هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر ارتباطات مردمی دراکو مالفوی
پیام زده شده در: ۰:۱۸ جمعه ۱۲ اسفند ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
اوهوووووووووووووووووومنک ... تهدید وزير ؟؟!
وزير بیدی نیست که با این بادها بلرزه .... شیرفهم شد !!
شما که عرضه دزدیدن مادرم رو نداشتید چرا این کارو کردید !!؟
به هر حال پیشنهادم رو چهار برابر میکنم ... خوب گوشاتونو باز کنید :
500000 گالیون نقد برای کشتن نارسیسا !! آخرين مبلغ پیشنهادی من هست ... بیچاره ها نتونستید یه روز روی حرفتون وایستید ؟!
نظرتون عوض شد ؟؟؟!
من شرایط رو تعیین میکنم نه شما ... اوهوووووم !
500000 گالیون برای قتل گروگانتون !!
شرط دوم : سرژ باید اسموت کنه ... همین و بس !!!
منتظر جواب مذاکراتتون هستم !
نمیخواید بگید که کم اوردید و میخواید نارسیسا رو ازاد کنید ؟؟!
دزدیدیدش حالام پای حرفی که زدید وایستید ... کم اوردید ؟!
دوست ندارم این خبر جایی درز پیدا کنه ... متوجه شدید ؟!

یک کلام :

""" 500000 گالیون برای قتل نارسیسا """"

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

پیام زده شده در: ۲۲:۳۳ پنجشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۸۴

سدريك ديگوري

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۴ شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۲ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۸۵
از لبه ي پرتگاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 523
آفلاین
ايهاالناس...چطور ميتوانيد كله پشمالوي وزير را تحمل كنيد؟ چقدر وزير به شما رشوه داده است كه اين چنين ساكت شده ايد؟

وزير كله اش را اسموت نميكند؟ او منافق است...ضد انقلاب

ببين آقاي وزير خوب گوشاتو باز كن به شما فقط دوازده ساعت فرصت ميديم كه كلتو اسموت كني مثل خوده من كه در اعتراض با حركته ناپسنده شما اينكاررو كردم وگرنه مادرتو(نارسيسا)با توپي پر ميفرستيم خونه با افسون چسبندگي ميچسبونيمش بهت تا ديگه نتوني جم بخوري اينقدر گير بده بهت دق كني بميري روشن شد؟پس سريعتر كلتو اسموت ميكني,حذبي گفتن قدرتي گفتن

[size=medium][color=0000FF]غم و اندوه را مي ستايم زيرا همواره همراه من بوده Ø

پیام زده شده در: ۱۵:۱۰ پنجشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
ای دستت درد نکنه سرژی !!
واقعا چه خدمت بزرگی به زندگی من کردی ... بیا وزارتخونه یه هزار گالیون مفت و مجانی بهت بدم که در جا بکشیش !
البته تا همین جا این حرکتت پنجاه هزار گالیون جایزه داره ... امانت فعلا دست من هست !
این نارسی این چند وقته خیلی سريش شده بود ... هی میگه چرا دیر از وزارتخونه برمیگردی ؟ شب کجا میخوابی ؟! با کیا میری وزارتخونه ؟! اعصابم رو خرد کرده بود ! واقعا خدمت بزرگی بهم کردی جــــــــیگر !
خوشبختانه بابامون که تو ازکابان داره آب خنک میخوره ... مامانمونم اگر بمیره حالمون کامل میشه !! وااااای که چه حالی میده !
ارث و میراثشونم میرسه به من ...
چکت حاضره سرژی ... بیا وزارتخونه این پنجاه هزار گالیون رو فعلا بگیر برای این حرکت انسان دوستانت تا سر مبلغ قتل و اینام با هم کنار بیایم !! اگر این کاره نیستی الکی این کارو نمیکردی ...
تا یه ملیون گالیون هم ميدم تا ريخ اون زن رو دیگه نبینم !!
اه اه اه
مامان این قدر سريش ؟؟؟
دو ملیون اخرين مبلغ پیشنهادی منه ... همین امروز کارش رو تموم کن !!

