هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: اعلام جرم
پیام زده شده در: ۲۱:۱۴ یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
نقل قول:
کسی اعتراض داره.

بنده اعتراض دارم شاخدم جان!

کی بهت کلید کمد پرونده های آرشیوی رو داده؟ مهر قاضی رو از کجا کش رفتی تو؟ اینا رو چرا انداختی هلفدونی؟

به خودت بیا وکیل دولتی! تو باید از اینا دفاع کنی!
بیا برو دفاعیه ی بگمنو آماده کن جای این کارا که فردا پس فردا قرار دادگاه داره. چشم امید بگمن به توئه چارلی! ناامیدش نکن! سعی کن نجاتش بدی! می دونم کار سختیه و پروندش سنگین تر از این حرفاست ولی حداقل می تونی امید رو تا لحظه ی ماچ! در وجودش زنده کنی.

حالا نری تو دادگاه برای صندلی خالی ها دفاعیه بخونی ها! بذار اول در دادگاه رو باز کنن، قاضی و متهم و شاهدین و ملت و وکلا و خبرنگاران و هیئت منصفه بیان، بعد هر وقت قاضی از وکیل دولتی درخواست کرد در جایگاه قرار بگیره بیا دفاع کن! برو جانم، برو! دهه!

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

پیام زده شده در: ۱۹:۳۳ یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۰ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۵:۵۷ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴
از هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 454
آفلاین
نقل قول:
اژدها کش جان! عزیز من! جان من! رون ویزلی برادرته! همخونته! شما هر دو از یک کلنی هستین! روی همو ببوسین تموم شه بره! مهم تر از همه اینکه ویزلی سرور ماست و تو دروازه ی خودمونه. مارادونا رو بی خیال چارلی، غضنفرو بچسب! اما احسنت بر فعالیت شگفت آورت که حتی بگمن محبوس در آزکابان رو هم انگشت به دهان کرد و انگشت حسرت به دندان گزیدند خس و خاشاک که عجب نیروی توانمندی رو از خود رانده و دودستی به جبهه ی مقاومت تقدیم کردند! در پایان لازمه یادآوری کنم که ستاد رانده شدگان مقر بوژبوژیانه چارلی و الان رفتی تو دروازه ی حریف، تیم ما اینوره شاخدم جان!

من میدونستم رون خائنه .
دادگاه اول رونالد ویزلی:
این شخص باید در مزارع چیز زندگی کند وازکتاب چیز یعنی چیز100باربنویسد.

دادگاه دوم رز ویزلی:
نقل قول:
رز ویزلی رزل (ذ؟) من اوشون رو متهم می کنم به گوش نکردن حرف ِ والدین. نرسوندن گزارش روزانه مدرسه به مادر و پدر و هفت بار امضا نکردن ِ ورقه ِ امتحان جادویی ریاضی. بــــــــــعــــــله! رز ویزلی همچنین، یک گیاه غیر قانونی بوده (طبق بند چهارصد و بیست و پنج قوانین وزارت: کاشت، خرید و فروش گیاهان ِ چیز-خوار کاملا ممنوع بوده و پیگرد مورفینی دارد.-) بنابراین... زندانی ـش کنین.

بعله رز درست شنیدم.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما میرد کانون اصلاح تربیت مخصوص چیز کشان.

دادگاه سوم خودم:
نقل قول:
با درود خدمت ریاست محترم آزکابان، وزیر سحر و جادو! اینجا درباره ی چارلی ویزلی صحبت می کنم. همه میدانید که مدیریت مدرسه ی هاگوارتز همیشه به مدیریت خودش اطمینان داشته ولی در مسابقه ی فینال کوییدیچ امسال بین گریفیندور و اسلیترین، که به نفع اسلی ها تمام شد، چارلی ویزلی اعتراض کرده و مدیریت به شدت با ایشان برخورد کرده زیرا تنها کاپیتان ها می توانند اعتراض کنند! در پست « 336 » و « 338 » در « اتاق مدیریت مدرسه ی هاگوارتز » این شخص « چارلی ویزلی » کار خلافی انجام داده! ایشان در این دو پست به مدیریت مدرسه توهین کرده و مدیریت را پیر خرفت نامیده! البته باید گفت که پس از کسر 2 امتیاز از گروه ایشان توسط مدیریت، ایشان برای بازگرداندن امتیاز تقاضای بخشش دارند که مدیریت هنوز نپذیرفته! از شما درخواست دارم که چارلی ویزلی مجازات شود و در دادگاهی کاملا قانونی محاکمه شود!

