هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: جادوگر تی وی
پیام زده شده در: ۲۲:۳۸ جمعه ۱ شهریور ۱۳۸۷

كلاه گروه بندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۳۶ چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۰:۲۵ سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۸۹
از گنجه ي خاك گرفته دامبلدور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 42
آفلاین
گفتگوي شبانگاهي

_با سلام خدمت شما بينده عزيز ، بنده بياباني هستم و افتخار اين رو دارم كه با يكي ديگه از برنامه هاي گفتگوي شبانگاهي در خدمت شما باشم .. بحث امشب ما پيرامون مسئله امار گرفتن و امار دادن هست ، به همين منظور دولورس جين امبروج رو به برنامه دعوت كرديم كه باهاش يه بحثي داشت باشيم .. خانم امبروج يه سلام و عليكي با بينندگان داشته باشيد و خودتونو بيشتر معرفي كنيد...
_اهم اهم .. من بايد با كدوم دوربين صحبت كنم ؟! .. آهان مرسي ... اهم اهم .. من فكر نميكنم نيازي به معرفي داشته باشم مردم خودشون بهتر با چهره ي محبوب و گولاخ من اشنا هستن ، پس من فقط بهشون سلام ميكنم.

_خانم امبروج ، ما براي اين بخش مصاحبه هايي رو با چند چهره ي سر شناس پيرامون همين موضوع اماده كرديم كه با هم ديگه نگاه ميكنيم .. با ما باشيد.

گزارش هاي مردمي

_با سلام و عرض ادب خدمت بينندگان عزيز همونطور كه مشاهده ميكنيد ما جلوي درب سازمان آمار گيري در كنار پرسي ويزلي عزيز ايستاديم و ميخوايم نظرش رو در مورد اين طرح جويا بشيم .. پرسي عزيز بفرماييد.
_منم به نوبه ي خودم به بينندگان عزيز سلام ميكنم .. و از اين فرصت استفاده ميكنم و همينجا جلوي همين دوربين اعلام ميكنم با گرفتن و دادن امار به كلي مخالف هستم و اين رو توطئه اي بيش نميدونم و كلا اين طرح رو تحريم ميكنم.

_پرسي عزيز اما در گزارشات ما اومده كه شما از اولين نفرايي هستيد كه فرم امار گيري رو پر كرديد؟!
_ببين دوست عزيز شما رسانه اي ها كارتون همينه كه شخصيت ادم رو زير سوال ببريد و من نميذارم اين كار بكنيد ، يه شعار چريكي هست كه ميگه مرد جنگ مرد فرار هم بايد باشد .. من اين فرمو پر كردم اينا بهانه اي از من نداشته باشن ، شما در اين شك نداشته باش كه اين طرح از نظر من تحريم شدست .
_مرسي پرسي عزيز ديگه وقتتو نميگيريم.

تصوير سياه ميشه.

_در كنار البوس دامبلدور هستيم و ميخوايم نظرش رو در مورد اين طرح جويا بشيم .. البوس عزيز ..
_اين توطئه ي كثيف فقط به منظور كردن چوب لاي چرخ كلاس خصوصي هاي من شكل گرفته .. اينها فكر كردند من نميدونم كه ميخوان امار پسراي سفيت رو درارن و براشون كلاس خصوصي مجزا تشكيل بدن ، اينا فكردن من نميدونم ميخوان امار نواميس من رو درارن ، اما من خيلي زرنگم و ميدونم .
_مرسي البوس عزيز .. موفق باشي.

پايان گزارش هاي مردمي

بياباني:نظر دوستان عزيزمون رو در مورد اين طرح شنيديم ، حالا من از خود خانم امبروج تقاضا ميكنم كه دليل تشكيل همچين طرحي رو براي ما توضيح بدن و بگن كه تا الان استقبال چجوري بوده و چه نتايجي از اين امار گيريا گرفتن ؟!
_اهم اهم .. اولا من هر نوع نسبت دادن فعاليت هاي بيناموسي نظير asl گرفتن و .. رو به كلي تكذيب ميكنم هدف ما فقط اينه كه آمر ملت رو دراريم و ببينيم بايد روي كيا حساب كنيم ، استقبال خيلي خوبي هم شده و به نتايج خيلي خوبي هم رسيديم .

_ميشه ما و بيندگان رو در جريان اين نتايج بزاريد؟
_مثلا لياقت وزير سحر جادو ، البوس سورس پاتر و ارتش ميليوني اش براي ما روشن شد ، چون بر طبق امار ما فقط 3 تا مرگخوار در جامعه جادوگري باقي موندند و ما اين رو مديون وزير مردميمون هستيم كه با ارتش ميليوني اش ملت رو ارشاد كرده و نذاشته به فساد كشيده بشن و جمعيت مرگخواران رو به حداقل رسونده و اكثريت اونها رو نابود كرده.

