هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس تاريخ جادوگري
پیام زده شده در: ۱۵:۴۴ چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۸۵

آوریل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۰۷ یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۸۷
از کارتن!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 789
آفلاین
قدیمی ترین تاپیکهای سایت :

قوانین ایفای نقش در فروم بیا تو جادوگر منتظریم، که در تاریخ 15 دیماه 1382 توسط هری پاتر زده شده و شامل تمامی قوانین ایفای نقش میباشه و هر کسی در هنگام عضویت برای ایفای نقش باید اونا رو مطالعه کنه!

قوانین انحمنهای سایت جادوگران در فروم نامه از هاگوارتز، که در تاریخ 12 دیماه 1382 توسط هری پاتر زده شده و شامل تمامی قوانین انجمنهای سایته که برای اطلاعات بیشتر میشه بهش مراجعه نمود

نحوه برخورد فکر کردی کی هستی در فروم بیا تو جادوگر منتظریم، که توسط کاربر حذف شناسه شده در تاریخ 14 خرداد 83 زده شده و دوستان توش دعوا میکنن، کتک کای میکنن، همدیگرو میکشن، جریوس ماکزیمم اجرا میکنن، درد و دل میکنن، و دستاشون از شدت تایپ کردن درد میگیره!

ده تا فحش به سرژ :

جیسیس ایز ورینگ وایت (jesus is wearing white)
سوسول
ریش بزی
عشق بریتنی
غیرتی
با ناموس
سه تیغه
سفید
مدیر
سرژ انجل (Angel)

قدیمیترین اعضا :

1- هری پاتر، عضو شماره یک : وبمستر بزرگ سایتف ملقب به اتشفشان ماگما و این سیستما، دوست دختری دارد به نام نمید که با سیم سرور اونو میزنه، علاقه شدیدی به دان کردن سایت داره!

2- حاجی، عضو شماره سیزده : حاجی دارک لرد، امپراطوریوس جیگریوس، عشق وار کرافتز

3- دامبلدور قدیمی با شماره عضویت چهار، خوراکش سوتی تایپی بوده، به نظر بچه خیلی باحالی میومده! در حال حاضر موجود نمیباشد!

[size=small]جادوگران برای همÙ

پیام زده شده در: ۱۳:۱۱ سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۸۵

جسیکا پاتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۵ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۱۶ جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶
از تالار قحط النساء گریف!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
یاهو

1-3 تاپیک قدیمی سایت.با شرح.(10 امتیاز)
کلاس جادوی سیاه فوق پیشرفته سبک باستانی: این تاپیک در تاریخ دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۸۲ زده شده و در انجمن "مدرسه ی علوم و فنون جادوگری هاگوارتز " قرار دارد و توسط سائورن زده شده!... در این تاپیک جمعی از طلسمهای باستانی مورد بحث قرار گرفته!
محل تمرین دوئل محفل : این تاپیک در انجمن " محفل ققنوس" قرار دارد و در مواقع ضروری که نیاز به تمرین برای جنگ است استفاده میشد!
شخصیت خودتون رو معرفی کنید: این یکی از قدیمی ترین و معروفترین تاپیک سایت است که مورد استفاده قرار میگیرد!

2-10 تا فحش طنز به سرژ(5 امتیاز)(بوق مادری نباشه ها)
1. سشوار
2.ریش قشنگ
3. ناناز
4.شمبس قمبلی
5.بی اف ققی!
6.سرژیه تانکیان نژاد قانقاری نسب
7. داداشه گراپی
8.شونه
9.چقدر چشات قشنگه؟!
10. آینه

3-4 عضو برتر قدیمی سایت با 2 خط برای هر کدام توضیح(5 امتیاز)
سرژتانکیان => یکی از بچه های باحاله سایت که پستاش واقعا خیلی قشنگ هستن به خصوص پستای "خانه هاگزمید" که خیلی محشره!
هری پاتر=> کیه که هری رو نشناسه؟؟ ... یکی از افرادی که همیشه عشق جواب دادن به سوالای جلبه تازه واردا و بقیه ی سایته!
آلبوس دامبلدور => woW...اینم مثل هری عاشق سوال پس دادنه !... کسی که همیشه به سوالام جواب میده! ...و به عبارتی زاخی خاله بازه سابق !
چو چانگ=> تنها ساحره ی سایت که پستاش بیش از 1000 تاست!... رول طنزش خیلی جالبه!... همینطور با اینکه زیاد بزرگ نیست از خیلی های دیگه بیشتر میفهمه !( الان میاد میزنه منو)

