هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۲۳:۰۴ یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
نقل قول:
و آيا آخر ترم، همچون ترم هاي گذشته در آخر ترم به واسطه ي تقسيم يا حذف يك عده و... تغييرات ناگهاني در امتيازات را شاهد خواهيم بود؟

آخر ترم هيچ تقسيم،كسر امتياز بابت حذف عده اي و اينا نداريم.

يعني ديگه نيازي نيست اصلا چنين كاري بكنيم و هدف از تقسيم تو هر جلسه همين بوده.

در مورد موضوع اولت هم،پرسي پست زده،خودش جواب ميده.

ممنون!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۲:۲۶ یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۸۶

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۵ سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۴۷ جمعه ۶ فروردین ۱۴۰۰
از ته چاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 730
آفلاین
سلام و خسته نباشيد!

يه چيز واسم مبهمه، خواستم واسم روشن شه اين موضوع!

در تابلو شني امتيازات نوشته شده:
نقل قول:
• امتیازات گروه ها ، بعد از تقسیم بر تعداد ، و یا 5 حساب شدند و این امتیازات چکیده و اصل امتیازات قبل از تقسیم است

امتیازات گروه ها ، بعد از تقسیم بر تعداد ، و یا 5 حساب شدند
اين يعني الان اين امتيازاتي كه ما تو تابلو ميبينيم امتيازات تقسيم شده هستند.

این امتیازات چکیده و اصل امتیازات قبل از تقسیم است
اما اين عبارت يعني اين امتيازاتي كه ميبينيم امتيازات تقسيم نشده هستند. "امتيازات قبل از تقسيم است"

بلاخره كدومه؟

الان امتيازات تابلو شني امتيازات تقسيم شده هستند؟ يا تقسيم نشده؟

و آيا آخر ترم، همچون ترم هاي گذشته در آخر ترم به واسطه ي تقسيم يا حذف يك عده و... تغييرات ناگهاني در امتيازات را شاهد خواهيم بود؟

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۶:۵۴:۳۰ پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۶
[size=small]

پیام زده شده در: ۱۲:۳۲ شنبه ۲۲ دی ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
به عنوان مدير مدرسه به چهار درخواست مدير الف دال جواب ميدهم !

1-يعني اينقدر پيدا كردن تاپيك نقد الف دال سخت بود؟اين تاپيك زير تاپيك هاي ديگه الف دال در صفحه اوله!عجب!
نقد الف دال

2-در نظر دارم يه سري تاپيك رول جديد براي هاگوارتز بزنم.اين تاپيك ها به زودي زده خواهند شد تا فعاليت هاي رولي هم تو هاگوارتز شكل بگيره!

3-باشه.تغيير يافت.

4-نيازي به تاپيك رول كوييديچ نداريم.هر كي خيلي پايه اينجور برنامه هاست ميتونه بره انجمن كوييديچ و عضو يه تيم بشه!نيازي نيست تو هاگوارتز هم تاپيك حاشيه كوييديچ داشته باشيم.

موفق باشي!

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۱:۵۲ شنبه ۲۲ دی ۱۳۸۶

سوروس اسنیپold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۲ دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۵:۳۱ سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۸۶
از اينا مي خواي؟!!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 115
آفلاین
به عنوان رياست الف دال از مدير مدرسه چهار تا درخواست دارم:
1- اگه تاپيك نقد رو باز كرده لينكشو بده...اگرم پاكش كردي موردي نيست.. تو نقدستان محفل ققنوس نقد مي كنيم.
2- يه تاپيك با عنوان جنگل ممنوعه باز كنيد باشد كه تاپيكاي رول هاگوارتز زياد بشه..
3- تاپيك "ارتش دامبلدور، جلسات الف دال" رو كه يك تاپيك رول براي ارتش هست رو اسمشو به ""اتاق ضروريات، جلسات الف دال"" تغيير بدين.
4- تو كتاب هم اتفاقات زيادي توي مسابقات كوييديچ اتفاق افتاده كه خيلي هم مهم بوده.. يك تاپيك زمين كوييديچ هاگوارتز بزنيد كه رول باشه نه فقط مختص كوييديچ...
ممنون..

