هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: جشن تولد چهار سالگی سایت جادوگران
پیام زده شده در: ۱:۴۰ پنجشنبه ۶ دی ۱۳۸۶

اکتاویوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۳ پنجشنبه ۶ دی ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱:۳۱ پنجشنبه ۶ دی ۱۳۸۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1
آفلاین
خیلی زور داره ادم واسه یه پست بیاد یه شناسه بسازه و دو خط حرف بزنه. پس من زیاد حرف میزنم که یر به یر بشه!
ما نیز این روزو به اعضای جادوگران تبریک میگیم.و اگر هم بشه که مطمئنم نمیشه، امکان داره بیایم.

این قسمت به بعد رو فقط واسه ریونی های سابق مینویسم و یاد یه سری از خاطرات گذشته و نگذشته! بقیه لازم نیست بخونن!فکر می کنم جاش باشه که این روزو به طور ویژه نیز به ریونی هایی که در یه مقطع زمانی خاص باعث پیشرفت گروه و متعاقبا سایت شده بودن نیز تبریک بگم. از جمله:
ققنوس(گفتم ققنوس یاد غیرتی ترین عضو ریون افتادم.یاد روزهای خوش ریونکلاو و پیشرفت ها و … . جاش که تو جشن تولد واقعا خالیه!)، فنگ، ادی ماکای( اسم ادی که میاد یاد ناظر خوف ریون میفتم که با بلایایی که بینزو جان سر اونو فنگ - وقتی شناسه ش سدریک بود – اوردن بیابانگرد شدن)، پرفسور بینز و جان ریونکلاو( اسم این دو نفر که میاد یاد اون پست ها تو خوابگاه پسران واسه بیرون کردن ساحره ها از تو خوابگاه می افتم. چه روزهایی بود!!! ). برادر حمید(که وقتی اسمش میاد یاد گراپ و هرمیون می افتم. من نفهمیدم بالاخره هرمیون به رون رسید یا گراپ.) راجر دیویس، کریچر جونم( که وقتی اسمش میاد یاد برده داری، تبعیض نژادی،مارتین لوتر کینگ، روز های بد و سیاه ریونکلاو- اون زمانا که با لباس های پاره پوره و ژنده و کثیف در ریون سر می کردیم و با پای برهنه اطراف رو گز می کردیم- یاد عصر هجر و پس رفت میفتم). بارون خون الود( که وقتی اسمش میاد یاد کولاک وبهمنی که وقتی عصبانی بود بر سر ما نازل میشد میفتم. حالا ممکنه این سوال واسه اذهان عمومی پیش بیاد که بارون هیچ وقت عضو ریون نبوده! ولی من در اینجا میگم که شما کاملا در اشتباهید. چون در یه مقطع زمانی نه تنها بارون بلکه کلیه مدیران سایت اعضای ریون کلاو بودن.و پاتوقشون هم خوابگاه پسران بود. من خوب یادمه اون موقع ها که منو بینزو باقی اعضا میخواستیم تو خوابگاه بخوابیم عله و کوییرلو بارونو بیل ویزلی می اومدن تو خوابگاه ورق بازی میکردن و چه بسیار قمارها!!! اگه باورتون نمیشه بهتره بیشتر شفاف سازی بکنم.نشون به اون نشون که همیشه هم سر کریچر شرط بندی میکردن که البته کریچر مفلوک هم مجبور میشد یه کارایی هم بکنه که من از گفتنش معذورم. تازه یه بارم کوییرل یکی از ورقا رو زیر چادرش قایم کرد و با همین حربه تونستن زوج هری و بارونو ببرن! اگر باز هم باور ندارید میتونید به کتاب هایی که کریچر نوشته رجوع کنید. کریچر در کتاب "منم یه سری خاطرات دارم که اگه وقت باشه میخوام بگم" ،در فصل من بازیچه ای در دست مدیران، این جریان رو به طور دقیق بازگو میکنه! در کل از شوخی که بگذریم به نظر من پویان یکی از بهترین مدیرای سایت بوده و هست و امشب که اومدم این پستو بزنم یه چیزایی تو یه تاپیک دیگه از زبان بعضی از اعضا در مورد پویان دیدم که اصلا با شخصیت اون جور در نمیاد. در کل پویان خیلی میخوامت!) و همین طور به کلیه جادوگران و ساحره های گرامی در زمان اوج ریون که از انها نیز خاطرات زیادی درما هست تبریک میگم.

موفق باشید وجشن هم بهتون خوش بگذره.

پ.ن: میدونم که خیلی از این چیزایی که گفتم جاش تو این تاپیک نبود ولی از ناظر تقاضا دارم این دفعه رو گیر نده. بعد از یه سال که شناهسه م بسته شده یه شناسه جدید ساختیم اومدیم یه پست زدیم.خواستم همه چیزو تو همین یه پست بگم.

ویرایش شده توسط اکتاویوس در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۶ ۱:۴۱:۴۷

پیام زده شده در: ۱:۰۴ پنجشنبه ۶ دی ۱۳۸۶

آبرفورث دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۰:۴۶ سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 543
آفلاین
دینگ دانگ!

