هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: پيام امروز
پیام زده شده در: ۱۵:۰۳ پنجشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۶

پیتر پتی گروold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۵ پنجشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۰ دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۸
از کابان...مخوف ترین زندان!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 333
آفلاین
گزارشگر:پيتر پتي گرو
====================
گروه حوادث:
كشته شدن 3 نفر الف دالي
ديروز طي يك زد و خورد بين يك چند الف دالي و مرگ خواران خوشبختانه 3 نفر الف دالي دار فاني را وداع گفتند.
هنوز از علت اصلي دعوا خبري در دست نيست.اما بنا بر شايعاتي ماجرا از اين قرار بوده كه دختر يك مرگ خوار به ازدواج يك الف دالي در آمده بوده است.اما پس از اين كه دختر مهر خود را به اجرا در مي آورد الف دالي با دختر بيچاره زد و خورد كرده و دختر از خانه فرار مي كند.پدر دختر وقتي متوجه اين ماجرا مي شود غيرتي شده و به خانه الف دالي ها حمله برده و پدر و برادر و داماد و هفت جد آبا آن ها ر لت و پار كرده. متاسفانه از صحنه در گيري تصويري در دست نيست.اما اگر به دست بياوريم براي شما مي گذاريم
مرگ خوار پدر منتظر حكم قطعي دادگاه است.

[b]تن�

پیام زده شده در: ۱۴:۱۲ پنجشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۶

هوگو ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۳ جمعه ۱۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۴:۰۷ جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۸۷
از کنار لیلی لونا پاتر
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 270
آفلاین
خب دوستان سلام از آنجایی که من فکر کردم که هر روزنامه ای تبلیغاتی نیز داردمن در این پست تبلیغ شامپویی جدید می کنم. با اجازه ی حضار شروع کنم .

روزی ، روزگاری

پهلوانی در پس رام کردن موهایش
و خلاص شدنش از شر فر خوردن موهایش
---------------------------------

دوستان ما در این تیزر سعی داریم شامپویی متفاوت را به شما معرفی کنیم. شامپویی که حتماً شما عزیزان با خریدن یک بار از آن خریدارش می شوید .
شامپویی متفاوت *** شامپوی ولدی

تصویر کوچک شده

سرت رو با چی می شوری با شامپو ولدی .

دارای عصاره ی بی ناموسی پرسی وازلین
------------------
سرم چه قدر کچل ، جلا دادنش را راحته
با شامپو ولدی
--------------------------------

محصولی جدید از مرگ خواران و اربابشون . جدید
دارای مجوز ایزو مرگ خوارو هشت .

منتظر تبلیغ های بعدی ما باشید .

شامپو کچلی ولدرموت

ادامه دارد....

چه کسی بود صدا زد هوگو ؟

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۰۰ پنجشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۶

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
عکسهایی از ریموس لوپین :

طبق عکسهایی که دیروز یک شخص نا شناس برای ما فرستاد متوجه شدیم که ریموس لوپین در ابتدای کودکی چقدر چاق و خپله بود ... عکسها را مشاهده کنید :

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

این بود عکس هایی از ریموس لوپین در کودکی , یکی از سران محفل ققنوس قدیم و معاون دوم اسبق ارتش دامبلدور (الف.دال) .

خبرگذاری پیام امروز
بارتی کراوچ

ویرایش شده توسط بارتي كراوچ در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۹ ۱۳:۰۱:۱۱
ویرایش شده توسط بارتي كراوچ در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۹ ۱۳:۰۲:۱۰
ویرایش شده توسط بارتي كراوچ در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۹ ۱۳:۰۳:۱۱
ویرایش شده توسط بارتي كراوچ در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۹ ۱۳:۱۸:۱۹
ویرایش شده توسط بارتي كراوچ در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۹ ۱۳:۲۰:۵۴
ویرایش شده توسط بارتي كراوچ در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۹ ۱۳:۲۳:۳۰
ویرایش شده توسط بارتي كراوچ در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۹ ۱۳:۲۵:۳۲
ویرایش شده توسط بارتي كراوچ در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۹ ۱۳:۲۷:۲۱
ویرایش شده توسط بارتي كراوچ در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۹ ۱۳:۲۹:۰۹

پیام زده شده در: ۱۹:۴۴ پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۸۶

یاکسلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۰ یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۴۵ جمعه ۱۸ دی ۱۳۸۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 154
آفلاین
با سلامی به تازگی صبحانه
خبری داغ در تهیه است
!!!

