هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگوی جادوگران با وزير !
پیام زده شده در: ۹:۱۹ سه شنبه ۲ اسفند ۱۳۸۴

آرمين

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۹ یکشنبه ۸ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۵۶ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۵
از نا کجا آباد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 88
آفلاین
خب بالاخره داره با يه جايی ميرسه...

وقتی داشتم ايده های شما رو ميخوندم واقعا کيف کردم...اگر تمام اينها عملی بشه واقعا رول دهها برابر پيشرفت خواهد کرد...هم در مورد سازمان ملل هم در مورد مجلس و هم در مورد ويزنگاموت ايده ها عاليه اما اينجا يه مشکلی پيش مياد و اون اينه که بعد از اجرای اين طرح ما چهار ارگان مهم در سايت خواهيم داشت:

۱- سازمان ملل

۲- ويزنگاموت

۳- وزارت سحر و جادو و شخص وزير

۴- مجلس

اگر ما همه اين چهارتا رو وارد کنيم ملت صد در صد گيج و گم ميشن...کی چيکار ميکنه؟ اين دستور کی بود؟ چرا اونجا اينطوری شد؟ پس وزير چی کارس؟ سوالاتيه که مطمئنن برای خيلی ها که درست در جريان نبودن پيش مياد... و با توجه به اينکه هر چهارتا مهم و لازم هستن پس به نظر من کاری که ميشه برای جلوگيری از سردرگمی کرد اينه که چهار تا تعريف خوب و حد اکثر دو سه جمله ای برای هر کدوم بنويسيم و در کنار لينک اين چهار سازمان بذاريم بالای صفحه...البته اين ايده ميتونه تغيير کنه اما چيزی که مهمه اينه که ما به يه نحوی بايد از اين سردرگمی پيش گيری کنيم...چون واقعا ايده های خوبين و حيفه که ملت توشون گم بشن...به نظر من کاملا بايد مشخص بشه که هر سازمانی چه کار ميکنه و چه کار نميکنه و بعد خيلی ساده تعريف بشه...اين ميتونه راه حل خوبی باشه.

اميدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم!

امروز خودم را زخمی کردم تا ببینم آیا هنوز درد را حس میکنم یا نه....درد تنها واقعیت است...

