هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: کلاس پیش گویی
پیام زده شده در: ۱۶:۴۱ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۵

ورونیکا ادونکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۸ یکشنبه ۴ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۴:۲۲ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 404
آفلاین
لودو بگمن
سوال اول: درست بود ولی خب این رو هم باید بگم که ماگل ها هم می تونن همزاد خودشون رو احضار کنن... در مورد قسمت آخر هم که گفته بودین بهتره خودشون به حرف بیان کاملاً موافقم چون موکل ها اگه زیادی ازشون سوال شه عصبانی می شن... درست، کامل و بدون نقص بود... 10 امتیاز
سوال دوم: این سوال عقیده ای بود بنابراین به همه نمره داده می شه... اوه راست می گین از طرف من به علی دایی بگین که اگه توی تیم بمونه با ما طرفه ... 7 امتیاز
مقاله: البته همزاد می تونه در هر زمانی ظاهر شه ولی خب بستگی به شرایط هم داره... زیاد کامل نبود... 11 امتیاز
جمع: 28=11+7+10

دارن الیور فلامل
سوال اول: نه همیشه همزاد ها در چنین مواقعی ظاهر نمی شن... باید بگم من ازاین کتاب ها نمی خونم... ببینم شما تخت تاٌثیر فیلم خشانت بار دراکولا قرار نگرفتی؟ ... 6 امتیاز
سوال دوم: خب همه ارزشی نیستن که... من اگه جای شما بودم میروسلاو کلوزه رو احضار می کردم ... چون این سوال عقیده ای بود نمره می دم وگرنه به خاطر توهین اولتون نمره کم می کردم... شوخی کردم... 7 امتیاز
مقاله: البته خوبه آدم دنبال آینده نره و بهتره مثل من نباشه ... بعضی چیزا رو آدم ندونه بهتره... خب... 10 امتیاز
جمع: 23=10+7+6

فایرنز
سوال اول: موکل درسته ولی همزاد ها الآن هم بخوای میان... به هر حال... 9 امتیاز
سوال دوم: احضار احمدرضا عابد زاده فکر جالبی بود. باید احضارش می کردیم و می گفتیم حتماً به جای این میرزاپور بازی می کرد ... 7 امتیاز
مقاله: خب تقریباً عالی بود... ایده ی نمایشنامه جالب بود... 13 امتیاز
جمع: 29=13+7+9

فرانک لانگ باتم
سوال اول: خب این شرایط انسان بود و من منظورم یه چیز دیگه بود... 3 امتیاز
سوال دوم: هوممم... عقیده ای... 7 امتیاز
مقاله: اگه آدم خوبی باشی همزادت هم خوبه... ولی خب چون فرانک خوب بود، همزادت روح لطیفی خواهد داشت... 11 امتیاز
جمع: 21=11+7+3

مایکل آنجلو
سوال اول: شما از این علم های ماوراء ندارین؟ اگر دارین به من یه پی ام بدین ببینم استادتون رو می شناسم... ... 10 امتیاز
سوال دوم: آره من هم این فضا نورد ها، فیزیک دان ها و ریاضی دان ها رو احضار می کردم... 7 امتیاز
مقاله: آخی خیلی بامزه بود... آفرین... 13 امتیاز
جمع: 30=13+7+10

و بالاخره تنها کسی که تونست تو کلاس های من نمره ی کامل بگیره مایکل آنجلو بود... حالا دست دست...

اگر یک فرد انسان، واحد یک بود ، آیا یاز یک با یک برابر بود؟!
[b][s

پیام زده شده در: ۱۶:۳۶ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۵

ورونیکا ادونکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
جلسه ی ششم و پایان زودهنگام درس پیشگویی
پیشگویی جن، یک موکل برای انسان ها

