هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ستاد انتخاباتی پرسی ویزلی
پیام زده شده در: ۱۴:۲۱ یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۱

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
نقل قول:
وزیر پرسی، چرا باید بیاییم؟ دقیق شفاف سازی بنمایید لطفا!

شما با خوندنِ اینجا کاملا متوجه میشید که چرا باید بیاید

نقل قول:
بعد از اینکه دسترسی نظارتتون رو دادن، چه رفتاری با مدیران سایت خواهید داشت؟

من اگر دسترسی نظارت رو هم نگیرم ، باز هم به بدترین شکل با مدیران برخورد میکنم و اصلا یکی از اهدافِ والای وزارت من ، کنار زدنِ مدیران ، بالاخص عله خواهد بود که به طور میانگین هفته ای صد و پنجاه پست در گفتگو با مدیران ارسال میکنه تا من رو کنار بزنه ، این چیزها قابل ِ بخشش نیستند

نقل قول:
دیروز نشسته بودم دفتر مدیریت هاگوارتز که یک خبرنگار اومد سراغم . صحبت کردیم و بیچاره نیازمند پول بود ، گفت یه عکس از پرسی ویزلی داره که 1000 گالیون میفروشه ، مام که کنکجاو شده بودیم 1000 گالیون رو بهش دادیم و عکس رو گرفتیم . اول که گرفتم باورم نمیشد ولی بعدا به این نتیجه رسیدم که چرا حقیقت نباشه .

شما توی دفتر مدیریت هاگوارتز نشسته بودی دقیق یا دفتر توجیهات ؟ بعدم ، من این عکس رو به شدت تکذیب میکنم ، ما خودمون پشتِ سر ِ ملت عکس درست میکردم باب ببینم ایگور ، هاگوارتز هم الان ازین دانش آموزای اینطوری داره ؟ مثل ِ این عکسه ؟ شاید توی وزارتم بتونم تسهیلاتِ خاصی برای هاگوارتز هم ارائه کنما

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۰:۵۲ یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۱

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
دیروز نشسته بودم دفتر مدیریت هاگوارتز که یک خبرنگار اومد سراغم . صحبت کردیم و بیچاره نیازمند پول بود ، گفت یه عکس از پرسی ویزلی داره که 1000 گالیون میفروشه ، مام که کنکجاو شده بودیم 1000 گالیون رو بهش دادیم و عکس رو گرفتیم . اول که گرفتم باورم نمیشد ولی بعدا به این نتیجه رسیدم که چرا حقیقت نباشه .

تصویر کوچک شده

با این عکست رای من و خیلی ها رو به دست میاری پرسی ، 1500 گالیون میفروشمش بهت !

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۰:۴۸ یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۱

الفیاس.دوج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ جمعه ۲۵ آذر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۷:۱۶:۴۰ پنجشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۳
از ته دنیای انتظار
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1205 | خلاصه ها: 1
آفلاین
ستاد انتخاباتی وزیر پرسی نباید خاک بخوره! و بره ته بلاک انجمن ها!

جادوگران و ساحره های عزیز، بشتابید!

نقل قول:
، فقط به شرطی که عروس و داماد ، به مدت پنج سال بعد از عروسیشون ، هفته ای یک بار به دفتر توجیهات عالیه ، واقع در هاگوارتز جهتِ توجیه شدن بیان .

وزیر پرسی، چرا باید بیاییم؟ دقیق شفاف سازی بنمایید لطفا!

سوال:
بعد از اینکه دسترسی نظارتتون رو دادن، چه رفتاری با مدیران سایت خواهید داشت؟

ویرایش شده توسط الفیاس دوج در تاریخ ۱۳۹۱/۵/۱۵ ۱:۱۷:۳۷

و ناگهان تغییر!
شناسه ی بعدی:
پروفسور مینروا مک گوناگال

الفیاس دوست داشتنی بود! کمک کننده بود؛ نگذارید یادش فراموش شود.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۳۷ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۱

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
با نام و یادِ لرد سیاه و خاندانِ پاک و نیمه اصلیش

برنامه ها و اهدافی که من برای وزارتِ خودم در نظر دارم رو به طور خلاصه شرح میدم ، هر سوال و پیشنهاد و انتقاد و نظری بود مطرح کنید که بپردازم بهش .

