هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: اسنیپ: مرگ‌خوار ولدمورت یا یار وفادار دامبلدور؟
پیام زده شده در: ۱:۳۳ سه شنبه ۲ اسفند ۱۳۸۴

لیندسی گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۰۲ جمعه ۲۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۵۳ پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۵
از یول تپه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 24
آفلاین
به نظر من اسنيپ 1000 درصد يار دامبلدوره چون دامبلدور جادوگر بسيار باتجربه ايه و بيخودي به کسي اعتماد نميکنه شايد بپرسيد پس چرا دامبلدورو کشته اما اون دامبلدورو نکشته اون يه ورد غير کلامي رو زمزمه کرده و ورد کشتن رو براي فريب دشمنان بلند گفته و دليل تاکيد زياد رولينگ روي وردهاي غيرکلامي در کتاب 6 همين بوده من همه جا گفتم هنوزم ميگم دامبلدور زندست مطمئن باشيد که دامبلدور زندست
have nice day

در رقابت عقربه های ساعت با یکدیگر همیشه بازنده چشم من است.تصویر کوچک شده

Re: اسنیپ در جبهه سفیده یا سیاه
پیام زده شده در: ۱۸:۱۱ چهارشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۴ دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۱ پنجشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۵
از جایی که جادوی سیاه مقلوب عشق شده است
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 42
آفلاین
در جواب به نیا گرنجر، از اون طرف لرد عزیز هم به اسنیپ اعتماد داره
1) لرد از دامبل جوان تره،
2) لرد از دامبل کم تر احساساتی تره،

در جواب به سوال کلی
1) اسنیپ کلا انتخاب خطرناک و در عین حال زیبایی انجام داد،
به ناظر توصیه می کنم از آن جا که پست های این بخش اکثرا یک خطی بیدن، آن را نظر سنجی قرار بده تا کار خودت هم راحت تر بشه،
2) همین تا بعد،

مرگ خواری از دوستان صمیمی آلبوس دامبلدور
شاید عضو w.t بشم (عمرن عضو w.t بشم)
معلم ریاضیات جادویی بودم و خواهم بود
،،،،،،،

پیام زده شده در: ۱۶:۳۵ چهارشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۴

آرامیس بارادا old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۹ پنجشنبه ۸ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۲۶ یکشنبه ۸ دی ۱۳۸۷
از مخوفستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 137
آفلاین
حتی بهترین آدم ها هم گاهی اشتباه می کنن. کی فکر می کرد که اسنیپ خیانت کنه؟ هیچ کس. حتی دامبلدور. ولی اون خیانت کرد. وقتی با نارسیسا پیمان ناگسستنی بست خیانت کرد. وقتی به دراکو پیشنهاد کمک داد خیانت کرد. و وقتی فقط به خاطر حفظ جون خودش دامبلدورو کشت خیانت خودشو کامل کرد.
هیچ شکی در این که دامبلدور به دست اسنیپ کشته شده نیست. اونا مطمئنن با هم ارتباط ذهنی برقرار نکردن چون دامبلدور اون قدر ضعیف بود که حتی نتونست در برابر دراکو از خودش دفاع کنه چه برسه به این که بخواد ارتباط ذهنی برقرار کنه.
اسنیپ بی شک طلسم آوراکاداورا رو به سمت دامبلدور فرستاده. چون اون نمی تونسته فقط وانمود کنه که اونو فرستاده و به جاش یه طلسم دیگه بفرسته. این طلسم هم که هیچ راه فراری نداره.
مطالبی که در کتاب در مورد سوگواری ققنوس, آرامگاه سفید و ... نوشته شده بود و خیلی ها برداشت های اشتباه ازش کردن فقط یه سری زیبایی ادبی بود که خواننده رو به هم حسی وادار کنه.
و....

تصویر کوچک شده

مسلما سیاه
پیام زده شده در: ۱۳:۳۳ چهارشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۴

الکسا بردلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۷ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۱:۵۳ دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۹
از اينجا... شايدم اونجا... شايدم هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 362
آفلاین
اگر دامبلدور به اسنیپ التماس کرد به خاطر این بود که در شرایطی نبود که بتونه با اسنیپ مقابله کنه.اسنیپ از اول هم با ولدمورت بوده و همان طور که خود دامبل دور در کتاب پنج اعتراف کرده بود به خاطر کهولت سن باعث اشتباه های تابلویی می شد. وگرنه مشخصه که اسنیپ در جبهه ی محفلیها نیست.در ضمن اگر دامبل دور زنده باشه خیلی لوس می شه چون دیگه خانم رولینگ خلاقیتی به خرج نداده.فقط ارباب حلقه های آقای تالکین رو کپی کرده.(در ضمن همه ی جادوگرا جسد تکه پاره شده ی دامبلدورو پیدا کردن و دامبلدور خودش گفت هیچ راهی برای زنده کردن یه مرده نیست)

[b][siz

پیام زده شده در: ۱۱:۳۸ چهارشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۴

اریکا زادینگold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۱۷ دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۴۲ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۸
از يه جايي نزديك خدا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 570
آفلاین
من فكر مي كنم اسنيپ طرف دامبلدوره و اون كارهايي كه آخر كتاب كرد همه ش نمايشي بوده
آخه دامبلدور واقعأ بايد خيلي خنگ بوده باشه كه به اسنيپ اعتماد كرده در صورتي كه اون مرگخوار بوده
پس حتمأ بايد يه رازي بين اين دو وجود داشته باشه وگرنه كتاب خيلي بيخود مي شه

The power behind you is much greater than the task ahead of yo

JUST JUST HUFFELPUFF !