بچه ها همگی سر جاشون نشسته و سخت مشغول صحبت با همدیگه بودن. بعضی هاشون انقدر غرق در عشق و حالشون بودن که حتی فراموش کرده بودن اومدن تو کلاس...
یکی از دخترا از اون طرف کلاس:
یکی از پسرای اسلی که اون دختر رو دیده بود، به این وضعیت در اومد:
ناگهان پروفسور ادونکور وارد کلاس می شه. تو همون لحظه بچه ها همه چی یادشون می ره و ساکت به چهره ی همیشه جدی پروفسور خیره می شن. اون هم بدون این که وارد کلاس شه همون جا جلوی در ایستاده و با دستانش که مملو از کاغذ و کتابه روی در می زنه. بعد هم وقتی می بینه که همه توجهشون به اون جلب شده، به طرف میزش میاد و این بار کاغذهاش رو پرت نمی کنه، بلکه همه رو گوشه ای از کلاس جا می ده.
بچه ها با دیدن این حرکت او این طور می شن:
پروفسور ادونکور به طرف اون ها برمی گرده و با دیدن قیافه ی خنگول مانندشون ابرو در هم می کشه و می گه:ایش قیافه هاتون رو این جوری نکنین وگرنه از همه تون به جز هافلپاف نمره کم می کنم !
ناگهان بچه ها به جز بروبچ هافلپاف این جوری می شن:
پروفسور با حالتی چندش مانند به بچه های هافل نگاه می کند و می گه: خب بهتره شما هم جدی باشین وگرنه از گروه های دیگه به جز شما 30 نمره کم می کنم !
با این حال بچه های هافل قیافه شون رو عادی می کنن (البته بماند که قبل از اون به بچه های دیگه پوزخند زدن ).
بعد از اون هم پروفسور ادونکور به طرف تخته برمی گرده. اما دو سه ثانیه طول نمی کشه که با چشمانی اشک آلود به طرف بچه ها میاد. همگی با حالتی متحیر به اون خیره می شن.
پروفسور ادونکور: امروز جلسه ی آخره... من دلم برای همه تون تنگ می شــــه
بچه ها مثلاً به اون دلداری می دن: گریه نکنین پروفسور شما بهترین استاد هاگوارتز هستیـــــــــن
ناگهان پروفسور ادونکور از گریه دست می کشه و می گه: راست می گین؟
ملت: نـــــــــــــــه !
بعد از اون ورونیکا چهره ش جدی می شه و با عصبانیت می گه: خب حالا شروع درس... درس امروز ما درباره ی رابطه ی جن هاست... ببینین این درسایی که من می دم معمولاً دنباله داره پس فکر نکنین هی تکراریه ها... خب داشتم می گفتم جن ها موجوداتی هستن که در وقت خاص ظهور می کنن و باز هم در یک وقت خاص دیگه هم غیب می شن...
بعد از اون یکی از بچه های ریون دستش رو بالا می بره. ادونکور هم با ابروهایی تا به تا می گه: من که هنوز درس ندادم...
بچه ی ریون: نه من می خواستم ازتون بپرسم تا الآن که پستاتون جدی بود چرا این یکی مخلوطی از طنز و جدیه؟!
پروفسور ادونکور به سرفه می افته. بعد هم به طرزی مشکوکیوس همون طور جلو میاد. رو به همه ی بچه ها:
بروبچ همزمان با هم: پروفسور از این ماگل بازی ها نداشتیم ها... !
پروفسور ادونکور: من درجه ی رزمی ماگلی دارم !
بچه ها:
بعد از آن پروفسور ادونکور به خود میاد و در حالی که به طرف کاغذ ها و کتاب هاش می رفته تا اون ها رو دوباره روی میز قرار بده، با خود فکر می کنه: من چرا تا الآن انقدر ارزشی پیش رفتم؟!
ناگهان پروفسور ادونکور به طرز وحشتناکی متحول می شه !
« روند جدی »
ادونکور به چهره ی وحشت زده ی بچه ها نگاه می کند، سپس در حالی که دستش را به نشانه ی سکوت روی لبش قرار داده، می گوید: خب دیگه هیچی نگین که نمی تونم از شکلک استفاده کنم... همون طور که می دونین به دفعه ای متحول شدم... خب داشتم در مورد جن ها صحبت می کردم... در مورد این که چطوری می شه اون ها رو احضار کرد صحبت کردیم... حالا می خوایم بدونیم چطوری می تونیم از اون ها برای پیشگویی آینده استفاده کنیم... جن ها به دو دسته تقسیم می شن... از این رو هر بچه ی دوم دبستانی (ماگل ایرانی) می دونه... ما یه جن خوب داریم و یه جن بد... جن های بد آدم رو اذیت می کنن و به هیچ عنوان از آینده خبرنمی دن... یه دسته دیگه هم بود که جن های خوب نامیده می شدن... این جن ها رو هم نمی شه به آسونی گیر آورد... مثلاً جد شما باید این نوع جن ها رو تسخیر می کرد، در غیر این صورت نمی تونست به اون ها کمک کنه... جن های خوب طلسم ها رو باطل و قادر به طلسم کردن هستن و کسانی که علم ابجد داشته باشن قادر به برقراری ارتباط با اون ها هستن...
مایکل دستش را بالا آورد و پرسید: ببخشید... به دور از پیشگویی چطور می تونیم با یک جن ارتباط برقرار کنیم و حالا بعد ازش در مورد آینده بخوایم؟!
پروفسور ادونکور به آرامی پاسخ داد: خب باید بگم که این کار خیلی سخته... من خودم دیشب یه جن رو احضار کردم ولی تا عمر داشتم از این کار پشیمون شدم... جنه تو خونه موند و شبا اذیت می کرد، اما بعد هم با خوندن اوراد اون رو از خونه بیرون کردم... پیشنهاد می کنم شما این کار رو نکنین... خب حالا ادامه ی درس... البته دیگه ادامه ای نمونده... بقیه ش فقط تکالیف شماست... آه که چقدر احساسات مرا به بازی گرفتید... اگر سه جلسه ی دیگه رو هم با شما داشتم درباره ی علم های ماوراء که به کمک اون ها می شه پیشگویی کرد رو براتون بازگو می کردم.
سپس رویش را برگرداند و روی تخته به کمک چوبدستی اش شروع به نوشتن کرد:

تکالیف جلسه ی آخر درس پیشگویی:
1- محدوده ی پیشگویی جن ها رو توضیح دهید ( 10 امتیاز)
2- ضرر های احضار جن ها را به طور کامل شرح دهید. (10 امتیاز)
3- نظرتان را درباره ی تدریس پروفسور ادونکور به طور کامل شرح دهید. (هر چه تعریف و تمجید بیش تر باشد نمره هم بیش تر است ) (10 امتیاز)

بعد از آن همراه با کتاب هایش به طرف در قدم برداشت و دستش را به نشانه ی خداحافظی برای بچه تکان داد و گفت: امیدوارم تو امتحان موفق باشید... !
-------------------------------------------------------
خب بچه ها در مورد سوال آخر یه توضیحی بدم... پروفسور ادونکور هم نوعی جن به شمار میاد... مواظب باشین شبا به سراغتون نیاد... برای جواب دادن به سوال ها هم زیاد وقت ندارین ! البته اگه نباید جواب بدین که ندین دیگه ولی خواستم درس رو بدم !

