هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: سازمان بین المللی حمایت از ساحره ها
پیام زده شده در: ۱۴:۴۱ پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۱

دافنه گرینگراسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۱ پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۲:۵۴ چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1174
آفلاین
فلور، رییس والا مقاممان(چند تا مــــ؟)، بهتر نی الان یه چند تا ماموریتی انجام بدیم الان؟
هرمایونی! هم میتونه کمکمون کنه.
راستی، هرمایونی!،چرا میگی بی مورد؟خو اونا هم تاحالا حق ما رو خوردن، نه؟
فلور جان، ماموریتمون چه شکلیه؟
چه جوریه؟
چه مدلیه؟
کیه؟
باحاله؟
قدرت ضایع کردن لازم داره؟( پایم!!)
خوفه؟

و از همه مهم تر:

شورش کن دیه.خو الهش.
میدونم کم عضو داریم.موقع ماموریت عضو اضافه میشه.زودتر شروش کن دیه.
ممنون!

تنها گیاهِ سیاهِ فتوسنتز کننده ی بدون ریشه ی گرد، با ترشح مواد گازی سیاه از واکوئلش. چرا ایمان نمی آورید؟

پیام زده شده در: ۱۳:۴۸ پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۱

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۴ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۸:۰۹ جمعه ۶ دی ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1024
آفلاین
نقل قول:
نام :هرماینی گرنجر(هرماینی نه هرمایونی!)

نظر شما راجع به گشت های آرشاد :برو بابا یک سری ادم الاف رو برداشتن گذاشتن تو خیابونا واسه خودشون میگردن از هرکی خوششون اومد برمبدارن میبیرن.بدرد نمیخورن که.

نظر شما راجع به جادوگر ها :عالین:دی فقط اگر یکم بیشتر به وظافیشون برسن و دست از ساحره بازی و انتقاد بردارن بهترم میشن.

پیشنهادات شما برای حمایت از ساحرگان مظلوما :واقنام ما مظلومیم.اما این دوران تموم میشه.فقط لطفا اگر میشه این تاپیک روی حق کار کنه.منظورم اون حق نیستا منظورم اینه که دیگه زیاد بد گویی و البته بی مورد بد گویی نشه.

tanks

هرماینی خوش اومدی

فقط به خاطر شما سعی می کنیم بی مورد بد گویی نکنیم .

تایید شد

بار دیگر سایتی که دوست می داشتم. :)

Re: سازمان بین المللی حمایت از ساحره ها
پیام زده شده در: ۱۳:۴۱ پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۱

هرماینی گرنجرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۴ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۲:۱۸ یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵
از گربه های ایرانی :دی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 342
آفلاین

نام :هرماینی گرنجر(هرماینی نه هرمایونی!)

نظر شما راجع به گشت های آرشاد :برو بابا یک سری ادم الاف رو برداشتن گذاشتن تو خیابونا واسه خودشون میگردن از هرکی خوششون اومد برمبدارن میبیرن.بدرد نمیخورن که.

نظر شما راجع به جادوگر ها :عالین:دی فقط اگر یکم بیشتر به وظافیشون برسن و دست از ساحره بازی و انتقاد بردارن بهترم میشن.

پیشنهادات شما برای حمایت از ساحرگان مظلوما :واقنام ما مظلومیم.اما این دوران تموم میشه.فقط لطفا اگر میشه این تاپیک روی حق کار کنه.منظورم اون حق نیستا منظورم اینه که دیگه زیاد بد گویی و البته بی مورد بد گویی نشه.

tanks

قدم قدم تا ‏ روشنایی، ازشمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر!
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی!!!‏
برای عشق!!!!‏
برای گریفیندور.

