هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: آکادمی کوییدیچ ( نقد پستها)
پیام زده شده در: ۲۳:۰۱ یکشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۳

آلبوس دامبلدور old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۸ سه شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۴
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 154
آفلاین
نقل قول:
در جواب به این حرفا که گفته می‌شه داور وقت نداره و کسی نمیاد فصل بعد داور بشه و این حرفا باید بگم: مگه وظیفه ی داور غیر از امتیاز دهی و نقده؟ وقت ندارین خب یکی دیگه بیاد داور شه وظایفش رو انجام بده. کسی که خربزه می‌خوره پای لرزشم می‌ایسته. این رو نسب به داوری کلی گفتم نه امتیازات تیم خودمون چون واقعا وضع خنده داریه.

آره دوست عزیز، نقد وظیفه ی داور نیست. امتیاز دهی وظیفه ی داوره ولی نقد وظیفه ـش نیست. چون لیگ کوییدیچ جای چیز یاد گرفتن نیست. جای آموزش دادن نیست. جای امتحان گرفتن ـه! اگه کسی میخواد چیز یاد بگیره باید بره توی هاگوارتز شرکت کنه.

شما داور پیدا کن من با کمال میل داوری ها رو بهش میدم. اصلاً مسئول برگزار کننده هم پیدا کن تا من فدراسیون رو هم بهش بدم.
اینجوری که میگی هر کی خربزه میخوره، واقعاً به نظرت داور ها الان چه خربزه ای خوردن دوست عزیز؟ به نظرت خیلی لذت بخشه خوندن خط به خط و با دقت 8 تا پست و امتیاز دادن بهشون؟ یا شاید هم ما داریم پول به داور ها میدیم و خودمون نمی دونیم؟

دوستان عزیز این شیوه ای ـه که من می تونم لیگ رو برگزار کنم. اگه کسی بهتر می تونه بسم الله. من با کمال میل کلیه ی امور رو بهش می سپارم تا به شیوه ی غیر خنده دار لیگ رو اداره کنه.

تاپیک هم قفل میشه. تراورز، شما هم می تونی گزینه های مد نظرت برای داوری و برگزاری لیگ رو توی دفتر نظارت پیشنهاد بدی.

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

موفقیت برای انسان بی جنبه مقدمه گستاخی ـست...

پیام زده شده در: ۱۹:۱۸ یکشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۳

تراورز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۶ دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۱۹ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۱
از تبار مشتای آهنیم، زنده تو شهر دزدای پاپتیم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 520
آفلاین
در جواب به این حرفا که گفته می‌شه داور وقت نداره و کسی نمیاد فصل بعد داور بشه و این حرفا باید بگم: مگه وظیفه ی داور غیر از امتیاز دهی و نقده؟ وقت ندارین خب یکی دیگه بیاد داور شه وظایفش رو انجام بده. کسی که خربزه می‌خوره پای لرزشم می‌ایسته. این رو نسب به داوری کلی گفتم نه امتیازات تیم خودمون چون واقعا وضع خنده داریه.

every fairytale needs a good old-fashioned villain

حاجیت بازی رو بلده

حاجی بودیم وقتی حج مد نبود...

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۰۷ یکشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۳

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
عدالت بیداد میکنه اینجا.

ببندید بهتره... سنگین تر هستین.

البته خوب شد که تبیین کردین ملاک امتیاز دهی، خندیدنه!

بیا عموووووووو گیلی گیلی گیلی!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۴۱ یکشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۳

لیلی پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۵ یکشنبه ۱۳ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
از دره گودریک
گروه:
کاربران عضو
پیام: 55
آفلاین
من همون طور که گفتم، فقط پست یک نفر؛ اونم "آرسینوس جیگر" رو نقد می‌کنم. اونم فقط چون حرف زدم و خواستم دوستان متوجه اشتباهشون بشن؛ این تاپیک هم فقط به اون جهت باز شد.

دو تیمی هم که من داوریشون رو کردم ؛خیلی نکات در پست‌هاشون مشترک بوده، اگر علاقه دارید متوجه اشتباهاتون بشید همون پستی که در آینده خواهم زد رو بخونید؛ سعی می‌کنم یه جوری شامل حال عموم بشه اون نقد رو، که شامل کل تیم‌ها بشه.

توی این دوره لیگ، فقط و فقط همین یک بار هم این کار رو می‌کنم؛ عذر میخوام چون واقعا وقتی ندارم که بیشتر برای پست‌های کوییدیچ بزارم.

جیمز که نقد نمی‌کنه.
آلبوس هم که فکر نکنم بکنه.
من هم همین یکبار این کار رو می‌کنم.
در نتیجه فکر کنم، نیازی نباشه این تاپیک باز باشه؛ منم وقتی پستم حاضر شد یا خودم می‌زنم یا می‌دم جیمز که دسترسی داره بزاره توی همین تاپیک.
آلبوس فکر کنم تاپیک رو ببندی؛ خوب باشه.

موفق باشید

و آن هنگام که انتظارش را ندارید؛ یهویی می‌شه!

ماجراهای خانواده پاتر

پیام زده شده در: ۰:۱۰ یکشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۳

آلبوس دامبلدور old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۸ سه شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۴
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 154
آفلاین
دوستان عزیز

می دونم همگی ممکنه از امتیازاتی که داده شده شوکه شده باشید و بعضاً فکر می کنید حقتون بیشتر از این ها بوده. قبل از هر چیزی من این نکته رو بگم که بنای ما در این لیگ سختگیری شدیده. شاید به نظرتون لزومی نداشته باشه که این سختگیری انجام بشه ولی من میگم اگه این سختگیری نباشه به اون صورت تفاوت پست خوب و بد مشخص نمیشه. تفاوت قیمت بازیکن ها مشخص نمیشه. به نظر من وقتی دو تا پست طنز هست و من با اولی ـش خیلی می خندم و دومی حتی یه لبخند کوچیک هم روی لبای من نمیاره، این اختلاف باید توی نمره دهی هم مشخص باشه. یعنی نباید تفاوت این دو پست 5-6 امتیاز باشه. در نتیجه این سختگیری ها که برای همه هم یکسانه در نهایت به نفع شماست.

