هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re:
پیام زده شده در: ۱۳:۴۸ یکشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۸۴

پروفسور گودریک گریفندور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۹ یکشنبه ۶ دی ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۱:۱۲ جمعه ۲۸ مرداد ۱۳۸۴
از سالن عمومی گریفندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 232
آفلاین
حاجی بنده چند سول از خدمت شما داشتم :
ــــــــــــــــــــــــــــ
1- اگر کسی فردی را به عمد با آفتابه ای که از برادر کریوی خریداری شده بکشد تقصیر کار کیست آنفرد یا دنیس که آفتابه های آهنی دست مردم
میدهد!؟

2- سوال بعدی اینکه : اگر یک زز مسلمان سر نماز واجب درخواستی از طرف زنش داشت ، میتواند نماز را بشکند؟ در شرایطی که زن اورا به مرگ
تهدید میکند؟

3- سوال آخر اینکه حکم کسی که با داشتن کیبورد فارسی و توانایی نوشتن به زبان فارسی ، به زبان خارجه ( مثال انگلیسی ) تایپ نماید چیست؟
لطفا پاسخ گویید! با تشکر...

وه که چه بیرنگ و بینشان که منم...کی ببینم مرا چنان که منم؟!

تصویر کوچک شده

Re:
پیام زده شده در: ۷:۲۲ یکشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۸۴

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
سولی در این زمینه داشتم بدین مضمون
اگر فردی قصد قربت داشته باشد و این قصد پیش از ظهر یکی از روزهای مبارک ماه رمضان پیش آید و فرد روزه دار نیز باشد آیا باز باید روزه ی خود را نگاه دارد با توجه با این شرط که فرد برای 3 فرسخ قصد کرده اما اندکی پس از ظهر تصمیم میگیرد به 9 فرسخی محل سکونت خود برود

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

Re:
پیام زده شده در: ۲۱:۳۰ شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۸۴

سوسك بي همتا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۳ چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۱:۳۱ سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳
از چاه فاضلاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 715
آفلاین
ضمن عرض سلام و خسته نباشيد... از جناب حاج دارك لرد اجازه مي خوام كه من به نيابت ايشون به اين سوال جواب بدم:

1- ولله در آصلام آمده كه هيچ احد و ناسي حق ندارد سر نماز خون ريزي داخلي بكند... و اگر خون ريزي داخلي كرد... اصلا راه نداره!

2- در آصلام دو عقيده وجود داره... عقيده ي اول مي گويد: اگر در اثر اين ضربه مهر بشكند... آن وقت نماز باطل است... و اگر در حين ضربه آسيبي به مهر نرسيد... ان وقت است كه... باز هم نماز باطل است.

3- بله... واقعا سوال خوبي كردين...
در شرايط مختلف فرق مي كنه:
اگر تلفن زنگ زد و تلفن قديمي بود و پيغام گير و از اين جور حرف ها نداشت... آن وقت است كه آصلام امر كرده... كه فردي كه تلفن نموده پشت خط اون قدر انتظار بكشه كه نماز شما تموم بشه... و اگه شما نمازتون رو بشكنين گناهش پاي اون فرده... در موراد ديگه... آصلام هيچ عقيده اي نداره و خودتون بايد تصميم بگيرين.

با تشكر حاج آقا شيخ سوسك العظما

سلطان سوسك بي همتا!

Re: دفتر وکالت - ثبت اسناد - ازدواج و طلاق - دادگاه صحرایی و غیره! حاجی دارکی و همکاران...
پیام زده شده در: ۱۹:۵۸ شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۸۴

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۸ سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۵ یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۶
از برزخ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 375
آفلاین
سلامون علیکم و رحمة الله و برکاتو

حاج اقا بنده چند تا سوال شرعی داشتم :

1) اگر انسان در حال خواندن نماز خون ریزی داخلی کند ؛ نمازش صحیح است یا باطل ؟

2) اگر انسان هنگام سجده در نماز یک بار سرش به مهر بخورد و از شدت محکم خوردن از جا بلند شود( پیشانی) ان گاه نمازش صحیح است یا باطل؟

3) اگر انسان در خانه تنها باشد و سر نماز باشد انگاه اگر زنگ درب یاتلفن زده شود ، ایا باید نمازش را بشکند؟

قربان شما

شک نکن!

