هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: آیا گذاشتن کتاب روی نت به صورت ebook و مجانی به فروش آن لطمه میزند؟
پیام زده شده در: ۱۴:۱۵ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
ارتووررر.ازت انتظار نداشتما.
یکی که ای دی اس ال داشته باشه نه پول تلفن براش میاد نه پول کارت باید بده.البته اون مقدار کم اره ولی نه اونقدر.پول برق هم که خیلی کمه.
تا مقداری ضرر میزنه.ولی معمولا همه میرن کتاب رو میخرن ولی فکر کنم 2 درصد از خواننده ها کتاب رو تو اینترنت میخونن.البته تو کشور ما قربونش برم حق کپی رایت که اجرا نمیشه چه از اینترنت بخونی چه نخونی سود یا ضرری برای نویسنده نداره.

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۳:۵۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۵

آرتور ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۳ پنجشنبه ۵ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۲۳ جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 390
آفلاین
به هیچ وجه این طوری نیست.
با فرمول زیر می فهمید که هزینه دانلود و یک بار خواندن بیش از خریدن کتاب در میاد:
فرمول:
((زمان دانلود*هزینه اینترنت)+پول تلفن)+(زمان لازم برای یک بار خواندن*پول برق)>>هزینه خریدن کتاب

(>> یعنی خیلی بزرگتر)

عاقلان دانند...

پیام زده شده در: ۱۲:۲۴ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۵

مریم

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۶ جمعه ۱۸ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۵:۲۲ سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۸۵
از جنگل ممنوع
گروه:
کاربران عضو
پیام: 28
آفلاین
شاید بزنه شایدم نزنه.....ولی اکثرا" مثه خودم با اینکه کتابو مجانی میگیرن ولی بازم میخرنش...خوندن کتاب یه چیزه و خریدنش یه چیز دیگه!

زندگی یه بازیه...بازیه ترس و شجاعت...امیدو آرزو...زندگی و مرگ.اما میدونین اگه یه نفر جر بزنه چی میشه؟

پیام زده شده در: ۷:۱۸ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۵

radikal

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۴ دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۴ سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۸۵
از وسط اتم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 54
آفلاین
گذاشتن اون روی نت ممکنه به نحوی فروش رو بیشتر کنه البته بستگی داره به اینکه به صورت مجانی یا به صورت پولی روی نت قرار بگیره اگه این طور می شد ولی به صورت مجانی فک نمیکنم سودی شبیه به سود کتابش داشته باشه یا به صورت پولی درسته چند میلیون کاربر آنلاین هست ولی هیچ جوره شیبه به کتابش سود نمی کنه چون خواهان کتاب زیادند کم که نیستند آونا هم امار مطالعه کتابشون بالاست پس
اگه قرار بود روی نت سود بیشتر و فروش بیشتری داشته باشه اونا خودشون کلی کارشناسو و....که از این دوکونا هم زیاد دارن زودتر این کارو می کردند.
البته کتابم یه چیزه دیگس نه باطری می خواد ٍ نه شارژ می خواد نه پول زیاد می خواد و خیلی چیزای دیگه کتاب همیشه می تونه دنبالت باشه هر جایی که فکر کنی پس نتیجه گیریش با شما

من می دونم چشای من لایق دیدار تو نیست این چشای پر از گناه رفیق و غمخوار تو نیست ا

پیام زده شده در: ۲۱:۵۸ سه شنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۵

نویل لانگ باتومold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۴ چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲:۰۷ چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۸۸
از سنـــــــت..مانگــــــــــو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 235
آفلاین
با عرض سلام . من با شادمهر موافقم . چشمه ادم داغون مي شه. ولي هري پاتر فرق فوكوله هاااااااااااااااااااااااااااا

شناسه جدیدم..::وینسنت کراب::..

پیام زده شده در: ۲۱:۰۹ سه شنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۵

رابستن لسترنجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۶ چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۵۲ یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۶
از آمپول می ترسم !!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 646
آفلاین
به نظر من كتابي كه روي نت باشه باحال نيست آخه كامپيوتر چشمو مياره پايين و خوندن و ورق زدن كتاب يه عشق ديگه اي داره

