هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: اعضا سایت خودشونو معرفی کنن
پیام زده شده در: ۱۵:۳۶ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴

مایک لوریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۸ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۴۳ سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۵
از هاگزمید
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 545
آفلاین
معرفی نامه ی من جهت آشنایی بیشتر با من:

نام: هادی

قد: 180

وزن: 64 کیلو

بخش علاقه مندی ها:

ورزش مورد علاقه: فوتبال- بسکتبال

ورزشکار مورد علاقه: دیوید بکهام و شکیل اونیل

خواننداگان ایرانی مورد علاقه: شادمهر- فریدون

خوانندگان خارجی مورد علاقه: توپاک شکور- تونی برانکستون- گروه BACK STREET BOYS

بازیگران ایرانی مورد علاقه: هیچ کدام

بازیگران خارجی مورد علاقه: آل پاچینو- براد پیت- تام کروز- ویل اسمیت

فیلم های مورد علاقه:
BAD BOYS 2- ارباب حلقه ها- ذهن زیبا

مهارت ها:

فوتبالیست قهاری هستم. متخصص در دریبل زدن و کشیدن سانترهای کات دار و زیبا مثل بکام ..
البته دنبال فوتبال نرفتم.
متخصص در حل کردن مسائل ریاضی.
تو مدرسه تیز هوشان

[img]http://www.filelodge.com/files/room24/643657/ImageUTYU.GIF[/im

پیام زده شده در: ۱۰:۵۸ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴

هلگا هافلپافold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۳ یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۲ یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۲
از كجا باشم خوبه؟!؟!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 705
آفلاین
به....سلام به بروبچز گل گلاب!
من پرديسم و ...يه نموره چقله ام چون فقط 14 سالمه!
كشته مرده هري پاترم!بعدشم در هفته فقط 3 تا كارت ده ساعته اينترنت تموم ميكنم ميام جادوگران!بعد در عوض آخر ماه مجبورم نصف ماهيانم رو بدم پول تلفن...چون مامانم ميگه بايد مستقل باشم و وقتي يه كاري تقصير خودمه خودم درستش كنم! واقعا اين حرفش خيلي حرصم رو در مياره! خب حالا بگزريم...من عاشق موسيقيم و گيتار ميزنم!درسم هم خوبه..يعني بد نيستش!ولي خدايي بچه خرخوني نيستم! اوقات فراغتم رو صرف بزن..بزن با برادرم ميكنم! واي كه چه حالي ميده...چرب!از اونجايي كه مخم نميكشه كه چيز ديگه اي بگم پس همين بسته!

هاف[size=large][color=FF0066]ل[/co

دلمشغولی های یک پرنسس!
پیام زده شده در: ۸:۴۶ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۲۴ یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۴۳ یکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۳
گروه:
کاربران عضو
پیام: 55
آفلاین
سلام
فکر می کنم یه مقدار معرفی هر چند اندک بد نباشه .
من آتوساهستم . متولد 16 آپریل 1983 یعنی 22 سالمه . چون پدرم به اسمهای اصیل ایرانی علاقه داشت این اسمو برام انتخاب کرد(دختر کوروش اول)در حالیکه مادرم یک انتخاب بیشتر نداشت و اونم ماریا بود ولی از اونجایی که که جامعه ما قبلا گرایش به مرد سالاری داشت و حرف حرف آقایون بود آتوسا هم سهم ما شد...

دوران بچگیم خیلی برام شیرین و خاطره انگیزه. کلا دختر خیلی شیطونی بودمو به طبع اون خیلی بلاها هم سرم اومد. مثلا یه بار قرصهای فشار پدر بزرگمو خوردم . صابون و نفت هم جای خودشو داره....ولی جالبترین خاطره م از دوران تحصیل بر می گرده به اول راهنمایی . یادمه زیر میز معلممون قایم شده بودم .موقعی که به کلاس اومد آنچنان ترسوندمش که از حال رفت خواهرمو با کمی ارفاق تو خونه بلا صدا می کنم . پس طبیعتا خودمم سیسی هستم. از اونجایی که پدرم زیاد اخبار نگاه میکنه و مهمتر از اون هیچ بویی از سحر و جادو نبرده از نظر هر دومون یک ورنون به تمام معناس.ولی مادرم همیشه و در همه حال برام لیلیه....