اهداف و برنامه ها

1- فعال کردنِ کلیه تاپیک های قدیمی و بلا استفاده ی انجمن های رول پلیینگ

2- بالا بردنِ کیفیتِ پستهای رول ، به کمک نقدها و آموزش های رول نویسی

3- استفاده از تمام ِ سوژه های داخل ِ سایت برای ساختن ِ فیلم های طولانی و طنز در هالی ویزارد

4- فعال کردنِ هاگوارتز و اجبار ِ تمام گروه ها برای شرکت توی ترم ها ( حالا چه با استفاده از عوض کردنِ ناظرانِ گروه باشه ، چه کل ِ اعضای گروه و چه کارهای دیگه )

5- برداشتن مدیران بی فعالیت و یا کم فعالیت از قبیل ِ هری پاتر ، استرجس پادمور ، ایوان روزیه و بالاخص مافلدا !

6- تعویض ِ ناظرانِ فعلی ِ برخی انجمن های رول ( انجمن ها بدونِ ناظر باشن بهتر از این هست که صرفاً یک اسم زیرشون نمایش داده بشه ! )

7- ایجادِ سوژه های طنز و خنده دار ، به طوری که شخص به صورتِ واردِ انجمن شده و به حالتِ از انجمن خارج شود و سراغِ کارهای روزمره ی خود برود .

8- پرداختن ِ هر چه بیشتر به محفل ققنوس و مرگخواران و رده بندی کردن اعضای این گروه ها بر اساس سفیدی و سیاهی

9- ترویج ِ سوژه ها و ایده های با ناموسی ، کم ناموسی ، بی ناموسی در رول

توضیحاتِ اضافی

1- دیدم که اعضا خیلی نگرانِ این هستن که وزیر محفلی هست یا مرگخوار ، تنها وظیفه ی وزیر ، فعال تر کردنِ ایفای نقش و تزریق ِ سوژه به انجمن های مختلف ، توسطِ اعضا هست . پس در نهایتِ فرقی نمیکنه که وزیر کی باشه . من بالا در موردِ محفل و مرگخواران نوشتم ، ولی عملاً وزیر هیچ حقی توی دخالت توی هیچ کدوم از این دو فرقه نداره !

2- با دلایل ِ بالا باید اشاره کنم که فرقی هم نمیکنه که وزیر عضو ِ کدوم گروهِ چهارگانه ی هاگوارتز باشه ، چون اصلا وظیفه ای که داره ، ربطی به این چیزها نداره ! الان مثلا لرد سیاه فرقی میکنه که عضو اسلیترین باشه یا گریفیندور ( :worry: ) ، وظیفه ی ایشون یه چیزه مشخصی هست و دلیلی نداره که بخواد به اسلیترین بیشتر توجه کنه یا گریفیندور !

کلا این دو تا چیزهایی بود که لازم بود اشاره کنم و اینکه ، هیچکسی توی رای دادن اجباری نداره و کسی هم حقی نداره که بخواد اجباری بذاره براش ، یعنی این انتخابات اصلا اهمیتی نداره که بخواد اجباری گذاشته بشه و برای کسی ناراحتی ای بوجود بیاد !

در نهایت اینکه ... در انتخاباتِ ، میزان ، رفاقتِ اعضا با کاندیدا است !

شعار

من از شعاری که در هاگوارتز داشتم استفاده میکنم برای وزارتم ، هر کسی هم که دوست داشت میتونه استفاده کنه ازش :

ما شیفتگانِ خدمتیم ، نه تشنگانِ قدرت

پاسخ به ستاد

نقل قول:

سلام سلام سلام

راستش این رای زوریه ولی بدم نیست.

رای تقدیم به شما.