به شما چه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دادگاه چهارم چاخانوف و بارتی کرواچ:
نقل قول:
نام:آنتونین دالاهوف و بارتی کراوچ تاپیک:انجمن های خصوصی(تالار اسلیترین)-آشپزخونه اسلیترین (شما خودتون میتونید برید بخونید ولی بقیه،غیر اسلیترینی ها نمیتونند جرم رو ببینند.) پست ۹۵ تا ۹۸ اقدام به اغفال مار ارباب(نجینی)کردند و سپس او و بارتی کراوچ کارهای بیناموسی کردند. --------------------------------------------------------------------------------- آماندا بروکل هرست و مینروا مک کونگال در پست ۱۲۲# و #۱۲۳ تاپیک پاتیل درزدار اقدام به دزدی از خونه آرتور ویزلی شدند. -----------------------------------------------------------------------------

هردوبه آشاد مجازات مجازات میشوند.

دادگاه پنجم هوکی و لودیک:
نقل قول:
نام:هوكي و لودو بگمن وزارتخونه،پست 124 جرم:لخت بودن وسط خيابون،حرف زدن درباره لب ، برفگرايي

جرم ازاین بالاتر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مجبور به پست زدن در اتاق بوسه . بعدا در دادگاه آسلامی حکم نهایی صادرمیشه.
کسی اعتراض داره.

مراقب خودت باش.

پیام زده شده در: ۱۶:۵۹ جمعه ۶ دی ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
آفلاین
زنده باد کاراگاه یاکسلی!

جرم تردد بدون لباس در معابر عمومی هاگزمید به جرائم لودو بگمن اضافه خواهد شد و در دادگاه بر علیه ش استفاده میشه.

اما متاسفانه جرم خاصی در مورد هوکی، در پست مذکور پیدا نشد. ضمن اینکه مدرکی از برفگرایی دو طرف هم در اون پست وجود نداشت.

همچنان به اعلام جرم افراد تحت تعقیب ادامه بدید کاراگاهان تابستانی!

زنده باد تابستان!

پیام زده شده در: ۱۶:۳۷ جمعه ۶ دی ۱۳۹۲

یاکسلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۳ یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۱:۰۹ دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵
از دهلي نو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 95
آفلاین
نام:هوكي و لودو بگمن

وزارتخونه،پست 124

جرم:لخت بودن وسط خيابون،حرف زدن درباره لب ، برفگرايي

كاراگاه ياكسلي در خدمت وزير گانت

آينده در دستان توست.كافيست به گذشته فكر نكني.

پیام زده شده در: ۱۵:۲۴ پنجشنبه ۵ دی ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
آفلاین
اژدها کش جان! عزیز من! جان من! رون ویزلی برادرته! همخونته! شما هر دو از یک کلنی هستین! روی همو ببوسین تموم شه بره!
مهم تر از همه اینکه ویزلی سرور ماست و تو دروازه ی خودمونه. مارادونا رو بی خیال چارلی، غضنفرو بچسب!

اما احسنت بر فعالیت شگفت آورت که حتی بگمن محبوس در آزکابان رو هم انگشت به دهان کرد و انگشت حسرت به دندان گزیدند خس و خاشاک که عجب نیروی توانمندی رو از خود رانده و دودستی به جبهه ی مقاومت تقدیم کردند!

در پایان لازمه یادآوری کنم که ستاد رانده شدگان مقر بوژبوژیانه چارلی و الان رفتی تو دروازه ی حریف، تیم ما اینوره شاخدم جان!

پیام زده شده در: ۱۴:۲۵ پنجشنبه ۵ دی ۱۳۹۲

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
رونالد ویزلی
درچت باکس قصد شورش بر سرور چیز کشان داشت.

کارهای خلاف مثل:
قتل
شکنجه
بی‌ناموسی
دروغ
اغفال جوانان
و ...

مراقب خودت باش.