- چه زود تموم شد... داشتم درباره ی پیشگویی اطلاعات کسب می کردم ها !
- آره... همه چیز زود به پایان می رسه... مهم اینه که تو این مدت کوتاه چقدر ازشون بهره ببریم !

[b][s

کلاس پیش گویی
پیام زده شده در: ۱۴:۱۷ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۵

مایکل آنجلو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۹ سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۴۸ یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۸۶
از اینجا تا شیراز راه درازیست!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 154
آفلاین
پروفسور در باره ي جن تكليف بده
جلسه ي قبلي سخت بود
يكم آسون تر بده مشتري شيم
ها ...راستي جوزگير با جوگيرز فرق فوكوله....جوز گير يعني تعداد زيادي جو( ز نشانه ي جمع)
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

1_زمان مناسب برای احضار همزاد ها ! (10 امتیاز)

وقتي كه شب چهار شنبه از نيمه گذشت مي توان اين نوع احضار رادر اتاقي نيمه تاريك و به تنهايي انجام داد.
طريقه ي آن اين چنين است كه آيات بيست و نهم تا سي و يكم از سوره ي " احقاف " را صد و پنج بار بخواند يكي از جنيان ظاهر خواهد شد و ممكن است در شكلي باشد اما خوف ننماييد و آنچه را كه مجاز است بپرسيد كه جواب خواهيد شنيد. اگر اين عمل مكررا در شبهاي چهار شنبه تكرارشود هر بار لازم نيست كه صدو پنج بار آيات خوانده شود بلكه ممكن است در دفعات تكرار پايين تر نيز جن ظاهر شود و بعدها حتي ممكن است در حدود ده پانزده بيست و چهل و غيرهتعداد تقليل يابد و جن ظاهر شود . آيات قرآني را درست بخوانيد و به معاني فارسي آنها نيز در ضمن خواندن توجه كنيد و سعي نماييد با تمركز حواس توام شود كه مسلما نتيجه مطلوب حاصل خواهد شد.

2_ فرض کنید قادر به احضار همزاد هر کسی هستید، در این صورت از بچه های سایت و شخصیت (می تواند بازیگر، خواننده، فوتبالیست و... ) مورد علاقه تون چه کسی را انتخاب می کردید؟! (7 امتیاز)
خب من دوست داشتم دانشمندها ، فضا نوردها يا مثلا كسايي كه علم زيادي دارند ( حالا در هر زمينه اي) يا مثلا كسايي كه چيزهايي در عمرشون ديدن كه هيچكس تا حالا نديده رو احضار كنم تا ازچيزهايي كه نمي دونم سردر بيارم و اون سوالهايي رو داره مخمو مي تركونه ازشون مي پرسيدم

آخر سر هم همزاد اين رولينگو احضار مي كردم ببينم چه غلطي مي كنه ، كشت ما رو !!!!

مقاله: تجسم کنید در یک شب تاریک در خانه تنها هستید، برق هم رفته، باران هم به شدت می بارد، در همان لحظه هم همزادتان به دلخواه خودش می خواهد بیاید برای شما آینده را پیشگویی کند، شما چه عکس العملی نشان می دهید؟! (13 امتیاز)

