هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس گياهشناسي
پیام زده شده در: ۱۱:۳۳ جمعه ۸ شهریور ۱۳۹۲

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
1.گیاهی که در کتاب دوم باعث بازگشتن بچه ها به حالت عادی شد چه بود در باره اش توضیح دهید(5 امتیاز)

همانطور که واضح و مشخص است آن گیاه مهرگیاه بود. بنده چند باری این گیاه را از نزدیک دیده ام اما زمانی که در کتاب دوم بچه های هاگوارتز را به حالت عادی برگرداند بنده به همراه بلاتریکس و چند نفری از مرگخواران در آزکابان به سر میبردم و مشغول آب خنک خوردن بودم. منتها بعدها که از آن جا آزاد شدیم و در کتاب هفتم به هاگوارتز حمله کردیم و در جنگل ممنوعه مشغول گشت زدن بودم یک عدد دفترچه خاطرات پیدا کردم که یکی از دانش آموزان هاگوارتز در ورق های ابتدایی آن توضیح داده بود که:
" یادش بخیر. یه زمانی بچه بودیم کلاس دوم بودیم. رفتیم کلاس گیاهشناسی پرفسور اسپراوت هری پاتر و بر و بچس هم بودن. ییهو یه گیاهی جیغ زد همه در گوشاشونو گرفتن و از کلاس فرار کردن ولی رولینگ واسه اینکه قضیه ضایع نشه الکی از خودش یه چیزایی نوشت و گفت اون جلسه با خوبی و خوشی برگزار شد! چاخان!"

2.در کتاب شیش پروف معجون سازی یک گیاهی رو از گلخونه میچید که خواص دارویی داشت اون چی بود دربارش توضیح بدید(5 امتیاز)

عرض شود بنده در کتاب ششم هم متاسفانه درگیر کارهای حمله مخفیانه و هجوم به هاگوارتز بودم که همانطور که در جریان هستید اون اسنیپ خائن بالاخره دامبل رو بالای برج هاگوارتز شوت کرد پایین مرد. خلاصه ما درگیر کارها بودیم ولی در داخل هاگوارتز هم جاسوسانی داشتیم که یه کارایی میکردند و یه اخباری به ما میرسوندن. اون جاسوس ها به ما گفتن که استاد گیاهشناسی اون زمان هاگوارتز آدم چاخانی بوده و بیشتر از گیاه های مشنگی استفاده میکرده ولی میگفته که اینا جادوئین و شفا بخشن و این حرفا. مثلا همین گیاهی که شما گفتید در اصل دم کرده سکنجبین بوده ولی یارو الکی میگفته فلانه.

3.فکر کنید دوست شما با سم اژدها کش مسموم شده!شما از چه گیاهی استفاده میکنید؟چگونه گیاه را اماده میکنید مزه ی ان چه طور است؟(توضیح کامل 10 امتیاز)

از توصیه های ایمنی این است که ابتدا به ساکن آرامشمان را حفظ کنیم. در اینجور مواقع حفظ آرامش و خونسردی بسیار مهم است. ولی به این قضیه نیز واقف هستیم که دوست ما با سمی مسموم شده که قادر است حتی یک اژدها را بکشد یعنی سم اژدها کش و بنابراین باید تا حد امکان سریع عمل کنیم تا کشته نشود. پس و سپس مواد لازم:

یـــک_ گیاه "پادزهر". یک عدد. دقت شود که پادزهرهای جادویی بر خلاف پادزهرهای مشنگی انواع مختلفی دارند و پادزهری که ما در اینجا نیاز داریم "پادزهر سم اژدها کش" است که در کوه هایی که مادر هاگرید و غول های همنوعش به دنیا آمده اند فقط پیدا میشود.

دو_ عصاره سکنجبین. دو قاشق غذاخوری. این عصاره خاصیت کاتالیزوری دارد و حتی مهندسین شیمی مشنگی از این گیاه در ترکیب هایشان استفاده میکنند زیرا مواد را بسیار زود حل میکند و در تهیه معجون ها و داروها بسیار کمک میکند زیرا مواد را در طرفه العینی با یکدیگر پیوند میدهد.

ســـه_ دم کرده اسطوقودوس. یک لیوان چایی خوری. این دم کرده خاصیت ضدعفونی کنندگی دارد و باعث میشود داروی ما از هر لحاظ سالم و ایمین باشد و هیچ گونه باکتری و یا ویروس جادویی در آن نفوذ نکند.

چهــــار_ گل بابونه، عرق کاسنی، جوشونده پوره سیب زمینی و علف خام به میزان لازم.

بعد از آماده کردن همه این مواد اگر دوست ما جان به جان آفرین تسلیم کرده بود که پیگیر برگزاری مراسم ختم و کفن و دفن میشویم اما اگر حتی به احتمال یک درصد هنوز در قید حیات بود این مواد را با هم مخلوط کرده و در با دمای 45 درجه سانتی گراد به مدت ده دقیقه در فر میگذاریم تا آماده شود. سپس از فر در می آوریم و گیاه پادزهر که هنوز قسمتی از آن به صورت جامد موجود است را تکه تکه میکنیم، دهان دوستمان را باز میکنیم و فرو میکنیم در دهانش. سپس دهان را میبندیم و منتظر میشویم که ببینیم آیا باید مجددا پیگیر مراسم کفن و دفن شویم و یا بیمار احیا شده و ادامه مراحل احیا سازی او را انجام دهیم.

شایان ذکر است مزه این گیاه بسیار تلخ است و اصولا خود گیاه نیز لزج است پس اگر موقع بستن دهان بیمار هرگونه صحبتی مانند اینکه "خفه شدم!"، "ولم کن نامرد!" و "بذار بمیرم!" ایراد کرد شما توجه نکنید و کار خودتان را انجام دهید و به مسئولیت سنگینتان واقف باشید و مسئولیت پذیر باشید و بدانید کار بزرگی انجام میدهد و اجر شفادهندگان سنت مانگو در انتظار شماست.