Re: دفتر وکالت - ثبت اسناد - ازدواج و طلاق - دادگاه صحرایی و غیره! حاجی دارکی و همکاران...
پیام زده شده در: ۲۰:۰۵ سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۸۳

پروفسور گودریک گریفندور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۹ یکشنبه ۶ دی ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۱:۱۲ جمعه ۲۸ مرداد ۱۳۸۴
از سالن عمومی گریفندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 232
آفلاین
تق...تق...
غضنفر : بفرمایید...
گودریک : برو تو هرماینی...
حاجی : السلام و علیکم و ...
هرماینی : سلام حاجی خوبین من از سنت مانگو مرخص شدم!
حاجی : مبارکه...
گودریک : سلام حاجی...
حاجی : به به...سلام. امری داشتین؟
گودریک : هرماینی شناسنامتو اوردی؟
غضنفر :
حاجی : الله و اکبر...جناب گریفندور...شما چرا ؟ از آسلامیوس خجالت بکشید!!! شما سنی ازت گذشته...یعنی چی؟
گودریک : حاجی چرا برداشت بد میکنی؟ نیگا تو رو خدا یه کلمه گفتیم بیچاره غضنفر عین درخت خشک شد...من...من I am God Father ( پدر خوانده)
هرمیون :
حاجی : هووومک...که اینطور...خوب حالا من چه کنم...
هرمیون : حاجی شما که میدونی چیکار کنی...
گودریک : من برگ بی بهارم شب تا به کی سما را / چندی به صبح مانده بشنو کلام مارا *... لپ کلام خیلی خوشحالم
حاجی : شناسنامتو اوردی گودریک؟
گودریک : بله حاجی...بیا
حاجی : خوب...خانم گرنجر تحت سرپرستی پدر خوانده جادوگرش ...امضا کنید...
گودریک : بیا اینم امضا...
غضنفر :
حاجی : وحالا شما خانم گرنجر...شما تحت سرپرستی گودریک گریفندور قرار میگیرین!
گودریک : دستت درد نکنه...
هرمیون : آخ جووون!!! ویکتور کجایی؟
گودریک و هرمیون میرن ولی هنوز صداشون از دور میاد...
هرمیون : من شکلات میخوام...بریم دوکهای عسلی!
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
* شعرش مال خودم بود!

وه که چه بیرنگ و بینشان که منم...کی ببینم مرا چنان که منم؟!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۴۴ دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۸۳

دارن شان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۹ سه شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۴:۲۱ دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۸۵
از کوهستان اشباح
گروه:
کاربران عضو
پیام: 8
آفلاین
<b>سلام به همه
ببخشید حاجی دارک لرد جان یه سوال داشتم
می خواستم بدونم مشکلی پیش میاد اگه ما اشباح با یه انسان ازدواج کنن<b/>

به امید شب های مهتابی برای اشباح

زندگی شبح واره ها به پایان رسید...

دارن شان ------>>> منجی اشباح / نابود کننده شبح واره ها

پیام زده شده در: ۱۶:۳۴ پنجشنبه ۶ اسفند ۱۳۸۳

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
شپلخ!!!

در می شکنه!!!!

حاجی: متشکرم مودی جان!
مودی: حاجی اینجا دختر جوون نداری من باهاش ازدواج کنم!
حاجی: ای بی آسلام! اون در رو می بینی؟ بازش کن برو ته راهرو بدش بپیچ سمت چپ یه آقای پیری توی دستشویی هستش... آفتابه رو بده دستش یه در مخفی باز می کنه برات... از در مخفی رد شو برو پایین یدونه هیولا اونجاست... هیولا رو بکش یکی از دندواناش رو بردار کلید در یه اتاقه در اتاق رو باز کن برو توش یه قول مهربون اونجاست براش یه قالی طرح دار پهن کن از زیر قالیچه یه دریچه دیده میشه از دریچه برو پایین مادر مادر مادر مادر بزرگ من اونجاست!
مودی: آخ جون!

حاجی: هووووووووووم! خوب حالا جریان چیه؟ این شایعات که میگن جادوگران از بین رفته و رول در پیت شپلخ شده یعنی چه! به قول گیلدی(خوشتیپ الله) اینا همش حرف مفته در این لحظه من اعلام می کنم که...
...... آقا اینجا موبایل اعتباری تالیا میدن؟!
حاجی: تالیا؟! همون خانم مهربونه که کلیپ های ارزشی می خونه؟!
گیزر: حاجی شما هم! ایول بابا
حاجی:! هوووووووو پسر خاله نشو! خودت از کجا دیدی؟! برو اون سیم کارت سوخته های منو بیار بفروشیم به ملت! اهم اهم... خوب شماها که اینجا نشستین! چرا هر چی بدترین زننده پسته و بدترین زننده تاپیک و اینا اینجا جمع شدین! افت داره برای اینجا! گراپی پرتشون کن بیرون!
گراپی: هر چی حاجی گفت بود دستور!
نیما بلک: حاجی جان گراپی! من جی اف می خوام!
حاجی: اصلا مشکلی نیست! گراپی خواهرت هاگردا رو آشنا کن با نیما جون!
گراپی: شد خوشحال هاگردا!

