هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: دفتر رئیس فدراسیون کوییدیچ
پیام زده شده در: ۷:۱۳ چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۳۰ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۳:۵۵ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1495
آفلاین
از کاپیتان QCA به ریاست QFJ

جناب مرلین بلاتر,

بنده برای عرض مقادیری سوالات و انشاالخودت خیلی شفاف سازی در مورد این طرح چند ملیتی کردن کوییدیچ خدمت رسیدم. لطفا خیلی ساده و با در نظر گرفتن عدم سابقه‌ی بنده در گروه ریون جواب ما رو بده!‌

سوال اول اینکه مرحله ی گروهی رفت و برگشته یا خیر؟ جواب این سوال مهمه چون اگه مثبت باشه, میرسیم به سوال بعدی در مورد استفاده‌ی تیم‌ها از قدرت‌های خفن وابسته به ملیتشونه! چه زمانی هر تیم اعلام میکنه که میخواد از این امتیازات مربوط به گروهش استفاده کنه؟ قبل از بازی؟ بعد از بازی؟ طی بازی؟ چطوریه کلا! و اینکه در صورت رفت و برگشت بودن آیا محدودیتی برای اینکه این امتیاز رو ۲ بار از ۳ بار علیه یه تیم استفاده نکنه وجود خواهد داشت؟

کلا مسئله اینه که این طرح خیلی جالب و مهیجه اما به نظر میرسه فاکتور مهمی مثل تلاش و بازی خوب رو فدای شانس و بخت آزمایی میکنه. این موضوع در مورد ملیت‌هایی که روی امتیاز تیم یا تیم حریف اثر دارن خیلی بیشتر به چشم میاد (بخصوص که خیلیاشون شامل سه بازی مرحله‌ی گروهی میشه یعنی تمام یا نیمی از بازی‌های اون تیم‌ها) و بعد مورد عجیبی داریم به اسم ملیت زوپستان! این باز و بسته کردن تاپیک دقیقا چطوریه؟ برای بعضی تیم‌ها که بازیکن لژیونر دارن () هماهنگ کردن ارسال پست‌ها به خاطر اختلاف زمانی گاهی دردسر ساز بوده و این بسته بودن تاپیک هم کلا ممکنه دست اونها رو ببنده.

سوال دوم اینکه برای قرعه کشی تعیین ملیت آیا نماینده‌ای از تیم‌ها یا قاضی بی‌طرفی حضور پیدا میکنه؟ شما گفتی که بعد از تعیین ملیت جای اعتراضی نیست برای همین پیشنهادم اینه که نماینده یا نمایندگانی برای قرعه کشی حضور داشته باشن که هر جور شک و شبهه در مورد رعایت عدالت و شرایط مساوی برای همه ی تیم‌ها از بین بره.

در کل این طرح خیلی جالبه و تشکر میکنم اما به نظرم احتیاج داره شدیدا بازنگری بشه.

با تچکر

تصویر کوچک شده

پاسخ به: دفتر رئیس فدراسیون کوییدیچ
پیام زده شده در: ۲۱:۲۴ جمعه ۳ مهر ۱۳۹۴

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۴ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۸:۰۹ جمعه ۶ دی ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1024
آفلاین
سلام.

تیم ترنسیلوانیا از دریافت بودجه انصراف میده و به عنوان تیم گروه ریونکلاو تو مسابقات شرکت می کنه.

بار دیگر سایتی که دوست می داشتم. :)

پاسخ به: دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۱۸:۰۴ دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴

مرلین کبیر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۸ دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۱:۳۴ چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹
از دین و ایمون خبری نیست
گروه:
کاربران عضو
پیام: 703
آفلاین
سلام ناناز پاتر

حقیقتش من نحوه ثبت تیم رو به آریانا توی پیام شخصی گفتم، بعد خبر رسید که کاپیتان عوض شده و وندلین کاپیتانه، بعد من گفتم به آریانا که بهت بگه. دیگه در جریان نیستم که گفته یا نه، ولی حالا میگم که چطوری باید باشه.