ممنونم هرمیون عزیز ، ولی همونطور که گفتم هیچ اجباری نیست و در نهایتِ هر چیزیِ که شما دوست دارین ، ممنونم

نقل قول:
من چند سوال داشتم جناب ویزلی !

1- در صورت انتخاب شدن ، در مورد رابطه من با ساحره های جیگر چه تصمیمی میگیرید ؟ آیا بهم از طرف وزارت کمکی میشه که ساحره های بیشتری در اختیار بگیرم ؟

2-میشه بدونم چرا هرمیون رو مجبور کردید بهتون رای بده ؟ آیا زور یکی از ابزار هاتون برای کنترل قدرت هست ؟

کارکاروف عزیز ، من در صورتِ انتخاب شدن ، برنامه هایی برای شخص شما در نظر گرفتم :
1- اینکه ما شما رو مدتی در آزکابان و در سلول جادوگرانِ توجیهیون زندانی میکنیم و این اطمینان رو به شما میدم که زمانی که از اون سلول بیرون بیاید ، دیگه هیچ میلی که به ساحره ها ندارید هیچ ، به جادوگران هم ندارید ، به حیواناتِ جادویی هم ندارید ، کلا طوری میشه که شما فقط گوشی نشینی رو اختیار کنی و برای فعال تر شدنِ ایفای نقش فعالیت کنی .

2- والا من دقیقا متوجه اجبار ِ هرمیونِ عزیز نشدم ، ولی خب ، امیدوارم با توضیحی که دادم حل شده باشه ولی در موردِ زور باید بگم که من فقط از زور و قدرتم در مقابلِ مدیران استفاده میکنم و طبق ِ معمول توی دهنِ مدیران میزنم و اینهایی که شما خودتون بهتر اطلاع دارید ازش .

نقل قول:
آیا به اعضای ستادتون وام ازدواج میدین؟

والا الفیاس ِ عزیز ، از اونجایی که ازدواج امر بسیار مهم و خطیری هست ، من به عنوانِ یک وزیر ِ مردمی ، کلیه هزینه های ازدواج ، شامل ِ جشن ها ، جاروی کوییدیچ ِ گل کاری شده ، خونه ی ویلایی ِ حیاط دار و اینها رو برعهده میگیرم ، فقط به شرطی که عروس و داماد ، به مدت پنج سال بعد از عروسیشون ، هفته ای یک بار به دفتر توجیهات عالیه ، واقع در هاگوارتز جهتِ توجیه شدن بیان .

نقل قول:

هممم... پرسی! میشه اول یه کم درباره ی اهدافت توضیح بدی؟ بعدش میتونیم راحت تر سولامونو بپرسیم!

برنامه‌ای برای بهتر شدن و جذاب شدن ایفای نقش داری؟ اگه داری می‌شه یه کم توضیحش بدی؟ اصلا تغییری در روند فعلی‌ ایفا میدی؟! تغییرات کلی‌ خواهند بود یا جزئی؟!

ماری عزیز من یه خلاصه ای از اهدافم رو شرح دادم ، اگر چیزی به ذهنت رسید که باید بهش اشاره کنم حتما بگو

نقل قول:
من همین جا رایم را تقدیم شما میکنم.و با این وجود که زیاد در مورد اهداف شما اطلاعی ندارم باز هم به شما رائ می دم.(از تجربه ی الفیاس استفاده کردم،در ضمن شما تنها نماینده ی گریفی های دلاورید و خب به نظر من شایسته ترین شخص برای وزارتید.)

ممنونم پروتیه عزیز ، توضیحاتم رو در بالا دادم تا حدودی ، و انتظارم این هست که در راستای هم گروهی و اینها من رو حمایت نکنه کسی و دلیل دیگه ای داشته باشه

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۹۱/۵/۱۴ ۱۹:۱۷:۴۰

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۷:۱۸ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۱

پروتی پاتیل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۱ چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۸:۱۰ یکشنبه ۲ مرداد ۱۴۰۱
از آغازی که پایانم بود...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 483
آفلاین
با سلام به پرسیه عزیز .
من همین جا رایم را تقدیم شما میکنم.و با این وجود که زیاد در مورد اهداف شما اطلاعی ندارم باز هم به شما رائ می دم.(از تجربه ی الفیاس استفاده کردم،در ضمن شما تنها نماینده ی گریفی های دلاورید و خب به نظر من شایسته ترین شخص برای وزارتید.)

