هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با ناظران *محفل ققنوس*
پیام زده شده در: ۲۱:۱۰ یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۸۶

پروفسور گرابلی پلنک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۹ سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۴۰ شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۳
از این به بعد آواتار فقط مردونه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 621
آفلاین
سلام
حال شما خوبيد؟سلامتيد؟خانواده اينا خوبن؟سلام برسونيد.
ميخواستم به عرض حضزتعالي برسونم من از اين خانم آماندا لانگ باتم گله دارم اگه ممكنه يه اقدامي بكنيد كه ايشون پستاشو كوتاه بنويسه آدم تاميد پستشو بخونه شيش نفر ديگه پست زدن.

با سپاس و احترام
ويلي

متأسفانه بدلیل اینکه درجایی از قوانین بلند نویسی درمحفل ققنوس ممنوع اعلام نشده است ما حق دادن اخطار به ایشون را نداشته و نداریم و بلند نوشتن ایشون هیچ قانونی را نقض نمیکند.

ویرایش شده توسط ریموس لوپین در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۲۵ ۲۳:۱۲:۱۷

[color=FF0000][b]پس قدم قدم تا روشنايي از شمعي در تاريكي تا نوري پر ابهت و فراگير!
ميجنگيم تا آخØ

گفتگو با ناظران محفل ققنوس
پیام زده شده در: ۱۳:۴۵ یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

باید بگم که ماموریت مرگخواران در ارتش وزارت سحر و جادو برقرار هست ! پیام شخصی ای که فرستاده شده رو بخونید !

در حال حاضر تنها اعضای مرگخواران و اعضای ارتش وزارت ( اعم از مرگخواران و محفل ققنوس و ... ) اجازه ارسال پست در تاپیک ارتش وزارت رو دارند ! اطلاع رسانی کنید به اعضاتون که اگر عضو ارتش نیستند پستی ارسال نکنند تا برنامه ریزی و هماهنگی ای که برای مرگخواران و ارتش و محفل شده از بین نره !

برنامه ریزی رو در پیام شخصی میتونید ببینید !

ویرایش : مشکلی نیست ، لرد اون طور که قرار شده بود هماهنگ نکرده بود و این اشکال از طرف مرگخواران بوده ، شرکت محفل در این ماموریت ارتش وزارت آزاده ! در دوره های بعد انتظار میره که لرد و دامبلدور مشورت کنند تا فقط گروهی که مشورت کرده به همراه ارتش وزارت به گروه دیگه حمله کنه تا قدرت بیشتری هم داشته باشه و ماموریت موفق تری باشه !

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۲۵ ۱۴:۰۱:۲۰

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

Re: آینه سخنگو
پیام زده شده در: ۵:۴۲ یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۸۶

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۲ سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۴۷ یکشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۱
از کافه هاگزهد
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
پیام: 514
آفلاین
سلام.
خب من به عنوان اولین نفر اعتراض میکنم در راستای یادآوری

پست شماره 386 گریمالد نقد نشده. تمام پستها نقد شده و حتی پست حقیر که در "همانند یک سفید اصیل "زدم چهارشنبه ، نقد شده ولی پست 386 گریمالد که روز قبلش یعنی سه شنبه زده بودم نقد نشده.

فقط تو محفل آینه کاری نکرده بودم که اونم انجام شد.

به هر کدوم از ناظرینی که پس از دیدن این پست قصد شوتینگ بنده رو دارن :
عضوی اگر عیب تو بنمود راست
خودتو درست کن شوتینگ کردن خطاست

خب، آبرفورث عزیز با تشکر از اطلاعتون من سعی میکنم تا پایان فردا این پست رو نقد کنم.مرسی از اطلاعتون

ویرایش شده توسط ریموس لوپین در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۲۵ ۱۱:۰۸:۰۰
ویرایش شده توسط ریموس لوپین در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۲۶ ۲:۱۴:۲۳

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۳۴ چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۸۶

پرد فوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۴ جمعه ۱۰ فروردین ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۵:۳۶ شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۸۶
از در به در!خوابگاه برای من جا نداشت!!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 136
آفلاین
سلام به ناظران محترم
می خواستم بپرسم که من می خواهم تغییر شخصیت بدم .می خواستم بپرسم باید دوباره برای عضویت در محفل اقدام کنم یا؟.....
ممنون می شم.
عزت زیاد