تیم آرمادیلو رو میتونید وارد کنید و کلا هیچ توضیح اضافه ای نداره، بیایید اسامی رو بگید و بعد بگید که این تیم برای گروه خصوصی هافل هستش. این از این بخش اگه خواستین آرمادیلو رو بیارید. بعد هم اجباری نیست که مثلا از تیم های مخصوص گروه بیارید، میتونید بگید کور ممد به فضا می رود، تیم خصوصی هافل. در این حد یعنی
یه چیز دیگه هم اینه که مشکلی نیست که چند تا تیم داشته باشید، ولی فقط یکی میتونه به عنوان تیم خصوصی هافل پا به میدان مسابقات بذاره. آرمادیلو، تیم خصوصی هافل؛ تراختور سازی هم یه تیمی مثل بقیه تیم ها،با بودجه و بازیکنای خودش. اینم از این بخش.

ولی حالا اینکه تراختور سازی رو که قبلا خودش یه تیمی بوده رو میخواید بیارید، این یکمی شرایط باید رعایت بشه براش؛ تقریبا همون متنی هست که برای آریانا فرستادم:

نقل قول:
همینطوری برای تیم تراختور سازی نمی تونید تیم بدید، البته میشه با تراختور سازی تیم داد، ولی نمیشه به عنوان تیم خصوصی اعلامش کرد اما برای این اعلام کردن چند تا راه حل داره...
یکی اینکه بیایید و بگید ما بودجه نمیخواییم و بودجه مون رو صفر کنید و بعد بیایید و شرکت کنید و اون متعلقات و تشویقات بهتون تعلق بگیره.
یا اینکه از دریافت اون متعلقات و تشویقات انصراف بدید و با بودجه قبلی تیم وارد بشید. با توجه به اینکه بودجه فعلی تراختور سازی کمتر از مبلغ وامه ***** ( این قسمت سانسور شده چون قراره بعدا اعلام بشه، ولی میتونی از آریانا بپرسی ) فکر کنم مورد اول بهتر باشه.
یا هم که میشه مثلا گفت تراختور سازی دیاگون سفلی و کلا اسم رو عوض کرد و از اول شروع کرد که اونم فکر نکنم خوب باشه.

و اما این یکی:
نقل قول:
پرسش دیگه اینکه الان تیم مال آریاناس آیا آریانا باید خودشو بخره؟ و اگه بخواد مثلا بازیکن مجازی یا یکی دیگه از ملت رو کاپیتان اعلام کنه باید شوت شه بیرون بخریمش؟ یا باید تغییر شناسه بده حتی؟

تیم مال آریاناست، میاد میگه که ما فلان آدما هستیم، ترجیحا لطف کنه و لینک ملت رو هم روی اسمشون بزنه، لطف کرده، همین!
ترجیحا خودش کاپیتان باشه، ولی چون دو تیم رعایت نکردن، مشکلی نیست که فرد دیگه ای رو کاپیتان اعلام کنه. احتیاجی به شوت شدن و تغییر شناسه نیست. چون تیم خودش بوده، 25 درصد قیمتش رو از پول تیم کم می کنیم، بقیه هم اگه قبلا توی این تیم بودن، به همین ترتیب، فقط 25 درصد پولش رو میگیریم، اگه هم اولین باره میان که پولی نمیگیریم.

پیام زده شده در: ۱۷:۲۳ دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴

مرگخواران

وندلین شگفت انگیز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۵۲ پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۲:۲۹ دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
از اون طرف از اون راه، رفته به خونه ی ماه
گروه:
مرگخوار
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 382
آفلاین
ببین مرلین، من هیچوخ از زمانی که شناسه سارا گرنجر و ناناز پاتر داشتم تا کنون سر از قوانین کوییدیچ در نیاوردم. اصن ذهن هافلپافی من در پیچ و خم این همه تبصره و قانون و قرض الحسنه و طرح جامع یکپارچه سازی حافظیه شیراز با نیوکمپ و غیره گم میشه!

