هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: دسته اوباش بورگین و رفقا!
پیام زده شده در: ۱۶:۳۰ سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۶

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
نمی خواستم دو پست پشت سر هم بزنم ولی موضوع این پست حتی یک ذره هم به پست قبلی ربطی نداشت !
-------------------------------------------------------
با توافق با بورگین قرار شد امتیاز های ماموریت 2-1 رو من بدم :
ادوارد بونز : پست شماره 37 : پاتیل درزدار :
پست خوبی بود اما می تونستی بیشتر از تخیلت استفاده کنی ! استفاده از بعضی دیالوگ های طنز در رولت هم اون رو زیبا تر کرده بود : امتیاز 4 از 5
ادوارد بونز : پست شماره 39 : پاتیل درزدار:
پستت همه اش دیالوگ بود ... و به نظر من از تو که جز نویسنده های برتر سایت هستی همچین پستی بعید بود : امتیاز 2 از 5
ادوارد بونز : پست شماره 41 : پاتیل درزدار :
باز هم دیالوگ ها زیاد بود و نقش خودت رو هم در پست خیلی پر رنگ نشان داده بودی : امتیاز 5/2 از 5
ریموس لوپین : پست شماره 59 : مغازه لوازم جادوی سیاه هوکی :
فضا سازیت متوسط بود ، کلا از عضو با تجربه ای مثل شما انتظار بیشتری می رفت ، اما دیالوگ ها به جا بود : امتیاز 3 از 5
ویکتور کرام : پست شماره 61 : مغازه لوازم جادوی سیاه هوکی :
پست بدی نبود ... دیالوگ هات به جا بود و از تخیلت خوب استفاده کرده بود ، باید اعتراف کنم اگر موضوع پیمان ناگسستنی و اون جای سرد رو بیان نکرده بودی ماموریت می خوابید : امتیاز 5/4 از 5
زاخاریاس اسمیت : پست شماره 62 : مغازه لوازم جادوی سیاه هوکی :
می خوام رک بهت بگم ... خیلی بد بود ... آخه برادر این پست سیزده خط بیشتر نبود که هفت خطش دیالوگ بود اونم دیالوگ یک کلمه ای ، آخه چه انتظاری از این پست داری : امتیاز 1 از 5
ویکتور کرام : پست شماره 64 : مغازه لوازم جادوی سیاه هوکی :
خود پست خیلی خوب نبود ولی تخیلی که به خرج داده بودی بد نبود و با اون موضوع خنده به من جهت دادی که پست بعدی رو چطور شروع کنم : امتیاز 5/2 از 5
دوستان خیلی ممنونم که در این ما موریت به این خوبی شرکت کردید ... لطفا بیشتر شرکت کنید در ماموریت ها !! جمع امتیازات و خلاصه ماموریت فردا عصر زده میشه !

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۹:۵۶ دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۶

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
ماموریت شماره 2-1 رو تمام کردم ... حالا می ریم سراغ ماموریت بعدی :
شماره ماموریت : 3-1
مکان: شیون آوارگان
نوع پست ها : رول - وحشتناک ( حتما باید وحشت در اون وجود داشته باشه )
شرح: اوباش از مقر اصلی برای پیدا کردن نیمه دیگر مدال طلسم میرن به شیون آوارگان ... توی صحبت ها باید ذکر بشه که هیچکس تا حالا نتونسته اون مدال رو در شیون آوارگان پیدا بکنه ! ملت اوباش کلی می گردند و با چیز های وحشتناکی رو برو میشند تا اینکه سر انجام مدال رو پیدا می کنند و سر انجام اوباش با نیمه دوم مدال از شیون آوارگان و چیز های ترسناک داخل اون فرار می کنند !
مهلت: از ساعت هشت و نیم روز دوشنبه که اولین پست رو خودم می زنم تا ساعت هشت روز جمعه یعنی به مدت چهار روز !

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۶:۰۳ شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۶

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
خلاصه ماموریت شماره 1-1
====================
ملت اوباش وارد کافه سه دسته جارو میشن تا باجشون رو از صاحب جدید کافه یعنی لودوبگمن بگیرند. در این زمان مرگخواران هم می رسند و آبی پوشان هم همینطور و معلوم میشه که لودو باج چند تا گروه دیگه رو هم نداده!!
سر انجام بعد از درگیری هایی که در کافه سه دسته جارو پیش میاد گروه هافلپافی های اصیل که لودو رهبرشون سر میرسن تا از رئیسشون پشتابانی کنند و این کا رو هم می کنند. اوباش برای رسیدن به پولشون میرن و گورکن محبوب لودو رو گروگان می گیرند و هافلپافی های اصیل هم ریموس لوپین یکی از بهترین اعضای اوباش رو گرگان می گیرند ... در این زمان بورگین عاقلانه ترین کاری رو که به ذهنش می رسه انجام میده ! فرار ...
کافه سه دسته جارو پست های 93 تا 102
بورگین بعد از فرار جلو اتوبوس شوالیه رو میگیره و راننده رو بیرون می اندازه و اتوبوس رو تسخیر میکنه ... اتفاقاتی هم در اتوبوس رخ میده و سر انجام اوباش با گروگانشون یعنی علیرضا فرار میکنند و میرن به مقرشون !
اتوبوس شوالیه پست های 54 تا 58
جمع امتیازات تا پایان ماموریت 1-1

