هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ارتباط با ناظرين مطالب اشتراکي
پیام زده شده در: ۲۱:۵۹ شنبه ۲۵ آبان ۱۳۸۷

نارسیسا مالفویold**

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۰ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۴:۲۳ سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۸۸
از یه دنیای دیگه !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 392
آفلاین
توبیاس اسنیپ عزیز ، ناظر "هری پاتر به زبان فارسی" درست فرمودن .

1- از نظر من مجازه ، و چون دو تا ناظر هستیم موافقت آنیتای عزیز هم لازمه که منتظر نظرش می مونیم .

2- دقیقا جاش تو همین فرومه !!!

3- در مورد زدن تاپیک ، فکر نمی کنم زدن تاپیک کار ارزشی ای باشه ! نظر من اینه که خودتون تاپیک رو بزنید ، فراخوان کنید و از بروبکس کمک بگیرید .

اتفاقا زدن تاپیک ترجمه یک کار بسیار ارزشمند هم هست ( به نظر من ! )

اگه برای ترجمه کمک خواستید ، به عنوان مترجم درخدمتم ، ولی شخصا تاپیک رو نمی زنم . مگر اینکه آنیتای عزیز این تاپیک رو بزنن .

موفق باشید .

توبیاس عزیز ، طبق صحبت هایی که با آنیت انجام شد ، ایشون هم موافقت خودشون رو با زدن این تاپیک اعلام کردن .

تاپیکتون رو بزنید و هر کمکی خواستید ، در خدمتتونم ( منظورم ترجمه س ! )

ویرایش شده توسط نارسیسا مالفوی در تاریخ ۱۳۸۷/۸/۲۵ ۲۲:۰۱:۱۲

پیام زده شده در: ۱۸:۵۰ جمعه ۲۴ آبان ۱۳۸۷

توبیاس اسنیپold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۴ سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۲:۵۳ شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸
از بن‌بست اسپینر
گروه:
کاربران عضو
پیام: 246
آفلاین
سلام

ناظر "هری پاتر به زبان فارسی" فرمودند، مطلب ذیل در این انجمن مطرح شود:

من می‌خواستم یه تاپیک ایجاد کنم برای ترجمۀ فن فیکشن ِ تأیید شده توسط رولینگ: "جیمز سیریوس پاتر و سرسرای تقاطع برتر
(به صورت این سنت پسندیدۀ باستانی، که هر فصل رو یک نفر ترجمه می‌کرد)
حالا:
1) ایجاد تاپیکی با این منظور مجازه!؟
2) اگه مجازه، مکانش توی این فروم هست؟

و اگه توی این فروم هست، (به دلیل اینکه من اصلاً ارزشی نیستم) تقاضامندم، ناظر این تاپیک رو ایجاد کنه!
با احترام

[img align=left]http://snape.persiangig.com/other/1903271_5924129.

پیام زده شده در: ۱۰:۲۵ جمعه ۱۰ آبان ۱۳۸۷

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
قوانين بسيار عالي هستند!

تاپيك رو بزن: داستانهاي مشنگي بهتره!

پست اول قوانينو بزن و يه توضيح مختصر

سعي كن اولين داستان رو هم خودت بزني كه عملا با تاپيك آشننا بشيم.

بسيار بسيار ايده جالبي بود!

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۱۵:۰۱ پنجشنبه ۹ آبان ۱۳۸۷

نارسیسا مالفویold**

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یه دنیای دیگه !
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
خوب قانون که بخوای گذاشته بشه به خوب کسی گفتی ! من می میرم واسه قانون گزاری

منتهاش باید زیاد پیدات بشه . ممکنه پستای بی ربط زیاد بخورن و من نمی دونم که باید پاکشون کرد یا کار دیگه ای .

قوانینی که مورد نظر منه :

1- داستان ها باید ، داستان های فولکلور باشن . ایرانی و خارجیش فرقی نمی کنه . فقط این که داستان هایی باشن که در فرهنگ های مختلف ، به عنوان یه داستان قدیمی و متعلق به یه ملت شناخته شده باشن .

مثل همین سفید برفی ، یا حسن کچل ، یا ...

خیلی از داستان ها هم هستن که مردم یه شهر می دوننش ، یا داستانی که مثلا بابابزرگ من برام تعریف کرده و بابابزرگ دیگه ای بلد نبودتش . خوب این داستانا هم توی این تاپیک قرار می گیره .

