هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: پيام امروز
پیام زده شده در: ۲۰:۲۷ جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
قهرمانی گریفیندور در جام مدرسه!!!

امروز ایگور کارکاروف یکی از اعضای اتحاد اسلیترین و عضو گروه اسلیترین از طرف جمعی از بچه های اسلیترینی اعلام نمود:

گریفیندور قهرمان شد و این حق آنها بود.گروهی که تقریبا تمام اعضای خوب و فعالش در تمام جلسات شرکت داشته و وقت گذاشته اند به جز قهرمانی حق دیگری ندارند.

وی در ادامه افزود:

من از عزیزانی که در مدرسه شرکتی نداشته اند درخواست میکنم که نظری ندهندو به این فکر باشند که ترم دیگر بهتر از این ترم عمل کنند!

ارنی مک میلان عزیز!آن هم افتخاری است که نصیب شما شده است و دو دانش آموز برتر از گروه شماست ولی این چیزی از قهرمانی با ارزش گریفیندور کم نمیکند.

در آخر به شخص به تمام گریفیندوری ها تبریک میگم و امیدوارم همیشه اینقدر فعال باشید و بهتون خسته نباشید میگویم!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۹:۳۳ جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام خدمت شما خوانندگان عزیز روز نامه پیام امروز !

اخبار کوتاه مهم روز جامعه جادوگری رو با هم مرور میکنیم :

پیروزی پیاپی گریفندور :

گریفندور باری دیگر با کسب پیروزی در مدرسه علوم و فنون جادوگری هاگوارتز و کوییدیچ به همگان ثابت کرد که گریفندور برای بهتر نشان دادن خود در بین گروه ها تنها عمل میکند و به هیچ وجهه در نظر ندارد که برای فعال تر و بهتر نشان دادن خود دست به پستهای فرا ارزشی و بی پایه و اساس زند .
" این دو پیروزی صورت گرفته پاسخ تمام کسانی هست که سوال میکنند : چطور گریفندور بهترینه و مثلا اوله ؟ یا برای چی همه به گریفندور میرن ؟ یا چرا همه فکر میکنن گریفندور سایت مثل گریفندور کتابه ؟
این پیروزی ها به صراحت اعلام میکند نه تنها گریفندور سایت مانند کتاب نیست ، بلکه بسیار بسیار بهتر است .
همینجا از زحمات فراوان و بی نظیر استرجس پادمور از طرف اعضای گریفندور تشکر میکنم که واقعا توی این ترم زحمت کشید .

اش ویندر و پیچیدگی در انتخاب گروه های هاگوارتز :

ظهر امروز اش ویندر ، یکی از جادوگران برجسته هاگوارتز اعلام کرد که قصد بازگشت به گریفندور را دارد و در نظر دارد مجددا تابستان به راونکلاو باز گردد ! او به صراحت اعلام کرد : امیدوارم مدیران برای تغییرات گروه بهم گیر ندن و دلیل نیارن ، چون زیاد از این حرفها زدند !!!

پاسخ کوییرل به غر زدن های بیجای راونکلاو :

بعد از ظهر امروز پرفسور کوییرل مدیر حال مدرسه هاگوارتز در جواب گیزرهای راونکلاوی ها به پیروزی گریفندور گفت : هر کاری بکنید گریفیندور به دلیل داشتن دانش آموزان فعال اول میشد...راونی ها به جای غر زدن بهتره برن یکم فعالیت کردن رو از گریفیندوریها یاد بگیرن

آنیتا دامبلدور جواب نسنجیده و نامعقولانه ای به پاسخ کوییرل داد :

آنیتا دامبلدور بعد از پاسخ روشنگر کوییرل گفت :
اگه ما هم توی گروهمون، یه عده رو داشتیم که از صبح الی شام، توی سایت بودن و کاری جز پست زدن توی هاگوارتز نداشتن، با اون اعضای زیاد، شاید ما هم !

