هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   7 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۴:۵۵ پنجشنبه ۴ آبان ۱۳۸۵

زحل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۴ جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۱۰ پنجشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۰
از اتاق آبی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 189
آفلاین
جمله های جذاب توی انجمن ها قفله!نمی شه بازش کنین؟

خطاط اتاق آبی

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۳۷ پنجشنبه ۴ آبان ۱۳۸۵

بیل ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۳ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۳ دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵
از The Burrow
گروه:
کاربران عضو
پیام: 597
آفلاین
نقل قول:
بادراد ريشو نوشته:
خب اینم می تونیم بذاریم به حساب لطف و علاقه ی بیش از حد اون مدیر به تیم وزارت! که بعد از برداشتن دسترسی کارکنان وزارت، یه دونه نظارت هم برای بنده نذاشتن.

براي روشن شدن صحت گفته‌هاي شما، هر كدوم از اعضا مي‌تونن سري به صفحه راهنماي انجمنها بزنن تا ببينن جنابعالي ناظر انجمن‌هاي "نامه از هاگوارتس" و "مدرسه جادوگري هاگوارتس" هستيد و البته ناظرهاي وزارت (كه شما هم جزءشون هستيد) هم هنوز تغيير نكرده. البته علاوه بر نظارت سه انجمن مذكور، پروفسور كوييرل شما را براي انجمن ديگري را هم در نظر گرفته بود.

با اين اوصاف من نفهميدم عبارت "يه دونه نظارت هم براي من نذاشتن" يعني چي!!!

نقل قول:
بادراد ريشو نوشته:
بعد از رفتن وزیر و ما ( به عنوان معاوناش ) اون مدیری که مسئول برداشتن دسترسی های نظارتی ما بود ، انگار یا خیلی خوشحال بود که ما میریم و یا خیلی تو جو مدیریتی بوده و یا خیلی اشتباه کرده ( یه لفظ بهتر وجود داره واسه الان ، ولی بگم ممکنه بهش بربخوره ! )

وزير روز 25 مهر ماه استعفا داد و به صراحت اعلام كرده كه به وزارت برنمي‌گرده. نه روز طول كشيد تا اين دسترسي‌ها گرفته شد. اگر كسي خيلي خوشحال بود يا جو گرفته بودش همون روز دسترسي‌ها رو مي‌گرفت.

جناب بادراد،
من قبلا هم در پيام شخصي به شما تذكر دادم كه لحن صحبت كردن شما تند و بي‌ادبانه هست. يكي از دلايل عمده‌اي كه باعث اعتراض به عملكرد وزارت شد، برخوردهاي نسنجيده و لحن تند صحبت جنابعالي بود.

اين پست شما هم تهمت دروغ بود و هم توهين. و البته يك نشانه ديگر تا همه ببينند در دوران وزارت حق با شما بوده است!!!

ویرایش شده توسط بیل ویزلی در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۴ ۱۳:۴۳:۴۹

Soon we must all face the choice
between what is right and what is easy

تصویر کوچک شده

????
پیام زده شده در: ۱۲:۴۲ پنجشنبه ۴ آبان ۱۳۸۵

kathy Bell

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۳۱ سه شنبه ۶ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۲۰ سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1
آفلاین
salam.mikhastam beporsam in listhayi ke esme gorooh haye hagwartz rooshoone va hame mikhan esmeshoon varede oona beshe chi hastand???

پیام زده شده در: ۱۰:۱۹ پنجشنبه ۴ آبان ۱۳۸۵

بادراد ریشوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۰۲ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۷:۵۱ سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۸۶
از کنار شومینه(!!!)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 182
آفلاین
سلام

بعد از رفتن وزیر و ما ( به عنوان معاوناش ) اون مدیری که مسئول برداشتن دسترسی های نظارتی ما بود ، انگار یا خیلی خوشحال بود که ما میریم و یا خیلی تو جو مدیریتی بوده و یا خیلی اشتباه کرده ( یه لفظ بهتر وجود داره واسه الان ، ولی بگم ممکنه بهش بربخوره ! )

به هر حال ، نمی دونم منظورتون از این کار چی بوده ! حالا که این طوری باب شده ، احتمالا منم می ذارم به پای برخورد شخصی اون مدیر با من !

یک کمی دقت کرده بود میدید بعضی جا ها ، بادراد ریشو ناظر اصلی اون فروم یا انجمن بوده . یعنی وقتی کارکنان وزارت به اون جا اضافه شدن ، فقط دو نفر به ناظرا اضافه شده نه سه نفر !

خب اینم می تونیم بذاریم به حساب لطف و علاقه ی بیش از حد اون مدیر به تیم وزارت ! که بعد از برداشتن دسترسی کارکنان وزارت ، یه دونه نظارت هم برای بنده نذاشتن .

خب میگم ، می تونیم بذاریم به حساب برخورد شخصی ! همون طور که الان هر مدیری هر کاری میشه به همین حساب می ذاره !