2- درصورتی میشه یه داستان رو تغییر داد و طنزش کرد ، یا روایت سلیقه ای ازش نوشت ، که یه داستان بی نهایت معروف باشه .

اگرم داستانی معروف نیست و می خواین طنزش کنین ، اول باید اصل داستان رو توی یه پست ( یا هر چند تا پست که جا می گیره ) بنویسید تا بقیه بدونن اصل داستان چیه . بعد اگه خواستید روایت خودتون ، یا طنز خودتون رو از داستان بنویسین ، بازنویسی شده رو به نام : « داستان .... به روایت .... » می نویسید . جای خالی اول نام داستان و جای خالی دوم نام ( شناسه ) خودتون قرار می گیرن .

3- داستان های فولکلور به هیچ وجه بی ناموسی نیستن . پس روایت هاتون هم نباید بی ناموسی باشه .

عشقولانه بودن ، با بی ناموسی فرق داره . و در نتیجه ، عاشقانه نوشتن مشکلی نداره .

4- بهتره که داستان ها کوتاه باشن ولی طولانی بودن ( افزایش تعداد قسمت ها ) اشکالی نداره به شرطی که خسته کننده نشه . بهتره قسمت های متعدد ، پشت سر هم نباشن . ولی اگه داستان خیلی طولانیه و فکر می کنید ممکنه بچه ها با فاصله افتادن بین قسمت ها ، اصل داستان رو فراموش کنن ، اشکالی نداره که دو یا سه قسمتش پشت سر هم باشه . نه اینکه بیاین داستان رو کوتاه کوتاه و توی تعداد پست های زیاد بذارین ( اینجا ناظر باید حواسش جمع باشه و پست های بیش از اندازه کوتاه رو درهم ادغام کنه )

قانون دیگه ای به نظرم نمی رسه . اگه خودت یا شخص دیگه ای قانونی به نظرش می رسه که بگه ، همین جا بیانش کنه .

اگرم کمکی توی نقد یا هرچیز دیگه ای درمورد تاپیک لازم داشتی ، در خدمتم . هرچند من تجربه نقد ندارم ولی می تونم به خوبی ، یک نوشته زیبا رو از نوشته ایراد دار تشخیص بدم . پس شاید بتونم کمک کنم . اگرم از بین بچه ها کسی ناقد خوبیه ، خوب ، به خودت پیغام شخصی بزنه .

می تونم همین الان تاپیک رو با همین قوانین بزنم یا صبر کنم قوانین اضافه بشن ؟

ویرایش شده توسط نارسیسا مالفوی در تاریخ ۱۳۸۷/۸/۹ ۱۵:۰۵:۳۹
ویرایش شده توسط نارسیسا مالفوی در تاریخ ۱۳۸۷/۸/۹ ۱۵:۴۲:۳۵

پیام زده شده در: ۹:۰۱ پنجشنبه ۹ آبان ۱۳۸۷

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نظري بود بس عالي، اما پر درد سر و پركار!

يه چيزيه كه دوست دارم بدوني، اينه كه نميخوام اينجا ارزشي بشه!
قضيه اينه كه وجود همچين تاپيكي بسيار جالبه، اما بايد يه سري قوانين گذاشته بشه كه كار به مسخره بازي نكشه!

يعني اگرم قراره رول باشه، رول مملو از شكلك و پر ديالوگ نباشه! بعدشم به نظرم بايد يه نفري روش بسيار فوكوس كنه و اشكالات افراد رو بگيره. در اين مورد اگه ميخواي اين تاپيكو راه بندازي، بايد دست كمكم باشي!

من در كل باهاش موافقم، اما اگر ميخواي تاپيكو بزني، 2 تا كار رو بايد انجام بدي:
1- يه سري قوانين بنويسي براش با يه مثال كه از حد و اندازه خارج نشه. اگر قوانين خاصي مد نظرت هست، اول اينجا بزن يا پيام شخصي كه با هم مشورت كنيم.
2- در صورتي كه تازه واردين استقبال كنن، خودت يا نهايتا يكي ديگه كه قبولش داشته باشم و تو معرفيش ميكني، بايد كمكم كنه توي كار نقد. چون اگه كسي كمي تازه وارد باشه يا اصلا عضو نباشه، حتما بايد نق بشه كاراش تا راه بيفته.

اگه موافقي، شروع كن!

بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۰:۳۵ دوشنبه ۶ آبان ۱۳۸۷

نارسیسا مالفویold**

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یه دنیای دیگه !
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام

من الان به شوخی تو چت باکس یه حرفی زدم ، که به صورت یه جرقه باعث شد یه ایده از ذهنم بپره بیرون

خوب ... اینجا انجمن مطالب اشتراکی هست و مال ایفای نقش نیست . کی گفته فقط باید تو ایفای نقش رول بزنن ؟

تازه واردا می تونن بیان و توی این تاپیکی که پیشنهاد می کنم رول بزنن و به نوعی تمرین رول زدن بکنن . اعضای ایفای نقش هم می تونن هر داستانی رو که خواستن بیارن اینجا و به صورت رول در بیارن .

تاپیکی که میخوام پیشنهاد بدم ، اسمش هست : « داستان های مشنگی » یا : « داستان های ماگلی » ... هرکدوم که مناسب تره ...

موضوعشم کاملا غیر هری پاتری هست . ملت میان داستان هایی که تو بچگیشون شنیدن و یادشونه ، به صورت رول درمیارن و توی تاپیک می زنن . هرکسی می تونه داستانش رو چند تکه کنه و تو قسمت های مختلف بذاره ، به طور مثال ( در مثل ، مناقشه نیست ها ! باز یکی نیاد به همین مثال من گیر بده ) داشتم می گفتم ، به طور مثال سفید برفی ، قسمت اول ... بعد قسمت دوم و ...

حالا میشه این سفیدبرفی همون داستان سفیدبرفی معروف باشه و هم میشه نویسنده بنا به تخیل خودش ، داستان رو تغییر بده . اینجوری از یه داستان ، هرکسی می تونه روایت خودش رو بنویسه و درضمن ، بعضی داستان ها که به گوش دیگران نا آشنا هستن ، براشون جالبه و می خوننشون !

ممکنه مجوزش رو به من بدین ؟

با تشکر : نارسیسا مالفوی

ویرایش شده توسط نارسیسا مالفوی در تاریخ ۱۳۸۷/۸/۶ ۰:۳۸:۳۷

پیام زده شده در: ۲۰:۴۱ شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۸۷

ریگولس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۵ یکشنبه ۵ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۲۵ پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۲
از ما که گذشت، فقط درگذشتمان مانده!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 414
آفلاین
سلام بر ناظر عزيز

مرسي كه جواب رو دادي. خب من پيشنهاد ميكنم كه اگه خواستي يكم فكر كني ، يه پست بزن بگو دارم فكر ميكنم ، بعد فكر كن.

نقل قول:
1.من علت اين اصرار شما رو مبني بر اينکه اينقدر علاقه داريد اسم اين تاپيک اين باشه رو متوجه نميشم. ايا علت خاصي داره؟ يعني آيا مثلا اين اسم به يک افسانه ي قديمي اشاره داره يا مفهوم کنائي داره؟ خوشحال ميم جواب شما رو بدونم.

همممممممم من زياد اصرار نكردم ولي خب...
ميدونيد. آينه ي ايريزد ، حسي رو به آدم منتقل ميكنه كه آينه ي نمفاق انگيز نميكنه. خب اسم آينه ي نفاق انگيز اون منظوري رو كه در مورد ادامه ي فعاليت تاپيك و تغيير كاربري تاپيك ، داشته رو تامين نميكنه. فقط همين.

مثلا ملت بيان همون آرزوهاي ته دل كاراكتر ايفاي نقششون رو تو تاپيكي بزنن به نام آينه ي نفاق انگيز؟؟؟ خب ...اگه اين كاركرد رو كه من منظورم بوده رو براي تاپيك در نظر ميگيرن ، بهتره كه اسم تاپيك باشه آينه ي ايريزد!

ولي در كل اصرار زيادي ندارم.

نقل قول:
2- اينکه هر کسي از ديدگاه شخصيت خود واقعيش حرف بزنه، من رو نگران ميکنه, چون آنطور که ميدونيد يا نمي دونيد, به جهاتي دوست
ندارم که در اين انجمن پستي در رابطه با خود واقعي ماها بخوره.

هممممممممم ميدونيد ، تصور من اين بود كه اين تاپيك كه من ميخوام ، بايد تو تاپيكي اتاق ضروريات بخوره .(اتاق ضروريات؟ هموني كه دلوروس ناظرشه...يادم رفت اسمش)و در راستاي تاپيك هاي لولوخور خوره و سپر مدافع ....

كه ملت گفتن اين تاپيك اينجا وجود داره و من رو شوت كردن اينور.

همممممممممم من هم نگرانم ولي خب !