4-ادامه کلاس با رول.(10 امتیاز،هرچه کمتر بهتر)(5 خط بیشتر باشه)
---- ----

ویرایش شده توسط جسيكا پاتر در تاریخ ۱۳۸۵/۵/۳ ۱۳:۲۴:۳۶

پیام زده شده در: ۱۷:۳۱ دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۸۵

اکتاویوس پیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۰ پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۴۸ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۵
از از یه جهنم دره ای میام دیگه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 283
آفلاین
1-3 تاپیک قدیمی سایت.با شرح.(10 امتیاز)

الف)شخصیت خودتون رو معرفی کنید:که کسی که این تاپیک رو خودش زد حذف شناسه شد یا شایدم کردنش.اعضا تازه وارد خودشون رو اونجا معرفی می کنن.
ب)نحوه برخورد.فکر می کنی کی هستی:والا ما تا حالا همه چی اونجا دیدیم الا چیزی که مربوط به این عنوان باشه.اونجا محل کتک کاریه.
پ)هالی ویزارد:پیشنهاد می کنم یه سری بهش بزنید.البته خیلی خز شده ولی شما هم از خودمونید پروفسور.این تاپیک رو کرام زد.

2-10 تا فحش طنز به سرژ(5 امتیاز)(بوق مادری نباشه ها)

الف)پشمالو.
ب)کچل مو فرفری
پ)هپلی
ت)یه کسی مثل کوییرل و کریچر
ث)خاله زنک
ج)یه هافلی
چ)یه ارزشی
ح)یه حزبی
خ)جنگلی
د)سرژ تانکیان.(به تازگی پژوهشگران کشف کردن خود واژه سرژ تانکیان هم یه فحشه)

3-4 عضو برتر قدیمی سایت با 2 خط برای هر کدام توضیح(5 امتیاز)

الف)هری پاتر:اخه مگه از عله هم قدیمی تر و برتر هست؟واسه سایت خیلی زحمت کشیده.زیاد خودش رو درگیر ایفای نقش نمیکنه ولی تو کارای اجرایی مثل خبر رسانی و بحث در مورد کتاب ها خیلی فعاله
ب)کریچر:ها اونم از قدیمیاست ولی برتر که چه عرض کنم جزو افتضاح ها محسوب میشه.عامل مستقیم آستکبار و دیکتاتوری منش.دست و پاچلفتی.بقیه شو خودتون حدس بزنید
پ)حاجی:اول حاجی نبود.ولی بزور حاجیش کردن.خدا ازشون نگذره زدن جوون مردم رو خراب کردن.پستای باحالی هم میزنه.تو میتینگ هم ازش تعریف زیاد شنیدم.
ت)مینروا مک گوگال سابق:تا اون موقع که تو سایت بود خیلی واسش زحمت کشید.اصلا تو اون زمان بعد از عله همه کاره اون بود.اون موقع من به عنوان مهمان از سایت استفاده می کردم و از مقاله هایی که خودش از سایت های خارجی در مورد هری پاتر ترجمه می کرد خیلی استفاده می کردم.

4-ادامه کلاس با رول.(10 امتیاز،هرچه کمتر بهتر)(5 خط بیشتر باشه)

پروفسور داشت به اتفاقات و حوادثی که از اون ابتدا تو سایت اتفاق افتاده بود اشاره می کرد که بالاخره زنگ خورد.پروفسور کارکاروف رو به بچه ها گفت:خب!امیدوارم تکالیفتون رو هم به نحو احسن انجام بدید.من سعی کردم خلاصه ای از تاریخ سایت رو واستون بگم که امیدوارم شما رو با اون حال و هوا اشنا کرده باشم.دیگه کاری باهاتون ندارم.میتونید برید.
بچه ها هم با خوشحالی به طوری که از زندان خلاص شده باشن از کلاس خارج شدن.

