هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر ناظرین شهر لندن
پیام زده شده در: ۹:۳۵ پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۸۷

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۸ شنبه ۱۴ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۴۵ سه شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۰
از آواتارم خوشم میاد !!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 350
آفلاین
بله!حق با شماست!باید می گفتم بهتون!
در این کلوپ ما بازی بین دو جادوگر رو می نویسیم(یا رول می زنیم)و رول ها ادامه دارند.من هم بر اساس پست هایی که کاربر ها می ذارند،بازی رو از چشم یه داور می نویسم و البته زمانی که رول ها طوری شدند که نشه اون ها رو ادامه داد،سوژه رو عوض می کنم و همچنین در ابتدای سوژه چند تا حرکت برای بهتر شدن رول می نویسم(البته اگه شما صلاح بدونید!)
در مورد اسم هم در مورد یه چیزایی مثل سالن بسکتبال ان بی اچ فکر کردم اما فکر می کنم که مشنگی جادویی بهتر باشه!
با تشکر فراوان!

[b][color=000066]Catch me in my Mer

پیام زده شده در: ۱۷:۴۴ جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۸۷

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
سلام

زاخاریاس عزیز لطفا توضیحات بیشتری بده. منظورت از داور بودن چیه؟ اگر هدفت اینه که توی سوِِژه‌ها و جریان رول‌های اون تاپیک داور باشی اشکالی نداره و خودت میتونی در جریان سوژه این موضوع رو بگی. ولی اگر تاپیک ادامه دار نیست و مثل باشگاه دوئل جنبه‌ی رقابتی داره و یا مسابقات دوره‌ای و اینجور چیزها هست اعلام کن.

در مورد اسمش پیشنهاد می‌کنم بیشتر فکر کنی ... اسم‌های جالب‌تری میشه گذاشت.

پیام زده شده در: ۲۱:۰۳ چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۸۷

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۸ شنبه ۱۴ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۴۵ سه شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۰
از آواتارم خوشم میاد !!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 350
آفلاین
با سلام!
من می خواستم تاپیکی با عنوان سالن بسکتبال مشنگی-جادویی درست کنم که در این تاپیک،ما رول هامون رو ادامه می دیم و من هم به عنوان داور توی اونجا فعالیت می کنم!
فقط خواستم از شما اجازه ی فعالیت در این تاپیک رو بگیرم!
با تشکر فراوان!

ویرایش شده توسط زاخاریاس اسمیت در تاریخ ۱۳۸۷/۱۲/۱۵ ۱۰:۰۵:۲۵

[b][color=000066]Catch me in my Mer

پیام زده شده در: ۱۸:۵۷ چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۸۷

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
ایگور عزیز ، ممنون بابت انتقاد و پیشنهادت!

به شخصه از این به بعد در تمام انجمن های تحت نظارتم این موضوع رو رعایت می کنم. مرسی که اطلاع دادی!

---
ونوس ما مجوز تاپیک دادیم نه ساخت کتاب ، کتاب‌سازی خرجش بیشتره ، مالیات هم داره!

کمکی خواستی حتما اطلاع بده، مرلین هم پشت و پناه مودی باشه تو ییلاق!‌ با جغد باهاش در ارتباط باش! D:

پیام زده شده در: ۱۰:۰۷ چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۸۷

ونوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۴ دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۳:۳۱ شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹
از کاخ المپ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 385
آفلاین
نقل قول:

آلبوس سوروس پاتر نوشته:
سلام

دوستان عزیز، این مساله داره زیادی ادامه پیدا می کنه و اصلا دلیلی نمی بینم این حرف ها اینجا زده بشه. (به عنوان تاپیک دقت کنید!) در هر صورت با احترامی که برای تمام شما قائل هستیم، تمام پست هایی که امروز اینجا زده شده میمونه و پاک نمیشه ولی لطفا دیگه بحث رو ادامه ندید یا اگر خیلی ضروریه به نحوه برخورد برید. ممنون!

به بلیز:

با تشکر از نظرت و انتقاد سازنده ای که انجام دادی ... من با ونوس و آلستور کاملا صحبت کردم. این تاپیک نه جنبه خاطره نویسی داره نه نظرات شخصی و در وضعیت فعلی سایت یک ایده جدید به حساب میاد و به نظر ما باید به ایده های جدید فرصت اجرا داده بشه. مطمئنا شرایطی هم که برای تاپیک تعیین میشه در جهت بالا بردن سطح تاپیک و رسیدن زننده تاپیک به هدف مورد نظرش هست. در هر صورت ما این فرصت رو به ونوس و آلستور عزیز دادیم که برای اجرای ایده شون اقدام کنند.