_من واقعا خيلي خوشحالم كه اين رو ميشنوم و ميدونم كه بينندگان هم همين احساس رو دارن الان كاش يه دوربين پشت صحنه بود كه ملت ميديدن بعد از شنيدن اين خبر همكاران ما دارن اشك شوق ميريزن .. به افتخار اعضاي شوراي وايزنگامتون كه دل ملت رو شاد كردن يه كف مرتب .

كف دست جيغ سوت

امبروج: اينا فقط يه گوشه كوچيك از ..

بومب !!
قيژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژ!!

ساختمون شروع به لرزيدن ميكنه !!

بياباني: چه خبر شده !؟ چه اتفاقي داره ميفته !!
صدايي از پشت صحنه:اقا فرار كنيد يه لشكر هزار ميليوني از مرگخواران حمله كردن اينجا .. جونتون ور داريدو دَر ريد ...

ملت پاي تلويزون:

. A word is enough to the wise

|||

پیام زده شده در: ۱۸:۱۰ پنجشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۸۷

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
پیام بازرگانی

- « اولی ها ، دومی ها ، سومی ها ، مرگخواران ، محفلی ها ، ارتشی ها ، ارزشی ها ! به سین ، جیم بیایید ! »

ما شما را به پرسیدن سوال های فنی بیشتر دعوت می کنیم !

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۲۳:۴۵ سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۷

كلاه گروه بندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۳۶ چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۰:۲۵ سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۸۹
از گنجه ي خاك گرفته دامبلدور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 42
آفلاین
مستند وايزنگاموت

تصوير برداري ، صدا بر داري ، تدوين و .. همگي در سطح اماتور هستن و حكايت از يك فيلم بي كيفيت با بودجه پايين دارن.

.....

ساختمان اصلي وايزنگاموت - دفتر رسيدگي به انتقادات

بليز زابيني : خانم اوانز ما هنوز منتظر جواب و پست اصلي شما در رابطه با انتقاداتي كه از شورا كرديم هستيم !
ليلي اوانز:بليز عزيز ، كمي صبور باشيد من جواب شما رو در پست بعد ميدم اما تا اون موقع شما موظفيد قوانين فعلي رو اجرا كنيد.

.....

همان زمان در چت باكس ...

بارتي كراوچ:بلیز 1616 تا پست ... چه باحالیز دو تا 16 پشت سر هم

......

چند روز بعد - دفتر هماهنگي جنگ هاي بين محفل و مرگخوار

هنوز جوابي به انتقادات بليز داده نشده و اونا بايد تا ارسال پست بعدي ليلي اوانز به قوانين عمل كنن.

لرد ولد مورت:ما در ماموريت بعدي ميخواستيم بزنيم سران محفل از جمله البوس دامبلدور و البوس سورس پاتر رو به صورت كاملا مخفيانه بكشيم ، ميخواستيم ببينيم شورا تاييد ميكنه يا نه؟!
ليلي اوانز:در اين مورد بحث ميكنيم و نتيجه شو به اطلاع شما ميرسونيم.

.....

جلسه اعضاي شورا

ليلي اوانز : مرگخواران ميخوان در ماموريت بعدي خودشون مخفيانه البوس سورس پاتر و البوس دامبلدور رو بكشن ايا شما موافقيد.
البوس سورس پاتر:من كاملا مخالفم به نظرم اين سوژه هيچ كمكي به فعاليت رول نميكنه.
ليلي اوانز:اوكي پس با اين ماموريتشون مخالفت ميكنيم.

.....

چند سال بعد ...

ساختمان اصلي وايزنگاموت - دفتر رسيدگي به انتقادات

بليز زابيني : خانم اوانژ ما هنوژ منتژر جواب و پشت اصلي شما در رابطه با انتقاداتي كه از شورا كرديم هشتيم !(نشانه هاي كهولت سن)
ليلي اوانز:بليز عزيز ، كمي صبور باشيد من جواب شما رو در پست بعد ميدم اما تا اون موقع شما موظفيد قوانين فعلي رو اجرا كنيد.

.....

همان زمان در چت باكس ...

بارتي كراوچ:بلیز 2626 تا پست ... چه باحالیز دو تا 26 پشت سر هم

.....

پايان.

. A word is enough to the wise

|||

پیام زده شده در: ۱۹:۱۳ جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۸۷

محفل ققنوس

جیمز سیریوس پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۵۰ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۳۷ یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
از طلا گشتن پشیمان گشته ایم، مرحمت فرموده ما را مس کنید.
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 1531
آفلاین
صدای « پاق » شنیده شد و پسر بچه ای میکروفون بدست در مقابل دوربین ظاهر شد .
زیر نویسی از زیر تصویر با مضمون :

نقل قول:

اولی ها ،دومی ها ، سومی ها ، ته تغاری ها ! عجله نکنید ! صبر کنید ! درنگ کنید ! راه درست را انتخاب کنید ! الف . دال عضو می پذیرد !
کتاب های قرمز الف . دال برای گریفندوری ها ، کتابهای طلایی الف . دال برای هافلپافیان ، کتابهای آبی برای ریونکلایی ها و کتابهای سبز برای اعضای اسلیترین، سفید برای محفل و سیاه برای مرگخوار () منتشر می کند !
الف . دال ، به سلامت خانواده می اندیشد . زیبا ، جادار ، مطمئن ! همیشه کیفیت ، همیشه تاژ ! اممم چیز.. الف دال ! سر پناهی مطمئن ، دین دی دین دی دین دی دین !