(فکر کنم از این کوتاه تر نمیشد.)

یک زن چیزی ج

پیام زده شده در: ۱۵:۰۷ دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۸۵

مك بون پشمالو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۳:۳۰ پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۴۸
آخرین ورود:
۱۳:۱۳ سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۸۸
از پيش چو !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 198
آفلاین
1- 3 تاپیک قدیمی سایت.با شرح(10 امتیاز)
1 - جادوگران گلگلي : تاپيكي براي دوستان جوات ( گفتم جوات نه ارزشي آجاسي ها برن كنار ! ) .. قديما اسمش گلبهي بود ( دوره اي كه سايت رنگ وارنگ بود خاكستري گلبهي آزروت خالخالي !! ) !

2- نحوه ي برخورد - والله زمان ما تشكيل شد بره نقد پستا ... الان توش همه كار مي كنن جز نقد !

3- زز بازار : محلي براي دوستان زن ذليل سايت .. زده شده توسط خداي رول عله !

2-10 فحش طنز به سرژ(5 امتیاز)
هووم يه كم مشكوكه ها .. سوالاي اين تاپيك چرا اينقدر راحته !!
بدترين فحش : باناموس
كريچر
كرام
عله
موناليزا !
رنك دوست !
سفيد مفيد تپل مپل !
جادوگر ماه ..
بقيه مديرا !
.
.
. تا صبح !

3- 4 عضو برتر قدیمی سایت با 2 خط برای هرکدام توضیح.(5 امتیاز)
كريچر : از همون روز كه با نقداي ضايعش تو هالي ويزارد فيلماي زيباي بيگي و بچه ها رو ميبرد زير سوال دوستش داشتم !! / باهاله .. هم بانمكه هم مهربون هم رول نويس !
چو چانگ : يكي ديگه از عضواي باهال سايت كه از روز اول عضويت تنها سوالش اين بود كه ملت چرا مي تونن پستارو ويرايش كنن من نمي تونم ( ملت = ناظرا ) ... بالاخره هم ناظر شد / همراه با 1281 پست بوقي ! ( طبق آخرين شمارش )!
بيگانه : آرزوم بوده رولم مثل اون باشه ... ديوونه مي كنه ( البته مي كرد )‌پستاش منو ... هر موقع از پستاي مسخره رول پلينگ الان خسته ميشم ميرم تو my document پستاي سيو شده بيگي رو مي خونم !!! .. مخصوصا پست خداحافظيش ( يدونه قبل از پستش بره ستاد انتخاباتي ونوس .. بگردي پيدا ميشه ! )
كرام : كارگردان فيلمهاي بيگي ...زننده پست هاي ارزشي در هالي ويزارد! ... كلا آدم باهاليه !

تصویر کوچک شده

رون ويزلي !

پیام زده شده در: ۵:۱۳ دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۸۵

پروفسور بینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۸ سه شنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۱۳ جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 742
آفلاین
- سه تاپیک قدیمی:

نحوی برخورد فکر میکنی کی هستی
آداس
شخصیت خودتونو معرفی کنید

- 10 فحش به سرژ!

انسان
با امید
دستیار پروفسور کوییرل
نوکر ارباب لرد ولدمورت کبیر
چاکر کریچر
وبمستر بزرگ
دوست عزیز دامبل
پاچه خوار
ضد حذب
دشمن ققی

دیگه بدتر از اینا گیر نیاوردم

4 عضو برتر قدیمی سایت با 2 خط برای هرکدام توضیح.(5 امتیاز)
عله ی کبیر
بیگانه
حاجی
مرلین کبیر

ادامه ی کلاس
خوب بچه ها داشتن به گفته های کاکاروف گوش میکردن که داشت درباره ی تاریخچه ی سایت حرف میزد و در این هنگام پروفسور بینز خوابش برد و از بقیه ی کلاس چیزی نفهمید به خاطر همین رلش اینقدر کوتاه بود

[b][color=0000FF]بينز نام

پیام زده شده در: ۲۰:۴۱ شنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۵

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
1- سه تاپیک قدیمی:

1- نحوه برخورد، فکر کردی کی هستی.
این تاپپیک اول رای این بود که ملت بیان از کار هم ایراد بگیرند که فعلا در اون به بحث درباره ی رول پرداخته میشه.