به ونوس و آلستور:

تاپیک با نام "جادوگران نامه" تایید میشه. فقط لازمه که موراد زیر رو رعایت کنید:

-در پست اول توضیحات کاملی در رابطه با تاپیک و نحوه کار اون ارائه بدید.

-در پست اول ذکر کنید که شما مسئولان تاپیک هستید و اگر کسی قرار هست پستی بزنه و یا تمایل به همکاری داره قبلش با شما هماهنگ کنه چون اگر پست فردی بر خلاف هدف و سبک اون تاپیک باشه، پاک خواهد شد.

-تاریخچه و معرفی هایی که میزنید باید کاملا ایفای نقشی باشه و سعی کنید اطلاعاتی که میدید کامل و به دور از نظرات شخصی باشد.

طبق قراری که بین مدیران و اعضای قدیمی سایت گذاشته شده بود و اینکه تاپیکی در جهت فعالیت اونها زده بشه، هر کمکی که از دست ناظرین بر بیاد انجام میدن ولی باز هم میگم، اگر اعضای جدید مایل به همکاری بودن و تواناییش رو داشتن باهاشون همکاری کنید و همونطور که خودتون هم گفتید همه باید در کنار هم باشیم و "عضو جدید ، عضو قدیم" رو کنار بزاریم.

ممنون آسپ و مری جونم!!!!! ناظران نمونه ی سایت!:*
ما چون می خوایم کار اصولی باشه و یه چیز درست و حسابی تحویل بدیم ... الان داریم جلد کتابو درست می کنیم :D

الی جونم هم برای چند روز رفته ییلاق!!! می نمی دونم چرا هر وقت قراره تاپیک بزنم هم دستام گم میشند!!!

خودتون هم آماده باشید به روزای حال سایت که برسیم تاپیک دست شما رو می بوسه!

با تشکر مجدد

پیام زده شده در: ۲۲:۴۱ سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۸۷

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
دوستان ناظر!

من تو اين تاپيك كه ميخوندم پست ها رو ديدم كه زياد پست ويرايش كرديد!

به عنوان يه عضو يه انتقاد دارم ازتون:

پست حريم شخصيه يك فرد هست.اگر گزينه ويرايش اونجا هست براي اينكه كه اگر مثلن اومد طرف تيكه خيلي خفن نوشت ويرايشش كنيد نه اينكه ويرايش كنيد و نظرتون رو زير پست بنويسيد!

به نظر من پست جديد بزنيد هيچ مشكلي پيش نمياد حتي اگر يه كلمه اي باشه پستتون!

پ.ن.اگر قبول كنيد يا نكنيد به من هيچ سود و ضرري نميرسه..فقط يه پيشنهاد بود!

موفق باشيد!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۲:۲۳ سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۸۷

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام

دوستان عزیز، این مساله داره زیادی ادامه پیدا می کنه و اصلا دلیلی نمی بینم این حرف ها اینجا زده بشه. (به عنوان تاپیک دقت کنید!) در هر صورت با احترامی که برای تمام شما قائل هستیم، تمام پست هایی که امروز اینجا زده شده میمونه و پاک نمیشه ولی لطفا دیگه بحث رو ادامه ندید یا اگر خیلی ضروریه به نحوه برخورد برید. ممنون!

به بلیز:

با تشکر از نظرت و انتقاد سازنده ای که انجام دادی ... من با ونوس و آلستور کاملا صحبت کردم. این تاپیک نه جنبه خاطره نویسی داره نه نظرات شخصی و در وضعیت فعلی سایت یک ایده جدید به حساب میاد و به نظر ما باید به ایده های جدید فرصت اجرا داده بشه. مطمئنا شرایطی هم که برای تاپیک تعیین میشه در جهت بالا بردن سطح تاپیک و رسیدن زننده تاپیک به هدف مورد نظرش هست. در هر صورت ما این فرصت رو به ونوس و آلستور عزیز دادیم که برای اجرای ایده شون اقدام کنند.

به ونوس و آلستور:

تاپیک با نام "جادوگران نامه" تایید میشه. فقط لازمه که موراد زیر رو رعایت کنید:

-در پست اول توضیحات کاملی در رابطه با تاپیک و نحوه کار اون ارائه بدید.

