هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: رویارویی با ناظران دیاگون
پیام زده شده در: ۱۵:۰۸ شنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۴

برتا جورکینزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۴ سه شنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۴۹ پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵
از بوشهر
گروه:
کاربران عضو
پیام: 73
آفلاین
با سلام خدمت عزیزان و سروران گرامی
با توجه به مضمون این تایپک بنده حقیر خواستار ایجاد چند عنوان به نام ها زیر هستم:
1-((کلاس آموزش آشپزی برتا))
2-((فروشگاه جادوی سیاه برتا))<<با مال هوکی عزیز فرق فوکوله>>
3- ((مهمانسرای برتا))
4-((میدان جنگ))
ممنون
پاینده باشید و بر قرار
سایه عالی بر سر ما مستدام

[img al

پیام زده شده در: ۱۸:۵۸ دوشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۴

اندرو  اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۱ پنجشنبه ۳ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ جمعه ۲۱ بهمن ۱۳۸۴
از unknown
گروه:
کاربران عضو
پیام: 37
آفلاین
سلام من میخام یه مغازه کوچیک باز کنم که توش معجون و انواع و اقسام چیزای ساختنی و سفارشی رو عرضه کنم هر چیزی که باید اونو گیر آورد یه مثلا تکه یا هر چیز ساختنی و کمیاب مثل شنا نامرئی و نقشه غارتگر

زنده باد لرد سیاه تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۵۳ چهارشنبه ۲ آذر ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۷ پنجشنبه ۲۸ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۲ پنجشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 31
آفلاین
سلام،
من می خام تاپیکی به اسم "کلوپ هواداران ریاضیات جادویی" بزنم، بهم مجوز می دین یا نه، توش قراره بحث بکنیم،

نه!!!!!!چون هيچ ربطي به دياگون نداره

مختصر و مفيد

ویرایش شده توسط رون ویزلی در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۵ ۱۸:۵۴:۳۰

درس ریاضیات جادویی درس ش

پیام زده شده در: ۱۶:۱۸ شنبه ۲۸ آبان ۱۳۸۴

هوكيold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۳ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۹
از مغازه‌ي لوازم جادوي سياه هوكي
گروه:
کاربران عضو
پیام: 269
آفلاین
خوب... مي بينم كه كسي از اون موقع ها تا حالا درخواست نداده... خوب من مي خواستم يه كتابفروشي بزنم... يه چيزي تو مايه هاي فلوريش و بلاتز... چه طوره؟

خوب...علت اينكه درخواست نداده اينه كه قبلا براي تاپيك مجوز نميگرفتن! يكي دوبار هم كتابفروشي زدن ولي به جايي نرسيده...حالا اگه بتوني به يه جاييش برسوني عيبي نداره...فعلا بزن...ولي اگه به جايي نرسيد پاك منيشه ها! در ضمن كاري كن همه توش باشن نه فقط دو سه نفر تو و رونان و كج پا! اون به جايي نميرسه! تبليغاتم بكن!

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۴/۸/۲۸ ۲۰:۰۱:۰۵

به سراغ من اگر می آیید، نرم و اهسته بیایید، مبادا که ترک بردارد، چینی نازک تنهایی من...

پیام زده شده در: ۲۳:۰۸ سه شنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۴

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۳ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۴۰ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 560
آفلاین
سلام سلام صد تا سلام....خوبي ؟مشخصه كه خيلي خوبي كه ميخواي تاپيك بزني...اميدوارم هميشه خوب باشي..كلا خوبي چيز خوبيه...ريشه خوبي از كلمه «خوب» گرفته شده..اگر بخواهيم «خوب» رو ريشه يابي كنيم به واژه اصيل مازندراني«خوار» به معناي خوب بودن بر ميخوريم..كه همين خوار باز هم برميگرده به واژه گنده «خي»...خي در مازندران يعني خرس يا گاو...ولي در اصطلاح به كسي ميگوسند كه زورش زياد باشد...اهم..اهم..خب برم سر وقت مجوز دادن به تك تك تاپيكهات...