عبور کرده و سپس پسرک به حرف آمد :

اینجانب جیمز سیریوس پاتر با شما هستم با گزارش زنده ی تصویری از جدیدترین اخبار دنیای جادوگری .

آخرین اخبار حاکی از آن است که پس از مدتی طولانی و غیبتی کبری ، سفید های جامعه نیز دست به کار شده و خودی نشان دادند .

گروه الف دال پس از مدتها خاک خوردگی به همت سه تن از گولاخ ترین جادوگران دنیای جادویی آغاز به کار کرد ! مصاحبه ای آنلاین با این عزیزان خواهیم داشت ! اول از همه در خدمت رییس گروه ، ریموس لوپین ، خواهیم بود .

تدی ، همراه من بیا !

جیمز چشمکی رو به دوربین زده و پا به پای فیلم بردار ( تدی ) به سمت مردی رنگ پریده با موهای جوگندمی نزدیک شد .

ناگهان دوربین به گوشه ای پرتاب شده و تنها ارتباط صوتی برقرار بود :

- بابایی ! فک میکردم دیگه هیچ وقت نبینمت !
- تدی پسرم ! جیغ ، بوس ، بغل ، لاو !

صدا ها قطع شده و ملت به لذت بردن از مناظر گل و بلبل و طبیعت دعوت شدند .
و دقایقی بعد بار دیگر تصویر بی حوصله ی جیمز بر روی تلویزیون ها نقش بست .
- با عرض پوزش از اشکال پیش آمده ، به سراغ دومین عزیز می ریم ، فلیوس فلیت ویک !

جیمز با لبخندی دوستانه به سمت راستش اشاره کرد ... کسی نبود.

فیلم بردار رو به خبرنگار :
خبرنگار رو به فیلم بردار : پایین بوقی

لحظاتی طول کشید تا تدی متوجه منظور جیمز شده و دوربین را قدری پایین تر ببرد .
با این کار ، جثه ی کوچک فلیت ویک که به دوربین لبخند می زد وارد کادر شد .
جیمز از زانو خم شده و تقریبا در کنار فلیت ویک زانو زد .

- سلام پدر جان .

- سلام پسرم .

- پدرجان آیا این درسته که شما الف دال را به محفل ترجیح میدین؟ اگه نه پس چرا الف دال ؟ چرا محفل رو راه نمیندازین؟

- محفل؟ کدوم محفل جیمز؟ مگه محفلی هم مونده؟ با این حال در مورد الف دال باید بگم که این گروه با آغوشی باز تازه واردان عزیز رو می پذیره و پرورش میده تا به سطح کاراگاهان برسن . همچنین مطمئنم که تازه وارد های عزیز هم با آغوشی باز الف دال رو می پذیرند .

جیمز با گشاده رویی گفت :

- صحبت با شما مایه افتخار من بود استاد ، متشکرم !

فلیت سری تکان داد و تاتی تاتی کنان دستش را به جدول خیابان گرفته و به سمت دیگرخیابان حرکت کرد.

جیمز لبخند زنان به سمت دوربین برگشت که ناگهان با شنیدن صدای « فرت ! » چهره اش در هم رفت .

اشاره ای به دوربین کرد و هر دو از منطقه دور شدند .

لحظاتی بعد جیمز دوباره رو به دوربین گفت :

- سومین بوقی که جوگیر ترین عضو این گروه سه نفره اس ، در حال حاضر در دسترس نمی باشد . ()
با آرزوی موفقیت برای شما ، الف دال را فراموش نکنید !
تا برنامه ی بعد مرلین یار و نگهدارتان باشد !

[spoiler=جیگرشو داری بدونی فرت صدای چی بود؟ کلیک کن !]فرت: افکت له شدن یک کوتوله زیر چرخ های یک هیجده چرخ! [/spoiler]

برای ثبت نام یک رول زده و تایید شوید !

چرا معطلی؟ دِ برو یه رول بنویس دیه ! عهه !

پیام زده شده در: ۱:۴۵ دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۷

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
افسانه ویلیام ادوارد 2!

شناسه کاربري: آلبوس سوروس شيره مثل شمشيره
واژه رمز: بليز زابيني موشه مثل خرگوشه

از ورود شما متشکريم مهتاب شيطون
لطفا صبر کنيد و از اين حرفا

آلبوس سوروس در حالي که هم زمان با شناسه کوييرل! ، کامران پاتر ، جوونياي مالدبر ، آنتونيون گلدشتاين ، مهتاب شيطون ، بارون بارونيان و ليلي پاتر سيريوس اوانز لاگين کرده دستاشو به هم ميمالونه .. بي شک اين يک رکورد بي سابقه هست که دست هيچ بشري تا به حال بهش نرسيده و بايد هر چه زودتر در کتاب گينس جادوگري به ثبت برسه.

