هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ارتباط با ناظرين وزارت
پیام زده شده در: ۲۳:۴۵ دوشنبه ۲ مهر ۱۳۸۶

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۵ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۵ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از لندن-یه عکاسی موگلی نزدیک کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 704
آفلاین
همانا درود بر شما ناظران آسلامي وزارت
در راستاي تاپيک خوابگاه مختط که به راه چپ انحراف پيدا کرده بود و تصادفي جزئي با بعضي از کاربران نموده و موجب شکايت آنان به مقامات آستکباري سايت شده بود...امروز جلسه بررسي فني و اقتصادي براي تعيين سرنوشت خوابگاه تشکيل گشت...که همانا بر اساس راي اکثريت بر اين شد که خوابگاه نمودار ناپذير و کلا اسکرجيفاي گردد...که به ياري مرلين انجام گشت...باشد که آسلام حفظتان کند
با تشکر جاسم پيام آور از جان گذشته نيروهاي نوشابه اي

هوووم امضاي آفتابه اي بسته!
[b][color=996600]
بينز نامه
بيا يا هم به ريش هم بخنديم...در سايتو واسه خنده ببنديم
بيا تا ريش ها ب

پیام زده شده در: ۶:۰۰ دوشنبه ۲ مهر ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۸ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ جمعه ۲ دی ۱۴۰۱
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 433
آفلاین
نقل قول:
نام واقعی (*) :ممد

نام خانوادگی واقعی :ترقه

سن واقعی (*) :بیست سال(دنبال جی اف هم میگردم)

نام و نام خانوادگی در ایفای نقش (*) :هورریس سگ سیبیل

میانگین وقت شما در روز برای انجام امور وزارت (*) :بیست و هشت ساعت.....چند ساعتی هم از زمان برگردون استفاده میکنم.کلا شب تا صبح توی سایتم....

ماندی جون،من نسبت به این فرمتون اعتراض دارم.اول اینکه اینجا روله و نام واقعی به درد نمیخوره.
سن واقعی به چه دردی میخوره؟اگر قراره محدوده ی سنی برای وزیر بذارید،باید قبلش اعلام کنید

میانگین وقت هم،واقعا جالبه.خوب من الان نوشتم بیست و هشت ساعت،بعدش که وزیر شدم،یک ربع هم نمیام.فقط یه بار وزیر بشم.بقیش مهم نیست.

باب دو تا سوال مطرح میکردی که ملت علاقمند بشن به وزارت.جو فعالیت بگیرند.فعالیت ها رو به طور خلاصه میپرسیدی......شعار درخواست میکردی.سابقه ی رولشون رو میپرسیدی.
خیلی رسمی و خشک شده فرم ثبت نامت

سلام

اصولا یک جوات بیشتر نداریم که مثل تو اینطوری خالی ببنده

دوم اینکه سن و هم بیشتر بچه ها رو میشناسم نمی تونن دروغ بگن ، به نظرم یک بچه هشت ساله مسلما نمی تونه بیاد وزیر بشه ، محدودیت سنی نیست ، بلکه به نظرم خیلی بهتره ببینم کی عقلش کامل شده .

پ.ن : هر چند فقط یک خاله زنک مثل تو داریم که در سن 80 سالگی ، عقل کودک پروری داره : دی

هوم... فرمش و من یک ربع هم طول نکشید تا درست کردم ، فرم پر کردن که دیگه جو فعالیت سازی نداره ، قرار بود ملت هر کی خواست اعلام آمادگی کنه ، همین که اصلا فرم پر کردن بوقیه واسه کلاسشه ... ملت همینطوری بیان یک بوق برای اعلام آمادگی بزنن به نظرم بهتر بود ... نمیشه فرم وزارت و مثل ارتش و اینور اونور طنز نوشت که ، اونوقت مالدبر هم قصد وزیر شدن به سرش میزنه .

موفق باشی سیبیل جون

جونم فدای عشقم ، نفسم فدای رفقا ، شناسه ام هم فدای سر آرشام

[color=99

پیام زده شده در: ۲۲:۱۸ یکشنبه ۱ مهر ۱۳۸۶

هوریس اسلاگهورنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۲ سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۷:۴۴ شنبه ۷ مهر ۱۳۸۶
از گاراژ اجاس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 130
آفلاین
نام واقعی (*) :ممد

نام خانوادگی واقعی :ترقه

سن واقعی (*) :بیست سال(دنبال جی اف هم میگردم)

نام و نام خانوادگی در ایفای نقش (*) :هورریس سگ سیبیل

میانگین وقت شما در روز برای انجام امور وزارت (*) :بیست و هشت ساعت.....چند ساعتی هم از زمان برگردون استفاده میکنم.کلا شب تا صبح توی سایتم....