2- هالی .یزارد:
که ویکتور کرام اون رو زد و اولش مثلا اونجا یه دفتر بازیگری بود و اونجا پست می نواختند، که حالا فقط فیلم زده میشه. اسکار اول هالی ویزارد و رو بیگانه گذاشت.

3- جادوگران گل گلی:
یک تاپیک با موضوع گلیون که فازشون بالا میرفت و یا عمه ی ننه ی مرلین و خلاصه افتابه و آفتابه کشی!

2- 10 فحش به سرژ!

چی؟!... به سرژ فحش بدم؟!... من؟!... عمرا!... زهی خیال باطل! ... نه آقا!...توی مرام ما نیست!... اصلا دلم راضی نمیشه! ... آخه اصلا فحش دادن به سرز، به تاریخ جادوگری ربط داره؟! نه خدایی! بینی و بین المرلین! ربط نداره! البته مثل کلاس خودم! پس ایرادی نیست!!
ولی حالا چون خیلی اصرار میکنی، و من هرگز به سرژ فحش نمیدم، به خدت فحش میدم!
1- گوگوری!
2- مگوری!
3- گوگوری مگوری!
4- موگولی!
5- گوگولی!
6- گوگولی موگولی!
7- سرژ!
8- سرژ تانکیان!
9- سرژ تانکیان جیگی!
10- سرژ تانکیان جیگی باحال!
هر هر هر! کر کر کر!...

3- چهار عضو برتر قدیمی سایت:

1- عله! هم پستاشون، هم به خاطر اینکه اگه اسمشو نگم، منو حذف شناسه میکنه!
2- بیگانه: پستاش عالیه! فقط خندست و خالی از ارزشی بازی! اصلا نمیشه ایراد گرفت ازش!
3- امپی جیگی! من که از خوندن پستاش سیر نمیشم! اقا زمین بری، هوا بیای، من عاشق پستاشم!
4- سرژ تانکیان! هم پستاش، هم خلاقیتهاش، هم برای اینکه لجت در بیاد!

ادامه ی کلاس:
_ این صدای سرژ است!... صدای سرژ را از حذب می شنوید!... این صدای سرژ...
آنیت سریع و بدون توجه به ایگور(!) موبایلشو در می یاره و فریاد میزنه:
_ ســــــــــــــــــــــرژ!... چه خوب کردی زننگ زدی!... جلسه ی حذب بلاخره کی شد؟! امروز؟!

ایگور حرصش در می یاد و به رنگ ماژیک پفی چکاوک(!) در می یاد و چوبشو می بره بالا و داد میزنه:
_ شپلخیوس!
اخگر قرمز رنگ داشت با سرعت به سمت آنیتا می رفت که از اون طرف خط سرژ داد زد:
_ آنی دارن شپلخت میکنه!
و آنیت چون خیلی به سرژ اعتماد داشت، آینشو در آورد و داد زد:
_ آینــــــــــــــــــــه!
و اشعه ی قرمز رنگ به آینه میخوره و برمیگرده طرف ایگور و خودشو شپلخ میکنه!
آنیت با دیدن ایگور متعجب میشه و میگه:
_ سرژی؟!... تو از کجا میدونستی، کلک؟!
صدای خنده ی سرژ می یاد و بعد میگه:
_ آخه من همه جا دوربین نصب میکنم!.... ژوهاهاهاهاها!
ایگور داره مراحل شپلخ شدن رو طی میکنه و با آخرین توانش میگه:
_ 3132 امتیاز از ریونکلاو کم!...مــــــع!
و می یفته میمیره!
آنت یه نگا به تابلوی شنی می ندازه، یه نگاه به ایگور، یه نگاه به موبایل!از آخر میگه:
_ هی... سرژ!... از آخر این ریونیا منو میکشن!!
سرژ مشکوکیوس میشه و میگه:
_ از آخر؟!... حرفای بیناموسی می شنوم!