عضو محفل ققنوس

چه چشمايي!!!!

[url=http://www.jadoogaran.org/userinfo.php?uid=11679]ادوارد بونز ! همون شناسه اي كه به خودش �

پیام زده شده در: ۱۶:۳۳ جمعه ۲۱ دی ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
براي شركت در كلاس ها شما بايد ابتدا در تاپيك ثبت نام هاگوارتز پستي مبني بر عضويت در گروهتون بزنيد.در حال حاضر چون ترم شروع شده،اين تاپيك بسته است و تا نيم ترم بايد صبر كنيد تا دوباره عضو گيري هاگوارتز شروع شود.

نيم ترم هاگوارتز هم احتمالا اواسط بهمن فرا ميرسه و اون موقع ميتونيد ثبت نام كنيد.

پ.ن.البته شركت در كلاس ها براي شما بلا مانع است ولي اين امر براي گروه شما امتيازي نخواهد داشت و معلم هم برايه نقد و امتياز دهي اون اجباري ندارد.

موفق باشي.

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۴:۰۳ جمعه ۲۱ دی ۱۳۸۶

دوركاس ميدوز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۶ شنبه ۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۰:۵۳ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از روز اول می دونستم ...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 178
آفلاین
من می خواهم در کلاس های مدرسه شرکت کنم وای نمی دانم چطور باید این کار رو انجام بدم.و زمانشم نمی دانم.
من بیشتر از دو سال که عضو جادوگران هستم ولی بخاطر یک سری از مشکلات که امسال برای من بوجود آمد نتونستم فعال باشم .حالا میتونم.امیدوارم من رو درمدرسه بپزیرید.
با تشکر

Can You Forgive Me Again, You're My One True Friend, And I Never Ment To Hurt You

[url=http://meadowsisadorc.livejournal.com/profile]حقایق ت

پیام زده شده در: ۱۱:۱۶ پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

نقل قول:
من اصلا اسم کمک آوردم؟ من فقط این حرف ها رو زدم که بفهمید هافلی ها هر کاری می کنند به خاطر در دست گرفتن قدرت و قهرمانی تو هاگوارتز نیست. ما باید از حقمون و دوستمون دفاع کنیم. مدیر عزیز شما بهتر از هر کسی میدونید که واقعا چی بر سر دانگ اومد. یکم پیش خودتون فکر کنید. آخرش جز هافلپاف کی ضرر دید؟ اونوقت هر کس هر تهمتی خواست به گروه ما میزنه. حیف...

ببینید ، متاسفانه شما هنوز این موضوع رو متوجه نشدید !

من خودم همه سعیم رو میکنم که گریفیندور قهرمان بشه ، همه سعیم رو میکنم ولی با هماهنگ کردن ، پیام شخصی فرستادن ، توضیح دادن و تکلیف نوشتن ( خودتون که بهتر میدونید ! ) ، نه به این خاطر که مثلا هفته ای 50 تا به گریف همینطور اضافه کنم چون میخوام قهرمان شم ! تا حالا هر گروهی که قهرمان شده به میزان زحماتی که کشیده بوده ، نه به میزان مقام هایی که از گروهش توی هاگوارتز بوده !

پرفسور کوییرل هم گریفیندوری بود و توی هاگوارتز مدیر مدرسه بود ، ولی تا حالا نشده بود که کاری رو برای گریفیندور بکنه که برای گروه های دیگه نکرده ... من نمیگم من هم مثل ایشونم ، ولی از اونجا که بالاخره قبلا هم بازرس بودم و یه مقدار به مدرسه آشنا هستم ، تمام سعیم رو میکنم که مثل ایشون باشه رفتارم ... یعنی تو هاگوارتز ، یه سری مسئولیت دارم و به اصطلاح پارتی بازی وجود نداره ... توی تالار گریفیندور ، من یه نماینده گروهم و یه سری مسئولیت اونجا دارم و سعی میکنم که اینها تداخل نداشته باشن !

