هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۷:۱۷ پنجشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴

سیوروس اسنیپ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۴ یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۲۸ پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 499
آفلاین
خب دوست عزیز ما اینجا با ریاضیات سر و کار نداریم بلکه صحبت از قانونه و بدون شک من به عنوان قانونگذار این مواد بهتر از شما از منظور خودم سردرمیارم تا منطق ریاضی.
بله من این رو در ماده قید کردم که حتما باید بالای پست قید بشه که این فرد ارشده اما همونطور که ملاحظه میکنید اون ماده ضمانت اجرایی براش در نظر گرفته نشده پس این عبارت حتما قید شود من باب تاکید بوده وگرنه به نظر شما من اینجا بوقم یا نمیفهمم چه کسی ارشه و به چه کسی باید نمره تعلق بگیره یا نگیره؟
نقل قول:
اگر قراره به هر دلیلی از این قانون چشم پوشی کنید، توصیه می کنم پست مربوط به قوانین هاگوارتز رو پاک کنید تا شبهه ی قانونمند بودن هاگوارتز برای کسی پیش نیاد.

ممنونم از تذکرتون!شما حرف از قانون می زنید در حالیکه همون تذکری رو که تو پست قبلی گفتم رو ندید گرفتین.من واقعا متوجه این حرکات شما نمیشم.اگر به هر دلیلی با مدیریت من مشکل دارین خیلی راحت بیانش کنید نه اینکه متوسل بشید به مواد قانونی که ضمانت اجرایی برای عدم انجامشون در نظر گرفته نشده.رک بگید اسنیپ من ازت خوشم نمیاد.من از حاشیه رفتن متنفرم.
با این همه میتونم توصیه کنم جنابعالی بد نیست اول از همه منظور قانونگذاری رو متوجه بشید تا اینکه یک طرفه قضاوت کنید و تهمت بزنید.این حرف شما منظورش خیلی روشنه یعنی بنده خدایی که کلی وقت گذاشته و یه پستی رو ارسال کرده تو یه کلاسی به همین سادگی پستش نادیده گرفته بشه و زحماتش هدر برن در حالیکه حد نصاب رعایت شده بوده؟و اینکه از منظر شما مدیریت در حد هویج تو انجمن حضور داره.واقعا تشکر میکنم از طرز فکرتون.
نقل قول:
با توجه این که دست استاد در نمره دهی بیش از حد بازه، ممکنه مشکلاتی برای شرکت کننده های توی کلاسها پیش بیاد. برای مثال، من از ممد پاتر خوشم نمیاد ولی از ممد ریدل خوشم میاد. پست هردو تقریبا توی یه سطحه ولی من به ممد پاتر میگم از این سبکت خوشم نمیاد، پنج شیش امتیاز به خاطر اینکه سبک مورد علاقه ی من ننوشتی ازت کم میکنم یا اینکه ایراداتش رو زیر ذره بین میارم و بزرگ میکنم و در نهایت از 30، بهش 20 میدم مثلا و بعد از اون به ممد ریدل میگم پست خیلی خوبی بود و خیلی خوشم اومد فقط یه اشکالات کوچیکی داشت که اونا هم زیاد مهم نیست و به ممد ریدل 27 بدم، اون که 20 گرفته، نمیتونه صداش به جایی برسه. نهایتش میتونه بگه چرا به من 20 دادی و اونجا هم استاد یه لیست دلیل توی پست تکلیف میگرده و واسش ردیف میکنه. چه بسا که ممد ریدل هم همین مشکلات رو داشته ولی استاد چشمپوشی کرده. درخواست دارم قوانینی ایجاد بشه که جلوی حق خوری هایی از این قبیل رو بگیره تا اعضا بتونن از یه تفریح که فقط سالی یک یا دوبار امکان لذت بردن ازش هست، نهایت بهره رو ببرن و کسی با غرض ورزی حق شخص دیگه رو ضایع نکنه.