و در اینجا این نمایشنامه تموم میشه و آنیتا زنگ میزنه به تعمیر گاه، برن شوفاژ خونه ی ایگور اینا رو سرویس کنن! چون ایگور خیلی یخ کرده بوده، بره همین!

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۱۴:۲۸ شنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۵

ایدی مالفوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۱ چهارشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۰۲ سه شنبه ۵ تیر ۱۳۸۶
از قصر باشکوه مالفوی...!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 166
آفلاین
1-3 تاپیک قدیمی سایت.با شرح(10 امتیاز)

1)اداره مبارزه با سواستفاده از اشیای مشنگی:دقیق یادم نمیاد!(مثلا عضوش بودم ها!)ولی اداره ای بود مانند همون اداره بابای ویزلیها که توش قضایا وارد موضوع پیچیده ای شدند،یه دفعه وزیر عوض شد،لوسیوس مالفوی که یکی از خائنین در این تاپیک بود دوباره به سرکار برگشت،من هم بعنوان برگزیده وزیر ،ناظر کارهاشون شدم که...تاپیک خوابید و یه خروار خاک نشست روش!
2)تاپیک انتی ساحریال:هنوز هم اطلاعات دقیقی از کابرد این تاپیک فوق ارزشی وجود نداره در نتیجه انطور که از اسمش پیداست مثل اینکه یه چیزی تو مایه های اجاس امروزی بوده که درش هم تخته شد!
3)دژ مرگ ( شكنجه گاه جادوگران سفيد ):من نمیدونم چی بود! چون تا قبل از عضویت من خیلی خاک گرفته شده بود ولی هرچی بود خیلی جالب بود!چون یکی از جاهایی بود که لرد سیاه در اونجا سیفیدها رو وکشت!نه...ببخشید اونها رو می شکنجوند!

2-10 فحش طنز به سرژ(5 امتیاز)(بوق مادری نباشه ها)

اقا من چیکار دارم به سرژ؟اخه مگه این بچه چه گناهی کرده؟
من بی احترامی نمیکنم!(باب انگار همه که اینجا نوشتن به سرژ بی احترامی کردن!)بهر حال من فقط میتونم بگم:
سرژکودک!
سرژ زیبای خفته!
سرژ پشمالو!
سرژ ارزشیوس!
سرژ پدر ایگور!
سرژ پسر ایگور!
سرژ داداش ایگور!
سرژ تازه کار!
سرژ بی کار!
سرژ اسموت شده!
(ول کن دیگه!نه به اون اولش که نمینوشتی نه به حالا!)
مقاله:
1-4 عضو برتر قدیمی سایت با 2 خط برای هرکدام توضیح.(5 امتیاز)
جناب عله پاتر:ایشون وب مستر سایت وگل گلاب(پاچه خواری !)هستند که دست همه رو در طرفداری از هری پاتر از پشت بستند(شعر گفتم!)

چون من کس دیگه ای رو نمیشناسم میرم سراغ اونایی که نزدیکترن!مثلا
جناب دراکو مالفوی رئیس فوق العاده گروه اسلی که نوشته هاشون میترکونه!جدا از شوخی واقعا قشنگ مینویسن مخصوصا توی تالار خودمون که کارشون حرف نداشت.
خانم لارا لسترنج(بلاتریکس الان!)خدایی خیلی جالب و گاهی خیلی ارزشی مینویسن و حقشه که بگم عضو برتره(من نمیدونم این ها رو توی مایکروسافت ورد مینویسم دو خط میشه ولی اینجا یه ذره از یه خط هم کمتر میشه!)
و....دیگه چه میدونم!همه خوبن.سلام میرسونن!