پیام زده شده در: ۱۰:۳۵ پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۱

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
-نام:هوگو ویزلی
-نظر شما راجع به گشت های آرشاد : به نظرم ساحره های اینجا نیازی به ارشاد ندارن ولی آرشاد باید باشه چون فقط ارشاد مخصوص زنا که نیست.یکی باید این جادوگرا رو هم ارشاد کنه(البته فقط بعضیاشونو)
-نظر شما راجع به جادوگر ها : اگه جادوگرا نبود دیگه ساحره بودن معنی نداشت و بلعکس پس.باید جادوگران و ساحره ها باهم باشن تا معنی پیدا کنن.اکثر جادوگرای اینجا مشکلی ندارن.
-پیشنهادات شما برای حمایت از ساحرگان مظلوم :ساحرگان باید خودمختار باشند.خودشان کار کنند.خودشان جارو سواری کنند و تمام حق و حقوق هایی که جادوگران دارند ساحرگان نیز باید داشته باشن.
با تشکر

پ.ن:اگر خواستین کودتا کنین میتونین از درمخفی آبدارخونه من که تو وزارته استفاده کنین و وارد وزارت شوید.بدون اینکه کسی بفهمه.

مغسی هوگو ، تکمیل که بشیم از در مخفی آبدار خونه هم استفاده می کنیم .

تایید شد

نقل قول:
سلام نمیدم! مشکلی هست؟ ‏

نام شما:‏ توی پروفایلم نوشته!‏

نظر شما راجع به گشت های آرشاد:‏ خیلی خوب است! به صورت کاملا حرفه ای ساحره ها رو جمع میکنه،‏ باید ازشون تقدیر و تشکر به عمل بیادش.

نظر شما نسبت به جادوگران:‏ موجوداتی بسیار زیبا و کاردان و مدیر و مدبر هستند،‏ مخصوصا اگه یه چند تا ساحره ی جیگر( از اونایی که سورس دوست داره!‏‏) پیشش باشن خیلی خوب میتونه وظایفش رو به انجام برسونه!‏

پیشنهادات شما برای حمایت از ساحره های مظلوم:‏ جمع کنن برن از اینجا! برن پی خونه زندگیشون،‏ برن لباسای شوهراشونو بشورن،‏ غذا بپزن و بچه هاشونو تربیت کنن و ناز شوهراشونو بکشن!واللا!‏

تایید شدم؟

الفیاس چند تا چند تا عضو می شی ؟! هم آنتی ساحريال عضوی هم می خوای این جا عضو شی؟ راستی من نامو فقط برای تو نوشتم وگرنه خودم نامارو می دونستم .

تایید نشد

پیام زده شده در: ۰:۵۸ پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۱

الفیاس.دوج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ جمعه ۲۵ آذر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۷:۱۶:۴۰ پنجشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۳
از ته دنیای انتظار
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1205 | خلاصه ها: 1
آفلاین
سلام نمیدم! مشکلی هست؟ ‏

نام شما:‏ توی پروفایلم نوشته!‏

نظر شما راجع به گشت های آرشاد:‏ خیلی خوب است! به صورت کاملا حرفه ای ساحره ها رو جمع میکنه،‏ باید ازشون تقدیر و تشکر به عمل بیادش.

نظر شما نسبت به جادوگران:‏ موجوداتی بسیار زیبا و کاردان و مدیر و مدبر هستند،‏ مخصوصا اگه یه چند تا ساحره ی جیگر( از اونایی که سورس دوست داره!‏‏) پیشش باشن خیلی خوب میتونه وظایفش رو به انجام برسونه!‏

پیشنهادات شما برای حمایت از ساحره های مظلوم:‏ جمع کنن برن از اینجا! برن پی خونه زندگیشون،‏ برن لباسای شوهراشونو بشورن،‏ غذا بپزن و بچه هاشونو تربیت کنن و ناز شوهراشونو بکشن!واللا!‏

تایید شدم؟ ‏:pretty:

و ناگهان تغییر!
شناسه ی بعدی:
پروفسور مینروا مک گوناگال

الفیاس دوست داشتنی بود! کمک کننده بود؛ نگذارید یادش فراموش شود.