آنتونین دالاهوف و برملا کردن یکی دیگر از ماهیت های محفل :

آنتونین دالاهوف یکی از مرگخواران ، امروز با جستجو در بین سخنان محفلی ها با کلمه محفل ققنوش روبرو شد ، این دومین حرکت انتحاری مرگخواران برای نشان دادن چهره واقعی محفل به همه است ، بار گذشته اش ویندر تصاویری از هری پاتر که مسئله معتاد بودن محفل را بیش از پیش نمایان میکرد ، نشان داد .

سوزش هر چه بیشتر گروه های هافلپاف و راونکلاو :

اعضای گروه هافلپاف و راونکلاو امروز نشان دادند که در حال سوختگی هر چه بیشتر از مسئله پیروزی گریفندور هستند ، اعضای هر دو گروه با آوردن دلایل فوق العاده ارزشی اقدام به بهتر نشان دادن گروه خود کرده بود .

بینز بی منطق ترین جادوگر سال :

پروفسور بینز امروز با ارائه پیام هایی بی منطق بودن خود را بیشتر از گذشته به اثبات رساند ، مواردی را برای پیروزی راونکلاو در مدرسه هاگوارتز بیان کرد که ادامه آن ها منجر به دریافت مدال بی منطق ترین آدم قرن از مرلین خواهد شد !

مسخره ترین پاسخ در رابطه با پیروزی گریفندور از یکی از اعضای هافلپاف :

با وجود اینکه گروه هافلپاف نتوانست مانند راونکلاو در پاسخ های بی منطق به پیروزی گریفندور بدرخشد با پاسخی از یکی از اعضای خود توانست عنوان مسخره ترین پاسخ را به خود اختصاص دهد ، این پاسخ از سوی ارنی مک میلان بوده : مهم نیست گریف اول شد , مهم اینه که دو تا هافلی بهترین دانش آموز شدن !!

اسلیترین مثبت ترین و آرام ترین گروه :

گروه اسلیترین با سکوت خود در مقابل پیروزی گریفندور منطق خود را ثابت کرد ، خبرهای رسیده حاکیست اسلیترین تصمیم گرفته به جای آوردن پاسخ های بی منطق و فوق العاده مسخره گروه های دیگر به پیروزی گریفندور سکوت کند .

افزایش پارتی بازی :

با وجود پارتی بازی هایی که صورت گرفته و با تعداد کثیر آن ها چطور میتوان پارتی باز ترین ، فرد را معرفی کرد ؟
مدیران چطور میتوانند منکر پارتی بازی در سایت شوند ؟

پاسخ پرسی ویزلی به تمام موارد درباره پیروزی گریفندور و ... :

باید بگم که گریفندور و اعضاش هدفشون از شرکت در مدرسه و کوییدیچ پیروزی بوده ، اونها از صبح تا شام توی سایت میومدن و میرفتن تا از همه کلاس ها اطلاع داشته باشن و بتونن شرکت کنند ، البته اشخاص زیادی بودن که صبح تا شام توی سایت میومدن ، ولی خب کارهای دیگه ای میکردن و انرژیشون رو نگه میداشتن تا بعد از پیروزی گریفندور بتونن جواب های بی اساس و غیر منطقی ای بدن !

در رابطه با این : مهم نیست گریف اول شد , مهم اینه که دو تا هافلی بهترین دانش آموز شدن !! باید بگم که : توجه کنید که مهم نیست که دو نفر از اعضای هافلپاف صبح تا شب زحمت کشیدن تا بهترین بشن ، هدف گریفندور پیروزی در مدرسه بود نه بهترین شدن ، که با پیروزیش بهترین هم شد !

یکی گفت که اعضای گریفندور زیادن ، هر چقدرم راون تلاش کنه نمیشه !

در جواب ایشون و راونی ها میگم که ، شما باید وقتی این حرفو بزنید که همه اعضاتون حداقل 500 امتیاز گرفته باشن که بعد بیاید بگید راون همه تلاششو کرد ، پس چون اعضاش کمه پیروز نشد ! ولی شما که امتیازات اعضاتون انقدر پایینه چطور اینو میگید ؟ اگر همه تلاش راون همین هست که میگید و میبینیم همون بهتر که اول نشه ! با این اعضای بی منطقی هم که داره ...