با سلام خدمت پرد عزیز.مشکلی نیست شما میتونین تغییر شناسه بدین و در صورت تمایل به ماندن در محفل درخواست آرم دهید تا اقدام شود.موفق باشید.با احترام.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۲۲ ۱۹:۰۵:۳۱

تصویر کوچک شده

عضو رسمی محفل ققنوس

-------------------------------------
در مسابق

پیام زده شده در: ۱۴:۲۲ چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۸۶

لیلی اوانز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۴۶ چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 571
آفلاین
مي دونم براي گفتن اين حرف خيلي ديره ولي الان كه اين تاپيكو ديدم گفتم بگم كه تو دلم نمونه!حال مي كنيد جمله سازيو!

اون موقع بود كه لارتن پيشنهاد تاپيك نقد رو مطرح كرد(شايدم لارتن نبود!)...ها يادم رفت بقيه ي جمله مو چي مي خواستم بگم!

در كل منظورم اينه كه تا وقتي نقد پستها زير همون پست زده مي شد تأثيرش بيشتر بود چون نه تنها خود طرف راحت تر نقد پستشو پيدا مي كرد بلكه وقتي يكي ديگه هم اون پستو مي خوند مي تونست هم زمان نقدشو هم ببينه و با فهميدن اشكالاتش اون مواردو توي پست خودش تكرار نكنه.
خداييش بين اين ملت تنبل كي حوصله شو داري هر پستيو خوند بره نقدشو هم پيدا كنه بخونه!
من صد قرنه از نقد پستام يا امتيازم هيچ خبري ندارم!( نيستش خيلي هم پست مي زنم!)

به نظر من بهتره اون تاپيك به نقد هاي غير رسمي اختصاص پيدا كنه كه فكر مي كنم منظور لارتن يا هر كسي كه پيشنهاد تاپيكو داده هم همين بوده. يعني مثلا من به عنوان يه عضو پست يه عضو ديگه، مثلاً ويولتو مي خونم بعد تصميم مي گيرم نقد كنم. نقد رو توي اون تاپيك مي زنم و به ويولت مي گم نظرمو بخونه.
البته ناظرين هم مي تونند در كنار نقد رسمي، توي اون تاپيك هم به شكل كامل تر يا جزئي تر مثل ساير اعضا پستها رو نقد كنن ولي به نظرم نقد اصلي كه نكات كلي و امتياز پست درش درج شده بايد در ويرايش همون پست زده بشه.
اين جوري براي اعضا خيلي مفيد تره.

اين حرفي بود كه چند ماه تو دلم مونده بود وقت نمي شد بگم! لطفاً رسيدگي كنيد

لیلی جان من خودمم به همون دو دلیلی که گفتی با نقد ِ زیر پست موافقم :
1- خود عضو راحتتر میره دنبالش.
2- فردی که میاد پست رو می خونه نقدو هم می خونه.
دلیل دوم خیلی مهمه!
این پیشنهادو چند وقت پیش به آلبوس دادم و ایشون گفتن که برا یه دستی فعلا این کارو نکنم.
باز هم نظر ایشون ملاکه تا ببینیم تکلیف چی می شه.

خب بنا به صحبتی که با سیریوس و لوپین عزیز شد ، قرار شد همان روال پیشین از سر گرفته شود با این تفاوت که نقدهای طولانی در زیر پست نباشند و بجای آن لینک نقدشان در زیر پست قرار گیرد تا دسترسی اعضا به نقدشان آسان باشد.موفق باشید.با احترام.

اگه فقط قرار به لينك دادن باشه كه كار ناظرا 100 برابر مي شه از طرفي تفاوت چنداني هم با قبل نداره. به نظر من نقد كلي، نكات مهم و امتياز رو در ويرايش پست قيد كنيد و فقط در صورتي كه نياز به نقد كامل تري بود لينك بديد يا بنويسيد كه نقد كامل ِ پست در تاپيك فلان زده شده.

ممنون از توجهتون

در اکثر موارد که نقد کوتاه و یا متوسط است در زیر پست انجام می شود و اگر خیلی بلند بالا باشد لینک در زیر پست داده می شود.موفق باشید.با احترام.(دوپستتان یکی شد)

ویرایش شده توسط لیلی اوانز در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۲۱ ۱۴:۳۳:۰۲
ویرایش شده توسط سیریوس بلک در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۲۱ ۱۵:۲۴:۱۶
ویرایش شده توسط سیریوس بلک در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۲۱ ۱۵:۲۴:۴۱
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۲۱ ۱۶:۲۳:۰۸
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۲۱ ۱۶:۲۶:۳۳
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۲۱ ۲۲:۱۵:۱۴

پیام زده شده در: ۷:۰۶ چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۸۶

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کافه هاگزهد
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
آفلاین
سلام .