آلبوس سوروس در حالي که از اين فکر بسيار خوشحال شده بود همه شناسه ها رو به بخش نظر سنجي انتخاب بهترین جادوگر ماه هدايت ميکنه.

همان لحظه جادوگر تيوي در حال پخش برنامه زنده ي از خانه ريدل

لرد: کروشيو! آخه خجالت نميکشي ما رو در هواي 50 درجه بالاي صفر اينجا جمع کردي؟
صداي اعتراض مرگخواران!
بليز: ارباب .. من به يک اختراع جديد دست يافتم ... کولري که احتياج به هيچ نوع انرژي شناخته شده ندارد .. من ميخوام امروز اختراعمو به جامعه بشري نشون بدم!
همه: مگه ممکنه؟

بليز با قيافه از خود راضي يک موبايل از جيبش در میاره و چند شماره میگیره و میدازه رو اسپيکر.
اونور خط ....
آسپ: بله؟
بليز: چطوري وزير سابق؟
آسپ: وزير سابق خودتي ... فکر ميکني خيلي باهوشي؟ ولي حتي منم از تو باهوش ترم هه هه هه راستي چرا با تلفن حرف ميزني؟ هه هه الان حسوديت ميشه من ناظر وزارت هستم تو نيستي؟ هه هه من بحث کننده خيلي خفنيم .. مشخصه کم آوردي هه هه! راستي چرا رداي جادوگريت جيب داره؟ هاهاها

بليز با يک حرکت نمايشي مکالمه رو قطع میکنه و به جمعيت حاضر چشم میدوزه که شديدا در حال يخ زدن بودند!
بليز زابيني: و اين اختراع شگفت انگيز منه .. شما بدون مصرف هيچ نوع انرژي و هيچ نوع هزينه اي تنها با گرفتن چند شماره ميتونيد خونتونو در ظرف چند لحظه به اندازه دلخواه خنک کنيد! و اين کولر جديد به صورت رايگان در اختيار عموم قرار خواهد گرفت ... ضمنا این تکنولوژی صددرصد پیشرفته قابلیت حمل سرمازایی از طریق تصویر و صدا رو هم دارد! تنها با گرفتن چند شماره کولر ها را به خانه هایتان بیارید

صدای تشویق!
لرد" بارکلا بارکلا ... الحق که معاون دست راست خودمی!
بلیز

درررررریییییینگ دررررررررررررررینگ (صدای گوشی بلیز)
بلیز: بله بفرمایین؟
- آها گیرت آوردم ... چرا قطع کردی؟ هه هه ... ترسیدی با کلاه وزارتم نصفت کنم؟ هه هه هه راستی اگر فکر میکنی خیلی باحالی در خونتونو ببند بذار باد بیاد ، کنکورم نده مسواک گرون میشه .. اوه این دو تا تیکه آخری چقدر قشنگ بودن حتما باید تو گینس جادوگری ثبت کنم .. هه هه هه

همان لحظه چند قندیل که بخاطر سرمای بیش از حد در روی سقف ایجاد شده اند کنده میشن .. و از قضا یکیشم میخوره تو سر لرد ..
لرد: بلیــــــــــــــــــــــــــز! چه وضعشـــــــــــه؟
بلیز با نگرانی قبل از اینکه در خانه ریدل بهمن چیزی بیاد و همه مفقود الاثر بشن تماس تلفنی رو قطع میکنه ..

بلیز: خب ... ظاهرا این اختراع جدید یک نوع نقص فنی سیریش مانند داره که فکر میکنم با به کار گذاشتن یک نوع ترموستات در گوشی بشه به موقع جلوی تاثیرات مخرب رو گرفت ...
- کروشیو تو اون اختراعت!

چند لحظه بعد

کروشیو منفجریوس جریوس پشمکیوس گولاخیوس! (صدای زنگ خانه ریدل)

بارتی: بله بفرمایید...
آسپ: میخواستم بگم ... از اختراع بلیز یکم دلگیر شدم ... لطف کنید یک لحظه بیاید سر کوچه یک کار کوچیک باهاتون دارم! بیب بیب بیب!
لرد: کی بود؟
بارتی: ارباب ... آسپ بود .. فکر کنم همه ما رو تهدید کرد و گفت بریم سر کوچه!

بلافاصله همه مرگخواران مجهز به بیل و کلنگ و چوب و چماق میشن و عزم خودشونو جزم میکنن تا به سر کوچه عزیمت کنند!

سر کوچه

عده قلیل مرگخواران خود را به سر کوچه رسانده اند ... پیش رویشان لشکری متشکل از چند صد میلیارد نفر قرار دارد که سرتا سر دشت روبه رو را پوشانده اند .. باد میوزد و شنل مرگخواران را در پشت سرشان به اهتزاز در می آورد .. سکوت در دشت حاکم شده است و مرگخواران چشم از لشکر چند صد میلیارد نفری برنمیدارند ..