«لوازم بازي رونان»
خيلي باحالي باب...نكنه يكي از اهداف اين ارتقا آخري اين بود كه جادوگران بشه گيم نت؟
در ضمن.لوازم سفري ايوانا هيچ ربطي به گيم نت نداره!تاپيك خوبي فقط از هدف منحرف شده
«مغازه‌ي پاتيل‌فروشي »
كشفيدم...يه تغيير ديگه هم كرده سايت...جادوگران شده بقالي سر كوچه!!!!!؟!!!!
خوبه خودت هم ميدوني مجوز نميدم!
«يخ مغازه‌ي كمانسازي »
عجيبا غريبا!
مگه مغازه كمانسازي يخ ميده؟!...يخ هم ميزارن تو سايت بفروشن؟يا منظورت اينه كه يخي كه در مغازه درست ميشه رو بفروشيم؟يه اينكه كمان رو از نخ درست كنيم؟
اگر منظورت«يه» بود كه چه بد شد..باز اگر يخ بود شايد مجوز ميدادم..ولي اين يه زد كارو خراب كرد
«مغازه‌ي كله‌پاچه فروشي»
به..ايول...! زدي تو خالش...بيا جون من بزن...جون بزن كه حال ميده!....!ايول....فقط يه چيزي قبل از زدن بهت بگم...اگر بعد از زدن تاپيك ديدي حذف كار بر شدي تقصير من نيست...چون حذف كاربري...
«نه اينكه من يه سانتورم، خوب مسلما يه كم غير طبيعي مي‌شه كه از طاق بيفتم تو يه مغازه وبگم اينو بده»
حرفا ميزني ها؟زبونتو گاز بگير...واقعا از شماي كه اينهمه عقل هوش فهم مغز پاچه سيرابي دارين بعيده!...هنوز نميدوني خوراكه سانتور ها اينه كه از طاق بيافتن...اصلا يه چيزي قديمها مرسوم بود...ميخواستي دنبال سانتور بگريد بايد طاقهارو نگاه ميكردي...!!
دليلت كاملا قانع كننده بود...پس منم بايد يه جا داشته باشم تا توش كنسرت بزارم و بخونم؟يا يه تاپيك بزنم كه توش تمرين كن؟يا برادر حميد مسجد بزنه؟!!!

خب...دليلم براي اينكه اين پست رو تو ويرايش نزدم براي اين بود كه بايد يه اعلاميه بچسبونم..نميشه زير يه اعلاميه چسبوند..چون به چشم نمياد
«از همين الان به بعد تا يك هفته مجوزي به كسي داده نميشه» چون الان تاپيك جديد زده شده و تا تكليف اون تاپيك مشخص نشه اجازه زدن داده نميشه..ميتونين درخواست كنين ولي بايد صبر كنين تا يك هفته»

اين چو كجاست؟من خسته شدم!!!بيا دختر..بيا نقد كن ديگه!!!

پیام زده شده در: ۱۷:۱۵ دوشنبه ۹ آبان ۱۳۸۴

فایرنزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۵ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۵ یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۱
از جنگل ممنوعه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 253
آفلاین
سلام سرژ جان...
من مي‌خواستم يه مغازه‌ي ((لوازم بازي رونان)) مثل شطرنج جادويي باز كنم. اجازه مي‌دي(مطمئنا نه!!!چون مي‌گي شبيه وسايل سفري ايواناست!)
اگه اجازه نمي‌دي ، مي‌خوام يه مغازه‌ي پاتيل‌فروشي بذارم(مطمئنا نميدي!!!)
اگه اجازه‌ي قبلي‌ها رو نمي‌دي، مي‌خوام يخ مغازه‌ي كمانسازي درست كنم.اجازه هست؟(مسلما نه!)
و اگه اجازه‌ي هيچ‌كدوم از قبلي ها رو نميدي،مي‌خوام مغازه‌ي كله‌پاچه فروشي(!!!) و ... بذارم!
آخه مي‌دوني...دليل اينكه اصرار دارم يه مغازه باز كنم، اينه كه:
نه اينكه من يه سانتورم، خوب مسلما يه كم غير طبيعي مي‌شه كه از طاق بيفتم تو يه مغازه وبگم اينو بده! من موقعيت يه جوريه كه بايد خودم يه جايي داشته باشم كه حضورم اونجا طبيعي‌تر باشه...
خلاصه، اگه هيچ‌كدوم از بالايي‌ها رو قبول نداشتي، اگه مي‌شه، خودت پيشنهاد بده كه چي باز كنم كه قبول كني...