توجه :

" به هیچ وجه قصد زدن این پست با این محتویات رو نداشتم ، ولی حالا که همه بی منطق و حسود شدن به نظرم زدن چنین پستی واقعا لازمه ، با کمال میل منتظر جواب دوستان از گروهشون و مدیران توی نحوه برخورد هستم . "

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۶:۰۰ جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۸۶

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
گریفیندور در هر صورتی قهرمان است

خبرنگار ما از هاگوارتز گزارش کرده است که ترم سوم مدرسه علوم و فنون جادوگری هاگوارتز به پایان رسیده و قهرمان این ترم هم گروه گریفیندور اعلام شده است ...
در پی اعلام کردن قهرمان عده ای از دانش آموزان دست به اعتراض زدند و مدیریت مدرسه امتیازهای این ترم را بر اساس ترم قبل محاسبه کرد ...
با وجود محاسبه ی امتیازات مدرسه به روش ترم قبل به نظر میرسد که اعتراض های موجود از بین برود ...
امتیازاتی که بر اساس ترم قبل محاسبه شده است نیز به شرح زیر است :

گریفیندور: 938
هافلپاف: 745
اسلیترین: 597
راونکلاو: 517

البته این امتیاز بر اساس روش محاسبه ی ترم پیش حساب شده است ... با این وجود امتیازهایی که باید بر اساس شیوه ی جدید محاسبه حساب میشد نیز به شرح زیر میباشد :

گریفیندور: 8207
هافلپاف:4655
راونکلاو: 4351
اسلیترین: 3428

و در اینجاست که به سر تیتر امروزمان میرسیم:

گریفیندور در هر صورتی قهرمان است !!!

خبرنگار پیام امروز
هاگوارتز

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۳۴ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
غول ها از محدوده حفاظت شده وزارت سحر و جادو گریختند !

بعد از اینکه وزیر جادوگری پیشین ، کورنلیوس فاج خبر بازگشت لرد سیاه را علنی اعلام کرد ، اخبار زیادی در رابطه با این جرگه سیاه و مخوف منتشر شد ، ولی جنجالی ترین اتفاقی که امروز افتاد و هم اکنون به دست ما رسید حاکی از این است غول ها از محدوده حفاظت شده توسط وزارت سحر و جادو خارج شدند ، در واقع تیم مراقبت از موجودات جادویی وزارت خانه از 14 سال پیش بعد از ناپدید شدن لرد سیاه با ترفندهای بسیار توانستند غول ها را به قله حفاظت شده توسط وزارت خانه تبعید کنند و با جادو محوطه ای برای استقرار آن ها تعیین کنند تا غول ها از محدوده خود نتوانند خارج شوند .

ظهر امروز بعد از مراجعه وزارت به مکان حفاظت شده متوجه شدند که غول ها توانستند آن جا را ترک کنند ، بعد از اعزام گروه تحقیق درباره جادو ها به قله حفاظت شده ، متوجه شدند که جادویی که سالها پیش گذاشته شده شکسته شده ، به همین دلیل غول ها توانستند از قله کوچ کنند !

وزیر جادوگری حال حاضر ، روفوس اسکریم جیور بعد از آگاهی از این مسئله در مصاحبه ای با پیام امروز خاطر نشان کردند که :
درسته که ما غول ها و دمنتور ها رو از دست دادیم و اینفری و جادوگر سیاه در اختیار نداریم ، ولی با وجود جادوگرانی که داریم میتونیم در مقابل لرد سیاه بهره بگیریم
البته فراموش نکنید که ما هنوز پسری که زنده ماند را در اختیار داریم و در صورتی که آرور های متخصص ما نتونستن از پس جرگه سیاهی بر آیند از هری پاتر استفاده میکنیم

گفته شده که مرگخوارانی که در صدر برترین ها قرار دارند و گویا در این آزاد سازی غول ها نقش داشتند عبارتند از :

اش ویندر ، ایگور کارکاروف ، بادراد ریشو ، دادلی دورسلی ، رابستن لسترنج ، سالازار اسلیترین .