نگا، این آریانای ما یه تیم داشت تو دسته دو، که اعضاش رفته بودن و لخت و خالی مونده بود رو دساش. سه تا هافلی مرام گذاشتن گفتن ما میایم تیمتو احیا می کنیم. چهارتا شدیم و خب قضایا اوکی بود. بعد دیگه رفته بودیم تو کار انتخاب رنگ روبان افتتاحیه و مارک قیچی مدیر عامل واسه بریدن روبان فوق الذکر که خبر اومد تیم های گروه های چهارگانه فیلان و بیسار. و به عبارتی نوشیدنی کره ای پاچیدی به تیم

نکته قابل ذکر اینکه ما چهارتا هافلی بودیم لکن اسکلت خالی یه تیم دیگه رو داشتیم موتور و جعبه دنده کار میذاشتیم سوار شیم، در نتیجه الان نمیدونیم این حرکت تیم خصوصی محسوب میشه یا نمیشه! چون هافل یه تیم آرمادیلو داشته-و الان نداره-که ما نیستیم، و هر گروه یه تیم بیشتر نمیتونه بده، از سویی آرمادیلو با علیرضا به ابدیت پیوسته و در واقع اگه از اونور حساب کنی هافل داره یه تیم میده که ماییم ولی آرمادیلو نیست:|

پرسش دیگه اینکه الان تیم مال آریاناس آیا آریانا باید خودشو بخره؟ و اگه بخواد مثلا بازیکن مجازی یا یکی دیگه از ملت رو کاپیتان اعلام کنه باید شوت شه بیرون بخریمش؟ یا باید تغییر شناسه بده حتی؟

خلاصه که بوق بهت با اون قوانین سردرگم کننده ت، بیا منو آن لاک کن ببینم چن چندم با خودم!:|

تصویر کوچک شده

دیدمش از این جا رفت، اون بالا بالاها رفت!

پیام زده شده در: ۲۲:۲۸ شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴

مرلین کبیر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از دین و ایمون خبری نیست
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
درود

خوشبختانه جو سایت به گونه ای نیست که توهینی که کردید رو با توهین جواب بدم، از طرف دیگه همگی با فعالیت در اینجا قانون حفظ حقوق کودکان رو باید رعایت کنیم، پس نمیتونم چیزی بهتون بگم. از حرف هایی که در جواب من زدید میتونید به خودتون ببالید و خوشحال باشید، یونیسف نیز از شادی شما حمایت می کنه.

خطاب به شما، هر گونه پست دیگه ای در این تاپیک بزنید و بر نشون دادن ادب و شخصیتتون به اعضای سایت اصرار داشته باشید، از انجمن کوییدیچ تا انتهای مسابقات تعلیق خواهید شد. همچنین اگر در پستی که ارسال کردید، ویرایش بکنید و چیزی کم یا اضافه بکنید نیز این اتفاق خواهد افتاد.
خطاب به اعضای تیم ترنسیلوانیا و اعضای محترم گروه ریونکلاو، این اعتراضات در اینجا تموم میشه، توضیحات لازم داده شده و در صورت احتیاج به توضیحات بیشتر در این زمینه، فقط می تونید از طریق ناظر ارشد ریونکلاو، لینی وارنر عزیز، پیگیری نمایید. متاسفانه از خوشرویی و خوش برخوردی در این سایت تعبیرات درستی نمیشه و ما مجبوریم که متوسل به زور بشیم، برای همین پست اعتراضی با کوچکترین توهینی از نظر شخص بنده در این تاپیک و یا در حین مسابقات و در داخل رول ها توسط اعضای ریونی زده بشه، مطمئنا برخورد خواهد شد.

و خطاب به تمام ریونی ها؛ میدونم ترنس برای ریون بوده و هست و خواهد بود، ولی تیم خصوصی ریون به اون معنا که بتونه از امتیازات گروه خصوصی استفاده کنه و ... نیست!

موفق باشید.

