هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

شصت و نهمین دوره‌ی ترین‌های سایت جادوگران برای انتخاب بهترین‌های فصل بهار 1403، از 20 خرداد آغاز شده است و تا 24 خرداد ادامه خواهد داشت. از اعضای محترم سایت جادوگران تقاضا می‌شود تا با شرکت در عناوین زیر ما را در انتخاب هرچه بهتر اعضای شایسته‌ی این فصل یاری کنند.

مدیریت سایت جادوگران به اطلاع کاربران محترم می‌رساند که سایت به مدت یک روز در تاریخ 31 خرداد ماه بسته خواهد شد. در صورت نیاز این زمان ممکن است به دو روز افزایش پیدا کند و 30 خرداد را نیز شامل شود. 1 تیر ماه سایت جادوگران با طرح ویژه تابستانی به روی عموم باز خواهد شد. لطفا طوری برنامه‌ریزی کنید که این دو روز خللی در فعالیت‌های شما ایجاد نکند. پیشاپیش از همکاری و شکیبایی شما متشکریم.

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۱۸:۵۱ دوشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۸۷

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
اول یه توضیح بدم که کیفیت مدیریت مسابقه خیلی پایینه که اینطوری کل راه میافته ! دوم اینکه خواهش دارم از استرجس عزیز که امتیاز آلبوس در نظر گرفته بشه! یعنی واقعا اگر در نظر نگیرید به عدالت شما شک می کنم.

امتیازات :

بلیز زابینی : 9

لرد ولدمورت : 9.5

تد ریموس لوپین : 8

گلگومات : 9.5

لارتن کرپسلی : 7

سوروس اسنیپ : 8

آلبوس سوروس پاتر : 9 (دقت کنید1 نمره به خاطر نداشتن فضاسازی کوییدیچ کم شد نه به خاطر دیرکرد !!!! )

*** من می تونستم خیلی راحت بنویسم آلبوس 10 ، مرلین 10 ، دنیس (!) 10 () ....چیزی که مهمه عدالته که متاسفانه شما فکر می کنید عدالت فقط ماله بچه های زیر 10 ساله !!!!!!!

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

بدون نام
سلام و اينا
من براي دفاع يا اعتراض پست نمي‌زنم.
استرس عزيز در مورد ساعت پايان بازي درست مي‌گه، من از ايشون پرسيدم و ايشون گفتن بريد ببينيد زدم تا اعتراض نكنيد فردا.
حق با شماست، اين كوتاهي از من بوده. منم دليل 30 مين تاخيرم رو زدم و گفتم ازاديد كه تصميم بگيريد.
من بعد از حرف با شما استرجس عزيز به خاطر اينكه اينجا بليز عزيز بحثي رو گفته و مهم بود فكر كردم اينجا پست زديد و جواب جفت سوالا رو داديد، اومدم اينجا رو چك كردم ديدم پستي زده نشده، بعد رفتم اعلانات و ديدم همون پست قبلي هستش، و چون شما گفته بوديد زديد و با پيش ذهن اينكه پست زديد رفتم اونجا و ديدم نيست. نگو شما ويرايش كرديد.

اين كه تموم شد ولي پيشنهاد مي‌كنم كه به جاي اينكه ويرايش كنيد، يك پست بزنيد يا پستتون رو پاك كنيد دوباره بزنيد كه پست بياد بالا. تا ملت بفهمن و همچين مشكلاتي نباشه.

در مورد صبحت‌هاي خودت هم كه گفتي به گريف توهين كرده دنيس، فكر نكنم اينطور باشه. ايشون به سيستم كاري جام آتش اعتراض كرد كه شما سريع همه چيز رو به گروه‌ها ربط مي‌ديد.

به پرسي:
اولآ شما اينجا داوري و مسئول اين جام استرجسه، شما اينجا پست نمي‌زدي بهتر بود چون جو بيشتر خراب شد. در مورد فعالترين گروه كه گفتي بــــــــاوشه! شما فعالترين گروه! خوش به حالتون!
در مورد هاگوارتز ترم ششم هم:
اولآ كه خود ما تصميم مي‌گيريم كه شركت كنيم يا نه، بعدشم اگه شركت نكنيد مطمئن باش از ضعفمون نسبت به گريف نيست.
دومآ شما چي كاره‌اي كه مياي مي‌گي اگه مشكل داريد شركت نكنيد؟

من فكر كنم در كل اعتراض دنيس براي اين بود كه هاگوارتزم مثل بقيه جا‌هاي سايت سياست قانون خشك رو داره اجرا مي‌كنه كه بيشتر بچه‌هاي سايت بهش اعتراض داشتند.