تصویر کوچک شده

Re: سازمان بین المللی حمایت از ساحره ها
پیام زده شده در: ۰:۲۷ پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۱

هوگو ويزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۳ چهارشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۰:۳۶ یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۲
از لینی بپرسید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 362
آفلاین
-نام:هوگو ویزلی
-نظر شما راجع به گشت های آرشاد : به نظرم ساحره های اینجا نیازی به ارشاد ندارن ولی آرشاد باید باشه چون فقط ارشاد مخصوص زنا که نیست.یکی باید این جادوگرا رو هم ارشاد کنه(البته فقط بعضیاشونو)
-نظر شما راجع به جادوگر ها : اگه جادوگرا نبود دیگه ساحره بودن معنی نداشت و بلعکس پس.باید جادوگران و ساحره ها باهم باشن تا معنی پیدا کنن.اکثر جادوگرای اینجا مشکلی ندارن.
-پیشنهادات شما برای حمایت از ساحرگان مظلوم :ساحرگان باید خودمختار باشند.خودشان کار کنند.خودشان جارو سواری کنند و تمام حق و حقوق هایی که جادوگران دارند ساحرگان نیز باید داشته باشن.
با تشکر

پ.ن:اگر خواستین کودتا کنین میتونین از درمخفی آبدارخونه من که تو وزارته استفاده کنین و وارد وزارت شوید.بدون اینکه کسی بفهمه.

همه برابر اند ولی ارباب برابر تره

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

پیام زده شده در: ۲۱:۲۱ سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۱

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
نام : دوشیزه بوت!

نظر شما راجع به گشت های آرشاد : وقت تلف کردن بیشتر از این؟! همشون فقط وقتشونو تلف میکنن!

نظر شما راجع به جادوگر ها : هووممم... اگه اینقدر خود بزرگ بین نباشن میشه باهاشون کنار اومد.

یشنهادات شما برای حمایت از ساحرگان مظلوم : مظلوم؟ به قول دافی فکر نکنم هیچ ساحره ای مظلوم باشه دیگه! اما خب اونایی که مظلوم نیستن میتونن از پس خودشون بر بیان! اما مظلوم ها... فقط میتونم بگم به حمایتشون ادامه بدین!

موفق باشی فلور.

دوشیزه تری بوت خوش اومدین

براتون یه بسته شکلات کنار گذاشته بودم تایید شد

پیام زده شده در: ۲۰:۴۵ سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۱

تری  بوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۵ یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۴:۲۲ چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 474
آفلاین
نام : دوشیزه بوت!

نظر شما راجع به گشت های آرشاد : وقت تلف کردن بیشتر از این؟! همشون فقط وقتشونو تلف میکنن!

نظر شما راجع به جادوگر ها : هووممم... اگه اینقدر خود بزرگ بین نباشن میشه باهاشون کنار اومد.

یشنهادات شما برای حمایت از ساحرگان مظلوم : مظلوم؟ به قول دافی فکر نکنم هیچ ساحره ای مظلوم باشه دیگه! اما خب اونایی که مظلوم نیستن میتونن از پس خودشون بر بیان! اما مظلوم ها... فقط میتونم بگم به حمایتشون ادامه بدین!

موفق باشی فلور.

Only Raven!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۵۶ سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۱

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
نام : سوروس اسنیپ

نظر شما راجع به گشت های آرشاد :

به نظرم اگر واقعا آرشاد هدف باشه کار بدی نیست ولی هیچ چیز زوریش خوب نیست . از طرفی اگر من رو مسوول این کار بکنید و چندین ساحره رو در روز بازداشت کنم هم زیاد بد نمیشه .

نظر شما راجع به جادوگر ها :

جادوگر و ساحره با هم تکمیل میشن . بدون هم هیچکدوم فایده ندارن .

پیشنهادات شما برای حمایت از ساحرگان مظلوم :

من خودم از همشون حمایت میکنم !

بله ، بله خوش اومدین ، این حمایتای شما خیلی ساحره جذب می کنه ، ولی متاسفانه چون در این سازمان هر گونه حمایت از این نوع ممنوعه پس متاسفانه شما باید بیرون برین و به همون آزار و اذیت گریفندوریا بپردازین .