گفته شده که آزاد سازی غول ها یکی از ماموریت های جدید مرگخواران است !

در نهایت اینکه باشد تا برای همگان عبرت شود !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۱:۳۸ دوشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۸۶

سالازار اسلیترینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۷ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۳۰ شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸۷
از پایان...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 121
آفلاین
خبر آمد...آمد...خبر آمد دیگه...جون تو خبر اومد...دِ لامصب خبر آمد!!

قیافه تابلوی خبر نگار: بله، همونطور که مشاهده میکنید مرگخواران توانستند به فناوری صلح آمیز و غیر صلح آمیز هسته ای دست پیدا کنند و امروز در قلب یوزر کاربرای این مرز و بوق ثبت خواهد شد.
این تاسیسات در جنوب غربی شهرستان قزوین قرار گرفته و فناوران هسته ای موفق به غنی سازی 4353435% عنصر کمیاب زیرکونیوم شدند.
میکروفون به علت هجوم جمعیت از دست خبرنگار میوفته!

صدای تابلو و گرامافونی گوینده خبر:

" لرد ولدمورت ملقب به ولدی مو فرفری امروز در جمعی از خبرنگاران و سفیران جامعه های جادوگری و احزاب جادویی اعلام داشت که خبری که باید میومد توی ترافیک مونده و هنوز نیومده..."

"لازم به ذکر است که در این مجمع سینا هدویگ به عنوان نماینده حزب لیبرات دموکرات جادوگریالیستی، آلبوس دامبلدور نماینده سازمان ملل جادوگری و نماینده محفل ققنوس ماندانگاس فلچر نیز به عنوان پیام آور صلح و نماینده سازمان ملل و مسئول تقسیم اندازه ها و روبیوس هاگرید به همراه اسکاور در این نشست به عناون سمبل کار دو دقیقه ای و پیشرفت خفن حضور داشتند.هری پاتر نیز با افتخار دادن بسیار زیاد به عنوان نماینده عشقستان در این نشست حضور به نمود آورد!
در این نشست، اتفاقا و نتیجه گیری های زیادی رخ داد از قبیل دعوای ماندانگاس فلچر و روبیوس هاگرید که سرانجام سینا هدویگ موفق به جدا شدن آن ها شد و رنک برد!!
همچنین در این جلسه ولدمورت به همراه پشته ای از موهای فر خورده حضور داشت و در حالی که با یکی از ساحره های گروه کر عکس می انداخت دستی به سرش کشید و گفت:
- انرژی هسته ای خیلی حال میده...انرژی هسته ای برای من مو ساخت...

در این نشست، لرد ولدمورت پس از تبریک سال نوی جادوگری و نام گذاری امسال به عنوان اتحاد اسلیترین و انسجام هافلپاف دستاورد های سال گذشته را که با نام مبارک سال ارزش های پنج از پنج مزین شده بود، مثبت توصیه نمود و چند نفر از خبرنگاران را دوستانه نمود.
همچنین لرد ولدمورت اظهار داشت که، سوخت اصلی راکتور های اتمی را عنصر زیرکونیوم تشکیل داده که از معدن های سرشار اطراف شهرستان قزوین برداشت می شود.ایشان همچنین انفجار هسته ای حوالی قزوین را که صد ها سال پیش رخ داد، مرتبط با این موضوع نداست.

آناکین مونتاگ که در عملی ارزشی طلبانه یکباره میان سن ظاهر شد، لرد ولدمورت را با لگدی به کنار پرتاب کرد و عربده کشید:
- مرگ بر آمریکا...مرگ بر اسرائیل...مرگ بر سانسور نت!

صدای تابلوی خبر نگار: با تشکر از...آخخخخ...اینکه...با ما...همراه بودید...اووووخخخ....واحد مرکزی...خبر!!!مونالیزا!!آخخخ!!یکی از میخ رو از پای من در بیاره!