4.از کجا میتوان گیاهی که بیماری ها را درمان میکن و گیاهی که سم را از بین میبرد از هم تشخیص داد؟(5 نمره)

اصولا گیاهانی که بیماری ها را درمان میکنند رنگ بندی دارند و در رنگ های مختلف موجود هستند کافی است شما سه شنبه ها به سه شنبه بازارهای جادویی هاگیزمید و یا دیاگون تشریف ببرید تا ببینید که گیاهان دارویی مانند گل های بابونه، زنبق و میمون، در رنگ های سبز و صورتی و ابی و قرمز و بنفش موجود هستند و قابل خرید.

اما!! گیاهانی که سم ها را از بین میبرند و اصطلاحا پادزهر هستند همیشه به رنگ همان زهر هستند و در اکثر مواقع فوق العاده سیاه رنگ هستند زیرا خاصیت کشیدن سم به داخل خود و دفع آن را دارند و ناخوداگاه با این رنگ ها رشد و نمو کرده اند و نسل های بعد از آن ها نیز به همین رنگ ها درآمده اند و باقی مانده اند.

5. به نظر شما هری و جینی به چو چه گفتند توضیح بدید(3 امتیاز)

هری مانند اکثر سیاستمداران بعد از اینکه لرد ولدمورت را شکست داد رییس اداره کارآگاهان شد بی جنبه شد و مدام به این و اون اصطلاحا "سوز" میذاشت! مثلا هر جا یه مرگخوار دست و پا شکسته میدید که از جنگ هاگوارتز زنده باقی مونده بود مدام بهش میگفت "سیاه سوخته"، "بدبخت"، "شکست خورده" و از این قبیل عبارات. به خود بنده نیز یک بار جسارت کرد و گفت "دالی موشه" که بنده با همان عصا و تشکیلات رفتم تو حلقش و تا چند وقت الکی میگفتن رفته ماموریت و سخنگوش به جاش حرف میزد وگرنه همه میدونستن دهنشو آوردم پایین!

کلا به همین خاطر هری و همینطور جینی زیاد دک و دهن درستی نداشتند و از هر کی قبلنا خاطره بد داشتند بهش چیز میگفتند مثلا وقتی بچه شونو آورده بودن هاگوارتز و چو را دیدن که گیاهشناسی تدریس میکند بهش گفتن اخرش آشپز و علفی و بیل به دست شدی و رفتی تو باغچه کار میکنی و مدام هم به هم تنفس مصنوعی میداند تا به چو سوز بذارن!

چه احساسی در باره ی اتمام ترم دارید؟(2 امتیاز)

احساس آزادی، انجام تکلیف و رهایی. این ترم هاگوارتز درست در شلوغ ترین برهه زندگی بنده واقع شده بود و واقعا سخت بود شرکت کردن در آن هر چند گاهی لذت بخش هم بود.

پیام زده شده در: ۲۳:۳۶ چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۲

ریگولس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۵ یکشنبه ۵ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۲۵ پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۲
از ما که گذشت، فقط درگذشتمان مانده!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 414
آفلاین
تکالـــــیف:

1.گیاهی که در کتاب دوم باعث بازگشتن بچه ها به حالت عادی شد چه بود در باره اش توضیح دهید(5 امتیاز)

اسم این گیاه، مهرگیاه هست. مهرگیاه ریشه هایی به شکل انسان داره که بسیار به نور حساس هستند و هروقت از خاک بیرون کشیده بشن، بلافاصله جیغ میکشند! نوع مونث این گیاه رو که به مهری گیاه هم میشناسن، جیغ های وحشتناک و حتی کشنده ای میکشه! اگه کسی جیغ یک مهری گیاه بالغ رو بشنوه حتی ممکنه بمیره!
تصویر کوچک شده

مهرگیاه غذای محبوب مارچوبه هاست که در جلسه ی قبل توسط استاد تدریس شد. به خاطر اینکه پروفسور با مهرگیاه کار میکرد، مارچوبه هادست استاد رو گاز گرفته بودند! ( توجیه دروغ استاد در مورد هری و جینی)

گریه ی مهرگیاه و مهری گیاه، خواص درمانی زیادی داره که یکیش همین شفا دادن موجودات خشک شده توسط باسیلیسک و مدوسا و گورگان هست. با سیخونک زدن یا کبریت گرفتن ِ قسمت آدم شکل مهرگیاه، میشه اشکش رو دراورد. همینطور وقتی که ریشه رو از برگها جدا کنی به شدت گریه میکنه.
برگهای مهری گیاه(مونث) خاصیت سمی دارند ولی اگه در عرق استخودوس به مدت نیم ساعت پخته بشن، میتونن به عنوان آنتی زهر استفاده بشن.

2.در کتاب شیش پروف معجون سازی یک گیاهی رو از گلخونه میچید که خواص دارویی داشت اون چی بود دربارش توضیح بدید(5 امتیاز)

پروفسور اسلاگهورن، درحال چیدن برگهای گیاه تنتاکولا بود. این گیاه بسیار نادر هست و در شرایط خاصی پرورش داده میشه. اون برگها هم قیمتی هستند و تو بازار سیاه خوب فروش میرن. البته پروفسور اسلاگهورن از مادام اسپراوت اجازه گرفته بود برای چیدنشون.
تصویر کوچک شده

شاخک هاش همینجوری رو هوا ول هستند و به هر چیزی که بهش دست بزنه میپیچینن. اگه انسانی به این گیر شاخه های این گیاه بیفته ، تا وقتی که یه فحش زشت نده رها نمیشه و اگه سعی کنه در بره، نیش سمی اون شاخکا رو نوش جون میکنه!

3.فکر کنید دوست شما با سم اژدها کش مسموم شده!شما از چه گیاهی استفاده میکنید؟چگونه گیاه را اماده میکنید مزه ی ان چه طور است؟(توضیح کامل 10 امتیاز)

خب سوال خیلی کلیه! بستگی داره کدوم دوست آدم باشه؟! مثلا اگه من هری پاتر باشم و رون مسموم شده باشه، خب پا میندازم رو پام و به صحنه ی لذت بخش مردن ِ برادر زنم نگاه میکنم

یا اگه مثلا مصدوم ما ، سیریوس بلک (برادر مطرود بنده) باشه خب تلاش میکنم در اون چند لحظه ، درد بیشتری بکشه!