با اینکه مثل اکثر دخترای متولد فروردین خیلی مغرورم ولی اصلا دوست ندارم دل کسی رو بشکنم. به تازگی یه مقدار زود عصبانی میشم چون اصولا خیلی حساس و زودرنجم . فکر میکنم بزرگترین نقطه ضعفم بر میگرده به همین زودرنجی که سعی میکنم بر طرفش کنم.و بدترین خصلتم زمانیه که جیغ میزنم ...از شکست خوردن تو زندگی هم متنفرم.چند ماه دیگه امتحان ارشد دارم . اگه تو رشته مورد علاقه م که بیوتکنولوژیه و خیلی هم براش تلاش کردم قبول نشم فکر میکنم تا یه مدت شدیدا دچار یاس بشم چون شرایط جامعه اینو می طلبه . جامعه ای که زندگی اکثر ماها رو به یه تناقض تبدیل کرده... مطلق گرا نیستم. نه سیاه رو دوست دارم نه سفیدو . از این جامعه منطقهای دگم هم به تنگ اومدم.

من ذهن بسیار تنوع طلبی دارم . ایستادن در یک موقعیت خاص . در جا زدن و روزمرگی واقعا برام سخته . روحیه رادیکال و انقلابی منو می تونید لای کلمات یا نوشته هام تشخیص بدید. سرعت عمل در کارهاروخیلی دوست دارم . در قبال افرادی که عکس العمل کند دارند خیلی کم تحمل هستم . اونایی که مطلبی رو دیر متوجه میشن و به کنایه ها هم توجه ندارند همینطور.

کتاب خوندنو یه تفریح میدونم . مخصوصا اگه یه کتاب با درونمایه جامعه شناسی یا رفتار شناسی باشه. مطمئنا اطراف همه ما آدمهای روان پریش زیاد پیدا میشن.تا یکی دو سال قبل روزی دو سه تا روزنامه هم می خوندم ولی الان به دلایلی دیگه این کارو نمی کنم.

مطمئنا اگه یه نویسنده می شدم هیچ کدوم از کتابهام مجوز چاپ نمی گرفت . نوشته های انتفادی که نوک تیز پیکان انتقاداتش متوجه خیلی ها بود. به خصوص اونایی که ساحره ها رو از حقوق طبیعیشون محروم کردن- اونم به سبک ژاک دریدا پدر فلسفه ساختارشکنی با تغییر دادن مفاهیم بنیادی حاکم بر این جامعه بسته - ولی الان اینقدر مشکل دارم که بزرگترین تفریحم خوابه. البته هر هذیان تب آلودی رو نمیشه تعبیر به ساختار شکنی کرد!!ولی خب از دسته دخترا و زنان به ظاهر انتلکتوئلی که فمینیسم رو فریادمی زنن ولی اونو با خیلی چیزها اشتباه گرفته اند هم نیستم.مادرم همیشه به من میگه il giovane vecchio! - معنیش بماند-

فکر میکنم تو این سایت مثل یک ماهی قزل آلا بودم که همیشه خلاف جهت آب حرکت کردم . چون سبک پست زنی خاص خودمو دارم ...یکی از علاقه هام تو سایت خوندن پست بقیه بچه ها بدون پیشداوری قبلیه .همه حتی اعضای جدید.چون فکر میکنم خوندن میل به نوشتنو در آدم تقویت میکنه . به نظر من نوشته هر شخصی هم سنو سالشو لو میده هم سطح سواد و فرهنگ و مهمتر از اون دیدگاههای اون فرد در مورد هر موضوعی رو.

خیلی دوست دارم تو سایت نوشته ای ببینم که زننده پست کلمات رو با چنان دقتی کنار هم طلسم کنه که با چند بار خوندن هم نشه این چینش رو تغییر داد! با این حال تو جادوگران نوشته های چند نفرو می پسندم. ولی عمرا اینجا اسمشونو بیارم!!