صدایی از انتهای لشکر:
- اوووووهاهاها! بهتون گفته بودم .. منو دست کم نگیرید!
بلافاصله توجه مرگخواران به چشم گنده ای جلب میشود که بالای لشکر چند صد میلیارد نفری بر روی برجک عظیمی شناور است .. چشم آسپ؟

لرد: هی .. آسپ .. چی میخوای؟
آسپ: من از دست شما کمی دلگیر شدم و حالا میخوام با شناسه های بی شمار خودم علاوه بر پیروزی مسلمم در انتخاب بهترین جادوگر ماه شما رو از صحنه جادوگران برای همیشه محو کنم ... از این به بعد من قدرت مطلق وزارت سحر و جادو هستم .. و کسی شما رو بخاطر نخواهد آورد و این من هستم که همیشه میمانم! اوووووهاهاها!

همه شناسه های آسپ به طرز وحشیانه ای شروع به داد و بیداد و سر و صدا میکنن ...

بلیز: ارباب فکر میکنم اینا بویی از تمدن نبردن .. به نظر خیلی وحشی میرسن ... صلاح نیست باهاشون دهن به دهن بشیم!
لرد: امروز آن روز نیست .. امروز روز جنگ است!
بلیز: هن؟
لرد: هیچی ... یعنی ما باید باهاشون بجنگیم ... همه خوب گوش کنن ... استراتژی ما اینه که این لشکر چند صد میلیارد نفری رو از وسط بشکافیم و خودمونو به آسپ برسونیم و بکشیمش .. کسی هست که متوجه نشده باشه؟
بلیز: ارباب من یک نظر دیگه دارم .. ما میتونیم اول آسپ رو از وسط بشکافیم و بعد خودمونو به لشکر چند صد میلیارد نفری برسونیم و اونا رو بکشیم!
- دنـــــــــــــــگ!
-

لرد: پس ظاهرا همه متوجه شدن ... خب همه آماده باشن .. بخاطر فرودو!
پرسی که از اونجا رد میشد: چه ربطی داشت؟
لرد: مهم نیست.

بدین ترتیب مرگخواران به سمت لشکر چند صد میلیارد نفری حمله ور میشن و لشکر چند صد میلیارد نفری هم به سمت مرگخواران حمله ور میشه... بوق سانسور .... فوقع ما وقع!

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۳۱ ۱:۵۶:۱۶
ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۳۱ ۲:۰۹:۰۸

پیام زده شده در: ۲۱:۴۵ سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۷

محفل ققنوس

جیمز سیریوس پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۵۰ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۳۷ یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
از طلا گشتن پشیمان گشته ایم، مرحمت فرموده ما را مس کنید.
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 1531
آفلاین
با سلام و عرض خسته نباشید به شما بینندگان و شنوندگان عزیز و محترم !
من ، جیمز سیریوس پاتر با شما خواهم بود با جدیدترین خبر وزارت !

رکورد ها را بشکنید !!
در....
گینس جادوگری !

کاربر عزیز ! بیشترین باری که از Ctrl+f5 استفاده کردید چند بار بود؟
و شما مدیر عزیز ! آیا میتوانید رکورد بلاک را از چنگال خونین بارون خون آلود بیرون بکشید؟

توحید جان ! آیا تو اولین عضوی نیستی که در عرض یک ماه ، رنک بهترین نویسنده رو گرفتی؟

آلبوس دامبلدور ! آیا شما موفق به شکستن رکورد ریش بلند مرلین بودید؟

هلنا ! آیا شخصی قادر به شکستن رکورد تغییر شناسه سرعتی شما در عرض چند ماه خواهد بود؟؟

پرسی عزیز ، آیا کسی در گفتن بیش از حد کلمه ی " بالاخص " و " هوومم " قادر به شکستن رکورد تو بوده؟

بابا عله ی عزیزم ! آیا تا به حال مدیری از مدیران پایش را بیشتر از شما بر روی سیم گذاشته؟

کوییرل دوستداشتنی ، آیا بیشترین سوءاستفاده ی شناسه ، بر روی شناسه ی شما نبوده؟ یا .. بوده؟

**** عزیز! آیا دروغگو تر از شما در سایت بوده !؟؟

**** نامرد ! بوقت می کنم ! از تو خائن تر تو این مملکت هس؟؟

** ارزشی ! این چه وضعه رولنویسیه ؟؟ فک می کنی کی هستی؟ از همه ارزشی تر ! رکورد ارزشی ها ! می کشمت ! قطعه قطعه ات می کنم ! میخورمت !

چند تن از ممد ها وارد کادر دوربین شده و جیمز را که جوگیر شده و میکروفن به دست و فریاد زنان دست و پا میزد کنترل کردند .

