هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل
پاسخ به: چوب دستی های جادوگری!بهترین ایده چیست؟
پیام زده شده در: ۴:۱۲:۱۰ سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰
#1
[quote]
الکس سایکس نوشته:
سلام روز همگی بخیر
《وند چوبدستی چوب اکاسیا مغز
پر ققنوس 12اینچ طول.. این چوب دستی عالیه[/quote]》#پاسخ به: کارگاه ساخت ورد جادویی
پیام زده شده در: ۴:۰۳:۳۳ سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰
#2
《این ورد یه طلسم محافظته در برابر هر جادوگر و جادو هر سا حره و هر افسونگر میتونه ایستادگی کنه و از شما در برابر همه چیز محافظت کنه این ورد اسمش babel..》#پاسخ به: چوب دستی های جادوگری!بهترین ایده چیست؟
پیام زده شده در: ۳:۲۶:۲۲ سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰
#3
نقل قول:

الکس سایکس نوشته:
سلام روز همگی بخیر
وند چوبدستی چوب اکاسیا مغز
پر ققنوس 12اینچ طول این چوب دستی عالیه اما من قبلآ با شخصیت قبلی چوب دستی درخت کاج با هسته پرققنوس 24سانتی این چوب قدرت بی نظیری داره وقتی مورد استفاده قرار بگیره قدرت خودش رو به نمایش میذارهپاسخ به: سلطان قلبها
پیام زده شده در: ۴:۳۴ سه شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰
#4
دوقلوهای ویزلی .همیشه هر جا هر لحظه که بهشون احتیاج میشد ناگهان ظاهر میشدن اینقدر که بهم میومدن که انگار جک و ، رز تو کشتی تایتانیک باشن خلاصه زوج ویزلی ها که بهم میومدن بخصوص تو اختتامیه سنگ تموم گذاشتن با اون ترقه هاشون و پرواز با جارو پرنده واقعا تو هر لحظه بالا سر هر کی که میخواستن میرفتن و بدون ترس هرکاری دلشونو خوش میکرد *


تصویر کوچک شده


پاسخ به: اگه یه روز براتون یک نامه از یک مدرسه جادوگری بیاد چی کار می کنید ؟؟؟
پیام زده شده در: ۲۰:۳۴ سه شنبه ۱۱ آبان ۱۴۰۰
#5
خودم رو برای سفر به دنیای جادوگری آماده میکنم تا با اسرار جادو و جادوگری همراه باشم و خودم رو بهترین جادوگر کنمپاسخ به: چوب دستی های جادوگری!بهترین ایده چیست؟
پیام زده شده در: ۱۸:۳۳ پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۰
#6
نقل قول:

الکس سایکس نوشته:
سلام روز همگی بخیر
وند چوبدستی چوب اکاسیا مغز
پر ققنوس 12اینچ طول این چوب دستی عالیه اما من قبلآ با شخصیت قبلی چوب دستی درخت کاج با هسته پرققنوس 24سانتی این چوب قدرت بی نظیری داره وقتی مورد استفاده قرار بگیره قدرت خودش رو به نمایش میذارهنقل قول:

ایده چوبدستی به شرطی ایده خوب باقی میمونه که بتونی از هر ایده ای نهایت استفاده رو ببری بجای اینکه از دیگران سواستفاده کنیپاسخ به: منفورترین شخصیت
پیام زده شده در: ۷:۲۵ پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۰
#7
دیگر...پاسخ به: قوی ترین ساحره
پیام زده شده در: ۷:۲۱ پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۰
#8
بلاتریکس لسترنجپاسخ به: بازي با كلمات
پیام زده شده در: ۴:۰۹ چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۰
#9
مدرک ، هفته ، لاوگود ، جیرینگ جیرینگ ، لباس ، مشت ، عجیب ، چوبدستی ، عینک ، جنبه


با اینکه ظهر بود و نیاز به عینک و ولی هوا به طرز عجیب تاریک بود ظلمتی خوفناک به شهر سایه افکنده بود به نظر میرسد این هفته تاریکی تا آن سوی دنیا امتداد داشته باش همه در ترس بودند زیرا می دانستن این نشانه ها ظهور دوباره صاحب چوبدستی خوفناک با لباس جیرینگ جیرینگ ش که با یه مشت مدرک که اصلا جنبه خوبی نداشت ازراه رسیدپاسخ به: کی, کِی, کجا، با کی، چیکار؟؟؟
پیام زده شده در: ۱۵:۳۱ سه شنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۰
#10
کی, کِی, کجا، با کی، چیکار؟

تو چیکار با کی و کجا دارم میرم با کی دارم چیکار میکنم این روزا میگن فضول کم گیر میاد من میگفتم .کی ،کِی, کجا، با کی، چیکار؟
هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.