[b]The sun enter

پیام زده شده در: ۱۴:۰۴ دوشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۸۶

لیلی اوانز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۴۶ چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 571
آفلاین
مادر اسطوره ی دنیای جادوگری در مذان اتهام

هری پاتر:من تکذیب می کنم!

لیلی اوانز،ساحره ی خوشنام گروه گریفیندور در مذان اتهام قرار گرفت.
طی چند روز گذشته گروهی از خبر گزاری های محلی،اخباری مبنی بر کشف اطلاعاتی در رابطه با روابط پنهانی لیلی اوانز پاتر،با فرد ناشناسی موسوم به"قاسم هلاک" منتشر کردند.
یکی از این خبر گزاری ها دیروز در بخش ویژه ی خبری خود با نمایش قسمتهایی از نامه ی لیلی اوانز به قاسم اعلام کرد:«هری پاتر بعد از انتشار متن این نامه طی اقدامی انتحار آمیز اعلام کرد که فرزند لیلی وجیمز پاتر نمی باشد و آنها او را از سر راه آورده اند!»
در همین راستا امروز به سراغ هری پاتر رفتیم تا نظرات او را در این زمینه جویا شویم:

** هری عزیز آیا این خبر صحت داره که شما ادعا کردید فرزند واقعی لیلی اوانز وجیمزپاتر نیستید؟
_ هرگز!! من به هیچ عنوان چنین شایعاتی رو تأیید نمی کنم!

**در رابطه با اخباری که این روزها در مورد مادرتون پخش شده چه نظری دارید؟
_من تمامی این اخبار رو تکذیب می کنم وبا همه ی افرادی که چنین تهمت هایی رو مطرح کنند برخورد قانونی خواهم کرد!

** شما خودتون تا حالا آقای "قاسم هلاک" رو ملاقات کردید؟
_اصلاً همچین آدمی وجود نداره!من وجودشو کاملاً تکذیب می کنم!!

** در مورد نامه های منتشر شده چه صحبتی دارید؟آیا انکار می کنیدکه متن نامه ها دست خط مادرتون بوده؟
_بله!انکار می کنم!من به همراه یک تیم عملیاتی کاملاً مجرب حدوداً سه روز،تمام سطور نامه ها رو بررسی کردیم و متوجه شدیم دست خط نویسنده ی نامه با وجود همه ی شباهتش به دست خط مادر من،تفاوتهایی هم داره!
مادر من طبق یه عادت قدیمی همیشه نقطه های حرف "ق" رو با وسواس زیادی جدا از هم می نویسه.ولی من متوجه شدم در یکی از قسمت های نامه ها،نقطه های "ق" به هم چسبیده نوشته شده و این موضوع احتمال نوشته شدن نامه توسط مادرم رو به کلی رد می کنه!!

** برای افرادی که به این شایعات دامن می زنند چه صحبتی دارید؟
_خب کاملاً مشخصه که این شایعات توطئه های پلیدی هستند از جانب آستاکبار برای تضعیف روحیه ی ملت و خدشه دار کردن دامان خاندان آبرومند پاتر! من دوست دارم از همین جا،خیلی دوستانه و منطقی به آدمهایی که ااین شایعات رو دامن می زنند بگم:بی شعورای عوضیه... بوووووووووووق... مگه خودتون مادر وخواهر...بوووووق...شیطونه می گه بیام...بوووووووووووووووووق...

** بله بله!متوجه شدم!خیلی متشکر از وقتی که در اختیار ما قرار دادید!
شایان ذکر است لیلی اوانز که دیروز به همراه گروهی از ساحره ها و جادوگران،در جهت حمایت ار حقوق مار مجهول الهویه ای موسوم به "اش" در جلوی وزارت جادو تحصن کرده بود، بعد از مطلع شدن از صحبت های فرزندش هری،به خبر نگار ما گفت:
«گذشته و خاطرات دوره ی نوجوونیه من به هیچ کس مربوط نمی شه!مخصوصاً به هری!!... از همین جا به هری می گم که اگه خیلی به فکر آبروی خانواده ست،بره دست گلی که با فاطی جون به آب داده رو راست و ریس کنه!...من یه ساحره ی روشنفکر و آزادم وبه کسی اجازه نمی دم تو مسائل شخصیم دخالت کنه!!»
در شماره های بعد منتظر اخبار جدیدتری در مورد فعالیت های بشر دوستانه ی لیلی اوانز،در راستای اعاده ی حقوق از دست رفته ی مار ریونکلاوی باشید!!