جیمز : بوقی ! ارزشی ! غیرگولاخ ! تو کپی رایت حالیت نمیشه؟ نامرد ! دو رو ! بی معرفت ! بریم نحوه حالتو بگیرم؟

ممد ها قادر به کنترل جیمز نبودند .

قبل از اینکه صفحه ی دوربین سیاه شود ، صدای جوگیر جیمز برای آخرین بار به گوش رسید :

جیمز سیریوس پاتر _ خبرنگار رسمی وزارت _ مثلث برمودا !

ویرایش شده توسط جیمز سیریوس پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۲۵ ۲۱:۴۶:۲۰

پیام زده شده در: ۱۹:۱۴ سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۷

رون ویزلی old3

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۷ شنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۲۲:۰۵ دوشنبه ۲ دی ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 38
آفلاین
دوربین بر روی ریل،به دور میز و دو صندلی که در اطرافش قرار دارند میچرخد.و باعث میشود که تصویر دو جادوگر نشسته بر روی صندلی ها،در تلوزیون های سراسر جهان دیده شود.
دوربین به چرخش خودش ادامه میده
دوربین همچنان میچرخد
دوربین

...شتلق...
در این لحظه فیلمبردار به دلیل سرگیجه ی بیش از حد،به روی زمین پرتاب میشه و بالاخره دوربین بر جای خود ثابت میشه.

های...هوی...های
(صدای شادی کارگردان)

شروع فلش بک
کارگردان:عمرا اگر بتونی بیشتر از ده دور بچرخی و حالت بد نشه.
تصویر بردار: بینیش باو.از همین الان خودتو بازنده بدون.شرطو میبازی حتما
پایان فلش بک

مجری برنامه تد ریموس لوپین که سعی میکنه صداهای فوق را نادیده بگیره،برمیگرده تا به دوربین لبخند بزنه اما متاسفانه دوربین پشت سرش قرار داره،در نتیجه بیخیال میشه.
تد:امروز در خدمت رون ویزلی هستیم تا در مورد بحثی که سراسر دنیای جادوگریو فرا گرفته،صحبت کنیم.پیش از آغاز بحث،سلام میکنم خدمت رون عزیز.
رون:سلام

تد:خودتونو معرفی کنید،هرچند برای همه شناخته شده هستید.
رون:بله...من رون ویزلی هستم.یک از قدیمی ترین جوا...
...شتلق...
(ضربه ای از ضمیر نا خودآگاه)
-بله من رون ویزلی هستم.یکی از قدیمی ترین جوانان این مرز و بوم.ششمین پسر خانواده ی ویزلی.رفیق همون پسر بی ادبه که با دامبلدور کلاس خصوصی داشت و بعدش فیلم هاش دراومد
(در این لحظه چهره ی رون شطرنجی میشه.)

و متاسفانه برادر زن اون پسر بی ادبه.نمیدونم این بوقی چه شکلی مخ خواهر منو زد.شک ندارم که از معجون عاشقی استفاده کرده بود.

تد:بله متشکریم..خوب حالا بحثمون رو شروع میکنیم.موضوع بحث امروز ctrl+F5 هستش.خب...من دیگه ادامه ی بحث رو به رون عزیز میسپارم.

رون:بله..کنترل اف پنج از ارکان جامعه ی جادوگریست.
در روایت هست که یک روز چوچانگ نزد بارون مقدس که یک عالمه شخصیت مدیریتی و کلی پرستیژ داره رفته و ازش میخواد که چاره ی دردهایش را بگوید.
و بارون مقدس که سلام زوپس بر او باد میفرمایند:

نقل قول:
کنترل اف پنج بر هر درد بی درمان دواست.

و از این نقل قول میتوان به اهمیت کنترل اف پنج در زندگی جادوگران پی برد.

همچنین در زوپسا نامه داریم:
نقل قول:
یاد آر روزی را که صفحه ات سفید بود

و ما از برای تو بارون فرستادیم تا بگوید ز اسرار کنترل اف پنج

روایت دیگری هست که میگوید: برای بهتر زیستن در این دنیا،هر روز،صبح و ظهر و عصر و هر زمان که میتوانید کنترل اف پنج بزنید،باشد که رستگار شوید.

فلذا من شما را به کنترل اف پنج زدن در تمامی مراحل زندگی دعوت میکنم.اصلا چه معنا دارد جوان ما بدون کنترل اف پنج زیست کند؟حیات خویش را با آن در هم آمیزید و بنگرید که خوشنودی زوپس شامل حالتان شده و شاید به مقام شامخ مدیرت برسید.
همانا به یاد داشته باشید که عله همواره در کنار شما کنترل اف پنج میزند.
تد:ببخشید..ولی خیلی ها جواب نگرفته اند از این عمل...
رون:پاداش ایشان نزد باورن مقدس همواره باقیست.

تد:با تشکر از شما که وقت خودتون رو در اختیار ما قرار دادید.
رون:جا داره دو تا فحش به اون پرسی نا خلف و جاه طلب بدم که رفته دستما...
...شتلق...
(و هیچکس نفهمید که ضربه ی فرود آمده از کدامین سو بود)

پایان...

