هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: ابهامات و ايرادات فيلم پنج
پیام زده شده در: ۲:۳۳ چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۶

یاکسلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۰ یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۴۵ جمعه ۱۸ دی ۱۳۸۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 154
آفلاین
اولا قسمتی که ریتا اسکیتر تبدبل به سوسک شده رو نگرفتن و میدونستن همین جوری ابرشون رفته دوما خیلی خشک بازی کردن .اگه روبرت دنیرو رو از فرانسه جای دامبلدور میاوردن خیلی بهتر بود...

هری ا

Re: ابهامات و ايرادات فيلم پنج
پیام زده شده در: ۰:۴۳ چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۶

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۴ شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۵۰ سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۸۷
از لندن(نزدیک وزارت سحر و جادو)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 25
آفلاین
سلام
من فکر می کنک فیلم محفل یکسری مشکلات مثل قسمتی که از هاگزهد درست کرده بودند اصلا شبیه هاگزهد نبود و چرا از ماریتا اجکومب استفاده نکردند و چو را جلوه دادند به جای اون از کتاب پیروی نکردند. acceptable=Bبود.

به ریونکلاو سلام خواهم گفت
--------------------

فیلم هری پاتر و محفل ققنوس
پیام زده شده در: ۲:۲۴ جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۸۶

تو همون مونیکا فکر کن!!!!

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۲ پنجشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۵۲ دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۸۷
از اون جایی که فضول زیاده نمیشه بگم زندگی میکنم!:evil:
گروه:
کاربران عضو
پیام: 10
آفلاین
سلام

از نظر من فیلم بدی نبود ولی خیلی از صحنه یهای مهمو حذف کرده بودند.

مثلا" چو و هری در کافه پادیفوت،مصاحبه هری با ریتا و خیلی

چیزهای دیگه که الان حضور ذهن ندارم!

در کل فبلم قشنگی بود ومن بدم نیومد!

هری پاتر نمیمیرد مگر همگان فراموشش کنند..پس نمیمیرد چون من او را تا لحظه ی مرگ در ذهن خود خواهم داشت!!!!

Re: فیلم هری پاتر و محفل ققنوس
پیام زده شده در: ۱۴:۲۳ پنجشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۸۶

طلا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۴ پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۱۱ جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۸۹
از khabgahe grifendor
گروه:
کاربران عضو
پیام: 51
آفلاین
سلام
بعد از اين همه انتظارو شوق و ذوق هري پاتريستا با بي رحمي انگار يه سيلي خوابوندن تو گوشمون از همه ي روياها كه فيلم 5 مياد و... بيدار شديم ديديم هري پاتري در كار نيست يه فيلم اجقي كه تنها شباهتش به هري پاتر اسم كاراكتر اولشه
انگار اصلا كتابو نخوندن و وقت نذاشتن اخه كتابي كه اين همه سروصدا تو كل دنيا راه انداخته اين فيلمشه؟
تمام قسمتاي خوبش حذف شده بود اخه چي ميشد كل كتابو بسازن زمانش بيشتر باشه؟
من كتاب 5 رو بيشتر از كتاب 4 دوست داشتم اما الان فيلم 4 رو ترجيح ميدم به 5
من جاي رولينگ بودم سكته ميكردم

پیام زده شده در: ۱۲:۱۵ پنجشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۸۶

رضا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۳ شنبه ۲ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۰:۴۸ دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۲
از کهکشان راه شیری.منظومه شمسی.سومین سیاره.قاره آسیا.خاور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 35
آفلاین
albusseverus_potterعزیز اگر این همه فروش فقط به خاطر هواداران هریه پس چرا فیلم 3 اینقدر کم فروخت یا اینکه فروش فیلم 5 از فیلم 2و4 بیشتربود؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پیام زده شده در: ۰:۵۰ پنجشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۸۶

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۶ پنجشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۳:۱۸ پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 2
آفلاین
هویج عزیز این رقم فروش به خاطر ماست یعنی ما طرفداران هری پاتر. ما هر جور شده فیلمشو میبینیم. یعنی این همه انتظار میکشیم که بریم یک فیلم خوب ببینیم این تعداد ما هستیم عزیزم یک تعداد بیننده ثابت که هر جا هری پاتر باشه هستیم نه این فیلم

پیام زده شده در: ۲۲:۵۷ چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۸۶

رضا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۳ شنبه ۲ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۰:۴۸ دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۲
از کهکشان راه شیری.منظومه شمسی.سومین سیاره.قاره آسیا.خاور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 35
آفلاین
باید خدمتalbusseverus_potter عرض کنم که اگه فیلم 5 آشغال بود که اینقدر فروش نمی کرد بابا مگه شما از فیلم های هری پاتر چه چیزی توقع دارین تا یه پدر خوانده دیگه تحویل سینما بده نه این سری فیلم ها فقط به خاطر فروش میان رلستی یه خبر خوب فیلم 5 ششمین فیلم پر فروش تاریخ شد با فروشی معادل$923,201,180خودتون می تونید از سایتIMDBببینید.

