هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس پيشگويي
پیام زده شده در: ۱۵:۰۵ جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۱

الکساندر پردفوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۲:۵۸ شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲
از آن سوی پرچین !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 22
آفلاین

ببخشید که تو جلسات قبلی نبودم :دی

1. طریقه ی تهیه ی اب پیشگویی را کامل بنویسید ( 10 نمره )

یک ظرف گود بزرگ شیشه ای مثل پاتیل بلوری رو روی یک میز قرار میدیم. یه پارچه سیاه یا آبی رنگ رو دورش می پیچونیم که نور های توی اتاق رو انعکاس نده و ما دچار اشتباه نشیم. با یه ظرف دیگه توی پاتیل بلوری آب معمولی می ریزیم تا پر شه! یه شمع برمیداریم و مقابل شانه ی راست می گذاریم بعد روشنش می کنیم. دوباره برش می داریم و روی پاتیل می گیریم تا قطرات آب شده ی شمع بیوفته تو آب... آب پیشگویی آمادس!

2. یک پیش گویی کامل با اب به صورت رول بنویسید (10 نمره )

پرده کنار رفت و الکساندر وارد چادر پیشگویی مادام لولو شد. سر وضعش آشفته به نظر می رسید ولی مثل همیشه سعی می کرد با وقار به نظر بیاید. در مرکز چادر یک میز دایره ای بود که دو صندلی داشت. یکی خالی و روی دیگری زنی چاق با لباس های عجق وجق نشسته بود. روی سرش کلاه پشمی گذاشته بود که رویش یک چشم اژدها چسبیده بود.
الکساندر روی صندلی خالی نشست و قبل از اینکه فرصت کند چیزی بگوید، مادام لولو با صدای گرفته اش گفت:
- راه حل ـت پیشه منه الکس!

الکساندر با تردید گفت:
- نشونم بده!

مادام لولو از پشت سرش که قفسه ای پر از معجون ها و عصاره های مختلف بود، عصاره ی ریشه ی درخت پید مجنون را برداشت و ده قطره از آن را داخل ظرف بزرگی پر از آب درخشان چکاند. بعد با چوبدستی اش که از چوب بید مجنون ساخته شده بود آنرا سه دور هم زد. سپس ظرف را به سمت الکساندر هل داد.
الکس به داخل ظرف خیره شد و به حادثه ای که از اتفاق افتادن آن می ترسید، فکر کرد. هاله های رنگی زیبایی در آب پیشگویی ظاهر شدند و پس از چند ثانیه تصویری از تخریب شدن هاگوارتز توسط لرد سیاه درون آب پدیدار شد.
اکساندر به سرعت از چادر خارج شد و به هاگوارتز آپارات کرد تا بقیه را از این فاجعه با خبر کند...!

3.چه پودری برای پیشگویی با اب روان داخل اب میریزن ؟ اسم و مواد تشکیل دهنده. ( 5 امتیاز )

پودر لیکویید (Liquid) - مواد تشکیل دهنده : پشم گوریل - چند قطره داروی رشد مو - تیغ پودر شده - عصاره روده ی کفتار و پودر مو بر
وقتی همه اینا رو مخلوط کنیم به طرز اعجاب انگیزی تبدیل به یک کیلو از پودر لیکویید میشه که به رنگ سبز لجنی درمیاد !

تصویر کوچک شده

ما شیفتگان قدرتیم، نه تنشگان خدمت

Only Raven

پیام زده شده در: ۲۳:۲۰ سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۱

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۹ جمعه ۱۶ دی ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۶:۲۸ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۶
از امدن و رفتن من سودی کو!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 674
آفلاین
جلسهی سوم

پروفسور بعد از این که کلاس اروم شد شروع به صحبت کرد.