سابقه حذف شناسه تو چند سایت دیگه رو داشتم . اونم به خاطر گفتن عقایدم. ولی خوشبختانه تو این سایت ندیدم کسی رو به خاطر گفتن عقایدش بلاک کنن. که واقعا جای تبریک داره...

(^_^) (^_^) (^_^) (^_^) (^_^) (^_^) (^_^)

اما علاقه هام....
اول بگم از بین شخصیتهای کارتونی شبیه ممول و از میوه ها شبیه گیلاسم!!...فعلا اینو داشته باشید!

سعی میکنم هر هفته فوتبالهای خارجی رو ببینم . به خصوص لیگ اسکودتو . عاشق بازی الکس دل پیرو و تیم یووه هم هستم.مطمئنا امسال تمام اروپا رو با جادوی الکس غافلگیر میکنیم ...زمانی که خیلی کوچیک بودم یه بار ورزشگاه آزادی رفتم. ولی کلی ترسیدم. من نمیدونم این چه جامعه ایه که حضور ساحره ها رو تو ورزشگاه ممنوع کرده. اونوقت یه تعداد جادوگرنود دقیقه تو ورزشگاه ساکت میشینن . آخر بازی هم میرن تیمهای حریفو تشویق میکنن! ولی ماها همه ش باید تو خونه بشینیم .غصه بخوریم . شاید لازمه حضور در استادیومها داشتن صدای فالش یا دورگه س (نیمه اصیل) که ماها فاقد این ویزگی تیپیک هستیم. شاید نه قطعا!!...

وقتی صحبت از یک مربع هشت در هشت سیاه و سفید به میون میاد آتوسا برای یه برد دیگه حاضر و آماده س. فکر میکنم شش هفت سالم بود که شطرنجو فرمالیته یاد گرفتم. .اونم با نگاه کردن به حرکت مهره ها زمانی که پدرم با عموم بازی میکرد.

اما موسیقی..من عاشق صدای آندره آ بوچلی خواننده تنور اپرا هستم. به نظر من بوچلی بزرگترین خواننده حال حاضر دنیاس.صدای آندره آ فوق العاده س . اونایی که شنیدن می دونن من چی میگم. سلین دیون در مورد این خواننده نابینای ایتالیایی گفته اگه خدا دنبال صدایی برای خودش می گشت قطعا صدای بوچلی رو انتخاب کرده بود.از لوچیانو پاواروتی هم تورنا سورنتیوشو می پسندم.

فیلمهای پست مدرنو دوست دارم . ولی از هنر پیشه های خارجی قدیمیها رو ترجیح میدم. مثل سوفیا لورن و الیزابت تایلور که بر خلاف بازیگرای جدید هم بازیشون خوب بود هم چهره مناسبی داشتند.ولی از بین جدیدا جولیا رابرتز و ساندرا بولاک یه چیز دیگه ن.

از شخصیتهای اصلی کتاب هری پاتر از بین جادوگرا دامبلدور و لوپینو می پسندم به خاطر ثباتی که در رفتارشون دارن. واز ساحره ها تانکس و لیلی رو بی واسطه دوست دارم.از کتابها هم حفره اسرار آمیز و زندانی آزکابانو بیشتر خوندم.

مثل اکثر اعضا با خوندن مجله دنیای تصویر با جادوگران و هری پاتر آشنا شدم. ولی بر خلاف همه تون عضویتم باری به هر جهت بود!چند هفته بعد از عضویت ونوشتن یه تعداد پست بدون پیش زمینه قبلی تازه کتاباشو خریدم!! من یه عادت بدی که دارم اینه که اول فصول آخر کتابارو می خونم اگه خوشم نیومد دیگه عطای اون کتاب به لقاش ! ولی سنگ جادو منو به دنیای هری پاتر وارد کرد. بعد از یک ماه عضویت کتابارو با ریتم خیلی کند تموم کردم و کم کم خودمو با شرایط اینجا وفق دادم.…به تازگی به نظر میرسه خیلی زود به آخر خط رسیدم. همه چیز زود می آد و زود هم میره . حالا هم مشکلات زندگی داره به من نیشخند می زنه. مثل همیشه به آخر خط رسیدی . پیاده شو! البته شما زیاد دلتونو خوش نکنید.حالا حالاها اینجا تلپ هستم. چون برای افسون عشق به جادوگران هیچ ضد طلسمی وجود نداره!