بعد از مشکلات درس و پدر در اوردن معلم ها از ما !!! از تبعید رهایی پیدا کردیم وارد دنیای خومان یعنی جادوگری شدیم !!!!
به گفته ی وزارت سحر و جادو المپیادی در زمینه ی جادوگری برپا شده که به گفته ی وزارت:
" این المپیاد در زمینه ی طلسم هایی است که هرکس طلسم بیشتر را بشناسد و وارد کند برنده ی چوبدستی ابر قدرت میشود.
در این بین دامبل عزیز ادعای مالکیت چوبدستی را به عهده گرفت.
و تمام برنامه های وزارت به هم خورد.
لرد با قاطعیت تمام به این موضوع خاتمه داد:
ببین داشی هرکی بخواد اینجا لنگ بندازه من لنگم از اون درازتره!!!
خب دیگر حرفی باقی نمانده ....لرد با قاطعیت دادن المپیاد را اجباری و اگر هرکسی از مرگخواران المپیاد ندهد مورد شکنجه به دست خود لرد قرار میگیرد.
این بود شرحی از خبر ما ....میخواد مورد استفاده قرار بگیره میخواد نگیره!!!"

یاکسلی" عضو هیئت علمی جادوگران ایران"

هری ا

پیام زده شده در: ۱۵:۵۱ پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۸۶

دابیold4

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۲ پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۳:۵۶ چهارشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۷
از اين دنيا چه ميدوني؟!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 82
آفلاین
سنت مانگو در تسخير محفلي ها!!!

پس از فاجعه رخ داده در كافه تفريحات سياه و و زخمي شدن هزاران محفلي ، دامبلدور مجبور شد براي درمان افرادش بيمارستان سنت مانگو را به مدت يك سال اجاره كند

لازم به ذكر است كه هيچ كدام از محفلي ها حاضر نشدند جلوي دوربين خبرنگاران ما حاضر شوند و با شرمساري در زير پتوها قايم شده بودند.

در اين بين سارا اوانز يكي از عكاسان ما را خفت كرد و او را مجبور كرد تا از وي عكسي تهيه كند و گفت كه تمايل شديدي به ازدواج دارد و علاقه مندان ميتوانند در صورت تمايل به ادرس محفل ققنوس بخش شستشو و نظافت نامه ارسال كنند.

سارا اوانز كچل و بي دندون:

تصویر کوچک شده

ملت خواستگار:

A man is talking to God.

The man: "God, how long is a million years?"
God: "To me, it's about a minute."
The man: "God, how much is a million dollars?"
God: "To me it's a penny."
The man: "God, may I have a penny?"
God: "Wait a minute." .

پیام زده شده در: ۲۰:۱۹ یکشنبه ۱۶ دی ۱۳۸۶

یاکسلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۰ یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۴۵ جمعه ۱۸ دی ۱۳۸۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 154
آفلاین
جانیان در دست وزارت خانه!!!

با سلامی دوباره
به گفته ی خبرنگارهای ما که تا هفته ی پیش این خبر را به دست ما رساندند و بعد از رساندن این خبر ناپدید شدند :"جانیان و بیماران سنت مانگو به گروه مرگخواران پیوستند .لرد سیاه (سیاه ترین جادوگر و بهترین مبارز )بعد از اصرار فراوان این جانیان پیوستن انان را قطعی اعلام کرد .به گفته ی او که چندی پیش با خود من مصاحبه ای داشت گفتند:من به خون اصیل توجه میکنم و به استعداد درخشان.این جانیان تمامشان به گفته ی منبع من اسلایترینی و بر اثر طلسم هایی دیوانه شدند .البته درست است که عقلشان در راه مثبت درست کار نمیکند اما در راه منفی و کشتار بهتر از هرکسی است .من اینان را استخدام کردم تا به محفلی های بوق بگویم خیلی عقبین من دارم نیرو جمع میکنم شماها دارین کشکتونو میسابین.
ادامه ی خبر:
با یکی از جانیان خود من مصاحبه کردم(البته توصیه میکنم با هیچ دیوونه ای اونم مرگخوار دست محبت ندهید و خود من یا طلسم دست دست بندی که مهارتی دارم با این حالت با او مصاحبه کردم):
-سلام اقای جانی
-م...ی...ککککک...شششش...مت...دست م...نننن.و ....با..ز...ککککننن....کمک ار..با..ب
خوب این بود مصاحبه ی من و این جانی نفهم ..دیدین که از خطرناکترین ادم هان پس با اونا سرشاخ نشین....