دوستان من، همونطور که می دونید( و شاید هم ندونید!) داوری کار خیلی سخت و طاقت فرسایی ـه. خوندن 6 تا 8 پست به دقت و کلمه به کلمه و قضاوت اون ها چیزی نیست که وقت و انرژی کمی از داور مسابقه بگیره. باز هم همونطور که می دونید نقد پست هم کار بسیار زمان بری هست و واقعاً هر نقدی به اندازه ی زدن یکی از همین رول ها مسابقه وقت می گیره.
با این اوصاف فکر می کنم که شما هم با من هم عقیده باشید که این تعداد درخواست نقد از داور یه مقدار بی انصافی باشه و اگه بخوایم این رو گردن داور بندازیم مسلماً از لیگ بعدی هیچ کسی نمیاد داور بشه.
من داور ها رو اجبار به نقد نمی کنم. اگه بخوان می تونن همین جا یا توی پیام شخصی به نحوی که صلاح می دونن شما رو راهنمایی کنند. اون دیگه تصمیم ـش با خودشونه.
من هم نکاتی رو از طریق پیام شخصی برای سیوروس، سیریوس و هکتور عزیز می فرستم.
در صورتی که واقعاً نیاز به نقد کامل دارید، مسلماً جادوکار های عزیز با آغوش باز توی ویزنگاموت ازتون استقبال می کنند.

موفق باشید عزیزانم.

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

موفقیت برای انسان بی جنبه مقدمه گستاخی ـست...

پیام زده شده در: ۲۲:۰۰ شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۳

هرمیون گرنجرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۴ سه شنبه ۸ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۱۱ جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 239
آفلاین
نقل قول:

هری پاتر نوشته:
تق تق تق!

منو کتک نزنید! منم اومد این پستو نقد کنین تا نقاط ضعفمان رو برای رول های بعدی برطرف کنیم.

من پست های داوریم رو نقد نمیکنم پسرم ، بعدا اگر وقت کردم یه سری نکات رو واست پیام شخصی میکنم.

در مورد بقیه داورها نظری ندارم که نقد میکنن یا نه. خودشون بیان نظرشون رو بدن.

پیام زده شده در: ۲۱:۱۱ شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۳

هری پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۱ چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۶:۳۷ جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۹۴
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 224
آفلاین
تق تق تق!

منو کتک نزنید! منم اومد این پستو نقد کنین تا نقاط ضعفمان رو برای رول های بعدی برطرف کنیم.

به یاد گیدیون پریوت!

قدم قدم تا ‏ روشنایی، ازشمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی !!!‏
برای عشق !!!!
برای گریفیندور ‏.

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۰۸ شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۳

سیوروس اسنیپ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۴ یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۲۸ پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 499
آفلاین
با درودی دیگر!

در حقیقت مزاحم شدیم تا درخواست نقد این پست رو خدمت شما ارائه بدیم.باشد تا در مسابقات بعدی راهگشای ما جهت شناخت نقاط ضعف رول نویسیمون و جلوگیری از تکرار مجددشون باشه.

با تشکر!

پیام زده شده در: ۲۱:۰۲ شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۳

اسلیترین، مرگخواران

هکتور دگورث گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۲ سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۳:۱۱:۴۸ شنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۳
از روی شونه های آریانا!
گروه:
مرگخوار
اسلیترین
کاربران عضو
ناظر انجمن
ایفای نقش
پیام: 956
آفلاین
سلام به همه داوران محترم

ضمن عرض خسته نباشید به همگی داوران دقیق و ریز بین. در راستای اینکه من بازیکن بی تجربه ای هستم اومدم اینجا درخواست نقد این و این رو بدم. باشد که در بازی های بعدی اشتباهاتی چنین فاحش و وحشتناک نداشته باشم.

با تشکر

ارباب یه دونه باشن... واسه ی نمونه باشن!

پیام زده شده در: ۲۰:۱۵ شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۳

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
سلام خدمت گولاخان کوییدیچ، سروران معظم، داوران بر حق (اصن کسی تکذیب کرد اسم بده رنده شده تحویل بگیر )، اصن آقا الکوییدیچو مع الشما و الشما مع الکوییدیچ!

ضمن عرض خسته نباشید و تشکر بابت داوری فوق العاده برای بازی ما با تیم قدرتمند کیو سی ارزشی،

آقا من یه پست بسی داغون و در پیت زدم تو اون بازی. گفتم منت سر ما بذارین، با توجه به معیار های بر حقی که پست رو داوری کردین، این پست منو نقد کنین و اشکالاتشو بگین. البته پست که سراپا مشکل بود. می دونم. ولی اگر قبول زحمت کنین بسی ممنون مشیم.

البته اون نظرات شخصیتون هم که توی نمرات وارد می کنین، از همین الان فرو کنین توی حلق من، دیگه خدایی نکرده اعتراض هم نتونم بکنم.

اوه داشت یادم می رفت... این هم پست افتضاح من:

ورزشگاه المپیک ، صندلی شماره 46

با تشکر فراوان

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.