2-ادامه کلاس(با رول.10 امتیاز.هر چه کمتر بهتر)(5 خط بیشتر باشه)
روزی روزگاری...اخ ببخشید!من فکر کردم میخواین مقاله بنویسم...اوکی:
آیدی که تا آن لحظه ساکت نشسته بود و به حرف استاد گوش میداد،یکدفعه کیفش رو زد تو سر یکی از گریفیها!بیا و درستش کن!
ایگور که از این حرکت متینانه آیدی کلی ذوق کرده بود،گفت:
-"خانم مالفوی...چرا اینکار رو کردید؟این گریفی بدبخت گناه داشت!"
اسلیها ریسه رفتند و گریفیها از حرص داشتند موهایشان را میگندند.آیدی با وقار و ارامش جواب داد:
-"استاد ایشون میفرمایند اقای کارکاروف تبعیض قایل میشن!من مجبور بودم به نوبه خودم دفاع کنم.تازه گفت..."
آیدی صدایش رو پایی اورد و ادامه داد:
-"بشما گفت تروریست!"
استاد که تا گوشهایش سرخ شده بود،کیف خودش رو هم اورد و محکم کوبید تو سر گریفی!گریفی بدبخت تلو تلو خوران از کلاس خارج شد و اقای کارکاروف هم در حالیکه زیر لب به او چیزی میگفت،به سر میز معلم برگشت و داد زد:
-"200 امتیاز از گریف کم میشه! و به اسلی اضافه....حالا برید دیگه نمیخوام ریخت هیچکدوم از دانش اموزا رو ببینم!"
و همه از کلاس بیرون ریختند!

(دیگه از این ارزشی تر ممکن نبود!)

با احترام
A.M

"صبحدم مرغ چمن با گل نو خاسته گفت...ناز کم کن که در این باغ بسی چون تو شکفت"

[b][color=006600]"گل بخندید که از ر

پیام زده شده در: ۱۰:۰۲ شنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۵

هپزيبا اسميتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۴۸ چهارشنبه ۱ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۵۱ چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۸
از از جهندم سياه همسادتونم نمي شناسي؟؟؟؟؟؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 998
آفلاین
3 تاپيك قديمي سايت
هوم صبر كنين آهان زز بازار . كه از قديم و نديم ها بوده و تازگي ها يكم دوباره رنگ و بو گرفته مربوط ميشه به نمايشنامه هاي زز گونه (همون زن ذليل ديگه )
بعدش هوم اي بابا سر زبونمون بود ها آقا اجازه آهان خبر گذاري محفل
معرفي كتاب (اين رو حال كردين )

2- يعني چي اين حرفها چيه زشته فحش واه واه چي ؟؟؟سوالم رو جواب بدم ؟باشه خب .
سرژيك ورپريده از پشت بوم پريده
سرژ كچل
سرژ بي ريش
سرژ شيپيشو
سرژ الي بالو
سرژ زن ذليل
سرژ تانكيان (ببخشين اين خيلي بي ادبي شد )
سرژ دوست كاركاروف
سرژ دوستدار كاركاروف

سوال بعدي :
سوسك : بچه با صفاي سايت بود اون موقع ها نمك ميريخت دوروبرش بعد هري پاتر عضو شده بود و از سوسك كش ميترسيد .
هري پاتر : وب مستر سايت بود يعني هست يه مدت غيبش زد انگاري سربازي بوده (به من چه ) بعد فكر ميكنم دومين يا اولين عضو سايت بود و همش تو مقاله ها ميگفت پروفسور پروفسور منبعش كيه ؟؟؟
پروفسور مگ گونگال قديمي كه بچه خوبي بود يه بي ام وه اسباب بازي هم داشت حوصلش سر ميرفت عقب جلو ميبردش عضو مديران بود انگاري
هومك كروم كه اطلاعات چنداني ازش دردسترس نيست خيلي خشن بود بعدشم همين ديگه بسته

ادامه كلاس
بعدش يهو خاله بازي اومد جزو برنامه سايت جاتون خالي هرشب خونه يكي بوديم خاله بازي ميكرديم ما داشتيم خاله بازيمون رو ميكرديم كه يهو يه سري اومدن كه نه يعني چي آقا... از اون موقع به بعد خاله بازي رفته تو افسانه ها و سايت شده آموزش نمايشنامه نويسي كه فضا سازي داره حالا اين دو تا چه ربطي به هم دارن خدا ميدونه بعد مدرسه وا شد (هنوز 5 خط نشده ؟) اين وسطه هم بچه هاي گلم؛ هافلپاف از جاش پاشد قبل اون هيچكي هافلي رو دوست نداشت اما يه سري بچه جسور اومدن كيشيدنش بالا الانم گردنتون درد گرفته منو نيگاه ميكنين به خاطر همينه .
خوب البته در ادامه زندگي نامه جادوگران دركتاب هاي متعدد بسياري مطالبي نهفته بود اما چيز مشترك در همه ي آنها پايانشان بود با اين مضمون شب بخير كوچولو .