باتشکر
یاکسلی(خبرنگار مرگخواران)

راستی بازم بگیم من تو پیام امروز نمیام و پستام ابکین

هری ا

پیام زده شده در: ۲:۲۷ سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۸۶

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
اصل و نسب کریچر

تصویر کوچک شده

خب خب خب بدون مقدمه میرویم سر اصل مطلب:
باستان شناسان جادوگر بالاخره به ماهیت و اصل و نسب یکی از عجیب الخلقه ترین جانداران یعنی کریچر پی بردند.
سر دسته یکی از تیمهای اکتشافی دیشب طی جغدی که برای ما فرستاد عنوان کرد که یک عکس در زیر خرابه های ساختمان مخوف هاگزمید یعنی شیون آوارگان یافته اند که بدلیل شباهتهای ظاهری فراوان احتمال میدهند این عکس متعلق به جد کریچر باشد.
در ادامه جغد آمده است جن خانگی ای که در عکس دیده میشود یکی از سردسته های شورش معروف و ویرانگر جنهای خانگی بر ضد جادوگران بوده است.
تیم اکتشافی پس از تحقیقات بسیار و مقایسه شکل ظاهری این عکس با نمونه های زنده جنهای خانگی این عکس را به کریچر نسبت داده اند.

بهمین دلیل ما مصاحبه ای با کریچر عزیز انجام دادیم:
_با عرض سلام خدمت شما،میخواستم بپرسم الان چه احساسی دارید
کریچر در حالی که اشک در چشمانش حلقه زده و آب بینیش روان است میگوید:_بسیار خوشحالم که بالاخره خاندانم را شناختم،من به پدربزرگم افتخار میکنم
_نظرتون درباره رنگ ایشون چیه؟
_مشکی رنگ عشقه
_آخه ایشون سبزن
_البته واضح و مبرهن است که رنگ سبز نماد شور و طراوت و طبیعت است
_اما قورباغه هم سبزه
_آقا سوالات فلسفی نپرس
_بله متوجه شدم با تشکر از شما

و همچنان آب از بینی کریچر روان است

پیام زده شده در: ۲۱:۵۷ سه شنبه ۴ دی ۱۳۸۶

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۵ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۵ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از لندن-یه عکاسی موگلی نزدیک کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 704
آفلاین
در راستاي بحث هاي پيش آمده راجب به کودتا وزير براي آگاهي ذهن مردم...بينايه اي به نام کودتا شناسي منتشر نمود
1-کودتا بر دو بخش است...کود و تا...کود هرگز تا نمي شود پس کودتا کار بيهوده اي مي باشد
2-اگر به باغباني علاقه پيدا کرده ايد به سايت سبزيجات که توسط باقالي معرفي شده برويد
3- صادرات و واردات کود بسيار خوب است...به خصوص اينکه غني سازي شده باشد....ما غني سازي ميکنيم در راستاي پيشرفت ملي!
4- ما هگزا کلرايد غني شده کود را که اصلا تا نشده و نو مي باشد و برق مي زند را به شما ميديهم
5- براي اينکه کود دراي بوي بدي مي باشد به کودتا دست نزنيد دستتان بو مي گيرد
6-اگر کود بدون بو به شما تعارف کردن...به خاطر بياوريد که از چه درست شده، مواد شيميايي...که آنهم قابل تا نمي باشد
تا اعلاميه آموزشي شماره 3 خدانگهدار!
مسئول:پس دوش چي؟
جاسم:مگه بعد از يک عدد 3 نيست؟
مسئول:بابام جان دو هست!
جاسم:پس بينيوس تا اعلاميه شماره 2 خدانگهدار!