پیام زده شده در: ۱۷:۴۸ چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۸۶

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۶ پنجشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۳:۱۸ پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 2
آفلاین
سلام
من معمولا سعی میکنم خواننده باشم تا نویسنده اما یه چیزایی در مورد فیلم 5 هست که کسی جدی نمیگیره:
من به عنوان یک هری پاتریست کاملا موافقم که دیویت ییتس یک تکه آشغال تحویل تمام اهالی هری پاتر توی سرارسر دنیا داده هیچ کس از این فیلم راضی نیست.
اما از نظر سینمایی شاید یه پله از فیلمای قبلی جلو تر باشه ( البته از ابتکار الفونسو کائرون در فیلم 3 به خرج داد خبری نیست ) از حیث: تصویر، نور، جلوه های ویژه و .....
از نظر کارگردانی باید بگم که این فیلم کارگردان خلاقی داشت اما کاملا بی سلیقه و بی منطق.
جلوه های ویژه نسبت به فیلم 3 و 4 یه سرو گردن بالاتر بودن. اینو میتونین تو سکانس جنگ دابلدور و ولدمورت که همه منتظرش بودیم ببینیم که بد از آب در نیومد. که این هم مدیون جلوه های ویژه بوده وگرنه بازیگری مایکل گامبون و رالف فاینیس تو فیلمهای 3و 4 خیلی بهتربوده .
اینکه میگین تاریک نبوده یا نسبت به فیلمهای گذسته کمتر تاریک بوده لطف کارگردان یا فیلمسازان نبوده سیستم سازنده فیلم ائم از رولینگ و کمپانی وارنر نظرشون اینه که دیگه هری پاتر همه جذابیتشو رو کرده دیگه بیشتر از این نمیشه با دنیای جادوگری بازی کرد باید بقیه رو رو باز بازی کنیم و .... امیدوارم مطلبو رسونده باشم.
نمیدونم کدوم احمقی دنیل رادکلیف رو برای همچین نقشی انتخاب کرده که هر کارگردانی تو حرفاش میخاد اینو برسونه که بابا بازیگر ما از حیث فیزیک صورت محدودیت داره. منظورم این نیست که بد بازی میکنه، برای هری پاتر مناسب نیست ولی باید ساخت دیگه
هیچ کدوم از بازیگرا نه بازی درست درمون کردن نه هیچ خلاقیتی نشون دادن که ابته گری اولدن رو مثتثنا کنید که اصلا بد بازی کردن رو بلد نیست.
ولی در کل این فیلم سینمایی بهتر از بقیه بوده چون LEVEL کارو بالاتر برده اما همون طور که گفتم به جز جلوه های ویژه جالبش چیزی برای گفتن نداره.
نمیدونم کمپانی به این بزرگی برای همچین پروژه پر فروش و پر طرفدار پرهزینه و معروف همچین عواملی رو در نظر میگیره که احتمال میدم فقط میخوان از شهرت هری پاتر برای مشهور کردن این عوامل استفاده میکنن وگرنه چرا استیون اسپیلبرگ مقدماتشو فراهم کرد وجیم زد این همه کارگردان مطرح هالیوود کجان که این عتیقه ها باید هری پاتر بسازن؟

پیام زده شده در: ۱:۰۵ چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۸۶

استن شانپایکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۴ چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۵۰ چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 440
آفلاین
سلام
خوبيد
در جواب به پست هايه پايين
هرگز اين انتظار رو نداشته باشيد كه يه فيلم مانند كتابش خوب و كامل باشه مثلا ارباب حلقه ها فيلم زيبايي بود ولي خوب اگه كتابشو خوب خونده باشيد مي بينيد كه اصلا كتاب فرق داره !
بنابراين نمي شه چنين انتظاري رو داشت اين حرفو از من كه حد اقل يكي دو حلقه فيلم بيشار از شما ديدم قبول كنيد ( با خواهش )
ولي در كل كارگردان اي فيلم هم خلي ضعيف كار كرده بود و اميدوارم فيلم 6 بهتر بشه .

ٌٌدر حال پاشیدن بذر

پیام زده شده در: ۱۶:۳۸ سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۸۶

یاکسلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۰ یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۴۵ جمعه ۱۸ دی ۱۳۸۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 154
آفلاین
با سلام:
اگه نظر من میخواین بهتون بگم اصلا فیلم جالبی نبود چئن اصلا نصف نوشته های کتاب نبود و من با امیدواری فراوانی میتونم بگم فیلم 6 شاید بهتر باشه.
در هر حال اگه بیشتر نوشته های توی کتاب5 توی فیلم بود ارزش بیشتری برای نگاه کردن داشت.

هری ا

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.