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۳۷ یکشنبه ۸ آبان ۱۳۸۴

لی جردن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۹ پنجشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۶:۵۱ پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۸۹
از اون طرف شب!!!!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 501
آفلاین
سلام سرژ سلام چو ميخام يه مغازه شوخي ويزلي باز كنم.....يه موقع فكر نكنيد تبديل شدم به عضو ارزشي!!!!براي اين كارم دليل دارم!!

جوابهايي كه ممكنه بديد تا نظر منو رد كنيد!
1-تكراريه
2-اين همه مغازه هست برو رول بنويس مرتيكه!!!!!!!

1- تكراريه درست اما اگه اون قبليرو يادت باشه اينجوري بود....

ويليام ادوارد:سلام فرد
فرد:سلام ويلي گوگولي!!!
ويليام:يه گوش دراز شونده ميخام
فرد:بيا اينم گوش دراز شونده
ويليام:خداحافظ
فرد:خدا نگهدار!!!

(نمونه اي از خاله بازي مفرط)!!!

كه يكي از دلايل پاك شدنش همين بود...دوما مغازه ي فرد و جورج جزء لاينفك(بابا لغت) كتابهاست و بنظر من باشه تو رول خيلي بهتره.....

2-بنظر من ايده هايي كه تو مغازه فرد و جورج بوجود مياد بمراتب قشنگتر و بامزه تر از مغازه رزمرتاست!

و اما نگران نباش بسپارش به خودم
خودت هم ساپورتم كن ايشالله مي گيره!!!

با تشكر

لي جردن!!!!!!

جردن..مايكل جردن...مايكل جكسون...جكسون مكسون...!قدرت رول پلينگ تو ثابت شده هست براي همه.بد جور دارم در تفكراتم قوطه ور ميشم...ور شدم...ور شدم...البته من كوچيكتر از اونم كه بخوام بهت مجوز بدم...ولي چون مامورم مجوز ميدم..بزن..ولي مجبورم مثل تاپيك هاي ديگه رفتا كنم..بعد از يك هفته اگر خوب كار نكرد نابود بايد بشه..البته ميدونم كه امكان نداره خوب كار نكنه.موفق باشي!!سرژ..................!

ویرایش شده توسط سرژ تانكيان در تاریخ ۱۳۸۴/۸/۹ ۰:۱۸:۱۱

يكي از راه هاي پيشرفت در رول پلينگ ( ايفاي نقش ) :

ابتدا به لين

پیام زده شده در: ۱۶:۱۳ شنبه ۷ آبان ۱۳۸۴

هوكيold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۳ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۹
از مغازه‌ي لوازم جادوي سياه هوكي
گروه:
کاربران عضو
پیام: 269
آفلاین
سلام. سرژ جان مطلب 10 سطري رو كه به داداشم رونان نوشته بودي مشاهده كردم... اما از اون جايي كه مغازه ي سياه تو دياگون نداريم بر ان شدم!!! كه يه مغازه ي جادوي سياه(( لوازم جادوي سياه هوكي)) تاسيس كنم... يه چيزي تو مايه هاي بارگن و بركز و لي اسمش هوكي باشه... چون تو توضيح اين انجمن نوشته بودين دياگون و ناكترن تصميم گرفته يه مغازه ي سياه بزنم كه تازگي هم داشته باشه... احتمالا فعال باشه چون جادوگر سياه زياد داريم تو سايت.... ممنون... منتظر جواب هستم.

اقا بزن...بزن ديگه..چرا نميزني؟
اخ
نگفتم اينقدر محكم بزن كه...آروم
ولي جدي بزن...طرحش خوبه..بزن...بزن..بزن
ولي بايد خوب فعاليت كني.
يادت باشه مواظب اين تاپيك هستم..مواظبم از مسيرش منحرف نشه.....
سرژ.....؟!
پ.ن:10 سطر نبود...20سطر بود...چرا فحش ميدي؟

ویرایش شده توسط سرژ تانكيان در تاریخ ۱۳۸۴/۸/۸ ۲۱:۵۰:۴۹
ویرایش شده توسط سرژ تانكيان در تاریخ ۱۳۸۴/۸/۸ ۲۲:۲۲:۴۸
ویرایش شده توسط سرژ تانكيان در تاریخ ۱۳۸۴/۸/۹ ۰:۲۴:۵۸

به سراغ من اگر می آیید، نرم و اهسته بیایید، مبادا که ترک بردارد، چینی نازک تنهایی من...