درس امروزمون راجب پیشگویی با اب هستش . این کار با یه اب مخصوص انجام میشه به اب مواد مخصوصی اضافه میشه تا بشه با اون اب پیشگویی کرد.
البته پیشکو های حرفه ای با اب جاری هم میتونن این کار رو بکنن های فقط یه پود مخصوص توی اب میریزن و با قدرت جادوییشون نمیزارن اون پودر از دست بره و پیشگویی میکنن

مراحل کار برای پیشگویی به وسیله ی اب اینه:
1. اب مخصوص را اماده میکنیم
2. دو یا سه تار مو از کسی که راجبش پیشکویی میخواهید بکنید داخل اب میریزید ( اگه شخص کچله یا در دسترس نیست یا اصلا راجب حوادث اینده هستش ، ده قطره از عصاره ی ریشه ی درخت پید مجنون رو داخلش بریزید)
3. طبق معمول تمرکز میکنید.
4.فقطبه اب خیره میشید به چیزی که که میخواین راجبش پیشگویی کنید فکر میکنید و تا پایان پیشگویی چشم از اب بر نمیدارید.
5.اب رو با چوب بید مجنون سه دور هم میزنید
6. تصاویر حاضر میشه شروع به پیشگویی میکنید.

همون طور که دیدید کار خیلی سادس فقط نیاز به تمرکز داره جالب اینه که با این روش میشه حوادت قبل هم دید برای دیدن حوادث قبل فقط کافیه داخل مرحلهی دوم به جای اون چیزا بیست قطره عصاره ی ریشه درخت بید عاقل رو داخل اب بریزید

اینم بگم که اب از زمانی که درست میشه تا دقیقا یه سال بعد قابل استفاده هستش فقط برای این که پیشگویی ها با هم قاطی نشه بعد اتمام کار سه قطر عصاره ی گیاه ( پاکادوکا ) داخلش بریزید
سوالی نیست
جی جیر جیر ( افک صدای جیر جیرک )
در همین هنگام زنگ خورد و بچه ها به سمت در دویدند
اهای بچه های بوقی واسید تکلیف رو بنویسید.
و بچه دوباره برگشتند تا تکالیف را یادداشت کنند

تکالیف

1. طریقه ی تهیه ی اب پیشگویی را کامل بنویسید ( 10 نمره )
2. یک پیش گویی کامل با اب به صورت رول بنویسید (10 نمره )
3.چه پودری برای پیشگویی با اب روان داخل اب میریزن ؟ اسم و مواد تشکیل دهنده. ( 5 امتیاز )

( 5 امتیاز هم برای بهترین تکالیف )

حالا پاشید برید خداحافظ.

فراست بیش از هرچیزی، بزرگترین گنج انسان است که وقتی بر سر نهاده شود، هوش و خرد می آورد ...

Only Raven

هیچ چیز غیر ممکن نیست

جادوگران ، ریون ، ارباب=♥♥♥

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۱۵ یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۱

لیلی پاتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۴:۰۳ یکشنبه ۵ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۴:۴۶ پنجشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵
از هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 111
آفلاین
1. پنچ عدد عکس از شکل هایی که در فنجان شکل میگیرد به همراح توضیح (10 نمره )
صلیب:مرگ یکی از نزدیکان
کشتی:سفر کردن
مار:دشمن
تاج:ثروت
شمشیر :دعوا وجنگ

2. یک فال برای خود یا کسی بگیرید ( توضیح کامل ) (10 امتیاز )
فنجان قهوه رو بر میگردونه تا شکل ها به وجود بیان .
همیشه از انتظار نفرت داره ده دقیقه میگذره ؛فنجان رو بلند میکنه ودرون رو ان را نگاهی میندازه از اشکال به وجود امده لب خندی بر لبش میشنه اما بزودی اون لبخند جایش را به غمی بزرگ می دهد نتیجه ی فالش این بود که پرنس از
راه رسیده ی زندگیش به زودی اورا ترک می گوید تا شاهدخت دیگری پیدا کند وپول وپله ای به جیب بزند.

بهترین نوع قهوه و فنجان برای فال چیست ؟؟؟ به چه دلیل؟؟؟ (8 امتیاز)
قهوه باید قهوه ترک باشه زیرا بارسوبات قهوه ترک بهتر می توان فال گرفت فنجان هم باید از جنس شیشه باشد که
شکل ها بخوبی در ان بوجود ایند.

دلیل کوتاهی کلاس در اصل چه بود؟؟؟(2 نمره)
حتما استاد حالش بد بود.

دانش بهترین هدیه است وشجاعت بهتر

پیام زده شده در: ۲۳:۰۴ چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۱

دافنه گرینگراسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۱ پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۲:۵۴ چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1174
آفلاین

سوسک:بشدت از سوسک،حشرات و حیوانات ریز میترسد!
کامیون:بزودی صاحب یک ماشین خواهد شد!
دهن:بزودی چاق خواهد شد.
دمپایی:بلزودی با همسر خود دعوا خواهد کرد و توسط دمپایی مورد ضربت قرار میگیرد.
یک کپه مو:بزودی توسط رییس اداره مورد ضربت قرار خواهد گرفت و اخراج خواهد شد.

