هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد انتخاباتی آلبوس سوروس پاتر
پیام زده شده در: ۱۶:۰۷ جمعه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۷

اسکورپیوس مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۹ یکشنبه ۱۶ دی ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۲۶ شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۰
از .... نمي دونم... اينجا كجاست؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 71
آفلاین
سلام!
من نمي دونم بابام مي خواد چي بهم بگه!
احتمالا يه پس گردني بم مي زنه و مي گه از پاتر؟ از پسر اون پاتر بوقي حمايت كردي؟
ولي مهم نيست!
حمايت از آسپ به پس گردني ميارزه...!
خوب...
راستي من مي خوام بدونم اين وام هاي ازدواج فقط براي كساييه كه واقعا تصميم به ازدواج داشته باشن؟
و يه چيز ديگه كه به ساحره هاي ترشيده وام تهيه ي جهاز نمي دين؟ گناه دارن بيچاره ها!
بعدشم من فكر مي كنم تعداد ساحره هاي مجرد از جادوگرا (يعني من و خودت!) بيشتره. آيا اقدامي براي سروسامون دادن زندگي يه عده جادوگر مجرد مي كنين؟
آيا امكانش هست كه به ازاي هر جادوگر چند ساحره باشد؟
( سر خودتم بي كلاه نمي مونه! به نفع خودتم هست! D:)

من در همين ستاد حمايتم رو از آلبوس سوروس پاتر اعلام مي دارم!

ویرایش شده توسط اسكورپيوس مالفوي در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۱۳ ۱۶:۱۵:۵۳
ویرایش شده توسط اسكورپيوس مالفوي در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۱۳ ۱۶:۲۳:۳۹

اين كه من تو رو مي خوام معلومه غيرمستقيم!
-----------
من قول شرف مي دم يك هافلپافي واقعي باشم.... به خون اصيلم سوگند!

پیام زده شده در: ۱:۳۱ جمعه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۷

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
جوابيه ی آلبوس بن عله به ارشاد نامه گلگومات بن دامبل

نقل قول:
ارشاد نامه ي گلگومات بن دامبل خطاب به البوس بن عله

به نام مرلين كه صائقه و زخم را بوجود اورد تا هري پاتر از ميانش قدم به بيرون بگذارد و ملتي را در قرن بيست و يكم معتاد و بد بخت جادوگران كند.

اي البوس پسر عله پاتر ، گيرم پدر تو بود وبمستر ، از منطق پدر تو را چه حاصل؟!

من به ستاد تو امدم تا طبق سنت بسيار نيكوي آسلام تو را به راه حق و به ستاد خودم دعوت نمايم ، همانا كه ستاد من از نيكو ترين ستاد هاست!

اي البوس اي پسر پاتر ، اي تو كه قد و قواره اي در حد و اندازه كلاه وزارت داري و حتي كوچكتر ، چگونه انتظار ميرود بتواني اين مقام را حفظ كني و از نبرد با استكبار مديران سالم بيرون بيايي؟!

مديران منوي مديريت دارند ، آنها انصاف ندارند و به كودكي همچون تو رحم نخواهند كرد.

در عوض با يك عدد خط كش به ستاد من بيا و ابعاد مشتم را اندازه بگير و ببين كه چگونه ، فقط با يك عدد مشت استكبار مديران را زير پشم و پيل دست و بدنم خفه ميكنم.

به نفع توست ، پس به ستاد من بيا و در زير سايه ي بزرگم به فعاليت بپرداز همانا كه گلگومات فعاليت كنندگان را دوست دارد.

به اميد انكه رستگار شوي...

پدر من بود وبمستر ولی ز منطق او چیزی نبود مرا حاصل!

راه ها پیمودم و به ستاد تو رسیدم. مرگخواری بی نام و نشان در آنجا بود که وارد نشده یقه من را گرفت و فریاد زد: برول! پاسخ دادم: چه برولم؟ نعره زد: برول پسرک! به اطرافم نگاه کردم. بر روی ساختمانی با حروف بزرگ نوشته شده بود: ستاد رول نویسی گلگومات و بلیز!

گلگومات! منوی مدیریت در دستان من است! قدرت منتقل شد! عله بزوی اعدام و دامبل نیز تبعید می شود! تو می مانی و دسیسه های دشمنان آسلام!

