هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۲۲:۲۹ یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۸۶

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
این پست خطاب به مدیر مدرسه هست. لطفا هیچکس غیر از مدیر جواب نده.

پروفسور عزیز. من نماینده اسلیترینم و از بقیه هم خواستم بخاطر موافقت با حرفهای من پست نزنند. امید آن است که بقیه اعضای سایت هم از این توافق ما سوء استفاده نکنن و این پست رو در پست های خودشون غرق کنند.

در مورد قهرمانی اشتراکی ما با هافلپاف من میخواستم دو موضوع رو بگم:

1- اگر پیوز اشتباه کرده و میخواید اشتباهش رو جبران کنید به روش درستش برید یعنی امتیازات اسلیترین رو فقط در همون زمان خاصی که پیوز در اسلیترین فعالیت داشته به ضریبی که بر اسلیترین تقسیم میشه اضافه کنید. در بقیه زمان هایی که پیوز در هافلپاف فعالیت داشته این کار رو نکنید.

در عوض همین کاری که در بالا رو کردید به صورت عکسش در هافلپاف انجام بدید. یعنی فقط زمان هایی که پیوز در هافلپاف فعالیت داشته یکی بر تعداد ضریب تقسیم شونده اضافه کنید و وقتی که در اسلیترین فعالیت داشته این کار رو نکنید.

کار سختیم نیست یک حساب سر انگشتیه و هر کس میتونه امتیازات تقریبی رو بدست بیاره و ببینه کفه ترازو به کدوم ور سنگینی میکنه. حالا که در قانون دست بردید اگر واقعا دنبال این هستید که امتیازات کدوم گروه بالاتره این منطقی ترین روشه!

چون نمیشه شما از یک طرف امتیاز پیوز رو در هافل حساب کنید از اونورم یک یار مرده رو در اسلی اضافه کنید و امتیازات رو بهش تقسیم کنیدبگید امتیاز اسلیترین پایین تر میشه. اگر این کار رو میکنید لطفا منصفانه انجام بدید. خودتونم میدونید که یک جای کار اشکال داره. اگر این کار رو کردید نتیجه هر چی شد ما قبول داریم.

2- اگر روش بالا رو قبول ندارید و این قانون هم که گفتید امتیازات مورفین چون از اسلیترین رفته باز حساب شده و فقط این دفعه براش استثنا قائل شدید و همچنان پا برجا هست و احیانا این دوره با این قانون به پایان رسیده...

لطفا اشتباه کوییدیچ پارسال رو مرتکب نشید که چون اسلیترین شانس آورد هافلپافم قهرمانه! ما شانس آوردیم ، پیوز اشتباه کرد هافل بد شانسی آورد به هر حال ما خلاف قانون عمل نکردیم هر چی بوده تقصیر خودشون بوده.

در هر رقابتی هم همیشه شانس دخیله و نباید به صورت احساسی نتیجه رو تغییر داد. پس لطفا اگر چنین قانونی هست و همچنان هم پابرجا هست اسلیترین رو قهرمان کنید. اگرم نه حداقل با منطق برید جلو و روش یک رو انتخاب کنید.
--------------------------

اما ...
هدف من از زدن پست نه ایجاد جار و جنجاله نه چیز دیگه ای ... ما اسلیترینی ها نمیتونیم قهرمانی شراکتی رو به هیچ وجه تحمل کنیم. شاید هافلپافی ها از این که اینجوری قهرمان شدن خوشحال باشن و هنوزم باورشون نشه و هنوزم دارن به هم تبریک میگن و ...

ولی ما اسلیترینی ها اصلا احساس اونا رو نداریم. به همین دلیل خواهش من از شما اینه که به جای بحث کردن و این حرفا یکی از دو راه زیر رو انتخاب کنید که فکر میکنم به نفع هر دو گروهه. خوشبختانه هم قانون هست و هم آدم های منطقی ای هستیم و خودتونم میتونید ببینید کدوم راه بیشتر به صلاحه و اونو انتخاب کنید. جامی هم که قرار باشه از بین چهار گروه دوتاشون قهرمان شن مفت نمی ارزه ... مثل دونده ایه که در یک مسابقه دو دونفری باخته و نفر دوم شده که در حقیقت همون نفر آخره.