هوووم امضاي آفتابه اي بسته!
[b][color=996600]
بينز نامه
بيا يا هم به ريش هم بخنديم...در سايتو واسه خنده ببنديم
بيا تا ريش ها ب

پیام زده شده در: ۲۳:۰۴ یکشنبه ۲ دی ۱۳۸۶

سر بارون خون آلود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۷ جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۵۷ سه شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 139
آفلاین
بارون:من با آرشام پدر کشتگی دارم!

گزارشگر پیام روز گزارش میدهد: دیروز برای مصاحبه به قلعه مخوف مدیران رفتیم...جایی که مدیران نقشه های استکباری و پلیدانه خودشون ر وعلیه کاربران بی گناه سایت می کشند و تصمیمات سیاسی خود را میگیرند

در راستای اتفاقات اخیر با بارون خون آلود "این فرد پست،کثیف،آشغال و دورویی که شناسه بهترین رول نویس سایت رو بسته" مصاحبه ای انجام دادیم که در ذیل آمده است:

-من از آرشام عقده داشتم.....یادمه بچه بودم داشتم با عروسک خرسیم بازی میکردم که آرشام اومد اونو از من گرفت ، من عروسکمو خیلی دوست داشتم ..این تو روحیه من تاثیر گذاشت
-بزرگتر که شدیم..آرشام در انشا بهترین نمرات رو میاورد و من هر چه انشا مینوشتم نمیدونم چرا فرداش صفحه ای که انشا نوشته بودم نبود و به دفتر آرشام انتقال پیدا میکرد!!

- من همیشه عقده قدرت داشتم...چشم نداشتم قدرت دیگرونو ببینم...وقتی دیدم آرشام کل سایتو در دستش گرفته و تو دل همه کاربرا جا کرده...گفتم ازش زهر چشم بگیرم و به بهانه کاملا ناچیزی شناسشو بستم!!...وقتی بستم نشستم چند تا بشکن زدم و گفتم کارشو ساختم.....بعد به افتخار این فتح بزرگ همه رو ساندیس دعوت کردم!! چه روز خوبی بود...روزی که م نقدرت آرشام رو از بین بردم!!

-اما من از قدرت آرشام بی خبر بودم...اون میتونست با شناسه همه اعضای سایت پست بزنه!! و من واقعا از این نکته غافل بودم که محبوبیتش خیلی زیادتره!!....ولی من نشون دادم کم نمیارم!!!من که از آرشام عقده داشتم شناسه تک تکشونم بستم!! به این وسیله قدرت خودمو ثابت کردم!! کلا از اون آدمایی هستم که با همه دشمنن و بی هدف و بدون دلیل با یکی دشمن میشن!

-باید بگم که همه اعمال من غیرقانونی بوده...آرشام حق داشته تو چت باکس از خودش دفاع کنه و صحبتای مدیران رو اصلا حساب نکنه و حرف خودشو بزنه!! میدونید...اصلا مدیران، هویج های یک سایت هستن!!البته ما تو سایت یک هویج داریم که مدیر نیست!! ولی کلا هویج چیز مفیدیه!!

- من چون عقده داشتم و میدونستم آرشام عصبانیه !!پیام دادم که کسی پیام نزنه چون میدونستم اینجور نمیکنه!!
کلا یک هویج که نباید اخطار بده!!ولی من برای اینکه ثابت کنم هویج چیز خیلی مفیدیه!! بعد از دو پیام بستمش!!کلا من میدونم چه مواقعی صحبتایی کنم تا طرف نتونه کاری رو انجام بده!! میدونید بیخودی که سه سال مدیر نبودم که!!! اصل اول مدیریت زیراب زنیه!!! تو کل جوامع!!

-کلا من یه ادم عقده ای هستم....هر شش ماه تو سایت نیستم و هر از شش ماهی سر میزنم و یه حالگیری میکنم تا نشون بدم من قدرت دارم و بقیه ندارن!! از همه بروبچ که از نزدیک هم منو میشناسن بپرسید که این بارون چقدر عقده ای و مزخرفه!!!