-- جانی کش

پیام زده شده در: ۳:۲۸ سه شنبه ۲ اسفند ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
ممنونم لسترنج جان ...
فکر میکنم دیگه ثابت شده که هر کاری که بخوایم انجام بدیم از نظرات بچه ها هم استفاده میکنیم و در اون سازمان که دیگه جای خودش رو داره ... ما سوژه میخوایم و مسلمه که کمک گرفتن از ذهن سی نفر بهتر از ذهن سه نفره !
اینکه ما چند نفر رو انتخاب میکنیم بر این دلالت نداره که فقط نظرات اینها رو قبول داريم ... تو هر سیستمی معمولا کسانی که شاید بتونن بهتر اون رو انجام بدن انتخاب میشن و این به معنای این نیست که ما سوژه دهی رو به همین چند نفر محدود کردیم .
هر کسی میتونه وارد تاپیک این سازمان بشه و طرح و ایده خودش رو مطرح کنه و کاری که مفید میدونه رو ارائه کنه و بعد از بررسی بین اعضای این سازمان ایراداتش برطرف میشه و تبصره های اون اعلام میشه و از اون به بعد اجرا میشه !
پس هر کسی میتونه بره و نظر خودش رو بده و ما از نظرات همگی دوستان استفاده خواهیم کرد ... البته در مورد اینکه بچه ها رو مرتبط به کشورها کنیم تا جنبه طبیعی تر پیدا کنه هم کمی فکر کردم که نیروی خیلی زيادی میبره و اگر اعضاش مشخص شد به اونها اعلام میکنم که اگر دیدن میتونن انجام بدن ، شروعش کنن !! البته فعلا زوده برای این کار ، اول باید خود سازمانش رو مشخص کنیم .
پس هر کسی میتونه بره و نظرش رو در مورد سوژه ها ، ارائه کنه و در قالب درخواست مطرح کنه و در صورت تصويب شدن توسط اعضای سازمان ملل حتما اجرا خواهد شد .
یه اشاره ای هم به مجلس کردی که کوتاه یه توضیحی بدم .
کلا من فکر میکنم اگر مجلس رو وارد این مسائل نکنیم بهتر باشه ... یعنی شورای ويزنگامات رو به مديريت بسپاریم که بشن اعضای اون که کارهای اجرایی سایت رو انجام بدن .
مجلس رو بذاريم برای هماهنگی اعضا با بقیه دوستان ... یعنی همون کاری که میخواستیم در ابتدا با شورا انجام بدیم اما بهتره که شورا رو به مديريت داد و مجلس نمایندگان تالارها .
از هر تالار یک یا دو نفر وارد اون بشن و در مشکلات رو در قالب کارهای رول و یا خارج اون به بررسی کنند و راه حلی براش پیدا کنن و در قالب مجلس به مديريت یا وزارت یا هر جایی که کار مربوطه بهش ارتباط پیدا میکنه ارجاع بدن ... مثلا به فرض میگم الان هر کس یه پیشنهادی به مديريت میکنه که اقا به فرض رزرو کردن رو برداريد یا محدودش کنید ولی خوب متاسفانه هیچ جوابی داده نمیشه ( من خودم با سرژ عزيز در تاپیک انجمن ناظران اعلام کردیم اما هیچ جوابی نگرفتیم که اصلا بدونیم نظر دوستان چیه ، اصلا یک خط هم جوابی ندادن ) ولی اگر در قالب مجلس ما بیایم اونها رو بررسی کنیم و راه حلها رو پیدا کنیم و مطرح کنیم شاید جنبه همگانی تری پیدا کنه ... الان هر کس جداگانه نظرش رو میده اما خبری از جواب نیست ؛ در حالی که اگر این تصمیم جنبه عمومی پیدا کنه مسلمه که جوابی داده میشه و چون نظر دوستان هم هست اهمیت بیشتری بهش داده میشه نسبت به اینکه یک نفر اغدام کنه ... البته باید فرهنگ سازی هم انجام بشه و واقعا مديران بزرگوار هم مساعدت کافی رو انجام بدهند .
به هر حال بد ندیدم که اینجا مطرح کنم و البته فعلا میخواستم این موضوع سازمان ملل رو تموم کنیم و بعد بريم سراغ مجلس ولی چون اشاره ای کرده بودی بد ندیدم که مختصری در موردش بگم !
فقط خواهشا فعلا نظری در مورد مجلس ندید و بذاريد بعد از اتمام کار سازمان ملل و یه نتیجه گیری کلی در مورد اون ، به کار مجلس برسیم و کارها رو با هم قاطی نکنیم .
فعلا تمام تلاشمون رو برای سازمان بذاريم !
در مورد طرز برخورد اعضای سازمان هم دقیقا موافقم که اگر ایده کسی خوب نبود باید با احترام کامل باهاش برخورد بشه ... برای همین هم ، روی انتخاب اعضاش کمی وقت میذاريم و در همون اول راه اتمام حجتها رو خواهیم کرد که از ابتدا درست سازمان رو برپا کنیم .
امیدوارم که هر چه زودتر این سازمان جا بیوفته و بتونه کمکی به ایجاد تنوع در رول بکنه !
باز هم منتظر نظرات شما دوستان هستیم .
انتقاد ، پیشنهاد ، راهکار ، ایده !