این‌جانب، محمدرضا، آبرفورث سابق، ارباب خاندان فعلی در یک جای دیگه و همین‌جا، حضور خود را در جشن تولد چهار سالگی جادوگران [جاویدان باد]، اعلام می‌دارم.

همچنین شایان توجه ناظران و مدیران و زیرمدیران و دیگر طبقات مدیریتی و نظارتی و کنترلی است که احتمالاً به همراه 2 همراه، که همراه خود خواهم آورد، در آن‌جا حضور به‌هم می‌رسانم.

و باز هم همچنین به اطلاع می‌رسانم که احتمالاً آن دو همراه بشوند سه یا چهار همراه، که این دو همراهی که توی این پاراگراف هستند، از بچه‌های ناب و قدیمی ِ جادوگرانند و احتمالشان به این بستگی دارد که خودشان بیایند اینجا یا نه! و جمعه با من بیایند آن‌جا!

ارادتمند!

تلیفون تماس در صورت ِ تمایل ِ اشخاص برای هماهنگی:
XXXXXXXXXX

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۶ ۱۱:۴۵:۴۰

پیام زده شده در: ۱۷:۲۳ چهارشنبه ۵ دی ۱۳۸۶

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
سلام دوستان! منم هستم دوستان! هر چند خیلی بالاشهره دوستان و شماها همتون مرفه بي‌دردین که پولین رو گرفتین دوستان! ولی منم روم زیاده میام دوستان! پس می‌بینمتون دوستان! خدافظ دوستان!

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۱۶:۰۳ چهارشنبه ۵ دی ۱۳۸۶

پانسی پارکینسون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۶ شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۴۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۹
از برج تاریکی _طبقه ی 13 _واحد نفرین شدگان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 24
آفلاین
بدین وسیله حضور احتمالی خود را اعلام میداریم تا باشد این لی جردن , این عزیز دل همگان دست از نفوس بد زدن بردارد در ضمن یک همراه نیز با من همراه میشود

زندگي باور لحظه هاست
زندگي غØ

پیام زده شده در: ۱۵:۳۸ چهارشنبه ۵ دی ۱۳۸۶

جیمز  پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۲ یکشنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۴۸:۲۹ جمعه ۱۵ دی ۱۴۰۲
از دهکده هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 204
آفلاین
ما كه نمي تونيم از انزلي بيايم تا اونجا تا سالهاي بعد خداحافظ

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۳۰ سه شنبه ۴ دی ۱۳۸۶

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۳:۳۳ پنجشنبه ۳ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۴:۳۷ سه شنبه ۷ مهر ۱۳۸۸
از تهران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1
آفلاین
با درود بر شما همکار عزیز
بنده قبلا هم خدمت شما رسیده ام و اینبار نیز برای تهیه گزارش به حضورتان خواهم رسید. خبر مربوط به جشن تولد 4 سالگی شبکه جادوگران را هم قرار داده بودم که به دلیل محدودیت زمانی متاسفانه این امکان پیش نیامد که زودتر به اطلاعتان برسانم. می توانید از لینک زیر مشاهده کنید.

با سپاس و به امید دیدار

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۵ ۹:۲۶:۵۱

سابقه در چندین سایت خبری هری پاتری و غیر هری پاتری به صورت مدیریتی

[color=F

پیام زده شده در: ۲۰:۳۴ سه شنبه ۴ دی ۱۳۸۶

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۵ پنجشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۳ دوشنبه ۶ دی ۱۴۰۰
از Hogwarts
گروه:
کاربران عضو
پیام: 320
آفلاین
خب بیبینیم چی میشه
تعداد زیاد باشه فکر کنم بیام!
حالا تعداد چی تیپیه؟

آخرین دشمنی که نابود میشود مرگ است

پیام زده شده در: ۲۰:۳۱ سه شنبه ۴ دی ۱۳۸۶

لی جردن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۱ شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۱۷ چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶
از fozool sanj
گروه:
کاربران عضو
پیام: 280
آفلاین
استر مشخص شد که دقیقا یا تقریبا چند نفر شدیم؟ هر 3 پست در میون یه پست بزن بگو دیگه.

همه ی بدبختیا از اونجایی شروع میشه که فکرای بد به سرت میزنه.
همه ی بدبختیا از اونجایی شروع میشه که فکرای خوب از سرت پر میزنه

پیام زده شده در: ۱۱:۳۱ سه شنبه ۴ دی ۱۳۸۶

محمد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۲۷ پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۷:۴۲ سه شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۸۷
از آمل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
تبریک میگم.ایشالا 400 ساله بشید

پیام زده شده در: ۴:۱۹ سه شنبه ۴ دی ۱۳۸۶

لی جردن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۱ شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۱۷ چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶
از fozool sanj
گروه:
کاربران عضو
پیام: 280
آفلاین
نه عزیز اتفاقا پول میگیریم پول زورم میگیریم:چکش.
این بد بختا همینجوری که نباید از جیب بذارن. آخرش چی؟

همه ی بدبختیا از اونجایی شروع میشه که فکرای بد به سرت میزنه.
همه ی بدبختیا از اونجایی شروع میشه که فکرای خوب از سرت پر میزنه

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.