هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: درخواست مجوز برای تالار اسرار
پیام زده شده در: ۱۴:۴۳ جمعه ۶ مرداد ۱۳۸۵

آبرفورث

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۹ یکشنبه ۲۷ دی ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۰:۳۴ چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴
از : نا معلوم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 280
آفلاین
اجازه زدن تاپیکی رو میخوام به نام "هورکراکس هفتم"
من وقتی شروع کردم کتاب ششم رو دوباره بخونم سعی کردم بیشتر دقت کنم و تمام نکات رو به عنوان یه موضوعی که میخواد در کتاب هفت مطرح شه در نظر گرفتم . خلاصه به قسمتی از کتاب رسید که علناً گفته یکی از هورکراکس ها کجاست. این مطلب رو با متن اصلی کتاب هم مقایسه کردم دیدم بله، این موضوع رو همه نادیده گرفتن چون در یک قسمت کوتاه از یک گفتگو ساده گفته شده حالا میخواستم ببینم اگه میشه اجازش رو بدید . اگه تاپیک اوکی نبود خب پاکش میکنید ولی مطمئنم یکی از شلوغ ترین تاپیک ها بشه.
البته اگه اجازش رو هم الان بدین روز یکشنبه تاپک رو میزنم چون میخوام روی پست اول خیلی کار کنم و در ضمن در کنار این موضوع یه چیز دیگه هم میخوم قرار بدم که اینجا نمیگم تا داغ بمونه.
حالا ...
( دلیل انتخاب اسم هم اینه که فکر میکنم این هورکراکسی که تو کتاب میگه باید هورکراکس آخر باشه چون داره به طرز ... ( اجازه بدید تو خود تاپیک میگم))

ویرایش شده توسط آبرفورث در تاریخ ۱۳۸۵/۵/۶ ۱۴:۴۷:۲۳

چیزی به نام خوشبختی وجود ندارد زیرا که آرزوی تحقق نیافته باعث رنج می شود و تحقق آن هم جز دل زدگی ثمری ندارد ( شوپنهاور )

هرگØ

پیام زده شده در: ۱۰:۴۶ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۸۵

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
به لاوندر:

به نظر من این موضوع اهمیتی نداره که اون مغزها اونجا چی کار میکردند . چون نه به جریان کتاب ربط داره نه اینکه در کتاب نشانه ای در این باره هست که بتونیم راجع بش بحث کنیم و در کل اگر این تاپیک زده شه هر کس میخواد بیاد نظر خودشو بده وچون هیچ معیاری در مورد نظر دادن وجود نداره خیلی سریع تاپیک ارزشی شده و در نتیجه پاک میشه .

البته فکر میکنم این تاپیک بیشتر برای تالار اصلی باشه تا اسرار . به هر حال مجوز داده نمیشه .

پیام زده شده در: ۹:۱۹ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۸۵

لاوندر براون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۴ جمعه ۲۵ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۰ جمعه ۲۰ دی ۱۳۸۷
از هاگوارتز طبقه هفتم اتاق ضروريات
گروه:
کاربران عضو
پیام: 65
آفلاین
من يه تاپيك ميخوام با اين عنوان اتاق مغز ها در تالاراسرار يه اتاق بود كهتوش پر مغز بود ميخوايم ببينيم اون مغز ها براي چيه و چرا اونجان؟

همیشه در سکوت

پیام زده شده در: ۲۲:۵۳ سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۸۵

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
آفلاین
به الییواندر :

مشابه این تاپیک در همین فروم وجود داره :

طریقه نابودیه لرد سیاه

از اونجا که موضوع هر دو تاپیک یکیه . بنابراین مجوز داده نمیشه .

پیام زده شده در: ۱۹:۲۹ سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۸۵

آقای الیوندر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۱ چهارشنبه ۷ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۱۱ جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 105
آفلاین
من مجوز تاپيكي را خواهنم با اسم :هري چه طور ولدمورت را از بين ميبرد؟

همه مي توانند نظر بدهند .
با تشكر

پیام زده شده در: ۲:۵۹ سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۸۵

جیمز پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۶ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۲۵ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۱
از مشکوکستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 325
آفلاین
هوم، تاپیک خوبیه برتاجان، حداقل به تاپیکای فعلی و موجود ربطی نداره.

قرار نیست برای هر بحثی که اسم مثلا هورکراکس توش اومد بریم تاپیک هورکراکس‌ها. فروم برا همینه که در مورد موضوعات متفاوت، تاپیک‌های متفاوتی ایجاد بشه.
تنها دلیلی هم که من می‌گفتم بحث‌های مربوط به هورکراکس‌ها برن توی یه تاپیک، این بود که هیچ بحثی بیشتر از دو سه پست مفید نمی‌خورد و برای هر کدوم یه تاپیک مى‌خواستیم باز کنیم خیلی شلوغ می‌شد.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۱۲ دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۸۵

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
آفلاین
به برتا :

خوب ما یه تاپیک در مورد بحث در این باره داریم ولی خوب شایدم اون تاپیک یکم از بحث اصلیه خودش فاصله گرفته . اگر فکر میکنی واقعا مطلبی داری که در اون تاپیک نمیشه گفت یا بحثش قسمتهای دیگه ای از کتاب رو در برگرفته که شامل اون تاپیک نمیشه فکر نکنم که زدنش اشکال داشته باشه . به هر حال با این شناختی که ازت دارم میدونم که میتونی تاپیکی رو بزنی و اونو خوب ادارش کنی .