خوببببببببب
دست به کار می شیم!
گیزر: خبریه؟!
حاجی: انقلابه!
گیزر: فرهنگی؟
حاجی : نه آسلامی! حالا نشونتون میدم رول پلینگ یعنی چی! آش ماز گیرباتول !!! آش ماز
راگاتور!
( در اینجا حاجی به دلیل خشم ورد موردوری می خواند!)
گیزر: هووووووووم؟ حاجی چیزی شد؟
حاجی: والا توی کاتالوگش نوشته که باید اینجا بلرزه بعدش زمین سیاه بشه بعدش اینجا منفجر بشه!
گیزر: منفجر بشه؟!
حاجی: آره صب کن زیرش هم یه چیزی نوشته: توجه : قطعات کوچک ==کودکان زیر سه سال ممکن است آنها را قورت بدهند! خوب این روش نتیجه نمیده!؟!؟! آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ گیزر خطر قرمز اعلام کن!
گیزر: نهههههههه! حاجی نه!
حاجی: آره!

========
و به این ترتیب حاجی در یک اقدام شهادت طلبانه و انتحاری نیروهای خود را فراخواند تا فروم را بترکاند!

نام نیرو : تام
توضیح:تام صاحب بار (بار یعنی چی! همون کافی شاب!) دیگه سوراخ از گذشته همیشه یار و یاور جادوگران سیاه و نیروهای شیکمی بوده است!
اسلحه: دو عدد ماهی تابه بسیار بزرگ که تام با آنها نانچیکو کار می کند
درجه خطرناکی: +++

نام نیرو: گراپی
توضیح : قولی مهربان به طول سه متر برادر ریبیوس هاگرید... گراپی در شهر شهید پرور قزوین متولد شده و همیشه در خط مقدم آسلام فعالیت داشته است!
اسلحه: چماق - قزوینی اتک - جعبه نوشابه اتک - قالی گل دار اتک
درجه خطرناکی: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ اخطار: حافظه سیستم توانایی نمایش + بیشتری را ندارد

نام نیرو : ایجنت نورممد و ایجنت چراغ علی
توضیح: نیروهای واکنش خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی سریع ولایت آسلام! کارکرده کارکشته آدم کشته و بسیار حرفه ای و بسیاری امکانات دیگر
اسلحه: تراکتور سیاه با شیشه های دودی - بیل های آدامانتینی با فکس و مودم
v.92

نام نیرو: جاسم
توضیح: جاسم جیگر طلا زمانی عضو نیروهای واکنش سریع بود که بنا به علایق شخصی به ولدمورت به جمع آنان پیوست در حال حاضر وضعیت جاسم نا مشخص می باشد!
اسلحه: بیل با خشاب خودکار - آجر سه سانتی - فورغون پرنده
درجه خطرناکی: ++++++

نام نیرو : سوروس اسنیپ
توضیح : پرفسور سابق هاگوارتز ... سوروس بعد از کشف علاقه شدید خود به غذا ... به هر نقطه ای که در آن غذا باشد حمله می کند لازم به ذکر است که آب دهان سوروس همیشه به حالت آخ جون غذا جاری است! وی دارای رستوران های زنجیره ای آخ جون غذا و فروشگاه روغن موی اسنیپ می باشد
اسلحه: حمله آخ جون غذایی! در این حالت تا رسیدن به غذا هیچ چیز جلو دار اون نخواهد بود!

نام نیرو: برادران ارزشی و ورزشی و نوشابه ای
توضیح: با از بین رفتن نیروهای فاج آدم خوار و ادقام آنها... نیروی عظیم با پتانسیل آسلامی بسیار ایجاد شده است که هیچ ارتشی جلودار آنها نمی باشد! همچین با داشتن تجربه اورک سازی که حاجی از آن برخوردار است. با تولید انبوه برادران به صورت برادر شماره یه چیزی! تلفات در این نیرو اهمیت ندارد!
اسلحه: نوشابه 280 سی سی برای برادران مبتدی - نوشابه 1500 سی سی برای حرفه ای ها - و نوشابه ای 2500 سی سی برای گروه واکنش سریع

نام نیرو (توجه:! نیروی جدید): جواد یساری
توضیح: با ایجاد پایگاه جادوگران گلبهی جواد یساری عزیز به جادوگران کشیده شده و شیفته مذهب آسلام شده وبه جمع مدافعان سنگر آسلام پیوسته است!
اسلحه: Power Of Voice در این حالت جواد عزیز با خواندن یک قطعه از موسیقی نابش موجب کشته شدن هر کسی در شعاع پنج کیلومتری می شود!(توجه: جادوگران گلبهی نسبت به این جادو مقاوم هستند!)

