هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: اختلاف گاه تیم ها
پیام زده شده در: ۲۰:۳۷ جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۸۵

پروفسور بینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۸ سه شنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۱۳ جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 742
آفلاین
کل کل با همه
اینجانب به عنوان اولین نفر کل کل رو شروع میکنم
اینجانب بینز بزرگ کمک داور مسابقات کوئیدیچ از همینجا اعلام میکنم همتون از دم حتی سوسک هم نیستید
و اعلام میدارم اینجا هیچ تیمی برای من فرق نمیکنه فمن یا گریف یا حذم اینا هیچ فرقی ندارن همشون به یک اندازه بی ارزشن
و اعلام میدارم جرات دارید به داورا بگید بالای چشمتون ابروئه اونوقت که از شما تشکر میشه چون حقیقت رو گفتید
و اعلام میدارم جرات دارید پست ارزشی بزنید اونقت هم از شما تشکر میشه و یه نشان عالی داوری بهتون اعطا میشه
و اعلام میدارم منو و لرد از بچگی با هم ... میخوردیم مراقب باشید ها به لرد چیزی گفتید اونوقته که به تیمتون نشان درجه ی یک مرلین میدم تا حالشو ببرین
و اعلام میدارم هر کسی که بتونه واقعیت وجودی این هدویگ رو نشون بده یه رنک درجه ی یک میگیره
و اعلام میدارم که این تاپیک باید ارزشی ترین تاپیک بشه و الا خودتون میتونید بعدا اثراتش رو ببنید
واعلام میدارم آی نفس کش نبووووووووووووووووووووووود ؟
و اعلام میدارم گشتم نبود نگرد نیست
و اعلام میدارم........
=====================================
بقیه ی اعلام میدارم بعدا

ویرایش شده توسط پروفسور بینز در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۱۲ ۲۰:۴۲:۱۱

[b][color=0000FF]بينز نام

اختلاف گاه تیم ها
پیام زده شده در: ۱۹:۴۶ جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۸۵

اوتو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۰ دوشنبه ۱۶ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۱۲ شنبه ۹ تیر ۱۳۸۶
از اون بالا جغد میایَ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 286
آفلاین
با تشکر از لرد که منو در زدن این تاپیک راهنمایی کرد

-------------------------------------------------------
وب دوستان کل کل باز من میدونم همه تون داشتید برای این تاپیک سرو دست میشکستید اما خود زمانش مناسب نبود اما حالا زمانش فرارسیده که تیم ها با کل کل ها و تحدید هاشون و تضعیف کردن روحیه همدیگه خودشونو برای مسابقات آماده کنند. اما اما درست که این تاپیک برای کل کل ساخته شده ولی نمیتونم اجازه بدم که کسی به تیم مقابل و یا بازیکن تیم مقابل توهین کنه ،فرق نمیکنه توهین توهینه چه جدی باشه و چه طنز گونه باشه چون اگه این جور پست رو ببینم به شدت برخورد میکنم(ممکنه حتی باعث اخراج تیم توهین کننده از مسابقات بشه .پس کاری نکنید که من مجبور بشم.) حالا فرق نمیکنه طرف کی باشه فقط باید به صورت سالم با هم کل کل کنید

اما چطور کل کل کنیم
اولا اینو بگم این تاپیک تقریبا هم رولیه و جدید یعنی ترکیب این دو پس نباید بیرون از این شرایط پست بزنید
وقتی میخواهید با یه تیم کل کل کنید باید در بالا پستون به حرف بزرگ و رنگ دیگه(فرق نمیکنه) بنویسید کل کل،
مثله این:
کل کل بین تیم دراگون و پاورداس
اینم بگم کل کل برای تیمها هست نه برای یک شخص به خصوص پس حق ندارید به تنهایی با کس دیگه ای کل کل کنید
در انتخاب تیم باید دقت کنید چون بعد از پایان کل کل مشخص خواهم کرد که کدوم تیم در کل کل برنده شده است.پس باید در انتخاب تیمی که میخواهید باهاش کل کل کنی.
زمان زیاد برای زدن یک پست مهم نیست اما اینم بگم که در روز مسابقات یعنی چند ساعت قبل از شروع مسابقات این تاپیک بسته خواهد شد.
هر تیم میتونه در عین حال با چند تیم کل کل کنه ،و حتی میتونه اگه جرعتشو داره با همه کل کل کنه.
درضمن اگه تیمی در این مدت نتوانست کل کل کند با تیم مقابل بازنده کل کل محسوب میشه پس توجه داشته باشید
اینم بگم کسی حق نداره ارزشی و جواتی بازی در بیاره چون هر چیزی جای خود داره پس از این جور پست ها ببینم وگرنه میگم ناظر پاکش کنه و به تیم مقابل هم اخطار داده میشه.

میدونم شرایطی که مطرح کردم بعضی ها رو ناراحت کرد اما نمیخوام این تاپیک که همه منتظرش بودند با زدن چند تا پست بیخودی پاک بشه
پس باید خودتون رعایت کنید تا بعدا مشکلی پیش نیاد اگر مشکلی در مورد کل کل و چیزای دیگه داشتید با پیام شخصی به من بگید

خوب شروع کنید!

ویرایش شده توسط اوتو بگمن در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۱۲ ۱۹:۵۲:۰۹
ویرایش شده توسط اوتو بگمن در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۱۳ ۱۲:۲۱:۵۳

فعلا با این حال میکنیم...

شخصیت جدید

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.