چشمه خشک افکارم کمی جوشید تا دو پیشنهاد از خود در وکنم.

1. محفل ققنوس یعنی خانه شماره 12 گریمالد. ( طبق کتاب(همون مقر محفل منظورمه))
واسه اینکه یه حرکت نمادین انجام بشه ( که خودمم نمیدونم چه سودی داره این نمادین (چکش)) پیشنهاد میکنم که :
سوژه های تاپیک های دنباله دار تا 12 پست ادامه پیدا کنند.(12 گریمالد) یعنی همون هر 12 پست یه سوژه جدید. (دو نقطه دی )
فواید : از ارزشی شدن و منحرف شدن سوژه ها کلی جلوگیری میشه. ( حتما باید اجبار بالا سرمون باشه تا ارزشی نشه ( چکش ))
سوژه ها طی یک روند منطقی پیش میره و از منحرف شدن داستان جلوگیری میشه ( اینو دوبار گفتم (چکش))
دیگه سوژه ها شهید نمیشن ، نیمه کاره رها نمیشن .
مسئله مهمتر اینکه شروع و پایان سوژه ها کاملا مشخصه و لازم نیست برای پیدا کردن پست اول سوژه چشمهای آدم له بشه.
و کلا یه حرکت بسی نمادین هست. پتک
و...

اشکالات : ممکنه بعضی سوژه ها خیلی بیشتر از 12 پست جای کار داشته باشه و اینجوری داستان بد تموم بشه.
در روند داستان مسائل جدید پیش میاد که منطقی ادامه دادن رو هم رعایت میکنه ، و اینجوری نفر آخر خیلی کارش سخت میشه که تو پست آخر (12 ) همه چی رو جمع بندی کنه و بازهم خطر بد تموم شدن هست ( اینم دوبار گفتم (چکش))
ممکنه بعضی از اعضا با خودشون فکر کنن که چون تعداد پستها محدوده اگه پست بزنن ممکنه روند داستان خراب بشه و پست نزنن و اینجوری فعالیت کم میشه تو محفل.
و...

2. پیشنهاد دوم اینه که اگه پیشنهاد اول مورد عنایت مهر تایید قرار نمیگیره همه اونایی که بالا گفتم رو روی خود تاپیک های خانه شماره 12 گریمالد و خانه 13 پورتلند انجام بدیم. با این تفاوت که در خانه شماره 12 گریمالد محدوده 12 پست باشه و در 13 پورتلند 13 پست باشه. فواید و مضرات هم برای این پیشنهاد همونایی که بالا گفتم به اضافه اینکه باز هم نمادین حرکتیست.

3. کلا اگه با این دو پیشنهاد مخالفید ، آیا ممکنه یه محدودیتی برای تعداد پستهای سوژه ها در تاپیک های دنباله دار وجود داشته باشه؟
چون اینجوری از ارزشی شدن و منحرف شدن جلوگیری میشه. ( سه بار اینو گفتم) در ضمن نمادین هم دیگه نیست. پتک!!

نکته : من گفتم 2 تا پیشنهاد ولی تقریبا 3 تا پیشنهاد شد. محصول مشترک چکش و پتک.

خب اینا فقط پیشنهاد بود و ارزش دیگه ای نداره.

چند سوال :

1. بسی تشکرات خود را برای مجوز دنیای وارونه ابلاغ می نمایم. میخوام بدونم آیا برای زدن تاپیک دنیای وارونه محدودیت زمانی دارم یا هر وقت خواستم ( یک هفته یا دو هفته) میتونم تاپیک رو راه بندازم؟؟؟؟

2. پستهایی که در حمله ها زده میشه ، چه حمله ما به مرگخوارا و چه اونا به ما امتیاز داره و نقد میشه یا نه ؟

3. آیا بدلیل گفتن کل این مطالب من در معرض خطر بلاکیوس قرار دارم یا نه ؟

4. فکر کنم بعدا میگم .... پتک.!!