ویرایش شده توسط مرلین کبیر در تاریخ ۱۳۹۴/۶/۲۸ ۲۳:۳۸:۰۶

پیام زده شده در: ۲۰:۵۲ شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴

روونا ریونکلاو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۳ دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۹:۴۲ یکشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۷
از این شهر میرم..:)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 336
آفلاین
سلام مجدد!

نقل قول:
+ این بند به این دلیل می باشد که تعداد اعضای شرکت کننده در لیگ بیشتر شود و همچنین اعضای دیگری بجز اعضای قدیمی فرصت شرکت داشته باشند.

هووومم.. به نظرت من یا تیمم کوچکترین اهمیتی می دیم که فکر پشت این قانون چی بوده؟:|
جدا فکر کردی اهمیت میدیم؟
هر فکری که پشتش باشه، نتیجه ای داره بسی مضحک:-؟
شما میتونستید تبصره اضافه کنید که هر تیم جدید یا.. از این امکانات برگزار میشه! شما میتونستید مسئله خصوصی بودن رو مطرح نکنید؛ بگید تیم های جدید التاسیس یا..
و خب این کارو نکردید!
در عوض قانون زدید که تیم های خصوصی از تسهیلات بهره مند میشن و تیم هایی ک قبل از زدن اطلاعیه- که دقیقا وسط تایم ثبت نام زده شد- ثبت نام کردن نمی تونن خصوصی باشن!
و هووومم.. جدا کلمه ای بغیر از احمقانه برای این حرکت به ذهنم نمیرسه:-؟ البته چرا! قدرت نمایی یا یه چیزی تو این مایه ها:-؟

نقل قول:
خب، استقلال تهران هم آبیه، استقلال اهواز هم آبیه، استقلال رشت هم آبیه و حتی استقلال دوشنبه هم آبی هست. بعد اونوقت مثلا استقلال تهران بیاد بگه که من فقط آبی هستم و حق آبی بودن برای منه و دیگه نباید کسی آبی باشه؟

شما قبلا ریونکلاو بودید، میتونم بپرسم کلاه گروهبندی در اون زمان کی بود؟
بذارید در حدی که متوجه بشید مسئله رو شفاف سازی کنم:
آبی همواره نماد ریونکلاو بوده و فکر نمیکنم درک این که منظورمون رنگ ردای تیم نیست حتی با ضریب هوشی شما سخت باشه..
اوه! هست؟ چرا کسی به فکر گذاشتن دستیار برای شما نیوفتاد؟

نقل قول:
از سوی دیگه، چون مثلا استقلال تهران چون از قبل تر از پیروزی بوده، پس این حق رو داشته که بگه من باید تنها تیم تهرانی باشم و غلط میکنه هر کسی بخواد بگه تیمش متعلق به تهرانه؟

اجازه بدید من هم توی این پاراگراف از شیوه خودتون استفاده کنم؛ سفسطه!
وقتی که پیروزی تهران اومد، مسلما استقلال رو به عنوان تیم آزاد معرفی نکردن و خب اگه قرار باشه تسهیلاتی به تیم های تهرانی داده بشه؛ مسلمه که به استقلال تهران هم داده میشه!

نقل قول:
بیش از یک دهه؟ مطمئنید؟ بخوایم مثلا بگیم تیم ترنس کی شروع کرده توی کوییدیچ، مثل اینکه توی سال 86 بوده، بازم یک دهه نمیشه ها! بیش از یک دهه عمر خود سایته. اشتباها برای ترنس به کار بردید.

بله
اشتباه کردم و همونطور که میبینید ما برعکس شما انتقاد پذیریم!

نقل قول:
ولی خب حالا! دعوا سر قدمت تیم نیست. مسئله اینه که بعد از این اطلاعیه هم ثبت نام می کرد، هیچ تفاوتی نداشت و جزو تیم های با پشتیبانی گروه های خصوصی قرار نمی گرفت، کما اینکه هیچ کدام از تیم های بودجه دار قبلی نیز با شرط حفظ بودجه و قیمت، توانایی دریافت نیابت تیم های گروه خصوصی نداشتند.