دافنه چشم هایش را به لیوان نزدیک میند و میگوید:وای!تو بزودی میمیری.چون این جا یک گوسفند وحشی رو در حال خوردن یک الاغ نشون میده!
دافنه با جدیت تمام به خانم ایگرگ نزدیک میشود و میگوید:جونت کف دستته!یعنی با یه اکیو]کارش تمومه!
خانم ایگرگ با چشم هایی از حدقه در آمده زمزمه میکند:شما گفتین یه گوسفند داره یه "الاغ" رو میخوره؟
دافنه دستپاچه شد و گفت:الاغ،خر یا قاطر فرقی نمیکنه.کسی که داره جویده میشهع شمان.
خانم ایگرگ با اخم بلند میشود و میرود و دیگر برنمیگردد.دافنه داد میزند:بعدی!

هر نوشیدنی داغی که باشد فرق نمیکند.بهر حال...ما که استعداد پیشگویی نداریم و از خودمون در میاریم.پس چه چه فرقی به حالمان میکند؟
در ضمن بنظرم لیوان باشه بهتره.چون اگه مشتری توشو نبینه به کلک ما هم پی نمیبره .کلک ما هم اینه که اصلا از روی تصویر نمیخونیم!

اه!دور و زمونه!ببینید چقدر تلخ شده.خود معلم ها و پروفسور ها و استادان به دانش آموزان یاد میدهند تا"فضولای"کنند.
دلیل کوتاهی کلاس در اصل هر چه بود،به ما ربطی ندارد.

تنها گیاهِ سیاهِ فتوسنتز کننده ی بدون ریشه ی گرد، با ترشح مواد گازی سیاه از واکوئلش. چرا ایمان نمی آورید؟

پیام زده شده در: ۲۰:۳۰ سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۱

بارنی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۹ یکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۸:۵۴ جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۱
از لندن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 40
آفلاین
1-یک فال برای خود یا کسی بگیرید ( توضیح کامل ) (10 امتیاز )
خیلی وقت بود فال نگرفته بودم ولی شروع کردم و واسه داداشم گرفتم.قهوه رو خورد و جام رو به من داد
ته جام شکل تقریبا مار مانندی بوجود اومده بود پیشگویی من برای این فال عمر زیاده.
2-بهترین نوع قهوه و فنجان برای فال چیست ؟؟؟ به چه دلیل؟؟؟ (8امتیاز)
از اوجایی که فال قهوه از ترکیه یا عثمانی قبلا شروع شده بود بهترین قهوه برای فال گرفتن هم قهوه ترک است.
3-دلیل کوتاهی کلاس در اصل چه بود؟؟؟(2نمره)
نبود استاد عزیزمان و امتحانات واقعی خودمان

پیام زده شده در: ۲۲:۳۵ دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۱

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۹ جمعه ۱۶ دی ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۶:۲۸ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۶
از امدن و رفتن من سودی کو!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 674
آفلاین

امتیازات جلسه اول پیشگویی

ریونکلاو:

الفیاس دوج:

10+8+5+2+3=28+5=33

علت رنگ هایی مختلف اتیش رو مشخص نکردید در ضمن یکن روی توانایی پیشگوییتون کار کنید

فلور دلاکور:

10+10+5+2+3=30+6=36

خیلی عالی بود به همین دلیل 6 امتیازتشویقی گرفتید افرین!

مجموع امتیاز ریونکلاو: 35

اسلیترین:

مورفین گانت:

10+7+5+2+3=27+5=32

روی نظرتون فکر میکنم!!!

سالازار اسلایتیرین:

10+10+5+2+3=30+6=36

تکلیف شما هم خیلی عالی بود 6 امتیاز تشویقی گرفتید!

مجموع امتیازات اسلیترین:34

گریفیندور:

جینی ویزلی:

5+0+5+2+3=15

خانم ویزلی از شما توقع نداشتم تقلب؟؟؟

امتیاز گریفیندور:15

فراست بیش از هرچیزی، بزرگترین گنج انسان است که وقتی بر سر نهاده شود، هوش و خرد می آورد ...