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

پیام زده شده در: ۲:۳۵ سه شنبه ۲ اسفند ۱۳۸۴

ایلیدان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۱ شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۹:۱۱ پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 375
آفلاین
به نظر من میتونه این یه کار گروهی باشه یعنی به صورت آزاد یک سری ایده وارد کنن یک عده این ها رو قفل کنن و بالاخره تصویب کنن البته این بیشتر باید بره تو مجلس تا سازمان ملل حالا در نظر بگیریم که همون و به جزئیات وارد نشیم
ولی اصل ایده این که کل بچه های سایت مشارکت داشته باشند این طوری باعث میشه ذهن بچه ها بیشتر کار کنه اگر ایده شون رد شد بیشتر فکر کنن و ایده بهتری بدن
نکته ای که نباید فراموش بشه طرز بر خوردِ، اگر بر فرض خیال این پیشنهاد پذیرفته شد حتی اگر پست ترین ایده هم ارسال شد هیچ کس حق برخورد تند ندارد و فقط باید محترمانه آن را رد کند.
این اعضا که در سازمان مشغول به کار هستند این ایده ها را به هر نحوی که دوست دارند باز نویسی میکنند تا الگوی اصلی و مشخصی را همچنان دنبال کنیم و یک دستی کار بهم نخورد و بعد از تایید و تصویب وارد رول میشه
یک چیز دیگه: رعایت بالانس بین هلی دارک هاست یعنی ایده های مثبت و منفی باید هر دو همزمان وارد بشوند و البته از هم تقکیک شوند تا ایده هر گروه مشخص شود.
ممنون از این که نظرات ما را مورد لطف قرار میدهید و وقت با ارزشتان را برای خواندنش به تلف می کنید