عه؟ نه بابا!
میشه بپرسم کجای قانون به این مسئله اشاره کرده بودید؟
متاسفانه ذهن خوانی بلد نیستم!

نقل قول:
الان توی دولت، میان میگن که هر کسی بیاد توی شهر های مرزی سرمایه گذاری کنه، بهش تخفیف مالیاتی میدیم. بعد شما که توی شهر مرزی سرمایه گذاری نکردی ولی خودت توی یکیشون به دنیا اومدی، میگی که منم حق دارم دیگه! خب اشتباهه! یا مثلا میگن که امسال برای شرکت های تازه تاسیس وام میدیم، بعد شما میگی منم میخوام چون شرکت دارم! یا مثلا شرکتت رو دوباره ثبت کنی و بگی حالا من تازه تاسیسم. بهت میخنده دولت خب!

هوووم.. مثال بی ربطی بود:-؟
سفسطه ناشیانه ای هم:-؟
ولی بذار روشت رو ادامه بدیم!
اگه دولت بیاد اطلاعیه بده که به "سرمایه گذار" های شهرای مرزی تخفیف مالیاتی میده چی؟ یه سرمایه گذار توی شهرای مرزی میخواد از تخفیفای مالیاتیش استفاده کنه و یهو دولت میاد میگه " واقعا متوجه نشدی که فکر پشت این قانون چی بود؟ برای افزایش سرمایه گذارای شهرای مرزی بود! پس بهت تخفیف مالیاتی نمیدیم!"
همینطور که دارید به میزان مسخرگی دولت توی این مثال لبخند میزنید به مفهومش هم فکر کنید..!
همینطور برای مثال بعدی! اگه دنبال کردن این الگوی سخته توی پیام شخصی کمکتون میکنم

نقل قول:
الان شما درخواست تغییر رسمی داشتید که من رد کنم؟ ( با اینکه رد میکردم البته!)

هدف افزایش طول پست بود؟:)
تبریک میگم.. پستتون حدودا یک خط طولانی تر شد!

نقل قول:
به این دلیل منتظر شدم تا تیم هایی که می خوان، خودشون بیان و بعد برای تازه وارد ها و تیم های خصوصی با شرایط و تسهیلات ویژه، ثبت نام داشته باشیم.

این پاراگراف جدا ارزش جواب دادن نداره! واقعا نداره! اگه باز هم متوجه نمیشید که چرا از یکی از دور و بریا بپرسید

نقل قول:
+ بسیار خوشحالم که دیشب بهتون جواب ندادم، هم اینکه این ها در منظر عموم شفاف سازی شد و هم لحن برخوردتون مودبانه تر شد. ممنونیم از شما بابت هر دوی این موارد.

لحن برخورد تغییر خاصی نکرد:-؟
و اگر هم به کلمه ای برخوردید ناسزا نبوده:-؟
مثل این میمونه که یه دکتر روانشناس بهتون بگه مبتلا به بیماری بی شعور هستید.. ناراحت میشید؟ یه نوع بیماریه که مبتلایید بهش خب!:)

نقل قول:
در وهله اول، اگه اون پستی که ازش نقل قول کرده بودید به این صورت که " احتمالا برنامه هایی براشون خواهیم داشت" رو با دقت می خوندید، می فهمیدید که این تصمیم به دلیل نبود برنامه تیم کوییدیچ هاگوارتز در ترم جاری هاگوارتز می باشد و اگر باز هم می رفتید و تاپیک زمین کوییدیچ هاگوارتز رو مطالعه می فرمودید، مشاهده میکردید که در طی چند دوره قبلی برگزاری مسابقات اعضای ریونکلاو تحت عنوان تیم ریونکلاو ( و نه ترنسیلوانیا) به مسابقات اومدند. پس وقتی که این تیم ها قراره از مسابقات هاگوارتز به اینجا بیان، همگی باید به طور مستقلی از تیم های فعلی باشند. کما اینکه به دلیل افزایش تعداد اعضای شرکت کننده در لیگ ( مخصوصا اعضای تازه وارد)، تیم های خصوصی محفل و مرگخوار هم میتونند شرکت کنند.

