هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر ناظرین شهر لندن
پیام زده شده در: ۱۴:۲۴ سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۸۷

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
با پوزش از ناظر ...

ونوس عزیز ... من دقیقا نمیدونم یا درست متوجه منطق استدلالتون نشدم ... بر چه مبنا و چه اساسی فقط شما تاریخچه سایت رو بدرستی میدونید؟ شمایی که سه سال به طور کامل از سایت رفته بودید و بقیه مدت رو هم فعالیت مداوم نداشتید چجوری میخواید به ما درس تاریخ بدید تا هویتمونو بشناسیم؟

شمایی که دائم حرف از قدمت و تاریخ و اینا میزنید و به قول خودتون دنبال کار تکراری هم نیستید؛ تا حالا سری به اینجا زدید یا چون در سایت نبودید از وجود چنین تاپیکی خبر ندارید؟ بهتر نیست اگر فعالیتی میخواید بکنید جای اینکه بیخود دیگران رو متهم به بخیل بودن و دخالت کردن و ناآگاهی و .... کنید همین تاپیک رو تکمیل میکردید؟ (البته اگر چیزی دارید که بهش اضافه کنید!)

در مورد بخیل بودن هم اصولا کسی توی یک شهر نمیره وسط خیابون چادر بزنه بگه چیه این همه جا ... خب این تیکه کوچولو هم مال ما ... همونجور که وقتی پنجاه نفر سوار یک اتوبوس میشن راننده بخاطر اینکه آدم بخیلیه از تک تک مسافرا بلیط نمیخواد ... بلکه هر جامعه ای یک سری ضوابط و قوانین داره که باید بهش احترام گذاشته بشه تا نظم برقرار شه!

در مورد دخالت کردنم که فکر نکنم لازم باشه یادآوری کنم اگر من نظر یا انتقادی برای بهبود وضع این انجمن داشته باشم ضرورتا باید در این تاپیک مطرحش کنم! (اگر قبلا ها یکجور دیگه بوده متاسفانه من بخاطر تازه وارد بودنم اطلاعی ندارم!)

ضمن اینکه فکر میکنم نهایت ساده انگاریه که یکی تصور کنه یکی سه سال و خورده ای در یک سایت فعالیت مداوم داشته باشه ولی ندونه گذشته سایت چه خبر بوده!
------------------------------------

به طور کلی مسائلی که در پست قبلیم بیان کردم چیزهایی بود که فکر میکردم خیلی با برنامه تر و بدون حاشیه تر و صد البته موثرتر هم میتونه اجرا شه ... ولی ونوس عزیز با پست قبلیتون کلا دیدگاهم در مورد ایدتون عوض شد.

مودی عزیز ... من با ایده شما مخالف نیستم ... اما فکر میکنم میشه با برنامه تر و بهتر کار کرد ...

ویرایش به الستور:

نه اشتباه برداشت کردید منظورم شما نبودین ... یک ناظرم موقعی مودبانه و صبورانه حرف میزنه که احترامش از پیش رعایت شده باشه ... فکر میکنم در مورد باقی مسائلم قبلا توضیح دادم ...