به هر حال تموم شد همه چيز؛
موفق باشيد.

پیام زده شده در: ۸:۳۶ دوشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۸۷

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
نقل قول:

هوووم، چطور وقتي كه از گريف هنوز كسي درخواست نداده بود و همتون مونده بوديد كه كي رو بفرستيد و يكي اون وسط له له ميزد كه داور هافل باشه، اعلام ليست تمديد شد، حالا ديگه هركي دو صدم ثانيه دير ميزنه كلا پستشو ناديد ميگيرين؟ قوانين هر وقت لازمش دارين انعطاف پذيرن!
خوبه تو عمرم چنين قوانيني نديده بودم. مخصوصا داوري ها خيلي جالبه، از كي ياد گرفتين اين مدل داوري رو؟

در كل اصلا مهم نيس، از اول هم ميدونستم شاهد چنين چيزايي هستم، نميخواستم شركت كنيم گفتم حالا يه بار ديگه هم بيام با چشمامون ببينيم!
با خودتون مسابقه بدين و به خودتون هم برنده شين!
خوش باشين؛
اينجا هاگوارتز نيس، اينجا مقر گريفي هاس!

* لازم نيس به اين پست جواب بدين

شما وقتی حرفی میزنی انتظار نداشته باش بقیه بشینن همین طوری پست شما رو نگاه کنن و پاسخی ندن !
این پست شما توهین به تمام افراد گروه گریفیندور به حساب میاد . تمام افراد گریفیندور میتونن به پست شما اعتراض داشته باشن !

ببخشید میشه بگید داوری ها چشه ؟

شما خودتون مقصرید و من هم به هیچ عنوان کوتاه نمیام ... این نکته رو هم بگم اگر بچه های گریفیندور بودن به جای شما بازم قبول نمیکردم !!!

شما میخوای پستت دقیقه ی آخر زده بشه اون مقصرش ما نیستیم ...
مرلین مک کنین عزیز هم خودش یک شاهد بزرگ هستش که یک روز مونده بود به پایان وقت مرحله ی اول از من پرسید وقت کی تموم میشه !

شما هم که اصلا پست نزنی دو ساعت مونده به پایان وقت اومدی گفتی وقت تمدید شه !!!

نقل قول:
در ضمن همین جا از استرجس عزیز می خوام که تجدید نظری در مورد تاخیر آلبوس سوروس پاتر بکنه، چون چندان خوش عدالتی نیست!

مورگان عزیز من برای شما احترام زیادی قائل هستم ولی شما در نظر بگیر اینا خودشون مقصرن بعد من بیام بگم پست رو امتیاز بدید این شش نفر دیگه چی ؟
آیا حقی از اونها ضایع نمیشه؟
نه متاسفانه من نمیتونم همچین اجازه ای بدم حتی برای افراد گروه خودمم بود نمیزاشتم امتیاز داده بشه !

ضمنا بابت نقد هم ممنونم اجباری نبودش ...

موفق باشید.

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۵۰ یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

نتایج داوری مرحله اول مسابقه جام آتش

بلیز زابینی : 10

لرد ولدمورت : 10

تد ریموس لوپین : 10

گلگومات : 10

لارتن کرپسلی : 7

سوروس اسنیپ : 7

در مورد حرف دنیس :
دوست عزیز ، اینجا هتل نیست که ، شما که مریض بودی شرکت نکردی ، میگید تمدید کنید ، مرلین مک کینن و آلبوس سوروس پاتر هم که گذاشتن برای ثانیه آخر و حالا اعتراض کردند ! شما که میگید اینجا برای گریفیندوری هاست ، فکر نمیکنید که گریفیندوری که توی روز اول شرکت کرده ، با هافلپافی که یکیشون شرکت نکرده و دو نفر دیگه با تاخیر شرکت کردن و حالا هم اعتراض میکنند فرقی نداره ؟

شما که جای خود دارید و به من مربوط نمیشه ، ولی اگر گریفیندوری ها شرکت نمیکردند ، حتما مواخذه میشدن توی تالار و کلی جر و بحث میشد باهاشون سر اینکه چرا تاخیر کردن !

شما انتظار دارید ، کمترین تلاش رو بکنید و با فعالترین گروه مقایسه بشید ، از این خبر ها نیست اینجا ، بالاخص برای استرجس که خدا رو شکر تا حالا کسی حتی این فکر رو نکرده که بگه به نفع گروهش امتیازی میده !