-در پست اول ذکر کنید که شما مسئولان تاپیک هستید و اگر کسی قرار هست پستی بزنه و یا تمایل به همکاری داره قبلش با شما هماهنگ کنه چون اگر پست فردی بر خلاف هدف و سبک اون تاپیک باشه، پاک خواهد شد.

-تاریخچه و معرفی هایی که میزنید باید کاملا ایفای نقشی باشه و سعی کنید اطلاعاتی که میدید کامل و به دور از نظرات شخصی باشد.

طبق قراری که بین مدیران و اعضای قدیمی سایت گذاشته شده بود و اینکه تاپیکی در جهت فعالیت اونها زده بشه، هر کمکی که از دست ناظرین بر بیاد انجام میدن ولی باز هم میگم، اگر اعضای جدید مایل به همکاری بودن و تواناییش رو داشتن باهاشون همکاری کنید و همونطور که خودتون هم گفتید همه باید در کنار هم باشیم و "عضو جدید ، عضو قدیم" رو کنار بزاریم.

پیام زده شده در: ۱۷:۵۱ سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۸۷

ونوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۴ دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۳:۳۱ شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹
از کاخ المپ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 385
آفلاین
نقل قول:

بلیز زابینی نوشته:
با پوزش از ناظر ...

ونوس عزیز ... من دقیقا نمیدونم یا درست متوجه منطق استدلالتون نشدم ... بر چه مبنا و چه اساسی فقط شما تاریخچه سایت رو بدرستی میدونید؟ شمایی که سه سال به طور کامل از سایت رفته بودید و بقیه مدت رو هم فعالیت مداوم نداشتید چجوری میخواید به ما درس تاریخ بدید تا هویتمونو بشناسیم؟

شمایی که دائم حرف از قدمت و تاریخ و اینا میزنید و به قول خودتون دنبال کار تکراری هم نیستید؛ تا حالا سری به اینجا زدید یا چون در سایت نبودید از وجود چنین تاپیکی خبر ندارید؟ بهتر نیست اگر فعالیتی میخواید بکنید جای اینکه بیخود دیگران رو متهم به بخیل بودن و دخالت کردن و ناآگاهی و .... کنید همین تاپیک رو تکمیل میکردید؟ (البته اگر چیزی دارید که بهش اضافه کنید!)

در مورد بخیل بودن هم اصولا کسی توی یک شهر نمیره وسط خیابون چادر بزنه بگه چیه این همه جا ... خب این تیکه کوچولو هم مال ما ... همونجور که وقتی پنجاه نفر سوار یک اتوبوس میشن راننده بخاطر اینکه آدم بخیلیه از تک تک مسافرا بلیط نمیخواد ... بلکه هر جامعه ای یک سری ضوابط و قوانین داره که باید بهش احترام گذاشته بشه تا نظم برقرار شه!

در مورد دخالت کردنم که فکر نکنم لازم باشه یادآوری کنم اگر من نظر یا انتقادی برای بهبود وضع این انجمن داشته باشم ضرورتا باید در این تاپیک مطرحش کنم! (اگر قبلا ها یکجور دیگه بوده متاسفانه من بخاطر تازه وارد بودنم اطلاعی ندارم!)

ضمن اینکه فکر میکنم نهایت ساده انگاریه که یکی تصور کنه یکی سه سال و خورده ای در یک سایت فعالیت مداوم داشته باشه ولی ندونه گذشته سایت چه خبر بوده!
------------------------------------

به طور کلی مسائلی که در پست قبلیم بیان کردم چیزهایی بود که فکر میکردم خیلی با برنامه تر و بدون حاشیه تر و صد البته موثرتر هم میتونه اجرا شه ... ولی ونوس عزیز با پست قبلیتون کلا دیدگاهم در مورد ایدتون عوض شد.

مودی عزیز ... من با ایده شما مخالف نیستم ... اما فکر میکنم میشه با برنامه تر و بهتر کار کرد ...

ویرایش به الستور:

نه اشتباه برداشت کردید منظورم شما نبودین ... یک ناظرم موقعی مودبانه و صبورانه حرف میزنه که احترامش از پیش رعایت شده باشه ... فکر میکنم در مورد باقی مسائلم قبلا توضیح دادم ...