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۷/۱۲/۱۳ ۱۶:۴۲:۴۶

پیام زده شده در: ۱۰:۲۶ سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۸۷

الستور مودیold3

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۰۶ یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۵۶ شنبه ۱۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 55
آفلاین
هوم، منم با نظر ونوس موافقم که چرا این تاپیک مشکل داره و سر چی داره بحث میشه...
اگر درست یادم باشه که هست، قرار بود اعضای قدیمی یه تاپیک واسه خودشون داشته باشن که بتونن توش از حق اب و گلی خودشون توی سایت استفاده کنن و هرازگاهی چند تا پست توش بزنن.. خوب اگر این تاپیک هر دو هدف رو دنبال کنه...چه مشکلی داره؟ یعنی هم اعضای قدیمی توش پستت بزنن...هم پست هدف مند باشه و تاریخ کل سایت رو بگه...
در ضمن...بلیز جان، ما نگفتیم خاطرات شخصی دو نفره می زنیم...اینقدر عقده ای و بدبخت نیستیم که بخوایم بیایم خاطرات دو نفره از سایت رو با هزار منت توی سایت بزنیم...ما گفتیم در مورد تاریخ سایت و جادوگراش می زنیم...
اگرم با این مشکل داری که من این وسط چی کاره ام...باید بگم که منم مثه خیلی های دیگه اینجا فراموش شده ام...یکی از اعضای به قول شما قدیمی و تک رقمی سایت..(نمی خام بگم منت بزارم...شاید اصلا باید منت بزاریم!!!)متاسفانه شناسه اول سایت من توسط یکی از دوستان اشتباها پاک شده و من به عنوان مهمان شناخته میشم....ولی می تونم برای اینکه شما دوستان منو بشناسید، اینو بگم که تاپیک " تعرفه نمایشنامه نویسی "، " نحوه برخورد " و اینا رو من زدم که به عنوان مهمان نوشته...و بعد با شناسه بلاتریکس فعالیت کردم که خوب معروف بود به بلا-گازگاز! و بعد هم امبریج..و بعد هم به کل از سایت رفتم...اینا رو گفتم که دوستان بدونن که منم مثل خودشون زمانی در اوج فعالیت بودم...ولی چند تا نکته در زمان ما فرق داشت با الان...
یکی اینکه...زمانی که ما فعال بودیم و شما دوستان عضو جدید...ما با روی خوش و اینا پذیرا می شدیم و تشویق به فعالیت می کردیم...ولی خوب الان من با شناسه جدید اومدم و مثه عضو تازه وارد که نخام به قول شما ها، قدیمی بودنم بکوبم تو سرتون،( که بالاخره روزی خودتون هم مثه ما میشید!) ولی نحوه برخورد بعضی دوستان ناظر، اصلا خوب نبود...دوستانی که بدون دلیل اجازه فعالیت رو میگیرن و دست و بال ادم رو می بندن..اونم نا با لحن خوش! خوب جای تاسف داره!

برای توضیح به یکی از ناظران عزیز هم باید بگم که تاپیک " بایگانی مودی " رو خود من ساخته بودم..و همون طوری که اول تاپیک هم پست هام هست ( پرونده ی خودم هم هست) اونجا برای این بود که مودی در مورد اعضای سایت به روش خودش پرونده سازی کنه...که متاسفانه به دلیلی بی توجهی ناظران اون فروم..اونجا تبدیل به تاپیک ارزشی سلام من خوبم چطوری شده...که البته حتما از نظر ایشون هدفمنده! که پاک نشدن!
زمانی به کسانی که این جور پستا رو می زدن..می گفتیم میخان پست زیاد کنن...الان نمی دونم چی میگین بهشون....قبلا اگر کسی حوصله پست زدن نداشت...پست نمی زد...الان من دیدم پست زده میشه...و زیرش مثلا می نویسن...حوصله نداشتم دیگه...خوابم میومد!!!!
نکته بعدی در مورد اعضای فعال سایت بود که خوب فعلا جای این بحث نیست...چون بحث ما در مورد ناظر بود...فقط همون نکته بسه...
فعلا همینا...در ضمن...اینا رو به عنوان دوستی قدیمی...گفتم که زمانی مثه شما ها درد دل دیگر دوستاشو گوش می کرد.

ویرایش: یه چیزی رو یادم رفت بگم...اینجا من اصلا کاری ندارم که من قدیمی هستم یا مثه شناسه ام خیلی جدید...اینی که گفتم در مورد رفتار ناظرا ...به عنوان یه عضو جدید گفتم...که چرا اینقدر دست و پای ادم رو می بندید و نمی زارید فعالیتی صورت بگیره؟؟!
در ضمن این پست می تونست توی نحوه باشه..ولی به این دلیل که ممکنه برای بعضی دوستان سوتفاهمی به وجود بیاد که میخان بگن ما خوبیم شما بد! و در نهایت دعوا بشه...گفتم به دور از اون تاپیک صحبت کنیم. ما می خایم با همدیگه توی سایت خوش باشیم...ولی خوب...

ویرایش شده توسط الستور مودی در تاریخ ۱۳۸۷/۱۲/۱۳ ۱۲:۳۹:۴۰

می دونید با چه کسی طرف هستید؟!
اپتیموس پرایم!
مودی-تریلی!
Leader Prime!

پیام زده شده در: ۹:۵۶ سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۸۷

ونوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۴ دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۳:۳۱ شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹
از کاخ المپ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 385
آفلاین
نقل قول:

مری باود نوشته:
سلام

با مهر تایید آسپ این پست ارزش قانونی دارد :دی

ونوس :

در مورد تاپیک هیچ مشکلی نیست ...

برای اینکه خودتون دو نفری هم توش بنویسین ، فقط کافیه که توی قوانین تاپیک در پست اول قید کنی .
فقط فکر میکنم بهتر باشه بعداً با هماهنگی یه سری تاریخچه رو هم به دیگران بسپری ( در کل کمک خواستی بگو )

اسمش رو عوض کن ، مخصوصاً الان دوران استکبار شکاندن قلیان و ایناست ...