پیام زده شده در: ۲۲:۱۸ یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۸۶

اش‌ویندرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۲ یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲:۵۹ چهارشنبه ۱۵ آبان ۱۳۸۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 151
آفلاین
جنجالی ترین خبر فروردین سال 1386
او کیست؟آیا حقیقت میگوید؟آثار مشت و سیگار بر روی فلس هایش چه میکند؟ایا حزب جنایت دیگری را انجام داده است؟چرا با یک مار باید اینگونه رفتار شود؟

همان طور که سایر خبرگزاری ها نیز اعلام کرده اند،اخیرا در نزدیکی تالار راون، ماری پیدا شده که حرف میزند.این مار به شکلی کاملا خسته و افسرده در سایه ی میزهای تالار عمومی راون ،ساکن بوده است.
کریچر، یابنده ی این مار میگوید:«وقتی که پیدایش کردم،حالتی پرخاشگر داشت.گویی از هر موجود زنده ای گریزان است.من با چهره ی مهربان خودم با او دالی بازی کردم تا اجازه دهد،بقلش کنم.»

این مار پس از چند روز استراحت و مراقبت های ویژه شروع به صحبت کرد.
ویولت اولین نفری بود که متوجه این ویژگی عظیم مارشد.او میگوید:«داشتم با ادوارد بونز بر سر نقشه های آینده و اهداف بلند مدت تازه وارد ها بحث میکردم که ناگهان صدای مار رو شنیدم...اولش فکر کردم دیوونه شده ام.ولی ادوارد هم، صدای مار رو شنیده بود .اون مدوام تکرار میکرد:من پشت موهام رو میخوام.بلر کجایی؟پیکانم کجاست؟»

اخیرا گروهی از روانشناسان بر روی وی مطالعاتی را انجام دادند.او در بیاناتی تکان دهنده اعلام کرد که انسانی بوده و نامش آرشام است.
وی اضافه کرد که از مخالفان حزب بوده و در یک عصر زمستانی،هنگامیکه از دفترش به منزل میرفته،توسط عده ای ربوده شده و سپس به مار تبدیلش کرده اند.همچنین وی با تشریح نحوه ی برخوردی که حذبی ها با او کرده اند،مو را بر بدن جامعه ی جادوگری سیخ کرد.

اخیرا گروهی از تازه واردان به رهبری لیلی اوانز قصد دارند تا حق این مار را بگیرند.آن ها در بازسازی چهره ی آرشام که توسط سرافینا، متخصص ترین طراح دنیای جادوگری انجام گرفته،توانستند تصویری احتمالی از قیافه ی او را بدست آورند.ای تصویر موجب شد تا آرشام شناسایی شود. .همچنین جایزه ی رنک نوبل نیز به این مار تعلق گرفته.

[b][size=small][color=660000]گریه میکردم که کفش ندارم،یکی را دیدم ، پا نداشت[/c

پیام زده شده در: ۱۳:۵۹ شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۸۶

بورگینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۴۸ دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۵۶ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷
از دژ مرگ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 518
آفلاین
باشگاه هافلپافی های اصیل
لودو بگمن ، رئیس و موسس " باشگاه هافلپافی های اصیل " در رابطه با گروه خود اینگونه توضیح داد:
این گروه که فقط به اعضای غیور و زحمت کش هافلپاف مربوط هست و عضوی از دیگر تالارها نمی گیرد ، دارای مدیرانی قوی و اعضایی با پشت کار بسیار عالی می باشد.
در این باشگاه به تمامی پست هایی که توسط اعضای هافلپاف در سراسر فضای مجازی جادوگران زده می شود امتیاز داده و مربوط به امتیازشان ، به ایشان ، رنک مربوطه داده می شود.

