هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

بدون نام
از اینکه دامبلدور به اسنیپ اعتماد داره من صد در صد اطمینان دارم چون رولینگ همیشه خواننده رو غافلگیر کرده ولی توی کتاب شش از همون اول صحنه هایی از خیانت اسنیپ رو نشون میده در حالی که اگه قرار بود اسنیپ واقعا" خیانت کنه خیانتشو آخر کتاب نشون می داد. بنابراین من فکر می کنم توی کتاب هفت به خاطر همون شیوه ی غافلگیری رولینگ تا آخر داستان نفهمیم اسنیپ با دامبلدور مثلا" یه فردی به طور پنهانی به هری کمک کنه. ولی این رو هم بگم کفگیر رولینگ به ته دیگ رسیده.

Re: آیا واقعا اسنیپ به دامبلدور خیانت کرد یا این یک نقشه بود برای گول زدن ولدمورت؟
پیام زده شده در: ۱۶:۰۶ پنجشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۸۴

lili-potter

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۴۷ جمعه ۱۸ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ جمعه ۲۳ دی ۱۳۸۴
از تهران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 12
آفلاین
من هم دقيقا با آلبرفورث موافقم
علاوه بر ان دلايل:
من فكر نميكنم دامبلدور براي زنده ماندن از كسي خواهش كند
اگر يادتان باشد هنگامي كه اسنيپ امد دامبلدور از او خواهش كرد.

:mama:
تا آخرين قطره خون ميجنگيم
انتقام دامبلدور را ميگيريم

بدون نام
به نظر من این نقشه ی دامبلدور چون اگه اسنیپ می خواست می تونست موقعی که دامبلدور انگشتر رو دست کرد ورو به قبله شد کمکش کرد ومی تونست همون موقع بکشدش

Re: آیا واقعا اسنیپ به دامبلدور خیانت کرد یا این یک نقشه بود برای گول زدن ولدمورت؟
پیام زده شده در: ۱۵:۴۷ پنجشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
اسنیب یک خیانتکاره:
یعنی شما فکر میکنید دامبلدور اونقدر به اسنیب اعتماد داشته که موضوع به این مهمی رو حتی به اعضای محفل هم نگفته و فقط بین خودش و اسنیب مونده؟؟؟
اصلا چرا اسنیب برفسور فلیت ویک و بیهوش کرد؟؟؟

پیام زده شده در: ۱۵:۰۲ پنجشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۸۴

رگولوس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۰ یکشنبه ۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۵ چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۸۸
از Number Twelve Grimmauld Place
گروه:
کاربران عضو
پیام: 108
آفلاین
با اين كه از اسنيپ بدم مي ياد ولي منم فكر مي كنم اسنيپ با دامبلدور نقشه كشيده بودن اخه به همين سادگي كه اسنيپ نمي ياد خيانت كنه تازه دامبلدور يه دليل قانع كننده اي داشت كه بهش اعتماد كرد ...تازه هيچ كس كار هاي رولينگ رو نمي تونه پيش بيني كنه پس احتمالا اسنيپ به محفل خيانت نكرده.. اميدوارم اين طور باشه

Draco Dormiens Nunquam Titillandus

پیام زده شده در: ۱۴:۴۵ پنجشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۸۴

Ali

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۲ شنبه ۴ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۶ دوشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۴
از کافه هاگزهد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 48
آفلاین
دوستان عزيز....هزاران دليل که همه ما رو قانع مي کنه وجود داره...
تابلوترين دليلشم اون مکثيه که اسنيپ و دامبلدور تو برج وقتي به هم مي رسن جلوي مرگ خوارا مي کنن...
دامبلدور مي تونه با فکر با بقيه حرف بزنه اسنيپ هم همينطور(دليلي که اسنيپ چفت شدگي رو به هري درس مي داد.)پس دامبلدور طبق اون حرف و دعوايي که با هم تو جنگل داشتن و هاگريد براي هري تعريف کرد،به اسنيپ گوشزد مي کنه تو اين شرايط چيکار کنه...نمايش کشتن...(ميگم نمايش چون نمي دونم واقعا کشته شده باشه اين آلبوس)...
اسنيپ هري رو نمي کشه و جلوي مرگ خوارا رو هم ميگيره...حتي به هري دو تا نصيحت مي کن"سعي کن گفتن آروم طلسم ها رو ياد بگيري و ذهنت رو ببندي..."
اينم ثابت مي کنه اسنيپ هنوز محفليه...در ضمن من موندم چيجوري(اگه واقعا محفليه)به بقيه بفهمونه که اين کارش از ري نيت خير بوده...