اینکه ماندانگاس بازرس بشه ، پیشنهاد من بود ، با خود ایگور توی یکی از میتینگ ها باهاش صحبت کردیم ، بهش گفتم که فرد مناسبی وجود نداره و قبول کرد . این دلیل نمیشه چون رفته یکی از خود هافلپاف بیاد ... فعلا من تنها بازرس هستم و مسئولیت رسیدگی به کار اساتید گروه ها رو دارم ، همه سعیم رو هم میکنم که اگر اعتراضی از طرف هر دانش آموزی از هر گروهی و به هر استادی شد ، رسیدگی کنم و اجازه ندم که حق کسی از بین بره .

در ضمن ، اینکه من گفتم یکی از اساتید از هافلپاف بیاد ، به نفع خوده گروه هست ... هیچ امتیازی از این بابت از هافلپاف کم نمیکنم ،آخر ترم متوجه میشید که این پیشنهاد من به نفع خودتون بود

موفق باشید

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۱:۱۰ پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۸۶

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
فکر کنم سو تفاهم شده باشه. هدف من فقط حمایت از دانگ بود. همین.

خب دوست من،حمايت از دانگ رو چرا اينجا انجام ميدي؟من خودم از ايشون حمايت ميكنم ولي جاش تاپيك گفتگو با مديران هست كه بلاكش كردند،من كه ايشون رو بلاك نكردم.
من شما رو به خاطر اين موضوعات درك ميكنم،بالاخره يه عضو كامل و خوب رو از دست داديد و ناراحتي هم داره.

موفق باشيد.

ويرايش: متوجه شدم. در ضمن گروه هافل هيچ مشکلي نداره من خودم مي خواستم متوجه بشم.

ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]IGΘЯ[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲۰ ۱۱:۲۲:۲۹
ویرایش شده توسط آلبوس سوروس پاتر در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲۰ ۱۱:۳۶:۱۸

پیام زده شده در: ۲۳:۰۰ چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقل قول:
من اصلا اسم کمک آوردم؟ من فقط این حرف ها رو زدم که بفهمید هافلی ها هر کاری می کنند به خاطر در دست گرفتن قدرت و قهرمانی تو هاگوارتز نیست. ما باید از حقمون و دوستمون دفاع کنیم. مدیر عزیز شما بهتر از هر کسی میدونید که واقعا چی بر سر دانگ اومد. یکم پیش خودتون فکر کنید. آخرش جز هافلپاف کی ضرر دید؟ اونوقت هر کس هر تهمتی خواست به گروه ما میزنه. حیف...

اي بابا..من نميفهمم آخه.يه بازرس و معلم خوب و گل از كاركنان هاگوارتز كم شده بعد به ضرر هافلپافه!؟آخه ملت اين جز ضرر به مدرسه كه هيچ چيزي ديگه اي نيست.

ميشه بپرسم اگه دانگ بود گروه شما چه چيزي ميرسيد كه حالا نيست و شما نماينده نداريد،ضرر ميكنيد!؟اگه واقعا چيزي هست بگيد تا بعد از بررسي اگه حقتون بود،بهتون داده بشه.

اگر ضرر از نظر دانش آموزيه،يعني ايشون ميتونستن براي گروهتون امتياز بيارن يا برنامه ريزي و اينا داشته باشن،ديگه مشكل من نيست.بايد بيشتر مواظب مي بودن تا بلاك نشن.

موفق باشيد.

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۲:۳۹ چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۸۶

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
نقل قول:
در مورد ماندانگاس و دانش آموزي،اگه قرار باشه كه هر دانش آموزي بلاك بشه من بپرم وسط يه كمكي به گروهش بكنم كه نميشه!من ايشون رو بدون توجه به گروهش بازرس كردم و موضوع ديگه هم اينكه اگر ايشون بلاك شدن ربطي به گروهشون نداره اصلا.چون يه معلم يا بازرس حق ندارن كه به نفع گروهشون كار كنن.پس فكر نكنم مشكلي باشه.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.