حالا بر فرض که واقعا خواستیم مصدوم رو نجات بدیم، باز بستگی داره که سم مورد نظر چه اژدها کشی بوده؟! یعنی مخصوص چه اژدهایی بوده؟! اگه مربوط به شاخدم مجارستانی باشه که خب کاری از دست ما ساخته نیست و میشه رفت سراغ کارای دفن و کفن !
اگه سم مخصوص اژدهای پوزه کوتاه یا شاخ دراز و یا شیر اژدها و ... باشه، باز میشه یکاریش کرد! برای نجات جون مصدوم ، باید اشک مهرگیاه بالغ رو به روش های مطرح شده کشید و به همراه دم کرده ی برگهای مهری گیاه بالغ گذاشت که جوش بیاد . بعد با اضافه کردن عصاره ی عنگبین عبوس و خرد شده ی سالانیسکاو و تاپاله ی چایی میشه معجونی درست کرد و به خورد مصدوم مسموم داد. بو و طمع بسیار بدی داره و به غلظت مخاط بینی گراوپ هست . بوی بدش رو میشه با افزودن عصاره ی گل ارکید بهتر کرد ولی مزه اش رو نچ!

4.از کجا میتوان گیاهی که بیماری ها را درمان میکن و گیاهی که سم را از بین میبرد از هم تشخیص داد؟(5 نمره)

خب برگ مهری گیاه ها (نوع مونث) خاصیت ضد سم دارند. یه راهش خب اینه که از خاک بکشونیمشون بیرون اگه جیغ کشیدن و مُردیم، خب اون نوع مونث هست! البته راه دیگه و کم تلفات تری هم هست ؛ برگ مهری گیاه ها دارای رگه ها و دون دونای بنفش هستند و به راحتی با چشم شناسایی میشن. (به عکس اول مراجعه شود)

هری و جینی دست در دست هم به سمت چو اومدند. پروفسور چو با دیدن این صحنه اشک تو چشاش حلقه زده بود. جینی با لبخند موزمارانه ای به شکل عشقولانه ای فقط به هری نگاه میکرد و دستش رو هی میفشرد. تحمل دیدن این صحنه برای پروفسور چو خیلی سخت بود به طوری که خواست وارد کلاس بشه ولی هری صدا زد: چو!
قلب چو لحظه ای از تپش واساد .
_ یادته سال چهارم بهت گفتم بیا با هم برقصیم گفتی نه؟!
چو : اشتباه کردم
_ تو دلم رو شکستی ... خب حالا حقت همینه که تا ابد تنها بمونی و به نوه نتیجه ی من و جینی تو هاگ درس بدی!
هری این رو گفت و شروع به رقصیدن با جینی کرد.
پرفسور:

اصن خراب ! داغون! له له ام! نپرس که آنپاس آنپاس م شدید! احساس میکنم که در یک لحظه همه ی بد بخت بیچارگی های هری تو وجودم اومد ... خرااااب!

ویرایش شده توسط ریگولس بلک در تاریخ ۱۳۹۲/۶/۶ ۲۳:۴۶:۱۵

اینم طاخچه ی افتخارات... ریا نشه البته!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۴۷ چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۲

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۹ جمعه ۱۶ دی ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۶:۲۸ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۶
از امدن و رفتن من سودی کو!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 674
آفلاین
چند نکته که یادم رفت بگم :

لطفا! برای سوال های 10 انتیازی کامل جواب بدبید!

برای همین مورد به یک سری نمره 8 دادم

برای سوال 5 اگه توصیف صحنه باشه باحال تره!

اگه طنز باشه هم که دیگه به نفع خودتونه!

فراست بیش از هرچیزی، بزرگترین گنج انسان است که وقتی بر سر نهاده شود، هوش و خرد می آورد ...

Only Raven

هیچ چیز غیر ممکن نیست

جادوگران ، ریون ، ارباب=♥♥♥

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۲۵ چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۲

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
راستی بگم که سعی کنید تکالیفتون طنز باشه!

ریونکلاو:

دافنه گرین گرس:

10+3+2+9+3+3=30

لینی وارنر:

10+3+2+10+3+3=31

پاداما پاتیل:

9+3+2+10+3+3=30

اماندا بروکل هرست:

9+3+2+10+3+3=30

امتیاز راونکلاو
= 31

گریفیندور:

جیمز سیریوس پاتر:

10+3+2+10+3+3=31

از مارچوبه خیلی خوشم اومد!

لی جردن:

10+3+2+10+3+2=30

لیلی اونز:

10+3+2+9+3+3+1=31

چون خیلی خوب جواب دادید مشکلی نیست!

امتیاز گریفیندور:23
[color=009900]

[b]اسلیترین

انتونین دالاهوف:

10+3+2+8+3+3=29

عکس جالبی بود

ریگلوس بلک:

10+3+2+10+3+3=31

سوروس اسنیپ:

10+3+2+10+3+3=31

ایلین پرنس:

8+3+2+10+3+3=29

امتیاز اسلیترین:23

[/color]
[size=large]
هافلپاف:

رز ویزلی:

9+3+2+10+3+3+1=31

امتیاز هافلپاف: 8

بهترین شاگرد:

لیلی اونز:

به خواطر تکلیف شماره ی یکشون چون خیلی زیبا و متفاوت بود(1 امتیاز تشویقی)

مظلوم ترین شاگرد:

رز ویزلی:

یعنی گریم گرفت برای این شاگرد یه تنه میاد و پست میزنه(یک امتیاز تشویقی)

فراست بیش از هرچیزی، بزرگترین گنج انسان است که وقتی بر سر نهاده شود، هوش و خرد می آورد ...