از همین الان باید بهتون بگم ، اگر فکر میکنید نمیتونید با گریفیندور مسابقه بدید و فعالیت کنید ، بهتره از همین الان از هاگوارتز و کوییدیچ ترم ششم تابستانی منصرف بشید و اصلا فکری در موردش نکنید ، چون ما نمیتونیم زحمات گروه رو کنار بگذاریم و به اعتراضات گروه دیگه بپردازیم ! گریفیندور فعالیت میکنه و امتیاز میگیره ، هافلپاف یک دهم گریفیندور فعالیت میکنه و میخواد از گریفیندور هم امتیاز بیشتری بگیره و جالب اینجاست که مدام هم اعتراض میکنه !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۱:۲۷ یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۸۷

مورگان الکتوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۳ شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۰ چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 620
آفلاین
من علاقه ای به امتیاز دادن خشک و خالی ندارم ، ترجیح میدم نقدگونه امتیاز بدم به هر حال کسانی که حوصله ی خوندن نحوه ی امتیاز دهی رو به صورت کلی ندارند اگه به پایان پست مراجعه کنند،امتیاز ها رو به صورت خلاصه می بینند.

تد ریموس لوپین- پست شماره ی 93#

اول از همه از استفاده از شکلک ها شروع می کنیم، همون طور که همگی می دونیم استفاده ی بهینه از شکلک ها در پست خیلی مهمه... متاسفانه تد عزیز به درستی از شکلک ها استفاده نکرد... در واقع توصیف صحنه به وسیله ی شکلک حتی در پست های طنز هم اشتباه محضه به طور مثال:

در اتاق از چارچوب کنده شده و روی زمین می افتد. لیلی اوانز که به عنوان تنها دختر، امکان استفاده از یک اتاق خصوصی را کسب کرده بود، دست به کمر به حالت آنها را نگاه می کند.

در واقع به طور ساده تر بهتره که شکلک ها به جای فعل یا کلمه ، نیایند ، چون نه تنها باعث خندیدن خواننده نمیشن بلکه یکباره اون رو از خواند باز می دارند.
در پست تد عزیز استفاده ی بهینه ای از شکلک ها نشده بود 5/ نمره در این قسمت کسر میشه

یکی از نکات خوبی که در پست تد دیده میشد طنز به دور از لودگی است که در بعضی از قسمت ها به چشم می خوره و بیشتر حالت طعنه آمیز داره

نکته ی بعدی در مورد پست، یک دست بودن و یکنواخت بودن پسته به نوعی میگن پست نباید نقطه ی اوج مشخصی داشته باشه ، یه صورت دیگه توضیح میدم:

هیچ وقت توصیفات پست های جدی نباید به پست های طنز راه پیدا کنند و اون پست بعد از توصیف ویژگی های یه پست طنز معمولی رو داشته باشه ، به هرحال باید گذری زده بشه و توصیف پست اندکی هم که شده طنز مانند بشه مثلا استفاده از قید های طنز مانند، صفات بیش از اندازه اغراق آمیز و ...

و متاسفانه در پست تد عزیز توصیفات جدی و هوش از سر پرانی دیده میشد که درست دو خط بعد اونها دیالوگ های نیمه ارزشی دیده میشد، 1نمره کسر شد.

روند داستان خوب پیش رفته بود البته کمی سریع بود. توصیف مکان ها به جز اون موردی که گفتم خوب بود، پست تد عزیز نقات قوت زیادی داشت که من بهشون اشاره نکردم چون اگه دقت کرده باشید من به خاطر اشتباهات از 10 امتیاز کم می کنم و مورد مورد نمره نمیدم.

پس امتیاز این پست: 8/5از 10

سوروس اسنیپ- پست شماره ی 96#

باید بگم که اسنیپ شانس آورد زمانی که دو خط اول پستش رو خوندم ابتدا فکر کردم با یک توصیف دیگه از صحنه مثل توصیفات تد روبرو هستم ولی در ادامه در مورد این موضوع تجدید نظر کردم چون سطر های بعدی ، اثر این مورد رو خنثی می کردند.

به هر حال باید به بخش سفر به دورمشترانگ هم اشاره نمود که متاسفانه به نحوی نه چندان دلچسب باعث در جا زدن سوژه شده بود، این مورد باث کسر1/5 امتیاز از سوروس شد، در این مورد این یک اشتباه بود.