شما سفسطه می کنید و در نهایت میبینید که عه! به کاری که کردم نخورد! پس تیمای محفلی و مرگخوارو چه کنم؟
و برمیگردید به پاراگراف قبل!!!
جالب بود!

با آرزوی موفقیت!
روونا ریونکلاو!
کپتان تیم همواره "ریونی" ترنسیلوانیا!
- متوجه شدید که؟:)-

هوش بی حد و مرز، بزرگترین گنجینه ی بشریت است!
Only Raven

I only wanted to have fun
learning to fly, learning to run :)

تصویر کوچک شده

{ بعد از هزاران سال.. حالا جاش روی سر صاحب اصلیش امنه.. }

پیام زده شده در: ۱۶:۳۶ جمعه ۲۷ شهریور ۱۳۹۴

مرلین کبیر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از دین و ایمون خبری نیست
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
اینو واقعا نمی تونم درک کنم. توضیح بیشتر میخوام!

توضیحات بیشتر در ادامه همون بند (قبل از پست ارسالی شما) ویرایش و گفته شده:

نقل قول:
+ این بند به این دلیل می باشد که تعداد اعضای شرکت کننده در لیگ بیشتر شود و همچنین اعضای دیگری بجز اعضای قدیمی فرصت شرکت داشته باشند.

خب حالا اینو برای فهمیدن، توضیح میدم، همونطوری که دیشب برای ناظر ارشد ریونکلاو توضیح دادم.
در وهله اول، اگه اون پستی که ازش نقل قول کرده بودید به این صورت که " احتمالا برنامه هایی براشون خواهیم داشت" رو با دقت می خوندید، می فهمیدید که این تصمیم به دلیل نبود برنامه تیم کوییدیچ هاگوارتز در ترم جاری هاگوارتز می باشد و اگر باز هم می رفتید و تاپیک زمین کوییدیچ هاگوارتز رو مطالعه می فرمودید، مشاهده میکردید که در طی چند دوره قبلی برگزاری مسابقات اعضای ریونکلاو تحت عنوان تیم ریونکلاو ( و نه ترنسیلوانیا) به مسابقات اومدند. پس وقتی که این تیم ها قراره از مسابقات هاگوارتز به اینجا بیان، همگی باید به طور مستقلی از تیم های فعلی باشند. کما اینکه به دلیل افزایش تعداد اعضای شرکت کننده در لیگ ( مخصوصا اعضای تازه وارد)، تیم های خصوصی محفل و مرگخوار هم میتونند شرکت کنند.

نقل قول:
تیم ترنس با وجود اینکه هیچگونه اطلاعیه ای داده نشده بود ولی از همون ابتدا و برای ثبت نام تکرار مکررات کرد و روی "آبی" بودنِ تیم تاکید.

خب، استقلال تهران هم آبیه، استقلال اهواز هم آبیه، استقلال رشت هم آبیه و حتی استقلال دوشنبه هم آبی هست. بعد اونوقت مثلا استقلال تهران بیاد بگه که من فقط آبی هستم و حق آبی بودن برای منه و دیگه نباید کسی آبی باشه؟ همونطوری که دیشب طی بحث با ناظر ریونکلاو معلوم شد، مثل اینکه پروف قراره تیم دیگه ای بده، پس باید زرد بپوشن مثلا؟ یا صورتی کمرنگ؟
از سوی دیگه، چون مثلا استقلال تهران چون از قبل تر از پیروزی بوده، پس این حق رو داشته که بگه من باید تنها تیم تهرانی باشم و غلط میکنه هر کسی بخواد بگه تیمش متعلق به تهرانه؟

نقل قول:
و میتونید لطف کنید و بفرمایید تیم ترنسیلوانیا که بیش از یک دهه خصوصی بوده؛ چطور باید متوجه میشد که تایم و نوع ثبت نام متفاوته؟

