این تالار چه می گذرد؟ در تالار خصوصی ریونکلاو، شومینه‌ای وجود دارد که تمام اعضا وقت و بی وقت در کنار آن حضور پیدا می کنند و حتی در مورد کوچک‌ترین مسائل به مشورت با یکدیگر می‌پردازند. نظر تک‌تک اعضا، چه تازه‌وارد و چه قدیمی، همگی مهم شمرده می شوند و شما به عنوان یک عضو تازه وارد، سرمایه‌ی تالار هستید، پس قطعا فردی مهم محسوب می‌شوید. تمام تصمیم‌گیری‌ها در کنارشومینه به اشتراک گذاشته می‌شود تا عاقلانه‌ترین و بهترین تصمیم‌گیری انجام شود. گرچه هدف از این دورهم جمع شدن‌ها، تنها تصمیم‌گیری‌های مهم تالار نیست، بلکه داشتن اوقات فراغتی شاد و بی‌نظیر درکنار هم می‌تواند بر همه چیز ارجعیت داشته باشد.

و این همه ی ماجرا نیست! برگزاری مسابقات درون‌تالاری از جمله مبارزات دوئل، جهت ایجاد رقابت و پیشرفت اعضای تالار را می‌توان بخشی از فعالیت های تالار محسوب کرد. و البته باید اضافه کرد، رقابت‌های کوچکی نیز هستند که تنها به یک تاپیک و چند پست خلاصه می‌شوند و بدون شک برترین‌هایش را بدون تقدیر از آن‌ها رها نمی‌کند.
در ادامه باید گفت ریونکلاو تنها گروهی است که سابقه‌ی دعوت کردن از دیگر گروه‌های چهارگانه هاگوارتز برای انجام فعالیت‌های گروهی و رقابتی در سطح کل سایت را داشته است. از جمله این فعالیت‌ها میتوان دوبار دعوت گروه گریفیندور برای انجام فعالیت گروهی با عنوان گـراونـدور در انجمن قلعه‌ی هاگوارتز نام برد. پس اگر به دنبال فعالیت‌های گروهی و رقابت‌های دوستانه هستید، بی‌شک ریونکلاو نیاز شما را برآورده می‌کند.
فراموش نکنیم که آموختن فن قلم و رول‌نویسی، اهمیت بسیار دارد. تاپیک‌هایی نظیر"خط خطی های عقاب" و "چگونه بنویسیم؟" به شما این امکان را می دهد تا به سرعت پیشرفت کنید و جای خود را بین نویسندگان خوب و بهترین‌های سایت باز کنید. تاپیک‌هایی که تمام نکات کوچک و بزرگ رول‌نویسی را از شکل ظاهری رول گرفته تا محتوای آن به شما آموزش می‌دهد. ناظران با تجربه‌ی تالار، همیشه در اولین فرصت به درخواست های شما پاسخ می دهند و رول های شما را به صورت جامع و مفید نقد می‌کنند.

ریونکلاو با خرد و هوش گره خورده است! شما می توانید گره های مغزیتان را در تاپیک های هوشمندانه و یا حتی نه چندان تفکر برانگیز این تالار باز کنید و هرآنچه در مغزتان می گذرد را به قلم بیاورید...

چند تاپیک تالار خصوصی ریونکلاو که می‌توانید در آن‌ها خوب تفریح کنید:

همایش ذهن برتر: حوصله و وقت رول زدن را ندارید؟ نگران نباشید، اینجا نیازی به فکر کردن نیست! فقط کافیست انگشتانتان را روی کیبورد تکان دهید و ذهنتان را خالی کنید!

باغ وحش: جادوگر و ساحره؟ یا جن‌ها، روح‌ها و دیگر موجودات عجیب و غریب؟ موجودات جادویی قسمتی از گروه را تشکیل داده‌اند و داستان‌های جذابشان را می‌توانید در اینجا دنبال کنید.

کافه ریون: محلی دنج برای قرارهای سری، گپ و گفت های محرمانه، خلوت‌های دو نفره و حرف‌هایی که هر کسی نباید بشنود! با سرو انواع نوشیدنی جادویی مخصوص که نمونه‌اش را در کافه‌های دیگر نمی‌توانید پیدا کنید.

زیر نور ماه: تا به حال به این فکر کرده‌اید که چه چیزهای وحشتناکی ممکن است زیر نور ماه رخ دهد؟ لطفا شوخی و طنز را کنار بگذارید... اینجا همه چیز جدیست!

آزمایشگاه سرّی: در بین دیوارهای عظیم تالار، منطقه ای برای اکتشافات و اختراعات اعضای تالار نهفته است. لطفا کاری نکنید که منفجر شویم!

هوش بی حد و مرز، بزرگترین گنجینه ی بشریت است! ... Only Raven
ریونکلاو
پیام زده شده در: ۱۸:۰۷ شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵
#1

لینی وارنر


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۰۵:۲۶ جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 5459
آفلاین
ریونکلاوتمامی مطالب و فعالیت‌های مربوط به گروه ریونکلاو که توسط ناظرین انجمن خصوصی ریونکلاو در تاپیک قرار داده می‌شود را می‌توانید در این تاپیک دنبال کنید.

- برای دیدن آخرین بیوگرافی گروه ریونکلاو در سایت جادوگران، به پست شماره 2 این تاپیک مراجعه کنید.

- برای دیدن بیوگرافی سال‌های پیشین گروه ریونکلاو، به تاپیک معرفی گروه‌های چهارگانه هاگوارتز مراجعه کنید.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.