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱ ۲۰:۴۰:۴۴

مانده از شب هاي دورادور، بر مسير خامش جنگل، سنگينچيني از اجاقي

پیام زده شده در: ۲:۱۸ سه شنبه ۲ اسفند ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
ممنون از لطف همگیتون !!
در مورد سازمان ملل فکر میکنم که سرژ عزيز کمی متوجه نوع کارش شده باشه ... دقیقا همچین چیزهایی لازمه ؛ مثلا همین داستان اسموت کردن میتونه به اونجا ختم بشه و داستانش تموم بشه و از ابتدای کار هم به آلبوس عزيز همین مثال رو زدم اما بهتر دیدم که مطرح نشه تا جذابیتش از بین نره اما حالا که سرژ عزيز اعلام کردن ، خوب روشن شد ...! یه همچین چیزهایی دقیقا کار این سازمان هستش ...
یا به فرض تصويب حکومت نظامی برای دنیای جادوگری برای چند روز که به فرض باعث میشه رولها کمی به این مساله کشیده بشه !! یه همچین کارهایی دقیقا هدف این سازمان هست ... واقعا ذهنی خلاق میخواد که بشه یه همچین سوژه هایی رو وارد کرد و خوب ترجیح دادم که به جای دستور از طريق وزارت این رو به سازمان ملل جادوگری متصل کنیم تا هم یه تنوعی باشه که همه مسائل صرفا مربوط به وزارت نباشه و هم کمکی بشه که این سازمان دوباره شروع به کار کنه !!
دقیقا میخوایم یه همچین کارهایی رو انجام بدیم ...
فعلا که دنبال افرادی هستیم که بتونن جوابگوی این خواسته ها باشند و از شما دوستان هم کمک گرفتیم که اگر فکر میکنید کسی توانایی انجام این راستای کاری رو داره معرفی کنید ؛ البته خواهشا با پیام شخصی معرفی کنید تا اگر تایید نشد یه وقت خدای نکرده سوءتفاهمی پیش نیاد ! شما دوستان هم در مورد کار این سازمان هر پیشنهادی داشته باشید به دیده منت قبول میکنیم و هدف از اعلام این مطالب در این تاپیک هم نظرخواهی از شما دوستان هست که بهتر کارها رو هماهنگ کنیم .
مورد دومی که سرژ اشاره کرد رو هم بد ندیدم کمی توضیح بدم !
ببینید سوژه های رول رو قبول دارم که شاید خیلی تکراری شده و دیگه رولهای ما ظرفیت اونها رو نداره و یکی از دلایل راه اندازی این سازمان همین بود که یه تنوعی ایجاد کنیم اما این سازمان میتونه از راه دیگه ای این تنوع رو ایجاد نکنه ... نمیدونم چه طور توضیح بدم ؛ به فرض سوژه های رول ما چیه ؟! آفتابه مرلین و ریش سرژ و کارهای حاجی و حمید و غیره اما اینها همش از بطن کاراکترها به وجود اومدن و به مرور رشد کردن اما این سازمان از طريق دیگه ای این سوژه ها رو ایجاد میکنه ؛ این سازمان با طراحی قانونها این کار رو انجام میده ! یعنی به فرض یه مصوبه ای ارائه میشه که مربوط به جادوگرا میشه و بچه ها با توجه به اونها ، کمی مانور میدن ... در واقع با زوم کردن روی اون موضوع این تغییر ایجاد میشه ! نمیدونم میتونم درست مطلبم رو تفهیم کنم یا نه ؟! ما میخوایم با طراحی قانون این تنوع رو ایجاد کنیم ...
اما اینکه چرا شورای ويزنگامات رو راه ننداختیم هنوز !
اگر یادتون باشه اولین هدفی که در همین تاپیک ارائه کردم مدرسه بود و بعد از اون همین شورای ويزنگامات !
این شورا رو دنبالش رو گرفتیم و به نتایج خوبی هم رسیدیم ولی توی میتینگ پنجشنبه قبل یه صحبتی با کرام عزيز کردم در مورد اینکه بدونیم که کار اصلی این شورا چی بشه و کرام نظر خوبی داد که از اون به بعد اون موضوع رو رها کردم ... قرار بر این شد که این شورا از طرف مدیریت انتخاب بشن و کار امتیازدهی به رولها رو داشته باشند و از طرفی کار تایید کردن شناسه ها رو به عهده بگیرن ( البته در حد نظر بود ) و خوب اگر قرار بر این کار باشه ، مسلمه که از حیطه کاری ما خارجه و باید مدیريت در موردش تصمیم بگیره و فقط ما میتونیم باعث تسريع این امر بشیم ولی در موردش هیچ اقدام دیگه ای رو نمیشه انجام داد !
برای همین فعلا منتظر نظر دوستان مديريت هستیم که کار این شورا رو مشخص کنند و اگر قرار بر این باشه دیگه از محدوده کاری ما خارجه و برای همینه که کمتر وقت میذاريم سر این موضوع و تا روشن شدن تکلیف این موضوع بد ندیدیم که نیرومون رو به روی جاهای دیگه بذاريم تا بالاخره کار شورا مشخص بشه و به سراغ سازمان ملل رفتیم !
به هر حال چشم ... در انجمن مدیران این رو مطرح میکنیم که نظر این دوستان رو هم بدونیم !
مونتاگ عزيز در مورد اصل موضوع اگر به اتفاق نظر رسیدیم به اون مسائل داخلیش هم حتما توجه میکنیم ... ولی موضوع جالبی رو اشاره کردی ... با اعضای این سازمان حتما در موردش صحبت خواهیم کرد که بتونیم گسترشش بدیم ... ایده جالبی بود .
لسترنج جان در اینکه هر تاپیک یک راستای مشخص داره که شکی نیست ... ما سعی میکنیم برای تاپیکهایی که جنبه عمومی دارند و یک داستان مشخص رو دنبال نمیکنند نظر بدیم !
به فرض تاپیک دره سکوت داستان خودش رو داره و نمیشه در اون کار خاصی رو ایجاد کرد و این سازمان بیشتر روی تاپیکهای عمومی کار میکنه که ایده به اونها بده ؛ مثل هاگزمید و پیام امروز و ... که هر کدوم جداگانه موضوع دارند وگرنه یه سری از تاپیکها جزو این کار به حساب نمیان !!
به هر حال خوشحال میشیم که شما دوستان هم به ما کمک کنید که راه درست رو انتخاب کنیم ... این چیزی بوده که به فکر یک نفر رسیده و مشخصه که اگر همفکری خوبی با همدیگه داشته باشیم نقاط ضعفش رو برطرف میکنیم و به جواب بهتری میرسیم ...
فراموش نکنید که هدف ما در این تاپیک کمک گرفتن از نظرات شماست ...
ممنون از لطف همگی شما دوستان .