پیام زده شده در: ۱۴:۲۱ پنجشنبه ۵ دی ۱۳۹۲

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقل قول:
با درود خدمت ریاست محترم آزکابان، وزیر سحر و جادو! اینجا درباره ی چارلی ویزلی صحبت می کنم. همه میدانید که مدیریت مدرسه ی هاگوارتز همیشه به مدیریت خودش اطمینان داشته ولی در مسابقه ی فینال کوییدیچ امسال بین گریفیندور و اسلیترین، که به نفع اسلی ها تمام شد، چارلی ویزلی اعتراض کرده و مدیریت به شدت با ایشان برخورد کرده زیرا تنها کاپیتان ها می توانند اعتراض کنند! در پست « 336 » و « 338 » در « اتاق مدیریت مدرسه ی هاگوارتز » این شخص « چارلی ویزلی » کار خلافی انجام داده! ایشان در این دو پست به مدیریت مدرسه توهین کرده و مدیریت را پیر خرفت نامیده! البته باید گفت که پس از کسر 2 امتیاز از گروه ایشان توسط مدیریت، ایشان برای بازگرداندن امتیاز تقاضای بخشش دارند که مدیریت هنوز نپذیرفته! از شما درخواست دارم که چارلی ویزلی مجازات شود و در دادگاهی کاملا قانونی محاکمه شود! با تشکر، ویلبرت اسلینکرد!

سلام
من اعتراف می کنم ارنی مک میلان به من چیز داد من هم اعتراض کردم.

مراقب خودت باش.

پیام زده شده در: ۲۳:۵۷ دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
آفلاین
نقل قول:

یاکسلی نوشته:
نام:آنتونین دالاهوف و بارتی کراوچ

تاپیک:انجمن های خصوصی(تالار اسلیترین)-آشپزخونه اسلیترین
(شما خودتون میتونید برید بخونید ولی بقیه،غیر اسلیترینی ها نمیتونند جرم رو ببینند.)

پست ۹۵ تا ۹۸ اقدام به اغفال مار ارباب(نجینی)کردند و سپس او و بارتی کراوچ کارهای بیناموسی کردند.
---------------------------------------------------------------------------------
آماندا بروکل هرست و مینروا مک کونگال در پست ۱۲۲# و #۱۲۳ تاپیک پاتیل درزدار اقدام به دزدی از خونه آرتور ویزلی شدند.
---------------------------------------------------------------------------------

خب من الان برم بریزم تو تالار خصوصی این بدبختا رو بگیرم، بعد فردا یکی از گریفندور بیاد بگه تو تالار خصوصی منم خلاف شده، من چجوری برم؟
همینجا از مدیران درخواست دارم دسترسی تمام انجمن های خصوصی سایت منجمله انجمن مدیران رو به زندانبانان آزکابان بدن تا چشم همیشه بیدار نگهبانان دولت جرم ها رو رصد کرده و عدالت و آزادی و پرواز رو اجرا کنه.

نتیجه ی نهایی: چون تالارهای خصوصی خارج از حوزه ی استحفاظی آزکابانه، این دوتا قسر در رفتن!

اما درباره ی سرقت از خانه آرتور ویزلی؛

قانون عطف به ماسبق نمی شود! یعنی چی؟ یعنی اعلام جرم تازه از دیروز فعال شده ولی خونه ی این مرتیکه مشنگ شیفته رو یه ماه بیشتره که دزد زده. بنابراین هر جرم و جنایتی که تا دیروز انجام شده قانونا منعی نداشته و آزادی و پرواز بوده.
حالا اگه بعد از این باز هم یه دزد ناشی پیدا بشه که به کاهدون آرتور ویزلی بزنه، بیا خبر بده تا ببینیم چه میشه کرد.

نتیجه ی نهایی: پس از لیست برداری از اجناس بارو و مقایسه اش با قبل از سرقت مشخص شد که مبلغ دو نات به موجودی های خانه اضافه شده که ظاهرا ناشی از شدت ترحم دزدان بوده است. بنابراین متهمان مذکور مجرم شناخته نمی شوند.

خب دیگه کی موند یاکسلی؟!... هیشکی؟!...
خودت که موندی.
نظرت چیه اسم خودتو به جرم آزار و اذیت وزیر بفرستم تو لیست زندانیا؟!
دِ آخه بی انشاف! لینک بده! خدا رو خوش میاد من با دوتا کلاه سنگین رو سرم این همه راه برم انجمن به انجمن بگردم دنبال پاتیل درزدار و بعدشم صفحه ی دو و یه ساعت بگردم تا پست نمی دونم چند پیدا بشه و خو بعدش حالی به آدم می مونه؟... نه والا! احوالی به آدم می مونه؟!... نه بلا!...

پیام زده شده در: ۱۶:۲۷ دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۲

یاکسلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۳ یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۱:۰۹ دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵
از دهلي نو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 95
آفلاین
نام:آنتونین دالاهوف و بارتی کراوچ

تاپیک:انجمن های خصوصی(تالار اسلیترین)-آشپزخونه اسلیترین
(شما خودتون میتونید برید بخونید ولی بقیه،غیر اسلیترینی ها نمیتونند جرم رو ببینند.)