Only Raven

هیچ چیز غیر ممکن نیست

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۳۶ دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
سلام استاد چانگ!
حال شما چطوره؟... جنگجوی اژدها چطوره؟... استاد شی فو حالشون خوبه؟... مافیای هنگ کنگ در چه حالن؟... از مزنه قیمت بازار ویتنام خبر ندارین؟... بچه های یاکوزا فعالن هنوز؟... خلاصه به همه شعبه های شرق دور سلام رسمی وزارت رو ابلاغ کنید، بگید جناب وزیر فرمودن چاکر همه بچه باحالای چش بادومی نیــــز هستیم!
بنده می خواستم برم توی این گلخونه ی جدیدمون پرورش گیاه بدم که این بوژبوژیا ریختن اونجا زنبیل گذاشتن دیگه ما موندیم بیکار. گفتیم چیکار کنیم حس رولمون نپره، دیدیم کجا بهتر از کلاس گیاه شناسی استاد چانگ! هم میایم گیاه پرورش میدیم. هم امتیاز می گیریم. هم یه سری فنون کونگ فو یاد می گیریم از محضر استاد.

والا چه می دونم استادچانگجان! سوالای سخت سخت می پرسیا! من کتاب دوم نبودم تو هاگوارتز که. جای شما خالی آزکابان بودم فک کنم. خواهرزاده ی ما زد باباشو کشت مارو به جاش انداختن هلفدونی! حبس خورده بودیم خلاصه! حالا شما یه راهنمایی بفرمایین شاید بلد بودیم... ها؟... ها!... بله! مهرگیاه بوده این گیاهه. مهرگیاه یه گیاه خیلی خوبیه. عصاره اش برای طولانی کردن زمان تاثیر چیز استفاده میشه. قیافشم مث این می مونه که انگار چاخانوفو پشت و رو کرده باشی. من چون دیدم میگم. یه بار چاخانوفو پشت و رو کردم بعد دستم خورد افتاد تو انبار مهرگیاهای خانه ریدل. خلاصه تا یک ماه اونجا داشت جیغ می کشید برای خودش و هیشکی پیداش نمی کرد. بعد دیگه یه روز گلاب به روتون نجینی دل پیچه گرفته بود ارباب رودلفو فرستاد بره شیره ی مهرگیاه بگیره براش. رفته بود همون چاخانوفو اشتباهی ورداشته بود و شیره شو گرفته بود که دادیم نجینی خورد، مرد! یواشکی یه مار از تو کوچه پیدا کردیم گذاشتیم جای نجینی، چاخانوفو هم یه ریپارو زدیم عین روز اولش شد.

ایول استادچانگ! چی صمیمی! پروف؟! ایول! ایول!
بله... فرمودین چیکار کردن ایشون؟... توی کتاب شیش یه پروف خدا زده ای یه گیاهی رو از تو یه گلخونه ای چیده بعد من که هنوز حبسم تموم نشده بود اون موقع، الان باید بگم که اون گیاهه چه خواص دارویی ای داشته؟... ولمون کن بابا! من چمیدونم استاد چانگجان! یه چارتا فن بزن یاد بگیریم بابا. من به عشق کونگ فو اومدم اینجا... والا...
حالا شما فرض کن این گیاه بوژبوژی نجوشان بوده. خواصش هم اینه که می ندازیمش تو ستاد رانده شدگان، بعد یه گازی ازش متصاعد میشه که همه بوژبوژیا رو خفه می کنه.

با چی مسموم شده آقای مجری؟!... سم اژدها کش؟!... بابا شوخی نیست! این سم اژدهاکشه! دوستای من همشون مفنگین. دماغشونو بگیری سه سوته هوشششت! جونشون دراومده! بعد شما فک می کنین یه همچین مفنگیی سم اژدهاکش!... هیچی هم نه، اژدهاکش! واویلا!... بخوره اینقدر دووم میاره که من 8 ساعت بگردم، گیاه درمونیشو پیدا کنم و آمادش کنم و مزه کنم و بدم بخوره؟... خو تا من این دواشو آماده کنم که بدبخت ذوب شده، رفته هوا که!
حالا چون شما می فرمایین چشم! چه کنیم دیگه! دیگه یدونه استاد چانگ که بیشتر نداریم که!
والا من اولین چیزی که دم دستمه همین چیزه که اولش بالاخره خشخاش جادویی بوده و خیلی هم قویه و معجزه می کنه اصن.
چگونه آمادش می کنم؟!... اَی بابا... استاد چانگ گیر دادی به این فرمول سری های ما ها! پارسالم خواستی از زیر زبونم بکشی ولی تیز بودم فهمیدم. جدی! جون من! با مافیای هنگ کنگ مرتبطی؟ جون من!... بابا خو اگه جنس میخواین چرا می پیچونین؟ یه هیئت تجاری بفرستین برای مذاکره، به تفاهم می رسیم بالاخره. خلاصه، اینجوری نمیشه! من فرمول به هیشکی نمیدم.
مزه اش چطوره؟!... ای کلک! ای استاد چانگ عضو مافیای هنگ کنگ! این کاره ای ها! باشه! زنگ آخر وایسا دعوا... یعنی... چیز... وایسا همه نمونه کارا رو میدم بهت. همه جور مزه شو دارم. اصن برتی بات زیرمجموعه ی خودم بود که بعدها شراکتمون به هم خورد و الان آبنبات چیزی میزنه.

والا تنها راهی که به ذهن بنده میرسه چاخانوفه. اصن واسه همین گذاشتمش مشاور. اون لقب مشاور الکیه ها. اینو میذاریم تو لابراتوار برای تست اولیه. هیچیش نمیشه. هر چیشم بشه یه ریپارو می زنی دوباره میشه مث روز اولش. میخوای بیارم واست؟ گیاه میاهاتو بده به خوردش، درمانش کن، سمشو از بین ببر، بترکونش. از طرف من هماهنگه. مشکلی نیس.

حرفای خاله زنکی! چی دارن بگن؟! همیشه تو کتاب چی می گفتن؟!