ماندی جون،من نسبت به این فرمتون اعتراض دارم.اول اینکه اینجا روله و نام واقعی به درد نمیخوره.
سن واقعی به چه دردی میخوره؟اگر قراره محدوده ی سنی برای وزیر بذارید،باید قبلش اعلام کنید

میانگین وقت هم،واقعا جالبه.خوب من الان نوشتم بیست و هشت ساعت،بعدش که وزیر شدم،یک ربع هم نمیام.فقط یه بار وزیر بشم.بقیش مهم نیست.

باب دو تا سوال مطرح میکردی که ملت علاقمند بشن به وزارت.جو فعالیت بگیرند.فعالیت ها رو به طور خلاصه میپرسیدی......شعار درخواست میکردی.سابقه ی رولشون رو میپرسیدی.
خیلی رسمی و خشک شده فرم ثبت نامت

[url=http://www.jadoogaran.org/modules/article/view.article.php/2115/c29]هری پاتر و شاهنامه(به دست آمده ا�

پیام زده شده در: ۲۲:۰۳ یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقل قول:
بوقی...دهنتو سرویس...

اون پرسی رو بهش میگی زیر پست نقد میکنیم؟تو بازم میخوای با پستای من حال کنی؟

بوق بوق بوق!!

من اصلا نمیفهمم این ناظرای درپیتی از کجا سبز میشن...این بوقی احساس میکنه از یه جای فیل افتاده!!!:دی
مثلا تو میتینگ چجوری از خجالت هم در میایم؟بوق تو روحت!:دی
در ضمن...اون زمانی که شما "آویزون" مدیرا شدی کسی بهت گفت گیزر دادن به مدیر هنر نیست؟
حالا از قدیم گفتن هنر نزد ایرانیان است و بس!!!یادمه یه سند تو آل باحال هم با این مضمون بود که جاش نیست...!!

در کل بوق بهت

ها ... دهن من و مورد عنایت قرار میدی ؟

الان میرم جز تخلفات سایت معرفیت میکنم با این آویتور خرگوشت ... زورم رسید به مدیرا گیر دادم ... خاله زنک بازیم حدی داره ... بوقیده ... حالا اینا رو ولش ... توی میتینگ مهمون تو تا از دل من در بیاد .

حالا بر اساس ضابطه ... :

یک بار دیگه این طرف ها از این پست ها بزنی ... زرتی پاک میشه

[color=99

پیام زده شده در: ۲۱:۵۳ یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۶

سالازار اسلیترینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۷ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۳۰ شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸۷
از پایان...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 121
آفلاین
بوقی...دهنتو سرویس...

اون پرسی رو بهش میگی زیر پست نقد میکنیم؟تو بازم میخوای با پستای من حال کنی؟

بوق بوق بوق!!

من اصلا نمیفهمم این ناظرای درپیتی از کجا سبز میشن...این بوقی احساس میکنه از یه جای فیل افتاده!!!:دی
مثلا تو میتینگ چجوری از خجالت هم در میایم؟بوق تو روحت!:دی
در ضمن...اون زمانی که شما "آویزون" مدیرا شدی کسی بهت گفت گیزر دادن به مدیر هنر نیست؟
حالا از قدیم گفتن هنر نزد ایرانیان است و بس!!!یادمه یه سند تو آل باحال هم با این مضمون بود که جاش نیست...!!

در کل بوق بهت

[b]The sun enter

پیام زده شده در: ۲۱:۴۳ یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقل قول:

پرسی جیگر گفته :

سلام به ناظرای بوق اینجا و اینا !

با ماندیم ، جو گیر نشو ، آرتی !

میخواستم بگم که یه تاپیک برای نقد پست و اینا بزنید ، مخصوصا برای نقد پستهای خوابگاه مختلط ! که اینجوری از شما استاد والا مقام در حُرَفایِ بیناموسی ( ماندی ) نحوه زدن رول ها به سبک فرابیناموسی رو یاد بگیریم و همواره لذت ببریم و رول هایی بس بیناموسانه تر بر سر و روی این انجمن بیناموسی بنوازیم .

باشد تا شما و مدیران و بقیه ملت همواره با مطالعه این مطالب بیناموسی نهایت لذت را ببرید و شاد گردید .

سلام به تو با آن آویتور جیگرت ...

راستش برای نقد کردن به تاپیک نیاز نیست و شدیدا مخالفم که تاپیک بزنیم به سه دلیل :

1- باز شدن صفحه جدید سبب ایجاد حالت آب هندونه میشه و به همین دلیل هر کسی حس باز کردن صفحه جدید رو نداره .

2- نوشتن نقد زیر پست باعث میشه چند نفر استفاده کنند از نقد ، مخصوصا نفر بعدی که میخواد پست بزنه نقد و هم میخونه و یک چیزی یاد میگیره .

3-

خوب موفق باشی ... حالا زیر پست ها نقد میزاریم و میزان بیناموسی را افزایش میدیم .