قدم قدم تا ‏ روشنایی، ازشمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر!
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی!!!‏
برای عشق!!!!‏
برای گریفیندور.

پیام زده شده در: ۲:۰۵ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۱

ماری مک دونالد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۳۰ چهارشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۲۳:۴۳ سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶
از اینجا تا آسمون... کرایه ش چقدره؟!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 180
آفلاین
هممم... پرسی! میشه اول یه کم درباره ی اهدافت توضیح بدی؟ بعدش میتونیم راحت تر سولامونو بپرسیم!

برنامه‌ای برای بهتر شدن و جذاب شدن ایفای نقش داری؟ اگه داری می‌شه یه کم توضیحش بدی؟ اصلا تغییری در روند فعلی‌ ایفا میدی؟! تغییرات کلی‌ خواهند بود یا جزئی؟!

ممنون میشم به همین سوالا جواب کامل بدی، که بعد بتونیم قشنگ ازت سوال بپرسیم!

Only Raven

"دلیل بی رقیب بودن ما، نبودن رقیب نیست...دلیل بی رقیب بودن ما، قدرتمند بودن ماست!"

پیام زده شده در: ۲:۰۲ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۱

الفیاس.دوج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ته دنیای انتظار
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
من باید در مورد سوال دوم رفیق ایگور جواب بدم!

من توی تالار خصوصی گریفیندور گفتم که بهتره به پرسی که گریفیندوری هستش رای بدیم!
ولی خود رفیق پرسی من رو در این مورد آرشاد کرد و من هم متنبه شده و این پست رو ارسال کردم که گریفیندوری ها میتونن مشاهده بکنند و در صورت درخواست شما، میتونم این پست رو اینجا بذارم.

این پست

و دو عدد سوال هم دارم:
آیا به اعضای ستادتون وام ازدواج میدین؟
و اینکه کلا برنامه هاتون رو در حیطه ی وظایفتون تشریح بنمایین!

با تشکر.

ویرایش شده توسط الفیاس دوج در تاریخ ۱۳۹۱/۵/۱۴ ۲:۱۴:۳۷

و ناگهان تغییر!
شناسه ی بعدی:

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱:۵۴ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۱

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
من چند سوال داشتم جناب ویزلی !

1- در صورت انتخاب شدن ، در مورد رابطه من با ساحره های جیگر چه تصمیمی میگیرید ؟ آیا بهم از طرف وزارت کمکی میشه که ساحره های بیشتری در اختیار بگیرم ؟

2-میشه بدونم چرا هرمیون رو مجبور کردید بهتون رای بده ؟ آیا زور یکی از ابزار هاتون برای کنترل قدرت هست ؟

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

Re: ستاد انتخاباتی پرسی ویزلی
پیام زده شده در: ۱:۳۹ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۱

هرماینی گرنجرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۴ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۲:۱۸ یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵
از گربه های ایرانی :دی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 342
آفلاین
سلام سلام سلام

راستش این رای زوریه ولی بدم نیست.

رای تقدیم به شما.

موفق باشی پرسی

قدم قدم تا ‏ روشنایی، ازشمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر!
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی!!!‏
برای عشق!!!!‏
برای گریفیندور.

پیام زده شده در: ۱:۳۱ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۱

الفیاس.دوج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ته دنیای انتظار
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
سلام و درود بر وزیر آینده ی جامعه ی جادوگری

من از همین جا ابراز علاقه م رو به شما مینمایم و رایم را به شما تقدیم میکنم.

باشد که وزارت حتما مال پرسی ویزلی باشد.

و ناگهان تغییر!
شناسه ی بعدی:

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.