توی مایه های هزار و یک شب و اینا به خود من بیشتر میچسبه وگرنه که :

دیوان بابا مودی عریان و ننه ونوس ... :دی

هوووم ؟

نظر آسپ : تاپیک درخواستی ونوس تایید میشه، هرطور دوست دارید تاپیک رو جلو ببرید ولی به نظرم با مشارکت دیگر اعضا باشه بهتره. در هر صورت هماهنگی ها و این چیزها دیگه با خودتون ... کمکی هم از دست ما برمیومد اول به مری بگید بعد به من! (همر) با بقیه موارد هم موافقم.

در مورد نظر آسپ ... محترمه ...

منتها!!! غیر از ما دو تا کسی از روند کار و تاریخچه ی دقیق سایت خبر نداره!!!
مثلا ما برسیم به فصل نمید نامه! یا چه می دونم هوق نامه!
کی می دونه اینا چین؟
در کل آسپ بذار چند پست بریم جلو قانع میشی!!

ببخشید؟! اصلا شما تاریخچه ی رول نویسی سایت خودتون رو می دونید که بعضی ها !!! که اینجا هم ناظر نیستند و تو کار ناظرا دخالت می کنند و کلی ادعاشون میشه!!! میان نظر می دن؟
یادش بخیر! تو مدرسه بهمون می گفتن که کسی که تاریخشو ندونه هویت نداره!! دلم سوخت برای خودمون!
علاوه بر این وقتی چند نفر بخوان یه کار واقعا جدی و درست و حسابی تحویل بدن ... هر چی تعداد کم تر باشه کنترل راحت تره!

در مورد اسم ... آره ...ملت جنبه ی طنز تو این چیزا ندارن!!! شاید عوضش کنیم شاید عوضش نکنیم!

در آخر ... سایت به این گندگی .... بعضی ها اینقدر بخیلن که نمی تونن یه تاپیک دو نفره برای دو نفر از اعضای هدف دار ببینند!
فقط می تونن سوژه های تکراری بدن!!

پیام زده شده در: ۲۱:۲۷ دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۸۷

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
مری عزیز .... تاپیک قوانین نداره که کسی بخواد تهیه و تنظیم کنه و بگه اینجا کیا میتونن پست بزنن و کیا نمیتونن بزنن ...

وقتی یه تاپیک زده میشه نه متعلق به زننده تاپیک هست نه متعلق به ناظر هست و نه متعلق به هیچ کس دیگه ... چه برسه که دیگه توش چنین قوانینی هم بخواد وضع شه!

به همین دلیل اگر چنین برنامه ایم قراره ریخته بشه بهترین راهش اینه که بعد از زده شدن تاپیک شما اونو قفل کنید بعد هر موقع دیگران چیزی نوشتند پستشونو به شما بدن و شما در همون تاپیک پست ها رو بزنید یا همکاریتونو بالاتر ببرید فقط بعضی مواقع خاص تاپیک رو باز کنید ...

ضمن اینکه حرکتتون هیچ دلیل منطقی ای نداره ... یعنی مثلا منو هوکیم بخوایم تاپیک بزنیم توش خاطراتمونو از زمان عضویت تو جادوگران تا به امروز برای هم بنویسیم میتونیم یک تاپیک انحصاری در این انجمن داشته باشیم؟

از همه اینا گذشته در مورد این مسائل من بخش مقالات رو بیشتر از همه توصیه میکنم...

من جای دیگه رو نمیدونم بلیز عزیز ...

منتهی توی راون ما تاپیکهای اینچنینی داریم ، که باهاشون هیچ مشکلی نداریم و همین طور با اعضاشون ...

و تونستیم مقالاتی زیبا و جالب رو برای بخش مقالات فراهم بیاریم ... همینطوری که شما چنین استنباطی رو کردید .

چطور قوانینی نداره ؟ من خودم هر موقع که تاپیکی زدم یا رویه تاپیکی رو عوض کردم در پست اول قوانین تاپیک رو شرح دادم ...

اگر لازم به قفل شدن هم باشه ، به مرور زمان مشخص میشه و چنین کاری رو صورت خواهیم داد ...

من توی توضیحاتم نوشتم که مشکلی از بابت وارد کردن دیگران با توجه به زاویه دید داستانی سایت نمیبینم و دوستان میتونن اگر میال بودند با پذیرفتن دیگر افراد تاپیک خودشون رو در سطح بالاتری قرار دهند ...

مری جان ... راحت باش، میخوای بیا چند تا پست هم زیر پست من ویرایش کن!