ادوارد بونز:4
آرتور ویزلی:5-
اما دابز:10 ( امتیازش 5 بود و چون بهترین امتیاز را داشت یک +5 گرفت )
پیوز:280
جرج ویزلی:5-
ریموس لوپین:5/3
زاخاریاس اسمیت:3
لارتن کرپسلی:5/3
ویکتور کرام:5-
ویولت بودلر: 3

هلگا معتقد بود ...

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۷:۵۳ جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۸۶

بورگینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۴۸ دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۵۶ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷
از دژ مرگ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 518
آفلاین
اعلامیه!اعلامیه!
دوستان من دوباره با پیوز بحث و تبدل نظر کردم و به این نتیجه رسیدیم که قانون اخراج وجود نداشته باشد. این قانون از همان اول گذاشته شد ولی بعد پیوز جان آن را تغییر داد ولی دیگر دوباره به همان شکل قبل بر خواهد گشت.( قانون اخراجی وجود نخواهد داشت)

ادوارد بونز عزیز ، شما هم که پرکار ترین عضو گروه هستی ، عذرت موجهه و میتونی به خیر و خوشی به هر جا خواستی بری ولی وقتی برگشتی خواهشاً همین فعالیتت رو فراموش نکن.

باتشکر

پیام زده شده در: ۲۳:۱۶ پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۸۶

ادوارد بونز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۵ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۱۹ جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹
از اینوره!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 475
آفلاین
ببينم كي مي خواد اخراج كنه؟؟!
من از اخراجي هام پوستم كلفته دوباره بر مي گردم!!!
در هر صورت من اومدم به شما هم بگم اخراجم نكنيد..من از فردا تا 25 خرداد نمي يام ..چون امتحان دارم شديد..
خداحافظ

می تراود مهتاب..

"وقتش رسیده که همه‌ی ما بین چیزی که درسته و چیزی که آسونه، یکی رو انتخاب کنیم."
- پروفسور دامبلدور

پیام زده شده در: ۲۱:۴۰ چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۸۶

بورگینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۴۸ دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۵۶ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷
از دژ مرگ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 518
آفلاین
با سلام.
خواهشاً در ماموریت شرکت کنید دوستان از شما بیشتر از اینها انتظار میره عزیزان!

خوب حالا تو ماموریت قبلی که در اتوبوس شوالیه بود خیلی هم شرکت کردید و واقعاً مسرور شدم امتیاز دهی میشه:

پست اما دابز :
پست خیلی خوبی بود.فضا سازی عالیی داشت و از علائم و نگارشی به جا استفاده کرده بودی. دیالوگ ها بسیار خوب بود و در کل ، تو پستت مشکلی به چشم نمی خورد.

زاخاریاس اسمیت :
پست نسبتاً خوبی بود. فضا سازیش خوب نبود و کمی پستت مبهم می نمود ولی از دیالوگ ها به جا استفاده کرده بودی و نقاط نگارشی رو خوب موقع هایی استفاده کرده بود. جای پیشرفت تو فضا سازی داشت و سوژه رو چندان جلو نبرده بودی!

پیوز عزیز لطفاً صبر کن تا من پست هایی که عزیزان گانگستر تو پاتیل درزدار زدن رو هم نمره بدم ، بعدش امتیاز ها رو جمع بزن.
منتظر حضور پر مهر عزیزان اوباش هستم!

پیام زده شده در: ۲۱:۲۳ چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۸۶

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
واقعا خجالت داره .... شرم کنید .... خجالت بکشید ... چرا هیچکس غیر از ادوارد بونز توی ماموریت شرکت نکرده ؟؟؟؟؟؟؟
ماموریت رو منتقل می کنم به مغازه لوازم جادوی سیاه هوکی ... هر کس توی اون شرکت نکرد از گروه اخراجه : اخراج
در ضمن یک بار دیگه میگم رول ها توی این ماموریت باید جدی باشه و محلتش هم تا دوشنبه است !!

هلگا معتقد بود ...