همون ممنون.
با آروزی بهترینها برای محفل

سلام آبرفورث عزیز ، چقدر پیشنهاد جدید داری .در هر سه مورد که البته باطنشون به یک مورد میرسه ، بعد از هماهنگی با دو ناظر دیگر در جلسه ای که امروز خواهیم داشت ، جواب قطعی را به شما خواهیم داد.و اما پاسخ سوالات:
1-برای افتتاح تاپیک محدودیت زمانی ایوجودندارد ولی عرفش این هس که زودتر تاپیک راه اندازی بشود.
2-همانطور که در پیام شخصی خدمتتان عرض کردم ، امتیازدهی می شود ولی نقد خیر.(بدلیل تواق دوطرفه در مورد عدم نقد پستهای حمله ها)
3-احتمالش هست.
موفق باشی.با احترام.

ویرایش دوم: آبرفورث متاسفانه در جلسه ای که با دو ناظر دیگر محفل ققنوس داشتم ، بعد از بررسی پیشنهاد شما ،با آن مخالفت شد و دلیلش هم دقیقا همان مواردی بود که خودت عنوان کرده بودی.ممنون از پیشنهادهای خوبت.باز از اینورا بیا با احترام.

ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۲۱ ۷:۲۳:۳۳
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۲۱ ۱۰:۱۳:۳۴
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۲۱ ۱۶:۳۳:۳۴

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۱۸ سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۸۶

پرد فوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۴ جمعه ۱۰ فروردین ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۵:۳۶ شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۸۶
از در به در!خوابگاه برای من جا نداشت!!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 136
آفلاین
سلام به ناظران گل و گلاب خودمون
از رسیدگی های مکرر همگی ممنونیم.من هم می خواستم از شما تشکر کنم.این پست بی ربط نیست چرا که این جا با ناظرا میشه حرف زد.
برای ماموریت های محفل ما رو هم خبر کنید.امیدوارم دوباره بتونیم به اوج برسیم.از آرم های زیبایی که ساخته شده بود هم ممنون،در امضایم قرار دادم!

با تشکر

پرد عزیز ، نیازی به زدن این پست نبود ،چون اگر قرار باشد ماموریتی باشد به تمام اعضای محفل اطلاع رسانی خواهد شد.موفق باشید.با احترام.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۲۰ ۱۹:۲۰:۲۷

تصویر کوچک شده

عضو رسمی محفل ققنوس

-------------------------------------
در مسابق

پیام زده شده در: ۱۴:۲۸ سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۸۶

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کافه هاگزهد
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
آفلاین
سلام به ناظرین محفل. خسته نباشید.
درخواست تاپیکی با شرایط خاص رو داشتم. اسم تاپیک :
دنیای وارونه
همونطور که از اسمش پیداست دینای وارونه است. یعنی همه چه بر عکس میشه. یعنی میتونه بشه. تو هر زمینه ای ، هر شخصی ، هر رفتاری ، زمان ، مکان و ..... خلاصه هر چی که فکرشو بکنین میتونه وارونه بشه. لرد سفید بشه. آلبوس بد بشه. لارتن دیگه نارنجی رو دوست نداشته باشه. مرگخوارا مهربون بشن. محفلیا بد بشن. ویولت به جای اختراع یه کار دیگه بکنه و .... خیلی چیزای دیگه.
البته لازم نیست تغییر متقابل حتما صورت بگیره. یعنی چون لرد خوب شد حتما آلبوس بد بشه. دست ملت بهتره باز باشه.

اما شرایط خاص :
مطمئن باشید اگه این تاپیک دنباله دار بشه جز ارزشی شدن هیچ سودی نداره. پس بهتره تک پستی باشه ولی بشرطها و شروطها.
هر کس که میخواد دنیای جادوگری یا محفل و مرگخوارا رو وارونه کنه توی 2 یا 3 پست پشت سر هم یه ماجرا رو خودش شروع کنه و تموم کنه. چون تو محفل اجازه پست پشت سر هم نیست میگم شرایط خاص. اینکه تعداد هم محدود باشه بهتره. یعنی2 یا 3 پست حد اکثر.

البته اینا همش فکرایی که خودم در مورد تاپیک کردم و اینکه به صلاح انجمن هست یا نه و درست و غلطش دیگه با شما ناظرین هست.

فعلا تا همینجا رو موضوع تاپیک کار کردم. اینکه چه اشکالاتی داره و اینا با شما.