نقل قول:

سالازار اسلایترین وقت من و گرفت و گفته :

ها من اومدم از ناظر اینجا انتقاد کنم!

ناظر به شناسه کاربری ماندانگاس فلچر(!) عقدهء ویرایش داره و دائم الویرایش پست های منه!آقا من نخوام پستم ویرایش بشه باید کیو ببینم؟
من میخوام این ناظر بیاد رسما، همینجا، از من معذرت خواهی کنه!نه اصلا...میخوام بیاد توی نحوهء برخورد از من معذرت خواهی کنه
خودش دائم پست های مسخره که به درد این سایت نمیخوره میزنه...بعد میاد پست های منو ویرایش میکنه...

یارو...نبینم تکرار شه ها!!!

باشد تا رستگار شوی ... دسترسی دارم ... پست نقد میکنم ... ناراحتی توی میتینگ با هم کنار میایم ... ولی در کل چون سن و سالی ازت گذشته و حال های مختلفی به سایت و من دادی به عنوان پیش کسوت ... دور هم شاد باشیم ... عزیزم تا توانی پستی بزن ... گیر دادن به ناظر هنر نمیباشد .

ویرایش شده توسط ماندانگاس فلچر در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۸ ۲۱:۴۶:۲۱
ویرایش شده توسط ماندانگاس فلچر در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۸ ۲۱:۵۶:۰۵

[color=99

پیام زده شده در: ۲۱:۱۶ یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۶

سالازار اسلیترینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۷ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۳۰ شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸۷
از پایان...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 121
آفلاین
ها من اومدم از ناظر اینجا انتقاد کنم!

ناظر به شناسه کاربری ماندانگاس فلچر(!) عقدهء ویرایش داره و دائم الویرایش پست های منه!آقا من نخوام پستم ویرایش بشه باید کیو ببینم؟
من میخوام این ناظر بیاد رسما، همینجا، از من معذرت خواهی کنه!نه اصلا...میخوام بیاد توی نحوهء برخورد از من معذرت خواهی کنه
خودش دائم پست های مسخره که به درد این سایت نمیخوره میزنه...بعد میاد پست های منو ویرایش میکنه...

یارو...نبینم تکرار شه ها!!!

[b]The sun enter

پیام زده شده در: ۱۸:۵۰ یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام به ناظرای بوق اینجا و اینا !

با ماندیم ، جو گیر نشو ، آرتی !

میخواستم بگم که یه تاپیک برای نقد پست و اینا بزنید ، مخصوصا برای نقد پستهای خوابگاه مختلط ! که اینجوری از شما استاد والا مقام در حُرَفایِ بیناموسی ( ماندی ) نحوه زدن رول ها به سبک فرابیناموسی رو یاد بگیریم و همواره لذت ببریم و رول هایی بس بیناموسانه تر بر سر و روی این انجمن بیناموسی بنوازیم .

باشد تا شما و مدیران و بقیه ملت همواره با مطالعه این مطالب بیناموسی نهایت لذت را ببرید و شاد گردید

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۶:۲۸ سه شنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۶

آرتور ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۳ پنجشنبه ۵ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۲۳ جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 390
آفلاین
نقل قول:

بارتی کراوچ(پدر) نوشته:
با سلام
می خواستم بدونم ...آیا می تونم در تاپیک آزکابان که مشغول خاک خوردنه پستی بزنم.؟

بله شما میتونید در هر تاپیکی که بخواهید پست بزنید.

نقل قول:

ويولت بودل نوشته:
سلام.
من بااجازه تاپیم منکرات جادو رو که داره خاک میخوره فعال کردم و سوژه جدید دادم.فکر نمیکنم کار بدی هم باشه چون آخرین پستش مال اسفند سال پیش بود.فکر میکنم از اون تاپیکایی باشه که اگه دو سه نفر آدم پایه توش پست بزنن به زودی پرطرفدار بشه.اگه نباید پست میزدم پستم رو پاک کنید!
فعلا بای!

ممنون که اونجارو فعال کردی.
پستتون رو پاک نمیکنم.

عاقلان دانند...

پیام زده شده در: ۱۹:۲۱ سه شنبه ۵ تیر ۱۳۸۶

ویولت بودلر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ یکشنبه ۱ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۵۳ شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
از اون یارو خوشم میاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1548
آفلاین
سلام.
من بااجازه تاپیم منکرات جادو رو که داره خاک میخوره فعال کردم و سوژه جدید دادم.فکر نمیکنم کار بدی هم باشه چون آخرین پستش مال اسفند سال پیش بود.فکر میکنم از اون تاپیکایی باشه که اگه دو سه نفر آدم پایه توش پست بزنن به زودی پرطرفدار بشه.اگه نباید پست میزدم پستم رو پاک کنید!
فعلا بای!

But Life has a happy end. :)

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.