اولش كلي جيغ مي زنم ، مامانو بابامو صدا مي كنم ولي يهو يادم ميوفته كه ا..زكي... اينا كه چند ساعته رفتن بيرون...به خاطر همين بيشتر جيغ مي كشم
من : جيييييييييغ
همزادم:
من : جيييييييغ
همزادم:
من:جييييييييغ( تعجب نكنيد كه چرا نفس كم نميارم ...كبسول اكسيژن دارم)
همزادم: هوووي... چته ... گوشم كر شد... خفه شو ديگه
من:
همزادم: نشناختي؟؟!!!.....بابا منم....همزادم ديگه
بعد از كلي بغل و بوس و....( سانسور شد ... بابا گفتن فروم آزاده ولي ما خودمون عقل داريم ...نبايد گول بخوريم )
من : بيا بيشين آيندمونو بوگو ببينيم
همزاد: تو هم بيكاريا... آينده كيلويي چنده ... بپر يه كاسه تخمه ورداربيار .... يه فيلم از كلوپ سر كوچه گرفتم ... اوه اوه آخره ترسناكه.... اسمش جن گيره
=-=-=-=-=-= نيم ساعت بعد =-=-=-=-=-=
من و همزادم نشستيم وسط اتاق در حالي كه دورمون پر از پفك و چيپس و پوست تخمه و پوست ميوه س و از ترس همديگرو بقل كرديم ( چي؟!!!...يعني چي ؟؟؟...خب برق نبود كه نبود .... ما به برق چيكار داريم .... ما داريم فيلم مي بينيم به برقم ربط نداره.... اصلا حالا كه اينطور شد پست خودمه دوست دارم تلويزيونمونو بدون برق روشن كنم!!!...مشكليه؟؟؟!!!!)
يهو متوجه مي شيم كه داره صداي پا مياد
همزادم مياد جيغ بكشه اما جلوي دهنشو ميگيرم، گوشامو تيز مي كنم
_ اوه اوه پاشو جمع مامان اينا اومدن
ولي ديگه خيلي دير شده بود اونا جلوي در بودن
از اونجايي هم كه همزادم خيللللي با معرفتو با مرامو خلاصه آخرشه فلنگو ميبنده
_ سسسلام
_ سلامو كوفت ... سلامو درد... ااا ببين خونه رو به چه روزي انداخته... ظرفهارم كه نشستي... جاروهم كه نكشيدي
_ آيييييييي .... ماماني به خدا شيطون گولم زد.... آييييييي گوشششم.....همش تقصير همزاد بود
_ حرف اضافي موقوف... بجنب... اول اين آشغا لها رو جمع مي كني بعد خونه رو جارو مي كشي بعدشم مي ري ظرفا رو مي شوري
=-=-=-=-=-=-= ساعت دوشب =-=-=-=-=-=-=
من در حالي كه پيشبند بستم ، دستكش به دست مشغول شستن ظرفهام
در اون سكوت شب فقط صداي ناله و نفرينهاي من به گوش مي رسه و مي دونم اگه يه بار ديگه اين همزاده پيداش بشه چه بلايي سرش بيارم

تحقق بخشیدن به افسانه ی شخصی یگانه وظیفه ی آدمیان است.
[size=medium]همه چیز تنه

پیام زده شده در: ۸:۴۲ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۵

نویل لانگ باتومold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۴ چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲:۰۷ چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۸۸
از سنـــــــت..مانگــــــــــو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 235
آفلاین
1- زمان مناسب برای احضار همزاد ها ! (10 امتیاز)

بهتر است زماني آنها را ظاهر كنيم كه آنها از ظهورشان لذت ببرند..
همزاد ها را در مواقعي كه شخص دچار افسردگي يا ضربه روحي هست بايد احظار نمود

2- فرض کنید قادر به احضار همزاد هر کسی هستید، در این صورت از بچه های سایت و شخصیت (می تواند بازیگر، خواننده، فوتبالیست و... ) مورد علاقه تون چه کسی را انتخاب می کردید؟! (7 امتیاز)
نويل لانگ باتم..
من به شخصه عاشق اين شخصيت هستم..
دلبستگي من به اين شناسه بيشتر از اون چيزيه كه شما فكر مي كنيد

مقاله: تجسم کنید در یک شب تاریک در خانه تنها هستید، برق هم رفته، باران هم به شدت می بارد، در همان لحظه هم همزادتان به دلخواه خودش می خواهد بیاید برای شما آینده را پیشگویی کند، شما چه عکس العملی نشان می دهید؟! (13 امتیاز)

اول ترس را در خودم احساس ميكنم..
ولي چون همزادها روح لطيفي دارند و با كوچكترين حرفها ناراحت ميشوند.چيزي بهش نمي گويم كه ناراحت شود..
وقتي كه سعي مي كنه آينده مرا پيش گويي كنه سخت در افكارم پيش خواهم رفت..
در آن زمان توجهي به تاريكي و بارندگي ندارم چون برق و بارش روزي بي ارزش و فاني ميشوند

شناسه جدیدم..::وینسنت کراب::..

پیام زده شده در: ۲۳:۵۰ سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۵

فایرنزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۵ شنبه ۵ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۲ جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۸۹
از جنگل ممنوعه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 174
آفلاین
1. زمان مناسب براي احضار همزاد ها !
تمام جادوگرها و تقريبا 75 درصد مشنگ ها ميدانند که بهترين زمان براي احضار موکل ها بعد از ساعت 12 نيمه شب است. البته بهتر است ÷بي را انتخاب کنيم که مهتاب در آسمان نباشد زيرا انرژي و نور مهتاب مزاحم احضار همزاد مي شوند.

2. فرض کنيد قادر به احضار همزاد هر کسي هستيد، در اين صورت از بچه هاي سايت و شخصيت (مي تواند بازيگر، خواننده، فوتباليست و... ) مورد علاقه تون چه کسي را انتخاب مي کرديد؟!
از بين بچه هاي سايت حتماً همزاد هري پاتر رو احضار مي کنم چون شديداٌ به حضور هري پاتر نياز داريم ولي خبري ازش نيست که نيست.
از افراد مشهور هم حتماً همزاد احمدرضا عابدزاده رو احضار ميکنم که بعد از ناکار شدنش فوتبال ايران بدون سنگربان مونده.