هری: اوه! چو من تو رو دوس دارم. بیا زن من شو.
جینی: اوا! خاک تو سرت کنن مرد! تو که زن و بچه داری. بیا! بیا بریم نیگاش نکن دختره ی جاپونی رو!
چو: جاپونی اون ننه ی ژله ایته دختره ی گدا!
جینی: اوا هری! می بینی چی میگه؟ خو یه چیزی بگو بهش دیگه!
هری: اوه! چو من تو رو دوس دارم. بیا زن من شو.
جینی: نه اینو نگو! خاک تو سرت کنن مرد...

و این دور باطل مکالمه تا ساعتها ادامه داشت و به همین خاطر استاد چانگ دیر رسید سر کلاس و دو خط بیشتر هم درس نداد و رفت و بچه ها هم میگن هنوز کلی از کتاب مونده که درس نداده! ولی بیخود کردن. به قول ابی ابوعطا: همین خوبه!

والا ما که همیشه احساس می کنیم داریم پرواز می کنیم و در فضا قدم می زنیم و کلا به صورت دیفالت توپیم ولی شما مث اینکه خیلی توپ تری چون تا زنگ خورد جیم فنگو زدیا شیطون!

ویرایش شده توسط مورفین گانت در تاریخ ۱۳۹۲/۶/۴ ۲۳:۵۲:۲۰

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

پیام زده شده در: ۱۶:۴۱ دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۲

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
جلسه ی چهارم

پروف چانگ در هاری که بسیار دپرس بود وارد کلاس شد

یک بچه خود شیرین: پروفسور حالتون خوبه؟ کمک نمیخواین

- یه مار چوبه نیشم زد

واقعیت:

هری و جینی حال چو را قبل کلاس به خاطر جلسه ی قبل گرفته بودند!

چو نگاهی به ویزلی و پاتر انداخت که موزیانه لبخند میزدند و در دلش گفت: کوفت رو آب بخندین!

-درس امروزمون در مورد گیاه های شفا بخشه

همون طور که توی تمام کتاب های مشنگ رولینگ! خونیم هر سری یکی از شما ها یه بلایی سرش بیاد داخل درمونگاه از گیاه های دارویی که من پرورش میدم استفاده میکنن!

مثل گیاه دارویی که در موقع خشک شدن بچه ها به عث دوباره نرم شدنشون شد!

البته این گیاه ها به دو دسته تقسیم میشن:

1.گیاه هایی که بیماری ها یا یک بیماری خاص رو درمان میکنن

2 گیاه هایی که سم ها یا یک سم خاص رو از بین میبرن

پس باید در کار با اون ها بسیار دقت کرد که یک اشتباه جون یک ادم رو به خطر میندازه

زییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییینگ

مرلین شکر زنگ خورد همگی بای!

تکالیف:

امتیازات تا فردا ویرایش میشه

Only Raven

هیچ چیز غیر ممکن نیست

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۰۱ یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۲

آماندا بروکل هرستold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۳ دوشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۳:۳۵ جمعه ۱۰ فروردین ۱۳۹۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 497
آفلاین
1.یک عکس از این گیاه به همراه مراحل زندگی تا مرگ این گیاه و شکل ظاهری ان در مراحل زندگی.(10 امتیاز)(اگه خواستید میتونید زندگی یکی از این گیاه ها رو تعریف کنید )

همونطور که می بینین ما تونستیم تخم این گیاه رو که در واقع تخم یه ماره تهیه کنیم و اونو داخل خاک غنی شده ای قرار بادیم.
گیاه به سرعت رشد کرد و جوونه زد... تا وقتی که مواد غذایی خاک تموم شد و گیاه تو دوران جوونی خودش به شکل مار در اومد تا بتونه تغذیه کنه.
بعد از خوردن موشی که براش قرار دادیم دوباره به شکل گیاه دراومد و به زندگیش ادامه داد، تا زمانی که به دوران کهولتش رسید و توان تغییر شکلش رو تقریبا از دست داد.
همونطور که تو پارت آخر معلومه این مار از تمام توانش برای تغییر شکل استفاده کرد و بعد از اینکه تبدیل به مار شد، در اثر فشار زیاد وارده مرد!

2.به نطر شما رفتار پروفسور با ویزلی و پاتر درست بود؟ نتیجه ی ان چیست؟(3 امتیاز)

کاملا درست بود پروفسور!! موافق اینجور رفتارام که صرفا به خاطر شهرت یا محبوبیت یا ... ِ والدین بین بچه ها تبعیض قائل نشن! کارتون قابل ستایش بود! عدالت!!

3.ایا پروفسور هنوز سینگل است؟ مِرید است؟ یا فقط در رلیشن شیپ است؟(2 امتیاز)

مثل اینکه پروفسور چانگمون خیلی خیلی به قهرمانا علاقه مندن!! اول سدیک، بعدم هری... خلاصه... من فکر می کنم پروفسور از زمان فاجعه ی هری به بعد مریج رو بوسیدن گذاشتن کنار! اما ما اینجاییم که یه نفرو بهتون معرفی کنیم! بعله!! قهرمان چین! باشد تا مرید شوید!

4. مراحل کاشت گیاه تا برداشت گیاه را توضیح دهید.(10 امتیاز)

اول یه گودال عمیق تو خاک می کنیم و یه تخم گیاه داخلش میندازیم و روشو با خاک می پوشونیم.
روزی 2-3 بار آبیاریش می کنیم.
تا قبل از در اومدن جوونه باید زیر نور مستقیم باشه اما بعد از اون، خورشید نباید بهش بتابه. توی یه مکان روشن و خنک باید نگهداری شه.
هر دو هفته یه بار املاح معدنی رو به خاک اضافه می کنیم.
بعد از اینکه گیاه به طول 50 سانتی متر رسید آماده ی برداشته؛ به آرومی خاک اطراف ساقه رو جا به جا می کنیم و گیاه رو بیرون می کشیم.
به هیچ وجه نباید از قیچی و انبر استفاده شه!