پیام زده شده در: ۲۰:۱۴ سه شنبه ۲۴ آبان ۱۳۸۴

شاهزاده خالص

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۵۲ سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۵۷:۵۶ پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 460
آفلاین
من دانیال هستم
متولّد68
خیلی وقته اینجا عضوم ولی چون به علت درس خوندن برای کنکور یه ماهی وقت نکردم بیام تو سایت از همه جا بیرونم کردن

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۹:۴۴ سه شنبه ۲۴ آبان ۱۳۸۴

هپزيبا اسميتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۴۸ چهارشنبه ۱ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۵۱ چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۸
از از جهندم سياه همسادتونم نمي شناسي؟؟؟؟؟؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 998
آفلاین
سلام من سمانم بيشتر سما يا سابينا صدام مي كنن و البته منم دل خوشي از اسمم ندارم و دوسش ندارم
من يه دخترم كه الان سرتون رو مي برم عاشق هري پاترم(فيلم هاش برام در حد معمولي ان دوست ندارم عاشقشون شم ) از پنجم با هري پاتر آشنا شدم و اول راهنمايي كتاب هاش رو خوندم پانزده سالمه سال دوم دبيرستان رشته رياضي ام از چيز يادگرفتن خيلي خوشم مي ياد اما از درسخوندن به شكلي كه داريم مي خونيم متنفرم و فقط براي رفع تكليف درس مي خونم درسم بد نيست اما هميشه معلم ها بهم مي گن اگه درسهات بد بود اصلا نمي زاشتيم بياي تو كلاس چون خيلي شيطونم و يه لحظه يه جا بند نمي شم و همه معلم ها رو سر كار مي زارم خيلي جسورم و تحرك دارم لقب هاي زيادي دارم هوم م مثل هري پاتر و كامپيوتر و اطلاعات جيبي و فرگوسن و يكي از دوستهامم بهم مي گه جوجه پر طلا چرا نميدونم واز اين حرفها اطلاعات عمومي ام انگاري زياده البته نه از نظر خودم رشته ورزشي ام هم فوتساله كه توش موفق هم بودم البته عاشق فوتبالم و از ديدنش سير نمي شم از هشت سالگي طرفدار منچستر يونايتد بودم و حتي اگه من يونايتدم از ليگ حذف شه بازم طرفدارشم تو ايتاليا يونتوس رو دوست دارم(ميلان رو دوست ندارم تا ثابت كنم دخترا به خاطر قيافه بازيكن ها طرفدار يه تيم نمي شن ) و اسپانيا رئال رو ايرانيام كه بازي بلد نيستن