جنگ؟
شایعه ای که در این مدت در زبان ها گردش می کند و موضوع آن مربوطبه جنگ میان دو گروه " باشگاه هافلپافی های اصیل " و " اتحاد اسلایترین " می باشد ، مارا بر آن داشته تا از بلیز زابینی یکی از اعضا و به نحوی یکی از مدیران " اتحاد اسلایترین " در این رابطه پرس و جو کنیم...
بلیز زابینی در این رابطه می گوید.
_ اتحاد اسلایترین ، قدمت دوساله ای دارد و تا به حال هر گروهی که سر بر آورده است را سر به زیر افکنده و او را پس گرداندیم پس اتحاد اسلایترین قدمت دو ساله ای دارد.
وقتی که باشگاه هافلپافی ها تشکیل شد ابتدا درخواست جنگ دادیم ، ولیوقتی پست هایی که توسط آنها زده شده را خواندیم دیدیم مثل اینکه باید بیخیال این گروه بشویم.پس نتیجه میگیریم اتحاد اسلایترین قدمت دو ساله ای داره

اعتراض شدید آبراهام یاکسلی ( پرسی ویزلی سابق ) به نحوه نظارت ناظران هافلپاف
یاکسلی یا همان پرسی ویزلی سابق ، بلافاصله بعد از تاییدشان به تالار هافل سر زده و پست 58 خطه ای را در مورد نظارت ناظران از جان گذشته ی تالار هافل در ارتباط با ناظرین زد.
جالب اینجاست که تمامی اعضای هافل ابتدا ، پستی 116 خطه را در مورد شکایت به پست آبراهام زده و سپس در نزدیکی دکون عله پاتر , به این پست شکایت لازمه را فرمودند

پیام زده شده در: ۱۹:۰۵ جمعه ۱۷ فروردین ۱۳۸۶

ممد زاده ی ممدآبادیِ مملی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۰ جمعه ۶ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۳:۴۵ دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۸۹
از یورقشاخر
گروه:
کاربران عضو
پیام: 65
آفلاین
همینک... پارازیت نیوز

دامبلدور: شهریه ی هاگوارتز برای دانش آموزان دوره ی عالی تغییر خواهد کرد.

مرحوم آلبوس دامبلدور، متولد سال 1895 میلادی، ساکن قبرستان، در مقابل محل زندگی خود گفت:
ـ ما شهریه میگیریم، پول لازم داریم، پول میخواهیم! مفت خوری هنر است؟ شهریه برای هر دانش آموز دوره ی عالی ماهی 5555.5555.5555 گالیون.
او در جواب خبرنگار ما برای پاسخ به این سوال که آیا باعث عدم مجبوبیت هاگوارتز نخواهد شد جواب داد: به تو چه

بخش اقتصادی
------------------------------------------------------------------
هری پاتر بار دیگر در حال عیش و نوش در هاگزهد مشاهده شد.
وی در جواب سوال خبرنگار ما که چرا شصی به این پولداری در هاگزهد اتاق گرفته است، گفت که پولهایش را خرج بچه های بی سرپرت آلمان غربی و بعد از کمی گفت که پولش را جهت سفر به سلطان اباد ایران به منالیزا قرض داده است.

بخش اجتماعی
---------------------------------------------------------------------
فرگوس فینیگان، دارنده ی سرور Tornet، تکنولوژی جدید برای نمایش مانیتور مبایل برروی کامپیوتر ابداع و این اختراع را به نام پرسی ویزلی به سبک رساند. از طرز کار این دستگاه خبری نیست. فقط هنوز اسمبلی نشده است.

بخش فناوری
------------------------------------------------------------------------
وزیر سحر و جادو کیست؟
کریچر در جواب به خبرنگار ما در مرود اینکه با گذشت شش ماه هنوز وزیری جدید پا به عرصه نذاشته است، جواب داد که چون او خیلی آدم خفنیست، میخواهد قدرت خود را تثبیت نموده و زورگویی کند.