امیدوارم تکلیف این موضوع مشخص بشه .
چون واقعا سر جمع با سی ثانیه تفکر میشد فهمید کی ناظر کجا بوده و کی نبوده !

ولدمورت ، بذار اونی که من رو برداشته جواب بده ، شاید دلیل خوبی داشته باشه !

فقط حذب ، فقط سرژ !

پیام زده شده در: ۸:۵۴ پنجشنبه ۴ آبان ۱۳۸۵

تام ریدل پسر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۷ چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۸:۴۸ پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۲
از نا کجا آباد
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 233
آفلاین
اهم!!
سلام خوبین همه؟تو خماری دیدن هری پاتر چهاری که یکی از قهرماناش کلا سانسور شده!!موندین؟عیب نداره تا عید قربان فرصت هست!!!

نقل قول:

ادوارد جک نوشته:
مديران عزيز
پيشنهاد دارم كه به اضافه نامه اي كه براي هر عضو پس از عضويت فرستاده ميشود ضميمه اي به نثر ناظرين تالار خصوصي باشد كه در رابطه با تالارشان توضيحاتي داده باشند

ادوارد جان!!!
از پیشنهادت متشکریم!البته فکر نمیکنم موافقت بشه با پیشنهادت چون به دردسرش نمی ارزه!
آخه توضیحات داده بشه که چی؟کسی که توی کتاب علاقه ای به یک گروه داشته باشه فعالیت خودشو میکنه

نقل قول:

فكر كنم مشكل من ماله پلاگين باشه.
ميشه آدرس پلاگين فلش رو براي اپرا بديد؟

سرچ کنی فکر کنم بتونی بدست بیاری
هر کی داره این ادرسو به کمک این آرتور بشتابه!!!
من اصولا از اپرا خوشم نمیاد((کریچر جان تعصبی نشی ))

نقل قول:

می خواستم خدمتتون عرض کنم که سایتی مثل سایت جادوگران سایت پر هزینه ای به حساب میاد من فکر کردم اگر یک مقداری از سایت رو به شکل سهام در بیاریم و بچه ها آن ها رو بخرن و در قسمت گروه ها هم یک قسمت با عنوان سهام داران بسازید مشکل هزینه ء سایت برطرف می شود . تازه بچه ها با جابهجا کردن سهامشون می تونن مبلقی رو هم به سایت به عنوان کمیسیون بدن نظرتون چیه ؟

چقدر پیشنهادت آشناست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شما تو گرمسار فامیل نداری؟
والا سایت جادوگران در داخل کشور سایت رسمی نیست
از جایی هم ساپورت نمیشه!!....فی سبیل الله بربچ کار میکنن!!!شرکت و کمپانی هم نیستیم که سهام داشته باشیم!!!.....

ولی خب ما از هر پیشنهاد درآمدزایی استقبال میکنیم

نقل قول:

1-می خواستم بگم که می شه مثلا برای هر عضوی که خواهان گالری جداگونه برای نقاشی های خودش این امکان رو ایجاد کنین مثلا من دنبال نقاشی های سرافینا می گردم نمی تونم برم تمامه گالری رو بگردم که!جز اینکه برم روی پروفایلش

2-اینکه بعد از ورود این آواتورمون کنار اسممون قرار می گیره آیا بعد از تغییر آواتور اونم عوض می شه؟

سلام بر کسی که دلبستگی رو به سایت و اعضایش هدیه کرد!!.....تو پرسشهای همگانی یکی پرسیده بود جریان دلبستگی که همه تو امضاشون دارند چیه!!!

1-والا ما گالری خصوصی داشتیم یه زمانی!!که آبر عکساشو میذاشت اونجا...ولی چون با استقبال خوبی مواجه نشد برداشتیمش!!....فکرم نمیکنم دوباره بذاریم!!....به هر حال صحبت میکنیم ببینیم تصمیم چی میشه!!

2-والا من منظورتو درست نفهمیدم!!....ولی به هر حال تو این سایت کوچکترین تغییری در ویژگیهای فردیت رخ بده....در همه جای سایت اعم از پستهای قدیمی خودشو نشون میده...مطمئنا جواب سئوال شما ((بله )) مباشد

[b]دلبستگی من به ریون و اعضاش بیشتر از اون چیزی بود که فکر میکردم!!.....بچه های اسلایت

پیام زده شده در: ۳:۴۷ پنجشنبه ۴ آبان ۱۳۸۵

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 929
آفلاین
آقا من یک چیز بگم!

آخه الستور جان!کدوم یکی از بچه ها پول دارن؟یعنی پولی دارن که اختیارش دست خودشون باشه؟ من یکی به عنوان مثل عمرا بابام بزاره تو نت کاری بکنم!