گلگومات! مشت تو در مقابل سلاح های کشتار جمعی مدیران چیزی نیست! شب نشینی با دامبل فایده ای جز افزایش عرض ندارد! اشتباه نکن و به من بپیوند!

نقل قول:
سلام به آ.س.پ نوه و دوست عزیزم
خوبی
می خواستم بدون اقدامات شما برای حل مشکلات زیر چیه؟
1- مشکلات کارگران و زارت خانه و کارخانه ها بخصوص دستمال سازی اسکاور

2- شما چه کاری در زمینه ماگل ها انجام می دهید.

3- شما چه اقداماتی علیه ارازل و اوباش سایت انجام می دهید.

4- برای حمایت از تیم های کوییدیچ چه می کنید؟

5- شما چه زیر شاخه های جدیدی برای وزارتخانه به وجود می آورید؟

6- راه حل شما برای مشکل مسکن جوانان چیست

7 آیا برای جوانان وام های ازدواج می دهید؟

سلام به پدربزرگ آ.س.پ.!
خوبم!
1-توسعه کارخانه دستمال سازی اسکاور جزو اهداف ریونی من هست!
2-تنها وظیفه من نسبت به ماگل ها اینه که اجازه ندم از دنیای جادوگری چیزی بفهمن و یا مشکلی از طرف دنیای ما براشون به وجود بیاد!
3-دسته اوباش هاگزمید گروهی بس توانا و قدرتمند است که فعالیتشان در بهبود رول پلینگ بسیار موثر است. ولی در صورت دست درازی و تجاوز به وزارت خانه تک تکشون رو به صندلی برق و تد ریموس لوپین میسپارم!
4-اضافه کردن منوی مدیریت به جوایز قهرمانان کوییدیچ یکی دیگر از اهداف منه!
5-وزارتخانه نیاز به زیر شاخه نداره! همینجوریش باید یک خونه تکونی اساسی توش بشه!
6-باز کردن دفترچه حساب بانک مسکن، شعبه گرینگوتز!
7-این هم جزو اهداف بیناموسیه من هست.

جواب نصف سوال هات جزو اهدافی بوده که قبلا ذکر کردم! من فکر تمام اقشار و گروه ها هستم!

ویرایش شده توسط آلبوس سوروس پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۱۳ ۲:۱۱:۴۱

پیام زده شده در: ۰:۱۲ جمعه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۷

جیمز  پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۲ یکشنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۴۸:۲۹ جمعه ۱۵ دی ۱۴۰۲
از دهکده هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 204
آفلاین
سلام به آ.س.پ نوه و دوست عزیزم
خوبی
می خواستم بدون اقدامات شما برای حل مشکلات زیر چیه؟
1- مشکلات کارگران و زارت خانه و کارخانه ها بخصوص دستمال سازی اسکاور

2- شما چه کاری در زمینه ماگل ها انجام می دهید.

3- شما چه اقداماتی علیه ارازل و اوباش سایت انجام می دهید.

4- برای حمایت از تیم های کوییدیچ چه می کنید؟

5- شما چه زیر شاخه های جدیدی برای وزارتخانه به وجود می آورید؟

6- راه حل شما برای مشکل مسکن جوانان چیست

7 آیا برای جوانان وام های ازدواج می دهید؟
پیام زده شده در: امروز ۱:۰۷:۰۳

ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۱۳ ۰:۱۹:۵۱
ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۱۳ ۰:۲۸:۲۲

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۲۶ پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۷

گلگومات

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۹ دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۸:۵۷ جمعه ۲۸ مرداد ۱۳۹۰
از كنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 92
آفلاین
ارشاد نامه ي گلگومات بن دامبل خطاب به البوس بن عله

به نام مرلين كه صائقه و زخم را بوجود اورد تا هري پاتر از ميانش قدم به بيرون بگذارد و ملتي را در قرن بيست و يكم معتاد و بد بخت جادوگران كند.

اي البوس پسر عله پاتر ، گيرم پدر تو بود وبمستر ، از منطق پدر تو را چه حاصل؟!

من به ستاد تو امدم تا طبق سنت بسيار نيكوي آسلام تو را به راه حق و به ستاد خودم دعوت نمايم ، همانا كه ستاد من از نيكو ترين ستاد هاست!