با اجازه بقیه ناظران موقتا مجوز رو بهت میدم ولی اگر ببینم که این تاپیک شبیه تاپیکهای دیگست اونوقت ادغامشون میکنم .

منتظر توضیح کاملت هم در خود تاپیک هستم

با تشکر
بلیز زابینی - ناظر انجمن

پیام زده شده در: ۲۱:۴۰ دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۸۵

برتا جورکینزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۰۳ یکشنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۰۸ شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
از آزکابان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 31
آفلاین
با سلام خدمت ناظرین محترم مجوز تایپیکی رو می خواستم راجه به اینکه چرا لرد فراید ساخت هووکراکس ها رو برای مرگ های خاص کنار گذاشته بود اگه هدف از جنایت قرغ شدن در تاریکی بود که هر قتلی توانای این رو داشت . ایا روح و یا جسم این افراد خاص که برای کشته شدن انتخاب شدن کمکی به لرد کرده وجندین سوال دیگر.
من در اینم باره چندین نظریه دارم که دوست دارم در تایپیک راجع به اونها بحث بشه توضیحات جامع وکامل رو در تایپیک خواهم داد(البته در صورت دادن مجوز).
البته من میدونم تایپیکی در مورد هوکراکس ها وجود داره ولی بحث من زیاد ربطی به هوکراکس ها نداره بلکه به افرادی که با مرگ خود باعث تولید هوکراکس شدن متاسفانه در این تایپیک بحث خیلی پرت شده و رفته سر مسائل بی خود که مسالا هری هوکراکس یا موی جینی هوکراکس

عشق یعنی جادوی نا محسوس چشم
عشق یعنی ساحری در کیش عشق
عشق یعنی حسرت بوی بهشت
عشق یعنی آخرین سیØ

Re: دفتر ناظران تالار اصلی
پیام زده شده در: ۲۰:۲۸ دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۸۵

کینگزلی شکلبولت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۳ یکشنبه ۲۹ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۱۰ جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 63
آفلاین
سلام خدمت جناب ناظر محترم.
من یه اجازه ی تایپیک میخوام با این عنوان:فرق نقشه ی غارتگر با یه جاودانه ساز چیه؟
به نظر من از اول رولینگ تو فکر جاودانه ساز نبوده و بعدا به این فکر افتاده.در کتاب 3 وقتی اسنیپ یه وردی رو روی نقشه ی غارتگر اجرا میکنه هر 4 تاشون(جیمز.لوپین.سیریوس.پتی گرو)بهش جواب توهی آمیز میدن و یعنی اون نقشه فکر میکنه و این همون کاریه که دفترچه خاطرات ریدل میکرد.
ممنون

_________

مجوز داده ميشود چون فكر ميكنم موضوع جالبي داره فقط نبايد ارزشي بشه

سيريوس

فقط پیشنهاد میدم که اسمشو به "شباهت نقشه غارتگر با جاودانه ساز" تغییر بدی، چون اینجوری موضوع تاپیک یه مقدار گیج کننده میشه، شما عقیده داری که نقشه میتونه جاودانه ساز باشه، پس بهتره که شباهتای اونو بررسی کنی!
با تشکر، آوریل

ویرایش شده توسط سیریوس بلک در تاریخ ۱۳۸۵/۵/۲ ۲۳:۲۵:۴۲
ویرایش شده توسط آوریل در تاریخ ۱۳۸۵/۵/۳ ۰:۱۸:۴۴

والدمورت یکی از کودن ترین و خنگ ترین شاگرد های من بود
بی تو هرگز با تو عمرا
من فکر میکنم پس هستم
I THINK SO I AM
دوستت دارم اما به تو چه!!!

پیام زده شده در: ۱۱:۵۳ یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۸۵

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
آفلاین
به ایگور :
موضوع این تاپیک خیلی کلیه . به همین دلیل هر کس میخواد در یک مورد بحث کنه در نتیجه این تاپیک خیلی راحت از دست ناظرین در میره و در نتیجه تبدیل به یک جای ارزشی میشه و در کمال تاسف مجبور میشیم پاکش کنیم .

البته اینم بگم که خود من چنین تاپیکی رو در برنامه دارم ولی نه الان . میخوام اگر بشه این تاپیک رو یک ماه یا دو ماه قبل از اومدن کتاب هفتم بزنم ( یک سال دیگه اینطورا ) و اونوقت با توجه به شرایطی همه حدسیات خودشونو بگن .

در واقع به نظر من اون موقع هست که این تاپیک اهمیت زیادی پیدا میکنه و آخر سرم میتونیم ببینیم که حدسیات کی به کتاب نزدیک تر بوده .

ولی در حال حاضر با توجه به دلایلی که در بالا گفتم امکان زدن این تاپیک وجود نداره . این تاپیک خلاصه تمام تاپیکهاییه که الان در تالار اسرار موجوده . و این به این معنی هست که در این تاپیک در مورد هر چیزی میشه بحث کرد . پس بهتره فعلا مجوز داده نشه .

با تشکر
بلیز زابینی - ناظر انجمن

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.