3. مقاله: تجسم کنيد در يک شب تاريک در خانه تنها هستيد، برق هم رفته، باران هم به شدت مي بارد، در همان لحظه هم همزادتان به دلخواه خودش مي خواهد بيايد براي شما آينده را پيشگويي کند، شما چه عکس العملي نشان مي دهيد؟!
در جنگل ممنوعه تک و تنها نشسته بودم هوا حسابي تاريک بود و سانتورهاي ديگه براي شکار رفته بودن. فقط من اونجا مونده بودم نگهباني ميدادم. از تاريکي حسابي ترس برم داشت. سعي کردم آتيش روشن کنم که يهو بارون هم شروع شد. لعنت به اين جنگل، هيچوقت برق نداره همه جاش تاريکه. يه مرتبه صداي سمهاي يه سانتور رو شنيدم. انگار يکي از افراد گله زودتر برگشته بود.
خاک مريخ بر سرم. من که اينجام پس اوني که اونجاست کيه ؟؟
همزادم همينطور نزديکتر ميومد ... نزديکتر اومد ... نزديکتر
- اِ ... ميبخشيد ميشه ما بريم دستشويي؟؟؟
- نه بابا کجا ميخاي بري؟ بيا ميخوام برات از آينده بگم. ميخوام ببرمت تو آسمونا. بريم با هم صفا کنيم. بيا بزن روشن شي.
- آقا مارو بي خيال شو برو با هاگريد بپر رو هوا. من که سم از زمين بر نمي دارم.
- نترس فقط ميخوام فالت بگيرم. اما اگه فالت نگيرم حالت ميگيرم.
- نه من نميام
پا گذاشتم به فرار رفتم تو هاگزميد دويدم طرف يه بيمارستان شبانه روزي. رفتم تو شيرخوارگاه نشستم رو زمين وسط بچه ها. اين همزاد هم ولکن نبود اومد دنبالم. منم يه آبنبات گذاشتم تو دهنم.
- اِ ... تو اينجا چيکار ميکني؟
- دارم قاقا ميخورم.
- آفرين پسر خوب زود قاقاتو بخور ميخوام ببرمت دَدَر.

[url=http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/viewtopic.php?post_id=181728#forumpost181728

پیام زده شده در: ۱۳:۲۶ سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۵

دارن الیور فلاملold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۱ دوشنبه ۳ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۳۹ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶
از میدان گریملود شماره ی 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 290
آفلاین

زمان مناسب فكر كنم شبها كه برق اتاقمون خاموشه.زمستون هم باشه داره برف سنگيني مي باره.در حالي كه كه به فيلم دراكولا نگاه مي كنيم.و در حال خوردن ذرت بوداده هستيم زمان بسيار مناسبي براي احضار همزاد است چون اغلب همزاد ها در اوقاتي وحشتناك ظاهر مي شوند.
ببينم پروفسور شما خيلي تحت تاثير كتاب دروغگو قرار نگرفتيد؟

2- فرض کنید قادر به احضار همزاد هر کسی هستید، در این صورت از بچه های سایت و شخصیت (می تواند بازیگر، خواننده، فوتبالیست و... ) مورد علاقه تون چه کسی را انتخاب می کردید؟! (7 امتیاز)

البته برو بچز سايت همشون كه ارزشين و اشتياقي براي احضار همزاد اونا ندارم ولي با اين حال سعي مي كردم عله رو صدا كنم. يا شايد برادر حميد.
در مورد فوتباليست شايد علي كريمي يا ديويد بكهام رو صداي مي زدم.
در مورد بازيگر كه صد البته آنجلينا جولي.
در مورد خواننده احتمالا يا بريتني اسپرز يا هيلاري داف رو صدا مي زدم.

من چون علاقه اي براي دانستن آينده ندارم چراغ قوه مو در ميارم و به طرف همزادم مي گيرم.سپس با يك حركت آبدوليا چگي اونو پرت مي كنم.
بعدا با يك حركت آقا اسميتي ميرم شكمشو داغون مي كنيم. خلاصه بعد از كلي جنگ و جدال قسمت اصلي و طاقت فرساي كار مي رسه.
سعي مي كنم همزاد برادر حميد رو احضار كنم تا اونو ببره به قزوين.

[i][size=small][color=3333CC]هيچ وقت نگوييد كه اي كاش زندگي بهتر �

پیام زده شده در: ۱۹:۱۱ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۸۵

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۵ سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۴۷ جمعه ۶ فروردین ۱۴۰۰
از ته چاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 730
آفلاین