وزیر مردمی اورجینال اسبق

پیام زده شده در: ۲۱:۲۲ دوشنبه ۱ اسفند ۱۳۸۴

سرژ تانکیان old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۹ جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۰۹ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 526
آفلاین
در مورد سازمان ملل:

1-اين طور كه من فهميدم نمونش اينه كه بگن كله وزير بايد اسموت باشه ، تصويب شد تخ تخ... وارد كردن گراپي در داستان الزامي هست ، تصويب شد تخ تخ...همه افراد جامعه بايد ريش هاي خود را بتراشند تخ تخ؟
چيز جالبيه ولي ايا افرادش ميتونن سوژه پيدا كنن؟

2- افرادش از اعضاي رول هستن و اعضاي رول اگر بلد بودن سوژه وارد كنن تاحالا كرده بودن!!ما اعضاي رول الان داريم سوژه هاي قديمي رو نشخوار(املاش درسته؟) ميكنيم!! تنها سوژه جديدي كه به مدت چند ساعت باعث ميشه رول كمي حركت كنه توي آداسه كه اونم فقط يكي سوژه ميندازه و بعد 20 نفر سوژه رو كش ميدن.

3-اول ويزنگاموت رو درست كنيم بعد بريم سر مسائل ديگه.چه عجله ايه؟اينجوري كارها به هم گره ميخوره و كيفيت مياد پايين.يك سال وقت داري.ويزنگاموت كار بيشتري ميبره پس اول خيالمون رو از ويزنگاموت راحت كنيم و تمومش كنيم و بعد اين سازمان مل كه در حاشيه قرار داره رو سرسامون بديم(اگر فعل او شخص جمع بكار ميبرم بخاطر اينه كه نميخوام بگم «اين كارو بكن...اين كارو نكن» كه حالت امري داشته باشه)

پیام زده شده در: ۲۰:۰۰ دوشنبه ۱ اسفند ۱۳۸۴

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
سلام وزیر
خوب بیدی
راستش من در مورد سازمان ملل ... میخواستم بدونم که این سازمان شمامراکزی مثل یونسکوی جادویی برای محافظت از میراث جادویی مثل آفتابهی مرلین و... داره
یا مراکزی مثل سازمان بهداشت جهانی جادو گران برای مقابله ببیماری هاو...
یا شورای امنیت برای فشار آوردن به سفید ها

چیز های مثل این

اگه نداره من پیشنهاد میکنم که توش بزنین

بای بای

پیام زده شده در: ۱۳:۰۱ دوشنبه ۱ اسفند ۱۳۸۴

ایلیدان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
ها نه ولی رول اجباری نمیشه که ایده سازی کلی؟ هر تاپیک ایده خودش رو داره نمیشه چیزی به زور بهش تزریق کرد طرح بتا بذار اگر شد به آلفا برسونشY وزیر نظرت چیه به شورا یه طرح بدیم که پست های هر صفحه را به بیست افزایش بدهند؟ همه اش به سرعت میره صفحه بعد :-w

پیام زده شده در: ۲۳:۱۳ یکشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
اوهووووومک !!
نگرفتید گويا کار این سازمان ملل جادوگری چی بیده ؟!
ببینید این سازمان ملل سال هم در سایت بود و جنبه شوخی و مسخره بازی شاید داشت اما اخرش داشت شکل میگرفت که بلا متاسفانه رفت و این سازمان همین جوری باقی موند .
اون موقع تصمیم بر این بود که این سازمان بیاد و سوژه های رول ایجاد کنه ... مثلا میاد یه سری قوانین ایجاد میکنه و بچه ها سعی میکنند که توی رولهاشون اونها رو اجرا کنند ... تماما داخل رول هستن !! نمیدونم وفهمید یا نوفهمید ؟!
این سازمان میاد یه قانونی رو برای جادوگرا طراحی میکنه و بچه ها باید از اون به بعد رولهاشون اون مساله رو اجرا نکنند .
در واقع کار اصلی این سازمان سوزه دهی به رولهاش که در یک مقامی به بقیه جادوگران ابلاغ میشه که یه تنوعی ایجاد کنه ...اسمش هم از همون ابتدا سازمان ملل بود که مثلا از مقامات بالای اجرایی ابلاغ شده !! به اسمش حالا چی کار داريد ؟!
در کل چند نفر رو میخوایم که بتونند سوژه وارد کنند و به عنوان قانون به جامعه جادوگری تزريق کنند که در رولها کمی در خط مشی جدیدتری حرکت کنه و تکراری نباشه !
وفهمید ؟؟! اصل کارش همینه که سوژه هایی رو اعلام کنند تا کمی تنوع ایجاد کنه و برای همین به بچه های خلاق نیاز داريم و کی از این کاربر ارزشیه بهتر ( دومبول خودمون )
البته داريم سعی میکنیم که قانونها طوری باشه که واقعا بتونه تنوع ایجاد کنه !!
عمرا اگر کسی فهمیده باشه ! :bigkiss:
باز هم اگر کسی پیشنهادی داشت خوشحال میشیم ...