اي البوس اي پسر پاتر ، اي تو كه قد و قواره اي در حد و اندازه كلاه وزارت داري و حتي كوچكتر ، چگونه انتظار ميرود بتواني اين مقام را حفظ كني و از نبرد با استكبار مديران سالم بيرون بيايي؟!

مديران منوي مديريت دارند ، آنها انصاف ندارند و به كودكي همچون تو رحم نخواهند كرد.

در عوض با يك عدد خط كش به ستاد من بيا و ابعاد مشتم را اندازه بگير و ببين كه چگونه ، فقط با يك عدد مشت استكبار مديران را زير پشم و پيل دست و بدنم خفه ميكنم.

به نفع توست ، پس به ستاد من بيا و در زير سايه ي بزرگم به فعاليت بپرداز همانا كه گلگومات فعاليت كنندگان را دوست دارد.

به اميد انكه رستگار شوي...

اگه كسي يه بار زد توي گوش تو ، تو دو بار با چماغ بزن تو سرش.

يكي از ضرب المثلهاي غول ها

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۳۷ پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۷

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
جیمز پاتر!

همانا حمایت شما ما را خوشحال نمود، دِین پاتری خود را به بهترین شکل ادا کردی!

گلگومات!

نقل قول:
هوووم ..!
از اونجايي كه من كانديداي بسيار روشن فكري هستم ، تصميم دارم با طرح سوالاتي زيركانه اهداف ساير كانديدها رو از زير زبونشون بكشم بيرون و اگر مناسب بودند قاطي اهداف خودم بكنم بدين منظور از شما رغيب گرامي سوالاتي چند داشتم.
1.كارشناسان مجرب ما ، مطلع شدن قد* شما 60 سانتيمتر هست و اين در حالي است كه كلاه وزارت طولي بالغ بر 75 سانتي متر داره ؛ شما اگه وزير شديد چگونه ميخوايد با اين بحران كنار بيايد ايا گم شدن در كلاه وزارت سمبلي از گم شدن در قدرت نيست؟
2.اقا ، جديدا رول پلينگ وضعيت خوبي نداره ، ميخواستم بدونم چه برنامه اي براش داري و اينكه به نظرت دسترسي هاي وزير براي سامان دهي رول پلينگ كافيه؟
3.هدفت از كانديد شدن چي بود؟!
4.ايا به خاطر رسيدگي دقيق تر به كار هاي وزارت حاضري از مسئوليتهاي ديگت استعفا بدي يا نه؟!
5.نظرت در مورد پديده اي با نام معاونان وزير چيه ؟! گزينه هايي مد نظرت هستند ؟! ميخواي از چه قشري معاوناتو انتخاب كني ؟ فكر ميكني براي انجام اين مسئوليت سابقه و تجربه مهمه يا داشتم انگيزه و فعاليت زياد؟
6.اين درسته كه عله پاتر و مابقي مديران پشت شمان؟
7.سوال خاصي نداشتم فقط ميخواستم تعداد سوالان به قديس جادويي برس

گلگومات و روشن فکری! پارادوکس به کار میبری؟
1-با توجه به اینکه من در صورت وزیر شدن، وزیری مردمی هستم و فرقی بین خودم و جادوگران دیگه نمی بینم کلاه وزارت رو بر سرم نمیزارم! در ادامه این مشکلات هم به وجود نمیاد!
2-یک دفعه دیگه اهدافم رو بخون. قسمت اهداف دیگر وزارت فقط و فقط برای پیشرفته رول پلینگه!
یکی از دلایل افت رول پلینگ خوابیدن وزارت بوده. دسترسی های وزیر برای پیشرفت رول پلینگ کافی نیست ولی میتونه موثر باشه. اگه وزیر بشم با تحولاتی که در وزارت ایجاد می کنم سعی می کنم به پیشرفت رول پلینگ کمک کنم!
3-هدف من از کاندید شدن اجرای همون اهدافی بود که گفتم و مهم تر از همه جلوگیری از به وجود آمدن استکبار (چیزی که در اوایل هاگوارتز شاهدش بودیم) در وزارت هست!
4-سعی می کنم تا اونجا که بتونم به همه وظایفم برسم. ولی اگر لازم بشه حاضرم از مسئولیت های دیگم استعفا بدم. وزارت در اولویت قرار داره!
5-معاونان در صورت مناسب بودن میتونن کمک بزرگی برای وزیر باشن. اگر وزیر بشم در نظر دارم معاونانم رو از قشر ساحره های سایت انتخاب کنم!
به نظر من داشتن انگیزه یکی از مهم ترین ارکان معاون و حتی وزیر شدنه! کسی که سابقه و تجربه داشته باشه ولی انگیزه ای برای فعالیت نداشته باشه بدرد مدیریت سایت هم نمی خوره!
به نظر من افرادی مثل تدی و جیمز هری پاتر با توجه به انگیزه و پتانسیلی بالایی که دارن می تونن در معاونت وزارت کمک بزرگی باشن. تجربه افراد قدیمی سایت هم باید مورد استفاده قرار بگیره!
6-با توجه به اهدافم فکر می کنی یک درصد هم امکان داره مدیران پشتم باشن؟