احضار همزاد ها در جادوگران مبتدي، به هيچ وجه و در جادوگران كهنه كار به ندرت ارادي ميباشد. و اين امر فقط در جادوگران بسيار متبحر امكان پذير است. منظور اين است كه فقط تعداد اندكي از جادوگران قادر به احضار ارادي همزاد ميباشند.
بطور كلي همزاد ها در تمامي افراد چند خصيصه مشترك دارند. آنها در سياه ترين جادوگر ها و يا پاكترين آنها بسيار ساده لوح و بسي خجالتي هستند. زمان مناسب براي احضار همزاد معمولآ شب هنگام، هنگامي كه ماه در آسمان نيست و يا حلال ماه بسيار باريك است ميباشد. زيرا در چنين شب ها يي آسمان بسيار تاريك ميباشد و هر چه تاريك تر باشد، همزاد سريع تر حاضر ميشود. نكته ديگر اين كه گفته ميشود در آخرين ماه سال و قبل از آغاز سال جديد، بهترين موقع براي احضار همزاد ميباشد.. زيرا در آن برحه از زمان همزاد ها بسيار غمگين و افسرده هستند. البته دليل اين امر هنوز مشخص نشده!! ولي بطور كلي همزاد هر گاه غمگين و افسرده باشد خود به خود نيز حاضر ميشود و با انسان از آينده سخن ميگويد.
براي احضار همزاد در مواقع اضطرار و توسط جادوگران و ساحره هاي متبحر و خبره در اين زمينه، ميتوان از اتاق هاي تاريك نيز براي فريفتن آنها استفاده كرد و آن را احضار كرد. از ديگر شرايط براي احضار همزاد اين است كه به شكلي او را احضار كنيم كه با او چهره به چهره نشويم. نبايد از او سؤال هاي پي در پي و گيج كننده پرسيد و در كل توصيه ميشود كه با او درد دل كنيم تا او خود به حرف آيد و از او سؤال نپرسيم!

همزاد *آناكين استبنز* رو احضار ميكردم. و در مورد اين كه آيا او در آينده ي نزديك بلاك خواهد شد يا خير! اطلاعاتي كسب ميكردم!
همزاد *علي دايي* رو احضار ميكردم و در مورد حضور مجددش در تيم ملي در آينده اطلاعات ميگرفتم.

3- مقاله: تجسم کنید در یک شب تاریک در خانه تنها هستید، برق هم رفته، باران هم به شدت می بارد، در همان لحظه هم همزادتان به دلخواه خودش می خواهد بیاید برای شما آینده را پیشگویی کند، شما چه عکس العملی نشان می دهید؟! (13 امتیاز)

از آنجا كه همزاد ها در شب هاي بسيار تاريك ظاهر ميشدند و من به دليل حضور در كلاس هاي پروفسور ادونكرو اين مطلب را ميدانستم، اجازه نميدادم كه همزادم مكان را ترك كند و كنجكاوي و توجه و اعتماد او را جلب ميكردم (البته تمام اين موارد را در كلاس پروفسور ياد گرفتم!!) و به همين ترفند، از آينده ي خود با خبر ميشدم!!

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۳۸۵/۶/۱۳ ۲۱:۱۴:۰۶

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۶:۵۴:۳۰ پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۶
[size=small]

پیام زده شده در: ۱۲:۱۰ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۸۵

ورونیکا ادونکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
کنث تیلور
سوال اول: خب تا یه جاییش درست بود، اما باید انواع موجودات فرازمینی رو بیش تر باز می کردی چون خیلی گسترده ان... به هر حال گفته بودم زیاد سختگیری نمی کنم... 4 امتیاز
سوال دوم: گفته بودم چگونگی تسخیر رو توضیح بدین اما نه این که چه زمانی می شه اون ها رو تسخیر کرد... 1 امتیاز
مقاله: 0 امتیاز
جمع: 5=4+1

فایرنز
سوال اول: تقریباً خوب ازشون یاد کرده بودی اما فقط محدود به این چند تا موجود نیستند... خب... 5 امتیاز
سوال دوم: تقریباً عالی بود... خوب توضیح داده بودی... فقط یه اشکال کوچیک داشت... یه چیزای جزئی رو توضیح نداده بودی، با این حال مطمئنم که می دونستی... 9 امتیاز
مقاله: این هم تقریباً خوب بود، اما خب تنها اشکالش این بود که به سوال زیاد توجه نکردی... اگه دقت کرده باشی می بینی که نگفته بودم همزاد چیست بلکه گفته بودم چگونگی احضار همزاد... 13 امتیاز
جمع: 27=13+9+5

فلور دلاکور
سوال اول: قسمت اول درست بود، فقط این رو باید بگم که همه ی جن ها سم دارن... دوم هم درست بود... خب سومی یه کم جادویی نوشته شده بود... چهارم هم همیشه ممکن نیست... در مورد پنجمی هم باید بگم که ارواح به هیچ عنوان اجازه ی خبر دادن از آینده به انسان ندارن... 6 کاملاً درست... 7 و 8 هم یه کم جادویی بود... 9 هم درست با این حال ستارگان موکل نامیده نمی شن بلکه کسانی که علم جبر داشته باشن می تونن از اون ها برای پیشگویی آینده استفاده کنن... آخری هم درست بود، حتی آیینه هایی وجود داره که تصویر یک شخص رو توش نشون می ده (البته تصویر شخصی که اون جا حضور نداره )... آخی عوضش نمره ی کامل می گیری... 5 امتیاز... به خاطر جواب کامل و بدون نقص سه امتیاز اضافه می گیری... 8 امتیاز
سوال دوم: خب... جن ها به هیچ عنوان به راحتی تسخیر نمی شن... 2 و 3 رو به طرزی جادویی توضیح داده بودی ولی درست بود... ارواح رو هم به وسیله ی مدیوم می شه ظاهر کرد، مدیوم ها باید قدرت تمرکز بالایی داشته باشن، اما ارواح جزو موکل ها به حساب نمیان... 6 کاملاً درست... 7 و 8 هم مثل 2 و 3 بود... 9 خوب بود و 10 عالی... 10 امتیاز
مقاله: 0 امتیاز
جمع: 18=0+10+8