نقل قول:
نام : کلنل فابستر

نظر شما راجع به گشت های آرشاد :

به نظرم

اینترم برید /////

نظر شما راجع به جادوگر ها :

فکر میکنم دامبلدور بهتر به این سوال جواب بده ...

پیشنهادات شما برای حمایت از ساحرگان مظلوم :

در خونه ی من همیشه به روشون بازه ...

من چه طوری به شما اعتماد کنم ؟ از کجا معلوم بعد از چند روز شما یه آدمی مثل لودو نشین و بر ضد ساحره ها نباشین ؟

یه کم فعالیت کنین من ببینم واقعا از ساحره ها حمایت می کنین یا نه .

تایید نشد
نقل قول:
نام:دافنه گرینگراس

نظر شما راجع به گشت آرشاد:نظر ندارم باید چی کار کنم؟

نظر شما راجع به جادوگر ها: خب بد نیستن.اسم ما رو تغییر دادن، مذکرش کردن گذاشتن جادوگر.( هرچند
خودم هم نمیدونم این چه ربطی به اسم ساحره داره.)
ولی خب از ما برتر نیستن.همیشه از قدیم میگفتن که سحر و جادو.شنیدین که بگن جادو و سحر؟و اسم ساحره هم از سحر میاد؛ نمیاد؟

پیشنهادات شما برای حمایت از ساحرگان مظلوم: اعتراف میکنم:ما هرچی باشیم مظلوم نیستیم.مگه نه؟یا حداقل من نیستم!
و این که پیشنهاد دارم.
1.اون جمله ی آخر پست 53 رو لطفا عوض کنین.تو نه.در.یعنی چی که " به امید روزی که ساحره ها تو جامعه برابر با جادوگران باشند"؟
2.همین جمله بالا یا یه جمله دیگه یا عکس و یا هر چیز دیگه رو بدین عضو ها بزارن تو امضاشون.
3.لودو رو بسوزونین! (عاشق این شکلکم من!)

دافنه خوش اومدی ، اولین ساحره تو سازمان !

داف موذی اگه ما مظلوم نما نباشیم که لودو در این جارو تخته می کنه .

سحر یه کلمه ی عربیه ، معادل فارسیه این کلمه" جادو " .
توی فارسی مونث و مذکر برای کلماتمون نداریم که مثل ساحر و ساحره یا نادر و نادره و نمی تونیم بگیم "جادوگره " پس به همون ساحره اکتفا می کنیم .

تایید شد

پیام زده شده در: ۱۸:۰۹ سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۱

دافنه گرینگراسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۱ پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۲:۵۴ چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1174
آفلاین
نام:دافنه گرینگراس

نظر شما راجع به گشت آرشاد:نظر ندارم باید چی کار کنم؟

نظر شما راجع به جادوگر ها: خب بد نیستن.اسم ما رو تغییر دادن، مذکرش کردن گذاشتن جادوگر.( هرچند
خودم هم نمیدونم این چه ربطی به اسم ساحره داره.)
ولی خب از ما برتر نیستن.همیشه از قدیم میگفتن که سحر و جادو.شنیدین که بگن جادو و سحر؟و اسم ساحره هم از سحر میاد؛ نمیاد؟

پیشنهادات شما برای حمایت از ساحرگان مظلوم: اعتراف میکنم:ما هرچی باشیم مظلوم نیستیم.مگه نه؟یا حداقل من نیستم!
و این که پیشنهاد دارم.
1.اون جمله ی آخر پست 53 رو لطفا عوض کنین.تو نه.در.یعنی چی که " به امید روزی که ساحره ها تو جامعه برابر با جادوگران باشند"؟
2.همین جمله بالا یا یه جمله دیگه یا عکس و یا هر چیز دیگه رو بدین عضو ها بزارن تو امضاشون.
3.لودو رو بسوزونین! (عاشق این شکلکم من!)

تنها گیاهِ سیاهِ فتوسنتز کننده ی بدون ریشه ی گرد، با ترشح مواد گازی سیاه از واکوئلش. چرا ایمان نمی آورید؟

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.