هپزیبا اسمیت و سوزان بونز!

حمایت شما نیز باعث خشنودی ما شد. همون طور که گفتم افراد تازه وارد مورد لطف و محبت وزیر قرار میگیرن حالا اگه ساحره هم باشن که فبها!

تد ریموس لوپین!

نقل قول:
آیا بعد از نود و بوقی من و ویکی به هم خواهیم رسید؟ ایا برای این وام سند ازدواج نیز لازم است؟ ایا به کلیه جوانان دم بخت این وام تعلق میگیرد یا شرایط و ضوابطی بر آن حکمفرما خواهد بود؟

من در همین ستاد رسما اعلام می کنم که در صورت وزیر شدن ویکی متعلق به شماست و طبقی قولی که دادم بدون هیچ بهره ای! البته قسط های وامت رو باید به موقع پرداخت کنی!
نقل قول:
واقعا"؟ آیا وعده سر خرمنه یا همچین کاری می کنید؟ آیا به من حقوق نیز در راستای بازپرداخت وام فوق الذکر داده می شود؟

حقوق؟! من فکر می کردم شما حاضرید این کار رو به خاطر علاقه انجام بدید. از معلم انشایی همچون شما این طرز فکر بعیده! بودجه وزارت هم محدوده!
نقل قول:
یعنی واقعا" میشه همچین روزی رو ببینیم؟ من با اون صندلی برقیه خیلی موافقم خیلی رومانتیکه! حاضرم به شخصه این حکم رو اجرا کنم! اگه مامور اجرای اعدام مدیران شوم، آیا به من نیز در راستای بازپرداخت وام فوق الذکر در فوق! داده می شود؟

باز حقوق؟! امممم...ولی خب با توجه به اینکه اعدام مدیران بوسیله صندلی برق روحیه رومانتیکی مثل شما رو طلب می کنه و همچنین در راستای بازپرداخت وام فوقِ فوقِ فوق الذکر حقوقی قابل توجه به شما داده خواهد شد!
نقل قول:
آیا این مورد به اعضای تیم ریش سفیدان هم تعلق میگیره؟ راستی ریموس حقوق و جوایز ما رو بالا کشیده، آیا کمک میکنی که ما حقوقمون رو از این غارتگر بیت المال پس بگیریم و من بازوبند کاپتانی را از پدرم بربایم؟

قانونی که وضع میشه هیچ اثری روی گذشته نداره! شما خودت نمی تونی حقوقت رو از پدرت بگیری اونوقت چه انتظاری از یک وزیری مثل من که آزارش به مورچه هم نمیرسه داری؟ ولی یک راهنمایی بهت میکنم. منو ببین که چجوری حقوقم رو از بابا عله میگیرم و یاد بگیر!
نقل قول:
خب اینا که اهداف اصلیت بود... ولی جدا"!!!!
من توی این ستاد دقیقا" از اهدافت سر در نیاوردم! میشه یه مقدار در مورد اهداف اصلیت در صورت وزیر شدن توضیح بدی؟

در صورتی که وزیر بشم هدف اصلی و کلی من فعال کردن وزارت و کمک به پیشرفت رول پلینگ هست. اهداف دیگه زیر مجوعه همین هدف قرار می گیرن!

بارتی کراوچ!