پیام زده شده در: ۱۱:۳۰ چهارشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۴

hermione_watson

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۶ شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۵۵ دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
وای تو مهشری بشر!راست می گیا به نظر منم همینه که تو میگی دامبلدور از اسنیپ یه خواهش کرد ولی ما نمی دونیم منظورش چی بود .ولی به نظر من نظریه ی تو خیلی خیلی خوبه. آفرین

پیام زده شده در: ۲۱:۱۴ شنبه ۲۴ دی ۱۳۸۴

MINERVA MCGONAGALL

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۷ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۴۹ چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۶
از tehran
گروه:
کاربران عضو
پیام: 5
آفلاین
1_خب ممکنه اسنیپ بخاطر ماموریتی که از طرف دامبلدور داشته مجبور شده با نارسیسا پیمان ببنده.
2_اسنیپ جون دامبلدورو به خودش ترجیح داد چون دامبلدور گفت""اسنیپ خواش میکنم" و احتمالا داشتن از طریق ذهن جویی با همدیگه صحبت میکردند

پیام زده شده در: ۲۰:۵۹ شنبه ۲۴ دی ۱۳۸۴

hermione_watson

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۶ شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۵۵ دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
به نظر من هم اسنیپ دنبال قدرت بیشتره.اون دامبلدور رو کشت تا بتونه بیشتر به ولدومورت نزدیک بشه و بعد در موقعی که به اون نیاز داره بهش خیانت کنه.در ضمن اون از هری محافظت میکنه چون هری تنها کسیه که می تونه ولدومورت رو از بین ببره.

پیام زده شده در: ۱۷:۳۹ شنبه ۱۷ دی ۱۳۸۴

ginny

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۹ شنبه ۱۷ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۵۲ دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۴
از londen panahgah
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
bebinin man fekr mikonam ke snape khaen nist chon vaghte voldenort natoonest dumbledor o bokoshe snape adadi nist ke!!!badesham mage dumbledore natoonest harry ro bedoon e choobdasti moghee oomadan e malfoy khoshk kone??khob pas chera ba snape moghbele nakard????mage too ketab e aval dumbledor be harry nagoft ke mitoone bedoon e shenel e namaree namaree beshe khob pas moghe khaksepari mage too ketab naneveshte bood ke harry be bala negah kard va ghoghnoos ro did ke be khoshhali be paeen ngeh mikard mogheee ke sholehae sepid badan e dumbledor o dar bar gereft az koja maloom ke ye joori dar narafte bashe???pas momkene hameye ina ye namayesh bashe!!albate in nazare mane!!

ویرایش ناظر:ببین من فکر میکنم که اسنیپ خائن نیست چون وقتی ولدرمورت نتونسته دامبلدور رو بکشه اسنیپ عددی نیست که!!بعدشم مگه دامبلدور نتونست هری رو بدون چوبدستی موقع اومدن مالفوی خشک کنه؟؟ خب پس چرا با اسنیپ مقابله نکرد؟؟؟مگه تو کتاب اول دامبلدور به هری نگفت که میتونه بدون شنل نامرئی,نامرئی بشه خب پس موقع خاک سپاری مگه تو کتاب ننوشته بود که هری به بالا نگاه کرد و ققنوس رو دید که با خوشحالی به پایین نگاه میکرد موقعی که شعله اسنیپ بدن دامبلدور رو در بر گرفت از کجا معلوم که یه جوری در نرفته باشه؟؟؟پس ممکنه همه اینها یه نقشه باشه!!البته این نظر منه

ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۱۸ ۱:۵۴:۴۸
ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۱۸ ۲:۰۲:۲۲
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۱۹ ۰:۰۷:۳۳

bozorgtarin jadoo eshgh ast

پیام زده شده در: ۱۵:۴۹ شنبه ۱۷ دی ۱۳۸۴

ریتا اسکیترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۰ سه شنبه ۳ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۵۸ پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۵
از يه قوطي!!مگه يه سوسك چه قد جا لازم داره؟؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 35
آفلاین
به نظر من همه(چه اونایی که می گن اسنیپ آدم خوبیه و چه اونایی که می گن نیست) دلایل کافی برای اثبات حرفاشون داره ن.ما باید دنبال یه چیز ریشه ای تو کتاب ها باشیم یه چیزی مثل کودکی اسنیپ(منظورم دعوای پدر و مادرشه) یا برخوردایی که با دامبلدور داشته و ..........

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.