وزیر مردمی اورجینال اسبق

Re: گفتگوی جادوگران با وزير !
پیام زده شده در: ۱۷:۳۶ چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۸۴

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
میدونی چیه دراکو؟؟
من تازگی ها یک طلسمی اختراع کردم، خفن!!
ساختمون ضد آتیش رو هم به اتیش میکشه!!
پس بهتره تسلیم بشی!!!

تهدید مامور دولت و شخص اول جامعه ی جادویی؟ خطایی غیر قابل بخشش وای خدای من توهین به مقدسات سریع عذر ؟ خواهی کن

ویرایش شده توسط کریچر در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۱۱ ۹:۵۶:۳۰

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۱۵:۰۳ چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
حزب و حزب بازی چندان کار جالبی نیست ! باعث میشه همه از اون قالب یک دست بودن خارج بشن ... فکر نمیکنم چندان کار جالبی باشه که بخوایم برای هر کاری حزبی رو تشکیل بديم که اون کار رو انجام بدن !
همین الان وقتی یه عده رو برای کاری انتخاب میکنیم من خودم ناراحتم که بین این همه انتخاب یه وقت خدای نکرده بقیه بهشون بر نخوره که چرا فلانی رو برای فلان کار گذاشتی و من رو انتخاب نکردی و حالا بخوایم حزب هم برای این افراد بذاريم که یه اختلاف درست و حسابی بین بچه ها پیش میاد که دیگه نمیشه کاری کرد ... بیخیالش بشیم بهتره !
همون کار رو بهشون میدیم تا اجرا کنند اما نه در قالب یک حزب جداگانه ...
ممنون از پیشنهادت ولی بهتره از این کارها انجام ندیم !

وزیر مردمی اورجینال اسبق

پیام زده شده در: ۸:۵۹ چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۸۴

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
سلام وزیر
من میخواستم پیشنهاد بکنم توی سایت حذب تشکیل بشه
یعنی چند تا از بچه ها بیان حذب درست کنن با احداف مشخص برای هر کدوم هم یه تاپیک زده بشه که توی اون فعالیت کنن

و البته در قسمت سمت چپ پست هاشون که نوشته شده چند تا پست زدن و توی کدوم گروه هستن و ... اسمت حذبی که توش عضو هستن نوشته بشه

البته اگه با فکر کلی موافق بودی من کاملتر توضیح میدم

پیام زده شده در: ۲۲:۱۱ سه شنبه ۹ اسفند ۱۳۸۴

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
ای دراکو ما اعضای گروه اسليترين با تمام وجود از مواضع استوار شما در مقابله با حرکات ابتدایی آستکبار سایت که دست ش از آستین افرادی چون
سرژ تانكيان(خیلی چاکریم) و برادر حمید(آقا ما دوباره چاکریم) بیرون زده

حمایت میکنیم

امضا : فعلا خودم
ای دراکو مواضعت رو حفظ کن کلت رو اسموت نکن این ریش سرژ هستش که باید اسموت بشه

ای برادران و خواهران اسلیترینی با زدن پست ارزشی از وزیر خود حمایت کنید

_______________________________________________-

خوب به این میگن رول نویسی ((پست مدرن)) یاد بگیرین

در ضمن مطالب بالا اصلا جدی نبوده و فقط یک رول ارزشی میباشد
از جناب سرژ و برادر هم اگه توهین شد کمال ببخشید رو دارم

پیام زده شده در: ۲۱:۱۸ سه شنبه ۹ اسفند ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

يعني بودن در ارتش،كاري در وزارتخونه حساب نميشه؟!!!به نظر من كسايي كه در ارتش هستن يعني كارمندهاي نظامي وزارتخونه!!پولم بايد بگيرن!!

عضو ارتش بودن کار حساب نمیشه ! اگر درجه گرفتن به عنوان کارمند این وزارتخونه برگزیده میشن ... تا اون موقع سرباز هستند !

نقل قول:

تازه شيوه آموزش ما با بقيه فرق خواهد كرد.ما توي نقد نميگيم كه فضاسازي كن!ميگيم چطور و با تكنيكي فضاسازي كن .