Only Raven

هیچ چیز غیر ممکن نیست

جادوگران ، ریون ، ارباب=♥♥♥

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۱۷ جمعه ۱ دی ۱۳۹۱

اسلیترین

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۸ پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
دیروز ۱۷:۴۹:۳۶
از هاگوارتز
گروه:
اسلیترین
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 505
آفلاین
(این پست دو هفته قبل زده شده بود ، اون موقع چون زمان مناسب نبود پاک شد و به جای پروفسور چانگ این هفته ارسال میکنمش . )

جلسه دوم پیشگویی :

کلاس شلوغ به محض ورود پروفسور چانگ در سکوت عمیقی فرو رفت
پروفسور چانگ: سلام بچه ها تکلیفایی که برام فرستادین خیلی عالی بود فقط جغدای یه سری یکم وحشی بودن لطفا ادبشوون کنید
لطفا صفحه ی 42 کتابتون رو باز کنید و تا سر (داستان های مربوطه) بخونید.
بزرگنمایی صفحه ی 42 کتاب:

فال قهوه در دو مرحله انجام می‌شود، قهوه تلخ توسط مشتری نوشیده می‌شود، بعد فنجان را به صورت بر عکس با زاویه‌ای ۱۵ درجه‌ای روی پیش دستی قرار می‌دهند تا باقی‌مانده قهوه به اطراف فنجان ماسیده شود، قسمتی از آن هم داخل پیش دستی بریزد. بعد مشتری یک انگشت به سطح باقی‌مانده قهوه می‌زند و بر اساس اشکال تشکیل شده در سطح فنجان فالگیر به قضاوت در مورد آینده فرد می‌پردازد.

طرز گرفتن فال:

نیت کنید و پس از نوشیدن قهوه نعلبکی را روی فنجان گذاشته و آرام برگردانید. چند دقیقه بعد فال شما ظاهر می شود.شما می توانید ازروی فنجان یا نعلبکی فال خود را بخوانید

تازه نیم ساعت از کلاس گذشته که زنگ میخوره
پروفسور: بچه ها امروز زنگ ها تقسیم شده به دلیل جلسه ی معلم ها!!! بای بای!!!

تکالیف:

پیام زده شده در: ۲۲:۳۲ دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۱

سالازار اسلایتیرین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۰ یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۰:۳۵ یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳
از ما هم نشنیدن . . .
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 618
آفلاین
1-یک پیشگویی به این سبک انجام دهید مراحل قبل و بعد کارتون رو هم بنویسید و پیشگویی مربوط اتفاقاتی که توی سه روز اینده براتون میوفته باشه (10 امتیاز )

پرفسور چانگ دختر عزیزم، بسیار بسیار از ایده ی خفن و سیاه شما خوشم آمد .
به آتش نگاه کنید.
از اونجایی که من سالازارم و خیلی خفن،گولاخ و سیاهم فهمیدم که شما از بیان این مطلب هدفی شوم و سیاه دارید ، شما یک برنامه ی طولانی مدت چیدید تا این خون فاسدین و نیمشنگ ( نیمه مشنگ) کور شوند چون مطئمنن هر جادوگر خفنی میدانید که نگاه کردن به آتش و جسم های نورانی آی سرایسس میاورد.

من عینک پولاجادورایز خود را زده و سپس بعد از ریختن پودر ذکر شده در آتش ، به آتش می نگرم .

اوه اوه ... دارم یه چیزایی می بینم ، اوه اوه .
الآن من دارم تو اینجا می بینم که تا سه روز آینده نون گرون میشه، ماشین گرون میشه، ارزش نات میاد پاینن ولی گالیون گرون میشه .
اوه اوه ، اینجا می بینم که بانگ گرینگوتز توسط گروه مخوف و خفنی زده میشه ، البته من تکذیب می کنم که این گروه مرگ خواران ، چی؟ مرگ خوار؟ خارمرگ؟ شیب؟ بام؟

پرفسور! تو این آتیشه من یه پاندا می بینم که در به در دنبالتونه ، از قرار معلوم کنگ فوش هم خوبه . می خواید خودتون بیاید یه نگاه بندازید ببینید قضیه از چه قراره.

حال کردی پرفسور ، این همه اتفاق رو بدون گرفتن تمرکز دیدم ، حالا فکر کن اگه تمرکز می کردم سه روز که هیچ ، تا آخر دنیا رو می دیدم.