خب...یعنی شما با مدیریت های قبلی و اساتید قبلی هم تا این حد مشکل داشتید و به نظرتون دست اساتید باز بوده تو نمره دهی؟یا نه....الان با مدیریت من مشکل دارین و فکر میکنید من دست اساتیدو باز گذاشتم تو نمره دادن؟در حالیکه اگر قوانین رو هرکس یه دور بخونه و قوانینی که من وضع کردم با قوانین قبلی در نظر بگیره خیلی راحت متوجه میشه من تنها کسی بودم که استادو در قبال اعتراض دانش اموز ملزم کردم به دادن پاسخ منطقی.
من تصور میکنم شما فلسفه تشکیل هاگوارتزو از یاد بردین.اینجا همه جمع میشن تا رول زدن رو از کسایی که مدتی تو ایفا بودن یاد بگیرن و بیشتر برای رول نوشتن اماده بشن و طبیعتا سلیقه ها در نمره دادن با هم فرق میکنه.همونطور که وقتی شما یه پستو از دو نفر میخواین نقد کنن همین اتفاق می افته.یکی میگه پستت خیلی خوب بود یکی میگه نه افتضاح بود بهتر بنویس دفعه بعد.
نقل قول:
با توجه به نمراتی که استاد گرنجر توی درس معجون سازی به بچه های ریونکلاو دادن، تعدادی از اعضای تالار خصوصی ریونکلاو (که کم هم نیستند خدا رو شکر) به اوضاع نمره دادن ایشون اعتراض کرده‌ان و این نمرات رو صادقانه ندونسته‌ان. البته پر بیراه هم نمیگن. پایین ترین نمره‌ی شرکت کننده های گروه های دیگه 25 بوده. در صورتی که بجز لینی وارنر که اگه همچین نمره ای به تکلیفش داده میشد، به سلامت استاد باید شک میشد، نمره ی بقیه ی اعضای ریونکلاو از 25 به پایین بوده. اگرچه امیدوارم استاد گرنجر توی نمره دادن جایگاه انصاف رو از دست نداده باشن، درخواست پیگیری این موضوع رو دارم.

در همین پست پایینی گفتم اگر کسی اعتراض داره خودش بیاد مطرحش کنه.شما نمی تونید از طرف معترضین شکایت کنید چون در این قضیه نفعی ندارید اگر کسی شاکیه محل اعتراضش دفتر مدیریت نیست.دفتر اساتید رو برای همین گذاشتن.

حرف آخر شما هم برمیگرده به همون قضیه سلیقه ای بودن در امر نمره دادن.یکی هست خوشش نمیاد و یکی براش مسئله ای نیست.سلیقه ها متفاوتن ضمن اینکه من به عنوان مدیریت نمیتونم تو مغز تک تک اساتید وارد بشم و مجبورشون کنم سلیقه در امر نمره دادن رو عوض کنن یا اونی بنویسن که من میخوام که در این صورت هاگوارتز دیگه هیچ تنوعی نداره و فلسفه شو از دست میده و تبدیل میشه به یه امر کلیشه ای.در حالیکه همین سلیقه ای بودن در نمره دادن و تدریس کردنه که هاگوارتز رو منحصر به فرد و جذاب کرده.اگر بنا به هر دلیلی کسی به نمره ش معترضه یا از نحوه نمره دادن استاد مربوطه خوشش نمیاد لطف که شخصا و نه اینکه واسطه بفرسته بره در دفتر اساتید اعتراض کنه.شما خودتون بحث قانون رو پیش می کشید ولی متاسفانه من ندیدم این مورد رو که حتی تو پست قبلی بهتون تذکر دادم رعایت کنید.
بازم تکرار میکنم اگر به هر دلیلی شما یادتون رفته اینجا برای چی جمع شدیم من یاداوری میکنم.هدف اولش اینه که عده ای در کنار هم جمع شدن تا از این تفریح لذت ببرن و در گام بعدی تجربه یه رقابت خوب رو تجربه کنن و بتونن از این فرصت استفاده کنن تا سطح رول نویسی رو بالا ببرن.به هر جهت شما اگر از این فعالیت خوشتون نمیاد میتونید کلا شرکت نکنید تو هاگوارتز.هاگوارتز اجباری نیست شرکت کردن درش.

ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۱۵ ۷:۲۵:۱۹
ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۱۵ ۷:۴۱:۵۰

پیام زده شده در: ۳:۲۱ پنجشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴

گلرت پرودفوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۹:۱۳ یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱
از قلعه ی نورمنگارد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 512
آفلاین
با سلام خدمت مدیریت هاگوارتز
متاسفم که دوباره مزاحم میشم ولی به دلایلی دوباره مجبور شدم اینجا پست بزنم. چندتا چیز برای گفتن داشتم وگرنه وقتتون رو نمیگرفتم.
اول:
مشاهده کردم که اساتید به ارشدهایی که بالای پست تکلیفشون ارشد بودن خودشون رو درج نکردن، نمره دادن و با توجه به ماده‌ی 20 قسمت نمره دهی:
نقل قول:
20.دانش اموزان تازه وارد(ورودی های ایفای نقش بعد از تاریخ اول فروردین 1393) حق شرکت در هر کلاسی و به هر تعدادی را خواهند داشت و از این جهت برای انها محدودیتی وجود ندارد.اعضای ایفای نقشی که تاریخ عضویتشان در ایفای نقش قبل ازتاریخ 1/1/93 می باشد برای هر جلسه دو سهمیه دارند.به این معنی که از هر تالار در هر کلاس تنها دو ارشد می تواند شرکت کند به شرط اینکه حتما این نکته در بالای پست ایشان قید شود.به پست های ارسالی بیش از این تعداد نمره ای تعلق نمیگیرد.

من برای این گزاره از عکس نقیض استفاده می کنم. هرکس سه واحد منطق پاس کرده باشه باید این قضیه رو کامل بلد باشه ولی با توجه به این که اینجا از همه سن وجود داره، عکس نقیض رو به شکل ساده توضیح میدم.

جمله ی "اگر سیبی که خورده شده باشد، ناقص است" با توجه به قضیه ی عکس نقیض با "اگر اینگونه نباشد که سیبی ناقص باشد، اینگونه نیست که خورده شده است" هم ارزه و این یعنی اگر جمله ی اول درست باشد، جمله ی دوم هم درست است و بلعکس.

حالا بر میگردیم به بحث اصلی. جمله ی "از هر تالار در هر کلاس تنها دو ارشد می تواند شرکت کند به شرط اینکه حتما این نکته در بالای پست ایشان قید شود." رو به شکل منطقی اگر-آنگاه می نویسیم. " از هر تالار اگر و تنها اگر دو ارشد بتوانند شرکت کنند، آنگاه این نکته بر بالای پست ایشان قید شده است." حالا با استفاده از عکس نقیض: " از هر تالار، اگر اینگونه نباشد که این نکته بر بالای پست ایشان قید شده باشد، دو ارشد نمیتوانند شرکت کنند."

جمله ی بولد شده با جمله ی نوشته شده در خود قانون هم ارزه. و این یعنی اگر قانون نوشته شده ی خودتون رو قبول دارید، باید این رو هم قبول داشته باشید. یا اینکه اگر این رو قبول ندارید، قانون نوشته شده ی خودتون رو هم قبول ندارید در واقع.

با توجه به این که تنها دلیل عقلی وجود این جمله در قوانین هاگوارتز مشروط کردنِ پست های قابل قبول ارشدها به نوشته شدن ارشد بودن اعضا در بالای پستشونه، ازتون میخوام به قوانینی که خودتون نوشتید پایبند باشید و نمره ای به ارشدهایی که واجد شرایط فوق نیستن داده نشه.

اگر قراره به هر دلیلی از این قانون چشم پوشی کنید، توصیه می کنم پست مربوط به قوانین هاگوارتز رو پاک کنید تا شبهه ی قانونمند بودن هاگوارتز برای کسی پیش نیاد.

دوم:
با توجه این که دست استاد در نمره دهی بیش از حد بازه، ممکنه مشکلاتی برای شرکت کننده های توی کلاسها پیش بیاد. برای مثال، من از ممد پاتر خوشم نمیاد ولی از ممد ریدل خوشم میاد. پست هردو تقریبا توی یه سطحه ولی من به ممد پاتر میگم از این سبکت خوشم نمیاد، پنج شیش امتیاز به خاطر اینکه سبک مورد علاقه ی من ننوشتی ازت کم میکنم یا اینکه ایراداتش رو زیر ذره بین میارم و بزرگ میکنم و در نهایت از 30، بهش 20 میدم مثلا و بعد از اون به ممد ریدل میگم پست خیلی خوبی بود و خیلی خوشم اومد فقط یه اشکالات کوچیکی داشت که اونا هم زیاد مهم نیست و به ممد ریدل 27 بدم، اون که 20 گرفته، نمیتونه صداش به جایی برسه. نهایتش میتونه بگه چرا به من 20 دادی و اونجا هم استاد یه لیست دلیل توی پست تکلیف میگرده و واسش ردیف میکنه. چه بسا که ممد ریدل هم همین مشکلات رو داشته ولی استاد چشمپوشی کرده. درخواست دارم قوانینی ایجاد بشه که جلوی حق خوری هایی از این قبیل رو بگیره تا اعضا بتونن از یه تفریح که فقط سالی یک یا دوبار امکان لذت بردن ازش هست، نهایت بهره رو ببرن و کسی با غرض ورزی حق شخص دیگه رو ضایع نکنه.