چو چانگ
سوال اول: خوب بود تقریباً... از لپرکان ها خوشم اومد... 5 امتیاز
سوال دوم: خواب مغناطیسی معمولاً برای احضار ارواح است و یه نوع دیگه یی از اون هم هست که هیپنوتیزم نامیده می شه... بنابراین به موکل ها ربطی نداره... خب... 7 امتیاز
مقاله: تا حدودی درست بود... باید بگم که همزاد زمانی ظاهر می شه که انسان با تمام وجود اون رو احضار کند... در مورد کمک کردن هم درست بود... 11 امتیاز
جمع: 23=11+7+5

پروفسور هوچ
سوال اول: توضیحات خوبی بود... اما در مورد ستارگان، سیارات و کهکشان های دیگه گفته بودم که موکل به حساب نمیان... اگه امتیازهای دیگران رو بخونین متوجه می شین... 5 امتیاز... به علت توضیحاتی جامع یک امتیاز هم اضافه می شه... 6 امتیاز
سوال دوم: خب از موکل ها به جن ها اشاره می کنیم، معمولاً قلمرو اون ها جاهای خلوت، تاریک و دور از سکونت انسان هاست مثل بیابان ها... رفتن به قلمرو اون ها مساوی است با بک اتفاق دور از انتظار که به ضرر انسانه... پس رفتن به قلمروشون اشتباه بود، در واقع ما باید اون ها رو احضار کنیم... 5 امتیاز
مقاله: همه ی انسان ها زیبان؟! مسلماً نه... پس همه ی همزاد ها هم زیبا نیستن... اتفاقاً اون ها بی پروا وارد خانه می شن... 8امتیاز
جمع: 19=8+5+6

اکتاویوس پیر
سوال اول: موکل ها فقط جن نیستن، اما خب چون اونا رو خوب توضیح داده بودی... 4 امتیاز
سوال دوم: خب مرتاض ها بحثشون جداست... با اون ها فعلاً کاری نداریم... اما خب بهتره یه توضیحی هم در موردشون بدم... مرتاض ها افرادی هستن که با کشیدن ریاضت به قدرت روحی بالایی دست پیدا می کنن و از اون طریق می تونن علم ماوراء رو یاد بگیرن... از ریاضت ها یه مثال می زنم... مثلاً دو شبانه روز باید تنها توی یه بیابون بود... یا چهل روز، روزه گرفت و تو همین مایه ها... 5 امتیاز
مقاله: در مورد این خواب مغناطیسی بالا توضیح دادم... 6 امتیاز
جمع: 15=6+5+4

فرانک لانگ باتم
سوال اول: درک موکل ها برای جادوگران هم سخته... خوب بود تا حدودی... 4 امتیاز
سوال دوم: آفرین... بستگی اش درست بود... اژدها که موکل نیست... 7 امتیاز
مقاله: خب خط اول درست بود، اما وعده ی دروغین کاملاً غلط... اون ها می تونن افکار انسان رو بخونن و مانند رشته ای باریک اما نامرئی به انسان متصل هستن... در مورد قسمت دوم سوال هم چیزی نگفتی... 5 امتیاز
جمع: 16=5+7+4

فرد ویزلی
سوال اول: هوم سه تا... ققنوس که نمی تونه حرف بزنه... 3 امتیاز
سوال دوم: خب همون طور که گفتم این بستگی اش خوب بود... در مورد جن ها درست بود اما ققنوس ها نه... کامل هم توضیح ندادی... 5 امتیاز
مقاله: اصلاً کامل نبود... 2 امتیاز
جمع: 10=2+5+3

گریفیندور: 77 امتیاز
ریونکلاو: 56 امتیاز
هافلپاف: 0 امتیاز
اسلایترین: 0 امتیاز

[b][s

پیام زده شده در: ۱۲:۰۵ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۸۵

ورونیکا ادونکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
جلسه ی پنجم درس پیشگویی
پیشگویی به کمک موکل ها (2)