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۲۰:۰۳ یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۸۶

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
همنطور که همتون می دونید ماموریت شماره 1-1 به پایان رسید و حالا در ادامه اون ماموریت ماموریت بعدی رو باید اجرا کنیم :ماموریت جدید :
شماره ماموریت : 2-1
مکان :
پاتیل درزدار
نوع پست ها : رول - جدی ( حتما باید جدی باشه )
شرح : دسته اوباش میرن پاتیل درزدار و میشینن روی یکی از میز ها و شروع میکنن به همفکری کردن در مورد آزاد کردن ریموس و طی گفتگو هایی که می کنند تصمیم بر این میشه که برن توی کوچه دیاگون و ناکترن دنبال وسیله ای بگردن که به این کار کمک کنه ! هنوز تصمیم نهایی رو نگرفتن که هافلپافی های اصیل وارد میشن ... اوباش یه جوری که هافلپافی ها نبیننشون به سرعت میرن توی حیاط خلوت پاتیل درزدار و از اونجا میرن به کوچه دیاگون !
مهلت : از هشت و نیم شب یکشنبه که اولین پست رو هم خودم میزنم تا هشت شب چهارشنبه .
-----------------------------------------
مرحله دوم : فروشگاه لوازم جادوی سیاه هوکی
نوع پست ها : رول - جدی ( حتما باید جدی باشه )
شرح: دسته اوباش بعد از گذر از کوچه دیاگون به کوچه ناکترن اومدن و حالا میرن به فروشگاه جادوی سیاه هوکی ، دنبال وسیله ای برای آزادی ریموس می گردن و صاحب مغازه چیز های مختلفی رو بهشون پشنهاد میده که یکیش یک مدال هست ... اعضا اوباش اون مدال رو می پسندند و طرز کارش رو یاد می گیرند اما فروشنده میگه که نیمه دوم مداد توی شیون آوارگاه هست . اوباش مدال رو می خرند و میرن به مقر اصلی تا یک فکری برای بدست آوردن لینگه دیگر مدال بکنند !
مهلت : از هشت شی چهارشنبه شروع میشه و اولین پست رو خودم میزنم و تا هشت شب دوشنبه بعدی یعنی به مدت 5 روز ادامه داره !

ویرایش شده توسط پیوز در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۲ ۲۰:۲۷:۵۱

هلگا معتقد بود ...

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۲۳:۲۹ شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۸۶

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
اول : ماموریت رو در اتوبوس شوالیه تموم کردم ... دلیلش هم اینه که به یک سری دلایل مجبور بودیم ماموریت بعدی رو زودتر شروع کنیم.
دوم : ادوارد بونز عزیز من هم اول آرم شما رو از روی آرم محفل درست کردم ولی بعد به طور خیلی اتفاقی توی یکی از کتاب های هری پاتر ( 5 یا 6 ) که در زیر نویس اسپل انگلیسی آملیا بونز رو نوشته بود فهمیدم که اینطوری درست تره !
سوم: چو دانی و پرسی سوالت خطاست ! حدست درست بود ، اسم گورکن لودو بگمنه !
چهارم: امتیازات باز هم تغییر کرد ببخشید از همتون خودم هم گیج شدم !

رده بندی اعضا به این صورت هست (رنگ نام شما در آرم گروه : امتیاز شما : درجه شما ) =

نام قرمز : مدیریت
نام قرمز : 280 امتیاز : معاونت
نام آبی : 150 امتیاز : گانگستر درجه 1
نام سبز : 100 امتیاز : گانگستر درجه 2
نام نارنجی : 60 : امتیاز گانگستر درجه 3
نام زرد : 20 امتیاز : حقوق بگیر ( که همه شما فعلا هستید )
نام سفید : زیر 2 امتیاز : شرخر D-:

این رده بندی دیگه تغییر نمی کنه ، مطمئن باشید !

هلگا معتقد بود ...

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۲۳:۱۸ شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۸۶

ادوارد بونز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۵ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۱۹ جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹
از اینوره!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 475
آفلاین
فكر كنم ما اعضا مي تونيم اينجا نظراتمونو بگيم !؟
اول از همه خيلي ممنونم كه اينقدر تو امتياز دهي به ما لطف داشتي و منو برتر نسبي كردي( ولي جدا من بايد به خودم خيلي اميدوار باشم)
دوم اينكه اين آیم شما اسم منو اشتباه نوشته درستشم اوني كه تو مال محفله
سوما من بايد بگم كه آقا اين عليرضا كيه؟؟
آخه ما غير هافلي ها از كجا بدوني كي به كيه ( البته من با هوش زياد ريونيم فكر كنم اسم اون گوركنه باشه ..مطمئن نيستم حالا نگي چو داني و پرسي سوالت خطاست)
چهارما من موندم ما تا كي با 5 تا 5 تا امتياز مي خوايم به 200 تا برسيم پيوز

می تراود مهتاب..

"وقتش رسیده که همه‌ی ما بین چیزی که درسته و چیزی که آسونه، یکی رو انتخاب کنیم."
- پروفسور دامبلدور

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.