اونجا هم با آلبرفورث باشین...
ww

آیا واقعا اسنیپ به دامبلدور خیانت کرد یا این یک نقشه بود برای گول زدن ولدمورت؟
پیام زده شده در: ۱۴:۲۶ پنجشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۸۴

مگی پرينر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۲ چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۲۲ چهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۰
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 147
آفلاین
به نظر من که خیانت کرده

Re: اسنیپ در جبهه سفیده یا سیاه
پیام زده شده در: ۱۱:۳۹ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۸۴

شاهین جوادی نژاد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۸ شنبه ۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۱۲ جمعه ۱۰ بهمن ۱۳۹۳
از هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 12
آفلاین
به نظر من در جبهه ی سفیده زیرا :
1- در کتاب چهار دامبلدور به اسنیپ یک ماموریت مخمی می ده ( که به نظر من همان جاسوسی اسمشونیار است برای همین در کتاب شاهزاده ی دورگه در فصل دو پیمان را قبول می کنه و دلیل می آورد که نقشه اش لو نرود ) و در ادامه هری با خود فکر می کند که آیا منظو دامبلدور از : همان ماموریت قبلی یعنی اسنیپ جاسوسی ولدومرت ( وای000 ) در بین مرگ خوارها است ؟

2- در همان کتاب در آن گورستان ولدومرت می گوید : اینجا هم شش نفر از مرگخوترها غایبند .. سه نفرشون در راه خدمت به من مردن . یکیشون ترسو و بزدل بود و نیامد ... که سزای عملشو می بینه . یکی شونهم که حتما دیگه ژیش ما نمی یاد ... اونم کشته می شه و یکی دیگه هست که وفادارترین خادم منه و داره انجام وظیفه می کنه
اسمشونیار از ترسو و بزدل منظورش کارکروف بوده منظورش از وفادارترین همون مودیه و منظورش از کسی که دیگه بر نمی گرده اسنیژه پس اسنیپ از جبهه ی سفیده

sh.potter معجون ریخته شده ر�

پیام زده شده در: ۱۲:۳۱ یکشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۸۴

اليزا دنتور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۳۶ یکشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۳۲ سه شنبه ۳ آبان ۱۳۸۴
از لندن آباد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 31
آفلاین
به نظر من اسنيپ به دامبلدور وفاداره!!!!!!
دامبلدور هر قدر هم كه نقطه ضعف داشته باشد احمق نيست كه متوجه نشه اسنيپ بهش خيانت مي كند.مخصوصا با سابقه ي اسنيپ دامبلدور بيشتر مراقب ش بوده.اون كه نمي اومد شخصي رو كه بهش مطميين نيست بگذاره توي هاگوارتز به بچه ها درس بده.

ندانستن معمولا گامي است به سوي نو آموزي.

پیام زده شده در: ۱۲:۲۹ یکشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۸۴

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
نقل قول:
کتاب شاهزاده دورگه تر جمه ویدا اسلامیه جلد اول فصل دوم صفحه 55
_و اگر لازم شد...اگر به نظر می رسید که دراکو شکست می خوره...(دست اسنیپ در میان دست نارسیا تکانی خورد ولی دستش را نکشید) آیا حاضری کاری رو به انجام برسونی{کشتن دامبلدور} که لرد سیاه به دراکو دستور انجراشو داده؟....

اسنیپ حاضر نبود دامبلدور رو بکشه چون به اون وفادار بود ولی بخاطر پیمانش اینکار رو میکنه که بنظر من همش یه نقشه بوده که توسط خود دامبلدور کشیده شده بود

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.