بنابراین :

1- اگر مخالف نظر منید ما این جام کوییدیچ رو نمیخوایم بدینش به هافل. چنین جامی برای ما ارزش نداره ... بدینش به هافلی که تمام سال رو تلاش کرده حقشون ضایع نشه!

2- یا از نظر شما قانون و منطق حکم میکنه که چه شانسی (مورد دو) و چه به حق (مورد یک) امتیاز ما بالاتره. در اون صورت اگر میشه تصمیمتونو عوض کنید و جامو بدید به ما.

* اگرم نمیتونید انتخاب کنید باز جامو بدید به هافل. چنین جامی به درد ما نمیخوره. به هر حال تاکید میکنم خواهشا جامو به یک گروه بدید!

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۲۵ ۲۲:۳۸:۲۳

پیام زده شده در: ۲۱:۳۴ یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۸ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ جمعه ۲ دی ۱۴۰۱
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 433
آفلاین
سلام ... خسته نباشید میگم بابت زحمت هاتون توی این ترم .

پرفسور من چندتا سوال داشتم :

1- آیا جایی در قوانین نوشته شده ( به صورت مکتوب ) یک شناسه بسته شده حساب نمیشه جزو تقسیم ها ؟

2- آیا امتیازات مورفین جزو امتیاز های اسلیترین جمع شده بود ؟ و اینکه فقط جزو تعداد تقسیم نشد ؟

-------------------------

من اون قسمت از قانون رو ندیدم ، این هم جنبه اعتراض نداره ... ولی اینکه نفر اول دو تا گروه بشن ... مثل اینه که ریش مرلین دو تا بشه

در کل حرفم اینه من این قانون و ندیدم ، به عنوان ناظر هافلپاف روی این مسئله مشکل برام پیش اومده که اسلی در کنار ماست چون مورفین حساب نشده ... پیوز تغییر گروه نداده که ... کلا شناسه برگردونده .

فکر کنم این که امتیاز ما رو تمام و کمل بدید درس ادبی باشه برای سوء استفاده گران از قانون .

ویرایش شده توسط ماندانگاس فلچر در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۲۵ ۲۱:۴۱:۳۶

جونم فدای عشقم ، نفسم فدای رفقا ، شناسه ام هم فدای سر آرشام

[color=99

پیام زده شده در: ۲۱:۱۳ یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

1- در مورد هاگوارتز ! نیازی نیست که هافلپاف که 200 امتیاز از اسلیترین پایین تره هم به عنوان قهرمان هاگوارتز انتخاب بشه ! حالا که با این سبک امتیاز گیری افتضاح اسلیترین اول شده ، نباید حتما هافلپاف هم به عنوان گروه پیروز مدرسه انتخاب بشه ! چون این مزخرف ترین کاری هست که میتونی به عنوان مدیر مدرسه انجام بدی به عنوان حسن ختام !

البته پیشنهاد میکنم که این امتیازات رو ویرایش کنی :
اسلیترین : 1394 ---> 697
هافلپاف : 1891 ---> 503
گریفیندور : 4496 ---> 304
راونکلاو : 902 ---> 265

به نظرم اگر فقط امتیاز جلوی فلش باشه بهتره ، اینطوری توی ترم های بعدی و دانش آموزان جدید ، دهنشون یه متر باز میمونه که چطور گروهی که سه هزار و خورده ای از بقیه گروه های بالاتر بوده شده گروه سوم ، البته اگر خودت تا اون موقع هستی و براشون میتونی توضیح بدی اشکالی نداره یا بنویسی جمع کننده امتیازات اشتباه کرده حد تقل بهتره تا اینکه به منطق مدیر مدرسه شک کنن !!