پیام زده شده در: ۱۷:۰۶ چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۸۵

آرمین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۵ شنبه ۳۰ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۳۵ جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۸۶
از در سازمان ورزش و تفریحات جادویی- کلا استادیوم های ورزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 14
آفلاین
سلام
بله من نظرات شما رو نخوندم ولی حدس میزنم تمامی چیزهای که در ذهنم هست رو بیان کردید ولی من هم نظرم رو ارائه میکنم:
خوب شما پرسیدید که گذاشتن کتاب روی نت به صورت مجانی به فروش لطمه میزند یا نه ؟ خوب به نظر من نه چنین نیست اولا بسیاری از دوستان زمان گرفته شده رو برای دانلود پسنیدیده نمیدونن و این کار رو انجام نمیدهند ولی عده ی دیگری که این کتاب رو از اینترنت دریافت میکنند باز هم علاقه به خریدن آن را دارند مثلا من وقتی کتاب 6 رو یعنی شاهزاده دورگه رو از اینترنت گرفتم باز هم میخواستم آن را از بیرون خریداری کنم چون در اینصورت زمانی که به کتاب احتیاج داریم و رایانه در اختیارمون نیست راه بهتری هست و حتی خواندن کتاب در داخل رایانه یا همان کامپیوتر خودمان باعث خستگی مغز و ضعف چشم میشود البته برای همه اینطور نیست کسانی که معتقد به اینها هستند جلوگیری میکنند ولی در کل فکره خوبی هست و مطمئنن لطمه ای به فروش آن نمیزند در ضمن همه ی مردم که در منزل کامپیوتر در اختیار ندارند.
با تشکر از شما دوستان

یک توصیه به تمامی کاربران اینترنتی و همینطور اعضای سایت جادوگران اگر میخواهید احترام و اعتماد افراد نت به شما بیشتر بشه بهتریÙ

پیام زده شده در: ۰:۰۳ سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۸۵

کلودیوناold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۳ چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۱۸ سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۸۸
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 39
آفلاین
به نظر من از یک لحاظ هایی بخوای نگاه کنی لطمه میزنه و از یک لحاظ هایی لطمه نمیزنه ...!
اولا اینکه کتاب رو بتونی دستت بگیری و همه جا با خودت ببری و بتونی روی تخت دراز بکشی و کتاب رو بخونی یا بالاخره خوندن از طریق کتاب خیلی بهتر از ebook هستش چون چشمای آدمم از کاسه در نمیاد ... کمرشم سوراخ نمیشه مگر اینکه کسی لب تاب داشته باشه! که خیلی کم هستش تعداد این افراد!
و از یک لحاظی هم به نظرم اگر ebook ها دیرتر وارد نت بشه و کسی از اومدن یا نیومدنش مطمئن نباشه این هیچ صدمه ای به فروش کتاب نمیزنه ...
در آخر مطمئنم خیلی ها خرید کتاب رو ترجیح میدن تا به داشتن اون به صورت ebook .
و من به شخصه ترجیح میدم کتابهای هری پاتر رو توی قفسه ی کتابهام داشته باشم نه توی کامپیوترم!

ویرایش شده توسط ناتالی مک دونالد در تاریخ ۱۳۸۵/۲/۵ ۲۲:۳۱:۵۰

وقتی که به مرگ و تاریکی نگاه میکنیم تنها ناشناخته بودنه که ما رو میترسونه، نه هیچ چیز دیگری...

پیام زده شده در: ۱۶:۳۳ یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۸۵

لوئیس لاوگودold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۹ چهارشنبه ۹ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۴۲ جمعه ۲۱ دی ۱۳۸۶
از Silent Hill,The Church
گروه:
کاربران عضو
پیام: 292
آفلاین
به نظر من که ورق زدن صفحات کتاب یه صفای خاصی داره...اون هم شب قبل از خوابیدن...نه اینکه آدم بشینه پشت کامپیوتر و پدر خودش را دربیاره.
فکر می کنم که اکثر کتاب خوانان و آنهایی که اهل مطالعه هستند نیز خرید خود کتاب را ترجیح می دهند که خودش تفریحی به حساب می آید...بنابراین فکر نکنم که زیاد صدمه به فروش کتاب بزند.
البته این نظر من است که ممکن است اشتباه باشد.

[color=0000FF]گاهی اوقات دلت میخواد که زندگی ر�

پیام زده شده در: ۱۴:۱۰ یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۸۵

آوریل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۰۷ یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۸۷
از کارتن!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 789
آفلاین
لطمه که به احتمال 90% میزنه، چون خیلی از مردم هستن که وقتی کتاب رو به صورت مجانی از نت میگیرن، دیگه کتابشو نمیخونن، همه مردم مثل هم نیستن!! خود من امکان نداره کتاب رو نخرم و با اینکه نسخه ای بوک رو گرفته بودم بازم کتابو خریدم و در ضمن هیچی مثه این فاز نمیده که توی یه بعداز ظهر گرم، رو تختت مثه جسد بیفتی و هی کتاب بخونی

[size=small]جادوگران برای همÙ

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.