نقل قول:
1- آیا این درسته که اولین بار بارتی کراوچ در هاگوارتز در مورد شما بی ناموسی نوشت و شما از اونجا با بی ناموسی آشنا شدید ؟
2- آیا این درسته که شما تمام معاونینتونو از هافلپاف انتخاب می کنید و قدرت رو انحصاری می کنید ؟
3- آیا این درسته که شما می خواین دسترسی پرسی ویزلی و بارتی کراوچ رو پس از انتصاب در مقام وزارت از این انجمن بگیرین ؟
4- آیا این درسته که شما پس از انتصاب در مقام وزارت به فکر مقام های بالاتری هستید و عله به شما قول مدیریت داده ؟
5- آیا این درسته که شما با مدیران آشنایین و به بلیت هایی که به مدیران داده می شه دسترسی دارین ؟
6- آیا درسته که شما زیر دست ماندانگاس فلچر ایفای نقش رو یاد گرفتین بعد عضو سایت شدین ؟
7- مثل گلگومات عزیز می خواستم به عدد مقدس برسه

1-تکذیب می کنم!
2-به هیچ وجه!
3-اهداف اسلی من رو نخوندی؟ به شما که بیست تا دسترسی دیگه هم داده میشه! در رابطه با پرسی بستگی داره مردم اهداف آسلامی رو بیشتر می پسندن یا اهداف بیناموسی! اگر اهداف آسلامی رو انتخاب می کنن که پرسی بدون شک از سایت شوت میشه بیرون ولی اگر اهداف بیناموسی رو ترجیح میدن پرسی پاداشی میگیره که در خواب هم نمی بینه!
4-در صورت وزیر شدن اهداف دیگر وزارت رو اجرا می کنم. عله اعدام میشه و من مدیر میشم!
5-تایید می کنم! همر
6-برعکس گفتی! من عضو سایت شدم و یکی از کسایی که در ایفای نقش کمک بزرگی به من کرد ماندانگاس فلچر بود!
عدد مقدس رو هم تو و گلگومات خز کردید رفت!

پیتر پتی گرو!

نقل قول:
السلام عليك يا ابن عله!و علي الارواح التي حلت بفنائك!
من هم طرفدار آل بوقي هستم
يه سوال اساسي داشتم از آل:
به نظرت براي وزارت آدم بايد جدي باشه يا مثل تو شوخ طبع؟

با توجه به اصل پارسی را پاس بداریم و از آلبوس بن عله خودم که بگذریم در صورتی که وزیر بشم بی درنگ توسط تد ریموس لوپین بر روی صندلی برق مجازات خواهی شد!
از نظر من وزیر شوخ طبع می تونه روابط صمیمانه تری با بقیه داشت باشه و ملت دچار بعضی قید و بندها نمیشن و راحت تر میتونن فعالیت کنن. ولی همین شوخ طبعی در صورت افراط میتونه اثر منفی داشته باشه!

ویرایش شده توسط آلبوس سوروس پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۱۲ ۲۱:۰۸:۴۷

پیام زده شده در: ۱۶:۰۷ پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۷

پیتر پتی گروold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۵ پنجشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۰ دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۸
از کابان...مخوف ترین زندان!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 333
آفلاین
السلام عليك يا ابن عله!و علي الارواح التي حلت بفنائك!
من هم طرفدار آل هستم
يه سوال اساسي داشتم از آل:
به نظرت براي وزارت آدم بايد جدي باشه يا مثل تو شوخ طبع؟

ویرایش شده توسط پیتر پتی گرو در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۱۲ ۲۱:۱۹:۰۸

[b]تن�

پیام زده شده در: ۱۵:۱۷ پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۷

سوزان بونزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۲ پنجشنبه ۱۶ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۳۸ جمعه ۲۶ مهر ۱۳۸۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 111
آفلاین
آلبوس سوروس پاتر

آلبوس سوروس پاتر رای منه. فعالیتش که ماشا الله بزنم به تخته زیاده و همش تو سایته. در بقیه موارد هم واقعا کار های مهمی انجام میگیرد در تالار های مختلف و ...
بله بله با خواندن اهداف آقای آلبوس سوروس پاتر به این نتیجه رسیدم که شخص خوبی برای وزیر سحر و جادو شدنه.
نظارت بر انجمن محفل ققنوس نشان می دهد که آلبوس رول نویسی خوب و عالی دارد و با مراجعه به پست های رولی آلبوس میشه به این موضوع پی برد.
پس بنابراین چه کسی بهتر از آلبوس وجود داره؟
خب معلومه یه نفر دیگه هست که اون کسی نیست جز
* آلبوس سوروس پاتره*

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۰۲ پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۷

