هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل
پاسخ به: سلطان قلبها
پیام زده شده در: ۳:۳۴:۴۸ سه شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰
#1
دوقلوهای ویزلی .همیشه هر جا هر لحظه که بهشون احتیاج میشد ناگهان ظاهر میشدن اینقدر که بهم میومدن که انگار جک و ، رز تو کشتی تایتانیک باشن خلاصه زوج ویزلی ها که بهم میومدن بخصوص تو اختتامیه سنگ تموم گذاشتن با اون ترقه هاشون و پرواز با جارو پرنده واقعا تو هر لحظه بالا سر هر کی که میخواستن میرفتن و بدون ترس هرکاری دلشونو خوش میکرد *پاسخ به: اگه یه روز براتون یک نامه از یک مدرسه جادوگری بیاد چی کار می کنید ؟؟؟
پیام زده شده در: ۱۹:۳۴:۲۹ سه شنبه ۱۱ آبان ۱۴۰۰
#2
خودم رو برای سفر به دنیای جادوگری آماده میکنم تا با اسرار جادو و جادوگری همراه باشم و خودم رو بهترین جادوگر کنمپاسخ به: چوب دستی های جادوگری!بهترین ایده چیست؟
پیام زده شده در: ۱۸:۳۳:۴۶ پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۰
#3
نقل قول:

الکس سایکس نوشته:
سلام روز همگی بخیر
وند چوبدستی چوب اکاسیا مغز
پر ققنوس 12اینچ طول این چوب دستی عالیه اما من قبلآ با شخصیت قبلی چوب دستی درخت کاج با هسته پرققنوس 24سانتی این چوب قدرت بی نظیری داره وقتی مورد استفاده قرار بگیره قدرت خودش رو به نمایش میذارهنقل قول:

ایده چوبدستی به شرطی ایده خوب باقی میمونه که بتونی از هر ایده ای نهایت استفاده رو ببری بجای اینکه از دیگران سواستفاده کنیپاسخ به: منفورترین شخصیت
پیام زده شده در: ۷:۲۵:۴۴ پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۰
#4
دیگر...پاسخ به: قوی ترین ساحره
پیام زده شده در: ۷:۲۱:۱۳ پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۰
#5
بلاتریکس لسترنجپاسخ به: بازي با كلمات
پیام زده شده در: ۴:۰۹:۱۷ چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۰
#6
مدرک ، هفته ، لاوگود ، جیرینگ جیرینگ ، لباس ، مشت ، عجیب ، چوبدستی ، عینک ، جنبه


با اینکه ظهر بود و نیاز به عینک و ولی هوا به طرز عجیب تاریک بود ظلمتی خوفناک به شهر سایه افکنده بود به نظر میرسد این هفته تاریکی تا آن سوی دنیا امتداد داشته باش همه در ترس بودند زیرا می دانستن این نشانه ها ظهور دوباره صاحب چوبدستی خوفناک با لباس جیرینگ جیرینگ ش که با یه مشت مدرک که اصلا جنبه خوبی نداشت ازراه رسیدپاسخ به: کی, کِی, کجا، با کی، چیکار؟؟؟
پیام زده شده در: ۱۵:۳۱:۴۱ سه شنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۰
#7
کی, کِی, کجا، با کی، چیکار؟

تو چیکار با کی و کجا دارم میرم با کی دارم چیکار میکنم این روزا میگن فضول کم گیر میاد من میگفتم .کی ،کِی, کجا، با کی، چیکار؟
پاسخ به: چوب دستی های جادوگری!بهترین ایده چیست؟
پیام زده شده در: ۱۵:۱۳:۳۹ سه شنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۰
#8
سلام روز همگی بخیر
وند چوبدستی چوب اکاسیا مغز
پر ققنوس 12اینچ طول این چوب دستی عالیه اما من قبلآ با شخصیت قبلی چوب دستی درخت کاج با هسته پرققنوس 24سانتی این چوب قدرت بی نظیری داره وقتی مورد استفاده قرار بگیره قدرت خودش رو به نمایش میذارهپاسخ به: کارگاه ساخت ورد جادویی
پیام زده شده در: ۱۵:۵۶:۲۷ پنجشنبه ۸ مهر ۱۴۰۰
#9
سلام الکس شگفت انگیز هستمپاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱:۲۵:۰۵ چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۴۰۰
#10
نام : الکس سایکس (Alex Sykes)

لغب: الکس شگفت انگیز

سن:16(متولد 1978)

مشغله: دانش آموز(Perfect) (من نسخه انگلیسی خوندم و نمیدونم تو فارسی بهشون چی میگن ولی الکس تو سال 1994 پرفکت یا سرپرت گروه اسلترین بود(((فکر کنم همون سرپرست میگن))))

خون: اصیل

اخلاق:
باهوش و کنجکاو، رازدار، جدی اما نه خالی از شوخ طبعی، به سختی به کسی اعتماد خواهم کرد و حتی وقتی اعتماد کردم به این سادگی در مورد خودم چیزی نخواهم گفت. با این حال برای افراد داخل دایره اعتمادم هر کاری ازم بر بیاد میکنم. سر کلاس ها به درس دقت خواهم کرد و همواره جلوتر از اساتید کتاب ها رو مطالعه خواهم کرد.

وَند (چوبدستی): چوب آکاسیا(Acacia) با مغز پر ققنوس 12 اینچ طول

جارو: Firebolt Supreme

پاتروناس: آناکوندا

ظاهر:
عکس شخصیت
گروه: اسلترین

توانایی: دفاع در برابر جادوهای سیاه و یادگیری فوقالعاده سریع و استعداد ذاتی ظاهرا در تمام زمینه ها .عاشق جادو و طلسم های سیاه و چشم سوم و چفت کردنم با یه اشاره س و چفت خودکار تو هر رول و جادو ...هیپنوتیزم

سپر مدافع خودکار :اکسپکتوپاترونوم

زندگی نامه:
متولد 1978/4/4 در خانواده ای اصیل زاده متولد شد. از همان کودکی علاقه شدید خود به مطالعه و فراگیری را با مطالعه جزء به جزء کتاب های پدر و مادرش شروع کرد و بلافاصله پس از رسیدن به سن کافی برای ورود به مدرسه هاگوارتز اعزام شد. با دور ماندن از حاشیه ها و پیگیری درس ها و یادگیری به زودی در چشم اساتید و حتی مدیر مدرسه چنان درخشید که به یکی از پرفکت(سرپرست) های گروه اسلترین بدل شد. و این وظیفه او را واداشت تا توجه بیشتری به باقی دانش آموزان مدرسه موطوف کند و خیلی زود سایکس با استفاده از رابطین و بیشتر مواقع مهارت زیادی که در به دست اوردن اطلاعات داشت، تبدیل به یکی از مطلع ترین دانش آموزان مدرسه از تمام راز های ساختمان و دانش آموزانش شد.


راز: این مقدار از شخصیت و گذشته الکس از کسی پنهان نیست، اما بخش دیگری وجود دارد که هیچ کس در مورد آن نمیداند، و آن علاقه ذاتی او به خون است.
توانایی مخفی: خوناشام.انجام شد.


تصویر کوچک شده


ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۰/۶/۱۰ ۲:۱۱:۲۸


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.