پنهان شده ام

پشت ابر چشمهايم...

باران در اتاق من است...

خالي هاي اتاقم را

از تصوير زنده ي نامش پر مي كن

پیام زده شده در: ۲۲:۵۳ جمعه ۳۰ تیر ۱۳۸۵

هوكيold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۳ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۹
از مغازه‌ي لوازم جادوي سياه هوكي
گروه:
کاربران عضو
پیام: 269
آفلاین
سوال اول:
هالي ويزارد: توسط كرام زده شد و مخصوص فيلم نامه هاي كوتاه و بلند اعضا هستش. تا حالا هم دو بار توش اسكار اجرا شده(دومين بارش در حال اجراس)
شخصيت خودتون رو معرفي كنيد: اولين بار توسط عله زده شد، و مخصوص معرفي شخصيت هاي رول پلينگه و تا حالا به تعدادي نجومي پست خورده.
نحوه برخورد، فكر كردي كي هستي؟!: اولين بار توسط فكر كنم هاگريد زده شد، و براي اعتراضات و دعوا ها بين اعضا و بزن بزن ها به وجود اومده!

سوال سوم(سوال اول مقاله):
حاجي(امپراطور كبير): يك استار وارزي! يكي از قديمي ترين اعضاي سايت با يوزر آيدي 13. يه مدير مشهور و محبوب كه مدتي قبل از سايت رفت و ديگه حضورش توي سايت خيلي كمرنگ شد.
مك گونگال: فكركنم دومين مدير هاگوارتز بوده، و يكي از مديران انجمن قديمي سايت كه خيلي وقته از سايت رفته.
ويليام ادوارد!: بدون شرح!(يكي از معروف ترين اعضاي سايت كه فكر كنم كم تر كسي توي سايت نمي شناسه اونو-سلطان سوژه هاي رول ها، سلطان فيبر نوري! سلطان شناسه. سلطان...!).
لي جردن: كه بعدها به رون ويزلي تغيير نام يافت و بعد از اون هم (الان) با شخصيت مك بون پشمالو فعاليت داره.

به سراغ من اگر می آیید، نرم و اهسته بیایید، مبادا که ترک بردارد، چینی نازک تنهایی من...

پیام زده شده در: ۲۲:۲۸ جمعه ۳۰ تیر ۱۳۸۵

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
1-3 تاپیک قدیمی سایت.با شرح(10 امتیاز)

هالی ویزارد:
تاپیکی که سرژ دوسش داره!همین کافیه که معلوم شه تاپیکش ارزشیه!کار کار کریم پوست کلفت بود.مرتیکه بوقی وقتی دید هیچ جا بهش کار نمی دن رفت پولاشو جمع کرد هالی ویزاردو باز کرد بعد انقدر کارش گرفت رفت شخصیت ولدی رو خرید!

آداس:
تاپیکی ساحره دوست! تنها و تنها این تاپیک از میون تاپیک های آنتی جادوگر دوام آورد!جایی برای ونوس ، آوریل ، آنیتا و دیگر مظلومان جامعه ساحره!جایی که سالازار و کریم و حاجی و کریچ و اینا کلا خیلی بهش سر می زدن.تاپیکی جیگر که الان من خیلی دوست دارم باز شه ولی قفلیده!

دفتر ارتباط با مدیران ، پیشنهادات ، انتقادات ، نظرات و ...:
تاپیکی مهم!در عین حال ارزشی!تاپیکی که از هر ده صفحه می شه فقط یه صفحه پست مناسب و مهم از توش در آورد!ملت برای زیاد کردن پست به اونجا خیلی سر می زنن!جایی که می تونان باک بیک را درش یافت...جایی که می توان پستهایی هری پاتر را در آن دید...جایی که می توان مدیران را دست جمعی در آنجا دید!