در کلاس پیشگویی باز بود، اما این بار برخلاف گذشته هیچ صدایی از توش نمی آمد. در همان لحظه پروفسور ادونکور با پرشی بلند البته از نوع پارالمپیکی اش وارد کلاس شد و بعد از رویارویی با کلاس خالی دهانش حدود یک متر کش آمد. در حالی که به منظره ی نه چندان اسفناک خیره شده بود، به طرف میز خیز برداشت و کاغذ های پخش و پلایش را مانند همیشه روی میز پرت کرد.
صدایش را صاف کرد و دانش آموزان کلاسش را فرا خواند، اما کسی جواب او را نداد. پروفسور ادونکور نیز بی توجه به آن رو به تخته برمی گردد و به فکر فرو می رود، سپس آه عمیقی می کشد و دوباره سرش را به طرف کلاس می چرخاند. در همان لحظه جیغ کوتاهی می کشد؛ چون همه ی بچه ها را می بیند که با پوزخندی شیطانی روی صندلی هایشان نشستند.
ورونیکا چشمانش را پنج برابر حالت اولیه می کند. چوبدستی اش را بیرون می آورد و زیر لب زمزمه می کند: یا ریش مرلین... شما چه جوری اومدین تو؟!
فایرنز تنها سانتور کلاس بدون این که دستش را بالا ببرد، می گوید: ما از همون اول این جا بودیم...
صدا در گلوی ورونیکا خفه می شود. با خود فکر می کند احتمالاً این ها همزاد های دانش آموزانش هستند. بعد سعی می کند خود را بی تفاوت جلوه بدهد و با صدایی عادی درس را شروع می کند: خب درس امروز ما ادامه ی جلسه ی گذشته ست. جلسه ی گذشته درباره ی انواع و اقسام موکل ها و چگونگی تسخیر اون ها صحبت کردیم که خب تنها چند نفر از شما تونستین تقریباً پاسخش رو درست بگین... حالابهتره یه کم در مورد تسخیر موکل ها توضیح بدم... مثلاً جن ها رو در نظر می گیریم... جن ها موجوداتی فرازمینی هستن که از بعد مکان و زمان خارجن، جن ها قادر به پیشگویی نیستن اما می تونن در مورد آینده ی نزدیک خبر بدن... در واقع جن ها به راحتی می تونن در عرض یک ثانیه از این جا برن تا یه کشور دیگه بنابراین می تونن با همنوعان خودشون رابطه برقرار کنن... همچنین جن ها می تونن فکر انسان ها رو بخونن و از این طریق از اهدافی که در آینده ی نزدیک دارن با خبر شن... به همین دلیله که بعضی ها شون قادر به خبر دادن از آینده هستن... و حالا در مورد تسخیرشون باید بگم که اون ها به وسیله ی اورادی می تونن تسخیر شن البته نه به این راحتی... مثلاً اگه فرد تسخیر کننده قدرت اراده ی بالا نداشته باشه شکست می خوره... البته پیشنهاد می کنم شما این کار رو نکنین...
در بین حرف هایش وقفه ای ایجاد می کند، سپس ادامه می دهد: خب یکی دیگه از موکل ها همزاده که ما بیش تر تو این جلسه باهاش سر و کار داریم... خب کی می تونه بگه همزاد چه موجودیه؟!
دنیس دستش را بالا گرفت و پاسخ داد: تو جلسه ی قبل هم داشتیم... همزادها موجوداتی هستن که عین خودمونن البته شاید ما عین اون ها هستیم...
ادونکور با شک به دنیس که دندان هایش را به گونه ای شیطانی نشان می داد، نگاه می کند، بعد سرش را به علامت تاٌیید تکان می دهد، سپس می گوید: خب آره دنیس درست گفت 100 امتیاز برای هافلپاف... !
در همان لحظه اعتراضی بس عظیم از جناب دانش آموزان گروه های دیگر شنیده می شد. ادونکور با حرکت دست صدای آن ها را خفه می کند و اضافه می کند: بحث امتیازها باشه برای بعد... حالا ادامه ی بحث در مورد همزاد ها... همزاد ها به چند طریق احضار می شن که شما باید اون ها رو توضیح بدین... البته من فقط می تونم یه راهنمایی به شما بکنم و اون هم اینه که هر کسی می تونه همزاد خودش رو احضار کنه و از اون برای پیشگویی آینده کمک بخواد ...
سپس با دهانی گشوده به دانش آموزان نگاه می کند و روی تخته می نویسد:

تکالیف جلسه ی آینده درس پیشگویی:

پروفسور ادونکور بعد از نوشتن تکالیف پای تخته دوباره رو به بچه ها برمی گردد و می گوید: خب... این ها تکالیف...
دیگر حرفش را ادامه نمی دهد؛ چون این بار هم بچه ها با ایجاد کوچک ترین صدایی ناپدید شده بودند. در همان لحظه ورونیکا بدون لحظه ای توقف کاغذ هایش را روی هوا می گیرد و با آخرین سرعت از کلاس خارج می شود.

[b][s

پیام زده شده در: ۱۱:۵۱ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۸۵

فرد ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۴ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۱۰ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵
از Netherlands
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 74
آفلاین
1 موکل ها را نام ببرید. ( 5 امتیاز)
موکل ها موجوداتی عجیب هستن مانند
جن خوانگی
پریزاد
ققنوس و....
سوال دوم: شیوه ی تسخیر موکل ها را به طور کامل شرح دهید. (10 امتیاز)
بستگی داره ....
پریزاد ها را با مهربانی
جن های خوانگی از تولد تسخیر شده اند
ققنوس هم خودش صاحبش رو انتخاب میکند
مقاله: چگونگی احضار همزاد انسان و کمک خواستن از او را به طور کامل بنویسد، همچنین آیا همه ی همزاد ها به خود انسان کمک می کنند؟! (15 امتیاز)
به تازه واردان توصیه میشه این کار را نکنند
ولی با تمرکز زیاد و اگر بسیار نیاز به آنها داشته باشید ممکن است بیایند

اگر نیاز شما بسیار مهم باشد همه کمک میکنند

هرگز با دم شير بازي نكنيد
http://godfathers2.persiangig.com/image/order/fred.jpg[/img][/img]تصویر کوچک شده
[url=http

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.