دختري هستم كه رفتار هاي پسرونه دارم از هرچي گل سر بازي و منگوله گوش ميرزاييه بدم مياد مشكلات رو به شوخي مي گيرم و اعتقاد دارم اتفاقي كه افتاده افتاده و نبايد سخت گرفت اما تمام تلاشم رو براي تغييرش مي كنم هميشه خدا هم مي خندم مثل الان از اون آدم هايي نيستم كه زير بار زور برم تو بعضي از كار ها مثل دويدن و كوهنوردي , غار نوردي گرفته تا منفجركردن ترقه تو دستام روي پسر ها رو كم مي كنم جاهايي مي رم كه اونهام نمي تونن برن وقتي كه دوستام ميرفتن سراغ خاله بازي من با پسر ها فوتبال بازي مي كردم هميشه تيپ اسپرت ميزنم اعتماد به نفس بالايي دارم و اين جور كه بقيه مي گن خيلي با ارادم خيلي اجتماعي هستم و با هيچكس جز خواهرم كه ازم بزرگتره و مخالف هاي هري پاتر دعوا نمي كنم خيلي شوخم و همش باعث خنده همه مي شم
(اگه شما الان دارين گريه مي كنين مشكل از خودتونه )
بعضي ها مي گن بزرگتر از سنم مي فهمم و البته كسي هايي كه توي مدرسمون تو يه گروه ديگه به جز دارو دسته منن مي گن خودتو مي گيري كه اصلا اينجوري نيست اونهايي كه باهام دوست شدن تكذيبش كردن و گفتن اشتباه مي كرديم جدي نمي دونم چرا مي گن خودتو مي گيري؟ من عاشق تنهايي هستم والبته به هيچ وجه خجالتي نبودم و نيستم اهل خودنمايي و جلب توجه هم نيستم دوست دارم كساني كه دوستم دارن به خاطر خودم باشه
اخلاق بدم هم اينه كه بعضي اوقات بد جنس مي شم
علاقه هام
تيم :منچستر يونايتد و يوونتوس و رئال و از اين حرفها
موسيقي:‌تو ايراني ها قميشي و كامران هومن رو مي پسندم و تو خارجي ها جرج مايكل و
بريتني بلنك و جونزرو دوست دارم اما راستش عشق آهنگ هاي راك ام مثل يو دو ولي خوب پاپ هم خوبه (مامانيم راك دوست نداره منم گير افتادم
سرگرمي هام :‌چقلي مامان و بابا به هم هوم م م دعوا و نقاشي فوتبال وقتي بابا م تو خونه فوتبال بازي مي كنيم تا يه چيزي رو نشكونيم دست بردار نيستيم (اينجا رو مامانم راست مي گه خونه جاي فوتبال نيست خوب آخه كي حال داره بره حيات هان )ولي بايد قيافه بابا مو وقتي يه چيز يمي شكنه ببيني مامانم از شكستن نصفشون خبر نداره چسب راضيه ديگه . و شعر گفتنو كامپيوتر و اينترنت و من عاشق كتاب خوندنم هر چي كه باشه مخصوصا داستاني ها اما شعر هايي كه نثر قديمي داره دوست ندارم تو شاعر ها استاين و سپهري رو دوست دارم
من اگه طرفدار يه تيم يا يه گروهي بشم براش مي جنگم البته ابتدا خيلي تحقيق مي كنم تا بفهمم كدوم گروه بهتره براي تيم هاي هاگوارتز يك ماه فقط پست خوندم يك ماهم منتظر بودم تائيد شم و بهترين گروه رو هافلپاف ديدم