بیش از یک دهه؟ مطمئنید؟ بخوایم مثلا بگیم تیم ترنس کی شروع کرده توی کوییدیچ، مثل اینکه توی سال 86 بوده، بازم یک دهه نمیشه ها! بیش از یک دهه عمر خود سایته. اشتباها برای ترنس به کار بردید. ولی خب حالا! دعوا سر قدمت تیم نیست. مسئله اینه که بعد از این اطلاعیه هم ثبت نام می کرد، هیچ تفاوتی نداشت و جزو تیم های با پشتیبانی گروه های خصوصی قرار نمی گرفت، کما اینکه هیچ کدام از تیم های بودجه دار قبلی نیز با شرط حفظ بودجه و قیمت، توانایی دریافت نیابت تیم های گروه خصوصی نداشتند.

اون قسمت به این دلیل اینطوری بیان شد که اعضا تشویق بشن و بیان شرکت بکنند، نه اینکه این ها رو به تیم های قبلی بدیم. خب اینها دیگه خودشون اومدند و قراره شرکت کنن، ما میخوایم تیم های دیگه ای بیان و برای همین طرح های تشویقی گذاشتیم.
الان توی دولت، میان میگن که هر کسی بیاد توی شهر های مرزی سرمایه گذاری کنه، بهش تخفیف مالیاتی میدیم. بعد شما که توی شهر مرزی سرمایه گذاری نکردی ولی خودت توی یکیشون به دنیا اومدی، میگی که منم حق دارم دیگه! خب اشتباهه! یا مثلا میگن که امسال برای شرکت های تازه تاسیس وام میدیم، بعد شما میگی منم میخوام چون شرکت دارم! یا مثلا شرکتت رو دوباره ثبت کنی و بگی حالا من تازه تاسیسم. بهت میخنده دولت خب!

نقل قول:
و تصور نمی کنید که این اطلاع رسانی باید همراه اطلاعیه اولیه زده می شد؟ قبل از اینکه تیم ها ثبت نام کنن؟

با توجه به دلایلی که در بالا گفتم، به هیچ وجه همچین تصوری نداشتم. از اول قرار نبود که تیم های کوییدیچ گروه های خصوصی داشته باشیم، بعدا این تصمیم گرفته شد.

نقل قول:
واقعا علاقه دارم بدونم شما با خودتون چی فکر کردید که اینقدر دیر این اطلاعیه رو زدید و به تیم هایی که پیش از این تاریخ ثبت نام کردن هم اجازه تصحیح کردن نمیدید!

الان شما درخواست تغییر رسمی داشتید که من رد کنم؟ ( با اینکه رد میکردم البته!) اینطوری از روی هوا حرف زدن کار خوبی نیست. بذارید عملی اتفاق بیفته بعد قضاوت کنید، ایراد اخلاقی خیلی بزرگیه این مورد. و خب دلایل هم گفته شد، به این دلیل منتظر شدم تا تیم هایی که می خوان، خودشون بیان و بعد برای تازه وارد ها و تیم های خصوصی با شرایط و تسهیلات ویژه، ثبت نام داشته باشیم.

+ بسیار خوشحالم که دیشب بهتون جواب ندادم، هم اینکه این ها در منظر عموم شفاف سازی شد و هم لحن برخوردتون مودبانه تر شد. ممنونیم از شما بابت هر دوی این موارد.

موفق باشید!

ویرایش شده توسط مرلین کبیر در تاریخ ۱۳۹۴/۶/۲۷ ۱۶:۴۳:۰۵
ویرایش شده توسط مرلین کبیر در تاریخ ۱۳۹۴/۶/۲۷ ۱۶:۴۸:۳۲

پیام زده شده در: ۱۱:۴۵ جمعه ۲۷ شهریور ۱۳۹۴

روونا ریونکلاو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۳ دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۹:۴۲ یکشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۷
از این شهر میرم..:)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 336
آفلاین
سلام!

نقل قول:
3 - تیم هایی که قبلا ثبت نام کرده اند نمی توانند به عنوان تیم گروه خصوصی اعلام شوند.