[url=http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=3306&forum=9&post_id=197138#forumpost197138]به روی واژه ی Delete کلیک کرد تا خاطرات بد را از خانه های اندیشه اش پا

پیام زده شده در: ۲۰:۴۸ پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۷

روبیوس هاگریدold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۳ جمعه ۲ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۷:۲۳ جمعه ۱۹ تیر ۱۳۸۸
از يه ذره اون ور تر !‌ آها خوبه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 334
آفلاین
قبل از تریلر :
تره ور : هوووم بیا روی یه سوژه ی جدید کار کنیم از گردانندگان خیلی استقبال شد !
هگر : نه باب بوقی من دیگه پست نمیزنم من با سایت هماهنگ نیستم ! هی پست میزنیم میپاکه همه ناراحت میشن . هی پست می زنیم این بوقی ها ویرایش میکنن ! آزادی خیلی پایینه !
تره ور : بوقی بهت میگم من سابقه دارم یکم متعادل تر بنویس خیلی خوف بود دیگه بیناموسیش !
هگر : هووم راست میگی لیلی همیشه میگه خواهی نشوی رسوا هم رنگ جماعت نشو !
تره ور : چقدر خز !
هگر : نه باب لیلی راس میگه !

غولاقه اینتر مدی ایت بار دیگر تقدیم را میکند : وزیر مردمی

فیلمی بسی خوف !

کشتی بس خوفی در حال عبور از دریا است .
کشتی آب را از هم می گسستند !

روی عرشه ی کشتی ویزیر مردمی قرار دارد . در دست نقشه ای دارد .دوربین روی نقشه زوم میکند !
کشور های ناشناخته ای بر روی آن دیده می شود !
ایستگاه کینگز کراس ! اتاق ضروریات ! دهکده ی هاگزمید ! ... !

ساحره ای با عینک آفتابی و مایو به وزیر مردمی شدیدا نزدیک می شود و بعد وزیر برمیگردد و (طرح همیاری با ناظرین برای سانسور ! )

دو طبقه زیر عرشه ی کشتی !

دوربین فضای اطراف را نشان میدهد که به صورت خوفی مملو از وسایل و بازی مشنگی است و چندی از مدیران مشغول سرگرمی هستند !
عله به طرز فجیعی زیر خنده میزند و به (ت.ظ.پ) نگاه میکند و میگوید : اگر این توپ تو برود مدیرت میکنم
.
.
.

در دور و بر ما چه میگذرد ؟!
پست ها و مقام ها چگونه اعطا می شود !
کارهای کوچک به بزرگان و کار های بزرگ به افراد کوچک واگذار میشود!
در چنین مکانی توان زیستن هست ؟

به زودی در هالی ویزارد !

وزیر مردمی !

برنده ی جایزه ی سانسور زرشکی !

اثری مشترک از هگر و تره !

شناسه قبلیم
اگه میخواین سوابقمو بدونید حتما یه سر به اطلاعات اضافی من بزنید !

پیام زده شده در: ۰:۲۲ پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۷

جیمز  پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۲ یکشنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۴۸:۲۹ جمعه ۱۵ دی ۱۴۰۲
از دهکده هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 204
آفلاین
کمپانی جادو و دوستان تقدیم می کند.
گزارش غیر تصویری از مدرسه جادوگری هاگوارتز.
ترم تابستانی هاگوارتز در حالی آغاز می شود که مدیر جدید مدرسه، استرس، نه اشتباه شد، پسترس، نه!!! نه!!! ببخشید استرجس اصلا ولش کنین ، خلاصه مدیر جدید مدرسه تغیرات زیادی را در مدرسه به وجود آورده است. امسال مدرسه معاون نداره و همه کارها توسط شورا و بازرسان هاگوارتز و خود مدیر مدرسه انجام می شه امسال در شیوه امتیاز دهی هم تغییراتی ایجاد شده.
همچنین پس از نیم ترم در آخر تیر ماه دوباره از دانش آموزان علاقه مند ثبت نام انجام میشود و ترم دوم در حالی آغاز می شود که سه درس تشویقی نیز به مجموعه دروس ترم قبل افزوده می شود.
از جمله نکات مثبتی که می توان در این ترم به آن اشاره نمود پاسخ دهی سریع به سوالات اساتید و اعضا توسط مدیر مدرسه است. همچنین هیچ یک از اساتید هاگوارتز دو درس را تدریس نمی کنند، که این فرصت را برای اعضای جدید و اساتید جوان فراهم می کند.
جیمز پاتر
خبرنگار مستقر در هاگوارتز
واحد خبر جادو و دوستان

---------------------

دینگــــــــــــ . . . . . . . . دینگــــــــــــ . . . . . . . . دینگــــــــــــ
جادوگران محترم به تاپیک معجون سازان قرن . . . . . . . .