2- اون پودری که توی اتیش ریختین چی بود و چرا به رنگ های مختلف ایجاد شد و هر رنگ نشانه ی چیست؟ (10 امتیاز )

بقیه رو نمی دونم ولی من یه مشت خاک ته جیبم بود که شامل دستمال کاغذی پودر شده ، خاک ویفر، خاک ساقه طلایی ، یه مقدار پودر فلو برای جابه جایی های سریع و یه خورده پودر فلس باسیلیسک بود. یه مشت از همین ها رو ریختم تو آتش ، دیدی که جوابم داد .

مثل این که بستگی به استعداد طرف توی پیشگویی داره ، مال من که سبز شد ، البته جرات هم نداشت رنگ دیگه ای بشه ولی هر زنگ نشانه ی استعداد طرف هستش ، بسه یا بازم تکرار کنم که هر رنگ نشانه ی استعداد طرف هستش؟

3-دوست دارید چه چیز هایی رو پیشگویی کنید؟؟؟ ( 5 امتیاز )

علاقه ی شدیدی به پیشگویی نابود شدن مشنگ ها و خون فاسد ها دارم ، اصلا کاکو میل شدیدی دارم ها ، له له ام تو این زمینه ، هُو ...

4- به نظرتون توی پیشگویی چند درصد توانایی دارید؟؟( 2 امتیاز )

اگه جرات داری یه بار دیگه سوالت رو بپرس .
از سالازار اسلایتیرین کبیر که همه رو سیبیلاش قسم می خورن می پرسی چند درصد استعداد و توانایی داری؟ من تو همه ی زمینه ها توانایی دارم ، من اصلا هیچ جا موشکل ندارم ، خیلی هم عالیه ، یکه یکه .

اگه نظری راجب کلاس دارید اعلام کنید.(3 امتیاز )

نظر خواستی ندارم ، هیچ بشر نظری به من نداره منم هیچ نظر به بشر ندارم . کلاس خیلی هم عالیه ، یکه یکه . . .
آی قلبم گرفت . . .

" -زندگي آنچه زيسته ايم نيست ، بلكه چيزي است كه به ياد مي آوريم تا روايتش كنيم ."
گابريل گارسيا ماركز

پیام زده شده در: ۲۲:۲۸ دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۱

سالازار اسلایتیرین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۰ یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۰:۳۵ یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳
از ما هم نشنیدن . . .
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 618
آفلاین
1-یک پیشگویی به این سبک انجام دهید مراحل قبل و بعد کارتون رو هم بنویسید و پیشگویی مربوط اتفاقاتی که توی سه روز اینده براتون میوفته باشه (10 امتیاز )

پرفسور چانگ دختر عزیزم، بسیار بسیار از ایده ی خفن و سیاه شما خوشم آمد .
به آتش نگاه کنید.
از اونجایی که من سالازارم و خیلی خفن،گولاخ و سیاهم فهمیدم که شما از بیان این مطلب هدفی شوم و سیاه دارید ، شما یک برنامه ی طولانی مدت چیدید تا این خون فاسدین و نیمشنگ ( نیمه مشنگ) کور شوند چون مطئمنن هر جادوگر خفنی میدانید که نگاه کردن به آتش و جسم های نورانی آی سرایسس میاورد.

من عینک پولاجادورایز خود را زده و سپس بعد از ریختن پودر ذکر شده در آتش ، به آتش می نگرم .

اوه اوه ... دارم یه چیزایی می بینم ، اوه اوه .
الآن من دارم تو اینجا می بینم که تا سه روز آینده نون گرون میشه، ماشین گرون میشه، ارزش نات میاد پاینن ولی گالیون گرون میشه .
اوه اوه ، اینجا می بینم که بانگ گرینگوتز توسط گروه مخوف و خفنی زده میشه ، البته من تکذیب می کنم که این گروه مرگ خواران ، چی؟ مرگ خوار؟ خارمرگ؟ شیب؟ بام؟

پرفسور! تو این آتیشه من یه پاندا می بینم که در به در دنبالتونه ، از قرار معلوم کنگ فوش هم خوبه . می خواید خودتون بیاید یه نگاه بندازید ببینید قضیه از چه قراره.