اینو واقعا نمی تونم درک کنم. توضیح بیشتر میخوام!
درباره تیم های خصوصی پیش از این توضیحی داده نشده بود به غیراز یک اشاره کوچیک که" احتمالا برنامه هایی براشون خواهیم داشت"

تیم ترنس با وجود اینکه هیچگونه اطلاعیه ای داده نشده بود ولی از همون ابتدا و برای ثبت نام تکرار مکررات کرد و روی "آبی" بودنِ تیم تاکید.

و میتونید لطف کنید و بفرمایید تیم ترنسیلوانیا که بیش از یک دهه خصوصی بوده؛ چطور باید متوجه میشد که تایم و نوع ثبت نام متفاوته؟

و تصور نمی کنید که این اطلاع رسانی باید همراه اطلاعیه اولیه زده می شد؟ قبل از اینکه تیم ها ثبت نام کنن؟
واقعا علاقه دارم بدونم شما با خودتون چی فکر کردید که اینقدر دیر این اطلاعیه رو زدید و به تیم هایی که پیش از این تاریخ ثبت نام کردن هم اجازه تصحیح کردن نمیدید!

روونا ریونکلا
کپتن تیم همواره آبی ترنسیلوانیا
موفق باشید.

هوش بی حد و مرز، بزرگترین گنجینه ی بشریت است!
Only Raven

I only wanted to have fun
learning to fly, learning to run :)

تصویر کوچک شده

{ بعد از هزاران سال.. حالا جاش روی سر صاحب اصلیش امنه.. }

پیام زده شده در: ۲۱:۵۴ پنجشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۴

مرلین کبیر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از دین و ایمون خبری نیست
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
درود

نقل قول:
ترنسیلوانیا از گذشته های دور با اسپانسری ریون در مسابقات شرکت کرده و این قانون باعث منحل شدن تیم خواهد شد. لطفا این بند را بازبینی نموده و همکاری لازم جهت ادامه قعالیت این تیم با حفظ بودجه و افتخارات گذشته را مقدور نمایید.

نه از بندی که نقل قول کردید و نه از هیچکدام از بند ها و قوانین و اطلاعیه های موجود در مورد این دوره از لیگ کوییدیچ این حرفی که شما گفتید برداشت نمیشه. ترنسیلوانیا از گذشته بوده، همه اعضاش هم از گروه ریونکلاو بودند، الان هم خواهد بود و به حول و قوه مرلینی، در آینده نیز به فعالیت خودش ادامه خواهد داد. نه موجودیت تیم ترنسیلوانیا، نه بودجه و نه افتخارات این تیم هیچکدوم از دست نرفته و نمیرن. مثل 4 تیم دیگه، تیم ترنسیلوانیا هم یه تیم هستند.

ریونکلاو و بقیه گروه های خصوصی میتونند تیم دیگه ای رو زیر نظر ناظر گروه ( چه با عضویت مستقیم و چه انتخاب ترکیب و چه ...) مشخص کرده و با اسمی که بتونه به نوعی به گروه خصوصیشون اشاره کنه ( اختیاریه این مورد البته) به لیگ و مسابقات معرفی بکنند.

پیام زده شده در: ۱۷:۲۸ پنجشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۴

ریتا اسکیتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۵ شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۴:۵۹ پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵
از شماها خسته شدم! از خودمم همین طور!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 243
آفلاین
نقل قول:
3 - تیم هایی که قبلا ثبت نام کرده اند نمی توانند به عنوان تیم گروه خصوصی اعلام شوند.

ترنسیلوانیا از گذشته های دور با اسپانسری ریون در مسابقات شرکت کرده و این قانون باعث منحل شدن تیم خواهد شد. لطفا این بند را بازبینی نموده و همکاری لازم جهت ادامه قعالیت این تیم با حفظ بودجه و افتخارات گذشته را مقدور نمایید.

دلتنگ آن گوشه گیر قدیمی!

به امید بازگشتِ سیریوس بلک

گوشه گیرم، باز گشت!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.