با پوزش از ناظرا!!!
نمی خوام این بحث دوباره به نحوه بکشه کل سایت در گیر شن!
بلیز واقعا!! عزیز
اولا اگه لحن پست قبلی من یکم! تند بوده ... معذرت می خوام! من کلا زود عصبانی میشم
دوما
در پاره ای از توضیحات در ادامه ی حرف های مودی عزیزم
ما تاپیکو می زنیم ، و تا جایی که به ما مربوطه تاریخو می نویسیم...
مثلا! در مورد تاریخ تاپیک آزروت که پاک شد! زمانی خیلی محبوبیت داشت ولی نه من نه مودی عضوش نبودیم، در مورد این نوع تاپیک ها از دوستانی که در اون زمان بودند مسلما دعوت به همکاری می کنیم

مسلما شما نمی دونید دقیقا ایده ی ما چیه، و چی تو فکر ما می گذره! در نتیجه مخالفت شما از همون اول که درخواست مجوز تاپیک رو کردیم...برخورد دلنشینی نبود
اگر مشکلی با طرح ما دارید ، باید صبر می کردید تاپیک زده شه، و اگر از نظر قوائدی مشکلی داشت اون موقع اعتراض می کردید.

در مورد بقیه حرف های شما که من بعضی از تاپیک های اصولی سایت رو نخوندم ... و این که وسط خیابون چادر بزنیم و غیره ... مربوط به این تاپیک نیست!
مشکلی دارید در تاپیک مربوطه ( نحوه ی برخورد ) پست بزنید من کاملا! پاسختون رو میدم
بقیه بحث مربوط به ناظراست مجددا معذرت می خوام ومنتظر جوابشون می مونم

پی نوشت : اسم تاپیک به جادوگران نامه تغییر پیدا کرد

ویرایش : بلیز عزیز لینکی که دادید تاپیک اصطلاحات سایته نه تاریخچه!مثل این که ما دو نفر حرف های همدیگه رو نمی فهمیم! ببخشید!

ویرایش شده توسط ونوس در تاریخ ۱۳۸۷/۱۲/۱۳ ۱۸:۰۸:۱۲

پیام زده شده در: ۱۶:۲۲ سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۸۷

الستور مودیold3

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۰۶ یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۵۶ شنبه ۱۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 55
آفلاین
با عرض پوزش مجدد!

بلیز عزیز چون، حرفای مربوط به ونوس رو جمع بسته بودید...من اینطور برداشت کردم که روی صحبتتون با من هم بوده، و گفتم که منم یه چیزایی رو توضیح بدم....
مورد اول اینکه دوست عزیز،لحن گفتارتون اصلا دوستانه و مناسب یک ناظر نیست...
یک ناظر یا یک مدیر...باید همیشه از همه اعضای دیگه، متین تر، صبور تر و مودبانه تر و به دور از هر گونه جنجالی صحبت کنه...که این فکر به وجود نیاد که فقط از موضع قدرت میخاد حرف بزنه...در این صورت حرف شما هر قدرم که منطقی باشه، برای من عضو عادی بی منطق جلوه می کنه...
ونوس منظورش این بود که از اعضای فعال فعلی در سایت، به غیر ونوس و من هیچ کس از روز اولی که سایت رو زدن، عضو نبوده...شاید منظورشونو بد رسونده باشن...
ولی دوستان، خواهش می کن این" قدیمی، جدید " رو بزارید کنار...بیاید واقعا گوش بدید ببینید طرف چی میگه...من تاپیک نحوه رو هم قبلا خونده بودم..و متاسفانه اینقدر نسبت به این مسئله تعصب دارید(نه شما، روی صحبتم با همه کاربران فعال فعلی سایته) که تا یکی که شناسه اش یه ذره قدیمیه..میاید یه چیزی میگه..همه می ریزید سرش که تو از هیچی خبر نداری! و حالیت نمیشه و این حرفا!! به خدا خودتون هم روزی قدیمی میشید! و اون وقت می فهمید که ما قصدمون جدا کردن خودمون از بقیه نیست...برعکس...قصد ما یکی شدن با سایته! ما میخایم با جریان سایت یکی بشیم...میخایم مثه بقیه پست بزنیم...مثه بقیه تاپیک بزنیم..سوژه بدیم...انتقاد کنیم...ایراد بگیریم...پیشنهاد بدیم...ولی معمولا یا همیشه...این اعمال بدون نتیجه می مونه...چرا؟؟؟ چون به ما میگید قدیمی!!