5.تدریس این جلسه خوب بود؟ جلسه بعد بهتره چه طور باشه؟(3 امتیاز تشویقی)

به نظرم خوب بود!! جلسه بعد جلسه آخره، پس هر چی در توانتون هست به نمایش بذارین! به نظرم جلسه ی بعد باید خوب باشه.

6.خوبین؟ خانواده خوبن؟ (توضیح کامل 3 امتیاز تشویقی)

وات شود آی سِی؟ ... بابام که زیر خروار ها خاک به خواب ابدی فرو رفته. همچنین مامانم...استفنم که تو حرف زدن راه افتاده تازه! خودمم خوب نیستم، جدیدا صدای خروپف های ننه الادورا(!) نمی ذاره بخوابم!(ومپایریم دیگه! ) آخه انسان ها رو چه به تا ظهر خوابیدن؟

ویرایش شده توسط آماندا بروکل هرست در تاریخ ۱۳۹۲/۶/۳ ۲۳:۱۴:۲۲

پیام زده شده در: ۱۲:۲۹ یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۲

پادما پاتیل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۱ یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۷:۱۵ چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳
از چادر سرخ پوستى
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 271
آفلاین
http://8pic.ir/images/32186806659375164180.png

گیاه و شکل ظاهری ان در مراحل زندگی.(10 امتیاز)(اگه خواستید میتونید زندگی یکی از این گیاه ها رو تعریف کنید )

در شکل شماره ی یک ما تخم سیاه این گیاه را می کاریم . خاک باید مرطوب و دارای مواد غذایی باشد.
در شکل شماره ی دو تخم ریشه ی سفید و کمی از ساقه ی گیاه رشد کرده.
در شکل شماره ی سه گیاه کاملا رشد کرده.
در شکل چهار گیاه سیاه و ریشه قهوه ای شده و این یعنی مرده.

من کی باشم که درمورد شما تصمیم بگیرم. ولی تبدیل میشین به اسنیپ دو.

خانم عزیز من که هم گروهی شما هستم نمی دونم. :vay:
آها حالا فهمیدم دنبال شوهر می گردی؟ نه؟
احتمالا بعد از هری عاشق کسی نشدی.
تو سینگلی.

فکر کنم تو سوال یک جواب دادم.
خاک مرطوب و دارای مواد غذایی مناسب را در گلدان قرمز رنگ می ریزیم.
توجه: گلدان باید قرمز باشد چون گیاه رنگ قرمز را دوست دارد.
دانه ی سیاه رنگ رو که او یه مرگخوار خریدین رو ( گفتم مرگخوار؟ ) داخل خاک فرو می کنیم.
بعد تا سه روز هر یک ساعت یک بار بهش آب می دیم و اون رو تو جای تاریک نگه می داریم.
بعد از سه روز اون رو زیر آفتاب ببرین و میبینن که گیاه به شکل شماره ی 2 در آمده.
بعد هر روز بیست دقیقه براش آهنگ میذارین و مقدار آب رو به سه ساعت یک بار تغییر می دهیم.
بعد از یک هفته به شکل 3 در می آید . آب را هر روز سه بار به گیاه می دهیم.
عمر این گیاه یک سال است و بعد از آن به شکل آخر در می آید.
توجه: گیاه را از گلدان خارج نکرده و به آن کود تمی دهیم.

بعد نبود پروفسور فقط دیگه از ما نترسین.

بله همه خوبن فقط برادرم الان کروشو نوش جان کرد.

مثل همیشه طنز که باشه دست نمره دادنمون باز تره!
ببخشید ولی من طنز بلد نیستم.

در مورد عکس هم امید وارم بیاد.

ویرایش شده توسط پادما پاتیل در تاریخ ۱۳۹۲/۶/۳ ۱۲:۴۵:۲۳

به ياد قديما

پیام زده شده در: ۱۰:۱۳ جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۲

آیلین پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۱:۳۵ پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 633
آفلاین
1.یک عکس از این گیاه به همراه مراحل زندگی تا مرگ این گیاه و شکل ظاهری ان در مراحل زندگی.(10 امتیاز)(اگه خواستید میتونید زندگی یکی از این گیاه ها رو تعریف کنید )

این شکل این گیاه ویژه در زمان طفولیته!و اینم برای زمانیه که در حال رشده. و اینم برای زمانیه که یه گیاه بالغه. همونجور که قابل مشاهده است کاملا شکل ماره.اینم تصویری برای زمان مرگ این گیاه عجیب.همونجور که می بینید پروفسور خودش مرگشو اعلام میکنه.شایان ذکه این گیاه فقط زمان بلوغ قابلیت تبدیل شدن به مار رو داره و اگه اشتباها بهش دست بزنید به این صورت در میاد!

با ویزلی بله کاملا صحیح بود!البته این جواب رو به عنوان رییس سازمان حمایت از ساحره ها ندادم پروفسور.چون عمل شما به عنوان یه شوخی دور همی شادی و نشاطو به کلاسمون آورد اینو گفتم!و همینطور با پاتر!باید با دانش اموزان سر به هوا و بازیگوش برخورد کرد تا حساب کارشون دستشون بیاد.البته لازمه اینم بگم جواب من اصلا و ابدا هیچ ارتباطی به خشم و ناراحتی من از این موضوع که این دو دانش آموز، فرزندان شاگردان اعصاب خرد کن سابق پسرم بودن و کلی ناراحتش کردن نداره.

پناه بر سالازار کبیر!من به هیچ عنوان تو زندگی خصوصی مردم دخالت نمی کنم چه برسه به اینکه از اعضای سازمان حمایت هم باشه!با این همه پروفسور اگه نیاز به حمایت شدن در برابر همسرتون داشتین کافیه فقط یه سوت بزنین!