پیام زده شده در: ۱۳:۳۲ شنبه ۷ آبان ۱۳۸۴

ایواناold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۰ جمعه ۳۱ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۶:۲۴ چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۸۷
از تالار خصوصی گریفیندور!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 246
آفلاین
ناظرای محترم....چو جان....سرژ کمی تا قسمتی خشن!

من یه خواهشی داشتم......لطف کنین تاپیک فروشگاه لوازم جادویی و سفری ایوانا رو پاک کنید!

من دیگه این تاپیکایی رو که شما بهشون اصطلاحا" میگید خاله بازی رو چشم ندارم نگاشون کنم!اگه دقت کرده باشید فقط تو گریف پست میزنم!حالا خوبه اینو خودم زدم...چند وقت یه بار میبینمش.

این خواهش منم برای پاکسازی رول از تاپیکای چرت و پرته!یکی از دلایلش اینه....حالا که مبینم فکر میکنم خیلی کار بدی کردم این تاپیکو زدم....ولی این آخراش داشت جالب میشد.مخصوصا نقدای چو!اگه زودتر این کارو میکرد اوضاع با الان خیلی فرق داشت.....به هرحال پاکش کنید و خیال من و خودتون رو هم راحت کنید!

اي بابا..چرا قهر ميكني؟
شرمنده اگر مثال آورده بودم.خيال كردم نميبيني

من قهر نکردم......یه خواهش کوچولو بود!مثال ریخته....من همیشه دیوار کوتام!(شوخی!)نه جدی میگم.من همیشه این دیاگونو میبینم.... ..خیلی دوسش دارم که البته امیدوارم با نظارت عالی سرژ بهتر از این بشه.(مثل هاگزمید! )

ویرایش شده توسط ايوانا اسميت در تاریخ ۱۳۸۴/۸/۷ ۱۴:۰۸:۳۱

!!Let's rock 'n' ROLE

پیام زده شده در: ۲۰:۰۲ جمعه ۶ آبان ۱۳۸۴

فایرنزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۵ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۵ یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۱
از جنگل ممنوعه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 253
آفلاین
من مي‌خوام يه مغازه‌ي ((وسايل مورد نياز براي طالع‌بيني و ستاره‌شناسي رونان)) تشكيل بدم. اجازه هست؟

قال سرژ الناظر اينالفروم:
اولا دوست عزيز.قربونت برم...آدم 4 بار پيام شخصي ميزنه كه برو اينجارو ببين؟مگه من بلا نسبت بلا نسبت..بلا..بلا..بلاتريكس...اهم...اهم...چيز..منظورم..مگه من گاوم؟
مورد دوم:منظورت از وسايل مورد نياز براي طالع‌بيني و ستاره‌شناسي رونان همون«طالع‌بيني و ستاره‌شناسي رونان» هست؟اخه مگه چند تا منجم داريم تو رول كه بخواييم مغازه بزنيم...اگر براي محصلين هاگوارتز ميخواي بزني بايد بگم دامبلدور قبلا همه وسايلو خريده و بعد مرد...پس نگران نباش...

پيشنهاد:1-چه اصراري بر تاپيك زدن داريد؟حتما نبايد تاپيك داشته باشيد تا فعال باشيد كه...اينهمه تاپيك با هر موضوعي هست.اگر عاشقي برو تو اون تاپيك كرام(يادم رفت اسمش چي بود؟معجون عشق بود؟)پست بزن.مغازه دوست دارين برين اينهمه مغازه...درس دوست دارين بخونين هاگوارتز...شكنجه بدي دژ مرگ...مشهور ميخواي بشي اچ سي او(تبليغ از اين ضايع تر؟)..فيلم دوست داري بسازي برو هالي ويزارد...تو كوچه پس كوچه ميخواي بگردي برو خانه هاي هاگزميد...هر چي بخواي تو اين سايت هست(به جز السامور خدا بيامرز )
2-اگر خيلي اصرار داري كه تاپيك بزني بگرد تو انجمن هاي رول...سعي موضوعي پيدا كني كه تازگي داشته باشه.متنوع باشه.مثلا همين مغازه ها...بينهايت تاپيك در اين مواد ساخته شده بودند ولي نابود شدند.چون اصلا سوژه جالبي نيست!....سعي كن تاپيكي ميخواي بزني تاحالا چيزي حتي شبيه اونم نباشه.
موفق باشي
سرژ

ویرایش شده توسط سرژ تانكيان در تاریخ ۱۳۸۴/۸/۶ ۲۱:۱۲:۳۴

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.