و در نهایت خود حاجی:
توضیح: موجود نیست!
اسلحه : Eye Of Sauron که عوام به آن نگا حاجیانه گویند! در این حالت حاجی نگاهی حاجیانه در آن شخص انداخته و آن شخص رسما خاکستر می شود!
آسلامیوس: طلسمی بسیار خطرناک که شخص مقابل را خلع سلاح کرده و آن شخص از آن لحظه مخلص آسلام شده و در جا به عبادت می پردازد!
آسلاماکیسوس:طلسمی که تمام اشیای غیر آسلامی را به خود جذب می کند!

َنیرو کمکی: شیخ مرلین
توضیح: مرلین این مرد ریش قوی! که گاهی وقتا ریش هایش را 12 تیغه می کند که متاسفانه بی فایده بوده و در جا دوباره می روید! قدرت اون بسیار زیاد و خطرناک است... تمام کارخانجات بهداشتی کل سرزمین جادوگران در انحصار او است و سیفون های مرلین 3600+ XP او بسیار معروف است
اسلحه: چشمک! در این حالت مرلین یک چشمک زده و حمله تبدیل به سنگ می شوند!
آفتابه: آفتابه اتک یا حمله آفتابه ای نیز از حملات بسیار خطرناک مرلین است که کسی تا به حال از آن جان سالم به در نبرده!
ورد روده ادیوس! : این ورد جدید که مرلین به تازگی نسخه بتای آن را عرضه کرده باعث می شود که شخص مقابل به درد مرلین دچار شده و تمام وقت خود را در دستشویی سپری کند!

اسپاریدرمن - سند باد - ایکس 625 - خواهر اوناتسو!
توضیح: این چهار نفر نیز به تازگی عضو سایت شده و با انجام دادن حرکات موزون در پایین امضای حاجی دشمنان آسلام رو گمراه می کنند!

توجه توجه توجه توجه

در راستای سیاست تمرکز گرایی منکرات جادو و کلیه امور آسلامی و دینی و بینشی و عقیدتی و فرهنگی و نوشابه ای و قزوینی تماما به اینجا منتقل شد!

ویرایش شده توسط حاجی دارک لرد در تاریخ ۱۳۸۳/۱۲/۶ ۲۳:۳۰:۱۳

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۱۹:۲۲ یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۸۳

نیما بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۸ دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۸:۴۶ چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 58
آفلاین
حاجی جون دستم به دامنت . الکی الکی منو بدترین عضو سایت کردن ، آخه مگه من چی کار کردم که منو بدترین عضو سایت کردن. من به جز جواب دادن به انجمن ها و اخبار کاره دیگه ای نکردک که !
اصلا نقصیر منه که میام به سایتتون .

دوران خوبیو در کنار اعضای فعال داشته باشید
، ولی اینو بدونید که در حق خانواده بلک خیلی ظلم شده!

پیام زده شده در: ۱۹:۴۱ پنجشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۳

نیما بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۸ دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۸:۴۶ چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 58
آفلاین
سلام حاجی جون
دستم به دامنت !؟ ( البته اگه پات باشه )
به من بلیط اومده که پیام ب ی خودی گذاشتم و اگه یه بار دیگه این کارو بکنم اخراج می شم !
ولی من همچین کاری نکردم
منو نجات بده حاجی!

دوران خوبیو در کنار اعضای فعال داشته باشید
، ولی اینو بدونید که در حق خانواده بلک خیلی ظلم شده!

پیام زده شده در: ۱۸:۳۴ پنجشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۳

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۸ شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۹ چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۸۵
از كلفم لبرنم گاردنز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 44
آفلاین
اسلام عليكم يا شيخ :

انا عرب في بلاد الآسلاميه .....اني سالتك مسائل الشرعيه :

مسئلة الواحد ) اني مزدوج في بلد الواتيكان بالاخت باب (پاپ) هل هذا مشكلة شرعيه في الآسلام‌؟

مسئلة الثاني ).....انا احب المشروبات بالكحول.....انا لا شرب منهم اني اكلهم.....لا باس؟

مسئلة الثالث ) انا قتلت الرجل الكافر في معركة الجهانية الاول...ماذا فعلت بهذا الذي صنعت؟

مسئلة الرابع )صباح احد الايام كان االطفال يلعبون....اني مشاهدتهم في دقائق ....احد الاطفال شاهدني بالسرور علي وجهه.....اني ضربته ....هل هذا مشكلة الشرعية ؟

مسئلة الآخر ) اني ظلمت نفسي ..... ...ماذا فعلت ؟

--------------------------------------------لقاك هواي رضاك مناي------------

---------------------فهب لي رضاك و هب لي مناك --------

رزم ممل و هري 1 و 2 حتما حتما بخونيد...

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.