خب این گیاه اولش مثل همه گیاهای دیگه باید تو سطح خاک کاشته بشه و خیلی معمولی اینکار انجام میشه. در واقع وقتی تخم اولیه این گیاهو می کارید اصلا باور کردنی نیست که شکل یه مار میشه بعدا. رسیدگی بهش هم مثل سایر گیاهاست.البته لازمه تو خاک مرغوب کاشته بشه.هر روز قبل از طلوع آفتاب و بعد از غروبش بهش به مقداری که خاکش خیس بشه آب داد. در اوایل هفته دوم شروع به جوانه زدن میکنه و تا آخر ماه دوم هم قابل برداشت خواهد بود. فقط وقتی خواستین برداشتش کنین باید یه فلوت زن بیارین که گیاهو تا موقع برداشت با فلوت زدن خواب نگه داره چون بسیار آهنگ دوست داره. وگرنه با خظر گزیدگی رو به رو میشین!

بله عالی بود پروفسور به ویژه رفتارتون با دانش آموزان خاطی!جلسه بعد هم هر طور خودتون صلاح می دونین.

اگه منظورتون از خانواده یه شوهر مرده و یه پسر گم شده است نه من خوبم نه اونا!
من چی بگم پروفسور؟البته از کشتن توبی که اصلا ناراحت نیستم چون لیاقت یه مشنگ بوقی غرغرو همین بود.فقط از قدرنشناسی دور و بریاش ناراحتم که تا زنده بود همه ی سرکوفت هاشو به من می زدن ولی وقتی کشتمش به من انگ قاتلو چسبوندنو تحت تعقیب گذاشتن!کلا مشنگ ها موجودات بی لیاقت و احمقی هستن!ولی بیشتر ناراحتی من اینه که پسرم هم منو تحویل نمیگیره.می دونم از دستم ناراحته چون مادر خوبی براش نبودم ولی الان تصمیم گرفتم جبران کنم اون روزا رو. ولی سوروس اصلا بهم محل نمی ذاره و گذاشته رفته محفل. کلا حالم خیلی بده پروفسور و در آستانه خودکشی کردن هستم!

ویرایش شده توسط آیلین پرنس در تاریخ ۱۳۹۲/۶/۱ ۱۰:۲۸:۳۶

پیام زده شده در: ۱۶:۵۶ پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۲

لیلی اوانز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۴۶ چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 571
آفلاین
وقتی توی خاطراتم به عقب بر می گردم اولین چیزی که به خاطرم می یاد روزهای سرد و یکنواخت مغازه ی «کریپی وندی کمپ» توی یه بن بست ساکت و متروک منتهی به کوچه دیاگونه. جایی که با یه تابلوی رنگ و رو رفته از مغازه های اطراف متمایز می شه : "لوازم کشاورزی و باغبانی کریپی وندی کمپ"

روزهای زیادی رو به عنوان یه بذر توی یه شیشه ی خاک گرفته با برچسب «مارچوبه ی جادویی*»بین بذرهای همشکل خودم سپری کردم تا بالاخره یکی از دانش آموزهای هاگوارتز، که برای انجام دادن پروژه ی درس گیاهشناسی به مغازه ی لوازم باغبانی سر زده بود منو به عنوان تکلیف جدید مدرسه خرید.

بعد از اون، فصل جدیدی توی زندگی یکنواختم آغاز شد. روزهای خوبی رو بین گل و گیاه های جادویی و اسرار آمیز گلخونه ی هاگوارتز سپری می کردم. بعد از اینکه جوونه زدم و یواش یواش به یه مارچوبه ی بالغ تبدیل شدم توجه دانش آموزا به من بیشتر شد. کم نبود تعداد روزهایی که چند تا دانش آموز کنجکاو دورم حلقه می زدن و ابتدای بدن نحیفم رو بین انگشتاشون فشار می دادن و با تبدیل شدن ناگهانی من به یه مار خوش خط و خال از هیجان آمیخته با ترس فریاد می کشیدن.

دفعات اول این تبدیل های ناگهانی برای خودم هم هیجان انگیز بود اما کم کم به این وضع عادت کردم. گاهی اوقات توی مدتی که به مار تبدیل شده بودم با ابزار کوچیکی زهر رو از دندون هام خارج می کردن و برای درمان بیماران به سنت مانگو می فرستادن. روزهای خوبی رو سپری می کردم؛ آب، غذا، نور کافی و محبت دانش آموزهای هاگوارتز ...
hما کم کم زندگی رنگ و بوی تکراری و یکنواختش رو دوباره به من نشون می داد. تبدیل شدن های مکرر به مار و دوباره گیاه شدن باعث شده بود ابعادی فراتر از زندگی ساده ی گیاهی رو تجربه کنم. دیگه چهار دیواری گلدانی که توش ریشه دوانده بودم برام تنگ به نظر می رسید. سقف گلخونه هر روز کوتاه تر می شد و مار درونم مدام منو به سمت خودش صدا می زد. دیگه وقتی دانش آموزا گردنم رو برای مار شدن فشار می دادن بی حرکت به برق هیجان توی چشمهاشون خیره نمی شدم بلکه بین انگشتهای محکمشون برای آزادی تقلا می کردم. اما انگار هرگز راهی برای رها شدن نبود.

تا اینکه یi روز پرفسور چوچانگ استاد درس گیاهشناسی منو به عنوان موضوع کلاس گیاهشناسی انتخاب کرد. در حین صحبت های پرفسور متوجه شدم که اگه به عنوان گیاه، آب و مواد مغذی مورد نیازم رو از خاک نگیرم رفته رفته به مار تبدیل می شم. توی دلم غوغایی به پا شد. از فردای اون روز اعتصاب غذا رو شروع کردم. با وجودیکه ضعف آزارم می داد ریشه هامو از جذب آب و غذا محروم کردم و به امید آزادی با گرسنگی کنار اومدم. بعد از چند روز کاملاً پژمرده شده بودم و همه فکر می کردن دچار آفت شدم. اما سم ها و آفت کش هایی که روی خاک می ریختن هم در تغییر شرایط من تأثیری نداشت. تا اینکه بالاخره اون شب طلایی از راه رسید. ساقه هام که از شدت کم آبی چروکیده شده بودن ناگهان منقبض شدن و خودم رو توی هیبت دوست داشتنی مار دیدم. خیلی گرسنه بودم. طبق غریزه از گلدان بیرون خزیدم و برای شکار به سمت زادگاهم، جنگل ممنوعه راهی شدم.