نحوه برخورد ، فکر کردی کی هستی؟!:
تاپیکی بسیار عالی و خوب و جیگر و گل و البته دعوا دوست!هر کی از مامانش قهر می کنه ، میاد تو نحوه برخورد دعوا می کنه!گاهی وقتا بحثای خوبی توشه ولی هیچ وقت نتیجه بحثا اونطور که باید باشه نیست!محلی برای درد دل اعضا و خداحافظی و منت کشی و منت گذاری و ...

2-10 فحش طنز به سرژ(5 امتیاز)(بوق مادری نباشه ها)

سرژ...فحش...هوووم...آخه به چیش فحش بدم من!

ریش کوتاه
خپل
ارزشی
جدی نویس(!)
با ناموس(!)
آمپول ب.ک خورده
تازه وارد
ناظر(این یه خورده بوق مادری بود!)
مدیر(این خیلی خفن بود!)
وب مستر(این دیگه حادترین فحش ممکن بود!)

مقاله:

1-4 عضو برتر قدیمی سایت با 2 خط برای هرکدام توضیح.(5 امتیاز)

هری پاتر:اولین عضو سایت و وبمستر کل سایت و جیگر سایت و خفن سایت و به فکر سایت و صاحب من!کسی که هر از گاهی تنش می خواره و پاش می ره رو سیم سرور!کسی که منو می فرستاد پی نخود سیاه تا بشینه با نمید لاو بترکونه!اه اه اه!

ولدمورت:خود راز بقا(!)!اول لرد جی اف کش بود.هی جی اف پیدا می کرد و می کشتشون!بعدش شد کرام بعدش وبمستر شد!بعدش هم هالی ویزاردو زد و مایه دار شد و اومد شد ولدی!خود پیشنهاد بی شرمانه!همش به من می گهبی ام جغد خودم شو اون هری بوقی رو ول کن!

حادل:حاج آقا دارک لرد!حاجی سایت!آسلام!آسلامیون!یکی از بهترین نویسندگان سایت !فانتزی !آکادمی! آکادمی فانتزی!کسی که نویسندگی مدرن رو دوست داشت و داره و خواهد داشت.کسی که با ولدی خیلی دوسته و در عین حال خیلی حالشو می گیره!

کریچر:بوقی ترین جن حاضر در سایت!دل منو برده با نگاهش!میمیرم واسه اون چشم ماهش!اولا حذبی بود.ولی دید واسه مدیر شدن باید حذبو بی خیال شه ازش در اومد و سه سوته مدیر شد!کسی که کارگاه نمایشنامه نویسی داره!مهربون!گل!جیگر!تو سری خور!و دیگر هیچ...

2-ادامه کلاس(با رول.10 امتیاز.هر چه کمتر بهتر)(5 خط بیشتر باشه)

ایگور همینطور داشت حرف می زد.ولی کسی گوش نمی کرد.
گوشه ای ریونیا به خاطر دزیره گریه می کردن.اونطرفتر هافلیا ساکت نشسته بودن.اسلی و گریف هم سر تقلب و اینا داشتن دعوا می کردن و هی شاخ و شونه می کشیدن!
ایگور با صدای بلند گفت:
_ساکت!دیگه نمی خوام چیزی بشنوم راجع به بحث تقلب!مفهومه؟
همه:بله!
هدویگ:ایول ایگور منم می خواستم همینو بگم!
ایگور:
از گوشه ای آنی اسی بلند شد و گفت:
_پس ما چی؟فقط شما که دعوا می کنید باید امتیازاتون زیاد شه؟!
ایگور:بشین بینیم بابا!بچه ها راجع به تاریخچه سایت تکالیفی که گفتم رو انجام بدید.وگرنه بازم به نفع اسلیترین می گیرما!

================

خوب بید ایگور جون؟!هوووم نمایشنامه های من اصولا بی ربطن...گیزر ندی یه وقت!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.