نقل قول:
اين ايده از اين قراره که شخصيت خيالي ما يه هر کودوم از شخصيت هاي کتاب, اگر به دنياي ماگلي بياد, چه آرزويي خواهد داشت.

خيلي ايده ي قشنگيه! خيلي خيلي! و ميدوني چيه؟ من در نظر داشتم پست ها كاملا جدي بخوره و اينا ...مگر اينكه كسي ارزوش طنز باشه و اين ايده كه شما و استرس ميگيد خيلي سخت ميشه و واقعا از ديد شناخت شخصيتي هاي ايفاي نقش بسسار مفيده.

كلا در اين مورد ميتونم بگم كه هر كس بگه كه :

1. كاراكتر افاي نقشش ، مثلا ريگولس بلك، اگه جلو آينه ي ايريزد قرار بگيره ، چي ميبينه؟

2. اگه اين شخص، همون ريگولس بلك ، در دنياي ماگلي مقابل اين اينه قرار بگيره چه آرزويي خواهد داشت.

اگه اشتباه نكنم ، اين ايده ي كليه (؟ )

ولي اين دومي يه جوريه ! آخه بعضي شخصيت ها در قالب جادو شناخته ميشن! يعني جادوگر نبودنشون ، يه جوري تصور سختيه! همممممممم مثلا اگه ريگولس بلك تو دنياي ماگلي بود ، چه ارزويي داشت؟

همممممممم آره! دوست داست حزب نازي كل دنيا رو بگيره!

حالا فكر ميكنم كه ايده ي بسيار خوبيه!با اين دو مورد، كاملا موافقم.با اين دو مورد ، نتيجه ي شناخت ايفاي نقشي به خوبي براورده ميشه!

اما در مورد اين كه هر كس از شخصيت واقعي خودش ، يان سوال رو بپرسه ، واقعا جاي سوال داره ..چون ملت تازه وارد ميريزن اين تاپيك رو به( ...) ميكشن!

و به نظرم هم ، اگه اين تاپيك به اون انجمن نيدونم چي چي ،انتقال دادن، اون مورد روانشناسي فرد حقيق رو اضافه كنن. اگه نه ! و اين تاپيك تو مطالب اشتراكي ميمونه ، همين دو مورد بشه كاركرد جديد تاپيك.(كلا ميگم همين آخري بهتره ...خيلي بهتر)

براي اينكه اين تاپيك به هدفي كهميگيم برسه ، من ايسم رو پيشنهاد ميكنم:

آينه ي ايريزد؛ مطمئتي شخصيتت رو ميشناسي؟

البته اصرار ندارم.

با تشكر از ناظر گرام كه واقعا ايده ي خوبي از مدير نقل كردن() و از مدير استرجس . و باز از ناظر كه واقعا لطف كردن و... خيلي ديگه!
پ.ن: ريگولس صحيح است ؛ نه ريگولوس!

اینم طاخچه ی افتخارات... ریا نشه البته!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۴۵ شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۸۷

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
با توجه به مشکلاتی که داشتم, ابتدا از کاساندرا و ریگولوس عزیز عذر خواهی میکنم که دیر به خواسته هاشون جواب میدم.

به کاساندارا:

داستانهای بوگارت زده: بورگارت یه موجود جادویی هست که وقتی میبینمش ه شکل چیزی در می یاد که ما از اون واقعا می ترسیم. و این تاپیک مربوط به اینه که مثلا شخصیت کاساندرا وقتی یه بورگات میبینه, من باب مثال از یه گوی پیشگویی می ترسه! و این بر میگرده به سلیقه و برداش شما از شخصیتی که گرفتین. میتونین راجع به بقیه هم بنویسید, یعنی مثلا تام ریدل از چه چیزی می ترسه.

در مورد معدن متروک: همونطور که دیدی خوشبختانه راه افتاده. حتما در اون شرکت کنید.

و در مورد غار تنهائی: این تاپیک اینقدر موضوع جالبی داره که من حیفم می یاد اون رو دارای یه سوپه دنباله دار کنم. این تاپیک واقعا هنر نویسندگی و همچنین قوه ی تخیل بالایی میخواد که من رو از دست بردن در اون معذور میداره.

با تشکر از تو دوست عزیز.

به ریگولوس عزیز:

من قبل از اینکه بخواید پیام شخصی بزنید, قصد داشتم جواب شما رو بدم, اما به شدت این سوپه ی شما بنده رو متفکر کرده بود, تا اینکه استرجس عزیز, راه حلی به من پیشنهاد دادند که به شما خواهم گفت.