حالا سالها از اون شب طلایی می گذره. شادی من به عنوان مار دوام چندانی نداشت و بعد از چند روز با این حقیقت تلخ مواجه شدم که آدم ها مارها رو دوست ندارن. دیگه از خنده و هیجان دانش آموزا وقتی بدنم رو لمس می کردن خبری نبود. هیچ دانش آموزی به من نزدیک نمی شد و هیچکس با دیدنم ابراز خوشحالی نمی کرد. کم کم با این حقیقت کنار اومدم و به اعماق سرد و متروک جنگل ممنوعه پناه بردم و با شکار موشهای موذی زندگی نه چندان بلندم رو سپری کردم.

امروز پنج سال از اولین روزی که طعم آزادی به عنوان یه مار رو چشیدم می گذره. حس می کنم چیز زیادی به پایان عمرم باقی نمونده. درحالیکه بدن بی رمقم رو روی زمین می کشم با امیدواری به کورسوی گلخونه ی هاگوارتز که از دور دیده می شه خیره شدم. می خوام با آخرین توانی که توی بدنم باقی مونده خودم رو به گلخونه، یعنی جایی که توش برای اولین بار طعم واقعی شادی رو چشیدم برسونم. شاید دست مهربونی پیدا بشه و منو به خاک، -زادگاه حقیقیم- برگردونه. شاید دوباره ریشه بزنم، شاید دوباره سرمو رو به آفتاب بلند کنم، شاید بازهم با لمس دست یه دانش آموز، از شنیدن صدای فریاد شادی و هیجان به خودم ببالم، شاید بازهم عصاره ی وجودم به عنوان دارویی برای درمان بیماران استفاده بشه و دیگه منو به چشم یه موجود ترسناک و نفرت انگیز نگاه نکنن، شاید ...

برگی از آخرین صفحات خاطرات یک مارچوبه ی جادویی

به عقیده ی بنده باتوجه به اینکه تعداد ویزلی ها روز به روز در حال افزایشه و مثل قارچ از این طرف و اونطرف ویزلی سبز شده و نوادگان این خاندان ضعف در کنترل جمعیت رو از اجدادشون به ارث بردن، (نه مثل من و جیمز که شعارمون فرزند کمتر زندگی بهتره :pretty: ) مقداری گوشمالی دادن این خاندان لازمه. وگرنه مثل بختک میفتن روی سایت و دیگه هر تاپیکی پا بذاری چیزی به جز ویزلی نمی بینی. (دقت داشته باشید که این تحلیلا به هیچ وجه به خاطر مادرشوور بازی و اینکه یکی ازین مونارنجی ها عروسم شده نیست )
اما در مورد لیلی پاتر. استاد واقعاً دلتون میاد؟ حالا پسر پاتر بودن و دختر خوشگل و سر به زیر و معصوم بودن رو که بذاریم کنار واقعاً دلتون میاد با نوه ی من چنین رفتاری داشته باشید؟ اونم نوه ای که هم اسم خودمه؟ هرچند من اعتقادی به آقا زاده بازی و پارتی بازی و این حرفا ندارم اما استاد یادتون نره لیلی نوه ی منه و منم چند صباحی منوی خوش آب و رنگ مدیریت رو بین انگشتای مانیکور شدم فشار دادم و پسرم هم صبح تا غروب پاش روی سیم سروره. رعایت کنید لطفاً استاد

من فکر می کنم خانمی به این باشخصیتی و خوشگلی و خوش تیپی با این همه جذبه و شخصیت که تازه استااااااد هم هست نمی تونه سینگل باشه :pretty: اگه سینگل باشه هم دلیلش فقط اینه که داره کیس ها رو بالا پایین می کنه تا بینشون انتخاب کنه :pretty: حالا اگه پسر بی لیاقت من قدر شما رو ندونست دلیل نمی شه که کیس های خوب رو الکی رد کنید استاد :pretty:

خب همینطور که در برگی از خاطرات گیاه هم تلویحاً (!) بیان شد این گیاه اول بذر هست مثل همه ی گیاهای دیگه. بعد در خاک کاشته می شه و بعد از آبیاری مرتب جوونه می زنه و رشد و نمو می کنه و تبدیل به یه تیکه چوب می شه و اگه گردنش رو فشار ندن و آب و دونش هم به راه باشه تا آخر عمر زندگی گیاهی داره. آما! اگه گردنش رو فشار بدن یا آب و دون بهش نرسه از حالت گیاهی میاد بیرون و تبدیل به مار می شه.

تدریس این جلسه خوب بود (کی جرئت داره به یه استاد بگه تدریسش بد بود؟ ) ولی جدا از شوخی کلاس خوبی بود و همین خوب بودنش باعث شد من وسوسه شم و شرکت کنم. پیشنهادم اینه که همین روند معرفی کردن گیاهای جدید توی جلسه ی بعد هم باشه فقط بهتره اسم گیاه رو هم مشخص کنید توی کلاس تا نوشتن درموردش ساده تر بشه.

خوبیم، خوشیم، سلامتیم و به لطف جادوگران و هاگوارتز سرگرمیم خانواده هم خوبن. خواب بودن الان بیدار شدن سلام می رسونن. می گن کلاس رو ول کن پاشو آماده شیم بریم خونه ی مامانم اینا به همین خاطر من در این لحظه کلاس رو ترک می کنم و شما رو با تکالیفم گرانقدرم تنها می ذارم

پ.ن: راستی استاد من در سؤال اول به جای آپلود کردن تصاویر خز و خیل با استناد به این بند از پرسش شما که گفته بود: (اگه خواستید میتونید زندگی یکی از این گیاه ها رو تعریف کنید ) برگی از خاطرات مارچوبه رو نوشتم امیدوارم ایرادی نداشته باشه :pretty:

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.