به هر جهت پست سوروس زیبا و دلنشین بود و به عنوان یک پست تک و بدون دنباله ، یک پست زیبا و منحصر به فرد محسوب میشد ولی پست های ما ادامه دار، هستند. در کل پست سوروس چندان مورد علاقه ی من نبود و کمی هم دلسرد کننده بود

پس امتیاز این پس:8/5 از 10

لارتن کرپسلی - پست شماره ی 95#

پست لارتن از لحاظ مفهوم یک ارزشی نویسی مشهود بود، اتفاقاتی که سریع میگذشتند ، ماجراهایی که سریع به اتمام میرسیدندو ... که جای بحث ندارند در کل به خاطر همین موضوع 2/5امتیاز کسر شد، و باز هم در جازنی داستان که این بار توسط لارتن انجام شد و منجر به کسر 5/ نمره از او شد ، همون طور که مطمئنم خودش هم میدونه لارتن در این مرحه چندان قوی کار نکرد و وقت کافی برای پستش نگذاشت، پس امتیاز این پست :7از 10

به غیر از این موارد پست بقیه ی شرکت کننده ها نسبتا کامل بود و همگی 10 امتیاز رو می گیرند.

علاوه بر این همین جا اعلام میدارم که مایلم پست آلبوس سوروس رو هم امتیاز دهی کنم ، در صورتی که استرجس اجازه بده این کار رو یا در همین پست یا در پست دیگه ای انجام میدم.

پس امتیازات با شرح زیر است:

تد ریموس لوپین:

8/5 از 10

سوروس اسنیپ:

8/5 از 10

لارتن کرپسلی:

7 از 10

لرد ولدمورت:

10 از 10

گلگومات:

10 از 10

بلیز زابینی:

10 از 10

در ضمن همین جا از استرجس عزیز می خوام که تجدید نظری در مورد تاخیر آلبوس سوروس پاتر بکنه، چون چندان خوش عدالتی نیست!

ویرایش شد، در جمع بندی اشتباه صورت گرفته بود.

ویرایش شده توسط مورگان الکتو در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۱۸ ۲۱:۳۰:۵۰
ویرایش شده توسط مورگان الکتو در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۱۸ ۲۱:۳۲:۵۵
ویرایش شده توسط مورگان الکتو در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۱۹ ۱۱:۵۸:۵۱

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۴۴ یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۸۷

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۲ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۴۷ چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 809
آفلاین
هوووم، چطور وقتي كه از گريف هنوز كسي درخواست نداده بود و همتون مونده بوديد كه كي رو بفرستيد و يكي اون وسط له له ميزد كه داور هافل باشه، اعلام ليست تمديد شد، حالا ديگه هركي دو صدم ثانيه دير ميزنه كلا پستشو ناديد ميگيرين؟ قوانين هر وقت لازمش دارين انعطاف پذيرن!
خوبه تو عمرم چنين قوانيني نديده بودم. مخصوصا داوري ها خيلي جالبه، از كي ياد گرفتين اين مدل داوري رو؟

در كل اصلا مهم نيس، از اول هم ميدونستم شاهد چنين چيزايي هستم، نميخواستم شركت كنيم گفتم حالا يه بار ديگه هم بيام با چشمامون ببينيم!
با خودتون مسابقه بدين و به خودتون هم برنده شين!
خوش باشين؛
اينجا هاگوارتز نيس، اينجا مقر گريفي هاس!

* لازم نيس به اين پست جواب بدين

قدرت رولو ببين توي سبك من، تعظيم كرد توي دست من
پس تو هم بيا رول بزن با سبكم، ميخوام شاخ جوجه رولرا رو بشكنم

پیام زده شده در: ۱۹:۵۱ یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۸۷

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
نقل قول:

یعنی چی در نظر گرفته نمیشه؟ من کلی برای پستم زحمت کشیدم. اینترنتم قطع شده. دست خودم که نبوده. یک جوری هم میگید قبول نیست انگار من پستم رو ساعت 10 فرستادم. من 6 دقیقه تاخیر داشتم فقط 6 دقیقه!
بی عدالتیه که پستم رو قبول نکنید. فوقش اینکه که یک نمره ای کم بشه نه اینکه اصلا حساب نشه!

برادر من شما اگر از 5 هم امتیاز بگیری طبق قوانین حذف میشی !

نقل قول:

نتایج داوری مرحله اول مسابقه جام آتش - گروه گریفیندور !

تد ریموس لوپین : 9 + 1 ( اتفاقات دیگر - سوژه ) = 10

لارتن کرپسلی : 6 + 1 ( اتفاقات دیگر - سوژه ) = 7

با عرض معذرت کلا داورها یک بار دیگه امتیاز بدن ! ضمنا تابلوی اعلانات رو نیز مجددا مطالعه فرمایید .