اصلا به هیچ عنوان آموزش نداريم ... اونجا باید رول نويسی باشه و بچه ها توی رول تمرين کنند و به هیچ وجه آموزشی در کار نیست ! تاپیک به اندازه کافی برای اموزش وجود داره ! سرباز میاد اونجا رول میزنه و به خوب و بدش کار نداريم و آموزشی در کار نیست که بگیم فلان جای متنت ایراد داره ! ما فقط از روی رول درجه میدیم و کاری نداريم دیگه به بقیش ...
خودشون باید برن جاهای دیگه عیبشون رو رفع کنند .
به شدت با این موضوع مخالفم که بخوایم آموزش بديم ... توی ارتش باید مثل تاپیکهای دیگه ( آزکابان و ... ) فقط رول نويسی باشه ... نقد نداريم !!!

گريفندور جان در مورد حقوق دادن به سربازها باید بگم که این دفعه شما اشتباه کردی برادر !
مثل اینکه هنوز آش خور نشدی که بدونی این موضوع رو که ماهیانه یه پولی رو به سرباز میدن اگرچه کمه اما این کار انجام میشه ... مام توی وزارت این کار رو میکنیم !
قیمتش رو بعدا اعلام میکنیم ولی ماهیانه به سربازها پولی داده میشه .

نظرت هم خوب بود که اگر کسی دوست داشت در ارتش بمونه و از اعضای ارتش بشه و اگر کسی نخواست میتونه کار اداری رو به عهده بگیره .

در پایان مطلبی رو بگم که به همگی دوستانی که سمتی رو به عهده میگیرند همیشه اعلام میکنم و در ابتدای راه اتمام حجت میکنم که بعدا سوء تفاهمی پیش نیاد .
شما دو عزيز رو به عنوان دو مسئول ارتش معرفی میکنم اما !!
باید شما اون تاپیک رو فعال کنید و به حال خودش نذاريد ... اون تاپیک به اسم شما زده میشه و باید همه مسئولیتش رو به عهده بگیريد ! خودتون باید بیشتر از بقیه توی اونجا فعالیت کنید و زحمت بکشید !! طوری نشه که بعد از گرفتن سمتی توی وزارتخونه دیگه داستان رو تموم شده بدونید و ولش کنید !
الان خیلیها درخواست داده بودن که این کار رو انجام بدن ولی من شما دو بزرگوار رو انتخاب کردم و امیدوارم تا پایان دوره هم خود شما این سمت رو به عهده بگیريد و مجبور نشیم به دلایلی از دوستان دیگه استفاده کنیم .
جایگزين زياد داريم برای اون پست و فقط خواهشا خودتون درست ادارش کنید ... من هم کمکتون میکنم !

شغل جدید رو تبريک میگم ... از این لحظه کار خودتون رو رسما آغاز کنید !

وزیر مردمی اورجینال اسبق

پیام زده شده در: ۱۷:۲۱ سه شنبه ۹ اسفند ۱۳۸۴

سرژ تانکیان old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۹ جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۰۹ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 526
آفلاین
ايهاالناس...چطور ميتوانيد كله پشمالوي وزير را تحمل كنيد؟ چقدر وزير به شما رشوه داده است كه اين چنين ساكت شده ايد؟

وزير كله اش را اسموت نميكند؟ او منافق است...ضد انقلاب

اهاي وزير...ما مادرت را گروگان گرفتيم...و تا زماني كه كله ات را اسموت نكني مادرت را آزاد نخواهيم كرد...چي كله ات رو اسموت نميكني؟ تو اصلا مادر ميدوني يعني چي؟ تو اصلا غيرت حاليه ؟ اگر غيرت داري كله ات رو اسموت كن تا مادرت رو پس دهيم...(تورو به ريش مرلين زود تر..مادرت خيلي جيغ داد ميكنه..سرمون درد گرفت)

تا فردا ظهر مهلت داري و سر ساعت 12 ظهر فردا اگر كله ات را اسموت نكني ما كله مادرت رو اسموت ميكنيم

پیام زده شده در: ۷:۴۲ سه شنبه ۹ اسفند ۱۳۸۴

آرمين

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۹ یکشنبه ۸ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۵۶ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۵
از نا کجا آباد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 88
آفلاین
نقل قول:

دراکو نوشته:
ما آموزش نمیدیم و باید برن جاهای دیگه اصول رول رو یاد بگیرن و ما بر اساس نحوه رول نويسی اونها درجه میدیم
را كه نه؟مگه چقدر جا براي آموزش طرز رول نويسي وجود داره؟،چرا وزارتخونه يكي از اينجا ها رو نداشته باشه؟تازه شيوه آموزش ما با بقيه فرق خواهد كرد.ما توي نقد نميگيم كه فضاسازي كن!ميگيم چطور و با تكنيكي فضاسازي كن!نميگيم جدي و يا طنز بنويس!ميگيم چطور و با چه شيوه هايي ميشه نوشت!ميگم عملي و تكنيكي درس ميديم!!اون چيزي كه توي فكر منه اينه!مثلا شيوه جذب خواننده به نوشته چه شكلي هستش!چطور كوتاه تر بنويسيم و ... و...
باور كنيد اينچيزهايش با بقيه فرق ميكند.

هوومک...به نظر من اگر پادگان بخواد به يه جايی مثل کارگاه نمايشنويسی تبديل بشه و يه عده ای بشينن به بقيه بگن که چه کار غلتی کردن و چه کار درستی تاپيک خوبی نميشه...به نظر من نه تنها اونجا بايد صد در صد رول خالص باشه بلکه هيچ نقدر هم از طرف ديگران نبايد انجام بشه اما موافقم که جايی باشه برای يادگيريه تاکتيکهای رول نويسی! ولی آموزش اين تاکتيکها هم بايد توی قالب نمايشنامه يا حداقل رول باشه! و به صورت تک نکته در نمايشنامه رئسا گنجونده بشه! به نظر من هم پادگان ميتونه جايی برای آموزش باشه...اما نه آموزش مستقيم!

نقل قول:

دراكو:
در واقع بعد از درجه گرفتن ما میایم و عنوانی رو از طرف وزارتخونه بهشون میدیم که کار کنند !

هوووی...آرتيکوس جان بابا ميخوای بگم شير موزم برات درست کنن؟ خودمم بادتو ميزنم...خوبه؟ تند نرو تاحالا کدوم آدمی تو سربازی حقوق گرفته که اين ديميش باشه؟...نه بوگو ديگه! به هر حال من بيشتر با وزير موافقم...در واقع بعد از اينکه طرف از نظر نمايشنامه و رول به يه حدی رسيد يا به عبارت ديگه درجه نظامی خوبی گرفت بعد وزارت بهش مطئوليت ميده مثلا مسئوليت فلان بخش! اينطوری بهتره و در ضمن به نظر من کسانی که توی پادگانن جزو کارمندای وزارت نيستن اونا دارن تعليم ميبينن!

آها رسيديم به اصل مطلب...اگه قرار باشه پادگان جايی باشه برای تعليم غير مستقيم و بعدش اونايی که تعليم ميبينن برن به نقاط مختلف وزارت و جاهای ديگه و کار کنن پس ديگه برای وزارت ارتشی نخواهد موند! اينجا من يه ايده دارم برای داشتن يه ارتش ثابت! که وزارت بتونه ازش استفاده کنه(مثلا جلوی اسموت کنندگانو بگيره!!!) شايد بعضی از سربازا بعد از اينکه درجا خوبی گرفتن دوست داشته باشن به کار خودشون به عنوان ارتشی ادامه بدن...اونا به ارتش ملحق ميشن و درجات خاصی ميگيرن در واقع اينا درجات عالی ارتشی ميگيرن و در پادگان ميمونن اما ديگه تمرينات معمولی که توسط رئسا تعيين ميشه رو اجرا نميکنن بلکه به تمرينات خاصی عمل ميکنن که ديگه آموزش نيست و فقط و فقط سوژه سازيه! و با کمک رئسا وارد رول ميشن و به عنوان ارتشی خدمت ميکنن!

امروز خودم را زخمی کردم تا ببینم آیا هنوز درد را حس میکنم یا نه....درد تنها واقعیت است...

-- جانی کش

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.