بخش سیاسی

ویرایش شده توسط وینی گاگنیتی در تاریخ ۱۳۸۶/۱/۱۷ ۱۹:۱۱:۰۵

We'll Fight to Urgs mate, so don't shock your gecko!

پیام زده شده در: ۱۲:۴۷ جمعه ۱۷ فروردین ۱۳۸۶

اش‌ویندرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۲ یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲:۵۹ چهارشنبه ۱۵ آبان ۱۳۸۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 151
آفلاین
گلیدی را ول کنید.وب مستر را بچسبید

همان طور که پیش تر ،در خبرگزاری سیاه"VDNS" اشاره شد،آلبوم عکس محفلی ها، اسرار ناگفته ای را مبنی بر مشکلات اخلاقی پسری که زنده ماند فاش کرده است.
محفل تمام تلاش های خود را برای جلوگیری از پخش تصاویر این آلبوم انجام داد اما غیرت جادوگر ها را صاعقه زد و کم کم ناقوس مرگ به صدا در آمد و تصاویر این آلبوم شخصی در منزل تک تک جادوگران ،جایگاهی ویژه را به خود اختصاص داد.
اخیرا نیز فیلم جدیدی از هری و فاطی پاتر(اقا و خانم پاتر) به بازار آمده که ملت بسی به دنبالش هستند و رایتر ها را با سرعت بسیار به کار انداخته اند.

تصویری از این فیلم جدید
از قضا عده ای قهرمانند و شما مجبورید برای دیدن تصویر،کمی سختی بکشید

در همین راستا دو تن از ساحره های دنیای جادویی در حمایت از فاطی پاتر ،آهنگی خواندند که قسمتی از متنش را در زیر مشاهده میکنید.
نام آهنگ:انتقام
خواننده:سامانتا و آنیتا
فکر کردی با این کارت گرفتی انتقام؟
ولی به خودت زدی برچسب اتهام

همه ی ما میشیم تو این دنیا امتحان...باید قبول کنیم جواب انتقاد.

یه نفر گفت :تو همین حالا گالری رو بشکن.ولی من میگم:دل از این دنیا بکن.
جواب کارهات رو ،کسی نداره توی این دنیا....نکنه میترسی تو از غضب خدا؟

اما نه این چیزی بود که خودت خواستی.....پس حتما نداری از کارت ترسی

همه ی دختر های این سایت، هستیم پشت فاطی.هستیم ما قدرت مشت و میخونیم همگی با هم، یکصدااااا....میکنید از حق ما،همه دفاع.

ملت شاد نباشند.....بینز زنده است
آخرین اخبار بیانگر این نکته اند که بینز با .....به این دنیا بازگشته و همینک با پست های ارزشی خود،سعی بر آن دارد که نمکش را به بیرون بریزد.
در همین راستا نخستین کارخانه ی نمک سیار توسط عده ای از دانشمندان دنیای جادوگری ساخته شد.این کارخانه وظیفه دارد تا نمک های بینز را از کف و در و دیوار رول پلینگ جمع کرده و در بسته بندی های بسیار خزوخیل به فروش برساند.

بینز همچنین اعلام کرد که قصد پست زدن بیشتری دارد.
شفاف سازی پیام امروز:از پیام ایشان نتیجه گیری میشود که قصد ارزشی بازی بیشتری دارند.

ویرایش شده توسط اش ویندر در تاریخ ۱۳۸۶/۱/۱۷ ۱۲:۴۹:۲۸
ویرایش شده توسط اش ویندر در تاریخ ۱۳۸۶/۱/۱۷ ۱۲:۵۲:۵۸
ویرایش شده توسط اش ویندر در تاریخ ۱۳۸۶/۱/۱۷ ۱۳:۰۴:۲۸

[b][size=small][color=660000]گریه میکردم که کفش ندارم،یکی را دیدم ، پا نداشت[/c

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.