2- در مورد کوییدیچ ! اسلیترین که کلا بوقه ... هیچی ، اون سه تا گروهم کلا 4 یا 5 امتیاز با هم تفاوت دارن ، پس نیازی نیست که راونکلاو هم بخواد به عنوان قهرمان کوییدیچ انتخاب بشه !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۰:۰۵ جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۸۶

ماتیلدا(طلا.م)

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۹ دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۰۱ چهارشنبه ۳ فروردین ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 271
آفلاین
من یه خواهش دارم،کلاس هارو برای ترم بعدی مثل سابق بکنین.
یعنی باید اسم نویسی کنیم و رول رو در خود تاپپیک بزنیم!!!
خواهش میکنم این کارو بکنید!!!!

متشکرم!!!

این موضوع بسته به نظر مدیر جدید داره.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۲۳ ۱۲:۱۷:۱۳

پیام زده شده در: ۱۰:۵۱ دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۸۶

آراگوکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۱۰ پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۴۴ جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۸۷
از خوابگاه دختران بنا به دلایلی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 214
آفلاین
با سلام!
من متوجه این پاراگراف نشدم!
نقل قول:
هر دانش آموز با توجه به نمرات خود در هر یک از کلاسها می تواند نمایشنامه ای با آن مضمون در تاپیک یکی از انجمنها به دلخواه از 20 شهریور تا 27 شهریور به مدت یک هفته، ارسال کرده و سپس لینک آنها را با عنوان هاگوارتز، برای پروفسور کوییرل پیام شخصی زده تا بعدا در امتیازات کارنامه درج گردد.

در اینجا منظور شما زدن پست برای رفع نمرات خراب بود یا برای امتیازات کارنامه؟ یا هردو؟

هر دو
شما یه پست میزنی تا امتیازاتت در یک یا چند کلاس بیشتر بشه. در ضمن من امتیاز شما رو در کلاس تاریخ جادوگری اشتباه داد. در اصل 56 هست.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۹ ۱۱:۲۷:۰۳

وقتی �

پیام زده شده در: ۲۳:۵۳ یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۶

ریموس لوپینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۳۵ سه شنبه ۲ مهر ۱۳۸۷
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 604
آفلاین
پرفسور منم سابقه دارم
فقط منظور از ساخت کارنامه چیه؟ یعنی خودمون باید تو کارنامه بزاریمش؟
همین. درهرصورت من که اماده ی آماده ام

فقط یه جمع سادس... همین

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۹ ۰:۳۷:۱۱

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۳۷ یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۶

كورن اسميت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۷ شنبه ۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۱۶ چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۷
از کوچه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 352
آفلاین
من وقتشو دارم و هر گونه کمکی باشه انجام میدم!

جمع و تفریق که می کنیم ریاضیمون خوب میشه واسه کنکور آماده میشیم

ویرایش شده توسط كورن اسميت در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۸ ۲۳:۴۸:۵۷

[b][size=medium][color=336600][font=Arial]ما همگی اعتقاد داریم که باید خدا را کشف کرد.دریغا که نمی دانیم هم چنان که در انتظار او به سر می بریم ، به کدام درگاه

پیام زده شده در: ۲۲:۴۹ یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۸ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ جمعه ۲ دی ۱۴۰۱
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 433
آفلاین
پرفسور من سابقه دارم تو این امر و ترم قبل هم کمک کردم ... به هر صورت کمک میکنم .

و این کاری که به ایگور میخواید بدید به من بدید تا این امتیاز نگیره مرتیکه سوء استفاده گر ( شوخی بود )

موفق باشید .

جونم فدای عشقم ، نفسم فدای رفقا ، شناسه ام هم فدای سر آرشام

[color=99

پیام زده شده در: ۲۲:۲۱ یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۶

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
ها....منم هستم...!!!

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۱۹:۵۱ یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
از اونجايي كه هستم و ... در همه عرصه ها!آقا بديد هر چي ميخواهيد انجام بدم..در ضمن من هيچوقت از جمع آوري كارنامه ها خوشم نميومده..چون به كوييرل يك معذرت خواهي بدهارم بهش كمك ميكنم!

اميدوارم موافقت بشه به كمك من!در ضمن من ميتونم كار 4 يا 5 نفر هم انجام بدم..ممنون!

موفق باشيد!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.