-کلا به نظر من همه مدیران باید آرشام رو سجده کنن!! و به درگاه ملکوتیش تضرع کنن و تقاضای بخشش کنن!!! خدا همه گناهان ما مدیران رو که برای خالی کردن عقده شناسه ایشون رو بستیم ببخشه!

ویرایش شده توسط سر بارون خون آلود در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲ ۲۳:۱۶:۵۳

و ما بر می گردیم تا درس عبرتی باشد برای کسانی که بر نمی گردند!

پیام زده شده در: ۲۱:۰۶ یکشنبه ۲ دی ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۸ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ جمعه ۲ دی ۱۴۰۱
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 433
آفلاین
تصویر کوچک شده

این روز ها چه خبر شده ؟!

جمعی از اعتصاب کنندگان بر علیه تصمیمات غیر منطقی مدیران که دیروز را نیز به اعتراض به روش های مختلف از جمله تغییر شکل در برابر ساختمان وزارت سحر و جادو گذرانده بودند، در تصمیمی شگرف امروز بیانیه از طرف گروهک ضد مدیریتی ***** در تمام رسانه ها پخش گردید :

به نام مرلین

ای مردم، آگاه باشید که ما در راه آزادی دنیایی پر شکوه و خلاصی آن از دست استبداد گران میکوشیم، هر کشت محکمی که سازمان زوپس بر دهان ما کوبد، ما آن را فریاد ها و کوبش مشت های دیگری پاسخ میدهیم، ای ملت اگر قصد دارید که با ما برای ملی شدن حق و حقوق کاربران و برابری جادوگران همراه شوید، میتوانید از امروز به مدت سه روز در خانه هایتان بنشینید و هیچ گونه کاری که در جهت منافع رژیم دیکتاتور عله است انجام ندهید.

لازم به ذکر است که این بیانیه امروز صبح در جلوی انتشاراتی توسط یک شخص ناشناس حمل شده و به دست ما رسانده شده است، قابل توجه است که مسئولین وزارت به دنبال آرشام خانه به خانه میگردند و تمام همراهان و هم رده های وی را نیز بازداشت و به وزارت منتقل میکنند.

در ضمن در طی بیانیه هایی که هر روز توسط هری پاتر ملقب به عله از فرق پیشانی خارج میشود، بیانیه جدیدی نیز اعلام گردید :

هر گونه همکاری با اعضای این گروهک تروریستی برابر با اعدام بوده و ما همیشه قوانین و چهارجوب دنیای جادویی را حفظ کرده و در پیش برد آن کوشا هستیم، از تمامی جادوگران و شهرواندان عزیز انتظار همکاری میرود، در صورت رویت این بی منطق های به ظاهر اصول گرا با شماره تلفن های سر بارون خون آلود تماس گرفته یا از نشان اینترنتی info@xoops.org با ما تماس حاصل کنید.

در پایان لازم به ذکر است که فردی ناشناسه دیروز در جلوی راهپیمان بر علیه تبعیض مدیریتی خود کشی کرده و نامه ای را نیز به شرح زیر در کنار خود باقی گذاشته است :

دل میرود ز دستم .... عله جونم کجایی !!!
امشب که مست مستم .... به خودم یه بمب بستم !!!

سلام عله جون، گویند هر کس که در راه مملکت خویش جان یا هر چیز دیگر بدهد، ثوابت دارد و ما نیز بر این اصل استوار هستیم، بنده آنتونین دالاهوف ملقب به انی خاله باز که بچه محل هام من و اصلا صدا نمی کنن. میخواستم بگم من در راه تو جهاد کرده و دست آوردهای بارون را حفظ کردم. من مشتاق دیدار تو در بهشت هستم. یا حق ... شهيد راه منو آنتونيون دالاهوف

پایان خبر، با تشکر از شما که مارا یاری کردید منتظر خبر های دیگر از همین روزنامه باشید.

ویرایش شده توسط ماندانگاس فلچر در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲ ۲۱:۱۰:۴۵
ویرایش شده توسط ماندانگاس فلچر در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲ ۲۱:۱۲:۳۷
ویرایش شده توسط ماندانگاس فلچر در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲ ۲۱:۱۵:۳۹

جونم فدای عشقم ، نفسم فدای رفقا ، شناسه ام هم فدای سر آرشام

[color=99

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.