دینگــــــــــــ . . . . . . . . دینگــــــــــــ . . . . . . . . دینگــــــــــــ
جادوگران محترم به تاپیک معجون سازان قرن . . . . . . . .

شرکت تبلیغاتی جادو و دوستان از تمام جادوگران جهت شرکت در مسابقه معجون سازی در تاپیک معجون سازان قرن دعوت به عمل می آورد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به همان تاپیک مراجعه نمایید.

دو پستت ادغام شد،لطفا در یه فاصله زمانی کوتاه پست پشت سر هم نفرست.

ویرایش شده توسط آنتونین دالاهوف در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۲۰ ۱۲:۵۶:۵۰

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۵۷ یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۸۷

استن شانپایکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۴ چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۵۰ چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 440
آفلاین
یک کلاه بر سر یک نفر ، یک کلاه بر سر چند نفر

اخبار رو با خبری از وزارت پی میگیریم ... طبق آخرین آمار و ارقامی که هم اکنون به دست ما رسید فعالیت وزارت جادو نسبت به عهد دقیانوس و کمی عقب تر ( حدودا 2000 تا 4000 سال قبل از پیدایش جادوگران ) به میزان 1% افزایش داشته است برای همین تماسی ویدیویی برقرار کردیم با آلبوس سوروس پاتر وزیر کاملا مردمی

سلام

آلبوس سوروس : علیک

شما الان کجایین ?

[b]آلبوس سوروس[/b] : روی صندلی وزارت دارم چرت میزنم .. امرتون ؟

شما فکر نمیکنین که فعالیت وزارت یه خورده بیش از حد بالا رفته .. اعضا کشش این همه فعالیت رو ندارن

آلبوس سوروس : از تلویزیون هستین...از اول میگفتین.. یعنی الان دارن منو می بینین ملت .. سلام ملت .. راستی علی نون نخر مامانی خریده

جدی باشین .. چه وضعشه

آلبوس سوروس : ببخشین .. اخه تا حالا تلویزیون ندیده بودم

دفعه آخرتون باشه ... هدفتون از وزیر شدن چی بود ؟

آلبوس سوروس : بوق زدن تو چتر باکس و البته استفاده از آواتار های کلاه به سر

خوب می تونین چند تا از مهم ترین فعالیت هاتونو تو وزارت نام ببرین

آلبوس سوروس : فعالیت که خیلی بالا بوده .. خیلی .. مثلا راه اندازی آبدارخونه ی وزارت .. فعال کردن دستشویی با کاملترین سرویس ..

درسته .. واهدافتون واسه آینده چیه ؟

آلبوس سوروس : یکی دو تا آبدارخونه ی اضافه داریم در دسته احداث ... اگر عمرمون کفاف بده قصد داریم دستی هم به سر روی امضامون بندازیم

چی ی ی ی می گی .. ببخشید منظورم این بود که شما با این همه فعالیت خسته نمیشین

آلبوس سوروس : چیکار کنیم دیگه ، عشقه به جادوگران تو خونمه

شما با گلگومات نسبتی دارین ؟

آلبوس سوروسخصوصیه لطفا بعدی:

عده ای که چشم دیدن فعالیت های بی حد شما رو ندارن قصد کودتا دارن . نظرتون راجع بهشون چیه

آلبوس سوروساوا کودتا دیگه چیه ؟ خوردنیه ؟:

آیا دوست دارین بازم وزیر بشین ؟

آلبوس سوروس : با این که فشار وزارت رو من خیلی خیلی بالاست و من تحمل این همه فشارو ندارم ولی بخاطر اینکه دل مردم نشکنه قبول میکنم

عجب ! یه سوالی می پرسم البته ماله برنامه ی قلم پر هستش از پروفسور ویزلی .. با رعایت کپی رایت .. چه جوری با جادوگران آشنا شدین؟

آلبوس سوروس : داستانش طولانیه راستش من خیلی وزیر شدن رو دوست دارم .. خیلی .. یعنی خیلی زیاد .. بعدش دوستان گفتن که از اونجایی که با این آی کیو وزارت دستشویی رو هم به تو نمیدن .. بهتره بری بوق بزنی.. من هم گشتم این جا رو خلوت گیر اوردم .. هی بوق زدم تا اینکه همه ریختن سرم ، گفتن چه خوب بوق میزنی .. بیا وزیر شو

یعنی شما هری پاتری نیستین؟

آلبوس سوروس :چرا یکی دو بار تو گفتگو با مدیران دیدمش .. خوب بوق میزد .. معلومه کارش درسته

بله بله .. پس هدفتون تو جادوگران چیه ؟

آلبوس سوروس :به به چه سوال زیبایی بود

حرفی با کاربران ندارید .. برنامه داره تموم میشه ...

آلبوس سوروس :همیشه در قلبه منید هرگز

ممنون از میر نمکی همکارمون در واحد سیار .. برنامرو با خبری از .........

............
مشتی بود بر درب وزارت

ٌٌدر حال پاشیدن بذر

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.