سوم:
با توجه به نمراتی که استاد گرنجر توی درس معجون سازی به بچه های ریونکلاو دادن، تعدادی از اعضای تالار خصوصی ریونکلاو (که کم هم نیستند خدا رو شکر) به اوضاع نمره دادن ایشون اعتراض کرده‌ان و این نمرات رو صادقانه ندونسته‌ان. البته پر بیراه هم نمیگن. پایین ترین نمره‌ی شرکت کننده های گروه های دیگه 25 بوده. در صورتی که بجز لینی وارنر که اگه همچین نمره ای به تکلیفش داده میشد، به سلامت استاد باید شک میشد، نمره ی بقیه ی اعضای ریونکلاو از 25 به پایین بوده. اگرچه امیدوارم استاد گرنجر توی نمره دادن جایگاه انصاف رو از دست نداده باشن، درخواست پیگیری این موضوع رو دارم.

چهارم:
با توجه به اینکه قراره اساتید برای بهتر شدن رول نویسی اعضا تلاش کنند، پیشنهاد میکنم تا جایی که میشه جبهه گیری نکنند. تابوسازی نکنید. بعضی استادا میگن چون فلانی توی پستش از کلمه ی 'داف' استفاده کرده، باید چندین نمره ازش کم کنیم تا همه بفهمن ما طرفدار بیناموسی نیستیم و پیش نویسنده های خفنی که اونا هم طرفدار بی ناموسی نیستن اجر و قربی پیدا کنیم. یا مثلا برخی کلمات که هنوز دلیل تابو شدنشون معلوم نیست. برای مثال اسم برخی از مواد مخدر خیلی معروف که همه اسمشون رو تا به حال شنیدن. کم شدن نمره به خاطر این چیزها از نظر خود من مسخره ترینِ دلایله. اگر دیدید پست شاگردی ایرادی داره که حاد (بی ناموسی علنی و چیزهایی در این لیگ) نیست، فقط به شاگرد تذکر بدید در این مورد، کافیه.

دوس ندارم اینو بگم ولی حس میکنم بعضی ها به دلایل شخصی یا گروهی، اول به اسم فرد نمره میدن، بعد توی رول اون شخص به دنبال دلیل میگردن... و این واقعا ناراحت کننده‌اس.

با تشکر،
گلرت پرودفوت

هوش بی حد و مرز، بزرگترین گنجینه ی بشریت است!

!Only Raven
!Only Raven

تصویر کوچک شده

!I am THE PROUDFOOT
!Only Raven
OnlyRaven

پیام زده شده در: ۱۹:۰۴ سه شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۴

سیوروس اسنیپ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقل قول:

گلرت پرودفوت نوشته:
با سلام خدمت مدیریت هاگوارتز.
الان حدود دو هفته از زمانی که روونا ریونکلاو توی دفتر اساتید به نمره اش اعتراض کرده میگذره ولی هنوز هیچ اتفاقی نیوفتاده. اگر ممکنه کمی سریعتر کارها رو پیگیری کنید. جلسه ی دوم کلاسهای هاگوارتز هم داره تموم میشه... :|

لینک اعتراض.

به ایشون در این زمینه اطلاع داده شده و در حال حاضر دسترسی به نت ندارن.بدون شنیدن سخنان ایشون هم بنده نمیتونم یه طرفه تصمیم بگیرم.باید اول اظهاراتشونو بشنوم بعدا اگر به نظرم ناموجه اومد نمره رو کسر کنم.

نکته بعدی که خطاب به همه عزیزان هست هرکس معترضه خودش بیاد اعتراضشو اعلام کنه.این اخرین باری بود که من به اعتراض اعضای غیر ذی نفع جواب میدم.

با تشکر.

پیام زده شده در: ۱۸:۰۹ سه شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۴

گلرت پرودفوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۹:۱۳ یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱
از قلعه ی نورمنگارد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 512
آفلاین
با سلام خدمت مدیریت هاگوارتز.
الان حدود دو هفته از زمانی که روونا ریونکلاو توی دفتر اساتید به نمره اش اعتراض کرده میگذره ولی هنوز هیچ اتفاقی نیوفتاده. اگر ممکنه کمی سریعتر کارها رو پیگیری کنید. جلسه ی دوم کلاسهای هاگوارتز هم داره تموم میشه... :|

لینک اعتراض.