نقل قول:

به عنوان يه منتقد بيروني كه ازش خواسته شد توي اين مسابقه باكيفيت شركت كنه ولي نكرد نظرمو مي‌گم:

افتضاحه.

چي افتضاحه؟ محدود كردن داور اونم به اين صورت :

نقل قول:

فضا سازی مدرسه = 4 امتیاز

خوابگاه هایی که در اختیار بچه های هاگوارتز میزارن = 3 امتیاز

روز مسابقه = 3 امتیاز

جمع : 10 امتیاز

و اتفاقاتی دیگر = 1 امتیاز

يه جور انتقاد تند بود.

آقا چه محدود کردنی من دارم میگم فضا سازی 4 امتیاز داره وقتی پستی روز مسابقه رو نداره به خاطر فضا سازیش بیایم 10 امتیاز بدیم بهش ؟؟؟؟
والا من نفهمیدم اینا دیگه چه جور اعتراضی هستش !
من اون پست نحوه ی داوری رو ویرایش کردم !! کلا هیچ محدودیتی نزاشتم !!

نقل قول:

سلام
اومدم بگم اون پستی که درباره نحوه داوری جام آتش زده شده واقعاً خنده داره. کاملاً با این نحوه امتیاز دهی مخالفم. یعنی خود سوژه مهم نیست؟ جذابیت سوژه چی؟ به همین راحتی هفت امتیاز برای فضاسازی در نظر گرفته شده؟

عجیبه واقعاً! به نظرم بهتره تجدید نظر بشه....

ممنون

آقا هفت امتیاز چیه ؟؟؟؟

نقل قول:

من این جملرو ویرایش کردم و نوشتم فضا سازی پست و کلا پست رو ویرایش کردم و یکی جدید ارسال کردم !

خیلی ممنون واقعا !

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۳۶ یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۸۷

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۶ شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۷ شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۰
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 422
آفلاین
به عنوان يه منتقد بيروني كه ازش خواسته شد توي اين مسابقه باكيفيت شركت كنه ولي نكرد نظرمو مي‌گم:

افتضاحه.

چي افتضاحه؟ محدود كردن داور اونم به اين صورت :
نقل قول:

خوابگاه هایی که در اختیار بچه های هاگوارتز میزارن = 3 امتیاز

روز مسابقه = 3 امتیاز

جمع : 10 امتیاز

و اتفاقاتی دیگر = 1 امتیاز

يه جور انتقاد تند بود.

باز جویم روزگار وصل خویش...

پیام زده شده در: ۱۷:۲۰ یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

نتایج داوری مرحله اول مسابقه جام آتش - گروه گریفیندور !

تد ریموس لوپین : 9 + 1 ( اتفاقات دیگر - سوژه ) = 10

لارتن کرپسلی : 6 + 1 ( اتفاقات دیگر - سوژه ) = 7

* لازم میبینم تشکر کنم از اعضای گریفیندور که مثل همیشه با هماهنگی خوب و در زمان مسابقه شرکت کردند .

* با تشکر از گلگومات بابت پست بسیار عالی ای که فرستاد و به نظر من بی نظیر بود از هر جهت .

* اگر نیازی به نقد و پرداختن به نحوه امتیاز دهی بود اطلاع بدید تا با کمال میل این کار انجام بشه .

ممنون
داور جام آتش !

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۱۸ ۱۷:۲۴:۰۱

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۵:۲۶ یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۸۷

لارتن کرپسلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۲ دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۰۲ شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۲
از یو ویش!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 471
آفلاین
سلام
اومدم بگم اون پستی که درباره نحوه داوری جام آتش زده شده واقعاً خنده داره. کاملاً با این نحوه امتیاز دهی مخالفم. یعنی خود سوژه مهم نیست؟ جذابیت سوژه چی؟ به همین راحتی هفت امتیاز برای فضاسازی در نظر گرفته شده؟

عجیبه واقعاً! به نظرم بهتره تجدید نظر بشه....

ممنون

ویرایش شده توسط لارتن کرپسلی در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۱۸ ۱۵:۳۰:۰۴
ویرایش شده توسط لارتن کرپسلی در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۱۸ ۱۵:۳۱:۵۳

نارنجی رو بخاطر بسپار!

طنز نویسی به موجی از دیوانگی احتیاج داره...

چه کسی بود صدا زد : لارتن!؟

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.