پست ۹۵ تا ۹۸ اقدام به اغفال مار ارباب(نجینی)کردند و سپس او و بارتی کراوچ کارهای بیناموسی کردند.
آماندا بروکل هرست و مینروا مک کونگال در پست ۱۲۲# و #۱۲۳ تاپیک پاتیل درزدار اقدام به دزدی از خونه آرتور ویزلی شدند.

ویرایش شده توسط یاکسلی در تاریخ ۱۳۹۲/۷/۱ ۱۷:۰۰:۴۰

آينده در دستان توست.كافيست به گذشته فكر نكني.

پیام زده شده در: ۰:۳۰ دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
آفلاین
نقل قول:
نام: مورفین گانت، وزیر سحر و جادو.

تایپیک: تمامی تایپیک ها

جرم: اعتیاد

مجازات پس از شناخته شدن به عنوان مجرم: شش ماه بره جزایر بالاک عشق و حال!

لطفا از خود دفاع کنید.

گفتی نام متهم چیه؟... رون ویزلی؟!
به جرم چی؟!... مخالفت با دولت آزادی و پرواز؟! وا آزادیا! وا پروازا! چه گناه بزرگی! چه حبس ابدی در انتظارش خواهد بود!
میخوای همین پرونده ساختگی رو رسمی کنم برات، بفرستمت انفرادی؟!

نتیجه نهایی: مجرمی با مشخصات داده شده یافت نشد. لطفا مجددا شماره گیری نفرمایید.

نقل قول:
رز ویزلی رزل (ذ؟)

من اوشون رو متهم می کنم به گوش نکردن حرف ِ والدین. نرسوندن گزارش روزانه مدرسه به مادر و پدر و هفت بار امضا نکردن ِ ورقه ِ امتحان جادویی ریاضی. بــــــــــعــــــله!

رز ویزلی همچنین، یک گیاه غیر قانونی بوده (طبق بند چهارصد و بیست و پنج قوانین وزارت: کاشت، خرید و فروش گیاهان ِ چیز-خوار کاملا ممنوع بوده و پیگرد مورفینی دارد.-)

بنابراین... زندانی ـش کنین.

مدرک داف! مدرک!
تو که توقع نداری دولت آزادی و پرواز صرفا بر اساس ادعاهای یک گردالی سیاه مجهول الهویه دوره بیوفته تو خیابونا و ملت رو بچپونه تو آزکابان.

نتیجه ی نهایی: به دلیل عدم ارائه مدارک کافی، متهم بی گناه شناخته می شود.

نقل قول:
با درود خدمت ریاست محترم آزکابان، وزیر سحر و جادو!

اینجا درباره ی چارلی ویزلی صحبت می کنم. همه میدانید که مدیریت مدرسه ی هاگوارتز همیشه به مدیریت خودش اطمینان داشته ولی در مسابقه ی فینال کوییدیچ امسال بین گریفیندور و اسلیترین، که به نفع اسلی ها تمام شد، چارلی ویزلی اعتراض کرده و مدیریت به شدت با ایشان برخورد کرده زیرا تنها کاپیتان ها می توانند اعتراض کنند!

در پست « 336 » و « 338 » در « اتاق مدیریت مدرسه ی هاگوارتز » این شخص « چارلی ویزلی » کار خلافی انجام داده!

ایشان در این دو پست به مدیریت مدرسه توهین کرده و مدیریت را پیر خرفت نامیده!

البته باید گفت که پس از کسر 2 امتیاز از گروه ایشان توسط مدیریت، ایشان برای بازگرداندن امتیاز تقاضای بخشش دارند که مدیریت هنوز نپذیرفته!
از شما درخواست دارم که چارلی ویزلی مجازات شود و در دادگاهی کاملا قانونی محاکمه شود!

با تشکر، ویلبرت اسلینکرد!

ویلی عزیز

اعلام جرم صرفا محدود به پست های روله. بنابراین بحث ها و اختلافات خارج از ایفای نقش به زندان آزکابان مربوط نمیشه.

نتیجه ی نهایی: متهم بی گناه شناخته می شود.

روز اولی ملت چقد از همدیگه شاکی بودنا!
ولی خوشبختانه هیچی دشت نکردیم!
این است دولت آزادی و پرواز!
زنده باد تابستان!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.