آها من برای یک کار دیگه امده بودم!می خواستم بگم که می شه مثلا برای هر عضوی که خواهان گالری جداگونه برای نقاشی های خودش این امکان رو ایجاد کنین مثلا من دنبال نقاشی های سرافینا می گردم نمی تونم برم تمامه گالری رو بگردم که!جز اینکه برم روی پروفایلش!ولی مثلا برای اعضایی مثل سرافینا باید گالری خصوصی زد!چون من چندتا سایت خارجی رفتم چندتا از اعضاشون داشتن چیز جالبی بود!

آها یک سوال برام پیش امده!اینکه بعد از ورود این آواتورمون کنار اسممون قرار می گیره آیا بعد از تغییر آواتور اونم عوض می شه؟

ویرایش شده توسط فلور دلاكور در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۴ ۴:۰۴:۰۱

دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید

پیام زده شده در: ۲۱:۴۴ چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۸۵

الستور مودیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۴ یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۱۱ سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۸۵
از یک جای دور ولی نزدیک به شما
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 192
آفلاین
سلام به مدیران عزیز به همتون خسته نباشید میگم

می خواستم خدمتتون عرض کنم که سایتی مثل سایت جادوگران سایت پر هزینه ای به حساب میاد من فکر کردم اگر یک مقداری از سایت رو به شکل سهام در بیاریم و بچه ها آن ها رو بخرن و در قسمت گروه ها هم یک قسمت با عنوان سهام داران بسازید مشکل هزینه ء سایت برطرف می شود . تازه بچه ها با جابهجا کردن سهامشون می تونن مبلقی رو هم به سایت به عنوان کمیسیون بدن نظرتون چیه ؟

ویرایش شده توسط الستور مودی در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۳ ۲۱:۵۱:۵۶

تصویر کوچک شده

[b][size=med

پیام زده شده در: ۲۰:۲۹ چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۸۵

آرتور ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۳ پنجشنبه ۵ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۲۳ جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 390
آفلاین
فكر كنم مشكل من ماله پلاگين باشه.
ميشه آدرس پلاگين فلش رو براي اپرا بديد؟

عاقلان دانند...

پیام زده شده در: ۱۸:۰۸ چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۸۵

ادوارد جکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۹ شنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۰۴ سه شنبه ۶ شهریور ۱۳۸۶
از وسط سبيلاي هوريس كنار نيكي پلنگ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 356
آفلاین
مديران عزيز
پيشنهاد دارم كه به اضافه نامه اي كه براي هر عضو پس از عضويت فرستاده ميشود ضميمه اي به نثر ناظرين تالار خصوصي باشد كه در رابطه با تالارشان توضيحاتي داده باشند
اين كار داراي مزاياي ذيل است
1.فرد گروه خود را به درستي انتخاب كرده و در اواسط فعاليت مجبور به تعويض گروه نميشود
2.تبليغي براي گروهاي محتاج عضو است

ویرایش شده توسط ادوارد جک در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۳ ۱۸:۲۷:۱۹

روح جنمار قديم ميكند:

[url=http://ww

پیام زده شده در: ۸:۴۵ چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۸۵

تام ریدل پسر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۷ چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۸:۴۸ پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۲
از نا کجا آباد
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 233
آفلاین
اهم!
با سلام خدمت همه کاربرا عزیز...اعک از گند زاده و غیر آن!!
نقل قول:

اریک مانچ نوشته:
سلام دوست عزیز!
1.می خواستم بدونم چرا این همه شخصیت هایی که مثل هم هستند حذف نمی شن.مثلا چند تا هرمیون یا اسنیپ یا هری پاتر
2.می خواستم بدونم اگه اسمی در تاپیک لیست شخصیت ها باشه و اون رو برداری چرا نباید تایید بشه در صورتی که فقط یکی است مثل من به صفحه شخصیت ها بروید و ببینید.
3.در این سایت کاری وجود نداره که من بتونم انجام بدم.
با تشکر اگه میشه به سوالاتم پاسخ کامل بدهید.

سلام ذوست عزیز!
1-در این سایت ...از هر شخصیت، فقط و فقط یکی در ایفای نقش وجود داره....بقیه کسایی که همنام شخصیتی هستند عضو ایفای نقش نیستند

2-چون اون شخصیت قبلا توسط یکی اشغال شده.....همونطور که در مورد یک گفتم....ممکنه شما تو این سایت هزارتا ولدمورت ببینی...ولی فقط یکیش عضو ایفای نقشه...وقتی شخصیتی قبلا گرفته شده به کس دیگه ای داده نمیشود

3-کار شما در این سایت در حال حاضر لذت بردن از سایت جادوگرانه
نقل قول:

اگر از ناظری شکایت داریم کجا و به کی گزارش بدیم؟

اهم....میتونید همینجا با ذکر دلیل انتقادتون رو با ما در میون بذارید

ممنون
لرد ولدمورت

ویرایش شده توسط ارباب لرد ولدمورت کبیر در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۳ ۸:۴۸:۲۶

[b]دلبستگی من به ریون و اعضاش بیشتر از اون چیزی بود که فکر میکردم!!.....بچه های اسلایت

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.