هوش بی حد و مرز، بزرگترین گنجینه ی بشریت است!

!Only Raven
!Only Raven

تصویر کوچک شده

!I am THE PROUDFOOT
!Only Raven
OnlyRaven

پیام زده شده در: ۱۷:۵۳ دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴

سیوروس اسنیپ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
با درود متقابل

به موجب همون قانون ازگروهتون 10 نمره کسر میشه و...مادر مارو آرسینوس به عنوان استاد معرفی کردی؟کی به تو اجازه داد با مادر ما حرف بزنی؟ده امتیاز دیگه هم کم میشه! ایشون در مقام استاد این درس منصوب میشن. به زودی اطلاعیه تغییر اساتید ابلاغ میشه.

پیام زده شده در: ۱۷:۳۷ دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴

آرسینوس جیگرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۹ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۱:۴۹ دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
از وزارت سحر و جادو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1513
آفلاین
سلام بر مدیریت زحمت کش مدرسه علوم و فنون جادوگری هاگوارتز.

جناب مدیر... مزاحمتون شدم تا استاد جدید مراقبت از موجودات جادویی رو با شرح قانون از سوی خود شما معرفی کنم!

نقل قول:
در صورتی که ناظر گروه استاد ظرف یکهفته شخص دیگری را برای تدریس معرفی کند تنها 10 امتیاز از گروه استاد کسر می گردد.

بله... شخص دیگر... معرفی کنم الان؟ چشم... معرفی میکنم... بنده با هماهنگی با دوشیزه آیلین پرنس ایشون رو به عنوان استاد جدید مراقبت از موجودات جادویی معرفی میکنم.

باتشکر فراوان.

پیام زده شده در: ۱۸:۳۳ یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴

سیوروس اسنیپ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
با درود

بانو واربک

با تشکر از اطلاعتون.
ضمن کسر ده نمره از گروه اسلیترین به دلیل رفتن ناگهانی و عدم اطلاع استاد استاد جدید جایگزین و در تابلوی اعلانات اعلام میشه.

تد تانکس

ترم جدید شروع شده و دو جلسه هم ازش گذشته.میتونید در بقیه کلاسها شرکت کنید.لینک قوانین رو که در پست قبلی گذاشتم مطالعه کنید تا ضوابط شرکت در کلاسها رو متوجه بشید.

پیام زده شده در: ۱۶:۵۹ یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴

تد تانکس old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۶ سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۲۱:۳۰ پنجشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۵
از میدان گریمولد خونه شماره 12
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 48
آفلاین
سلام

ببخشید ترم جدید هاگوارتز از کی شروع میشه؟

با تشکر از مدیریت محترم هاگوارتز

ترسی که ما از مرگ و تاریکی داریم تنها بخاطر ناشناختگی آن است.

تصویر کوچک شدهتصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۰۰ شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۴

سلستینا واربکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۷ یکشنبه ۷ مهر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۷:۵۴ جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۹
از کنده شدن تارهای صوتی تا آوای مرگ،فاصله اندک است!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 152
آفلاین
باسلام و عرض خسته نباشید خدمت مدیریت محترم هاگوارتز

باتوجه به استعفاء بارتی کراوچ جونیور از تدریس درس دفاع در برابر جادوی سیاه، به عنوان ناظر اسلیترین از مدیریت محترم مدرسه تقاضا دارم بانو نارسیسا مالفوی را به جای ایشان جایگزین نمایند.

باتشکر

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۲۱ جمعه ۹ مرداد ۱۳۹۴

سیوروس اسنیپ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقل قول:

تد تانکس نوشته:
سلام

می خواستم ببینم چطور میشه عضو هاگوارتز شد و در کلاس ها شرکت کرد؟

با تشکر از مدریت مدرسه هاگوارتز

با درود

شما در حال حاضر وارد ایفای نقش شدین و واجد شرایط برای شرکت در هاگوارتز هستین.همینکه عض ایفای نقشید برای شرکت در کلاس ها کفایت میکنه و نیازی به ثبت نام نداره.
لینک قوانین این ترم رو هم براتون اینجا می ذارم تا یه نگاهی بهش بندازید.

موفق باشید.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.