1- من علت این اصرار شما رو مبنی بر اینکه اینقدر علاقه دارید اسم این تاپیک این باشه رو متوجه نمیشم. ایا علت خاصی داره؟ یعنی آیا مثلا این اسم به یک افسانه ی قدیمی اشاره داره یا مفهوم کنائی داره؟ خوشحال میم جواب شما رو بدونم.

2- اینکه هر کسی از دیدگاه شخصیت خود واقعیش حرف بزنه، من رو نگران میکنه, چون آنطور که میدونید یا نمی دونید, به جهاتی دوست ندارم که در این انجمن پستی در رابطه با خود واقعی ماها بخوره.

اما...

اما ایده ی استرجس عزیز، هم اید ی خوبیه و شما میتونید راحع به اون فکر کنید و اگر قانع شدید که هیچ, وگرنه میشه در مورد ایدتون بیشتر صحبت کرد.
این ایده از این قراره که شخصیت خیالی ما یه هر کودوم از شخصیت های کتاب, اگر به دنیای ماگلی بیاد, چه آرزویی خواهد داشت.
مثلا اگر آلبوس دامبلدور ب دنیای ماگلها وارد بشه, دوست داره رئیس کارخونه ی جوراب بافی بشه!

اگر نظر دیگه ای داشتید ا نظراتی مکمل نظرداتتتون, حتما در میون بگذارید.

به هوریس:
جواب شما رو در میخونه دادم, امیدوارم که در کارتون موفق باشید.

بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۲۲:۱۲ پنجشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۷

پوریا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۵ پنجشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۴۹ شنبه ۲۵ آبان ۱۳۸۷
از مرلینگاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5
آفلاین
سلام آنیت ! خوفی ؟ چطوری ؟ چه خبر ؟ کی دوباره شناسه عوض کردی ؟

از شوخی و این حرا بگذریم ! خواستم بگم ، اگه ممکنه من مسئولیت تاپیک داستان های سه خطی رو به عهده بگیرم ! من همین بارتی کراوچ هستم و تازه تغییر شناسه دادم !
بی زحمت این تاپیکو که پسر عموم زده و یه زمانی باعث می شد کلی این انجمن رونق پیدا کنه رو به من بسپرین تا توش رول بنویسیم و آخرش واسه مقالات بفرستیم !

ممنون !

پیام زده شده در: ۲۲:۱۹ یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۸۷

ریگولس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۵ یکشنبه ۵ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۲۵ پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۲
از ما که گذشت، فقط درگذشتمان مانده!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 414
آفلاین
سلام من يه تقاضا دادم توي انجمن نميدون چي چي ...

نقل قول:
ميخواستم يه تاپيك بزنم به نام : آينه ي ايريزد (آينه ي آرزو ها)

اسم خارجكي اش بودخه:desire كه توي اينه برگشته ، شده ايريزد...

همونطور كه ميدونيد اين آينه در كتاب اول هري پاتر نقش بازي كرده و خيلي گولاخه و ميتوني عميق ترين آرزوهاي آدم رو نشون بده.

*خوشبخت ترين آدم كسيه كه خودشو توي آينه ببينه.*

ملت جادوگران كه ميخوان تعداد پستشون زياد شه، ميتوننن بيان تو اين تاپيك بپستن و بگن اگه جلوي آينه قرار بگيرن چي ميخوان ببين و اگه الان قرار بگيرن چي ميبينن(همون شد ، نه؟)

در راستاي تاپيك هاي خز و خيل سپر مدافع و لولوخرخره و اينا....

ناظر اون رد كرد...گفت اين آينه ي نفاق انگيز موجوده.ميگم حالا:

1. اين تاپيك آينه ي نفاق انگيز رو اسمش رو عوض كنيد بذاريد آينه ي ايريزد

ا 2. بياين كاربري اين تاپيك رو عوض كنيد به اين كه ميگم:

هر كس كه مياد ميپسته اين سوال رو از دو نظر جواب ميده:
يكي از ديد كاراكتري كه ايفاي نقشش رو انجام ميده و ديگري شخصيت خودش.
كه اگه جلو آينه باشه چي ميبينه؟

اين ديد روانشناسي داره و يه ديد شناخت شخصيتي... نه؟

ویرایش شده توسط ریگولس بلک در تاریخ ۱۳۸۷/۶/۱۰ ۲۲:۲۶:۲۹

اینم طاخچه ی افتخارات... ریا نشه البته!
تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.