فکر میکنم یکم بین نظارت تالار های خصوصی با نظارت انجمن های عمومی فرق وجود داره!

در تالار خصوصی جمعیت کمتره، همه با هم دوستن و بیشتر یک فضایی برای تمرین و پرورش رول هست و اکثریت میتونن سر مسائل مختلف با هم به توافق برسند؛ در صورتی که در رولپلینگ اصلی سایت اصلا همچین چیزی نیست ...

در مورد قوانینم بله محدودیت داره ... یکی میتونه اول تاپیک بگه در این تاپیک در مورد این مسائل بحث میشه و اینکارا انجام میشه در حقیقت جهت و سوی تاپیک رو مشخص میکنه ... اما یکی نمیتونه بیاد اول تاپیک بگه فقط این افرادی که من میگم حق دارند اینجا پست بزنن ... چون این خارج از حیطه اختیارات اون فرد هست و اگر کسیم بر این قاعده عمل نکنه اون شخص حق اعتراض نداره ...

ویرایش شده توسط مری باود در تاریخ ۱۳۸۷/۱۲/۱۲ ۲۱:۳۴:۲۱
ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۷/۱۲/۱۲ ۲۲:۳۴:۲۸
ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۷/۱۲/۱۲ ۲۲:۳۹:۳۲

پیام زده شده در: ۲۰:۲۷ دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۸۷

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
سلام

با مهر تایید آسپ این پست ارزش قانونی دارد :دی

ونوس :

در مورد تاپیک هیچ مشکلی نیست ...

برای اینکه خودتون دو نفری هم توش بنویسین ، فقط کافیه که توی قوانین تاپیک در پست اول قید کنی .
فقط فکر میکنم بهتر باشه بعداً با هماهنگی یه سری تاریخچه رو هم به دیگران بسپری ( در کل کمک خواستی بگو )

اسمش رو عوض کن ، مخصوصاً الان دوران استکبار شکاندن قلیان و ایناست ...

توی مایه های هزار و یک شب و اینا به خود من بیشتر میچسبه وگرنه که :

دیوان بابا مودی عریان و ننه ونوس ... :دی

هوووم ؟

دیدالوس دیگل :

دیدالوس عزیز طرح بسیار جالبی رو داری منتهی این انجمن وسط ماگلهاست ، نمیشه وسط لندن بین چند جادوگر دوئل برپا ساخت ...

این پیشنهاد در انجمنهای جادویی کوچه دیاگون ، ویا هاگزمید و یا محفل ریدل و ققنوس جای تناسبی بهتری رو داره ...

مرسی .

نظر آسپ : تاپیک درخواستی ونوس تایید میشه، هرطور دوست دارید تاپیک رو جلو ببرید ولی به نظرم با مشارکت دیگر اعضا باشه بهتره. در هر صورت هماهنگی ها و این چیزها دیگه با خودتون ... کمکی هم از دست ما برمیومد اول به مری بگید بعد به من! (همر) با بقیه موارد هم موافقم.

ویرایش شده توسط آلبوس سوروس پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۱۲/۱۲ ۲۰:۴۸:۵۶

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱۹:۱۰ دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۸۷

دیدالوس دیگلold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۹ شنبه ۱۴ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۲۲:۴۵ سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۲
از جلوی کامپیوترم!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 338
آفلاین
با سلام:

می خواستم ازتون مجوز یک تاپیک رو بگیرم.
اسم تاپیک:دوئل جادوگران!
توضیحات:
من توی این تاپیک سوژه ی دوئل دو یا چند نفر رو می دم و از بقیه می خوام که این دوئل رو به صورت رول های ادامه دار بزنن.و بهشون می گم که این دوئل در کجا انجام می شود."ممکنه مثلا بگم که خانم یا آقای x و y و a باهم یارند و uو rو b
هم باهم یارند.دوئل این دوگروه باهم رو به صورت رول ادامه دار بنویسید."

اگر تاپیک،تاپیک خوبی است قبول کنید.
با تشکر.

غیر ممکن غیر ممکنه! همینی که گفتم...ناراحتی زنگ بزن 118

پیام زده شده در: ۱۸:۰۹ دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۸۷

ونوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۴ دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۳:۳۱ شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹
از کاخ المپ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 385
آفلاین
سلام!!!

اون تاپیکه بود چیز کرده بودم ... در خواست کرده بودم مجوز دادید...
قرار بود کلا تو سایت یه تاپیک بدن فقط مال ما قدیمیا باشه!!!همون!

نظرم عوض شد در مورد اسم و موضوعش!