حال کردی پرفسور ، این همه اتفاق رو بدون گرفتن تمرکز دیدم ، حالا فکر کن اگه تمرکز می کردم سه روز که هیچ ، تا آخر دنیا رو می دیدم.

2- اون پودری که توی اتیش ریختین چی بود و چرا به رنگ های مختلف ایجاد شد و هر رنگ نشانه ی چیست؟ (10 امتیاز )

بقیه رو نمی دونم ولی من یه مشت خاک ته جیبم بود که شامل دستمال کاغذی پودر شده ، خاک ویفر، خاک ساقه طلایی ، یه مقدار پودر فلو برای جابه جایی های سریع و یه خورده پودر فلس باسیلیسک بود. یه مشت از همین ها رو ریختم تو آتش ، دیدی که جوابم داد .

مثل این که بستگی به استعداد طرف توی پیشگویی داره ، مال من که سبز شد ، البته جرات هم نداشت رنگ دیگه ای بشه ولی هر زنگ نشانه ی استعداد طرف هستش ، بسه یا بازم تکرار کنم که هر رنگ نشانه ی استعداد طرف هستش؟

علاقه ی شدیدی به پیشگویی نابود شدن مشنگ ها و خون فاسد ها دارم ، اصلا کاکو میل شدیدی دارم ها ، له له ام تو این زمینه ، هُو ...

4- به نظرتون توی پیشگویی چند درصد توانایی دارید؟؟( 2 امتیاز )

اگه جرات داری یه بار دیگه سوالت رو بپرس .
از سالازار اسلایتیرین کبیر که همه رو سیبیلاش قسم می خورن می پرسی چند درصد استعداد و توانایی داری؟ من تو همه ی زمینه ها توانایی دارم ، من اصلا هیچ جا موشکل ندارم ، خیلی هم عالیه ، یکه یکه .

اگه نظری راجب کلاس دارید اعلام کنید.(3 امتیاز )

نظر خواستی ندارم ، هیچ بشر نظری به من نداره منم هیچ نظر به بشر ندارم . کلاس خیلی هم عالیه ، یکه یکه . . .
آی قلبم گرفت . . .

" -زندگي آنچه زيسته ايم نيست ، بلكه چيزي است كه به ياد مي آوريم تا روايتش كنيم ."
گابريل گارسيا ماركز

پیام زده شده در: ۱۶:۰۶ دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۱

جینی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۷ شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۷:۲۲ سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵
از برج گریفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 98
آفلاین
-یک پیشگویی به این سبک انجام دهید مراحل قبل و بعد کارتون رو هم بنویسید و پیشگویی مربوط اتفاقاتی که توی سه روز اینده براتون میوفته باشه (10 امتیاز
جینی با ناراحتی سر کلاس ماگل شناسی میرود و شروع به چرت زدن میکند معلم نمیفهمد.آقای فیلچ تمام بچه ها رو احضار میکند و به پیش دامبلدور میفرستد زیرا اون ها بحث های غیر درسی میزدند!
- اون پودری که توی اتیش ریختین چی بود و چرا به رنگ های مختلف ایجاد شد و هر رنگ نشانه ی چیست؟ (10 امتیاز )
آن پودر از خاکستر مقدس ترین و جادویی ترین اجسام بوجود آمده است و به سختی یافت می شود ،هنگامی که پر ققنوس در حال سوختن را با خاکستر الماس آبی رنگ درون آبی که از اشک پریزاد ها بوجود آمده بگذاریم سپس درون آتش شیطانی بیندازیمش این پودر بوجود می آید.
رنگ آبی به معنای استواری همراه با غم است مشکی به معنای انتقام و طلایی به معنای مرگ همراه با آرامش است
اینکه با کی ازدواج میکنم و اینکه فردا و تا آخر سال چه اتفاقای بدی منتظ من هستند در مدرسه!
- به نظرتون توی پیشگویی چند درصد توانایی دارید؟؟( 2 امتیاز
کم.چون زیاد علاقه ندام
اگه نظری راجب کلاس دارید اعلام کنید.(3 امتیاز
کلاس قابل تحمل تر از کلاسای دیگه بود

not only wizards,witches are here too

قدم قدم تا ‏ روشنایی، ازشمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی !!!‏
برای عشق !!!!‏
برای گریفیندور.
http://upload.tehran98.com/img1/5atum4n9ui53pjad2p3k.jpg

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.