وزیر مردمی اورجینال اسبق

پیام زده شده در: ۲۰:۵۱ یکشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۸۴

ایلیدان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
وزیر جان این سازمان ملل طرح عجیبی شما چند تا ملل جادوگری و چندتا رئیس جمهور و وزیر و.. ش رو به ما معرفی کن من به شخص در مورد سازمانش به شما یک سکه بهار آزادی درست در وسط میدان آزادی هدیه میکنم ولی اگر با اسم دیگری یا مشارکت با سایت های دیگر بتونیم همچین جایی رو راه بندازیم بد نیست

پیام زده شده در: ۱۸:۲۶ یکشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
جااااان ؟! من غلط کرده باشم !! وزارت اقتصــــــــــــاد؟! :-O
از الان دارن برای کارهای وزير شایعه سازی میکنن ...
اون گريفندوريه کی بوده ؟!
من همچین کاری نمیخوام بکنم اما اگر پیشنهادی داريد روش فکر میکنیم ...

در مورد تاپیکها هم تصمیم گرفتیم که سعی کنیم همه رو فعال کنیم ... یکی از جاهایی که خیلی فضا برای مانور داره سازمان ملل جادوگری هست که تاپیکش اینجا موجود هست و قبلا هم بود و بلا رييس این سازمان بود اما به دلیل بد اداره شدن بسته شده بود ولی یکی از بهترين سوژه های برای رول پلینگ سایت میتونه باشه !!
سازمان ملل جادوگری قوانینی رو تصويب میکنند و اعلام میکنند !
البته این قوانین تماما برای سوژه های رول هست و افرادی انتخاب میشوند و به عنوان این سازمان شروع به کار میکنند ...
رياست این سازمان ملل جادوگری هم به عهده آلبوس دامبلدور عزيز هست که قبلا هم با همدیگه صحبت کردیم و سوژه های خوبی پیدا کردیم که بتونه برای رول مفید باشه ... در کل جای مانور و فعالیت خیلی داره ولی به شرطی که بشه درست مدیريتش کرد و همه همکاری کنند .
سعی میکنیم که افرادش رو خودمون انتخاب کنیم و چند تن از دوستان به زودی عضو این سازمان ملل خواهند شد !!
هر گونه پیشنهاد و یا راهکاری داريد که فکر میکنید خوب باشه اعلام کنید !
این سازمان ملل رو بد ندیدم که راه بندازيم و برای همین این پیشنهاد رو به البوس بزرگوار دادم و خوشبختانه قبول کرد !
امیدوارم که بتونیم در کنار همدیگه سوژه های خوبی برای رول سایت ایجاد کنیم ... اعضاش هم به زودی اعلام میشند و افراد محدودی رو لازم داريم !
در مورد مجلس هم چند نفر از دوستان چند کار خوب رو پیشنهاد کردند که بعد از بررسی ها حتما افراد و وظایفشون اعلام خواهد شد ...
فعلا سازمان ملل رو تونستیم راه بندازيم ! ( یک سال دقیقا خاک میخورد )
رييس سازمان ملل : آلبوس دامبلدور
منتظر پیشنهادات و راهکارهای شما هستیم ...

وزیر مردمی اورجینال اسبق

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.