نفرت انگيز ها
منم از پسر هايي كه دوختراهارو شكل ماشين ظرفشويي يا اسباببازي مي بينن متنفرم و البته دستهام به كار حساسيت داره حالا از نوعي كه باشه و از كساني هم كه هري پاتر نخونده در موردش نظر مي دن هم بدم مياد
شعار من اينه
رويا ها محو مي شوند واقعيت تو را از زندان سينه ات صدا مي زند

اه هنوز داري اين ها رو مي خوني چقدر حوصله داري بچه جون

پنهان شده ام

پشت ابر چشمهايم...

باران در اتاق من است...

خالي هاي اتاقم را

از تصوير زنده ي نامش پر مي كن

پیام زده شده در: ۰:۱۹ شنبه ۲۱ آبان ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۵ چهارشنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۰۹ شنبه ۲۱ آبان ۱۳۸۴
از تهران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 2
آفلاین
سلام من مي خوام براي خودم آواترا انتخاب كنم اما بلد نيستم يكي به من كمك كنـــــــــــــه خواهش مي كنم....

من از نوشابه گازدار ترش خوشم مياد

پیام زده شده در: ۱۶:۴۷ جمعه ۲۰ آبان ۱۳۸۴

اندرومیداold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۶ دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۹:۰۱ چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۹
از معلوم نیست!دوره گردم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 660
آفلاین
خب!همه دارن می گن من هم بگم!!
غزاله....اسممه!ازش متنفرم به دو دلیل : 1- عربیه 2- خوشم نمیاد ازش!واقعا مزخرفه!
سنم کم بگیرین 13 زیاد بگیرین 14.به هر حال سوم راهنماییم.یه جورایی عاشق ریاضی و علومم و از اون ور از درس خوندن متنفر.2 ساله که توی کارنامه ام دارم فقط از دینی نمره کم میارم!
عاشق کتابم!در عوض از شعر بدم میاد!
عاشق فوتبالم!اگه پسر بودم الان توی تیم فوتبال کشور بودم!دوستام بهم می گن تو باید پسر می شدی! می گن زیادی برای دختر بودن شل و ولی!دختر باید خانوم باشه!
اخلاقم جوریه که از ننری بازی بدم میاد.از دروغ گفتن متنفرم.خیلی متلک می گم.همیشه همه ی کارها و خراب کاری های مدرسه زیر سر منه اما هیچ وقت کسی نمی فهمه.
از دوست صمیمی داشتن خوشم نمیاد.چون خیلی ننر بازیه!
از اهنگ ها هم خواننده ی خارجی فقط اوریل و سبک راک از همه بهتره.ایرانی هم فقط غیر مجاز از نوع کامران هومن!
توی فامیل به خجالتی بودن معروفم ولی نمی دونم چرا!در عوض تمام نی نی های فامیل ( منظورم کودکان بین 2 تا 7 سال) هر جا من برم میان!همیشه هم هر نی نی ای که منو توی خیابون ببینه بهم می گه نی نی!(واقعا نمی دونم چرا!)
همیشه در حال خندیدنم اما وقتی عصبانی بشم هر چی از دهنم بیاد بیرون می گم! با مسائل خیلی شوخی می کنم.مثلا همین چند روز پیش یه منفی برای اینکه نرفتم درس جواب بدم گرفتم.نمی دونم چی شد که خنده ام گرفت معلم کردش صفر!خنده ام بدتر شد.گفت برم پیش ناظم.وقتی رفتم تازه گریه ام گرفت.بعدش ناظم برام منفی و صفرمو پاک کرد!خانوممون داشت از حرص می پکید!

" در جهان چیزی به نام آغاز و پایان وجود ندارد. زندگی امروز خود را به گونه ای بگذرانید که گویی همه چیز در همین یک روز است ... "

پیام زده شده در: ۱۱:۱۳ جمعه ۲۰ آبان ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۳۹ جمعه ۲۰ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۱۲ پنجشنبه ۱ دی ۱۳۸۴
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام اسم من طناز 15 16 سالمه عاشقه کتابای هری پاترم
کلا کتاب خیلی می خونم هر کتابی که باشه !!!
هر کدوم از کتابای هری پاترو 3 بار خوندم!
از فیلمای هری خوشم نمی یاد
اگه خواستید منو add کنید
تا بعد bye

پیام زده شده در: ۱۰:۲۱ جمعه ۲۰ آبان ۱۳۸۴

رضا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۴ چهارشنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۳۰ جمعه ۲۱ بهمن ۱۳۸۴
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام من هم رضا ملقب به رضا پاتر هستم اومدم در اين انجمن يه سلامي عرض كنم..................با توجه به اين موضوع ...................خب خداحافظ

با اميد موفقيت براي همه هري پاتريست هاي عزيز
با تشكر
رضا پاتر

پیام زده شده در: ۱۲:۴۴ چهارشنبه ۱۸ آبان ۱۳۸۴

Solid Snake

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۴ یکشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۱۷ دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۶
از منطقه ي درياچه هاي دو قولو در آلاسكا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 131
آفلاین
من:مهدی
فامیلم:بماند
سنم:هر سنی که دوست داری بگیر(به قول معروف هر جور که عشقته)
جنس:خوب IQ وقتی میگم اسمم مهدیه یعنی اینکه یه مردم.افتاد؟
میزان تحصیلات:اگه بگم که دانشگاه میرم راست گفتم.اگه هم بگم دبیرستان میرم بازم راست گفتم.اگه بگم دکتری دارم دروغ گفتم.اگه هم بگم دیپلم دارم تا یه سال دیگه لیسانس دارم.
آرزو:از این کشور مهاجرت کنم برم به یه جای دیگه.
دلیل:خودتون از من بهتر میدونید.
امری نیست؟
تا بعد.

[size=x-large][color=660000][font=Georgia]My Goal is Straight Forward."I Make the Impos

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.