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
1- آیا این درسته که اولین بار بارتی کراوچ در هاگوارتز در مورد شما بی ناموسی نوشت و شما از اونجا با بی ناموسی آشنا شدید ؟

2- آیا این درسته که شما تمام معاونینتونو از هافلپاف انتخاب می کنید و قدرت رو انحصاری می کنید ؟

3- آیا این درسته که شما می خواین دسترسی پرسی ویزلی و بارتی کراوچ رو پس از انتصاب در مقام وزارت از این انجمن بگیرین ؟

4- آیا این درسته که شما پس از انتصاب در مقام وزارت به فکر مقام های بالاتری هستید و عله به شما قول مدیریت داده ؟

5- آیا این درسته که شما با مدیران آشنایین و به بلیت هایی که به مدیران داده می شه دسترسی دارین ؟

6- آیا درسته که شما زیر دست ماندانگاس فلچر ایفای نقش رو یاد گرفتین بعد عضو سایت شدین ؟

7- مثل گلگومات عزیز می خواستم به عدد مقدس برسه

پیام زده شده در: ۹:۴۲ پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۷

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۰ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۵۵ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1495
آفلاین
درود بر ا.س.پ!

بنده بعد از گشتی که در ستاد زدم و تراکت های تبلیغاتی که از روی زمین جمع کردم رو مطالعه نمودم ( که مزین به عکسهای بسیار فشنی از جناب کاندیدای وزارت بود) برخی از اهداف شما ما را بسیار خوشایند آمد که خواستیم قبل از رای دادن مطمئن شویم که فردا مثل بقیه (؟) زیر وعده وعیدهایتان نمی زنید!

نقل قول:
اعطای وام های کلان و بی بهره (!) به زوج های جوان!

آیا بعد از نود و بوقی من و ویکی به هم خواهیم رسید؟ ایا برای این وام سند ازدواج نیز لازم است؟ ایا به کلیه جوانان دم بخت این وام تعلق میگیرد یا شرایط و ضوابطی بر آن حکمفرما خواهد بود؟

نقل قول:
افتتاح انجمن زنگ انشا با نظارت تد ریموس لوپین

واقعا"؟ آیا وعده سر خرمنه یا همچین کاری می کنید؟ آیا به من حقوق نیز در راستای بازپرداخت وام فوق الذکر داده می شود؟

نقل قول:
در صورت درخواست اعضا محاکمه مدیران در دادگاه وزارت و محکوم کردن آنها به مجازات های سنگین (صندلی برق، سنگسار و...)

یعنی واقعا" میشه همچین روزی رو ببینیم؟ من با اون صندلی برقیه خیلی موافقم خیلی رومانتیکه! حاضرم به شخصه این حکم رو اجرا کنم! اگه مامور اجرای اعدام مدیران شوم، آیا به من نیز در راستای بازپرداخت وام فوق الذکر در فوق! داده می شود؟

نقل قول:
اضافه کردن منوی مدیریت به جوایز قهرمانان کوییدیچ

آیا این مورد به اعضای تیم ریش سفیدان هم تعلق میگیره؟ راستی ریموس حقوق و جوایز ما رو بالا کشیده، آیا کمک میکنی که ما حقوقمون رو از این غارتگر بیت المال پس بگیریم و من بازوبند کاپتانی را از پدرم بربایم؟

خب اینا که اهداف اصلیت بود... ولی جدا"!!!!

من توی این ستاد دقیقا" از اهدافت سر در نیاوردم! میشه یه مقدار در مورد اهداف اصلیت در صورت وزیر شدن توضیح بدی؟

ممنون!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۷:۰۳ پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۷

هپزیبا اسمیت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۵:۴۴ یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۷
از شیون آوارگان.
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 62
آفلاین
بنظر من هم آلبوس سوروس پاتر در حال حاضر بهترین گزینه است زیرا:

رول نویس خوبیست از نظارتش بر انجمن محفل معلومه

نحوه ی مدیریت و استدلال خیلی خوبه :دلیل بماند

عضو خیلی فعالیه از رنک بالا کلش معلومه و از شناختی که من ازش دارم.

همیشه تونسته بین این سایت و درس هاش رابطه ی خوبی تشکیل بده پس :

به البوس سوروس پـــــــــــــــــاتر رای دهید

[size=small][b][color=00CC00]شناسه ی جدید مÙ

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.