در مورد تاپیکی که معرفی کردید ...خوب با قدری تامل می بینید که بعله..اون تاپیک رو دیدیم...چون خود من ( بلاتریکس ) یکی از پست های تاپیک رو زدم...ولی چیزی که ما می خواستیم کل تاریخ...جریانات و جادوگرهایی بود که از اولین روز عضویت سایت اومدن( که خوب این بخش رو فقط توی اعضای فعال من یادمه..+ دارک لرد که الان مفقوده...حتی ونوس هم نمی دونه ) و اگر بازم کمی تامل می کردید...به این نتیجه می رسیدید که این تاپیک به شما ها هم می رسید...چون شما هم جزوی از تاریخ سایت هستید...و این نمیشه خاطرات دو نفره من و ونوس! میشه مثلا خاطره من و بلیز!!هوم!

در مورد بخیل بودن هم...من فکر میکنم که منظور این بوده که با توافقی که با مدیران شده بود برای یه تاپیک برای بچه های قدیمی...چرا شما، مخالفت می کنید؟؟؟ یه تاپیک برای بچه های قدیمی..که روزی خود شما هم درش پست می زنید...چه ایرادی داره؟ در بین این همه تاپیک؟؟؟
و صد البته که شما به دیدگاه خودتون قصد طرح پیشنهاد برای بهتر شدن رو داشتید.. و صد البته ما هم به عنوان عضوی از این سایت...پیشنهاد دادیم برای بهتر شدن سایت...و این روش برخورد برای خودم من به شخصه..بر خورنده اس...من به عنوان یک عضو معمولی... من به عنوان یک ادم!

و در اخر بلیز عزیز؛ من شخصا همیشه، ( به همین خاطر هم معروفم ) دنبال کار گروهی هستم...ولی من از پست شما، طرحی ارائه شده در راستای پیشنهادمون ندیدم...و یا اینکه شما بپرسید خوب بیشتر توضیح بدید...تا ما هم بگیم اصلا چی به چیه!
در هر صورت خوشحال میشم که به دور از سوتفاهم ها...برای بهبود سایت تلاش کنیم...

بازم از ناظرین عزیز مری و آسپ شدیدا عذرخواهی می کنم...و همچنین سپاسگذاری!

ویرایش برای بلیز

هوم دوست عزیز شما توی پستتون نوشتید " شماهایی" این یعنی چی؟ونوس و کی؟؟اینجا به غیر من و ونوس کسی نبوده..در ضمن..پست اول شما، مودبانه...صبورانه و راه گشا نبوده...پس نگید باید احترام از پیش رعایت میشد...قبل از اون پست..کسی به شما بی احترامی نکرده بود...من هر چی با شما مودبانه و صبورانه صحبت می کنم...شما میای دو خط با همون لحن و بدون توصیح میگی! صبورانه حرف زدن منم حدی داره...و من هیچ توضیحی در مورد چیزایی که گفتم از شما نشنیدم...و اگر قراره این بحث ادامه پیدا کنه...بهتر در این تاپیک نباشه...( من تا حالا 74934 بار تا 100 شمردم که لحنم خشن و گازگازی نباشه...ولی به هر حال!!!)

ویرایش شده توسط الستور مودی در تاریخ ۱۳۸۷/۱۲/۱۳ ۱۸:۱۴:۵۳

می دونید با چه کسی طرف هستید؟!
اپتیموس پرایم!
مودی-تریلی!
Leader Prime!

پیام زده شده در: ۱۵:۵۴ سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۸۷

كينگزلی  شكلبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۲ شنبه ۲۱ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۹:۳۱ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۱
از ن، لايه ای كه زمين را فرا گرفته!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 842
آفلاین
می خواستم بپرسم كلوپ شطرنج جادويی يك پست ماندگار تو لندن ميمونه؟ يا هنوز امكان قفل شدنش وجود داره؟

همونطور که گفته شد به شما دو هفته برای اداره اون تاپیک و رسوندن اون به سطح مطلوب فرصت داده شده که هنوز چند روز دیگه اش مونده. بعد از اون زمان در رابطه با تاپیک تصمیم گیری خواهد شد. فقط این رو بگم که ملاک یک تاپیک خوب تعداد پست هایی که در اون میخوره نیست، ملاک کیفیت و سطح رول و سوژه های اون هست. بیشتر روی این موضوعات کار کنید.

ویرایش شده توسط آلبوس سوروس پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۱۲/۱۳ ۲۲:۳۰:۲۸

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.