منو مودی ... می خوایم دو نفری یه کتاب در مورد تاریخ سایت و اعضاش بنویسیم ... شعر و طنز و بوق با هم ...
بیشتر با استفاده از رول های قدیم ...
و چون کلا تو لندن راحت تریم و احتمالا نوع نوشتمون رول پلیینگی میشه ... می خوایم مجوزشو اینجا بگیریم!
فقط هم ما دو نفر حق نوشتن توش داشته باشیم!
اسم تاپیکون هم با کلی تفکر!!!

دیوان بابا مودی عریان و بی بی ونوس مستور ه!!!!

هوم؟

ویرایش شده توسط ونوس در تاریخ ۱۳۸۷/۱۲/۱۲ ۲۱:۵۶:۰۴

پیام زده شده در: ۱۵:۲۰ پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۸۷

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
به کینگزلی شکلبولت :

اسم قشنگ و جالبی به نظر میرسه ، اینطوری که تی ذهن خودم هست هم جالی کار زیادی داره و میتونی راهش بندازی !

دوهفته برای راه انداختنش و قوانینش وقت داری و اگر خوب بود جزو تاپیکهای ماندگار لندن خواهد شد !

مجوز مشروط داده شد !

به بتی بریسویت :

داستان رو خوندم ، ممنون از اینکه خبر دادی ، چون ما سعی میکنیم سر یک مدت خاص پستها رو روخوانی کنیم ...

اما نظرم در مورد پاک کردنش منفیه !

بهترین پستها فقط زمانی زده میشن که پستهای ضیفتر از آنها در تاپیک زده شده باشند و اگر کسی توانایی رول نوشتن رو داره و یا میخواد کسب کنه نباید یک رول عادی رو پیش ببره باید بتونه داستان رو از بدترین وضعیت ممکن تغییر بده !

داستانی که مودی نقل کرده از ذهنیت شخصی هست که لحظه ای وارد داستان میشه و خارج میشه ... میتونم بگم سوژه اش در پست خودش تموم شده مگر اینکه شخص دیگهای بخواد آن رو به بهترین نحو ممکن ادامه بده !

پس فکر میکنم مشکلی نیست اگر شخصی پست بعدی رو ارسال کنه ...

اگر سوژه مودی رو شکل داد پستش میمونه و اگر نتونست و پستش به فراموشی سپرده شد ، پستش رو پاک میکنیم .

مرسی ! مری !

ویرایش آسپ:

در ارتباط با شطرنج جادویی اگر جالب و جذاب شروع بشه بسیار خوبه ، هرچند من نظرم این هست که انجمن جدید قلعه هاگوارتز که به زودی افتتاح میشه مکان مناسب تری برای تاپیک خواهد بود. در هر صورت ، تصمیم با خود کینگزلیه ، فقط اگر اینجا زدیش باید از حالت مدرسه ای در بیاد و خفن و عموم پسند باشه!

پست مودی هم همون زمان که زده شد توسط من بررسی شد بتی عزیز ، اگر مشکلی داشت تا الان پاک شده بود ، دلایل مری کاملا متین و منطقیه! موفق باشی!

ویرایش شده توسط آلبوس سوروس پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۱۲/۱ ۱۵:۳۷:۲۹
ویرایش شده توسط آلبوس سوروس پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۱۲/۱ ۱۵:۳۹:۴۹

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱۴:۵۳ پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۸۷

بتی بریسویت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۶ شنبه ۲۱ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۰۳ شنبه ۱ فروردین ۱۳۸۸
از یه جای دنج
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 101
آفلاین
در بیمارستان سوانح جادویی سنت مانگو ،الستور مودی در این پست خودش رو وارد ماجرا کرده و داستانی که تعریف کرده عملا هیچ ربطی به سوژه ی تاپیک نداره . فقط یه پست زده که توی این بیمارستان اتفاق می افته . یکی لطفا رسیدگی کنه .
عجب اتفاق هایی توی این بیمارستان می افته ها!

[b]دامبلدوØ

پیام زده شده در: ۱۴:۰۱ پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۸۷

كينگزلی  شكلبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۲ شنبه ۲۱ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۹:۳۱ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۱
از ن، لايه ای كه زمين را فرا گرفته!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 842
آفلاین
ببخشيد، می خواستم مجوز بگيرم. اگه اجازه داده بشه می خوام يه تايپيك بزنم تحت عنوان "كلوپ شطرنج جادويی" . قائدتا طبق قوانين انجمن لندن كه به دقت مطالعه كردم بايد مجوز داده بشه.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.