ممنون.
با آرزوی بهترینها

خب با توجه به صحبتی که با دو ناظر دیگر عزیز محفل شد ، تاپیک و سوژه مورد نظر شما مورد تصویب قرار گرفت.از لحاظ تکی بودن پستها هم ، موافقت شد.شما می توانید تاپیک را بزنید.اگر نقصی بود بعد از زدن تاپیک ، رفع می شود چون اکنون به نظر نمی رسد که نقصی در کار باشد.موفق باشید.با احترام.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۲۰ ۱۴:۵۸:۲۲

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۱۴ پنجشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۶

ادوارد بونز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۵ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۱۹ جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹
از اینوره!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 475
آفلاین
سلام به محفليا!
من تا حالا نشده كه با كسي تند حرف بزنم..ولي آدم رو مجبور مي كنيد.
مرگخوارها ديگه شورشو در آوردين..هرچي مي شه مي پريد اين وسط بوق مي زنين ..واقعا من نمي دونم چي كار كنم ديگه...هرچي مي شه مياين اينجا و دعوا مي گيريد. خب مگه كارو زندگي نداريد شما؟ بريد به كار خودتون برسيد حرفي براي گفتن داريد اينجا جاش نيست ماشالا همتون از منم قديمي تريد مي دونيد جاي بحث كجاست و اينجا براي چيه! ..
ايگور ديشب با لرد صحبت كرد و اينجوري كه من فهميدم تقصير از ما نبوده..پرسي عزيز در اين مواقع چيزي وجود داره به نام سكوت كه بايد شما اختيار كنيد تا چيزي رو نفهميديد علتشو كسي رو متهم نكنيد... براي هيچ كس توي محفل سودي نداره لرد باشه يا نباشه..رفتن و اومدن لرد هم نه ما رو خوشحال مي كنه نه ناراحت ولي من يكي انصافا ناراحت شدم از شنيدن استعفاي دراكو..چون واقعا خوب بود...حرفهاي مسنجر يا هرجاي ديگه بيرون سايت اعتباري نداره..تمومش كنيد...اگه قرار به مسخره بازي كه همه ي ما توانايي شو داريم ...اين رفتار در خور شما نيست(شايدم باشه من نمي دونم)
شماها واقعا مثل اينكه جدي گرفتيد كه بين ما جنگه..باب اينا همش يه جور سرگرمي كسي با كسي جنگ نداره..اگه داره خودشو اصلاح كنه ..ممنون مي شم

آراگوك من تا حالا هيچ وقت از كوئيرل نشنيدم كه تاپيكهايي كه تكاليف هاگوارتز توش مي خوره نبايد غير از ون فعاليت كنه..تاپيكهاي رول براي همگان آزاده ..برو بپرس شك داري.

ناظراي عزيز خواهشي كه ازتون دارم اينه كه پستهايي كه به محفل و اوضاع محفل ربط نداره رو پاك كنيد از اينجا..نحوه برخورد براي همين كاراست
ممنون
به قول آلبوس با احترام

می تراود مهتاب..

"وقتش رسیده که همه‌ی ما بین چیزی که درسته و چیزی که آسونه، یکی رو انتخاب کنیم."
- پروفسور دامبلدور

پیام زده شده در: ۹:۳۹ پنجشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۶

آراگوکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۱۰ پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۴۴ جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۸۷
از خوابگاه دختران بنا به دلایلی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 214
آفلاین
نمیدونم شما باید هر دقیقه این ارزشی بودن رو اثبات کنین؟
جنگ اخلاقی با لرد و رفتنش که هیچی ولی حداقل یک نگاهی به اون تاپیکی که ماموریتتون رو اجرا کردین بندازین....!!!!!

کافه مادام پادیفوت تا سه پنبه در انحصار تکلیف کلاس گیاه شناسیه و شما به هیچ وجه من الوجوه حق این کار رو ندارین که در اون تاپیک پست های .... خودتون رو بزنین ...
هر چی هم هست این لرد نمیزاره برای ما بره ! دلیلش رو هم همه ی شما محفلی ها خوب میدونین!

هدف هاگوارتز فعال کردن رول هست. به همین دلیل تکلیف در یک تاپیک به معنای گرفتن حق رول نویسی در رابطه های دیگر نیست و طبق گفته ی مدیریت مدرسه نیز مأموریت ما در این تاپیک مشکلی نداشته است.

ویرایش شده توسط ریموس لوپین در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۵ ۱۳:۱۵:۰۶

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.